Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Zmarł Albin Siwak


4 kwietnia 2019r. odszedł kolejny Polak – Albin Siwak

 

Cześć Jego Pamięci!

Albin Siwak (ur. 27.01.1933 w Wołominie, zm. 4.04.2019 w Warszawie) – robotnik, murarz, związkowiec okresu PRL, polityk, pisarz, historyk. Członek Biura Politycznego KC PZPR w latach 1981–1986.

 

 

 

 

 

 

Albin Siwak posiadał kopie i oryginały dokumentów dotyczących historii żydowskich zbrodni na Polakach. 

Publikacje

 • Od łopaty do dyplomaty, Wydawnictwo Projekt, Warszawa 2000. ​ISBN 83-87168-21-1
 • Rozdarte życie, Wydawnictwo Projekt, Warszawa 2000. ​ISBN 83-87168-23-8
 • Trwałe ślady, Wydawnictwo Żywe Kamienie, Toruń 2002. ​ISBN 83-923800-2-5
 • Historie niewiarygodnie prawdziwe z zakątka Warmii, Wydawnictwo Regionalista, Olsztyn 2009. ​ISBN 978-83-927282-3-8[10]
 • Bez strachu tom I, Printed by Europa, 2008.
 • Bez strachu tom II, Warszawa 2009. ​ISBN 978-83-930071-2-7​.
 • Bez strachu tom III, Warszawa 2011. ​ISBN 978-83-930071-3-4
 • Chciałbym dożyć takich dni, Warszawa 2013. ​ISBN 978-83-930071-4-1
 • Syndrom gotowanej żaby, Warszawa 2015. ​ISBN 978-83-930071-1-0
 • Utajniony wyrok, Warszawa 2018. ​ISBN 978-83-930071-6-5

_______________________________

 

Breżniew o Żydach, jako sprawcach mordu katyńskiego

fragment:

Bez strachu. Wspomnienia stare i nowe

Tom I, str 90, Warszawa 2009

Autor: Albin Siwak

Wiedziałem, mówił Gierek, że Gomułka rozmawiał na temat Katynia już z Chruszczowem. Zapytałem Breżniewa co myśli o tym, że należałoby wyjawić tą sprawę i powiedzieć światu, a szczególnie Polakom, prawdę. Wtedy Breżniew po­wiedział:

«Ja już tyle powiedziałem na Berię i Żydów, że więcej nie mogę. Oni na świecie mają duże wpływy, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Mimo że od nas wy­jechało już ponad dwa miliony Żydów, to oni ciągle jeszcze u nas są i mają bardzo mocne powiązania z ludźmi władzy. Nam zależy na dobrych stosunkach z Zachodem, a oni tam są i mają duże możliwości wpływania na różne decyzje rządów. Na razie nie możemy o tym głośno mówić, bo jak zacznie się ciągnąć za tą nić to okaże się, kto to zrobił i dlaczego. Na razie nie» – zakończył Breżniew.

___________________________

KATYŃ, Putin: “….Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

fragment:

Bez strachu. Wspomnienia stare i nowe

Tom III, str 286, Warszawa 2011

Autor: Albin Siwak

I przypomnę Polakom, że we wrześniu 2011 premier Putin, natarczywie wypytywany przez pseudopolską dziennikarkę w Moskwie powiedział: „Dlaczego tak pani zmusza mnie do powiedzenia, kto dokonał tej strasznej zbrodni w Katyniu?

Przecież Polacy to inteligentny naród i wiedzą, że w tych samych dniach, z tej samej broni, ci sami oprawcy, co zamordowali polskich oficerów, to również zamordowali 46 000 oficerów Armii Czerwonej i leżą tu w Katyniu obok Polaków. Czy to nie wystarcza za odpowiedź?

Wystarcza. Polacy wiedzą, że NKWD składało się z 84% Żydów i 16 % Rosjan posłusznych ich rozkazom.

_________________________

 

https://www.youtube.com/watch?v=7v-5rZoFJ5g

===============

Źródło:   http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/148408,4-kwietnia-2019r-odszedl-kolejny-polak-albin-siwak

==============

…. „Błagam towarzyszu Stalin, ratujcie Polskę od żydów, bo wymordują Polaków bez sądu i wyroku”– cz. II

żydowskie pokolenia

„OD DRUGIEJ WOJNY DO DZIŚ POLSKA JEST WE WŁADANIU KOLEJNYCH POKOLEŃ – MAFII ŻYDOWSKIEJ, KTÓRA NARÓD POLSKI DZIEŃ PO DNIU ZNIEWALA i DEMORALIZUJE. a W OSTATNICH DWUDZIESTU LATACH, MAFIA TA, ZABRAŁA CAŁY POWOJENNY DOROBEK POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA” ?!!

 

Przecież wy macie dobrą broń pomimo manipulacji głosami podczas wyborów. Po co, wy idziecie na każde wybory? Cokolwiek byście obecnie nie wybrali to będzie tak, jak to mówią, że zamienił stryjek siekierkę na kijek. Przecież wszystkie w Polsce partie, są w nich ludzie z parciem na koryto i są pod dokładną kontrolą. Idą do władzy, wiedząc, że tam można dorwać się do kasy, i nie poniesie się żadnych konsekwencji, dlatego też wiernie służą swoim przełożonym.

W Polsce nie ma ani lewicy ani żadnej prawicy. Wasza lewica od samego początku swego istnienia nie była i nie jest lewicą. Prawdziwa lewica ma inny program i zajmuje się całkiem innymi sprawami [takimi, jak obrona interesów ludzi pracy], a nie lesbijkami i pedałami. Ładny byłby naród za kilka lat, gdyby dać im prawa. Powymieraliby bez potomstwa i oto chyba chodzi. Poza tym jest to wbrew prawu Bożemu i wbrew naturze. W przyrodzie nie współżyje byk z bykiem, kogut z kogutem czyli samiec z samcem. A wasza lewica zrobiła z tego cały program i paraduje z tamtymi po ulicach.

To samo z Palikotem. Na tę partię, nie można liczyć w żadnej sytuacji. Myślę, że przyjdzie czas, gdy prawda ujrzy światło dzienne i ujawni się prawdę o tym, kto, dlaczego, i w czyim interesie powołał taką formację do działania.

A ci z PSL, już od dawna ze wsią i chłopami nie mają nic wspólnego. To formacja sama dla siebie, byleby być u władzy i to z każdą partią. W Polsce muszą od dołu powstawać nowe zdrowe partie. Ale nie tak na „łapu capu”, że każdy kto chce to wstąpi do partii. Musicie zrobić dobre sito i odsiać plewy, a jest tego bardzo dużo. Już dziś do każdego powstającego ugrupowania wprowadzają swoich kapusiów i donosicieli. Ale, jedno jest najważniejsze. Nie można się załamywać w związku z sytuacją, jaka jest na świecie i w Polsce. Żydom nigdy się nie udało zdobyć całkowicie władzy. Przecież przyjęli w swej nienawiści do Jezusa klątwę dobrowolnie, że „krew jego na nas i nasze pokolenia do końca świata”. I to się Żydom co jakiś czas spełnia dosłownie. A przede wszystkim rządy, partie, prawa się zmieniają a naród trwa – żyje. A jak do tej pory żadna formacja polityczna na świecie z narodem nie wygrała. Tylko w takiej sytuacji, naród musi być zjednoczony, a nie rozbity tak jak Polacy obecnie. Ja jestem już stara.

Ale liczę, że dożyję dni, gdy Żydzi będą płacić, za swą awanturniczą politykę dyktowaną przez Izrael. Że zapłacą za upodlanie narodów i życie jako pasożyt na świecie. I że znajdą się politycy mądrzy i odważni, którzy pokażą Żydom, że jeśli chcą żyć, to muszą całkowicie zmienić swój stosunek do wszystkich narodów. To jednak wymaga wstrząsających wydarzeń. A takie nastąpią. Dziękuję państwu i panu, panie Siwak, że pozwolił mi pan tak dużo i długo mówić.

Żegnając się, na sali, gdy już ludzie wyszli, powiedziałem do niej:

– Ja wiem jak pani syn się nazywa.

– Niemożliwe. Przecież ja nie powiedziałam ani jednego słowa o jego imieniu czy nazwisku.

– Tak, to prawda. Ale powiedziała pani jego pseudonim: „Ten cholerny śliniak”. A to Michał Boni miał w czasie PRL-u takie pseudonim. My na biurze politycznym znaliśmy ich pseudonimy. Otrzymywaliśmy raporty o rozwoju sytuacji w opozycji. A, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych miało kapusiów, i to najwięcej wśród Żydów – to rozeznanie mieliśmy bardzo dobre. A przy każdym nazwisku było pseudo.

Zatrzymała się tuż przy windzie i powiedziała:

– Tak, to prawda, to on. Ale pana bardzo proszę, żeby pan tego nie upubliczniał. Podziękowała mi że wpłynąłem na ludzi i że dałem jej mówić. Odchodząc powiedziała: – Polakom należy się prawda.

Zapytałem jeszcze: nie wiem jak pani się nazywa – zwróciłem się do mojej znajomej.

– Proszę pana, bardzo ładne noszę nazwisko. Mąż mój pięć razy je zmieniał, tak jak Berman nam przykazał. Nazywam się Maria Kwiatkowska.

Chciałem jeszcze panią zapytać co robił pani mąż, jakie stanowiska zajmował.

– Jakie on miał stanowiska, to nie wiem, nigdy o tym nie mówił. Codziennie zabierał go kierowca i woził pod Otwock. Tam do dziś, stoi piękna willa i nazywa się Muzeum Ziemi Otwockiej. Ale za czasów PRL było to specjalne więzienie i kotłownia. Ta willa była przeznaczona dla Jakuba Bermana, a mąż był jego pracownikiem. W komisji biura politycznego Berman odpowiadał za bezpieczeństwo i kulturę. To oznaczało władzę nad życiem i śmiercią. Pomimo, że Bierut był pierwszą osobą w państwie, to Berman miał faktyczną, fizyczną władzę. Przecież to Berman uknuł pomysł oskarżenia Władysława Gomułki [I pierwszego sekretarza KC PZPR] o prawicowe odchylenie i zamknął w więzieniu. To Berman i Radkiewicz są odpowiedzialni za polityczne morderstwa tego okresu. Obaj dążyli do wytrzebienia polskiego narodowo-katolickiego sposobu myślenia [i myślę, że obecni Żydzi realizują ten sam kierunek]. To Berman zwołał naradę Żydów po tym jak gen. Berling napisał do Stalina depeszę tej treści: „agam tow. Stalin ratujcie Polskę od Żydów, bo wymordują Polaków bez sądu i wyroku„.

Nie wiem czy słyszał pan lub widział w telewizji w roku 1990 jak pokazywano tę willę pod Otwockiem. Przeżyło tę katownię kilka kobiet, a między innymi żona generała Sosabowskiego. I to ona mi mówiła, że tak zwane „badania ginekologiczne”, robił im osobiście sam Jakub Berman lub jego pomocnik, czyli mój mąż. A pretekst tych badań, to rzekomo kobiety w pochwie ukrywały tajne mikrofilmy i inne ważne dokumenty, więc niby tego szukali. Był taki sam stół, jak mają do badań kobiet ginekolodzy. Tylko, że ten stół miał mocne paski na nogi i ręce oraz w okolicach bioder. Berman, jak kobieta była młoda i ładna, to najpierw ją gwałcił. Przecież taki gwałt już świadczył o tym, że kobieta nic w pochwie nie przetrzymuje. Ale „szukali” pomimo tego. Bo nie chodziło o znalezienie czegokolwiek a o pokaleczenie kobiety, by po takim badaniu zmarła. Zakładali na palce naparstek taki krawiecki ale z ostro zakończonymi końcówkami i wpychali w pochwę całą dłoń kalecząc tym naparstkiem. Jak się zorientowano, podczas zeznań tych ocalałych kobiet że sprawcami byli Berman i mój mąż – szybko ten cykl reportaży wycofano. Oczywiście zbrodnie to przypisano systemowi komunistycznemu.

W latach 1989-1990, nocami, grupa nieznanych osób odkopywała zbiorowe groby w lesie przy tej willi. Nawet ich nakrył burmistrz Otwocka, o czym po latach mówił w telewizji. Ale że w tej grupie rozpoznał komendanta milicji oraz szefa MSW Otwocka, to udał, że ich nie widział. Obecnie oficjalnie już się mówi, że obok tej willi leżą 392 szkielety ludzkie, i w większości kobiece. Jakub Berman był sadystą i okrutnym mordercą i takiego, jak on sam, mordercę, zrobił z mego męża. Nie wyobraża pan sobie co ja przeżywałam, jak mój mąż miał ze mną stosunki… Przecież ja dowiadywałam się z różnych źródeł, co oni tam robią z kobietami. Zresztą nie tylko z kobietami. Na przykład Berman kazał zrobić imadła w które musiał więzień wkładać swego członka. A on przykręcał i lubował się w patrzeniu jak człowiek się męczy i umiera, nawet ciał nie oddawali rodzinom.

Tak się złożyło że pisząc ten rozdział powiedziałem swemu przyjacielowi, pułkownikowi [WP] Tadeuszowi Kowalczykowi o tej willi pod Otwockiem a konkretnie w Międzeszynie. W związku z tym mówi mi, że prenumeruje „Głos kombatanta AL” i coś niecoś na ten temat piszą, i powiedział mi tak: Ja znam człowieka [Polaka], który w okresie PRL był oficerem śledczym i właśnie tam w tym czasie pracował. Ponieważ takie czyny jak mordowanie ludzi prawo nadal uznaje za zbrodnię przeciwko ludzkości więc jego pociągają do odpowiedzialności. Mam artykuł z „Głosu kombatanta AL” nr 1-3 2012 r. pt. „Proces sądowy za prace dla Polski” – autorem jest Jerzy Kędziara, który opisuje wyznania tegoż oficera i kilku innych. Gdy pokazałem ten artykuł pani Marii – żonie zbrodniarza – który w tej willi niejednego człowieka zamordował – odpowiedziała tak:

– Dziś, po upływie 63 lat od tamtych zbrodni, trudno stwierdzić jednoznacznie jaką rolę odgrywało trzech Polaków którzy tam byli zatrudnieni. Kierowca, który woził mojego męża do pracy, a mnie po zakupy to też był Polak. Ale on informował mnie co tam robią z ludźmi. Dwaj Polacy oficerowie, jeśli byli tam zatrudnieni, musieli robić to, co Jakub Berman i mój mąż im kazali. Fakt, że są tam obok tej willi aż 392 ludzkie szkielety świadczy o tym, że mordowano tam ludzi. A kto i ile ma na sumieniu nie podejmę się tego oceniać. Może rzeczywiście było tak, jak pisze redaktor Jerzy Kędziara. Może Polacy tylko przesłuchiwali. Dziś jednak te 392 szkielety są dowodem. Berman i Zambrowski były to filary żydowskiej polityki w biurze politycznym. I to, co pan pisze o Zambrowskim to prawda. Oni zaplanowali likwidację tzw. kułaków i akowców, ale biuro polityczne im nie pozwoliło. Obaj się pieklili i klęli na Gomułkę że nie pozwolił zrobić im uchwały, na podstawie której mogliby robić procesy i egzekucje. I ma pan rację. Do realizacji ich planów potrzebna im była młodzież studencka i ludzie na ulicy. I to im się udało, bo Michnik ze swą bandą pod pozorem obrony sztuki „Dziady” w reż. Dejmka wyprowadził tysiące młodych ludzi na ulice. Czyli jak zawsze udało im się zrobić pożytecznych idiotów z tej młodzieży dla swych spraw. Nawet wtedy młodzi ludzie idąc i krzycząc, że żądają przywrócenia Zambrowskiego do biura politycznego nie mieli pojęcia w jaką zostali wciągnięci pułapkę, że ci dwaj zbrodniarze, podobnie, jak i cały aparat bezpieczeństwa, w świetle prawa – jakie miało nastąpić po uchwaleniu tej ustawy, którą chciał przeprowadzić Zambrowski – likwidowałby polskich patriotów. Oto streszczenie w wielkim skrócie wydarzeń marcowych 1968 r. w ocenie pani Marii:

„Dziś, jak ja panie Siwak, na to patrzę to widzę jak w 1968 roku Michnik z całą grupą studentów Żydów wyprowadził na ulicę miast polskich, studentów wyższych uczelni. A wszystko się działo pod pretekstem obrony sztuki Dejmka. I dopiero wiele lat później naród się dowiedział, że tu wcale nie chodziło o sztukę Dejmka, a o członka biura politycznego, Romana Zambrowskiego, którego Wł. Gomułka usunął z biura za jego próby stworzenia ustawy pozwalającej zamknąć wszystkich akowców, bez względu na stopień jako że „współpracowali z gestapo” i zamknąć również tzw. kułaków, bo „oni gromadzili broń i lada dzień rzucą się na ludową władzę”. Gomułka się z tym nie zgadzał, a ponieważ Zambrowski dalej stawiał te sprawy i podobne żądania więc Gomułka usunął go z biura politycznego”.

Ale tak właśnie obalało się monarchie na świecie, tak robiło się rewolucje w wielu krajach, tak zagarniało się władzę w swoje ręce używając masy pożytecznych idiotów do załatwienia swej sprawy. I dziś nie jest inaczej. Żydzi sprytnie i inteligentnie robią ludziom „wodę z mózgu”. A szczególnie młodzieży, bo tę mają w ręku. Czy zastanawiał się pan dlaczego Żydzi na całym świecie byli zawsze pierwszymi chętnymi do obalenia monarchii? Bo do systemu monarchistycznego, nie mogli masowo wprowadzić swoich ludzi. Oczywiście, że robili to w różny chytry sposób, ale to ich nie zadowalało. Oni chcieli dominować we władzach, tak jak i teraz. Więc wymyślili demokrację. Jeszcze lepszy był dla nich komunizm, bo mogli całą władzę mieć w swych rękach, tak jak było w ZSRR. W demokracji uznają zasadę, że tylko zdolni ludzie mają być we władzach. Ale tymi zdolnymi są oczywiście Żydzi. Również i Polaków też bierze się do władz, ale muszą być bardzo ugodowi, i wykonywać posłusznie ich polecenia.

Pewnie widzi pan i słyszy jak telewizja i prasa wścieka się na prezydenta Białorusi Łukaszenkę. Bo na Białorusi Łukaszenka nie pozwolił sprywatyzować żadnej branży, a szczególnie alkoholowej, wiedząc ile ta branża daje do budżetu państwa. Więc rząd Polski finansuje z naszego budżetu opozycję na Białorusi, by ta jątrzyła i protestowała, krzycząc że chcą „demokracji”. Dla kogo oni chcą tę demokrację? Na pewno nie dla siebie i nie dla Białorusinów. Ta „demokracja” niezbędna jest dla jakiejś korporacji bankowo-przemysłowej…, która wykupiłaby i zawłaszczyła te branże, które dają pieniądze dla budżetu państwa białoruskiego. Po co ma naród białoruski korzystać ze swoich dóbr? Można zrobić z Białorusinów dziadów tak, jak to robią w Polsce.

Dlaczego społeczeństwu rosyjskiemu obrzydzają Putina? Bo on wystąpił do Dumy rosyjskiej z wnioskiem nacjonalizacji przemysłu alkoholowego, wiedząc, że daje większe zyski niż gaz i ropa. A pijaczek Jelcyn lekką ręką podpisał prywatyzację. Kto bez walki odda kurę która znosi nie złote jaja, a diamentowe? Dlatego w interesie tych światowych korporacji Polska używana jest do walki z legalną władzą Białorusi i Rosji. Ale Ukrainę, już nasi złodzieje widzą inaczej. Tam oczywiście chcieli, by rządziła „piękna Julia”. I jeszcze ciągle mają nadzieję na to. Ale to, że winna jest korupcji i Ukraina przez nią straciła miliardy, to dla „nich” mało ważne: „Bronimy jej, bo to nasz człowiek, który będąc przy władzy pomoże zrealizować nasze cele”.

Przecież to wszystko, co tu mówimy jest takie czytelne i jasne, że nie trzeba kończyć studiów lub być wybitnym inteligentem by to dostrzec. To aż nadto kłuje w oczy. Pod pozorem wprowadzenia w Polsce demokracji grupa Żydów i skundlonych Polaków, którzy służą Żydom, doprowadziła do takiego stanu, i do tak dramatycznej sytuacji, jakiej nie miała Polska w całej swej historii. Bo od drugiej wojny do dziś Polska jest we władaniu kolejnych pokoleń – mafii żydowskiej, która naród polski dzień po dniu zniewala i demoralizuje. A w ostatnich dwudziestu latach, mafia ta, zabrała cały powojenny dorobek polskiego społeczeństwa. Polacy nie mają na nic wpływu, kultura, polityka, służba zdrowia i wszystko czym żyje naród zawłaszczyli Żydzi i ich polscy sługusi. A Polacy nie mają nawet własnej reprezentacji.

Bo nawet episkopat niby polski jest bardziej żydowski niż polski. Jest judeochrześcijański, a nie katolicki. W sprawach polskich episkopat od śmierci kardynała Wyszyńskiego milczy. Czy pan wie, panie Siwak, że gdyby wobec sprawców i kontynuatorów tylko tej jednej prywatyzacji, czyli branży alkoholowej, zastosować prawo i przepisy kodeksu karnego zgodnie z obowiązującą jeszcze wtedy, gdy to robiono ustawą i konstytucją PRL, to należałoby skazać na śmierć ćwierć miliona w to zamieszanych cwaniaków, na czele z Balcerowiczem, Mazowieckim, a także Wałęsą a nawet Jaruzelskim, bo ci dwaj to akceptowali, pozwolili na ten rabunek. Dlatego tak szybko zmieniono konstytucję w Polsce i powierzono to zadanie Kwaśniewskiemu. Zlikwidowano, jak pan wie, karę śmierci oraz przepadek mienia i gangsterzy gospodarczy i polityczni poczuli się bezkarni. A wszystko to pod hasłami: „demokracji”. A ta demokracja, o której już panu mówiłam to jest najgorszy ustrój z możliwych ustrojów. Są to rządy hien nad osłami i tak traktują obecnie Polaków i Polskę.

Na przykład, jacy to Polacy ci Kaczyńscy, skoro obaj obiecali Izraelowi, że należy się mu te 65 miliardów dolarów odszkodowań za utracone mienie i polecili posłowi Suskiemu opracować taką ustawę? Ten oczywiście zabrał się szybko do pracy i złożyli taki projekt do laski marszałkowskiej. Złożyli to w 2006 roku. […] A sytuacja takim złoczyńcom sprzyja, gdyż światowa prasa i telewizja, w tym i polska, są w rękach Żydów. I to oni przy pomocy Polaków zdrajców urabiają opinię na świecie. Polskę chcą zlikwidować i robią wszystko żeby to osiągnąć. Największą pomoc w likwidacji Polski Żydzi mają ze strony Niemców pod rządami Angeli Merkel. Bo Niemcom jest na rękę, by przerzucić winę za ofiary drugiej wojny na Polaków. [W tym celu niejednokrotnie Izrael otrzymał już od nich olbrzymie sumy odszkodowań za ofiary drugiej wojny]. Polacy [czyli rząd] nie reaguje na to zjawisko, bo to nie Polacy są przy władzy. A przecież obowiązkiem władzy powinno być reagowanie na takie wydarzenia. Ale na to co się dzieje władza jest głucha i ślepa. Natomiast, gdy Polak napisze lub powie prawdę o Żydach, to ta właśnie władza natychmiast uruchamia armię polskich kundli, by zagryźli takiego Polaka. A takie fakty mają miejsce i przy ich okazji widać ilu i kogo Żydzi przekupili. Dobrze to było widać jak T. Gross wystąpił w telewizji. Dobrali takich ludzi, by w samych superlatywach wypowiadali się o jego książce. Tych co chcieli coś powiedzieć i mieli inne zdanie Tomasz Lis pacyfikował i odbierał im głos. Natomiast, ludzi którzy zgłosili się wcześniej do tego programu nie przyjął. A więc, musiało to tak wyglądać, że Jan Tomasz Gross napisał prawdę i zasłużył na kolejny order od prezydenta. Jeden już mu Kwaśniewski – będąc prezydentem – przypiął.

Ponieważ raptownie, mimo ładnej pogody, pusto zrobiło się na deptaku [co oznaczało że w sanatoriach zbliża się pora kolacji], pani Maria wstała i powiedziała:

– Żeby żyć, trzeba jeść. A żyć warto, choćby dlatego, by zobaczyć jak się skończą plany globalizacji na świecie i zniszczenia Polski. Osobiście wierzę, że Pan Bóg czuwa i nie śpi, jak Polacy obecnie.

Umówiliśmy się na niedzielę bo, to dzień bez zabiegów i przez kilka godzin można porozmawiać. Byłem przekonany, że moja rozmówczyni to osoba nie tylko wykształcona i kompetentna, ale też dysponująca niezwykłą wiedzą i bardzo inteligentna. Jej wiedza z lat PRL, gdy u jej rodziców zbierali się najważniejsi Żydzi, potem gdy wyszła za mąż również w jej domu odbywały się narady najważniejszych Żydów – to kopalnia wiedzy z tamtych lat. Za ok. pół godziny spotkaliśmy się ponownie, i na tej samej ławce co poprzednio.

Albin Siwak – „Chciałbym dożyć takich dni”

za: Patriotyczny Ruch Polski, nr 322

============

Źródło:     https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/10/14/w-ciechocinku-na-cz-ii/?fbclid=IwAR3H0pM4TDPTynn-w5Fo9Ev-L4wTprHFZjyinxeNiQzGVY5cfNq7XfPjzUE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on April 9, 2019 by in Uncategorized and tagged , , , .

Archives

Blog Stats

 • 1,992,876 hits
April 2019
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: