Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Purim przypomina ludobójczy program judaizmu


Żydowskie święto Purim może wydawać się łagodne, ale ma ono mroczne współczesne znaczenie. Pokazuje syjonistyczną determinację unicestwiania wszystkich którzy stoją na drodze Izraela i NWO. Brzmi jak przesada? Pamiętajmy co powiedziała Mrs Meyer Rotszyld: „Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to nie byłoby ich”. Ile milionów białych zginęło w niepotrzebnych wojnach XX wieku? Kto promował rozwiązłość seksualną, homoseksualizm i feminizm, żeby biali nie tworzyli rodzin i się nie rozmnażali? Dodajmy sponsorowaną przez żydowskich bankierów inwazję migrantów na zachód i promowanie małżeństw mieszanych w mediach i reklamach.

Estera denuncjuje Hamana. Zagrożenie żydowskim ludobójstwem jest pretekstem dla prawdziwego ludobójstwa Gojów

Komentarz Makowa: Mam nadzieję, że to pomoże Żydom i chrześcijańskim syjonistom zrozumieć, że judaizm, który definiują kabała i Talmud nie jest religią. Jest to ciężar którego muszą wyrzec się publicznie.

10 marca 2017 – Netanyahu wiąże Purim z ludobójczym programem antyarabskim Izraela. Putin mówi mu, że „świat się zmienił”. [Putin tells him „the world has changed.]

Imperium Perskim w IV wieku przed Chrystusem rządził król Aswerus i jego królowa Estera, krypto (tajna) Żydówka. Historia która może być apokryficzna opowiada, że królowa Estera słyszy o spisku premiera „Hamana” o eksterminacji Żydów. Idzie do swojego małżonka króla i mówi mu o tym. Haman zostaje powieszony i Żydzi wyprzedzająco mordują wszystkich których uważają za zagrożenie. W Suszan mordują 500 atakujących i 10 synów Hamana. W całym imperium zabija się 75.000 żydowskich wrogów (Estera 9:16). 

 W Purim Żydzi naprawdę spożywają ciastka nazywane   Hamentashen w kształcie ucha Hamana żeby świętować tę radosną okazję.

Najnowsza info!  Chrześcijańscy naiwniacy wzywają do 3-dniowego świętowania w solidarności z własnym unicestwieniem [Christian Dupes Call for Three-Day Fast in Solidarity With Their Own Extermination] – Michael Hoffman – Purim w najnowszej historii 1994-2016  [Purim in Recent History 1994-2016  ]

Purim w Brukseli [Purim in Brussels] „Ukryta ręka która trzyma izraelskie państwo odporne na wahabicki terror islamski w zemście dokonanej w purimowym stylu na umierającą Europę poprzez ten terror”.

Purim 2012: Zabij „antysemitów”

Purim 2012: Kill theAnti-Semites

6.03. 2012

Michael Hoffman

(henrymakow.com) 

W Purim 1994 urodzony w Brooklynie izraelski osadnik  Baruch Goldstein zamordował 40 modlących się Palestyńczyków w Hebronie.

W Purim 2003, Ameryka zaatakowała suwerenny naród Iraku, oficjalnie żeby zniszczyć broń masowego rażenia, a w rzeczywistości żeby zneutralizować możliwe irackie zagrożenie dla izraelskiego rządu. Niemal 5.000 Amerykanów zginęło, i $3 bln później Irak został całkowicie zneutralizowany, dokładnie tak jak oczekiwali Izraelczycy i ich amerykańscy agenci, pomimo szkód dla amerykańskiej gospodarki i naszych żołnierzy.

W okresie przygotowań do Purim 2012, sen. John McCain wzywał by pogrążona w deficycie Ameryka podjęła się multimiliardowego zbombardowania Syrii, a sen. Joseph Lieberman, wypowiadając się na konferencji izraelskiego lobby AIPAC, zażądał żeby Ameryka zaatakowała Iran, jeśli naród perski nie zaprzestanie nieistniejącego programu broni nuklearnej. Niemiecki filozof G W F Hegel zauważył, że jedyną rzeczą jakiej uczymy się z historii jest to, że niczego się z niej nie uczymy.

ODRODZONA STARA WOJNA RASOWA

Na portalu „Fundacja Ratujmy Amerykę: patrioci w akcji” [Save America Foundation: Patriots in Action] J.D. Longstreet pisze: „Zanim przemianowano Iran była to Persja. Konflikt między Żydami i Persami nie jest nowy. Sięga wielu stuleci… Niemożliwe jest czytać księgę Estery zwłaszcza w tym tygodniu, i nie widzieć podobieństw między starożytnym Żydem podchodzącym do wielkiego potentata by prosić o pomoc w ratowaniu życia żydowskiego narodu. Można tylko oczekiwać, że Obama zareaguje jak król Aswerus, i że Obama i Netanyahu obaj będą cieszyć się tymi słynnymi ciastkami „ucho Hamana” podczas świętowania szczególnej okazji, kiedy Żydzi zostali uratowani, a Hamanowi, złemu premierowi Persji, nie udał się spisek wymordowania wszystkich Żydów…”

W niedzielę 4 marca Herb Keinon napisał w Jerusalem Post: „Netanyahu… spotka się z amerykańskim prezydentem Barackiem Obamą w poniedziałek w celu omówienia w jaki sposób powstrzymać perskiego tyrana zainteresowanego mordowaniem Żydów. Spotkanie to jest tylko na 2 dni przed Purim, świętem opowiadającym podobną bajkę, z udziałem perskiego tyrana zamierzającego zabić Żydów tysiące lat wcześniej. Nie bądźcie zaskoczeni jeśli Netanyahu w jakiś sposób połączy punkty podczas publicznych komentarzy jaki wygłosi w Waszyngtonie”.

 Purimowy kostium – dwoje izraelskich dzieci ubranych na atak 11 IX (2 Israeli school children dress up like 9-11 attack)

Dlaczego to nas nie zaskakuje, zdaniem Israel National News, podczas 3 godzin jakie prezydent Obama spędził z izraelskim premierem Binyaminem Netanyahu w Białym Domu 5 marca, „Netanyahu skorzystał z okazji by porównać narrację w Księdze Estery – gdzie zły Haman chce zniszczyć naród żydowski w całym perskim imperium – ze współczesnym konfliktem Izraela z Iranem… Iran jest geograficzną Persją, a Irańczycy są potomkami starożytnych Persów”.

Wojna rasowa sprzed tysięcy lat zostaje przywołana w rozmowach prezydenta USA dotyczących polityki wojennej naszego kraju. Izraelski premier i jego zwolennicy w syjonistycznej prasie i w amerykańskim prawicowym skrzydle „patriotów”, nowoczesny kraj Iran utożsamiają ze starożytną Persją. Wysoki perski urzędnik Haman upodabniany jest z urzędnikami współczesnego Iranu. To byłoby niewiele więcej niż koszt filmu klasy schlock, gdyby nie przyznano mu międzynarodowego znaczenia na naszych oczach. Starożytne stereotypy rasowe, przeciwko którym wyją rabini i media, gdy są stosowane do „Żydów”, są swobodnie aplikowane do Irańczyków w imię izraelskiego narodowego przetrwania i samoobrony.

„Najlepszych Gojów należy zabić”

Ten współczesny wybór celu ataku na tle rasowym staje się coraz bardziej złowieszcze, gdy uznamy, że Hamana utożsamiono z częścią narodu Amalek, który Bóg nakazał zgładzić. W chrześcijańskimi nauczaniu nie wymienia się już narodu Amalek. To jest zgodne z Biblią – Pwt 25:17-19 „wygładzisz imię Amaleka spod nieba” [ang: wymażesz pamięć o Amalek spod Nieba]. Skoro Amalek został usunięty z powierzchni ziemi, i wierzący w Biblię mają wymazać jego pamięć, ci którzy zachowują żywą pamięć naruszają proroczą wolę Bożą. Ten opór pochodzi z Talmudu Babilońskiego, który przewiduje toczącą się wojnę z Amalekitami, zdefiniowanymi przez XXI-wiecznych rabinów jako antysemici pośród nas, czyli każdego kto przeszkadza syjonizmowi czy judaizmowi.

Oprócz poważnej groźby zagłady, jaką ta wypaczona wiara stanowi dla zdezorientowanego narodu irańskiego, jest to także nakaz zabicia wszystkich przeciwników judaizmu talmudycznego i rasistowskiego „państwa Izrael”, których uważa się za „antysemitów ” bez względu na to, czy są Irańczykami , czy nie.

„AMALEK  BYŁ  PIERWSZYM  ‚ ANTYSEMITĄ’”

Rabin Eliezer Melamed,  lider stosującego przemoc ruchu izraelskich osadników i szef Yeshivat Har Bracha na okupowanym Zachodnim Brzegu Palestyny. Jest szanowanym autorytetem w dziedzinie prawa rabinicznego. Jego główne prace obejmują prawny traktat Pininei Halacha. Melamed wykorzystuje swoje tygodniowe felietony w izraelskim dzienniku Basheva do wznawiania ataków („zemsta”) na Palestyńczyków przez izraelski rząd i wojsko: „Nie dążymy do prywatnej zemsty, a do zemsty prowadzonej przez Izraelskie Siły Obronne i wszystkie systemy rządowe”. (Haaretz, 18.03.2011).

Rabin Melamed zadeklarował, że ci którzy czczą Jezusa Chrystusa są bałwochwalcami: „…oni (chrześcijanie) nadal przyjmują bałwochwalstwo, wierząc, że ‚oto ha’ish’ [Jezus] jest bogiem i mesjaszem, który zmartwychwstanie żeby odkupić świat… Złuda, że Jezus jest mashiach (mesjaszem) jest naprawdę fałszywą wiarą. Jak dowiedzieliśmy się ze słów Rambam (Moses Maimonides, Prawo Królów 11:4): ‚Jezus chrześcijanin, który myślał iż jest Mesjaszem… był tematem proroctwa w Księdze Daniela (11:14): ‚…gwałtownicy twego ludu powstaną, by wypełnić widzenie, ale upadną’. Czy może być większa przeszkoda niż ta [Jezus]?”

W Purim 2012 rabin Melamed wygłosił następującą deklarację: „Choć główny mitzvah wymazania Amalek spoczywa całkowicie na społeczeństwie, każdy pojedynczy Żyd ma obowiązek spełnić ten mitzvah. A zatem, jeśli napotyka się Amalekitę i jest okazja zabicia go, a nie zrobi tego – on unieważnił swój mitzvah (Sefer HaChinuch, 604).

Amalek był pierwszym antysemitą… Dzisiaj potomkowie Amaleka zniknęli, ale jeśli okaże się, że ktoś jest Amalekitą, wyznającym swoje zasady, to byłoby mitzvah (święty czyn) zabicie go (Kol Mevaser 2:42)…Dopiero kiedy ze świata usunie się zło zapanuje całkowita radość. Dlatego w Purim, po unicestwieniu Hamana i jego synów, szczęście jest szczególnie wielkie”.  Rabin Eliezer Melamed, „Amalek: wojna z przyczyną zła” /Amalek: War Against the Root of Evil, Israel National News, 28.02.2012.

Następnie Rabin Melamed kreuje klauzulę ucieczki w przypadku gdyby ludzi przerażała idea zabicia każdego nazwanego „antysemitą”: „…jeśli Amalekita weźmie na siebie spełnienie 7 Mitzvoth Synów Noego, zgodnie z prawem żydowskim, ustaje obowiązek zabicia go…”

„7 Mitzvoth Synów Noego, zgodnie z prawem żydowskim” (tj. prawem talmudycznym i kolejnych pochodzących z niego halachos), dekretuje śmierć dla bałwochwalców. W judaizmie kult Jezusa Chrystusa określa się avodah zorah (kult idola). „Antysemiccy” Amalekici i ci którzy czczą Jezusa zasługują na śmierć. Oni mogą uciec przed śmiercią tylko przyjmując 7 Mitzvoth Synów Noego” (Prawo Noachidzkie); trzeba odmówić statusu mesjasza i boskości Jezusa Chrystusa. Kongres USA ma przepis (Public Law 102-14) zalecający wprowadzenie tych błędnie nazwanych praw „Noego” (w judaizmie ortodoksyjnym patriarcha Noe jest wyśmiewany jako wątpliwa postać; cf. Dziwni bogowie judaizmu / Judaism’s Strange Gods [2011] s. 108).

Izrael planuje atak na irańską elektrownię atomową…

Iran planuje dla nas kolejny holokaust!!!

Kolejne 6 mln, wiesz, naziści itd. ..

Prosimy ratujcie nas!!!

https://www.henrymakow.com/

Tłum. Ola Gordon

=============

Źródło:   https://wolna-polska.pl/wiadomosci/purim-przypomina-ludobojczy-program-judaizmu-2019-03?fbclid=IwAR2qCxak1a9Pr7yUb_d8Yok5iTpYBec_gNni_TA7sBy3_o-peADjEyANibc

Wolna Polska-baner2

==========

Grzegorz Braun przestrzega przed plemiennymi rytuałami

 

 

2 comments on “Purim przypomina ludobójczy program judaizmu

 1. Robert Jarosz
  March 25, 2019

  6 milionów to liczba mityczna, nieprzypadkowo, ważna w kabale talmudycznej. Stąd to ciągłe pranie mózgów gojów o tej liczbie, nawet dekady przed rozpoczęciem 2 wojny światowej w czasopismach na Zachodzie.

  https://vimeo.com/326186691?utm_source=email&utm_medium=vimeo-cliptranscode-201504&utm_campaign=28749&utm_term=1199457

 2. Robert Jarosz
  March 25, 2019

  Prawdziwa liczba Żydow w Europie przed II wojną światową. HOLOKAUST & Syjoniści amerykańscy.

  6 milionów to liczba mityczna, nieprzypadkowa, ważna w kabale talmudycznej. Stąd to ciągłe pranie mózgów gojów o tej liczbie, nawet dekady przed rozpoczęciem 2 wojny światowej w czasopismach na Zachodzie.

  https://vimeo.com/326203745 (działa z głosem)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on March 23, 2019 by in Uncategorized and tagged , , , .

Archives

Blog Stats

 • 1,930,406 hits
March 2019
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: