Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Czyje naprawdę były obozy śmierci


Kto nimi kierował?

Tajemnice współczesności

 

Kim byli Anselmo i Abraham Ha Levi Kahana de Palenzuela?  Kiedy zmienili nazwisko rodziny na “Warburg?”  Czy oni naprawdę wynajęli Adolfa Hitlera i zbudowali Auschwitz?  

Wypędzeni z Hiszpanii w 1492, wrócili z zemstą pod przywództwem Ignacego Loyoli. Od tego momentu papiestwem kierowali jezuici z sojusznikami z rodzin „de Banco” z Genui i Wenecji.

Później będą kontrolować dużo więcej.

Nigdy nie słyszałeś o rodzinie Palenzuela z Hiszpanii? Kiedy przenieśli się do Wenecji w 1492, nazywali się prosto – „de Banco”, albo „z banku”. Następnie przenieśli się do Niemiec, małego miasta Warburg, i stali się najpotężniejszą siłą globalną od czasów Rzymu.

Szukaj w Internecie czegoś o rodzinie Palenzuela. Zobacz gdzie leży prawdziwa siła i rodzaj tajemnic jakie muszą być ukryte, tajemnice o rodzinie Palenzuela / del Banco / Warburg, które wywracają do góry nogami naszą historię.

Nazywaj to hipotezą, teorią, a nie „prawdziwą historią” by zastąpić podróbkę jakiej nas uczono. Poniżej cała ta sprawa.

Starożytne sefardyjskie żydowskie rodziny wypędzone z Hiszpanii w 1492, które później osiedliły się w Wenecji, rządziły sprawami świata poprzez kontrolę waluty i banków centralnych w Europie, i w końcu w Ameryce – od początku XVI wieku.

W tym procesie utworzyli znany nam kolonializm, zniewolili Afrykańczyków i przewozili ich statkami dookoła świata, handlowali opium w Chinach, zbudowali amerykańskie koleje i etnicznie oczyścili Nowy Świat z tubylczych ludów, i – tak – zabijali Żydów podczas II wojny światowej.

Założyli komunizm, ale nie przez Marksa i Engelsa, a przywieźli Lenina do Rosji w 1917, i, niemal identycznie,  zbudowali nazistowskie Niemcy i umieścili tam u władzy Hitlera.

Możemy to udowodnić. Historia nie idzie w żadnym innym kierunku.

Dla pewnego podstawowego tła, spójrzmy na książkę Jaques Attali Człowiek wpływu, niezwykła kariera S G Warburga / A Man of Influence, the Extraordinary Career of S.G. Warburg i recenzję autorstwa Davida Goldmana z 1987. Goldman pisze:

Przewrażliwienie Erica Warburga o czymś co można znaleźć w opublikowanych źródłach, odzwierciedla dwa główne przeoczenia w tekście Attali: Dotyczą one Wenecji i Moskwy. Wielka sieć nazwisk żydowskich bankierów w mieszanych małżeństwach jak Warburg, Rotszyld, Oppenheim, Mendelssohn, Schiff, Loeb (które Attali opisuje), i mniej słynnych a dużo ważniejszych, np. David-Weill od Lazard Freres (których Attali nie opisuje), wywodziła się z weneckiego wchłonięcia sefardyjskich żydowskich rodzin bankierskich nie później niż wypędzenie z Hiszpanii w 1492. Ale dzisiaj nadal są Wenecjanami, i to jest tajemnica ich powiązań z Moskwą. Nasz zarzut jest, że skupiona w Wenecji sieć „zaufania” Księcia Giuseppe Volpi di Misurata i jego super-szpiega Parvusa dalej jest nietknięty; Attali pokazuje porozrzucane kawałki puzzli, odwracając uwagę od samego obrazu.

Jego zapisy o pochodzeniu Warburga wymienia obecność rodziny na terenie Hamburga (Altona) od 1647, ale (zgodnie ze standardowym mitem) nie wymienia trwającego włoskiego  związku z rodziną który rozpoczął się w XIV-wiecznej Pizie jako „del Banco”, czyli „od banku”.

Ale Eric Warburg mówił o roli rodziny w najbardziej tajnej operacji zakonu jezuitów przeciwko szwedzkiej luterańskiej księżniczce, której ojciec, Król Gustavus Adolphus uratował sprawę protestantów w wojnie 30-letniej zanim poległ w pierwszej bitwie pod Liitzen w 1631. Najwyraźniej Warburgowie, od pierwszych dni w Hamburgu, byli nie tylko pseudopodium skupionego w Wenecji międzynarodowej bankowości, ale działali w imieniu weneckiej inteligencji, w której rodzina Contarini 100 lat wcześniej założyła zakon jezuitów.

Ale Eric Warburg mówił o roli rodziny w najbardziej tajnej operacji zakonu jezuitów przeciwko szwedzkiej luterańskiej księżniczce, której ojciec, Król Gustavus Adolphus uratował sprawę protestantów w wojnie 30-letniej zanim poległ w pierwszej bitwie pod Liitzen w 1631. Najwyraźniej Warburgowie, od pierwszych dni w Hamburgu, byli nie tylko pseudopodium skupionego w Wenecji międzynarodowej bankowości, ale działali w imieniu weneckiej inteligencji, w której rodzina Contarini 100 lat wcześniej założyła zakon jezuitów.

„Historia Warburgów jest o sefardyjskiej żydowskiej rodzinie przemieszczającej się z południa na północ” – pisze Atali. Może być ważne to, że (według Attali) „Diego Texeira de Sampaio z Hiszpanii”, Żyd na uchodźstwie, „został doradcą finansowym Christiny ze Szwecji; jego syn Manuel później osiedli się w Hamburgu”.

Czego dowiedzieliśmy się z tego mało ważnego akapitu czy dwóch, jest zdumiewające. Pomaga nam bardziej wiedza Webstera Tarpleya, nie tylko tym co opisuje w swoich wyczerpujących badaniach, ale także tym, co z wielkim wysiłkiem ukrywa.

Książka  Tarpleya i Atona Chakina o rodzinie Bush, napisana na początku lat 1990, jest epickim dziełem i dostępna za darmo tutaj:

http://tarpley.net/online-books/george-bush-the-unauthorized-biography/

W niej Tarpley odpowiedzialnością za dojście Hitlera do władzy obarcza rodzinę Bush, działającą przez bank Harriman, jedną z najpotężniejszych instytucji finansowych w latach po założeniu przez Paula Warburga Systemu Rezerw Federalnych, fałszywego Warburga z rodziny „Del Banco” wyrzuconej z Hiszpanii w 1492.

Oprócz finansowania Napoleona i tych którzy z nim walczyli, Warburgowie finansowali bolszewicki / syjonistyczny Związek Sowiecki poprzez Lenina (i Trockiego).

Mniej znany jest wpływ Warburga w USA. To ta „europejska” bankowość , weneckie rodziny, zbudowały koleje, które wykupiły ogromne połacie ziemi na których wydobywano złoto i srebro, i kiedy ropa stała się uosobieniem samej gotówki, ubezpieczył też Rockefellera.

Dlatego kiedy mówimy o J P Morgan, Johnie D. Rockefellerze czy Harrimanach, to mówimy o Warburgach, niemiecko brzmiących „królewskich” domach bankowych. Te weneckie pożyczające pieniądze rodziny posiadają nie tylko dziesiątki a ponad 200 europejskich tytułów, prawie największy dom, zamek, chateau i posiadłość w Europie, są dziedzicami baronectw i księstw, nie będąc potomkami starodawnych rycerzy.

Kiedy spojrzymy np. na Auschwitz, czy jako „obóz śmierci” czy obóz pracy, nie widzimy niemieckiego obiektu w Polsce, a raczej należący do Warburgów obóz pracy niewolniczej w Prusach którym wcześniej rządzili za Bismarcka, ogromny kompleks pracy żelaza i stali, syntetycznej gumy i ropy, sklepów z maszynami, w przemysłowym sercu Prus, „wschodnia Ruhra” Niemiec.

To pozostawia nas z ogromną tajemnicą. W połączeniu z innymi stłumionymi historycznymi hipotezami, które równie dobrze można nazwać „faktami” w tym punkcie, patrzymy na kwestie „wielkiego kłamstwa”.

Nie istnieje nic takiego jak Żydzi „Ash Can Nazi” / aszkenazyjscy. Około 100 AD żaden Żyd nie opuścił Judei i Samarii, ani autobusem ani autem, ani metrem, ani samolotami, nikt nie osiedlił się w nieistniejących Niemczech czy Polsce w miastach 1.000 lat później by otworzyć sklepy jubilerskie i delikatesy (osobiście je kocham).

To nigdy nie miało miejsca. Nie ma żadnych wspierających to dowodów archeologicznych, żadnych dokumentów, żadnych zapisów, nic, żadnej historii, żadnych rodzin by prześledzić tę nieistniejącą migrację  na zalesione franko / krzyżackie plemienne regiony, gdzie rzymskie legiony zostały pożarte jak schabowe.

Ta historia jest absurdalna.

To dlatego Żydzi „Ash Can Nazi”, kiedy zamieścili swoje DNA na portalach genealogicznych, okazali się być Polakami, Rosjanami i Niemcami z domieszką Turków i neandertalczyków (nie do końca niepodobnymi też do reszty z nas).

Ach, ale Warburgowie, rodzina Levi del Banco z Wenecji, później z Sewilli, Hiszpania, jest czysto semicka,  tak jak dzisiejsza saudyjska rodzina królewska i i biedni uciskani Palestyńczycy, genetyczni spadkobiercy starożytnych Żydów.

Jeśli chodzi o Warburgów i innych, historia jest dla nich fikcją.

Jeśli można udowodnić, że wenecka rodzina Del Banco wybudowała nazistowskie Niemcy i rządziła obozami śmierci, pod warunkiem, że możemy się zgodzić by ich tak nazywać, to jaką tajemnicę przedstawiają „Żydzi mordujący Żydów”, i do jakiego stopnia będą się wysilać by zachować tę tajemnicę?

Ile z tego, co kiedyś było niewytłumaczalne, ma teraz sens?

Secrets of Our Times: Who Really Owned and Ran the Death Camps, It Wasn’t the Nazis

Gordon Duff  i Ian Greenhalgh – 19.09.2018

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Źródło: https://www.veteranstoday.com/2018/09/19/secrets-of-our-times-who-really-owned-and-ran-the-death-camps-it-wasnt-the-nazis/

================

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemnice-wspolczesnosci-czyje-naprawde-byly-obozy-smierci-i-kto-nimi-kierowal-nie-nazisci-2018-12?fbclid=IwAR1Lms3qALeu7wMyVaa2uySMKw56YgCyxqf_LZw6OxZJnKA60eBsMHSE868

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on January 7, 2019 by in Uncategorized and tagged , , , , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,971,514 hits
January 2019
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: