Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Samobójczenie Przez Duraczenie.


 

Pol Lechicki

Pragnę pisać i promować (dziwnie to brzmi) piękno oraz dobro na tym świecie, ale jak mogę przejść obojętnie obok tragedii, która jest podszyta szczytnymi fałszywymi ideami?

Kiedyś do tresowania narodów stosowano przemoc, podatki oraz religie. W dzisiejszych czasach wystarczy duraczenie, które działa jak aspartam, GMO oraz pestycydy w jednym.

Nawet teraz mało kto zdaje sobie sprawę z faktów, że Aspartam i reszta tego gówna, jest tylko celowym okaleczaniem człowieka i ziemi.

Wczoraj w samolocie widziałem śliczną 4 letnią dziewczynkę, której kochająca mama podała CocaCola light, czyli syf w którym zamiast cukru kukurydzianego (syf) dodają Aspartam (mega syf) i kto wie jeszcze jakie inne, bądź wie co tam pływa.
Serce drżało kiedy to dziecko piło truciznę tuż obok mnie – co robić?

Dzisiaj przechadzając się nad oceanem widzę serie plakatów GENDER.
Ten sam zbrodniczy program, tych samych ludzi, którzy mniej niż 100 lat temu wprowadzali pseudo-naukowe dyrdymały o wyższości ras. Też rozlepiali plakaty i pisali “naukowe” traktaty.
Mało kto dzisiaj pamięta, że “technologia” Nazistów miała swoje narodziny w USA i była rozwijana w kulturze anglosaskiej jako coś oczywistego i bardzo oczekiwane odkrycie autorytetów naukowych.
Każdy bandzior (kolonizator) udowadniał swoją “wyższość” i specjalne prawa nad okupowanym – jest to logiczne?

Są też nowe (stare) “rasy – narody” przekonane o swojej supremacji.

Jaki jest cel masowej inżynierii duraczenia?

Możesz wystawić wielkie armie, które będą siać zniszczenie, ale gwarancja sukcesu jest mała a zemsta może być kosztowna.
Religie ( np: Islam) w pewnym sensie tez stosowały podstęp, lokalny terror oraz duraczenie, zdobywając rynki baranów i owiec gotowych łamać wszelkie “przykazania Boga” aby bronić dogmatów i wiary wbijanej terrorem swoim przodkom.
Podobnie działała maszyna kolonizatorów oraz bolszewików, tyle że bunty ciągle destabilizowały narzucony nowy porządek, nowych “elit”.

Dzisiaj w milczeniu akceptujemy zachowania skierowane przeciwko identyfikacji jednostki. Młodzi są skołowani swoją przynależnością, identyfikacją kulturową, płciową, etyczną.
Starsi się boją posądzenia o rasizm, ciemnotę, homofobizm, antysemityzm.. itp tanie (mordercze) slogany.

Młodzi chłopcy poddani chemicznemu i medialnemu praniu mózgów zachowują się jak niewiasty, są “elastyczni” co do zachowań seksualnych, stają się mniej atrakcyjni dla kobiecych dziewczyn, które poszukują (jeszcze) podświadomie czynnika męskiego aby tworzyć naturalną całość.

Dziewczynki są programowane rewolucją fałszywego równouprawnienia. Wojny banksterów zabierały mężczyzn do zmielenia a fabryki musiały produkować!
Pojawia się feminizm Rockefellera!
Podatek dochodowy od “równouprawnionych” robotów, podniecił skarbiec zadłużonych państw a wynajęte licencjonowane opiekunki do osamotnionych dzieci były kolejnym zastrzykiem podatkowym.
Mama w pracy, babcia w domu starców, opiekunka na etacie klika ‘like na facebook’ i ma w nosie rozwój malucha. Tata robi nadgodziny, gdyż kredyty kosztują a chce się duraczyć swoją pociechę w lepszej tresowalni niż przeciętna.

Mieszane pary to super pomysł!
Zobacz plakaty, gwiazdy dużego ekranu i nowe podręczniki.
Wasze dziecko już nie będzie białe ani czarne, nie będzie już Europejczykiem ani Afrykańczykiem, zaraz straci swoją płeć, przynależność, potrzebę troski o rodzinę, ojczyznę, suwerenność oraz ziemię.

Jaką ziemie? Na jakim kontynencie?

Ziemię? Przesadzam?

W domyśle wiemy, że jest ogromna ilość planet, cywilizacji, które zaraz się z nami skontaktują i zabiorą nas z tego brudnego post-korporacyjnego toksycznego świata – więc nie martw się za bardzo! Póki co płać ukryte podatki za “globalne ocieplenie” korporacji! Przymykaj oko na ich chciwość oraz dewastacje przyrody – zaplanowana żywotność produktu, teraz też twoja zaplanowana żywotność.

Kika dni temu podeszła do mnie ankieterka. Młoda studentka z misją w oczach, zapytała mnie czy jej pomogę – Pewnie!
Mam kilka trudnych pytań…
– Wal śmiało
– Czy jesteś rasista?
– Co rozumiesz przez rasista?
– No to co wszyscy…czy jesteś uprzedzony do innych ras ludzi?
– Co rozumiesz przez uprzedzony?
– Czy nie lubisz jakieś rasy ludzi?
– Co rozumiesz przez rasę?
– no….innych od ciebie!
– Ależ wszyscy są inni, nawet ja się zmieniam, nie mam bliźniaczego rodzeństwa i wierze ze oni tez się różnią od siebie.
– Wiesz co mam na myśli?!
– Nie wiem, ale wiem do czego zmierzasz.
– Powiedz do czego.
– Oczekujesz oklepanych sloganów i mantry bez zastanowienia, aby upewnić się ze duraczenie w TV robi dobra robotę.
– A robi?
– Jeszcze tak.
– Czy masz problem do ludzi innego koloru skory?
– Nie, nie mam zbytnio problemów z ludźmi a ich kolor skory mnie nie obchodzi. Masz fantastycznych ludzi w kolorach tęczy i mega kretynów wmieszanych w nich.
– Czyli pozwoliłbyś swojej córce na związek z partnerem innej rasy?
– Nie zdefiniowałaś rasy, ale jej wybory to jej problem lub korzyść. Być może będę ojcem klęski i problemów.
– Ok, więc nie jesteś uprzedzony rasowo.
– Nie, ale preferuje aby moje dziecko zachowało swoja identyfikacje i troszczyła się o swoje korzenie.
– Dlaczego? Przecież przed chwila…ahhh…co rozumiesz przez korzenie, przecież wszyscy pochodzimy z Afryki.
– Aha i pewnie od małpy!
– Cos w tym rodzaju.
– Pokaz mi murzyna który mieszkając od pokoleń w Wielkiej Brytanii, mający od pokoleń swoje rasistowskie uprzedzenia i wiążący się tylko z murzynkami, zbielał odrobinę – czekałem na M. Jacksona, ale przeoczyła tego „innego” ex czarnego kolesia.
Pokaz mi goryla, który stał się bardziej ludzki w swojej anatomii i zachowaniu wg praw ewolucji Darwina!
– To wymaga tysięcy lat.
– Już widzę, że sama nie wierzysz w to.
– Odpowiesz czy nie?
– Dziewczyno, w tym kraju co sezon zmienia się i przekręca znaczenie wszystkiego. Być może w czasie kiedy robisz tą ankietę, twoje pytania stracą na wartości! Pragnę aby moje wnuki i prawnuki zachowały bogactwo i piękno ludzi pochodzących z serca Europy. Pragnę aby rozumiały ziemię jak rozumieli ją ich przodkowie zapisani w gench, duszy i sercu…
– Ale ziemia jest jedna!
– Zapewniam ciebie że bogactwo Ziemi polega na jej różnorodności. Masz obszary gdzie jest tylko pustynia, inne mają tysiące jezior a zimą jest lód na nich. Masz tundry albo dżungle, wielkie niziny albo potężne łańcuchy górskie. Tam żyją rożni ludzie, którzy wyspecjalizowali się w życiu na tych terenach. Możesz się adoptować, możesz odnaleźć się w nowych warunkach ale będziesz otoczona innymi ludźmi dla których zawsze będziesz inna. Ta ziemia będzie dla ciebie trudna. Kiedy odwiedzisz swoją rodzinę, już ty nią nie będziesz jak niegdyś. Będziesz egzotyczna, dziwna, zagubiona, obca–znajoma.
– Czy możesz uwierzyć w to że kiedy ludzie będą się mieszać ze sobą, znikną różnice, pojawi się jedna super rasa i nastąpi pokój na ziemi?
– W meczetach nauczają, że kiedy Islam całkowicie zapanuje na ziemi będzie ten sam efekt. Komuniści też zapewniali o podboju dla wspólnego dobra. Pomyśl przez chwile. Masz w tym sklepie na wystawie około 10 smaków lodów. Wszyscy lodziarze kupili twoją Genderowska patologie i wszystkie smaki mieszają razem…teraz masz tylko jedną breję do końca życia i tak na każdym kroku we wszystkich aspektach. Pasuje ci to?
– Czyli rasista.
– Czyli studentka duraczenia.

 • Może odpowiesz mi na inne pytanie?
 • Masz siłę?
 • Czy homoseksualiści powinni mieć prawa do adopcji?
 • Nie
 • Dlaczego?
 • Są w stadium wymierania rodu i nie są w stanie przekazać wartości rodzinnych.
 • Jak to w stadium wymierania?
 • Z natury geje nie mogą kontynuować linii rodowej, nie potrafią przekazać życia…maja je w dupie i należy to uszanować.
 • Ale jak pragną mieć dzieci?
 • Prawdziwie pragną mieć dzieci ludzie, którzy mają uczucia rodzicielskie, czyli macierzyńskie i ojcowskie. Matka potrzebuje nasienia a ojciec łona. To tak jak z twoją komórką (telefon), która potrzebuje energii i ktoś, jakiś homofob zaprojektował gniazdo i wtyczkę. Wyobraź sobie że zamiast gniazda w telefonie masz wtyczkę. Albo przy twojej filigranowej budowie nagle zapragniesz zostać rugbistą lub zapaśnikiem Sumo, albo odwrotnie. 120 kg facet postanowi zostać baleriną…rozumiesz?
 • To nie to samo. My możemy adoptować!
 • Dlatego dorabiasz do studiów, które polegają na tresowaniu twojej pamięci oraz porównywaniu się z innymi dyskami pamięci na nogach. Dlatego będziesz przez 10- 20 lat spłacać kredyt za uczelnie, która zabiera ci lata młodości między kacami, po to by dalej bać się że stracisz licencje kiedy zorientujesz się że zrobiono ciebie w balona, szczególnie jak zechcesz to zmienić i ochronić innych przed tą samą pułapka,
 • To co mam zrobić?
 • A co ciebie pasjonuje?
 • Nie wiem.

Co jest złego w propagowaniu multi-kulti, wolności seksualnej czy jedności wszystkich ze wszystkim? Przecież pochodzimy z jednego źródła!

Drogi czytelniku, popatrz na swoją dłoń.
Wyobraź sobie że twoje wszystkie palce są identyczne – wszystkie są równe – klony.
Obie dłonie są identyczne też. Mało tego, aby być jeszcze bardziej “idealny” twoje obie dłonie są prawe (nikt nie lubi mieć dwie lewe ręce – prawda?).
Twoja prawa część twarzy jest lustrzanym odbiciem lewej.
100% symetrii.
Wszyscy są jednakowi! Ten sam wzrost, ten sam kolor…wszystkiego!
Idealnie kiedy masz obie płcie w jednym ciele …a docelowo żadnej!
Bio-klony.

Bóg (Źródło) został poprawiony przez technologie poprawności politycznej i duraczenia, wspierane przez przodowników GMO oraz wyjące feministki, którym z kobiecości zostały tylko piercingowane piździska.

Kocham i szanuję różnorodność. Dzięki temu świat jest kolorowy i ciekawy.
Dzięki temu, że chłopiec staje się mężczyzną i zabiega o swoją kobiecą Boginie, która przypomina jego matkę, babkę oraz zna kulturę oraz piękno ich przodków…znają prawa ziemi na której rodziły się i umierały pokolenia.
Wszyscy są mile widzianymi gośćmi, a szczególnie ci, którzy nie nadużywają gościny i pozostawiają niedosyt swojej osoby.

Ci którzy propagują multi-kuli, śmieci genderowcow nie akceptują tego u siebie!
Ci sami walczą z nacjonalizmem, narodami oraz czystą rodziną, nie akceptują tego u siebie!

Wiec co to jest?

To jest wyniszczanie wroga bronią masowego duraczenia! Krok po kroku, powoli aby nikt się nie zorientował. Kiedy się zorientujesz będzie za późno!

Niech tęczowe palmy płoną wraz z polinem!

 

Promotorzy pedofilii

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on March 20, 2017 by in Uncategorized and tagged , , , , , , , .

Archives

Blog Stats

 • 1,884,024 hits
March 2017
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: