Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

I TY ZOSTANIESZ ANTYSEMITĄ


Czterowiersz o antysemityzmie

By Krzysztof Baliński

 

Tekst ukazał się w „Warszawskiej Gazecie” 5 bm.

 

Wiele dyplomatycznych wizyt w Warszawie przemija niepostrzeżenie, jak na przykład ta Jonathana Greenblatta, dyrektora Ligi Przeciwko Zniesławieniu, czwarta już w tym roku inspekcja przedstawiciela organizacji żydowskiej z USA w resorcie ministra Waszczykowskiego. Gospodarz nie mógł się gościa nachwalić, jaki to z niego wielki przyjaciel, jak to wspiera Polskę w obronie prawdy historycznej.

Komunikat rzecznika MSZ o tym epokowym wydarzeniu dużo mówi o „szczególnym charakterze partnerstwa polsko-izraelskiego”, nic natomiast o szczególnym partnerstwie Waszczykowskiego z amerykańskimi Żydami.

Nowojorska Liga Przeciwko Zniesławieniu to zbrojne polityczne i propagandowe ramię loży masońskiej Zakonu Synów Przymierza (jej pełna oficjalna nazwa to The Anti-Defamation League of B’nai B’rith), ma oddziały w 42 krajach, na promocję żydowskich interesów wydaje rocznie 55 milionów dolarów i bezwzględnie tropi wszelkie przejawy wrogości wobec Żydów w każdym zakątku świata, od Alaski po Birobidżan.

W książce „Nigdy więcej?: Zagrożenie nowego antysemityzmu” b. dyrektor ADL Abraham Foxman wyznał: „Jestem przekonany, że obecnie stoimy przed wielkim zagrożeniem bezpieczeństwa narodu żydowskiego, takim jak w latach 30., jeśli nie większym”.

Wg Elie Wiesela, „świat zmienił się w ostatnich 2000 lat, a pozostał tylko antysemityzm, jedyna choroba na którą nie znaleziono leku”. „Choroba” jest przy tym nieracjonalna i bezprzyczynowa, bez żadnego związku z tym, co Żydzi robią, i tym co nie-Żydzi o nich myślą.

Inny prominentny lider ADL Elan Steinberg mówi wprost: Musimy to jasno zrozumieć, antysemityzmu nie wywołują Żydzi, on jest wywoływany przez antysemitów. Jest nim więc jakakolwiek krytyka Żydów. Definicję poszerzono o krytykę Wall Street, Hollywood i Izraela, a wobec oponentów stosowana jest stara, sprawdzona metoda propagandy rodem z Kremla – narracja o „faszystach”.

 

Żydowskie Gestapo

 

Liga uważana jest powszechnie za największą prywatną agencję szpiegowską w USA, coś na kształt firmy wynajętej przez obce państwo. W celu promowania żydowskich interesów chętnie ucieka się do „brudnych sztuczek” – nasyła szpiegów, infiltratorów i prowokatorów do obozów, zarówno żydowskich jak i nieżydowskich, które nie zgadzają się z jej programem. Dysponuje ogromną bazą danych o politykach, pisarzach, aktywistach, wydawcach, blogerach, a nawet zwykłych obywatelach, dla ich zastraszania, demaskowania, szantażowania i skutecznego uciszania.

Jedną ze stosowanych technik jest „edukacja” funkcjonariuszy służb specjalnych i policji, tj. przekonywanie, aby uznawali nielubiane przez ADL organizacje za niebezpieczne. Nazwa Ligi i jej cele są sprzeczne. Bowiem, jak na ironię, jedną ze stosowanych przez nią metod jest publiczne zniesławianie tych, których ADL uznaje za wrogów.

W swe propagandowe (jeśli nie agenturalne) akcje wciąga media innych krajów. Ujawniło to oświadczenie loży Polin, polskiej odnogi B’nai B’rith, w którym Andrzej Friedman zalecał dziennikarzom w Polsce, by lansowali opinię, iż państwa arabskie wykorzystują w walce z Izraelem „wzorce propagandy hitlerowskich Niemiec”.

Metodę taką widać w głębokim zaangażowaniu „Washington Post”, piórem Applebaumów w krytykę PiS. Nawiasem mówiąc, czy działalność Loży Polin, znajduje się w sferze zainteresowań polskich służb specjalnych? Bo wydaje się, że powinna.

ADL w Ameryce to totalna destrukcja – siła napędowa dekryminalizacji sodomii i aborcji oraz promocji rasowej różnorodności. „Pluralistyczne społeczeństwo Ameryki jest w sercu żydowskiego bezpieczeństwa” – pisał Abraham Foxman. Kampania ADL pod hasłem – „różnorodność jest naszą siłą” odniosła wielki sukces.

Amerykańscy politycy i pedagodzy, praktycznie wszystkie media, powielają instrukcje ADL, a opornych przedstawiają jako nienawistników, ignorantów i… antysemitów.

W niezwykłym, a raczej kuriozalnym przemówieniu na zlocie z okazji 100-lecia Ligi, wiceprezydent Joe Biden przyznał, że „ogromna” i „nietypowa” rola ADL w amerykańskich mediach i kulturze była najważniejszym czynnikiem we wprowadzeniu głównych zmian kulturowych i politycznych w ostatnim stuleciu. „Założę się, że 85 procent tych zmian, czy to w Hollywood czy w mediach jest dziełem liderów żydowskich”. Dokładnie 3 tygodnie po tym „porywającym” przemówieniu Biden zadeklarował: „Nie można mówić o ruchu praw obywatelskich nie mówiąc o żydowskich jeźdźcach wolności”.

ADL nie czuje się jednak komfortowo, gdy mówią o tym nie-Żydzi. Wg niej jedynym pewnym znakiem, że ktoś jest antysemitą, to gdy zgadza się, że Żydzi mają zbyt dużą władzę.

Idea multi-kulti, tj. promowanie każdej kultury bez względu na stopień jej zacofania i barbarzyństwa oraz poniżanie cywilizacji białego człowieka to też wymysł ADL. Jedna z przedstawicieli tej mafii oświadczyła nawet: „biała rasa jest nowotworem na ciele ludzkości”.

ADL z szyderczą satysfakcją zachęca wszelkie męty Trzeciego Świata do osiedlania się w USA; jest zawsze pierwsza w piętnowaniu nawet najmniejszych prób kontroli napływu imigrantów. Jednocześnie twardo wspiera zasadę – „Izrael tylko dla Żydów”. Gdy władze Izraela nie wpuściły na swój teren kilkunastu afrykańskich imigrantów, pozostawiając ich na pastwę słońca i pustyni przed granicznymi zasiekami z drutu kolczastego, minister spraw wewnętrznych oświadczył: „afrykańska imigracja stanowi zagrożenie dla żydowskiej natury państwa Izrael”.

Tak więc pluralizm dla nie-Żydów, a nacjonalizm dla plemiennych ziomków (wyobraźmy sobie reakcję ADL, gdyby podobna wypowiedź padła z ust polityka polskiego. Czy nie żądałaby od delikwenta publicznego harakiri lub co najmniej tarzania się w błocie?).

Nie przeszkadzało to Jonathanowi Greenblattowi gwałtownie zaatakować Donalda Trumpa za wypowiedź o imigrantach muzułmańskich. Zarzucił mu też, że nie wyrzekł się poparcia lidera czarnych muzułmanów, którego zbrodnią jest głoszenie: Trump jest jedynym liderem, który stanął przez społecznością żydowską i powiedział – nie chcę waszych pieniędzy. Zawsze gdy człowiek powie to tym, którzy kontrolują politykę Ameryki, oznacza – nie możecie mnie kontrolować.

Greenblatt zażądał od Trumpa, aby przestał używać zwrotu „America First”, bo ma antysemicką konotację, bo przed wojną używali go Amerykanie zarzucający Żydom, że stanowią zagrożenie interesów USA. Trump naraził się też ADL stwierdzeniem; „najpierw zadbamy o nasz kraj, zanim będziemy się przejmować wszystkimi innymi na świecie”.

 

I ty zostaniesz antysemitą

 

Skutecznym orężem, a raczej pokazem paranoi w postrzeganiu świata, jest sporządzany przez ADL tzw. Przegląd antysemityzmu na świecie (Global Index of anti-Semitism). W tegorocznym donosi, że 27 procent dorosłej populacji świata, tj. przeszło miliard ludzi jest głęboko zainfekowanych postawami antysemickimi. Tylko w Europie na 332 mln dorosłych mieszkańców 79 mln to antysemici.

 

Pomocy - Antysemita!

 

Najwyższy poziom antysemityzmu jest w Polsce – poglądy antysemickie wyznaje 14 mln. Na pocieszenie odnotujmy, że paskudniejsi są mieszkańcy krajów arabskich i muzułmańskich. Tam 80, a w takiej Gazie nawet 93 proc. populacji to antysemici.

Antysemitą jest także Jens Stoltenberg, sekretarz generalny NATO, bo gdy był premierem Norwegii nie reagował na składane w jego obecności antyizraelskie wystąpienia.

Europejską stolicą antysemityzmu jest Malmö, dlatego że jej mer skrytykował Izrael za zbombardowanie Gazy.

Antypolskie wyczyny ADL to nie nowość. Ich wyliczenie zajęłoby cały numer „WG”. I tak ADL skrupulatnie odnotowała:gdy 50 tysięcy ludzi protestowało przeciw polityce PiS, ta skrajnie prawicowa formacja zareagowała kontrdemonstracją i transparentem wyśmiewającym obrońców demokracji jako Komitet Obrony Żydokomuny.

Mniej więcej w tym samym czasie we Wrocławiu tłumy popierające PiS krzyczały o depolonizacji Wrocławia i Żydach wykupujących wrocławskie kamienice. Podczas demonstracji przeciw relokacji uchodźców podpalono kukłę chasydzkiego Żyda trzymającego flagę UE, tłum krzyczał Bóg, Honor, Ojczyzna, ITD.

 

Krzysztof Baliński  

 

Za: Informacje USOPAŁ 08-08-2016-A-324


http://www.polishclub.org/2016/08/08/krzysztof-balinski-zostaniesz-antysemita/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+PolishClubOnline+%28Polish+Club+Online%29

 


Sprawdź czy jesteś antysemitą!

Pewna żydowska organizacja z USA (Anti-Defamation League) zleciła badanie na temat antysemityzmu na świecie.

Tutaj kwestionariusz – pytanie brzmi “Czy zgadzasz się z opinią, że:”

1) Żydzi są bardziej lojalni w stosunku do Izraela, niż kraju w którym żyją.
2) Żydzi mają za duże wpływy w świecie biznesu.
3) Żydzi mają za duże wpływy na międzynarodowych rynkach finansowych
4) Żydów nie obchodzi co dzieje się ludziom innym, niż ich żydowscy ziomkowie.
5) Żydzi mają za dużą kontrolę nad sprawami globalnymi.
6) Sposób w jaki Żydzi się zachowują sprawia, że ludzie ich nie lubią.
7) Żydzi uważają się za lepszych od innych.
8) Żydzi mają za dużą kontrolę nad rządem USA.
9) Żydzi mają za duże wpływy w mediach na świecie.
10) Żydzi nadal zbyt dużą wagę przywiązują do tego co działo się podczas Holokaustu.
11) Żydzi są odpowiedzialni za większość wojen na świecie.

Więcej tutaj: http://www.sadistic.pl/sprawdz-czy-jestes-antysemita-vt296763.htm

 

https://palestyna.wordpress.com/2011/05/31/czy-jestes-antysemita-test-w-13-punktach/


 

Antysemityzm czyli raczej Antygoizm w tym Antypolonizm, nie jest żadnym żydowskim problemem, a jedynie “Specjalnym narzędziem”, bez którego Żydzi obejść się nie mogą.

“Utajony rasizm praktykowany przez Żydów w stosunku do obcoplemiennych, wśród których przyszło im żyć, prędzej czy później powoduje otwartą i oczywistą reakcję dotkniętych tym “gojów”. Reakcja takowa natychmiast zostaje skarcona jako??? antysemityzm!!!”

https://marucha.wordpress.com/2015/07/03/antysemityzm-trefnosc-judeochrzescijanstwa/

 


Pawel Kukiz

Lider ruchu KUKIZ’15 dnia 20 grudnia 2015 na antenie radia ZET powiedział:

– George Soros, amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe, intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji, który ma budżet 150 milionów złotych i jest finansowany z mechanizmu finansowego europejskiego obszaru gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. To, a także wcześniejsza dedykacja starej piosenki Pawła Kukiza stały się przedmiotem skargi, złożonej przez klub poselski PO do Komisji Etyki.

http://pressmania.pl/?p=25822

 

 

Tomasz Lis o Pawle Kukizie

 


Ireneusz Lisiak wydal książkę o Żydach, kolaborantach Hitlera. Został nazwany antysemita.

http://natemat.pl/83773,odznaczony-przez-prezydenta-publicysta-chce-zlamac-tabu-i-wydaje-ksiazke-o-zydach-kolaborantach-hitlera-antysemita

Podobne:

http://pinger.pl/szukaj/po_tagu/?t=zydzi%20antysemityzm

 

 

„Wcześniej określenie antysemita oznaczało człowieka, który nienawidził Żydów. Teraz oznacza człowieka, którego nienawidzą Żydzi” – Joseph Sobran

To oskarżanie o „antysemityzm” jest formą kontroli umysłu. Zostaliśmy tak zaprogramowani poprzez poczucie winy, jesteśmy jak psy Pawłowa. Tylko szepnij słowo na „Ż” i bang! – jesteś porażony tysiącem volt – „antysemita!”.

Więcej tutaj:  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/05/22/antysemityzm-goje-reaguja-jak-psy-pawlowa/

 

 

 

 

Antysimitism-Golden goose

One comment on “I TY ZOSTANIESZ ANTYSEMITĄ

  1. Ryszard
    November 28, 2017

    Cytat z Ansyka – czytając między wierszami – pokazuje głupotę polskiego narodu, skoro Żydzi widzą w czymś interes a Polacy – nie. 😛 Może pora skończyć z pluciem na Żydów i zacząć się od nich UCZYĆ, do kurwy nędzy?! Ale nie, Polak jest “ponad to”, by się czegokolwiek od kogokolwiek uczyć, on rodzi się geniuszem, który wszystko wie najlepiej. 😛

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on August 9, 2016 by in Uncategorized and tagged , , , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,949,733 hits
August 2016
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: