Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Różnice między Żydami, Syjonistami, a Chazarami.


Ten artykuł narusza tabu wypromowane przez syjonistyczno -masońskie lobby i jej tuby propagandowe tworzące mit spisku żydowskiego !

Dowody historyczne, udowadniają, że Izrealici (syjoniści) jako wymyślony naród, nie mają żadnych związków z starożytnymi Semitami. Obecnie 45% syjonistów pochodzi w prostej lini od narodu Chazarskiego ,który w 740 roku AD, za panowania króla Bulana przyjął Judaizm jako religie narodową.

zc1

Historii Żydów i syjonizm Rothschildów oraz Unii Rodzin!

„Brytyjski, atak na Palestynę miał za zadanie wprowadzenie destabilizacji na Bliskim Wschodzie. Stworzenie wymyślonego przez syjonistów – Izreala ,jest swoistym paradoksem, ponieważ większość syjonistów to ateiści i okultyści walczący z oficjalnymi religiami całego świata, zasłaniając się etykietką judaizmu.”

http://ligaswiatowa.hvs.pl/deklaracja-balfoura-i-syjonisty…/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/paneuropejska-unia-czyli-unia-e…/

Kim są zatem syjoniści z Europy i Ameryki, którzy poprzez liczne podstępy podbili kraje semickie?.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/rosja-ukraina-syndykat-zbrodni-…/

„Masakra w Sabrze była elementem fałszywej flagi ,bratobójczą bitwą między dwoma plemionami hebrajskim i arabskim, w którą wciągnięto ludzi za pomocą podstępów i prowokacji.”

zc2

Alecsandri (pl.m.wikipedia.org/wiki/Vasile_Alecsandri), w swoim wystąpieniu przeciwko nowelizacji art. 7 konstytucji w dnia 10 października 1879, powiedział : „Kim są najeźdźcy ? Jesteśmy inteligentnymi ludźmi, a nasza tajna misja musi skupić w swych szeregach wszystkich członków tego najbardziej ekskluzywnymego klubu na ziemi, stworzyliśmy poprzez tajne bractwa nowy naród podbijający od wewnątrz wszystkie państwa świata … ”

Ludzie Ci, nie mają nic wspólnego z Semitami i Arabami ,ale wykorzystują ich sztucznie wytworzone skrajne emocje do własnych celów. Celem tym jest podział poprzez wymuszoną nienawiść.

zc3

Arthur Koestler (pl.m.wikipedia.org/wiki/Arthur_Koestler), pisarz hebrajski, w swojej książce „The Thirteenth Tribe”, mówi, że większość syjonistów jest potomkami Chazarów, którzy judaizm przyjęli po zburzeniu Jerozolimy w DC 70 roku.

Wielka Chazaria znajdowała się na
zachodnim brzegu Morza Kaspijskiego, między Wołgą a Donem, potem rozszerzyła się, do wybrzeży Morza Czarnego, Morza Kaspijskiego i Azowskiego.

Gdy Leon III, cesarz Bizancjum przyjął delegację Chazarów na swoim dworze w Konstantynopolu, powstało Zjednoczone Królestwo Chazarów. Odbyło się to na nastepujących warunkach: małżeństwo syna Leona III, Konstantyna VI z księżną Irina i nawrócenie narodu Chazarskiego na Judaizm … Tak oto król Bulan w 740 roku doprowadził do zniszczenia judaizmu, zastępując go zlepkiem okultystycznych kultów, promowanych przez jego nadwornych magów.

Halevi (pl.m.wikipedia.org/wiki/Juda_Halevi), w filozoficznym poemacie Ha-Kuzari, opisuje konwersję okultyzmu na judaizm. Król Bulan manipulował prawem, zastępując mędrców, magami. Według Halewiego, Khazarski król stworzył niespotykaną nigdzie indziej w dziejach historii „umowę społeczną” ,między Bogiem i nowym „hebrajskim” zjednoczeniem.

Tak więc „nowy judaizm” jest przedstawiony jako seria mistycznych objawień doświadczanych przez osoby zawierające przymierze z „nowym Bogiem”. Na mocy tych nowych doświadczeń powstała Kabała i Talmud Babiloński (nie mylić z Jerozolimskim).

zc4

Bóg według tych założeń znajduje się tylko w Jerozolimie, w mieście Boga.

Korespondencja datowana na 950 rok, pomiędzy królem chazarskim Józefem oraz Chasdaj ibn Szaprutem (pl.m.wikipedia.org/wiki/Chasdaj_ibn_Szaprut ), z ministerem spraw zagranicznych Hiszpanii kalifem Abd al Rachman.

( pl.m.wikipedia.org/wiki/Dokument_Schechtera )

Autentyczne listy zostały opublikowane w 1577 roku, aby udowodnić, że Żydzi mają swój kraj: Wielką Chazarie.

” Wraz z pojawieniem się wielkiej fali mongolskich Chazarów ,którzy przeszli na judaizm zanikły korzenie Żydów zamieszkujących kraje bałtyckie w tym Rosję, Rumunię, Polskę, Węgry, Niemcy… Emigrujący pózniej do Ameryki syjoniści, są również potomkami Chazarów, pochodzenia Tatarskiego, a nie semickiego.” A. Koestler.

To XIII plemię to rak judaizmu. Ludzie ci stworzyli slogan antysemityzmu za ,którym nie mogą się ukrywać ponieważ nie są i nigdy nie byli Semitami ! Tak, tak Panie Tusk, Kaczyński, Kwaśniewski, Michnik … Przestańcie opowiadać kłamstwa !!!zc5

 

Koestler w swojej argumetacji nie jest jedyny. Profesor Dunlop z Columbia University, prof Burry z Anglii ,a nawet Paliak z Uniwersytetu w Tel Awiwie, potwierdzają swoim autorytetem oraz wynikami przeprowadzonych badań pochodzenie dzisiejszych pseudo semitów.

Tylko mieszkańcy dzisiejszej Palestyny oraz nieliczne rodziny rozsiane po całym świecie, mogą uchodzić za semitów czystej krwi. Tysiąc lat zajęło syjonistom wybicie semitów poprzez liczne wojny, rewolucje i powstania.

Hebrajska Sabra, autohotoniczna linia krwi, została zniszczona poprzez perfidne działania syjonistów.pl.m.wikipedia.org/wiki/Dwanaście_Plemion_Izraela

Książka „Izrael, jaka jest jego cena?” , opublikowana została w 1953 roku, i zawiera drzewo genealogiczne Hitlera, mającego syjonistyczne korzenie. Dlatego też ten okultysta z taką łatwością na rozkaz spokrewnionego z Rotschildami , Forda dokonywał masowych mordów na resztkach plemion semickich.

Tacy ludzie jak Weizmann, Golda Meir ,Ben Gurion, Begin, Stoltzman, Tusk, Kaczyński, Komorowski, Sikorski … nie są żydami lecz potomkami Chazarów odgrywających swoją wyuczoną rolę w podboju państw narodowych …

zc6

Judaizm antropologiczny i okultyzm symboliczny nie ma żadnego związku z Żydami. Wielu chrześcijan, z antropologicznego punkt widzenia, ma więcej krwi pochodzenia hebrajskiego niż syjoniści. Królowa Victoria nie należała do zaginionego plemienia Izraela, jak to starają się wam wmówić twórcy teorii spiskowych, czyli dezinformacji. Zamieszanie wynika z połączenia pojęć judaizmu, syjonizmu i aktu żydowskiego.

Termin : Judaizm ,został po raz pierwszy wprowadzony przez Józefa Flawiusza (pl.m.wikipedia.org/wiki/Józef_Flawiusz), żydowskiego pisarza, w książce „Peri tu Iudaiku polemu – Wojna żydowska” . Judaizm jest jednolitym zbiorem przekonań, praw moralnych, praktyk religijnych i instytucji obrzędowych…

W początkowej fazie tworzyło go wiele osób należących do różnych narodów i ras. Innymi słowy żydowski świat jest mieszaniną kilku ras i kultur, zlepkiem mitów, podań i legend z rożnych epok ludzkości.

Vasile Zărnescu :

„W kilku artykułach (np. tutaj: pl.m.wikipedia.org/wiki/Żydzi) i wielu książkach z XX wieku, możemy dopatrzeć się wielu kłamstw na temat Żydów mylonych ze światowym syjonizmem…

Żyd / żydowski jest fonetycznie zniekształconą formą językową. Według historycznych i naukowych danych, pochodzącą z języków Germańskich. W rumuńskim, wiele neologizmów łacińskiego pochodzenia rozpoczynających się od litery „j” lub zawierających literę „j” : sprawiedliwość, sprawiedliwość wymawianych jest z naciskiem na ową literę (justiție, justiția).

Germański dźwięk oznaczający literę „u” – w starożytnych pismach przybierał formę litery „y” lub „iu” ,dziś został przekształcony w literę „i”. Germańskie „Juden” w języku niemieckim jest wymawiane „iúden”.

W rzeczywistości, słowo „Żydzi” jest adaptacją rumuńskiego słowa – „județ „(powiat), które zostało zapożyczone przez inne języki Europy Środkowej i Wschodniej (Polska, Czechosłowacja , Węgry, Rosja, Mołdowia, Siedmiogród i Wołoszczyzna).

Rozróżnienie między „Żyd” i „Żyd (syjonista)” jest zauważane w wielu językach: po francusku, „Żyd” = „hébreu”, gdzie dźwięk „v” zmienia się w „b „, stąd” język hebrajski „dla” języka hebrajskiego „, ale” Żyd (syjonista) ” to ” juif „; w języku hiszpańskim, a prawdziwy „Żyd” to „hebreo” lub „Żyd” – „Judio”; w języku rosyjskim, „Żyd (syjonista)” ,to „yevrey” ,ale „Żyd” = „JID”; w języku włoskim, „Żyd” = „ebreo”; w języku niemieckim, „Żyd” = „Jude”; i tak dalej…

Tak więc, w języku angielskim i niemieckim dla słowa „Żyd” również istnieją dwie oddzielne nazwy opisujące dwie zupełnie różne nacje
hébreu, lub Jude!

zc7

A to dlatego, że w Wielkiej Brytanii i Niemczech, za Żydów uważa się Palestynczyków , a syjonistami są przybysze z Europy Wschodniej: Rosji, Polski (Galicja), Czechosłowacji (Czesko-Morawskie), Węgier…

Syjonizm to „Kult”, mówi Marean Vanghelie, wiadomo, że Hitler nie był Żydem lecz syjonistą dlatego z taką łatwością sprzedał tysiące prawdziwych Żydów.

„Hebr / Hébreus” zamordowali „Żydów / Juifs”, tworząc użyteczny dziś dla siebie mit sześciu milionów ofiar …

http://worldinfoport.hvs.pl/przedsiebiorstwo-holokaust-6-m…/

Innym niepodważalnym dowodem historycznym jest to, że Żydzi używają czystego języka hebrajskiego oraz arabskiego, natomiast syjonizm porozumiewa się w dużej mierze, w jidysz ,czyli mieszance niewyraźnych słów niemieckich, polskich , rosyjskich i ukraińskich . Teraz spójrzmy na elity Polski, Rumunii, Rosji, Węgier, USA, Wielkiej Brytanii…

Ktoś zaraz spyta mnie : „to po co syjoniści wprowadzają Talmud, ubój rytualny i język Hebrajski ? Odpowiedź jest zawsze tylko jedna: „abyście patrzyli tam, gdzie każą wam patrzeć… Tworząc chaos ,dzielicie się na coraz mniejsze grupy…”

Jeśli Wikipedia, zaznacza aby nie mylić „jezyka jidysz” ,z „językiem hebrajskim”, w związku z tym powinna też wyjaśnić, że semici, Żydzi oraz Chazarzy i syjoniści to różne, niekiedy fałszywe nacje !

Syjoniści w Europie (od Atlantyku do Uralu i poza nimi do ex-sowieckiej republiki Birobidżanie , która próbuje skoncentrować syjonistów w zachodniej części Związku Radzieckiego!) mówią w jidysz, który jest mieszanką języków narodowych.

Natomiast ” Kultura jidysz „, zawiera elementy skradzione z wszystkich podbitych przez syjonistów państw. Przybywający do Izraela emigranci szybko uczą się hebrajskiego, aby uzasadnić istnienie „państwa żydowskiego” ,choć wiadomo ,że żaden chazar nie mówił po hebrajsku.

Tacy kłamcy jak Elie Wiesel czy Serban Leibovici to syjonistyczni komuniści.

Naczelny rabin Mojżesz Rosen przyznaje ,że Serban Leibovici komunistyczny syjonista, uczestniczący w Światowym Kongresie Syjonistów (który odbył się w Montreux w 1948 roku) :” … używa tylko języka jidysz, i tylko ten język Serban mógł znieść.”

Syjoniści zaatakowali Europę Środkową i Wschodnią, w 1830 roku, jako „Żydzi”, realizując różne scenariusz ,które celowo nazywali „judeo- projektami” : „judeo-bolszewicy”, „rewolucja judeo-węgierska”, „judeo-komunistyczna”, „Judeopolonia” itd.

Wymawiano narodom mit żydowskiej ekspansji… Wymownym faktem jest liczebność przetrzebionego narodu żydowskiego , spójrzmy na upadłe cmentarze sefardyjskie i rozkwitające cmentarze aszkenazyjskie !

Jeszcze bardziej uderzające są twierdzenia amerykańskiego psychologa Kevina MacDonalda: „Zdecydowana większość Żydów (Syjonistów), w USA to aszkenazyjscy Chazarzy”.

„Amerykańscy imigranci (syjoniści) są unikatową grupą okultystystów, przejawiających swą wrogość wobec kultury chrześcijańskiej, islamu, judaizmu i innych religii zakorzenionych w kulturze Ameryki… Ludzie Ci agresywnie próbują dokonywać zmian prawnych, kulturowych i religijnych …”

Syjonista i mentor Hitlera :Ford, w swojej książce: „Międzynarodowy Żyd” ,pisze: „Stany Zjednoczone sprowadziły w ciągu czterdziestu lat 3,5 miliona imigrantów z silnym poczuciem tożsamości i mówiących w jidysz.”

Syjoniści mieli ogromny wpływ na społeczeństwo amerykańskie, w szczególności w zakresie zniesienia religijnego życia publicznego, działania te rozpoczęły się w latach 1899-1900, gdy próbowali usunąć słowo „chrześcijanin ” ,”buddysta” i „wyznawca” … z życia publicznego.

Syjoniści kreowali i kreują aktywne formy nietolerancji religijnej, wprowadzając podział i nienawiść społeczną.

Henry Ford, opublikował swoją książkę w 1920 roku. W ciągu czterech dekad Ameryka przyjęła (1880/1920) 3,5 miliona imigrantów ,z większości z nich kreując idealne narzędzie europejskiego przewrotu.

To z amerykańskich pieniędzy finansowano Lwa Trockiego, Lenina, Stalina, Hitlera … Rewolucje Październikową, I i II wojnę światową, przejęcie Palestyny, powstanie i upadek komunizmu , kapitalizmu … To oni kreowali przewroty w Polsce i Rumunii na przełomie 1989/1990 roku … Robili to kreując ataki na państwa narodowe i tworząc mit użytecznego antysemityzmu…

Posłuchajcie „anty-obywatela” i oszusta Szymona Wiesenthala, który krzyczał i żądał na Akademii Rumuńskiej usunięcia słowa Żyd z powszechnego słownictwa, ponieważ rzekomo obraża to Żydów ?!

Jest to cicha forma przemiany Żydów w syjonistów , ale jak mało logiczna , to tak jakby próbować wytrzeć samego siebie … Ale również jednoznacznie wskazuje to na brak powiązań syjoizmu z semityzmem !!!

Dlatego też, w celu poszanowania prawdy historycznej i poszanowania języka „hebrajskiego” , Żydów , narodów semickich , nie narażamy Palestynczyków … Na ataki fałszywej flagi syjonizmu …

Talmudyści (wyznający idee Talmudu babilońskiego), Kabaliści to międzynarodowa banda okultystów wykorzystująca zawiłości historyczne do własnych celów.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/prawda-w-oczy-kole-syjonisci-to…/

Uniwersalnym pomysłem ich działań, jest wykorzystanie starożytnej religii w celu ochrony swoich interesów , przy jednoczesnej kreacji nieanwiści do prawdziwych Żydów , tak aby tarcza ochrona objęła wszystkie formy ich nielegalnych działań …

I proszę was nie słuchajcie Owsiaka, Kaczyńskiego czy Komorowskiego ,nie wystawiajcie żadnych lampek w oknach ! Dlaczego ? Omówiłem to w temacie Halloween :

http://ligaswiatowa.hvs.pl/poganskie-korzenie-halloween/

Liga Świata
Dydymus

 

Source: Różnice między Żydami, Syjonistami, a Chazarami.

13 comments on “Różnice między Żydami, Syjonistami, a Chazarami.

 1. Wspólnym mianownikiem LUDÓW SEMICKOJĘZYCZNYCH jest wrogość do chrześcijaństwa,a szczególnie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ

 2. Pingback: OBOWIĄZKIEM POLAKÓW JEST, ZNAĆ WŁAŚNIE TEN TEMAT !!! | 7777777blog

  • Dobrymen
   March 3, 2016

   [404] File Not Found : Plik nie istnieje

 3. Dobrymen
  March 3, 2016

  1.Słowo “pasożyt” składa się z dwoch słów – “pas” i “żyd”. Po grecku ono oznacza “parasitos” – „spożywający przy stole innego”, co pochodzi od słów παρά (para) + σιτισμός (sitismos) „żywienie”, „tuczenie”. wiecej: http://www.fb.com/GlosAmeryki
  2.Pierwotna historja Zydow najlepiej jest wytlumaczona w tym odcinku, gdzie jest nawet mowa o “Faraonie” Boleslawa Prusa: https://www.youtube.com/watch?v=OyW-dHfxZn0
  3. Odkrycia te obaliły teorię pochodzenia aszkenazyjskich Żydów od Chazarów:
  W tym artykule mowi sie, ze zwlaszcza kiedys “jezyk” i “narod” bylo jedno i to samo. A wiec dla tego ze jezyki Yiddish i Niemiecki sa bardziej podobne do siebie niz Polski i Rossyjski, to swiadczy o tym ze Aszkenazyjczycy pochodza z terytorjum NIemiec. Przepuszcza sie nawet ze to Niemiecki jezyk powstal z Yiddish, a nie naodwrot. I ze Yiddish mogl byc jezykiem egipskich duchownych – Lewitov, w tym czasie kiedy jezyk “Hebrew” byl jezykiem Semitow. Siemity osiedlili sie w Hispanii i rozmawiali na jednym z lokalnych hispanskich jezykow. Dla tego “Hebrew” byl martwym jezykiem, juz prawie dwa tysiace lat. Hispanskie Zydzi – to Sefardowie. Wiecej: http://www.jewish.ru/style/science/2014/09/news994326082.php

 4. Dobrymen
  March 3, 2016

  The contemporary Ashkenazi Jewish population, as characterised by several recent genetic studies, is approximately 600 to 800 years old and is probably the result of the fusion of ancestral European and Middle-Eastern populations http://www.natureasia.com/en/research/highlight/9440

 5. Pingback: Izrael musi zniknąć! | hubalblog

 6. Pingback: Izrael najbardziej faszystowskie państwo od czasów III Rzeszy! | hubalblog

 7. Dobry Men
  August 13, 2016

  Goje z masonerii wykonują rozkazy żydowskich ekstremistów.Historia z Chazarami to fałszywka-D. Duke: https://www.youtube.com/watch?v=4mvfRFGM3TE&t=17m30s

 8. Pingback: CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O IZRAELU | Justice4Poland

 9. AntKPVT
  March 22, 2017

  Żydowskiej Хазарии nigdy nie było. To kłamstwo 20 wieku! Historia żydów jest znana. Rosja opowiada http://ant-63.livejournal.com/276367.html
  WW2-WW3 http://ant-63.livejournal.com/205859.html

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on January 25, 2016 by in Spoleczenstwo, Zydzi.

Archives

Blog Stats

 • 1,950,976 hits
January 2016
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: