Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Największy wielowiekowy spisek kryminalny w historii świata


Opublikowano Maj 26, 2022, autor: State of the Nation

UKRYTA HISTORIA: Bankierzy Rothschildów i Schiffa, syjonistyczna ukraińska oligarchia i satanistyczna mafia chazarska

Kto wiedział, że spinmeistery mediów głównego nurtu pracują dla wrogów Ameryki?

David Dees Tom I 2006-2013

Dziedzictwo Adama Schiffa, korupcja Ukrainy i tych, którzy kontrolują kraj za pomocą fałszywych wiadomości

Wysłane przez Shoshoni

Najważniejszą świadomością, jaką naród amerykański musi mieć w tym momencie historii, jest to, że istnieje koń trojański pełen oszustów, którzy nazywają siebie Żydami, ale którzy w rzeczywistości są fałszywymi Żydami, którzy są w trakcie niszczenia naszego kraju. Wykorzystali swój status, aby wypaczyć religię żydowską, reklamując Talmud, zamiast Tory, jako swoją świętą księgę.

Są najbardziej niebezpieczną i złą grupą “oszustów“, jaką świat kiedykolwiek znał, a teraz próbują obalić Stany Zjednoczone, tak jak obalili Rosję i przekształcili ją w państwo komunistyczne ponad sto lat temu. Ta [chazarska] mafia, która rozpoczęła swoją zemstę na całej planecie wiele wieków temu, uważa swoją ojczyznę za okolice Morza Czarnego, rzeki Wołgi i Gór Kaukazu, które są współczesnym krajem Ukrainy i jej okolic.

Ci oszuści Żydzi pochodzą ze starożytnego imperium Chazarii. Dziś ich linie krwi kontrolują całą planetę, a ich nazwiska to Rothschild, Schiff, Soros i inni. Jedynym sposobem na zrozumienie motywacji i metod tej kabały, która zagraża naszemu krajowi od wewnątrz, jest zrozumienie historii kluczowych graczy, których obserwowaliśmy, podczas gdy oni robią wszystko, co w ich mocy, aby zniszczyć nasz kraj i naszych ludzi na co dzień.

Ich historia jest historią zemsty i skrajnej nienawiści do Rosji, a teraz do Stanów Zjednoczonych Ameryki! Uważają, że Ameryka i Rosja nigdy nie mogą stać się przyjaciółmi lub sojusznikami. Każdy współczesny prezydent, który próbował zawrzeć pokój z Rosją, został zastrzelony, zamordowany lub zaatakowany bezlitośnie, podczas gdy nie można go było zamordować w żaden inny sposób. Poniższe fragmenty pochodzą z dwóch książek, które opowiadają historię tych fałszywych Żydów, którzy wypaczyli i zbezcześcili judaizm i wszystko, czego dotknęli przez wieki.

Poniższe informacje pokazują nam, jak podobne metody były używane przez tę samą grupę do przejęcia mediów i tworzenia fałszywych historii o żydowskim ucisku w Rosji, w celu obalenia narodu rosyjskiego. Co więcej, pomagają wyjaśnić, w jaki sposób nasiona naszej drugiej amerykańskiej wojny secesyjnej zostały zasiane i są obecnie pielęgnowane przez ich złe plany. Jeśli ktoś chce poznać siedzibę linii krwi za waszyngtońskiego bagna, bankami z Wall Street i medialnymi stojącymi za wszystkimi skandalicznymi kłamstwami na temat naszej obecnej rzeczywistości, nie musi szukać dalej niż skorumpowany kraj Ukrainy.

Poniższy fragment pochodzi z książki brytyjskiego pisarza Arthura Koestlera. “13 PLEMIĘ – IMPERIUM CHAZARSKIE I JEGO DZIEDZICTWO“. Amerykańskim wydawcą jest Random House, Nowy Jork, N.Y.


Historia podaje, że Chazarowie wywodzili się z mieszanki Mongołów, Turków i Finów. Już w 3rd W wieku naszej ery można je było zidentyfikować w ciągłych działaniach wojennych na obszarach Persji i Armenii. Później, w 5th W wieku Chazarowie należeli do niszczycielskich hord Attyli Hunów. Około 550 roku n.e. koczowniczy Chazarowie zaczęli osiedlać się na obszarze wokół północnego Kaukazu między Morzem Czarnym i Kaspijskim. Chazarska stolica Itil została założona u ujścia Wołgi, gdzie opróżniła się do Morza Kaspijskiego, w celu kontrolowania ruchu rzecznego. Chazarowie następnie zażądali 10% opłaty drogowej od każdego ładunku, który minął Itil na rzece. Ci, którzy odmówili, zostali zaatakowani i zabici.

Z ich królestwem mocno osadzonym na Kaukazie, Chazarowie stopniowo zaczęli tworzyć imperium podporządkowanych ludów. Coraz więcej plemion słowiańskich, które były pokojowe w porównaniu z Chazarami, zostało zaatakowanych i podbitych. Stali się częścią Imperium Chazarskiego, zobowiązanego do ciągłego płacenia hołdu królestwu chazarskiemu. Hołd składany przez podbite ludy zawsze był cechą imperiów, oczywiście, ale nie w stylu Chazarów. Tak zwane wielkie imperia świata zawsze dawały coś w zamian za żądaną daninę. Rzym, na przykład, uczynił obywatelami tych, których podbił; a w zamian za podatki, które nakładali, przynieśli cywilizację, porządek i ochronę przed atakiem ze strony niedoszłych najeźdźców. Ale nie w Imperium Chazarskim. Narody, które podlegały Chazarom, otrzymywały tylko jedną rzecz w zamian za płacenie daniny, a była to chwiejna obietnica: Chazarowie powstrzymają się od dalszych ataków i grabieży tak długo, jak długo daniny zostaną zapłacone. Poddani Imperium Chazarskiego byli zatem niczym więcej niż ofiarami gigantycznej rakiety ochronnej. Chazarscy władcy byli zatem powszechnie i gorzko oburzeni w całej swojej domenie, ale obawiano się ich również z powodu bezlitosnego sposobu, w jaki traktowali każdego, kto im się przeciwstawił.

I tak Imperium Chazarskie rozszerzało się, aż zajęło duże obszary dzisiejszej Rosji i południowo-wschodniej Europy. Przez 8th Stulecie, Imperium Chazarskie rozciągało się na północ do Kijowa i na zachód, obejmując Madziarów, przodków współczesnych Węgier. Około 740 roku n.e. miało miejsce oszałamiające wydarzenie. Chazarowie znajdowali się pod ciągłą presją ze strony swoich bizantyjskich i muzułmańskich sąsiadów, aby przyjąć chrześcijaństwo lub islam; ale chazarski władca, zwany Kaganem, słyszał o trzeciej religii zwanej JUDAIZMEM. Najwyraźniej z politycznych powodów niepodległości Kagan ogłosił, że Chazarowie przyjmują judaizm jako swoją religię. Z dnia na dzień zupełnie nowa grupa ludzi, wojowniczy Chazarowie, nagle ogłosili się Żydami – adoptowanymi Żydami. Królestwo chazarskie zaczęło być opisywane jako “królestwo Żydów” przez historyków tamtych czasów. Następcy władcy chazarscy przyjęli żydowskie imiona, a pod koniec 9 wieku królestwo chazarskie stało się schronieniem dla Żydów z innych krajów.

Tymczasem brutalna chazarska dominacja nad innymi narodami pozostała niezmieniona. Ale potem na scenie pojawił się nowy czynnik. Podczas 8th Stulecie płynęli wielkimi rzekami – Dnieprem, Donem, Wołgą. Byli wschodnią gałęzią Wikingów. Byli znani jako Warangianie lub jako Ruś. Podobnie jak inni Wikingowie, Ruś byli odważnymi poszukiwaczami przygód i zaciekłymi wojownikami; ale kiedy zaplątali się z Chazarami, Ruś często kończyła płacąc hołd jak wszyscy inni. W roku 862 przywódca rusi o imieniu Rurik założył miasto Nowogród i narodził się NARÓD ROSYJSKI. Ruscy Wikingowie osiedlili się wśród plemion słowiańskich pod dominacją chazarską, a walka między Wikingami a Chazarami zmieniła charakter.

Stało się to walką wyłaniającego się narodu Rosji o niepodległość od chazarskiego ucisku.

Ponad sto lat po założeniu pierwszego miasta Rosji miało miejsce kolejne doniosłe wydarzenie. Przywódca Rosji, książę kijowski Włodzimierz, przyjął chrzest jako chrześcijanin w roku 989. Aktywnie promował chrześcijaństwo w Rosji, a jego pamięć jest dziś czczona przez Rosjan jako “Święty Włodzimierz”; i tak tysiąc lat temu rozpoczęła się tradycja Rosji jako narodu chrześcijańskiego.

Nawrócenie Władimira doprowadziło również Rosję do sojuszu z Bizancjum. Bizantyjscy władcy zawsze bali się Chazarów, a Rosjanie wciąż walczyli o wyzwolenie. I tak w roku 1016 połączone siły rosyjskie i bizantyjskie zaatakowały królestwo chazarskie. Imperium Chazarów zostało rozbite, a samo królestwo Chazarów popadło w upadek. Ostatecznie większość chazarskich Żydów wyemigrowała na inne obszary. Wielu z nich znalazło się w Europie Wschodniej, gdzie zmieszali się i zawarli małżeństwa z innymi Żydami. Podobnie jak semiccy Żydzi około 1000 lat wcześniej, chazarscy Żydzi zostali rozproszeni. Królestwo Chazarów już nie istniało.

Kiedy przenosili się i żyli wśród narodu żydowskiego, chazarscy Żydzi przekazywali odrębne dziedzictwo z pokolenia na pokolenie. Jednym z elementów chazarskiego dziedzictwa żydowskiego jest wojownicza forma syjonizmu. Zdaniem chazarskich Żydów ziemia okupowana przez starożytny Izrael ma zostać odbita – nie cudem, ale siłą zbrojną. To właśnie rozumie się dzisiaj przez syjonizm i to jest siła, która stworzyła naród, który nazywa siebie Izraelem dzisiaj. Innym ważnym składnikiem chazarskiego dziedzictwa żydowskiego jest nienawiść do chrześcijaństwa i do narodu rosyjskiego jako orędowniczego wiary chrześcijańskiej. Chrześcijaństwo jest postrzegane jako siła, która spowodowała upadek starożytnego tak zwanego królestwa Żydów, królestwa chazarskiego. Zdominowawszy kiedyś większość dzisiejszej Rosji, chazarscy Żydzi nadal chcą przywrócić tę dominację – i od tysiąclecia nieustannie próbują to zrobić.

W 1917 roku chazarscy Żydzi przeszli ważny kamień milowy w kierunku utworzenia własnego państwa w Palestynie. W tym samym roku stworzyli także rewolucję bolszewicką w Rosji. Nastąpił chrześcijański holokaust, jakiego świat nigdy nie widział. Chazarscy Żydzi ponownie przejęli kontrolę nad Rosją po ponad 900 latach i podjęli się zadania zniszczenia chrześcijaństwa poprzez zniszczenie chrześcijan – ponad 100 milionów z nich, a jednocześnie ponad 20 milionów religijnych Żydów również zginęło z rąk chazarskich Żydów. To, moi przyjaciele, jest tym, z czym zmagali się rosyjscy chrześcijanie w swojej 60-letniej walce o obalenie ateistycznych bolszewików; ale w końcu udało im się zrealizować program obalenia, a teraz 1000-letnia wojna między rosyjskimi chrześcijanami a chazarskimi Żydami osiąga punkt kulminacyjny. Stawką jest nie tylko przyszłość Rosji i chrześcijaństwa, ale także całego narodu żydowskiego.


19 sierpnia 1979 roku rabin Joel Teitelbaum zmarł w Nowym Jorku. Zmarł rano i został pochowany tego samego popołudnia. Bardzo krótki czas, a jednak około 100 000 żydowskich mężczyzn przybyło na czas na pogrzeb. Trudno sobie wyobrazić, ile jeszcze setek tysięcy nie mogło przybyć w tak krótkim czasie.

Miesiąc później, 18 września, jego zwolennicy złożyli hołd pamiątkowy za pomocą płatnej reklamy w New York Times i wyraźnie przemawiało to w imieniu wielu Żydów. Między innymi powiedział, cytuję:

“Był niekwestionowanym przywódcą wszystkich Żydów na całym świecie, którzy nie zostali zarażeni syjonizmem

A także, cytuję:

Z odwagą zbyt rzadką w naszych czasach nazwał państwo syjonistyczne “dziełem szatana, świętokradztwem i bluźnierstwem”. Przelewanie krwi dla dobra syjonistycznego państwa było dla niego odrażające”.

Słowa te zostały wypowiedziane przez ortodoksyjnych Żydów opłakujących swojego poległego przywódcę. A nowi chrześcijańscy władcy Rosji zgodziliby się, ponieważ oni również uważają syjonistyczne państwo Izrael za podróbkę, okrutną i niebezpieczną mistyfikację zarówno dla chrześcijan, jak i Żydów. Państwo chazarskie zwane “Królestwem Żydów” tysiąc lat temu było pasożytem, żyjącym z daniny od podbitych ludów.

Podobnie dzisiaj, przetrwanie Izraela zależy od niekończącego się strumienia wsparcia z zewnątrz. Pozostawieni bez kontroli, Rosjanie wierzą, że chazarscy Żydzi zniszczą chrześcijaństwo za pomocą syjonizmu, a Rosja przez bolszewizm; tak więc chrześcijańscy władcy Rosji są w ofensywie przeciwko swoim tysiącletnim wrogom, Chazarom.

My, Amerykanie, którzy nazywamy siebie chrześcijanami, nie zadbaliśmy na tyle, by otworzyć oczy, aby spróbować uratować nasz własny kraj lub bronić naszej wiary. Więc teraz nasza ziemia stała się polem bitwy chrześcijańskich Rosjan i ich śmiertelnych wrogów – bolszewików i syjonistów. Czy nam się to podoba, czy nie, jesteśmy uwikłani w tę totalną wojnę. Jedną z najbardziej opresyjnych broni używanych przeciwko narodowi amerykańskiemu przez władze, które są, jest ich święta księga, zwana Talmudem.

Talmud i jego nauki były przekazywane przez tradycję ustną i są co najmniej tak stare jak czasy Chrystusa. W Nowym Testamencie Jezus wskazał tych oszustów na Żydów jako synów synagogi szatana, ojca kłamstw i kłamców oraz pierwotnych wilków w owczej skórze. Jezus zapłacił za swoją uczciwość życiem, zamordowany z rąk faryzeuszy lub fałszywych Żydów w jego wieku. Fałszywi Żydzi zamordowali jego ciało, a Talmud został stworzony, aby zamordować jego pamięć.

Dlatego wielu chrześcijan zidentyfikowało to, co obecnie dzieje się na naszej planecie jako “Walkę Duchową.  Taktyki tych współczesnych faryzeuszy są tymi samymi, których używali od czasów starożytnych. Jezus był duchowym wojownikiem i oryginalnym informatorem, a chrześcijaństwo stało się największym przebudzeniem, jakie świat kiedykolwiek znał.

Dzisiaj żyjemy w paradoksie dwóch konkurujących ze sobą rzeczywistości. Obie strony są przekonane, że są absolutnie doskonałe, a druga strona jest odwrotna. Ten diaboliczny schemat dziel i rządź robi dokładnie to, co Soros, Rothschild, Schiff i inne wśród nas zawsze planowały. Nie ma wygranej, chyba że przestaniemy walczyć ze sobą i skupimy się na tych, którzy pociągają za sznurki.

Poniższe przykłady to nauki, które kiedyś były przekazywane tylko ustnie, ale teraz są wyjaśnione w Talmudzie, który racjonalizuje wyzysk nie-Żydów.
“Starsi” lub “mędrcy” Syjonu, zwłaszcza żydowscy rabini, którzy podążają za Talmudem, twierdzą, że nie przestrzegają takich dogmatów nierówności, oszustwa lub wyzysku (aby ukryć swoje przekonania przed publiczną kontrolą).

Jak można się było spodziewać, Talmud oświadcza w odniesieniu do tych, których życie w życiu przyszłym jest zapewnione:

  • Wszyscy rabini idą do nieba
  • Żaden “goj” (nie-Żydzi) nie idzie do nieba
  • Żydowskie kobiety są podnóżkami żydowskich mężczyzn w niebie

Rabini oświadczają, że okradanie “gojów” lub wykorzystywanie ich nie jest grzechem, bo jak można okraść nie-ludzkiego nie-Żyda? Na szczycie ich złej hierarchii “ludzkości” są starsi i wybrani Syjonu; na dole są owce “gojów”. Kiedy zostaliśmy wystawieni na politykę ekonomiczną syjonistycznych bankierów na całym świecie, widzimy, że jest to w rzeczywistości sposób, w jaki świat jest rządzony przez tych, których nazywamy elitą i którzy wydają się mieć żydowskie nazwiska.

Zło jest najbardziej wybaczające z siebie. Żydowska modlitwa odmawiana na początku Jom Kippur, żydowskiego Nowego Roku, została zmieniona prawie tysiąc lat temu, aby była odwrotnością tego, co było zamierzone.

Modlitwa Kol Nidre oświadcza teraz, że wszystkie śluby (w tym umowy, obietnice i zobowiązania) złożone przez Żyda muszą być przestrzegane tylko do przyszłorocznej modlitwy. Innymi słowy, Żyd jest moralnie i etycznie usprawiedliwiony z uczciwych transakcji finansowych, kiedy nadchodzi Nowy Rok. Zapewnia ona immunitet od wszelkiej winy lub duchowego zadośćuczynienia za złe postępowanie i wyzysk w każdy Nowy Rok.

Co ciekawe, oryginalna modlitwa z Tory miała na celu potwierdzenie obowiązku wypełnienia wszystkich ślubów aż do ostatniego wypowiedzenia modlitwy (“ostatniego zadośćuczynienia”) w życiu. Ale ta moralność była zbyt wiążąca dla wybranych, więc odwrócili istotę i znaczenie modlitwy. Starsi Syjonu na każdym kroku usprawiedliwiali złoczyńców na szczycie, jednocześnie egzekwując niekończące się “moralne” prawa i zasady na swoich mniejszych braciach i “gojach”.

Moralność jest zasadniczo postrzegana przez władców tego świata jako moralność owiec; jest to utylitarny zestaw przewodników, ogrodzeń i lasek, aby skutecznie wypasać owce. Dlatego nigdy nie widzimy złoczyńców takich jak Barack Obama, Hillary Clinton, George Bush, James Comey, Robert Mueller, Nancy Pelosi, Schiff, Nadler, Brennan, Clapper, a lista jest długa, aresztowana i ukarana za ich niekończące się zbrodnie przeciwko ludziom na planecie. Świętość, uczciwość, a nawet podstawowa moralność jest anatemą dla wybranych z Syjonu i starożytnych linii krwi ich chazarskich nawróconych. Prawda jest jak kryptonit dla tych, którzy służą temu imperium zła do dziś.

Proszę pamiętać, że autor poniższego fragmentu nie rozróżnia między mówiącymi w jidysz talmudycznymi Żydami ze starożytnej Chazarii a prawdziwymi Żydami, którzy mówią po hebrajsku i których świętą księgą jest Tora. Stali się ofiarami tej szatańskiej farsy przez tych złych nawróconych na judaizm bardziej niż jakikolwiek inny naród w historii.

To historia przodków Adama Schiffa i finansistów rosyjskiej rewolucji. Bolszewicy lub fałszywi Żydzi, którzy go podżegali, zabili milion rosyjskich chrześcijan, w tym cara Mikołaja i całą jego rodzinę, zanim został zatrzymany, a Rosyjska Cerkiew Prawosławna została przywrócona przez państwo rosyjskie. To, co bolszewicy stworzyli po gwałtownym obaleniu narodu rosyjskiego, było “bezbożnym państwem ateistycznego komunizmu“. To jest to, co Adam Schiff, George Soros, Rothschild i inni zaplanowali dla Ameryki, jeśli nie zostaną powstrzymani teraz!

Poniżej znajduje się fragment z:The Jewish Religion: Its Influence Today
autorstwa Elizabeth Dilling. Nagłówek rozdziału; Żydzi i komunizacja Rosji

Bardzo niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, w jakim stopniu Żydzi byli odpowiedzialni za komunizację Rosji, najpierw poprzez zorganizowanie nieudanej rewolucji 1905 roku, a następnie późniejszej i udanej rewolucji bolszewickiej w 1917 roku. Oba były silnie finansowane przez zewnętrzne żydowskie domy finansowe i bankowe, a ostatecznie doprowadziły do przejęcia przez Żydów kontroli nad tym, co stało się rosyjskim rządem radzieckim. Jednocześnie żydowskie machinacje w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i innych krajach pomogły przygotować grunt pod przejęcie.

Ta żydowska kontrola nadal istnieje, pomimo propagandy przeciwnej, mającej na celu zwiedzenie i oszukanie nie-Żydów.

Na długo przed rewolucją 1905 roku Żydzi wymyślili nienawiść do chrześcijańskiej i carskiej Rosji, z powodu sprzeciwu narodu rosyjskiego i rządu wobec żydowskiego talmudyzmu.

Na przykład we wstępie do tłumaczenia Talmudu z 1903 roku Rodkinson szczegółowo opisuje powtarzające się potępienia Talmudu przez wiele stuleci przez prawie każdy kraj, papieży i innych, a także stwierdza (patrz Załącznik 11): “Co jeszcze wynik? Talmud istnieje dzisiaj i nie brakuje w nim ani jednej litery. To prawda, prześladowania przeciwko niemu nie dobiegły jeszcze końca; oskarżenia i oszczerstwa ze strony wrogów, pod nową nazwą antysemitów, są nadal skierowane przeciwko niemu, podczas gdy rząd Rosji stanowi prawo przeciwko i ogranicza prawa narodu, który przestrzega Talmudu.

Jednym z głównych żydowskich spiskowców spiskujących w celu komunikcji Rosji był Jacob Schiff, który został szefem niezwykle potężnego nowojorskiego żydowskiego domu bankowego Kuhna, Loeba i spółki.

Przejdźmy do pochwalnego szkicu Jacoba Schiffa w Jewish Communal (Kehillah) Register of New York City, 1917-18, którego Kehillah był członkiem Komitetu Wykonawczego (zob. Eksponaty 210212214215). Jest tam powiedziane, jak urodzony w Niemczech Schiff przybył do Ameryki i nawiązał kontakty z domem bankowym. “W 1873 roku powrócił do Europy, gdzie nawiązał kontakty z niektórymi z głównych niemieckich domów bankowych” i “Firma Kuhn-Loeb & Co. upłynniła duże japońskie pożyczki wojenne z lat 1904-5, umożliwiając w ten sposób japońskie zwycięstwo nad Rosją …”

Ostatni akapit (Załącznik 215) chwali się: “Pan Schiff zawsze wykorzystywał swoje bogactwo i wpływy w najlepszym interesie swojego ludu. Finansował wrogów autokratycznej Rosji. [Zostało to napisane w 1918 roku, po tym, jak rewolucja bolszewicka została zabezpieczona] … i wykorzystał swoje wpływy finansowe, aby powstrzymać Rosję przed rynkiem pieniężnym Stanów Zjednoczonych“. Stwierdza się, że “wszystkie frakcje żydostwa” okrzyknęły go za to.

“Dzisiaj wnuk Jakuba, John Schiff, wybitny członek nowojorskiego społeczeństwa, szacuje, że starzec zatopił około 20 000 000 $ za ostateczny triumf bolszewizmu w Rosji”. (Cholly Knickerbocker w swojej kolumnie wiadomości społecznych w Hearst Press, 3 lutego 1949 r., ukazując się w N.Y. Journal-American i innych gazetach.)

Żydowscy bankierzy

Wielkie żydowskie monopole bankowe zostały splecione przez małżeństwo jak dywan. Zwróć uwagę na trzy rzeczy na temat Rothschildów w Załączniku 298, który pochodzi z Encyklopedii Żydowskiej z 1905 roku:

  1. To z 58 małżeństw Rothschildów do tej pory, dokładnie połowa, czy 29, było z kuzynami pierwszego stopnia. Pojawi się on w prawej kolumnie.
  2. Że Rothschildowie “byli pierwszymi, którzy wykorzystali metody dziennikarskie, aby wzbudzić zainteresowanie opinii publicznej swoimi pożyczkami. Konsekwentnie jednak utrzymują tajemnicę swoich własnych operacji!”
  3. Główny powód, dla którego Rosja upadła i znalazła się pod czerwoną piętą podczas I wojny światowej, pojawia się również na tej wystawie, a mianowicie: “W ostatnich latach Rothschildowie konsekwentnie odmawiali czegokolwiek wspólnego z pożyczkami dla Rosji z powodu antyżydowskiego ustawodawstwa tego imperium”. (To był rok 1905.)

Międzynarodowa żydowska rodzina bankowa Warburg była również ściśle związana z Schiffami i Rothschildami. James Paul Warburg w swoim szkicu Who’s Who in American Jewry – 1938-9 stwierdza:

“Urodzony w Hamburgu, Niemcy, 18 sierpnia. 1896 … przodkowie ze strony ojca przez sześć pokoleń byli bankierami jako członkowie domu bankowego MM. Warburg & Co., założonego w Hamburgu, 1798 … dziadek ze strony matki, Salomon, założyciel międzynarodowego domu bankowego Kuhn, Loeb & Co … Przybył do USA, 1902 …”

Paul M. Warburg poślubił Jenny Ninę Loeb, matkę Jamesa Paula. Jacob Schiff, po przyjeździe do USA, ożenił się z Theresą Loeb, siostrą Niny i córką Kuhna, założyciela Loeb. Córka Schiffa, Frieda, wyszła za mąż za Felixa M. Warburga, urodzonego w Hamburgu bankiera, który kierował wspólną pracą agro dla żydostwa w Rosji, aby pomóc im utrzymać się u władzy po czerwonej rewolucji. Ich córka, Carola, wyszła za mąż za Waltera M. Rothschilda. Felix M. Warburg i Paul M. Warburg z Kuhn, Loch & Co., partnerzy Jacoba Schiffa, byli braćmi Maxa Warburga z Hamburga w Niemczech, człowieka wypłaty, u władzy u boku cesarza, który przekazał fundusze Leninowi i Trockiemu podczas I wojny światowej, aby podważyć i zniszczyć rząd rosyjski.

Jacob Schiff odbył szkolenie bankowe w firmie ojca, będąc agentem i współpracownikiem Rothshilda. Jacob Schiff odbył szkolenie bankowe w biznesie swojego ojca. Piwnica dwóch w rzędzie domów Schiffa i Rothschilda, które odwiedziłem we Frankfurcie nad Menem w Niemczech, była jednym wspólnym pokojem, ze wspólnym “odejściem”, które wcześniej prowadziło poza mur getta. Mała chatka z tyłu była miejscem, gdzie królowie, z kapeluszem w ręku, przychodzili po żydowskie pożyczki. Oryginalna nazwa Bauera została porzucona na rzecz “Czerwonej Tarczy” (Rothschild), a Czerwona Tarcza wisiała jako znak adresu przed domem.

Znak statku dla “Schiff” wisiał przed domem Schiffów, zbudowany wzdłuż tej samej wspólnej ściany. Każdy dom miał szerokość holu wejściowego. Pokój z tyłu kuchni Rothschildów był maleńką synagogą, kiedy byłem tam w 1934 roku. Żyd z czaszką był przewodnikiem, który pobierał opłaty za wstęp za pokazanie domów, a dom Rothschildów był główną atrakcją. Stół hazardowy był głównym meblem w przednim pokoju na piętrze domu Rothschildów. Dwa pokoje na każdym piętrze składały się na dom.

“Kiedy Kehilla [tj. społeczność żydowska] w Nowym Jorku została zorganizowana w 1909 roku, kontrola spoczywała na grupie niemieckich Żydów, w tym Jacoba Schiffa, prezesa Kuhn, Loch and Co., oddziału Bleichroeder Mendelssohn Bank, powiązanego z dużymi bankami “D” w Niemczech: Deutsche Bank, Disconto Gesellschaft, Dresdener Bank, Darmstadter Bank. (Z Waters Flowing Eastward, autorstwa L. Fry’a, opublikowanego przez R.I.S.S. z Paryża, założonego przez prałata Jouina.)

“W Niemczech wiodącymi prywatnymi bankierami byli Mendelssohnowie … i Bleichroeders … którzy byli bankierami cesarza Wilhelma I., Bismarcka i wczesnych przemysłowców … Frankfort, “miasto-matka” żydowskich bankierów… wyprodukował swoje Lazardy, Speyers, Sterns, Dreyfuses i Sulzbachs, a także wysłał za granicę niejakiego Jacoba H. Schiffa. (Żydzi Niemiec, Marvin Lowenthal, Longmans Greenand Co., N.Y., 1936).

I mówi to samo źródło:

Pod koniec tego okresu dom Warburga w Hamburgu odegrał ważną rolę nie tylko w finansach, ale także w losach Niemiec. Max Warburg był doradcą rządu na konferencji pokojowej w Wersalu. Karol 1. Mel-chór, inny członek firmy … kierował sekcją finansową Komisji Rozejmu w latach 1918-1919 i był jednym z sześciu niemieckich delegatów do Wersalu.

W innym miejscu, poprzez dokumenty Departamentu Stanu, zwrócisz uwagę na rolę, jaką odegrała firma bankowa M.M. Warburg w finansowaniu czerwonej rewolucji rosyjskiej. A kiedy Max Warburg przybył tu z Hamburga w 1939 roku, Amerykański Komitet Żydowski umieścił go w swoim “powojennym” komitecie reorganizacji świata, który z kolei ustanowił propagandową klamkę dla powstałej Organizacji Narodów Zjednoczonych.

I tak, przez dziesięciolecia, Kuhn, Loch i międzynarodowi bankierzy, “Książęta Żydostwa” przemodelowali świat w kierunku ostatecznego celu – światowej dyktatury żydowskiej, która teraz tak szybko nadchodzi.

The Kaiser

Cesarz Wilhelm z Niemiec i jego rząd byli wykorzystywani podczas I wojny światowej przez Żydów, takich jak Max Warburg, do kierowania funduszy do Rosji, aby wywołać niezadowolenie w rosyjskiej armii i marynarce wojennej oraz przygotować grunt pod ostatecznie udaną rewolucję bolszewicką.

Kiedy cesarz Wilhelm zdał sobie sprawę, że został narzędziem żydostwa, było to po zakończeniu 1 wojny światowej i piłował lub rąbał drewno w Doom w Holandii. Było już za późno.

Henry Ford’s Dearborn Independent opublikował ten artykuł, 9 lipca 1921 roku:

“Jest to najbardziej znaczący fakt, że tak jak w Waszyngtonie, najbardziej stałymi i uprzywilejowanymi gośćmi w Białym Domu byli Żydzi, tak w Berlinie jedynym prywatnym przewodem telefonicznym do cesarza był Walter Rathenau [który później napisał konstytucję powojennej kontrolowanej przez Żydów “Republiki Weimarskiej”. Nawet książę koronny nie mógł dotrzeć do cesarza inaczej, jak tylko za pośrednictwem zwykłych połączeń telefonicznych.

“To było przedsiębiorstwo rodzinne, ta międzynarodowa kampania. Jacob Schiff przysiągł zniszczyć Rosję. Paul M. Warburg był jego szwagrem; Felix Warburg był jego zięciem. Max Warburg z Hamburga, bankier bolszewików, był więc szwagrem żony i córki Jakuba Schiffa.

“Max Warburg reprezentuje rodzinę w jej ojczyźnie. Max Warburg ma tyle wspólnego z niemieckim rządem wojennym, co jego rodzina i koledzy finansowi mieli do czynienia z rządem wojennym Stanów Zjednoczonych.

Żydzi mieli kilka celów w wojnie, a jednym z nich było “Zdobycie Rosji”.

Jak opowiada prasa na całym świecie, brat z Ameryki i brat z Niemiec spotkali się w Paryżu jako przedstawiciele rządu w celu ustalenia pokoju. W delegacji niemieckiej było tak wielu Żydów, że była ona znana pod pojęciem “koszerny”, również jako “delegacja Warburga”, a w delegacji amerykańskiej było tak wielu Żydów, że delegaci z mniejszych krajów Europy postrzegali Stany Zjednoczone jako kraj żydowski, który przez niesłychaną hojność wybrał nie-Żyda na swojego prezydenta. Żydzi mieli kilka celów w wojnie, a jednym z nich było “zdobycie Rosji” … W tej pracy Max Warburg był czynnikiem. Jego bank jest odnotowany w depeszy opublikowanej przez rząd Stanów Zjednoczonych jako jeden, z którego fundusze zostały przekazane Trockiemu w celu wykorzystania w niszczeniu Rosji.

Zawsze przeciwko Rosji, nie z powodów niemieckich, ale żydowskich, które w tym konkretnym przypadku były zbieżne. Warburg i Trocki – przeciwko Rosji! Podczas gdy Otto Kahn, inny partner w Kuhn, Loch & Co. potępił “proniemiecką propagandę”, jego partner Paul grał na niemieckiej strunie symfonicznej! To wielka międzynarodowa orkiestra, ta żydowska firma finansowa; może zagrać Star Spangled Banner, Die Wacht am Rhein, Marseillaise i God Save the King w jednym harmonijnym renderingu, zwracając uwagę na uprzedzenia każdego z nich.

Tak mówiła gazeta Forda w 1921 roku. [strona 81]

Żydzi w rewolucji rosyjskiej 1905 roku

Nowojorski Rejestr Komunalny z 19 17-18 (Załącznik 228) dotyczył działań Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego w USA w celu ochrony rosyjskich rewolucjonistów żydowskich. W 1909 roku tak wielu czerwonych zbrodniarzy rewolucyjnych uciekło do tego kraju przed żydowską wojną przeciwko chrześcijańskiej Rosji, że Komitet walczył o zatrzymanie tutaj dwóch z nich, Pourei i Rudovitza.

“Komitet docenił znaczenie ich spraw wobec dużej liczby Żydów, którzy brali udział w rewolucji rosyjskiej [tj. w 1905 r.] i którzy starali się lub mogliby ubiegać się o azyl w tym kraju i we współpracy z innymi udało się pokonać próbę Rosji“.

Wśród “innych”, o których mowa, był sekretarz stanu Elihu Root, który pomimo faktu, że “przed sędzią popełniającym nie przedstawiono żadnych istotnych dowodów na to, że przestępstwa zarzucane Pourei były polityczne [dlatego zgodnie z prawem mógł zostać poddany ekstradycji] opóźnił się z podjęciem decyzji w sprawie, dopóki nie zostanie ona zmieniona na korzyść Pourei”. (List korzeniowy do Jacoba Schiffa – zob. Załącznik 245). Socjalistyczny Żyd Samuel Gompers był również jednym z tych, którzy interweniowali w sprawie Pourea (Ten sam eksponat).

Rutenberg i rewolucja rosyjska

Widzimy w Załączniku 224, jak raport 19 17-18 Żydowski Kehillah chwalił się Pinchasem Rutenbergiem jako siłą założycielską w Amerykańskim Kongresie Żydów, a także jego prawą ręką żydowskiego premiera Kiereńskiego w rewolucji rosyjskiej w 1917 roku.

Opłakując śmierć swojego założyciela, Pinchasa Rutenberga, publikacja Amerykańskiego Kongresu Żydów, The Congress Weekly (1/16/42) stwierdziła w artykule “Misja Rutenberga w Ameryce”:

Jego rola w narodzinach Amerykańskiego Kongresu Żydów była ogromna… młody rosyjski intelektualista, innymi słowy rewolucjonista, wkrótce dał o sobie znać w podziemnej radzie Partii Socjalrewolucyjnej. Rutenberg był człowiekiem, który w 1905 roku pilotował rewolucyjną działalność osławionego ojca Gapona, a następnie zasiadł w sądzie i doprowadził do jego egzekucji.

We Włoszech, podczas pierwszej wojny światowej, skontaktował się z Władimirem Żabotyńskim, założycielem Legionu Żydowskiego. W Nowym Jorku w 1915 roku skontaktował się z przedstawicielami tamtejszej Partii Socjalrewolucyjnej, dr Chaimem Zitlowskym i dr Samuelem Ellsbergiem, którzy byli teraz zainteresowani partią Poalej Syjon, Palestyną i prawami Żydowskimi.

Ojciec Gapon

Powyższy incydent z ojcem Gaponem jest typowy dla judaizmu stosowanego. Dramatyczna modlitwa skierowana przez Gapona do rządu carskiego z groźbą, że jeśli nie zostanie przyznana, umrzemy tutaj na placu przed twoim pałacem”, w połączeniu z buntami, strajkami z udziałem ponad 2 000 000 osób, są opisane w Rewolucji rosyjskiej Williama Henry’ego Chamberlina 1917-1921 (1935).

Czytamy: “Sam Gapon wątpił w mądrość sprowadzania dużych mas […] aby przedstawić tę prośbę” (tom I, s. 48). Jednak Gapon został popchnięty do przodu jako lider. Następnie, “gdy demonstranci odmówili wykonania rozkazów, aby rozproszyć się i wrócić do domu salwy ognia karabinowego wylane na nich […] Ofiary Krwawej Niedzieli [22 stycznia 1905 r.] szacuje się na dwieście do piętnastu setek”.

O tym, że Żyd Rutenberg “pilotował rewolucyjną działalność osławionego ojca Gapona, a następnie zasiadł w sądzie i doprowadził do jego egzekucji”, nie wspomina historyk Chamberlin, który przez 12 lat był korespondentem w Rosji dla lewicowego Chrześcijańskiego Monitora Nauki, a teraz pisze dla nowej żydowskiej linii “Antykomunistycznych” Wydarzeń Ludzkich. Pełni również funkcję redaktora współpracującego z magazynem Socjalistycznej Federacji Socjaldemokratycznej, New Leader.

Rutenberg został wybrany w 1937 roku jako jeden ze 120 czołowych Żydów świata, wraz z Litwinowem (Finkelsteinem), sowieckim komisarzem i rabinem Louisem Finkelsteinem, szefem Żydowskiego Seminarium Teologicznego w Ameryce. Zmarł w Palestynie w 1942 roku, bardzo opłakiwany, po założeniu Palestine Electric Corporation, wykorzystując ogromne prawa wodne, wydane pod brytyjską ochroną, na użytek żydostwa.

Więcej żydowskich manipulacji w USA

Żaden zakątek ziemi nie był zbyt odległy, by manipulować nim dla żydostwa. Odnotowujemy działalność Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego (Eksponat 228) dotyczącą: “Żydów na Bałkanach” po 1913 roku. A nasz rząd został ponownie wykorzystany do wywierania nacisku na żydowską władzę.

Eksponat 229 pokazuje, jak po 1906 r. Amerykański Komitet Żydowski walczył z ograniczeniem imigracji z Rosji, aby nie ograniczyć przepływu rewolucjonistów. Test umiejętności czytania i pisania został przeprowadzony po to, aby niepiśmienni Żydzi mogli się tu roić – tak jak to zrobili. Z trzech ustaw o testach umiejętności czytania i pisania, jak nam powiedziano, prezydent Taft zawetował jedną, a prezydent Wilson dwie, pod naciskiem Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego. A potem, gdy jeden z nich został uchwalony, pomimo weta, Komitetowi “udało się doprowadzić do przyjęcia klauzuli, która wykluczała […] ci, którzy przybyli do tego kraju, aby uniknąć prześladowań religijnych, czy to wywołanych przez jawne czyny, opresyjne prawa, czy przez stosunki rządowe”.

Okrzyk “prześladowania” zawsze był używany do przykrywania zbrodni jedynych ludzi na ziemi, których religia uczy ich, że mordowanie, zniewolenie i oszukiwanie wszystkich innych narodów jest świętym prawem.

W Nowojorskim Rejestrze Gmin Żydowskich powiedziano nam, że Amerykański Komitet Żydowski uznał za “jedną ze swoich najważniejszych funkcji naginanie wszelkich wysiłków w kierunku rozwiązania kwestii paszportowej”. (Załącznik 230) To “rozwiązanie” polegało na obejściu Rosji, która starała się zakazać urodzonym w Rosji czerwonym Żydom, którzy przybyli do USA, aby uzyskać obywatelstwo, aby powrócić do Rosji jako obywatele amerykańscy, od używania ich immunitetu do kierowania obaleniem rosyjskiego rządu chrześcijańskiego przez Czerwoną Rewolucję.<</b12>/a0>

Rosja poinstruowała swoich konsulów, aby pytali o wszystkich wnioskodawców ubiegających się o paszporty, aby wjechać do Rosji z USA, a jeśli są to Żydzi urodzeni w Rosji, nie dawali im wizy wjazdowej. Stany Zjednoczone były w tym czasie pełne uwięzionych rewolucjonistów poszukiwanych w Rosji, którzy w ten sposób starali się uciec przed rosyjskim prawem jako obywatele amerykańscy. Celem Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego było najpierw obalenie rosyjskiego rządu, a później utrzymanie czerwonych rzeźników, którzy zniewolili ludność chrześcijańską.

Zwróćmy uwagę na świętoszkowatą pozę “Serc i kwiatów” Komitetu (Załącznik 231) o Rosji “odmawiającej uznania amerykańskiego paszportu w rękach amerykańskich obywateli wyznania żydowskiego”. A czym jest ta święta “wiara”? Zbrodniczy spisek przeciwko całej ludzkości, przeciwko wszystkim cywilizowanym prawom, wszelkiej wzajemności, kodeksowi, który sprawia, że gangsterzy wydają się łagodni.

Traktat z Rosją zerwany

Zbyt często nie wspomina się dziś o tym, że zgodnie z art. 6 Konstytucji Stanów Zjednoczonych traktat staje się “najwyższym prawem kraju; a sędziowie w każdym państwie są tym związani; cokolwiek w Konstytucji lub ustawach jakiegokolwiek państwa, które stanowią inaczej, bez względu na to, co stanowi inaczej”.

Za jednym zamachem wszystkie ustawy państwowe, jak również sama Konstytucja, mogą zostać prawnie unieważnione przez traktat.

W naszych czasach tak się stało. Karta Narodów Zjednoczonych, ratyfikowana przez prawie 100% Senatu, stała się jako traktat Najwyższym Prawem Kraju, niezależnie od wszystkiego, co znajduje się w Konstytucji lub prawach jakiegokolwiek państwa. Istnieje zatem mechanizm unieważniania naszych swobód.

To, że najwyższy Amerykański Komitet Żydowski był świadomy tego przepisu Konstytucji w latach 1917-18, kiedy opublikowano raport New York Kehillah, jest oczywiste z tekstu. Wzajemny traktat handlowy z Rosją z 1832 roku musiał zostać złamany. Pozwolił Rosji mieć coś do powiedzenia na temat tych z USA, których musi przyjąć przez swoje granice. Rosja zachowała pewną suwerenność, której czerwone rewolucyjne żydostwo z Rosji, uzbrojone w amerykańskie obywatelstwo, nie mogło przeszkodzić. Żydowski motłoch musi mieć swobodę powrotu do Rosji i pokonania żydowskiej rewolucji.

Tekst New York Kehillah stwierdza (Eksponaty 231232):

Komitet, po poważnym namyśle, postanowił zalecić prezydentowi uchylenie traktatu z Rosją i 18 maja 1908 r. wysłał list do prezydenta Roosevelta. To zapoczątkowało próbę ze strony organizacji nakłonienia naszego rządu do podjęcia skutecznych działań w celu zakończenia kontrowersji. Korespondencja z tym samym celem była również prowadzona z prezydentem Taftem i była uzupełniana osobistymi wywiadami z prezydentem i sekretarzami stanu, Rootem i Knoxem. [Schiff przewodniczył tej delegacji.]

Skutkiem wypowiedzenia traktatu była deklaracja polityki narodowej Stanów Zjednoczonych, że nie będą tolerować dalszej dyskryminacji amerykańskich obywateli wyznania żydowskiego. Ponieważ traktaty są, zgodnie z konstytucją, najwyższym prawem kraju, wraz z wygaśnięciem traktatu nie istnieje już prawo, które zgodnie z twierdzeniem rządu rosyjskiego było podatne na niekonstytucyjną konstrukcję, że nasz rząd zezwala na dyskryminację obywateli amerykańskich ze względu na rasę lub religię.

“Działanie prezydenta Tafta i Kongresu Stanów Zjednoczonych zostało następnie zatwierdzone przez wszystkie wielkie partie polityczne w kraju, w platformie przyjętej przez nie w 1912 roku i ponownie w 1916 roku”.

Więcej tła tych przedrewolucyjnych działań Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, któremu przewodził Jacob Schiff, zostało omówione w Henry Ford Dearborn Independent, w artykule w styczniu 1921 roku zatytułowanym: “Taft kiedyś próbował oprzeć się Żydom i nie powiodło się”. Cytuję:

“Pan Taft kiedyś wyróżniał się przeciwko Żydom, był mocno potępiany jako nieprzychylny Żydom, był solidnie bity przez Żydów w sprawie, w której zajął zdecydowane stanowisko i od tego czasu pokazał, że nauczył się swojej lekcji, dostosowując Żydów do ich pragnień …

Największą mistyfikacją w czasach nowożytnych była propaganda przeciwko Rosji jako prześladowcy Żydów.

“Przez wieki Rosja miała własne kłopoty z Żydami i, jak świat wie, w końcu upadła na twarz przed żydowską potęgą, która przez wieki pracowała nad jej podważeniem … Największą mistyfikacją w czasach nowożytnych była propaganda przeciwko Rosji jako prześladowcy Żydów. Rosja poświęciła Żydom dużą część najbardziej uprzywilejowanej części ziemi i zawsze była pobłażliwa w tych prawach, które zabraniały Żydom osiedlania się w innych częściach kraju, że Żyd był w stanie stworzyć podziemny system w całej Rosji, który kontrolował handel zbożem, kontrolował opinię publiczną, i całkowicie zaskoczył rząd cara. Krzyk “prześladowań” powstał, ponieważ Żydom nie wolno było wyzyskiwać chłopów tak bardzo, jak chcieli. Od tego czasu jednak zyskali ten przywilej”.

Cytowane są raporty ministrów USA pokazujące, że podczas gdy 1500 Żydów zostało zarejestrowanych w Petersburgu z policją, 30 000 działało tam nielegalnie. Żydowscy redaktorzy i pisarze sprawowali władzę nad “wiodącymi gazetami Petersburga i Moskwy”, a handel alkoholem był całkowicie w rękach żydowskich.

“Na każdym kroku rząd Stanów Zjednoczonych odkrywał, że Żydzi wyolbrzymiają swoje trudności w celu wymuszenia działań rządowych … Żydzi reprezentowali, że ich życie w Rosji było piekłem … Obecnie, po latach pracy w podziemiu i otwartej propagandzie przeciwko Rosji w prasie codziennej, dopóki amerykańska koncepcja przeciwko Rosji nie została ustalona prawie nie do naprawienia, agitacja przybrała formę “rosyjskiej kwestii paszportowej” … Żydzi domagali się od Stanów Zjednoczonych zerwania wszelkich stosunków traktatowych z Rosją. Zażądali tego”.

Jak Jacob Schiff, Louis Marshall, Adolph Krauss i sędzia Henry M. Fogle (członkowie Komitetu Wykonawczego Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego) weszli na prezydenta Tafta w Białym Domu, 15 lutego 1911 roku, jest opisane. Domagali się konferencji, jedli obiad przy stole obiadowym w Białym Domu, ale Taft nalegał, aby przeczytać im swoje wnioski, że traktat handlowy z 1832 roku z Rosją nie powinien zostać złamany jako wyjątkowa przysługa dla Żydów, pomimo jego uczuć na korzyść żydostwa.

Jacob Schiff był wściekły. “To oznacza wojnę!” – wykrzyknął.

“Opuszczając Biały Dom, Jacob Schiff odmówił uściśnięcia ręki prezydenta, ale otarł się o nią z aurą obrażonej władzy … Prezydent też nie wiedział, co się za tym wszystkim kryje… Oznaczało to, że niemieccy Żydzi będą pośrednikami w handlu między Rosją a Stanami Zjednoczonymi [jeśli traktat zostanie złamany] … Bankierzy z Frankfort i ich krewni w Stanach Zjednoczonych wiedzieli, co to znaczy… relacja ta oznaczała władzę nad Rosją – a Jacob Schiff żył, by obalić Rosję”.

“Neutralność Stanów Zjednoczonych została rozdarta na strzępy przez ruch zorganizowany i finansowany na amerykańskiej ziemi dla obalenia przyjaznego narodu, a organizatorami i finansistami byli Żydzi!” … Stany Zjednoczone miały być użyte jako łom do burzenia murów.

Kiedy żydowscy ambasadorowie opuścili Biały Dom, rozkazy poleciały z Waszyngtonu i Nowego Jorku do każdej części Stanów Zjednoczonych i rozpoczęła się żydowska “dokuczliwa” jazda. Miał centrum w każdym mieście. Skupiał się na każdym deputowanym i senatorze – żaden urzędnik nie był jednak zbyt złośliwy ani nieważny, aby go sporządzić. Amerykańscy redaktorzy pamiętają napęd: działał dokładnie na tych samych liniach, co ten, który dziś występuje przeciwko prasie. Żydzi dali absolutny dowód w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, że kontrolują większość amerykańskiej prasy.

Jacob Schiff powiedział 15 lutego: ‘To oznacza wojnę!’ Zamówił dużą sumę pieniędzy przeznaczoną na ten cel … 13 grudnia tego samego roku – prawie dziesięć miesięcy po tym, jak żydostwo wypowiedziało wojnę wnioskom prezydenta Tafta – obie izby Kongresu nakazały prezydentowi Taftowi powiadomienie Rosji, że traktat z Rosją zostanie rozwiązany. Frankfort-on-Main wygrał!

Dziewięć lat później, pisząc ten artykuł, zauważono, że Taft wygłasza przemówienia dla Żydów po tym, jak “żydowska” prasa Stanów Zjednoczonych skrytykowała prezydenta Tafta z żydowską bez zastrzeżeń. Byłoby rzeczą otwierającą oczy, gdyby przy każdym przemówieniu Williama Howarda Tafta dla swoich żydowskich klientów mogły być rozpowszechniane kopie uwag wydrukowanych na temat prezydenta Tafta przez tych samych żydowskich klientów dziewięć lat temu. Dwa rządy zostały pobite… znana jest również radość, z jaką żydostwo powitało to wydarzenie”.

Zauważono fakt, że Taft był tym dziwnym zjawiskiem – prezydentem jednej kadencji, i pojawia się pytanie, że mogło to być konsekwencją jego nieposłuszeństwa.

“Prezydent naprawdę zrobił, co mógł, aby zapobiec realizacji żydowskiego planu. 11 lutego 1911 roku przeciwstawił się im twarzą w twarz. 13 grudnia 1911 roku bili go. A jednak w następnym roku, 1912, wydarzyła się rzecz szczególna; wysocy urzędnicy B’nai B’rith udali się do Białego Domu i tam przypięli do piersi prezydenta Tafta medal, który oznaczał go “jako człowieka, który w ciągu roku najbardziej przyczynił się do dobra sprawy żydowskiej”. Jest zdjęcie prezydenta Tafta stojącego na południowym portyku Białego Domu, pośród grupy prominentnych Żydów, a prezydent nosi swój medal. Nie uśmiecha się …

To jest historia wysiłków Williama Howarda Tafta, by przeciwstawić się Żydom i jak go złamali. Prawdopodobnie warto to wiedzieć, biorąc pod uwagę fakt, że stał się on jednym z tych “frontów gojowskich”, których Żydzi używają do własnej obrony.

Na każdym etapie gry o przejęcie talmudyzmu Stany Zjednoczone były wykorzystywane jako baza operacyjna dla “synagogi szatana”, aby postawić chrześcijańską Rosję pod piętą.

Propaganda zalała ten kraj, który wpajał tym z mojego rocznika przekonanie, że słaby car ze swoimi przeważającymi liczebnie, przewyższanymi wrogami dzierżył czarnego węża nad małymi aniołami Żydami, zmuszonymi cierpieć tylko dlatego, że byli Ludźmi Księgi. Nauczono nas tego w wysokości milionów dolarów wydanych przez Amerykański Komitet Żydowski i innych.

Wystarczy przeczytać takie żydowskie książki, jak Dubnow’s History of the Jews of Russia and Poland, wydane przez American Jewish Committee’s Jewish Publication Society of America dla jego własnego narodu, aby zobaczyć, jak każde prawo zostało zlekceważone, gdy talmudyści powstali, aby zamordować i stłoczyć się w całkowitym mistrzostwie i rzezi w Rosji.

Ford “przeprasza” żydostwo

Nawet jeden z najbogatszych i najpotężniejszych ludzi na świecie nie był odporny na żydowską władzę i zastraszanie. Bezwarunkowy indeks, nawet przeinaczenie, że nie był świadomy treści swojego Dearborn Independent, pojawił się nad podpisem Henry’ego Forda, 30 czerwca 1927 roku, zaledwie sześć i pół roku po ukazaniu się powyższego artykułu. Przeprosiny zostały skierowane do Louisa Marshalla jako szefa Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego.

Znany teolog, dr James M. Gray, szef Moody Bible Institute, napisał o tych przeprosinach Forda (Moody Monthly, wrzesień 1927):

“To wyznanie jest naszym zdaniem kolejnym ogniwem w łańcuchu proroctwa. Kiedy to czytaliśmy, byliśmy pod wrażeniem, że wielki milioner posunął się dalej, niż wymagały tego okoliczności sprawy. Innymi słowy, nie wierzymy, że redaktor Independent, gazety pana Forda, był albo tak głupi, albo tak nikczemny, jak wyznanie jego właściciela sprawiłoby, że się pojawił. Uważamy, że miał dobre podstawy do opublikowania niektórych rzeczy o Żydach, które opublikował … Rzeczywiście, presja wywierana na pana Forda, aby złożył zeznania, była sama w sobie takim dowodem potwierdzającym. Ta presja pochodziła od Żydów z całego świata, a w obliczu tego pan Ford wpadł w panikę.

Jest on jednym z najbogatszych ludzi na świecie i oczywiście świadomym władzy, jaką niesie ze sobą pieniądz; ale został zmuszony do poczucia, że Żydzi mają więcej pieniędzy, a zatem więcej władzy niż on, i że w takiej sprawie ich pieniądze i ich władza mogą być szybko zmobilizowane przeciwko przeciwnikowi i z miażdżącą konsekwencją …”.

Dr Gray wiedział, o czym mówi, ponieważ sam był narażony na żydowskie groźby. Odmówił jednak odrzucenia swoich twierdzeń, że Protokoły Syjonu reprezentują program talmudycznego światowego żydostwa.

Znałem doktora Graya. Duża liczba mojej książki The Red Network została sprzedana w Moody Bookstore. Przemawiałem w Moody Church i przez radio Moody. Niestety następca dr Graya wyciszył wiele spraw na korzyść żydostwa.

Rewolucja rosyjska – stłumione dokumenty Departamentu Stanu

Wiele autentyczności żydowskiej ręki w udanej komunizacji Rosji poprzez rewolucję 1917 r. jest zawarte w oficjalnych dokumentach rządu Stanów Zjednoczonych – a mianowicie w dokumentach dotyczących stosunków zagranicznych Stanów Zjednoczonych, 1918 r., Rosja, składających się z trzech tomów i opublikowanych w 1931 r. (Patrz Załącznik 243) Uwzględniono wiele komunikatów między ówczesnym sekretarzem stanu Lansingiem, ambasadorem USA w Rosji Franciszkiem i różnymi urzędnikami konsularnymi, szczegółowo opisując wydarzenia, gdy “umiarkowany” reżim przejął Rosję pod rządami żydowskiego premiera Kiereńskiego, który został zastąpiony w ciągu kilku miesięcy przez krwawych bolszewików, dowodzonych przez Żydów takich jak Trocki (prawdziwe nazwisko Bronstein), Zinowiew (prawdziwe nazwisko Hirsch Apfelbaum), Kamieniew i Swierdłow. Eksponaty od 244 do 260 (244245246247248249250251252253254255256257258259 260) są fragmentami tych dokumentów rządowych.

W dokumentach Departamentu Stanu, z których większość nie jest reprodukowana, znajduje się obraz Rosji w stanie załamania gospodarczego, gdy żołnierze i marynarze są opłacani przez żydostwo za demonstrowanie przeciwko chrześcijańskiemu rządowi, wydarzenia, po których następuje ostateczne przejęcie władzy przez Czerwonych.

Dokumenty te są dziś ukrywane do publicznego wglądu, a jeśli nie wierzysz, że tak jest, spróbuj uzyskać kopie, a nawet znaleźć je w dowolnej bibliotece publicznej. Obecna linia żydowska jest taka, że Rosja Sowiecka jest “antysemicka”, a zorganizowane żydostwo nie chce, aby nasz naród dowiedział się o prawdziwych początkach i początkach antychrześcijańskiej komunistycznej Rosji.

Początek rewolucji

15 marca 1917 r. rosyjski car Mikołaj II abdykował pod naciskiem rewolucyjnym, mianując regenta wielkim księciem Michałem, dopóki jego syn nie osiągnął pełnoletności.

Nie powtórzono tutaj komunikatu, już następnego dnia od sekretarza stanu Lansinga, który powiedział ambasadorowi Franciszkowowi, aby wezwał Milyukova, ministra spraw zagranicznych nowego rządu, i “oświadczył, że rząd Stanów Zjednoczonych uznaje nowy rząd Rosji”, na co ambasador w Rosji Franciszek odpowiedział, że zaaranżował przekształcenie całego swojego personelu “w pełnym mundurze”, aby uznać rewolucyjny reżim.

Pominięto tu również doniesienia ukazujące premierostwo księcia Lwowa, sop dla kochających królewską Rosjan.

Wszystkie funkcje partyjne lewicy wspólnie postawiły rewolucję na czele i ten tymczasowy reżim miał być rzeczywiście krótkotrwały.

Cztery dni po abdykacji cara ambasador Franciszek oświadczył: “Pomoc finansowa teraz z Ameryki byłaby mistrzowskim uderzeniem, niezmiernie ważnym dla Żydów, że rewolucja odniesie sukces”. (Departament Stanu – Załącznik 244)

Wejdź do Kiereńskiego

Premierostwo księcia Lwowa trwało tylko dwa miesiące. Cytując z czterotomowego raportu z 1920 roku Nowojorskiego Komitetu Śledczego ds. Działań Wywrotowych (kierowanego przez senatora Claytona R. Luska): “Obok rządu tymczasowego kierowanego najpierw przez księcia Lwowa, socjalistyczne i anarchistyczne elementy ludności Piotrogrodu ustanowiły Radę Delegatów Żołnierzy, Robotników i Marynarzy …

Jej przewodniczącym był początkowo Tcheidze [przywódca mienszewików], a wiceprezydent Kiereński [przywódca socjalistycznej Partii Rewolucji Społecznej]. W maju 1917 r. sowieccy [Kiereński] wymusili dymisję pierwszego gabinetu… Kiereński zastąpił wówczas księcia Lwowa, pierwszego premiera rządu tymczasowego, który okazał się słabym i chwiejnym charakterem. (Tom 1, strona 218)

Kiereński był “słaby i chwiejny”, nie dlatego, że nie wiedział o rewolucji Lenina-Trockiego finansowanej przez kabała Kuhna, Loeba, która miała za nim podążać. Dokumenty Departamentu Stanu pokazują, że znał każdy ruch z wyprzedzeniem i nic z tym nie zrobił. Około pięć miesięcy po tym, jak Kiereński został premierem Rosji, bolszewicy przejęli władzę. Niszcząca czerwona praca żydowskiego Kiereńskiego w czasie jego urzędowania jest opisana częściowo w następujący sposób w powyższym raporcie N.Y. State Lusk: “Liberalne dekrety Rządu Tymczasowego zniszczyły dyscyplinę armii, a rozpad niegdyś potężnej rosyjskiej machiny wojskowej stał się kompletny”. (Strona 219) “Socjaldemokraci Kiereńskiego rozdali setki tysięcy ulotek wśród rosyjskich żołnierzy” wzywających “żołnierzy do nieposłuszeństwa wobec swoich oficerów i złożenia broni”. (Strona 215) “Szybki sukces” ostatecznej rewolucji został “przypisany w dużej mierze przez Lenina przypadkowej współpracy między rywalizującymi grupami i frakcjami”. (Strona 217) [Uwaga: prawdziwe nazwisko Lenina brzmiało Uljanow. Jego ojciec był pochodzenia mongolskiego, matka niemiecką Żydówką.]

Kronstadt

Wielki bunt marynarzy z Kronsztadu z 16-17 lipca 1917 r. jest opisany we współczesnych encyklopediach jako wydarzenie Czerwonej Rewolucji. Kronsztad to wyspa 21 mil od Piotrogrodu (obecnie Leningrad), w Zatoce Fińskiej.

16 lipca 1917 roku Kiereński wrócił do domu z frontu, gdy ministrowie Partii Kadetów Milyukova podali się do dymisji. A następnego dnia, 17 lipca 1917 r., widzimy, że bolszewickie zamieszanie jest używane jako “rzekoma skarga” dla Kiereńskiego do demobilizacji “dwóch pułków na froncie”. Wejdź do Trockiego (Bronstein).

Ponieważ Kiereński wygodnie “odszedł na front”, Trocki przeklina tłumy. Kozacy, którzy są antyżydowscy, nie są w stanie zwyciężyć. (Eksponaty 247248)

Chamberlin w swojej Rewolucji rosyjskiej 1917-21 opisuje marsz 20 000 marynarzy, którzy wysiedli z Kronsztadu i przemaszerowali przez Piotrogród, strzelając do domów i zabijając ludzi pod pretekstem, że zostali zaatakowani. Ryczące krwawe dni 16 i 17 lipca pozostawiły ludzi bezradnych z rąk krwiożerczych demonstrantów: “Więc miasto było naprawdę na łasce demonstrantów”, mówi Chamberlin (t. 1, strona 173). Mówi również:

“Marynarze z Kronsztadu maszerowali głównymi ulicami Piotrogrodu … Natychmiast włamali się do domów, z których miały pochodzić strzały i zabijali z niewielką ceremonią każdego, kogo podejrzewali o strzelanie … “pięć osób zginęło, a dwadzieścia siedem zostało rannych na jego oczach na ulicy Sadovaya” – czytamy w jednym z raportów kantorovitcha.

Terrorysta Trocki (prawdziwe nazwisko Bronstein), który później wydłubał oczy i rozczłonkował swoje ofiary w sadystyczny talmudyczny sposób, podczas czerwonego terroru, został zgłoszony przez ambasadora Franciszka, że “wzbudził wielki entuzjazm, opowiadając się za brutalnymi środkami”. (Departament Stanu – Załącznik 248).

Kronsztad był próbą prowadzącą do dojrzałego czasu przejęcia, w listopadzie 1917 roku, kilka miesięcy później.

Trocki mieszkał w Nowym Jorku, redagując rosyjską komunistyczną gazetę Nowy Mir (Nowy Świat), finansowaną przez komunistyczny Fundusz Garland, kierowaną przez rabinicznego protegowanego Jacoba Schiffa, rabina Judaha Magnesa, i takich czołowych komunistów jak William Z. Foster i Roger W. Dunn, Sidney Hillman, Norman Thomas i inni, służąc na polu bitwy Czerwonej Rewolucji w tym kraju.

Prezydent USA Woodrow Wilson usłyszał o abdykacji rządu cara 15 marca 1917 roku i pochwalił ją. Udawano więc, że marionetki takie jak Aleksander Kiereński i inni Żydzi odnieśli sukces i że “ludzkość” ma na niej skorzystać; słaby car, pod kciukiem swoich żydowskich bankierów i okultystycznego Rasputina, będąc popychadłem osiągniętym przez żydowskie finanse dla żydowskich celów władzy.

Uczony, Jennings Wise, napisał (Woodrow Wilson, Apostoł Rewolucji):

Woodrow Wilson, pomimo wysiłków brytyjskiej policji, umożliwił Lwowi Trockiemu wjazd do Rosji na podstawie amerykańskiego paszportu. (strona 647)

W Dokumencie 5 (Departament Stanu – Wystawa 254) widzimy, że Lenin otrzymał 315 000 marek w czerwcu 1917 r., tuż przed próbą rewolucyjną w Kronsztadzie. Jak czytamy w notatce naszego ambasadora: “Kronsztad, baza marynarki wojennej, była centrum nerwowym, z którego promieniowały działania L [Lenina] w lecie …”

Fundusze pochodziły z banku “Diskonto Gesellschaft” (Same Exhibit), jednego z kontrolowanych przez Żydów niemieckich “D Banków”, który pomógł sfinansować bolszewickie przejęcie. Możesz zobaczyć, odnosząc się do Powszechnej Encyklopedii Żydowskiej z 1943 roku (“Finanse, Żydzi w”), że tak zwane banki “D” w Niemczech były zarządzane przez Żydów, w tym Diskonto Gesellschaft i Deutsch Bank, wszystkie będące częścią spisku.

We wrześniu 1917 roku Kronsztad zostaje powiadomiony, że rozkaz wydania paszportów i 207 000 marek “zgodnie z rozkazem pana Lenina został wręczony osobom wymienionym w pańskim liście. Wybór spotkał się z aprobatą jego ekscelencji ambasadora”. Ira Nelson Morris był wówczas żydowskim ambasadorem USA w Szwecji.

Żydowskie finansowanie od dawna planowane

Jak pokazują dokumenty 1 i 2 (Załącznik 251), rewolucyjna struktura i kredyty bankowe były gotowe do funkcjonowania w 1914 roku, a Dokument 3 (Załącznik 252) wyraźnie wymienia Diskonto Gesellschaft i Deutsch Banks w tym spisku z 1914 roku. Wystawa 253 z 23 lutego 1915 roku relacjonuje dzieło rewolucji, z “W [Warburg] głównie pracuje ze Sztokholmu”, gdzie żydowski Ira Nelson Morris był ambasadorem USA od lipca 1914 roku do 1922 roku. “Reński Syndykat Przemysłowy” (Dokument 5, Załącznik 253) doradza Nya Banken w Sztokholmie i przedstawicielom dwóch żydowskich banków “D” Niemiec, że mają dawać pieniądze na rewolucyjną propagandę przeciwko Rosji.

Ambasador Franciszek wyszczególnił (Załącznik 251) dokumenty pokazujące: Że w imieniu rządu niemieckiego utworzono agencje w takich fińskich miastach przygranicznych jak Lulea, Haparanda i Varda, również w Bergen i Amsterdamie. Że: “bardzo bliskie i absolutnie tajne stosunki [są] ustanawiane z fińskimi i amerykańskimi bankami. W związku z tym ministerstwo prosi o zalecenie szwedzkiego Nya Banken w Sztokholmie, biura bankowego Furtsenburga; firma handlowa Waldmar Hansen w Kopenhadze, która utrzymuje bliskie stosunki z Rosją”.

Franciszek dodaje: “Uwaga: jest to zarys podstawowej struktury finansowej rozpoczętej w lutym 1914 r., Pięć miesięcy przed rozpoczęciem wojny i nadal działającej; zauważ ponowne pojawienie się w kolejnych orędziach Lenina, miasta Lulea i Varda, podobnie odnosząc się do American Banks. Olof Aschberg; jeden z szefów Nya Banken, przyjechał do Piotrogrodu miesiąc temu i przechwalał się, że N.B. [Nya Banken] był bolszewickim bankiem”.

Wspomniana jest Guarantee Trust Co. z Nowego Jorku, a “Furstenberg” pod nazwiskiem Ganetski i Aschberg są cytowani jako członkowie wewnętrznej grupy zdolni do kierowania bolszewickim bankiem państwowym.

Patrząc na mapę Szwecji, można zauważyć, że na północy, gdzie Szwecja łączy się z Finlandią, a Zatoka Botnicka kończy się, obmywając oba brzegi, znajduje się małe przygraniczne miasteczko Haparanda, a na południe od niego jest Lulea, również nad Zatoką, z Rosją, dziś krótka wędrówka na wschód przez Finlandię. Wybrano ich do prowadzenia broni do bolszewików. Imperialne i “D” Banki Niemiec, w politycznym siodle, w zmowie z żydowskim ambasadorem USA w Szwecji, Irą Morrisem, i Czerwonymi Rewolucyjnymi Żydami, uzbrojonymi w niekończące się fundusze, włożyły to w pracę. Żydowska sieć dotykała wszędzie.

Furstenberg w Sztokholmie

Sztokholm był w tamtych czasach przytulnym miejscem dla czerwonych z żydowskim ambasadorem USA przyjaznym celom żydostwa. Tam “biuro bankowe Furstenberga” i “szwedzki Nya Banken w Sztokholmie” są wymienione w Dokumencie 1, Załącznik 251, a było to 14 lutego 1914 roku. Dokument 8, Załącznik 254, jest napisany do “pana Furstenberga” i pochodzi od przedstawiciela Deutsche, jednego z niemieckich banków “D”, w Szwajcarii. Pisze do Furstenberga, 16 czerwca 1917 r., aby powiedzieć mu, że wysłano bolszewickie broszury kosztujące 32 000 franków (franki szwajcarskie były najwyższą ze wszystkich wartości wymiany) i chciałby wiedzieć, kiedy dotrą. “Maksymalista” jest używany w raportach, co oznacza bolszewicki.

Furstenberg, w dobrze zatwierdzonym komunistycznym stylu, kieruje swój list w Dokumencie 9, Załącznik 254, do Raphaela Scholnickara jako: “Drogi Towarzyszu:”, stwierdzając: “Biuro domu bankowego M. Warburg otworzył … rachunek za przedsięwzięcie towarzysza Trockiego”. Broń została zakupiona i wysłana, a “osoba upoważniona do otrzymania pieniędzy żądanych przez towarzysza Trockiego”.

Ambasador Franciszek zauważył, że ta komunikacja łączyła Trockiego “z bankierem Warburgiem i Furstenbergiem”.

Furstenberg był w tamtych czasach zapracowanym Żydem, wysyłającym wiadomości z radością. Dokument 10, Eksponat 255, jest do bolszewickiego dowódcy wojskowego Antonowa w Haparandzie, mówiąc mu, że: “Prośba towarzysza Trockiego została spełniona” i że zaufana bolszewicka “Sonia” przyjdzie mu wręczyć “400 000 koron”.

Widzimy również tę notatkę ambasadora Franciszka (Dokument 10, Załącznik 255):

Ten list Scheidemanna, niemieckiego przywódcy socjalistycznego, łączy go z Furstenbergiem-Ganetskim, z Nya Banken i z subsydiowaniem rewolucji rosyjskiej. Trocki opublikował artykuł latem. Inna gazeta mówiła w imieniu Lenina. Vorwarts wydaje się odnosić do socjalistycznych organów w Berlinie …”

Gdzie indziej (Eksponat 253) widzimy nazwisko Maxa Warburga, bankierów M.M. Warburga z Hamburga i spokrewnionych z Kuhn, Loeb Warburgs z USA.

Jak wcześniej wspomniano, Max Warburg, później, w 1939 roku, przybył z Niemiec i służył w Amerykańskim Komitecie Żydowskim “Komitet Pokoju”, który opracował i zorganizował Organizację Narodów Zjednoczonych, jej Kartę i sieć propagandową, skonsumowaną w San Francisco w 1945 roku (Patrz American Jewish Year Book, “Report of American Jewish Committee”, na temat “Institute on Peace and Post-War Problems, ” s. 751, t. 43, 1941-2).

Zauważ, że Warburg jest cytowany w tym Załączniku 253 jako jeden z trzech żydowskich bankierów Rubensteina, Maxa Warburga i Parvusa, którzy manewrowali z rosyjskimi rewolucjonistami, Zenzinovem i Lunacharskim. Ambasador Franciszek zauważył, że “Parvus i Warburg figurują w dokumentach Lenina i Trockiego”.

Bolszewicy przejmują władzę

Podczas gdy armia rozpadała się, premier Kiereński cały czas wiedząc, co ma nastąpić, trzepotał z małych rozmów, gdy przejęcie władzy przez czerwonych morderców nastąpiło w listopadzie 1917 roku.

W dniu “zamachu stanu”, 7 listopada 1917 r., ambasador Franciszek skontaktował się z Lansingiem, mówiąc mu, że sekretarz ambasady, Sheldon Whitehouse, spotkał Kiereńskiego spieszącego się z Piotrogrodu i przyznając, że bolszewicy kontrolują miasto, a ministrowie jego rządu zostaną aresztowani (s. 224). Odtąd raporty brzmią tak: “Wszyscy ministrowie aresztowani z wyjątkiem Kiereńskiego”. “Bolszewicy weszli w posiadanie Pałacu Zimowego, gdzie znajdowali się wszyscy ministrowie z wyjątkiem Kiereńskiego, wszyscy ministrowie z wyjątkiem Kiereńskiego w Twierdzy Piotra i Pawła”. Sprzeczne doniesienia osłaniają bezpieczne wyjście Kiereńskiego, a nie włosy z jego głowy. Kiereński później przeszedł na emeryturę do Nowego Jorku, aby żyć łaskawie po wykonaniu swojej roli w rosyjskiej czerwonej rewolucji.

Z dokumentów Departamentu Stanu jasno wynika, że na początku ambasador Franciszek postrzegał “niemieckie pieniądze” finansujące bolszewików jako właśnie to i nic więcej. Wyczuł jednak, że podsycana jest ogólna rewolucja europejska. A jego informacje pochodziły z akt “Kontrerazvedki, tajnych służb rządowych zorganizowanych pod kiereńskim”.

W związku z tym ambasador Franciszek oświadczył w lutym 1918 roku:

“Jeśli tak, pojawiają się nieuniknione pytania, dlaczego K [Kiereński] nie użył dowodów przeciwko bolszewikom w lipcu ubiegłego roku”. “Wiele wskazówek prowadzi do Sztokholmu i Kopenhagi”.

Powszechna Encyklopedia Żydowska chwali się Żydami, którzy przewodzili rewolucji bolszewickiej w Rosji:

“Rewolucja polityczna marca 1917 r. doprowadziła do całkowitej emancypacji rosyjskich Żydów”. (Strona 670, “Rosja Sowiecka”)

“Poszczególni przywódcy rewolucyjni pochodzenia żydowskiego – tacy jak Trocki, Zinowiew, Kamieniew i Swierdłow – odegrali widoczną rolę w rewolucji listopadowej 1917 r., która umożliwiła bolszewikom przejęcie w posiadanie aparatu państwowego”.

Ogromna większość Żydów była socjalistami, socjalistycznymi bundystami, socjalistycznymi mienszewikami, jesteśmy dalej poinformowani, z których wszyscy pracowali na rzecz obalenia chrześcijańskiego rządu Rosji.

Wynikający z tego “antysemityzm”

W walce między elementami chrześcijańskimi a bolszewickimi Żydami i ich nastąpiło, ponieważ to samo źródło stwierdza, że:

“Gdziekolwiek toczyła się wojna domowa, biali utożsamiali Żydów z bolszewikami i wybierali ich do ataku […]. od samego początku antysemityzm był surowo potępiany przez bolszewików … Proces rekonwalescencji, który rozpoczął się wraz z końcem wojny domowej, został wzmocniony przez Nową Politykę Gospodarczą (NEP) przyjętą wiosną 1921 roku … Do 1924 roku prawie jedna trzecia wszystkich sklepów w Moskwie była własnością Żydów”. (strona 674, Encyklopedia)

Z naszej Ambasady w Rosji przyszedł raport: “warunki przerażające; prawdziwy ubój … Mężczyźni są rozstrzeliwani bez procesu”. (21 września 1918) I “krwawe delirium panujące teraz w Moskwie i Piotrogrodzie”. (25 września 1918, strona 694; Departament Stanu)

Załączniku 260 mamy typowy raport od osób na miejscu, komunikat od Konsula Generalnego USA w Moskwie (Summers) do Sekretarza Stanu, 2 maja 1918 r.: “Żydzi dominujący w lokalnym rządzie radzieckim; nastroje antyżydowskie rosną wśród ludności, która ma tendencję do traktowania nadciągających Niemców jako wybawicieli”.

Inny raport Departamentu Stanu z tego okresu (Załącznik 261) zauważa: “Pięćdziesiąt procent rządu radzieckiego w każdym mieście składa się z Żydów najgorszego typu, z których wielu to anarchiści”.

Tajemniczy raport Oudendyke

Studenci ruchu komunistycznego z pewnością natkną się na historię o tym, jak M. Oudendyke, holenderski minister w Rosji w czasie rewolucji rosyjskiej, ostrzegł rządy brytyjski i francuski, że komunizm jest żydowski; ale to ostrzeżenie zostało starannie usunięte z oficjalnych brytyjskich gazet na ten temat. Oudendyke przejął wówczas brytyjskie sprawy w Rosji.

Można twierdzić, że taki raport nigdy nie istniał. A jednak jest tutaj, wydrukowany w 1931 roku jako część dokumentów Departamentu Stanu USA i reprodukowany jako Eksponaty od 256 do 259. Sprawozdanie pana posła Oudendyke’a jest długie. Odtworzyłem nie wszystko, ale na tyle, aby kontekst jego ostrzeżenia był jasny.

Komunikat Oudendyke trafił do różnych rządów, w tym naszego, i zawierał:

Niebezpieczeństwo jest teraz tak wielkie, że czuję się w obowiązku zwrócić uwagę Brytyjczyków i wszystkich innych rządów na fakt, że jeśli nie położy się kresu bolszewizmowi w Rosji od razu, cywilizacja całego świata będzie zagrożona. To nie jest przesada… Uważam, że natychmiastowe stłumienie bolszewizmu jest obecnie największym problemem przed światem, nawet nie wyłączając wojny, która wciąż szaleje i jeśli, jak wyżej wspomniano, bolszewizm nie zostanie natychmiast zdławiony w zarodku, musi rozprzestrzenić się w takiej czy innej formie na Europę i cały świat, ponieważ jest organizowany i uprawiany przez Żydów, którzy nie mają narodowości i których jedynym celem jest zniszczenie dla siebie. kończy istniejący porządek rzeczy“. (Eksponaty 258259)

Prorocze ostrzeżenia Oudendyke’a pozostały bez echa. To, w jaki sposób żydowska presja została wykorzystana, aby usunąć siły alianckie walczące z antykomunistycznymi białymi w Rosji, to jeszcze inna historia. Krwawy Trocki i Lenin zostali uzbrojeni i sfinansowani, aby oczyścić pracę zainicjowaną przez żydowskiego Kiereńskiego, a Rosja znalazła się pod sadystycznym totalitarnym antychrześcijańskim, kontrolowanym przez Żydów zniewoleniem, z kolejnymi krajami do naśladowania, aż do teraz cały świat jest zagrożony.

Żydzi Gloat

Podczas obchodów triumfu żydostwa w 1917 r. w Carnegie Hall w Nowym Jorku (N.Y. Times, 24.03.17) z dumą opowiedziano, jak Jacob Schiff finansował komunistyczną propagandę rozpowszechnianą wśród 50 000 rosyjskich jeńców wojennych w finansowanej przez Żydów Japonii, która odesłała ich z powrotem, aby spróbowali przeprowadzić czerwoną rewolucję w 1905 r. w ich rosyjskiej ojczyźnie.

Nie tylko agentowskie powiązania Schiffa z japońską wojną przeciwko Rosji są okrzyknięte w jego szkicu Kehillah (Dowód 214), a jego powiązania agentów są opisane gdzie indziej na pomoc każdej fazie talmudycznego planu, jego własne słowa świadczą o jego czynach.

Jak pokazują komunikaty Departamentu Stanu, Schiff i jego żydowskie kohorty w czasie spotkania w Carnegie Hall finansowali krwawych terrorystów Trockiego i Lenina, aby dokończyć pracę ustanowioną i kontynuowaną pod rządami Kiereńskiego.

Cytując dalej raport N.Y. Times z 1917 roku:

Autorytet w sprawach rosyjskich, George Kennan, opowiedział o ruchu Towarzystwa Przyjaciół Rosyjskiej Wolności finansowanym przez Jacoba H. Schiffa, który w czasie wojny rosyjsko-japońskiej rozprzestrzenił wśród 50 000 rosyjskich oficerów i mężczyzn w japońskich obozach jenieckich ewangelię rosyjskich rewolucjonistów … “Ruch został sfinansowany przez nowojorskiego bankiera, którego wszyscy znacie i kochacie” – powiedział, odnosząc się do pana Schiffa – “i wkrótce otrzymaliśmy półtora tony rosyjskiej propagandy rewolucyjnej. Pod koniec wojny 50 000 rosyjskich oficerów i mężczyzn wróciło do swojego kraju żarliwych rewolucjonistów!”

Pan Parsons wstał i powiedział: “Przeczytam teraz wiadomość z White Sulphur Springs wysłaną przez dżentelmena, do którego odnosił się pan Kennan”. Oto wiadomość:

Czy powiecie mi obecnym na dzisiejszym spotkaniu, jak głęboko żałuję, że nie mogę świętować z Przyjaciółmi Rosyjskiej Wolności rzeczywistej nagrody za to, na co mieliśmy nadzieję i do czego dążyliśmy przez te długie lata…”.

Po tym nastąpiła pobożna nadzieja, że “właściwy rząd i konstytucja, które na stałe zapewnią narodowi rosyjskiemu […] szczęście i pokój” oraz podpis: “Jacob H. Schiff”.

Z tego, co nastąpiło później, wiemy, co Schiff miał na myśli jako “właściwy rząd.

Raport New York Timesa z wielkich obchodów rewolucji rosyjskiej w Carnegie Hall miał podtytuł:

Rabbi Wise Ready for War – Opowiada, jak Jacob H. Schiff finansował propagandę rewolucji w armii carskiej”.

Cytuję:

“Wtedy rabin pochwalił rewolucję rosyjską … “Nie mogę zapomnieć – kontynuował rabin – że jestem członkiem i nauczycielem rasy, której połowa żyła w domenie cara, a jako Żyd wierzę, że ze wszystkich osiągnięć żadne nie było szlachetniejsze niż rola, jaką synowie i córki Izraela odegrali w wielkim ruchu, którego kulminacją była wolna Rosja». (Uwaga: dla “za darmo”, przeczytaj “Czerwona dyktatura”).

Do dnia śmierci rabin Stephen Wise, niestrudzony Czerwony, nigdy nie osłabł w swoim entuzjazmie dla sowieckiego państwa niewolniczego, mordercy tak wielu milionów chrześcijan.

“Pod koniec spotkania na ekranie pokazano zdjęcia przywódców rewolucyjnych” – donosił “N.Y. Times”.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=117608

Caly artykul tutaj: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/05/najwiekszy-wielowiekowy-spisek-kryminalny-w-historii-swiata/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,968,942 hits
May 2022
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: