Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

OPERACJA COVID-19 i kabalistyczny plan całkowitej dominacji nad światem


Kabalistyczny spisek za Covidem

henrymakow.com

Harold-Wallace-Rosenthal-w-Sen-Walter-Mondale-503w.jpg

Harold Rosenthal, po lewej, z Walterem Mondale. „Umieszczamy nawet w was „kompleks winy”, który sprawia, że boicie się otwarcie krytykować żydostwo.

Nasze zniewolenie wynika z tego, że narody pozwoliły kabalistycznym bankierom stworzyć środek wymiany (waluta, kredyt) w formie długu wobec siebie, podczas gdy rządy mogłyby to łatwo zrobić, bez długu i odsetek. „Sukces” zależy od współudziału w tym masowym oszustwie i samobójczym satanistycznym programie, który reprezentuje.

W 1976 roku informator Harold Rosenthal ujawnił, że ten wywrotowy satanistyczny program rozszerzył się już na każdy aspekt zachodniego życia. Dzięki oszustwu covidowego i obowiązkowym szczepionkom zdjęli maskę.

(Uwaga redaktora – Ten ponowny post jest przeznaczony dla początkujących, którzy budzą się do brzydkiej prawdy o świecie, w którym żyjemy.)

Ten szokujący 17-stronicowy wywiad, zatytułowany Niewidzialna tyrania, zestawia się z rewelacjami Benjamina Freedmana i C.G. Rakovsky’ego jako przypomnienie prawdziwego dynamicznego reżyserowania wydarzeń na świecie: tj. ekspansji kabalistowskiego monopolu kredytowego na każdy zakątek świata i każdy aspekt życia, tj. Komunizm.

Wideo „The Jewish Vax”– Jeśli, nie daj Boże, szczepionki covidowe doprowadzą do formy ludobójstwa, gniew powinien być skierowany na perpów i pionki, z których wielu, jak Doug Ford, jest masonami, a nie Żydami. Zwykli Żydzi nie są konsultowani w tych sprawach i często cierpią tak samo jak nie-Żydzi.

Zaktualizowano Protokoły Syjonu

(Rozszerzone i zaktualizowane od 15 lutego 2004 r.)

Autor: Henry Makow Ph.D.

W 1976 roku plan „żydowskiej dominacji nad światem” nakreślony w Protokołach Mędrców Syjonu został w dużej mierze zrealizowany. Harold Wallace Rosenthal, lat 29, osobisty asystent nowojorskiego senatora Jacoba Javitsa, uważał, że żydowska władza jest tak niepodważalna, że może zarobić dodatkową gotówkę, opowiadając tę historię Walterowi White’owi Jr., redaktorowi konserwatywnego miesięcznika Western Front.

walter_white_jr.png

„Zbyt wielu Żydów nie ma odwagi powiedzieć wam, jak żyjemy i planujemy, ale nie jest informowana przez nic ani nikogo” – powiedział Rosenthal White’owi.

Jest już za późno, aby wasi chrześcijańscy wyznawcy stanęli w obronie. Ten czas już dawno minął. Dawno, dawno temu musieliśmy stać się agresorami! Jest to niewątpliwie jeden z naszych wielkich celów w życiu. Jesteśmy agresorami!”

Ten szokujący 17-stronicowy wywiad, zatytułowany The Invisible Tyranny, jest już od jakiegoś czasu w Internecie. Plasuje się to w czołówce rewelacji Benjamina Freedmana i C.G. Rakovsky’ego jako opis prawdziwych sił kierujących światem.

Rosenthal potrzebował pieniędzy na hazard, ale jego gra kosztowała go życie. 12 sierpnia 1976 roku zginął w udaremnionym porwaniu w Stambule. Walter White doszedł do wniosku, że incydent był przykrywką dla morderstwa Rosenthala.

Pamiątkowy Rosenthal „Fellowship in International Relations” dyskretnie rozwija pracę, którą niedyskretnie obnażył. Co dziwne, na ich stronie internetowej nie ma zdjęcia Rosenthala.

Według Wikipedii ukończył Cambridge University i Harvard Graduate School, oba na stypendiach. Po pracy dla kongresmena Hugh Careya (D-NY) przeniósł się do biura senatora Waltera Mondale’a (D-MN), gdzie kierował swoim programem legislacyjnym. Po pobycie w Fundacji Braci Rockefeller, Harold wrócił do Senatu, aby pracować dla senatora Jacoba Javitsa. Był zdecydowanie „insiderem”.

Rosenthal mówi: „Większość Żydów nie lubi się do tego przyznawać, ale naszym bogiem jest Lucyfer… a my jesteśmy Jego narodem wybranym. Lucyfer jest bardzo żywy.”

To stwierdzenie odnosi się do współczesnej kultury jako całości. Nie lubimy przyznawać, że nasze „świeckie” społeczeństwo opiera się na kosmicznym buncie przeciwko Bogu. Jego prawdziwy szatański charakter staje się coraz bardziej widoczny każdego dnia.

SPOSTRZEŻENIA

Rosenthal mówi, że „Żydzi” zbudowali ziemskie imperium częściowo odrzucając wizję Chrystusa o duchowym królestwie opartym na braterskiej miłości. Chcieli króla-wojownika, a nie Księcia Pokoju.

„W czasach Chrystusa Żydzi szukali materialnego i ziemskiego królestwa, ale Chrystus zaoferował Żydom królestwo duchowe. Tego nie mogli kupić, więc odrzucili Jezusa Chrystusa i ukrzyżowali Go”.

Żydowscy bankierzy planują rządzić światem z Jerozolimy zgodnie z własnymi interesami. Mówi, że religia żydowska jest zasadniczo przykrywką dla rasowego imperatywu. „Możemy żyć wśród innych ludzi i państw [poprzez] przekonanie ich, że Żydzi nie są odrębnym narodem, ale przedstawicielami wiary religijnej…”

„Żydowska” władza została osiągnięta poprzez przejęcie kontroli nad systemem monetarnym. „Odnieśliśmy sukces w dzieleniu społeczeństwa przeciwko sobie, przeciwstawiając pracę kierownictwu. Być może był to jeden z naszych największych wyczynów, ponieważ w rzeczywistości jest to trójkąt, choć wydaje się, że tylko dwa punkty kiedykolwiek występują. W nowoczesnym przemyśle… kapitał, którego siłę reprezentujemy, jest wierzchołka. Zarówno zarządzanie, jak i praca znajdują się na podstawie tego trójkąta. Nieustannie stoją w opozycji do siebie, a ich uwaga nigdy nie jest skierowana na głowę ich problemu.”

kontrola umysłu (1).jpg

„Poprzez nasz bank narodowy, Rezerwę Federalną, udzielamy kredytu księgowego, który tworzymy z niczego, na wszystkie lokalne banki, które są bankami członkowskimi. Oni z kolei rozszerzają kredyt książkowy na przemysł. W ten sposób robimy więcej niż Bóg, ponieważ całe nasze bogactwo jest stworzone z niczego. Wyglądasz na zszokowanego! Nie bądź! To prawda, w rzeczywistości robimy więcej niż Bóg”.

„Z tym rzekomym kapitałem wprowadzamy przemysł, zarządzanie i pracę w nasz dług, który tylko wzrasta i nigdy nie jest likwidowany. Dzięki temu ciągłemu wzrostowi jesteśmy w stanie przeciwstawić kierownictwo pracy, aby nigdy się nie zjednoczyli i nie zaatakowali nas i nie wprowadzili wolnej od długów przemysłowej utopii.

Poprzez kontrolę nad bankowością „Żydzi” uzyskali całkowity monopol na „przemysł filmowy, sieci radiowe i nowo rozwijające się media telewizyjne… przejęliśmy publikację wszystkich materiałów szkolnych… Nawet Twoja muzyka! Cenzurujemy piosenki wydane do publikacji na długo przed tym, zanim trafią do wydawców… wkrótce będziemy mieli pełną kontrolę nad twoim myśleniem”.

Mówi, że programy T V są starannie zaprojektowane, „aby odwoływać się do zmysłowych emocji, nigdy do logicznego myślenia umysłu. Z tego powodu ludzie są zaprogramowani, aby reagować zgodnie z naszymi dyktatem, a nie zgodnie z rozumem. „

goy-serve.jpeg

Mówi, że „Żydzi” kontrolują kościoły chrześcijańskie i wykorzystują je do wprowadzania idei takich jak równość rasowa.

„Żadne prawo nie jest nigdy uchwalone, z wyjątkiem tego, że jego zalety były wcześniej nauczane z ambon. Przykładem tego jest równość rasowa, która doprowadziła do integracji, a ostatecznie do kundlenia. Łatwowierni duchowni jednym tchem pouczają swoich parafian, że jesteśmy szczególnym, wybranym narodem, podczas gdy innym tchem głoszą, że wszystkie rasy są takie same. Ich niespójność nigdy nie zostaje odkryta. Tak więc my, Żydzi, cieszymy się szczególnym miejscem w społeczeństwie, podczas gdy wszystkie inne rasy są zredukowane do równości rasowej. Z tego powodu jesteśmy autorami mistyfikacji równościowej, redukując w ten sposób wszystko do niższego poziomu. „

Chwali się, że kontrolują Amerykanów za pomocą poczucia winy. „Twoi ludzie nie mają odwagi. Ustalamy wasze myślenie – umieszczamy w was nawet „kompleks winy”, który sprawia, że boicie się otwarcie krytykować żydostwo.

trump0.jpeg

„My, Żydzi, postawiliśmy sprawę za kwestią dla narodu amerykańskiego. Następnie promujemy obie strony problemu, gdy panuje zamieszanie. Z oczami skupionymi na problemach, nie widzą, kto jest za każdą sceną. My, Żydzi, igramy z amerykańską publicznością jak kot bawi się z myszką”.

Rosenthal twierdzi, że społeczeństwo może uciec z tego śmiertelnego uścisku tylko poprzez brutalne działania, a nie edukację. „Historia została napisana krwią, a nie atramentem. Żaden list, artykuł redakcyjny ani książka nigdy nie zgromadziły ludzi ani nie powstrzymały tyranii. Rozumiemy tę zasadę i zawsze propagujemy ludzi, aby pisali listy do prezydenta, do Kongresu… Bia nam niech będzie, jeśli kiedykolwiek zobaczą jego daremność, odłożą pióro i użyczą miecza”.

Ale Rosenthal się nie martwi. Nawołując do promocji feminizmu i homoseksualizmu, mówi:

gejowski pocałunek.jpeg

„Wykastrowaliśmy społeczeństwo poprzez strach i zastraszanie. Jego męskość istnieje tylko w połączeniu z kobiecym wyglądem zewnętrznym. Będąc tak wykastrowanym, ludność stała się posłuszna i łatwo rządzona. Jak wszystkie wałachy… ich myśli nie są związane z troskami przyszłości i ich potomstwa, ale tylko z teraźniejszością i następnym posiłkiem”.

Rosenthal mówi o tym, jak „żydowski” niewidzialny rząd kontroluje również ZSRR.

„W Rosji istnieją dwa odrębne rządy, jeden widzialny, a drugi niewidzialny. Widzialni składają się z różnych narodowości, podczas gdy niewidzialni składają się tylko z ŻYDÓW. Potężna sowiecka tajna policja przyjmuje rozkazy od niewidzialnego rządu. W Rosji Sowieckiej jest około sześciu do siedmiu milionów komunistów, 50% to Żydzi, a 50% to goje, ale gojom nie ufa się. Komunistyczni Żydzi są zjednoczeni i ufają sobie nawzajem, podczas gdy inni szpiegują się nawzajem. Mniej więcej co pięć do sześciu lat tajny Zarząd Żydowski wzywa do czystki w partii, a wiele z nich jest likwidowanych.”

Na pytanie „dlaczego”? Powiedział: „Ponieważ zaczynają rozumieć zbyt wiele o żydowskim tajnym rządzie. Rosyjscy komuniści mają Tajny Zakon Grupowy, który składa się tylko z Żydów. Rządzą wszystkim, co odnosi się do widzialnego rządu. To właśnie ta potężna organizacja była odpowiedzialna za potajemne usunięcie centrum komunizmu do Tel Awiwu, skąd teraz pochodzą wszystkie instrukcje.

Mówi, że Żydzi kontrolują U N, która jest „niczym innym jak drzwiami pułapki do ogromnego obozu koncentracyjnego Czerwonego Świata”. Mówi, że ta niewidzialna siła jest odpowiedzialna za wojny i rewolucje ostatnich 200 lat.

WIARYGODNOŚĆ

Czasami wywiad wydaje się prawie zbyt obciążający i zastanawiamy się, czy jest autentyczny. Dlaczego ktoś, kto aspiruje do narodowej sławy, miałby nagrywać taki wywiad? Czy nie mógł być szantażowany? Dokonuje wielu niepochlebnych i nieprawdziwych uogólnień na temat Żydów, co również wydaje się nieprawdopodobne. Czasami waha się od arogancji do niepewności. W pewnym momencie mówi, że Żydzi zaplanowali spakowanie się i ucieczkę.

29 listopada 2005 roku odbyłem rozmowę telefoniczną z pionierskim badaczem Des Griffinem, autorem Książki Czwarta Rzesza Bogatych. Griffin powiedział mi, że został zaproszony do domu Waltera White’a w Kalifornii i wysłuchał taśmy z wywiadem. Postać Rosenthala w wywiadzie brzmiała jak zły aktor czytający scenariusz. Pewne słowa zostały powtórzone. Mówi, że informacje są całkowicie wiarygodne, ale spisek jest prawdziwy i nie musi być upiększany przez oszustwo.

.jpg

(Powiedzenie Woltera – Wydaje się bardziej odpowiednie dla masonerii. Słyszeliście kiedyś ich krytykę w MSM?)

Nie potrafię wyjaśnić tej rozbieżności. Ostatecznie podejmiesz własną decyzję. Wywiad zawiera wiele spostrzeżeń, które może mieć tylko insider, np. odniesienia do Lucyfera, religii / rasy i gwałtownych zmian. Wątpię, czy chrześcijański konserwatysta, taki jak White, wykonałby taki wyczyn kaskaderski, za jaki potępia Żydów.

Ton rasowej arogancji również brzmi prawdziwie. Rosenthal wyraża niedowierzanie w bezduszność i łatwowierność narodu amerykańskiego. Mówi, że Żyd pozostaje Żydem, niezależnie od tego, czy nawróci się na inną religię, czy nie. Moim zdaniem prawda nigdy nie jest mistyfikacją.

KONKLUZJA

Przedstawiając te informacje, staram się zainspirować zarówno Żydów, jak i nie-Żydów do usunięcia medialnej opaski z oczu i uznania, że kabaliści (sataniści) porwali ludzkość. Współczesna kultura jest w dużej mierze odzwierciedleniem tego faktu. Staje się to coraz bardziej widoczne każdego dnia.

Prawdziwa kultura opiera się na religii, tj. zbiorowym zaangażowaniu w duchowe ideały, takie jak absolutna sprawiedliwość, miłość, piękno i prawda. „Bóg jest Duchem i czcimy Go w Duchu i w Prawdzie” – powiedział Chrystus. (Jana 4:24)

Żyjemy w zmierzchu kultury chrześcijańskiej. Nie mamy prawdziwych ideałów, które mogły zająć jego miejsce. Orwellowska dwójmowa elity (selektywnie stosowana „wolność”, „tolerancja”, „różnorodność”, „prawa człowieka” i „równość”) jest narzędziem kontroli umysłu i wywłaszczania. Ale jeśli zrozumiemy masońską matrycę żydowską, możemy uciec z jej niewoli.

————-

 (Biden jest frontem dla zorganizowanego żydostwa, które jest żydowską supremacją i komunizmem)biden-żydzi.jpg

Zobacz moją czteroczęściową serię na temat Protokołów

Pierwszy komentarz Sida Greena, Żyda:

Jeśli wywiad Rosenthala jest autentyczny, to nie doceniam jego wypowiedzi w imieniu wszystkich Żydów. „Większość Żydów nie lubi się do tego przyznawać… Lucyfer”

Jak możesz nie lubić przyznawać się do czegoś, czego nie wiesz?

Żydzi są (fałszywie) uczeni, że nie ma diabła ani lucyfera. Jak możesz czcić coś, w co nie wierzysz? Tylko ludzie na elitarnych poziomach

są inicjowani w otwarty zewnętrzny lucyferianizm. Prawdopodobnie ma rację co do nich, ale mówi arogancko, zakładając, że inni Żydzi są jemu podobni.

Prawda jest taka, że „mniejszym braciom”, takim jak ja, mówi się miłe frazesy o Bogu i Mojżeszu i w to właśnie postanowiłem uwierzyć. Zwykli ludzie w Judei w większości chętnie przyjęli Chrystusa. Chociaż lucyferianizm z pewnością dokooptował judaizm, większość Żydów nadal nie czci ani nawet nie wierzy w Lucyfera.

___
https://www.henrymakow.com/000334.html

Opublikowano Październik 21, 2021, autor: State of the Nation

============

Źródło: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/10/operacja-covid-19-i-kabalistyczny-plan-calkowitej-dominacji-nad-swiatem/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,991,725 hits
November 2021
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: