Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Kowid – Operacja Wojskowa USA i NATO


Koronawirus_usa

Od przyjaciół z Bułgarii otrzymałem tekst przedstawiający ciekawy punk widzenia na globalny projekt o kryptonimie „K” – jak COVID.

Jutro będę dalej rozwijała wątek, a na tym etapie doszłam do wniosku, który może być dla was oczywisty, ale potrzebowałam potwierdzenia moich hipotez.

Tak więc szczepionki w Sanofi, Novavax, Pfizer i Johnson & Johnson są wspólnym opracowaniem CIA, Departamentu Obrony USA, Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS), HHS (Ministerstwo Zdrowia i Polityki Socjalnej – poprzez lobbystów), Konsorcjum Obrony Medycznej (MCDC), Konsorcjum Przedsiębiorstw Technologii Medycznych (MTEC), Analytic Services Inc. (ANSER) – główny sponsor operacji ” Dark Winter” (symulacja ataków bioterrorystycznych, przeprowadzona w dniach 22-23 czerwca 2001 r.) oraz lider w promowaniu i wykorzystywaniu oprogramowania biometrycznego i rozpoznawania twarzy przez amerykańskie organy ścigania…, oraz kilku innych podobnych struktur współuczestniczących w tzw. operacja „Warp Speed”.

Jest informacja o tej operacji i nie znajdziesz w niej nic złego. Za kurtyną „walki z K” kryje się jednak oszustwo, chciwość, lobbing… – nasze znane ultrakapitalistyczne „ cuda”. Koszt operacji Warp Speed ​​wynosi 10 miliardów dolarów, a jej zarządzanie i koordynację powierzono firmie Advanced Technology International z Karoliny Południowej, głęboko związanej ze strukturami wojskowymi i wywiadowczymi, mafią farmaceutyczną i Big Tech.

Za jej pośrednictwem podpisano tajne kontrakty o wartości 6 miliardów dolarów na produkcję i dystrybucję szczepionek K, z pominięciem nadzoru regulacyjnego i przejrzystości tradycyjnych federalnych mechanizmów kontraktowo-negocjacyjnych. Oznacza to, że kontrakty przyznane w ramach Operacji Warp Speed ​​prawdopodobnie nie zostaną upublicznione w najbliższej przyszłości, jeśli w ogóle.

Wiele z tych firm, zwłaszcza Johnson & Johnson, brało udział w skandalach związanych ze sprzedażą i marketingiem produktów, o których wiedziały, że są niebezpieczne dla społeczeństwa (nie wspominając o Pfizer).

Tuż przed premierą Warp Speed ​​(wiosna 2020 r.) zaktualizowano ustawę PREP (przyjętą w 2005 r.) zwalniającą ich z odpowiedzialności, zgodnie z którą producenci szczepionek i środków terapeutycznych „nie mogą być pozywani o odszkodowanie”. Architekt tej aktualizacji PREP, lobbysta Robert Kadlec, osobiście podpisuje każdą umowę biznesową zawieraną w imieniu Ministerstwa Zdrowia i Opieki Socjalnej w ramach operacji Warp Speed. Ten sam Kadlec jest lobbystą całej gromady zaangażowanych kierowników wywiadu i obrony, łącznie z niesławną firmą bioprotekcyjną Emergent Biosolutions (producent szczepionki przeciw wąglikowi BioThrax) oraz główny gracz w Warp Speed.

Generalnie nie ma sensu, aby Warp Speed ​​była tajną (dba o drzewa, o nasze życie, nie ). Okazuje się jednak, że jej zakres znacznie przekracza publicznie deklarowane cele. Przypomina to bardziej operację wojskową niż projekt naukowy: jej przywództwo obejmuje ponad 60 członków personelu wojskowego (+ czterech generałów), z których wielu nigdy nie pracowało w opiece zdrowotnej lub opracowywaniu szczepionek. 80% pozostałych uczestników jest zatrudnionych w MON.

Generał porucznik Paul Ostrowski, który kieruje Warp Speed, wyjaśniał, dlaczego wojsko odegrało tak dużą rolę w operacji dzięki „eksperckiemu doświadczeniu w zarządzaniu programami i kontraktowaniu”.
Ale kontrakty są przekierowywane przez tajnych wykonawców, aby uniknąć inspekcji i najwyraźniej nie są udostępniane Ministerstwu Zdrowia – które „zarządza” poza oczami opinii publicznej Speed Warp z pomocą wojska.

prof. Wichra Pawlowa, Bułgarska Akademia Nauk

(tłum. własne – P.Z.)

Zrodlo; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/10/01/kovid-operacja-wojskowa-usa-i-nato/

2 comments on “Kowid – Operacja Wojskowa USA i NATO

 1. Robert Jarosz
  October 15, 2021

  Prawdopodobnie ci zwyrodniały mają następujący plan:

  Panie i Panowie.

  Chciałbym, abyście emocjonalnie i duchowo przygotowali się na to, co ma się wydarzyć tutaj na Ziemi.

  Następnym Plandemic będzie wirus Marburg.
  Jest to gorączka krwotoczna podobna do Eboli, z 88% śmiertelnością.

  Teraz po pierwsze nie martw się, ci, którzy promują ten program, nie wydadzą niczego, co by ich zabiło.

  To będzie fałszywy Marburg.
  Wiele osób poszkodowanych w wyniku szczepienia kruczego wykazuje skrzepy i niekontrolowane krwawienie.

  To będzie twierdzić, że to Marburg.
  GAVI i WEF już ogłaszają wirusa.

  Opracowali już test PCR dla Marburga, mimo że nie ma jeszcze oficjalnej „pandemii”.

  Co bardziej niepokojące, już pędzą przez „szczepionkę” dla Marburga.

  Co jeszcze bardziej niepokojące, głównym składnikiem nowej szczepionki jest rycyna. Jedna z najbardziej toksycznych trucizn na świecie.

  Pozwolą zaszczepionym podróżować po całym świecie w te Święta Bożego Narodzenia. Będą potrzebować osłony dla osób, które sprowadzają „wirusa” z powrotem do swoich krajów.

  Zostanie ogłoszona nowa pandemia, będą twierdzić, że rozprzestrzenia się bezobjawowo. Media będą pompować strach mocniej, niż kiedykolwiek widzieliśmy.

  Ludzie stracą rozum, wierząc, że istnieje pandemia czegoś z 88% szansą na wykrwawienie się i śmierć.

  Na tym etapie ciosy będą obowiązkowe, a oddziały policyjne i wojskowe będą w pełnej sile, próbując „ocalić ludzkość” i przeciągając ludzi, którzy odmawiają szczepionki Marburga, do obecnie budowanych obozów koncentracyjnych, aby zostali przymusowo wstrzyknięci.

  „Szczepionka” Ricin to prawdziwy strzał śmierci, a miliardy ludzi ustawią się w kolejce i będą walczyć o to, aby znaleźć się na czele linii.

  Jeśli uważasz, że widziałeś panikę podczas COVID, pomnóż to przez 20 lub 30 x z tym, co jest zaplanowane i nadchodzi.

  Trzymajcie swoje rodziny blisko… I módlcie się. x

 2. Robert Jarosz
  October 15, 2021

  October 15, 2021

  Prawdopodobnie ci zwyrodnialcy mają następujący plan:

  Panie i Panowie.

  Chciałbym, abyście emocjonalnie i duchowo przygotowali się na to, co ma się wydarzyć tutaj na Ziemi.

  Następną Plandemią będzie wirus Marburg.
  Jest to gorączka krwotoczna podobna do Eboli, z 88% śmiertelnością.

  Teraz po pierwsze nie martwcie się, ci, którzy promują ten program, nie wydadzą niczego, co by ich zabiło.

  To będzie fałszywy Marburg.
  Wiele osób poszkodowanych w wyniku szczepienia wykazuje skrzepy i niekontrolowane krwawienie.

  To będzie twierdzić, że to Marburg.
  GAVI i WEF już ogłaszają wirusa.

  Opracowali już test PCR dla Marburga, mimo że nie ma jeszcze oficjalnej „pandemii”.

  Co bardziej niepokojące, już pędzą ze „szczepionką” dla Marburga.

  Co jeszcze bardziej niepokojące, głównym składnikiem nowej szczepionki jest rycyna. Jedna z najbardziej toksycznych trucizn na świecie.

  Pozwolą zaszczepionym podróżować po całym świecie w te Święta Bożego Narodzenia. Będą potrzebować podkładki dla osób, które sprowadzają „wirusa” z powrotem do swoich krajów.

  Zostanie ogłoszona nowa pandemia, będą twierdzić, że rozprzestrzenia się bezobjawowo. Media będą pompować strach mocniej, niż kiedykolwiek widzieliśmy.

  Ludzie stracą rozum, wierząc, że istnieje pandemia czegoś z 88% szansą na wykrwawienie się i śmierć.

  Na tym etapie szczepionki będą obowiązkowe, a oddziały policyjne i wojskowe będą w pełnej sile, próbując „ocalić ludzkość” i wciągając ludzi, którzy odmawiają szczepionki Marburga, do obecnie budowanych obozów koncentracyjnych (jak FEMA), aby zostali przymusowo zaszczepieni.

  „Szczepionka” Ricin to prawdziwy strzał śmierci, a miliardy ludzi ustawią się w kolejce i będą walczyć o to, aby znaleźć się na czele kolejki.

  Jeśli uważacie, że widzieliście panikę podczas COVID, pomnóżcie to przez 20 lub 30 razy z tym, co jest zaplanowane i nadchodzi.

  Trzymajcie swoje rodziny blisko… I módlcie się. x

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on October 15, 2021 by in Coronavirus, Corruption, Fraud, Globalism and tagged , , , , , .

Archives

Blog Stats

 • 1,968,947 hits
October 2021
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: