Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

„Vax Mafia” w Wielkiej Farmie ujawniona jak nigdy wcześniej


Ukryta rola Żydów za Covidem – II

użytkownika George Mackenzie

W moim pierwszym artykule Niektórzy Żydzi zaangażowani w Wielki Reset Covid , ujawniliśmy Żydów działających na kluczowych stanowiskach, mających największy wpływ na nasz świat w tym czasie i być może przez większą część historii ludzkości, zjawisko Covid-19.

Podczas gdy niektóre żydowskie media nadal rozwijają pogląd, że mnożą się „spiski”, że Żydzi są odpowiedzialni za covid , inne żydowskie media celebrują rolę Żydów w covid.   Nawet media, które podają się za chrześcijańskie media, zwracają uwagę na rolę Żydów w ukrytej promocji i spekulacji.

W miarę jak zmieniający świat wpływ covid wciąż się intensyfikuje, poniżej przedstawiono dalsze dochodzenie w sprawie innych Żydów, którzy są wybitni i naciskają na władzę oraz czerpią korzyści z ukrytego planu.

Albert Bourla, prezes i dyrektor generalny, Pfizer Pharmaceutical, DVM, PhD 

Pfizer Pharmaceuticals stała się jedną z nielicznych najlepszych szczepionek przeciwko wirusowi COV, które są obecnie rozprowadzane na całym świecie, wraz z Moderna (inną jest AstraZeneca).

Już teraz obserwujemy obrażenia wywołane szczepionką, określane jako „zdarzenia wpływające na zdrowie”, opracowane przez Komitet Doradczy ds. Praktyk Szczepień (ACIP) Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób.  

Na dzień 18 grudnia th , ACIP zgłaszane 112,807 osób otrzymało szczepionkę Pfizer w Stanach Zjednoczonych, z 3150 „zdarzeń wpływ na zdrowie”, określone jako „niezdolny do wykonywania codziennych czynności, niezdolny do pracy, wymaganą opiekę od lekarza lub pracownika służby zdrowia” . Dochodzi do oszałamiającego 2,7%, znacznie wykraczającego poza podobne wskaźniki dla samego covid. Dzieje się tak również dopiero po pierwszej dawce i planowane są dwie dawki szczepionki Pfizer COVID.

Więcej informacji na temat szkód, jakie może wyrządzić szczepionka firmy Pfizer, znajduje się w dokumencie własnym firmy Pfizer z 10 grudnia dotyczącym wyników badań klinicznych, rozdział 5.2.6, który z pewnością jest zaniżony. Organizacja Children’s Health Defense przeprowadziła również dogłębną analizę szkód, jakie mogą wyrządzić szczepionki mRNA i już teraz robią w tym formacie pytania do FDA. Podsumowując: uszkodzenia autoimmunologiczne, reakcje alergiczne, w tym anafilaksja, chemiczne zatrucie PEG, patogenne torowanie i więcej „niekorzystnych zdarzeń zdrowotnych”.

Prezesem i dyrektorem generalnym firmy Pfizer jest Albert Bourla. Bourla jest lekarzem weterynarii, a jego doktorat z „biotechnologii rozrodu” pochodzi ze szkoły weterynaryjnej, ale nadzoruje wdrażanie nowych szczepionek Pfizer mRNA tak blisko wszystkich ludzi na świecie, jak to tylko możliwe. Musimy się zastanawiać, czy jego doktorat z biotechnologii rozmnażania ma coś wspólnego z wiadomością, że szczepionki mRNA mogą powodować bezpłodność u biorców szczepionek.

Były wiceprezes firmy Pfizer, dr Yeadon i europejski administrator medyczny, dr Wodarg, przedstawiają w swojej petycji do Europejskiego CDC informacje o możliwości szczepionki zapobiegającej tworzeniu się łożyska podczas ciąży (patrz sekcja XI)

Biografia Bourli w firmie Pfizer nie wspomina o jego przynależności rasowej / religijnej, z wyjątkiem mylącego stwierdzenia: „Karierę w firmie Pfizer rozpoczął w 1993 r. W dziale Animal Health jako dyrektor techniczny Grecji”.

Zyskujemy pewną wskazówkę co do dziedzictwa Bourla jest z artykułu Atlanta Jewish Times, który mówi, że jego „… rodzice przeżyli zniszczenie nazistowskich społeczności żydowskiej w Saloniki, Grecja” (O ile prawdą jest, niektórzy Żydzi z Salonik zostali uwięzieni przez nazistów, ich własne relacje o Holokauście obalają oficjalną narrację). Wpis Bourli w Wikipedii jest jednak bardziej pomocny. Zaczyna się od stwierdzenia, że ​​Bourla „jest greckim dyrektorem biznesowym i weterynarzem…”, ale w części Early Life czytamy: „Urodził się w żydowskiej rodzinie w Tesalonice…”

Być może rola Bourli w firmie Pfizer w próbie podania niebezpiecznych szczepionek całej ludzkości, prowadzącej do możliwej sterylizacji, ale jako weterynarza, jest zgodna z ekstremalnym talmudycznym poglądem na wszystkich nie-Żydów jako gojowskie podludzi.

Mikael Dolsten, MD, Ph.D.

Dyrektor naukowy i prezes ds. Ogólnoświatowych badań, rozwoju i medycyny Pfizer

W firmie Pfizer pracuje również oficer naukowy Mikael Dolsten. Jedyne odniesienie do potencjalnego żydowskiego dziedzictwa Dolstena na jego stronie Wikipedii brzmi: „W 1981 roku kontynuował badania naukowe w dziedzinie immunologii i wirusologii w Instytucie Nauki Weizmana w Rehovot Israel”. Jest uznawany przez żydowskie media, takie jak Jewish Telegraphic Agency, za „żydowskiego imigranta” (który ma nadzieję, że Stany Zjednoczone pozostaną tyglem).

Podobnie jak wielu ukrytych Żydów, Dolsten miał bliskie powiązania z najwyższymi szczeblami rządu USA. „Mikael doradzał administracji Obamy w kwestiach związanych z regulacjami i opracowywaniem leków, a także w inicjatywie Cancer Moonshot wiceprezydenta Bidena w celu przyspieszenia badań nad rakiem”, według jego biografii Pfizera .

Dolsten zasiada także w zarządach niektórych z największych organizacji zajmujących się opracowywaniem i promocją leków na świecie, takich jak PhRMA , oraz Accelerating Medicines Partnership , partnerstwa publiczno-prywatnego, w skład którego wchodzi Narodowy Instytut Zdrowia. Jak większość zauważyła, jest to pod-agencja NIH National Institute for Allergic and Infectious Disease (NIAID), z której współpracuje Anthony Fauci, nie-Żyd.

Żydowska Agencja Telegraficzna artykuł z dnia 16 listopada th doniesienia, że gdy Dolsten dowiedział się na podstawie wstępnego procesu, że WYNIKI testów nowej szczepionki Pfizer „mają ponad 90% skuteczność, on i jego koledzy dosłownie podskoczyli z radości w biurze firmy w Connecticut.” Nic dziwnego, biorąc pod uwagę ogromne zyski, jakie firma Pfizer już osiąga, gdy szczepionka jest wdrażana w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Radość Dolstena prawdopodobnie nie została osłabiona przez analizę wykazującą „ na brak danych potwierdzających przekonanie” o   90% skuteczności, pomimo szeroko zakrojonych wysiłków w celu znalezienia takich danych.

Drew Weissman

University of Pennsylvania Pereleman School of Medicine, prof. Dr hab. Med

Podobny do nanotechnologii badań Charles Lieber, prowadzącej do współczesnych zastosowań technologii w medycynie od pierwszego eseju w tej serii, badania Drew Weissman w RNA jest „ Technologia (że) przyczynili się Pfizer COVID-19 Vaccine Możliwa ” oraz „Technologia obiecująca szczepionka (Pfizer) jest oparta na ”. Biografia Weissmana w UPenn stwierdza: „Dr. Laboratorium Weissmana koncentruje się na badaniu RNA i biologii wrodzonego układu odpornościowego oraz zastosowaniu tych odkryć w badaniach nad szczepionkami i terapii genowej ”.

W Penn Medicine News, „Dzięki badaniom przeprowadzonym w laboratoriach Penn, które rozpoczęły się dziesiątki lat temu, Drew Weissman… odkrył na początku XXI wieku, że wprowadzenie pewnych modyfikacji chemicznych do cząsteczek przekaźnika kwasu rybonukleinowego (mRNA) może znacznie zwiększyć ich potencjał terapeutyczny – odkrycie, które odgrywa kluczową rolę w dwóch z czołowi kandydaci na szczepionkę COVID-19, którzy polegają na zastosowaniu zmodyfikowanego mRNA   opracowanego oddzielnie przez Moderna i Pfizer… ”

Ponadto „Dr. Weissman omówi naukę i wpływ przełomowych badań, które doprowadziły do ​​tego fundamentalnego odkrycia dotyczącego biologii mRNA, które pomogło utorować drogę do tych nowych zmodyfikowanych szczepionek mRNA, które wkrótce zostaną zastosowane w globalnej walce z COVID-19 ”.

Warto zauważyć, że sponsor i patron działu Weissmana w UPenn Ronald Perelman jest multimiliarderem, na którym widać ślady korupcji i brudnych interesów – co jego wpis w Wikipedii nazywa „kontrowersjami”.

Dr Susan Ellenberg

Profesor biostatystyki i epidemiologii w szpitalu University of Pennsylvania

Inna profesor w UPenn , Susan Ellenberg, uzyskała tytuł magistra stosunków społecznych / matematyki oraz doktorat ze statystyki. Obecnie pracuje w Perelman School of Medicine w UPenn na Wydziale Biostatystyki, Epidemiologii i Informatyki. Jej doświadczenie kliniczne obejmuje metodologię badań klinicznych – na przykład niedawne próby szczepionek COVID – oraz bioetykę.

Ellenberg jest współautorem pracy z chińsko-amerykańskim badaczem CDC w 1998 roku zatytułowanej „ Skomplikowane zadanie monitorowania bezpieczeństwa szczepionek ”. Streszczenia zaczynają się od stwierdzenia, że ​​szczepionki to „nasze najbardziej opłacalne interwencje medyczne”. Przyznaje, że szczepionki „nie są pozbawione kontrowersji. Szczepionki, podobnie jak wszystkie inne produkty farmaceutyczne, nie są całkowicie pozbawione ryzyka… ” Ellenberg i jej współpracownicy muszą interpretować dane za nas wszystkich „ w celu zapewnienia zaufania publicznego do programów szczepień ”. Utrzymaj tę myśl.

Ellenberg jest również współautorem wielu artykułów na temat Rad Monitorowania Danych, rzekomo niezależnych organów nadzorujących badania kliniczne. W streszczeniu jej artykułu opublikowanego w 2015 r. Zatytułowanego „ Komitety monitorowania danych dla pragmatycznych badań klinicznych ” stwierdza się: „… często celowo nie zajmuje się przestrzeganiem protokołu w pragmatycznych badaniach w celu dokładnego odzwierciedlenia warunków praktyki klinicznej i utrzymania praktyczności wdrożenia; istnieją różne punkty widzenia co do tego, czy przestrzeganie zaleceń powinno być oceniane i podejmowane przez DMC w tych badaniach. ” Utrzymuj też tę myśl.

W 2016 r. była współautorką artykułu „ Komitety monitorujące dane – spodziewaj się niespodziewanego ”. Twierdzi, że proces „monitorowanie jest motywowany przede wszystkim imperatywem etycznym”. Oczywiście, że jest. „Aby umożliwić badaczom i sponsorom zarządzanie badaniem bez uprzedzeń, a także zapewnić obiektywną ocenę gromadzonych danych, niezależne komitety, zwane komitetami monitorującymi dane (DMC), (lub)   rady monitorujące dane i bezpieczeństwo (DSMB)… zostały powołane do wykonywania tej funkcji monitorowania i do wydawania badaczom i sponsorom zaleceń dotyczących modyfikacji badania, w tym wcześniejszego zakończenia. ”

W artykule Ellenberg z 2018 r. „ Rigorous Clinical Trial Design in Public Health Emergencies Is Essential ” stwierdza się: „Lepsze planowanie i współpraca między organizacjami badawczymi i humanitarnymi oraz dotkniętymi społecznościami w okresach między epidemiami są potrzebne, aby zapewnić, że pytania dotyczące skuteczności szczepionek i terapii mogą uzyskać ostateczną odpowiedź w przyszłych sytuacjach kryzysowych dotyczących zdrowia publicznego. ” Zobaczymy, jak dobrze odpowie na pytanie dotyczące szczepionek podczas obecnego zagrożenia związanego z zakażeniami.

Wszystko to staje się bardziej istotne, gdy dowiadujemy się, że Susan Ellenberg była członkiem Rady Monitorującej Dane i Bezpieczeństwo, która oceniła testy szczepionki Operation Warp Speed ​​(OWS) Covid, skupione głównie na szczepionce Moderna mRNA (szczepionka Pfizer nie brała udziału w operacji Prędkość warp).

Dowiadujemy się tego z Penn Medicine News zapowiedź „wirtualnego wydarzenia prasowego” zaplanowanego na 14 grudnia zatytułowanego. Eksperci ds. polityki zdrowotnej łączą się, aby omówić plany zezwoleń na stosowanie szczepionek w nagłych przypadkach COVID, „W połączeniu z posiedzeniami Komitetu Doradczego ds. EUA FDA… w sprawie szczepionki Pfizer / BioNTech COVID-19 i… dla szczepionki Moderna COVID-19 ”.

EUA to skrót od Emergency Use Authorization, czyli tylko jeden z aspektów „szybkości wypaczania” tego bezprecedensowego szybkiego rozwoju i rozpowszechniania szczepionek. Ellenberg jest opisana na tym panelu jako „członek Rady ds. Monitorowania Bezpieczeństwa Danych nadzorująca testy szczepionek COVID w Operacji Warp Speed”.

W panelu uczestniczył również jej kolega ze szkoły Perelman School, Steve Joffe, inny członek DSMB OWS. Ze sprawdzenia nazwiska wynika, że ​​Joffe jest najprawdopodobniej Żydem, ponieważ jego imię to „nazwisko w języku hebrajskim”, podobnie jak między innymi rosyjski fizyk, marksistowski rewolucjonista, izraelski generał, obrońca praw reprodukcyjnych, były prawnik Nelsona Mandeli i rabin. .  

Więc dodaj do listy niebezpiecznego lukratywnego promotora szczepionek. Innym panelistą był dr Jonathan Epstein, wice dziekan i dyrektor naukowy Perelman School of Medicine. Związek z niesławnym Jeffreyem jest nieznany i mało prawdopodobny, ale żydowska tożsamość Jonathana jest najbardziej pewna. Drew Weissman, szalony lekarz, który wynalazł technologię mRNA, wcześniej recenzowaną, również był w tym panelu.

Wróćmy do innego stwierdzenia z publikacji Ellenberg. „Ten proces (DCMB) nadal ewoluował i stał się ogólnym podejściem do większości sponsorowanych przez federację badań z randomizacją w latach 70. XX wieku, a ostatecznie dla rosnącej liczby badań fazy 3 sponsorowanych przez przemysł, z pewnymi modyfikacjami modelu National Institutes of Health (NIH) .” Ten model NIH został „zmodyfikowany” przez przemysł. Biorąc pod uwagę jej rolę w OWS DSMB w 2020 r., Przypomina nam się, że Ellenberg zapewniła nas w 2016 r. „Ewolucja (DSMB) trwa, wraz z ewolucją sztuki i nauki przy przeprowadzaniu badań klinicznych”.

Jak przedstawiono w moim pierwszym artykule z tej serii, OWS DSMB nie był „niezależny”, jak wie biotetyk Susan Ellenberg, że powinien. Narodowy Instytut Zdrowia wyznaczył OWS DSMB, ale sam NIH jest właścicielem znaczących praw patentowych na szczepionkę Moderna, której nadzorowanie powierzono jego zarządowi. Nie można było sobie wyobrazić bardziej wyraźnego konfliktu interesów. A NIH przynajmniej częściowo sfinansował niektóre prace naukowe Ellenberg.

Zatem szokujące jest rozważenie, jak luźna była DSMB Ellenberga w wypuszczaniu szczepionki Moderna mRNA. Mój poprzedni esej szczegółowo opisuje oszukańczy proces ustalania „skuteczności”, a także niektóre z zadeklarowanych i znanych zagrożeń bezpieczeństwa tej szczepionki, które DSMB miała ocenić.

Dr James Lyons-Weiler oświadczył, że szczepionka Moderna wykazała 21% przypadków „niekorzystnych zdarzeń zdrowotnych”, co jest oszałamiającą liczbą.

Wyraził także swoje oburzenie, że próby na zwierzętach były obchodzone, pomimo prób Lyons-Weiler nakłaniających do ich włączenia, ponieważ próby na zwierzętach najprawdopodobniej złapią  prymowanie patogenne, zjawisko, w którym szczepionka wydaje się zapewniać dobrą odporność, tylko po to, by zobaczyć ekstremalną odpowiedź autoimmunologiczną po zetknięciu się z naturalną chorobą.

We wcześniejszych badaniach na zwierzętach, wszystkie testowane fretki, zwierzęta z górnymi drogami oddechowymi najbardziej podobnymi do ludzi, zmarły.

Najprawdopodobniej z tego powodu pomijano testy na zwierzętach w badaniach Moderna, a Ellenberg i DSMB pozwolili sobie na to.

To z pewnością miała na myśli „ewolucja DSMB” jako sztuki i nauki: sztuka i nauka polegająca na rezygnacji z niebezpiecznych, niepotrzebnych i nieskutecznych szczepionek, które szybko przeszły przez monitorowanie i dostały się do ludzkich ciał z „prędkością warp”. Prawdziwe wypaczenie było w monitorowaniu.

Ze względu na OWS DSMB, Departament Zdrowia i Usług Sekretarza Human Alex Azar został ośmielony złożyć następujące oświadczenie w dniu 18 listopada th : „Ze względu na założenia prezydenta Trumpa i przywództwo operacji Warp Speed, nawet gdy mamy do czynienia trudne trendy epidemiologiczne w całym kraju , mamy powody do optymizmu. Po poniedziałkowym ogłoszeniu przez niezależną komisję monitorującą dane i bezpieczeństwo kandydata na szczepionkę Moderna, że ​​wykazuje ona około 95% skuteczności, mamy teraz dwie bezpieczne i wysoce skuteczne szczepionki, które mogą zostać zatwierdzone przez Food and Drug Administration i gotowe do dystrybucji w ciągu kilku tygodni.

Wszyscy są w tym razem przeciwko reszcie z nas. Niedostatecznie przetestowane, szybko i niedostatecznie zatwierdzone szczepionki mRNA są teraz dostępne. Firmy farmaceutyczne, rząd i ci, którzy produkują i podają szczepionki nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. W ostatnich izraelskich wiadomościach było to jasne. To z pewnością ułatwia przechodzenie monitoringu.

Nie mogłem znaleźć ani jednej wzmianki o przynależności rasowej / religijnej Ellenberg ani żadnej wzmianki o jej życiu osobistym. O dziwo, nie jest to dostępne ze zwykłych źródeł ani żadnych innych, które mogłem znaleźć. Z tego, co wiemy, jest to nazwisko małżeńskie, ale na podstawie nazwiska, typowego zachowania i innych przynależności powinniśmy podejrzewać, że Ellenberg jest Żydówką.

Jeszcze więcej Żydów w wielkim resecie Covid

W moim następnym artykule zbadamy jeszcze więcej tych Żydów, którzy działają w ramach Globalnego Kartelu Medycznego, którzy narzucają i wykorzystują zjawisko Covid dla zysku i kontroli. Badanie udziału Żydów w samym epicentrum Wielkiego Resetowania, Światowym Forum Ekonomicznym, powinno zakończyć badanie – chociaż ta seria mogłaby trwać prawie w nieskończoność.

Żydzi stanowią 2% światowej populacji , ale stwierdzenie, że jest ona nadreprezentowana w procesie Wielkiego Resetowania w 2020 r., to rażące niedomówienie.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=47117

=================

Za: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/01/vax-mafia-w-wielkiej-farmie-ujawniona-jak-nigdy-wczesniej/

One comment on “„Vax Mafia” w Wielkiej Farmie ujawniona jak nigdy wcześniej

  1. Pingback: „Vax Mafia” w Wielkiej Farmie ujawniona jak nigdy wcześniej — Justice4Poland.com – komp13

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on January 16, 2021 by in Zydzi and tagged , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,968,691 hits
January 2021
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: