Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Straszliwe zagrożenie dla USA i świata od syjonizmu / satanizmu


Ostrzeżenie dla czytelnika o zagrożeniu syjonizmem / satanizmem

Blog wywiadu publicznego

Alert Reader przedstawił następującą osobistą ocenę zagrożenia syjonizmu / satanizmu dla USA i świata. Dla informacji. Uważamy, że syjonizm i ludobójcze państwo Izrael, jakim jest apartheid, muszą zostać wyeliminowane i nigdy nie należy ich mylić z dobrymi ludźmi i wyznawcami judaizmu, z których większość odrzuca syjonizm z powodu pasożytctwa, jakim jest.

TO, CO TERAZ SIĘ ROZPADA, MA WSZYSTKO ZWIĄZEK  Z SYJONIZMEM I INNYMI FORMAMI SATANIZMU

W poniższym linku Rick Ackerman trzeźwie przygląda się obecnej sytuacji gospodarczej w USA:

Ackerman zwraca uwagę na Pułapkę Dłużną, w wyniku której wartość jednego dolara pożyczki od syjonistycznych bankierów spadła do zaledwie 27 centów wzrostu PKB, najniższego w historii. Inwersja oznacza, że ​​Stany Zjednoczone znajdują się w niemożliwej sytuacji, w której do wytworzenia zaledwie 1 USD wzrostu PKB potrzeba rekordowej pożyczki w wysokości 3,70 USD.

A sytuacja jest prawdopodobnie jeszcze gorsza w Nowej Radzieckiej Europie (mylnie nazwanej „Unią Europejską”).

Ackerman przedstawia wiele logicznych punktów, które są echem ostatnich wypowiedzi Geralda Celente.

Kim są ci masoni rządzący dziś twoim wkrótce zsowietyzowanym krajem?

Masoni są (świadomie lub nieświadomie) w rzeczywistości uczniami Szatana na Ziemi, a ich oficjalny bóg został ujawniony przez ich własnych czołowych pisarzy, Alberta Pike’a, Manly-Palmer Hall i Alberta Mackeya, jako Lucyfer (sic!). Wszyscy masoni przyjmują rozkazy od masońskiego zwieńczenia szczytowego zwanego Syjonistyczną Lożą  B’nai B’rith. Tak więc wolnomularze są (świadomie lub nieświadomie) w rzeczywistości sługusami dla syjonistów i dla sprawy syjonizmu. Albo, jednym słowem, wszyscy masoni są syjonistami. Powodem, dla którego ta organizacja jest często nazywana „judeo-masonerią”, jest jej kabalistyczna (czarna magia) niereligijna  istota oraz fakt, że znajduje się on bezpośrednio pod znakiem zwieńczenia B’nai B’rith.

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE OBECNY PLAN ROZKŁADU POD TWOIM NOSEM NIE MA ŻADNEGO ZWIĄZKU Z SYJONIZMEM ANI Z JUDAIZMEM, POMYŚL PONOWNIE.

Główne cele syjonizmu określone w ich „świętych” księgach (Talmud, Kabała, Zohar i „Protokoły mędrców Syjonu”) są następujące:

 1. Ustanowić panowanie Antychrysta w Jerozolimie [JEDNORODOWY CEL CENTRALNY SYJONIZMU].
 2. Przenieś CAŁE BOGACTWO świata na Żydów i syjonistów (w tym „iluminatów” i ich syjonistyczno-masońskich sługusów, którzy wszyscy przyjmują rozkazy od masońskiego zwieńczenia zwanego B’nai B’rith).
 3. Ludobójstwo WIĘKSZOŚCI nie-Żydów (gojów-nieżydów), pozostawiając tylko tyle z tych „dwunożnych bestii” (jak „święte” księgi judaizmu odnoszą się do wszystkich gojów-nieżydów), aby służyły „książętom Izraela”.
 4. Poszerzyć rdzeń Izraela, aby stworzyć Wielki Izrael (mający rozciągać się od Nilu do Eufratu, jak pierwotnie wskazywały dwa niebieskie paski na fladze Izraela), jednocześnie dokonując ludobójstwa lub wypuszczając „pozostałych Arabów Wielkiego Izraela” do Europy, z kolei ustawianie islamu przeciwko chrześcijaństwu, zgodnie z ideologią „Zderzenia Cywilizacji” ogłoszoną po raz pierwszy przez syjonistyczną superlożę HATHOR PENTALPHA w latach dziewięćdziesiątych.
 5. Stwórz satanistyczny światowy reżim, który będzie rządzony przez syjonizm dla wyłącznej korzyści „książąt Izraela”.
 6. [Dodatkowe życzenie od sekty Dnia Zagłady Chabad-Lubawicz]: Jeśli Izrael nie osiągnie swego celu, skorzystaj z „Opcji Samsona”, rozpoczynając Armageddon TERAZ w Izraelu, aby spalić 6 milionów Żydów współczesnego Izraela jako ofiarę całopalną dla Szatana – boga Chabad -Lubawicz – w zamian za odziedziczenie Ziemi, gdy ten akt ostatecznie skłoni żydowskiego Mesjasza Ben Davida do przybycia na Ziemię (sic!
 7. Dlatego syjonizm zastrzega sobie „prawo” do zabijania także wszystkich Żydów, a przede wszystkim nie-Żydów.

NIEKTÓRZY CAŁKOWICIE POWOLNI  W ROZPOZNANIU, MOGĄ W KOŃCU POZNAĆ, CZYM JEST SYJONIZM, I TO WSZYSTKO JUŻ BYŁO.

SYJONIŚCI GRAJĄ TERAZ O UTRZYMANIE STATUS QUO, WIĘC KAŻDY, KTÓRY CHCE, ABY NADCHODZĄCE POKOLENIA,  NATYCHMIAST ZOBACZYŁY ŚWIATŁO DNIA, MUSI ZBUNTOWAĆ SIĘ I DZIAŁAĆ, ABY ZNISZCZYĆ TE PLANY.

Pod płaszczykiem medycznego stanu wojennego, aby „chronić” opinię publiczną przed powszechną grypą , klika syjonistów obecnie instaluje chiński komunizm na całym świecie, przede wszystkim w „zaawansowanych” krajach Europy, Ameryki Północnej, Australazji, pod nową marką „Technokracja”.

Komunizm był tylko i nadal pozostaje maską konfiskaty gojowskiego bogactwa. Komunizm jest teraz planowany dla całego świata po 2020 r., Ale jako ta sama przykrywka dla większej konfiskaty gojowskiego bogactwa. Wiemy też, jak syjonizm był maską za kradzież własności arabskiej, aby ustanowić Izrael. Cóż, to jest KOLEJNA do kradzieży całego bogactwa świata, aby w końcu urzeczywistnić syjonistyczny „nowy” porządek świata.

Korporacja RAND potwierdziła, że ​​od 1975 do 2018 roku średni majątek w wysokości 2,5 biliona dolarów przesuwał się każdego roku z rodzin robotniczych w Stanach Zjednoczonych do najwyższych jednoprocentowych elit władzy. Oznacza to całkowity transfer 107,5 biliona dolarów w latach 1975-2018, bezpośrednio zgodnie z syjonistycznym planem zrujnowania zwykłych Amerykanów, wypełniając kieszenie czołowych Żydów, syjonistów, bankierów, masonów itp. 52 procent, czyli ponad połowa miliarderów w Stany Zjednoczone są Żydami; pozostałe 48 procent amerykańskich miliarderów to syjoniści, masoni lub inni sataniści; dające statystyczne potwierdzenie opublikowanej formuły talmudycznej, zgodnie z którą bogactwo świata musi najpierw spłynąć w ręce syjonistów i Żydów, po czym wszyscy chrześcijanie mają zostać ubici. Możesz łatwo znaleźć dalsze potwierdzenie tego w Talmudzie, Kabale, Zoharze, „Protokołach Syjonu”, albo czytając Georgia Guide Stones lub ONZ Agenda 21.

Tym samym RAND Corporation (spółka zależna Tavistock London) właśnie potwierdziła, że ​​dosłownie wszystko szło zgodnie z planem i że z ich punktu widzenia wszystko było po prostu etapami.

AKTYWNY PRZEKAZ BOGACTWA DO Syjonistów:

Zgodnie z bolszewicko-syjonistycznym komunizmem, „Plan Agendy 21” brzmi: Zniszcz całą klasę średnią Gojów, tak aby pozostały tylko dwie klasy osobowe Gojów (Proletariat lub Nomenklatura, bez niczego innego) ORAZ DALSZE niszczenie wszystkich gojowskich „Mittelstand” (małe i średnie firmy), tak, żeby pozostały tylko dwie klasy firm: (albo Mega-Korporacja Syjonistyczna, albo małe mikroprzedsiębiorstwo, takie jak Joe the Plumber Inc, bez niczego innego pomiędzy). Syjonistyczne pionki Nomenklatury, takie jak Bonzo z U2, zostaną zachowane, a prawdopodobnie nawet pozwolą im urosnąć do wieku, jak David Rockefeller, seryjny gwałciciel dzieci, aby szydzić za (lub pisać „piosenki” o) tym, jak syjonistyczny Jackboot jest tak „fajny do polizania”, czyli jak zwykła grypa nagle przekształciła się w nieistniejący (i wciąż nigdy jeszcze nie wyizolowany) COVID.

PASYWNY PRZEKAZ BOGACTWA DO SYJONISTÓW:

„Plan z Davos” 2030 r., Aby zapłacić UBI (uniwersalny dochód podstawowy) każdemu gojowi, który odda swój majątek światowemu reżimowi syjonistycznemu, BEZPOŚREDNIO TRZYMA ten sam stary bolszewicko-syjonistyczny plan.

Chociaż syjonistyczne sługusy (najprawdopodobniej masoni i inni sataniści), którzy rządzą twoim krajem dla satanistycznej kliki, ZAWSZE WOLĄ PODAWAĆ te „wybory” jako coś, co ma związek z RYWALIZACJĄ LEWICY Z PRAWICĄ, w rzeczywistości mają do czynienia z JEZUSEM KONTRA SZATAN.

Więc upewnij się, że wybierasz PRAWĄ STRONĘ.

DLACZEGO SYJONIŚCI PRZESUWAJĄ COVID HOAX

Scam-demic COVID HOAX z 2020 roku dotyczył wyłącznie przyspieszenia bliźniaczych procesów właśnie opisanych, a mianowicie aktywnego i pasywnego transferu całego bogactwa na świecie do syjonistów, do syjonistycznych masonów, do „książąt Izraela” i do każdych innych Satanistów,  którzy są pełnoprawnymi członkami Wielkiego Klubu Syjonizmu (do którego nie należysz, jak kiedyś serdecznie przypomniał ci George Carlin).

JAK SYJONIŚCI ODPALILI COVID HOAX

Nigdy nie było pandemii, ponieważ pandemia wymaga ogromnego wzrostu liczby zgonów (np. Nawet 5 procent światowej populacji zmarło w latach 1918-20 z powodu syjonistycznej binarnej broni biologicznej oznaczonej jako „Hiszpańska grypa”). Jednym z wymogów, aby ogłosić pandemię, są dziesiątki nowych martwych ciał leżących na drodze, gdy idziesz na codzienny spacer .

Wzięli obecny sezon na grypę, zmienili markę na COVID, a potem po prostu z tym uciekli.

To dało im wiarygodną możliwość zaprzeczenia , umożliwiając im twierdzenie, że „coś” tam jest. I całkiem niezaprzeczalnie powszechna grypa rzeczywiście tam była.

Następnie syjoniści zmusili białe fartuchy do uznania każdej śmierci (nawet od przejechania ciężarówką lub postrzelenia w głowę) za śmierć spowodowaną COVID.

Ale to oszustwo przestało działać po tym, jak wykazano, że liczba ofiar śmiertelnych na grypę spadła w latach 2018-2019.

Dlatego syjoniści zostali zmuszeni zamiast tego, do zliczania nieistniejących „PRZYPADKÓW”.

Ich kolejnym oszustwem było użycie nieistniejącego PCR do ZWIĘKSZENIA pozytywnych „PRZYPADKÓW”.

PCR niezawodnie potwierdza, że ​​większość zdrowych ludzi, zdrowych krów, zdrowych owiec, zdrowych kotów, większość próbek owoców, większość hamburgerów, moszczu kwiatowego i większość misek gotowanej kapusty jest „COVID POZYTYWNA”.

Ale kiedy wszyscy teoretycy spiskowi obecnie lojalni wobec kontrolowanych przez syjonistów mainstreamowych mediów, W KOŃCU zdadzą sobie sprawę, że to również jest oszustwo, syjoniści być może będą musieli w końcu szukać schronienia przed własną bazą fanów.

Dla syjonistów PCR była idealną „samospełniającą się przepowiednią”, ponieważ jeśli PCR odmówiła współpracy, syjoniści po prostu wzmocnili jej POWIĘKSZENIE, aż dali „właściwą” odpowiedź, potwierdzając dosłownie WSZYSTKO, nawet kartonowe pudełka, banany lub świeże wióry drewniane jako „COVID POZYTYWNE”.

Co więcej, mogą osłabiać POWIĘKSZENIE, gdy tylko muszą skorzystać z podstawowych sezonowych trendów, takich jak zwykła  grypa spadająca latem lub później narastająca zimą, w normalny sposób sezonowy. To oszustwo wystarczy, aby oszukać co najmniej 30 procent imbecyli, którzy uważają się za „wykształconych” i „dobrze poinformowanych” i którzy każdego dnia lojalnie noszą pieluchy na twarzy, stukają obcasami, podnoszą prawe ręce i sumiennie salutują „Heil Satan- Wieśniak”.

Więc COVID był zawsze tylko zwykłą grypą, a reszta to BS i propaganda syjonistyczna dla podanej podwójnej przyczyny.

Czy jesteś teoretykiem spiskowym, noszącym medyczny odpowiednik czapki z folii aluminiowej (mianowicie kagańca z maską na twarz), który obecnie pozostaje lojalny wobec kontrolowanych przez syjonistów mediów głównego nurtu?

Czy jesteś takim sługusem syjonistycznym?

Jeśli tak, to KIEDY dokładnie proponujesz w końcu obudzić się i zobaczyć rzeczywistość?

PRZYKŁADOWE GENOCYDY PLANOWANE, ORKIESTROWANE, FINANSOWANE I ZAANGAŻOWANE PRZEZ Syjonizm

 1. Na 150 milionach chrześcijan dokonano ludobójstwa podczas chrześcijańskiego Holokaustu w czasie I i II wojny światowej, zaplanowanego, sfinansowanego i wykonanego przez syjonistów, po tym, jak zostały zaprojektowane przez satanistę Edwarda VII, który był wściekłym syjonistycznym mózgiem zarówno pierwszej, jak i drugiej wojny światowej;
 2. Aż na 40 milionach niemieckich chrześcijan dokonało ludobójstwa podczas niemieckiego Holokaustu podczas I i II wojny światowej, również zaplanowanego, sfinansowanego i zrealizowanego przez syjonistów. Było to częścią tego samego chrześcijańskiego holokaustu podczas I i II wojny światowej;
 3. 100 milionów rosyjsko-prawosławnych i innych wschodnioeuropejskich chrześcijan, których ludobójstwa dokonał bolszewicki-syjonizm (komunizm) w XX wieku, również zaplanowane, sfinansowane i wykonane przez syjonistów. Największym pojedynczym mordercą w bolszewicko-syjonistycznej Rosji był kabalista Żyd i syjonista Genrikh Yagoda, o którym mówi się, że osobiście zarządził ludobójstwo ponad 10 milionów Rosjan. Syjonistyczne media głównego nurtu nigdy nie przejmują się porównaniem „Lenina” (Włodzimierz Iljicz Uljanow) z Adolfem i nawet nie wspominają o Jagodzie;
 4. Na 10 milionach ukraińskich chrześcijan dokonano ludobójstwa w Hołodomorze w latach 1932-33. Była to część dwudziestowiecznego chrześcijańskiego holokaustu przez bolszewików-syjonistów (komunizm). Żyd-kabalista Lazar Kaganowicz miał największy udział w ludobójstwie 10 milionów ukraińskich chrześcijan, którego bolszewicy-syjoniści popełnili w czasie Wielkiego Głodu w latach 1932-33. Ponieważ syjonizm jest tak międzynarodowy, syjonistyczny NY Times, którego właścicielem jest syjonista Adolph Simon Ochs, podczas ukraińskiego Hołodomoru wytworzył ogromne kłamstwa, które skłoniły większość Amerykanów do bezczynności. Jego syjonistyczny reporter, Walter Duranty, oszukał czytelników, myśląc, że nie ma miejsca wymuszony głód ani ludobójstwo, kłamstwo o tragicznych skutkach. Jednak dokument brytyjskiego MSZ „N 7182/114/88” ujawnił, że podczas prywatnych rozmów w ambasadzie brytyjskiej ten sam wściekły syjonista Walter Duranty potwierdzał, że w rzeczywistości co najmniej 10 milionów Ukraińców było systematycznie zagłodzonych na śmierć;
 5. Ludobójstwo 100 milionów Chińczyków przez syjonistę Mao Zedonga w czasach bolszewickiego syjonizmu (komunizm) w Chinach. Mao należał do lucyferiańsko-masońskiej loży Yale-in-China, która jest ściśle związana z Skull & Bones. Mao był kolejnym pionkiem syjonistycznej kabały Londyn-NY-Axis lub zwieńczenia (angielska monarchia, City of London, Wall Street i House of Rothschild);
 6. Na 20 milionach semickich Arabów (muzułmanów i chrześcijan), w tym Palestyńczykach, dokonano ludobójstwa w latach 1948-2020 w syjonistycznej sprawie stworzenia Wielkiego Izraela. Tutaj syjoniści okazali się zdecydowanie najbardziej antysemicką grupą w całej historii. W swojej książce z 1980 roku „Ludobójstwo w Ziemi Świętej” rabin Mosze Schonfeld szczegółowo opisał, w jaki sposób syjoniści systematycznie dokonywali ludobójstwa semickich muzułmanów i chrześcijan w Palestynie. Nur Masalha, palestyński historyk, napisał wiele wspaniałych książek na ten sam temat. Syjonistyczna lista krajów PNAC została opublikowana we wrześniu 2000 r. (Wraz z jej prośbą o „Nowe wydarzenie Pearl Harbor”, które syjonizm dostarczył 11 września 2001 r. i prośbą o broń biologiczną specyficzną  etnicznie do zabijania nie-Aszkenazyjczyków), ale to lista trafień wciąż nie jest gotowa, dążąc do zniszczenia: Iraku, Syrii, Libanu, Libii, Somalii, Sudanu i Afganistanu;
 7. W latach 1914-23 dokonało ludobójstwa 5 milionów Ormian-chrześcijan. Chociaż obwiniano za to Turcję, w rzeczywistości kierowali nią Żydzi Dönmeh (krypto-żydowscy sabatejscy-frankiści) na czele z krypto-Żydem Atatürkiem, który wywodził się z Żydów Dönmeh z Tesaloniki-Grecji. Jak na ironię, w 2011 roku wściekły syjonista Nicolas Sarkozy poparł upamiętnienie ludobójstwa na Ormianach, mimo że on sam pochodził od tych samych oprawców żydowskich z Tesalonik w Grecji. To pokazuje, jak w syjonizmie chodzi naprawdę o tworzenie dialektyki, aby rozgrywać poszczególne grupy przeciwko sobie, jak przyznał kiedyś syjonista Kuhn-Loeb bankier Otto Hahn. Christopher Jon Bjerknes napisał ważną książkę z 2004 roku o ludobójstwie dokonanym przez syjonizm;
 8. Niezliczone miliony ludobójstwa po ataku syjonistycznego Mossadu na Fukushimę 11 marca 2011 r. John Lear jest czołowym znawcą CIA i synem Billa Leara, który był członkiem Majestick 12 i wynalazcą Learjet. John Lear ujawnił, że atak na Fukushimę został przeprowadzony przez syjonistyczny Mossad w zemście na Japonii sprzedającej broń wrogom Izraela. Syjoniści jako pierwsi wdrożyli wirusa Stuxnet, aby oślepić systemy kontroli reaktorów. „Tsunami” tego dnia było wyraźnie nienaturalne ze względu na jego jednokierunkowe działanie (nigdy nie docierając do wybrzeży USA) oraz ponieważ wiele wysokich nadmorskich budynków w pobliżu Fukushimy przetrwało w stanie nienaruszonym, co widać na zdjęciach po zakończeniu wojny. Chmury utworzone przez energię skalarną HAARP zostały zarejestrowane nad Japonią tuż przed trzęsieniem ziemi w Tohoku w dniu 11 marca 2011 r., około 70 kilometrów na wschód od półwyspu Oshika, udowadniając, że syjonistyczny reżim USA był po to, aby wywołać trzęsienie ziemi. Generał Gabi Ashkenazi z syjonistycznej IDF przyznał w lutym 2011 r., że syjonistyczny Mossad i syjonistyczny reżim USA są współtwórcami wirusa Stuxnet;
 9. Syjoniści również dokonują ludobójstwa Żydów, a Chabad-Lubavitch chce TERAZ Armagedonu w Izraelu, aby podpalić 6 milionów Żydów Izraela jako ofiarę całopalną dla swego boskiego szefa Szatana w zamian za odziedziczenie Ziemi (sic!). Istnieje wiele dowodów na to, że syjoniści sponsorowali Adolfa i zgodzili się na żydowski holokaust jako ofiarę krwi, aby uzyskać żydowskie państwo Izrael. Potwierdzają to niezliczone cytaty kluczowych syjonistów;
 10. Indywidualne ludobójstwa w Nagasaki i Hiroszimie: katolicyzm był zawsze głównym wrogiem syjonizmu, masonerii lucyferiańskiej i czarów. Powodem, dla którego syjoniści wybrali Hiroszimę i Nagasaki do ludobójstwa, było to, że w Nagasaki i Hiroszimie mieszkało najwięcej japońskich katolików. Człowiekiem, który nakazał zrzucenie bomb na tych katolików, był syjonista Brudny Harry Truman, który w październiku 1945 roku został awansowany z 32. do 33. stopnia masońskiego, z  wdzięczności za zabicie tylu katolików. Ponadto sataniści lubią przeprowadzać ataki na 33 równoleżniku lub w jego pobliżu, które obejmowały takie miejsca jak Nagasaki, Dallas (w przypadku JFK) i LA (w przypadku RFK). 9 sierpnia 1945 r. Syjonistyczna bomba atomowa zdetonowała zaledwie 500 metrów od Katedry Niepokalanego Poczęcia w Nagasaki, zwanej także katedrą św. Marii lub Urakami. Syjoniści nie tylko zmiażdżyli katolicyzm w Japonii, ale także rozwalili nadzieje, że katolicyzm może stać się główną religią Japonii, gdy pojawi się „próżnia wiary” pozostawiona przez japońskiego cesarza, który wyrzekł się własnej boskości. Syjoniści nadal obwiniają Kościół katolicki za zniszczenie Drugiej Świątyni przez Rzymian w 70 r., mimo że Rzymianie stali się chrześcijanami dopiero znacznie później. Z tego samego powodu katolicy pozostają główną grupą docelową czarów, masonerii lucyferiańskiej i syjonizmu; pomimo faktu, że Rzymianie stali się chrześcijanami dopiero znacznie później.
 11. Prezydencja USA i wojsko są zepsute przez lucyferiańską masonerię i syjonizm, więc hiszpańska grypa lat 1918-20 była prawdopodobnie dziełem syjonistów. Ta grypa była oparta na binarnej broni biologicznej mającej dwie połówki. Pierwsza połowa to wirus broni biologicznej, który został wypuszczony na żołnierzy amerykańskich w koszarach w Fort Riley KS, którzy zostali następnie wysłani w celu rozprzestrzeniania go w Europie. Druga połowa to szczepionka, która (jak wszystkie szczepionki) była również ludobójczą bronią biologiczną. Najgorsza Organizacja Zdrowia ONZ (WHO) twierdzi, że ta pandemia spowodowała śmierć 50-100 milionów ludzi. A ponieważ ta grypa miała na sobie odciski palców syjonistów, musimy ponownie przypisać syjonizmowi to masowe ludobójstwo. Nie ma wątpliwości: syjoniści naprawdę wiedzą, jak robi się ludobójstwo ludzi. I nigdy nie myśl, że są zbyt nieśmiali, by zabić ponad 100 milionów ludzi za jednym zamachem. Zaaranżowanie zabicia ponad miliarda ludzi bez mrugnięcia okiem, to dla nich bułka z masłem. I nadal mogą spać jak dzieci, gdy takie „gigacydowe” operacje są w toku i po ich zakończeniu. Rozkwitają nawet na całej negatywnej energii i wyczekują czasów, kiedy oni lub ich szatańskie potomstwo spędzą cały swój czas, żyjąc jako „książęta Izraela”, którym służą „dwunożne goje-bestie”;
 12. Dziś broń biologiczna „szczepionki” przeciwko nieistniejącemu COVID musi być przechowywana w temperaturze -70 ° C (-94 ° F), aby chronić nanotechnologiczne składniki broni biologicznej, które syjoniści rozmieścili w celu ludobójstwa frajerów, którzy zgadzają się na wstrzyknięcie jej to. Broń biologiczna „szczepionki” przeciwko nieistniejącemu COVID ma najbardziej dotknąć najsłabszych, czyli starszych, chorych i młodych. Ostrzegamy więc, że broń biologiczna „szczepionki” przeciwko nieistniejącemu COVID jest DUŻO bardziej zabójcza niż kiedykolwiek twierdzono, że nieistniejący COVID jest;
 13. Ludobójstwo 1 miliona ludzi w Rwandzie w 1994 roku było najprawdopodobniej kolejną operacją syjonistyczną. Tam syjoniści najpierw podarowali maczety dziesiątkom tysięcy członków plemienia Hutu, a następnie wysłali do nich częstotliwości, powodując, że wpadli w szał i zabili do 1 miliona ludzi. Częstotliwości te były nadawane z amerykańskich samolotów wojskowych i helikopterów, a operacja nadzorowana była przez Centralną Agencję Wywiadu (CIA). Z przeprowadzonych w przeszłości eksperymentów z kontrolą umysłu syjonistyczne siły zbrojne na świecie znają wszystkie określone zakresy częstotliwości, które muszą przesyłać, aby wywołać strach, złość, skrajny gniew, szczęście, błogość itp .;
 14. Większość ofiar terroryzmu, zwłaszcza w ciągu ostatnich 20 lat, została zamordowana przez syjonistów, którzy są największymi finansistami zarówno terroryzmu, jak i terroryzmu fałszywej flagi na świecie. Syjonistyczna masońska superloża HATHOR PENTALPHA przewodziła obu stronom „wojny z terroryzmem”, a syjoniści byli także głównymi sponsorami organizacji terrorystycznych Al-Kaida i ISIS, z ISIS na czele z syjonistą Johnem McCainem. Syjoniści przeprowadzili ostatnie ataki terrorystyczne pod fałszywą flagą, w tym ataki z 11 września 2001, ataki z 7 lipca 2005, Sandy Hoax i Boston. Ani Al-Kaidzie, ani ISIS nigdy nie udało się zaatakować swojego najbardziej „logicznego” wroga, Izraela. Syjonistyczna marionetka GW Bush przeczytał kiedyś z autokaru, który zracjonalizował, że dzieje się tak „dlatego, że nienawidzą naszych wolności”. Ale prawdziwym powodem, dla którego Al-Kaida i ISIS „zapomniały” zaatakować Izrael, było to, że syjonistyczny Izrael był ich głównym sponsorem i ich Wielkim Szefem. Syjonizm uzyskał niską lub średnią liczbę zabójstw tylko dzięki terroryzmowi (takim jak jego 3000 ofiar 11 września lub bezkrwawe „ścinanie głów”). Te syjonistyczne operacje bliźniacze terroryzmu i terroryzmu pod fałszywą flagą dotyczyły w znacznie większym stopniu prania mózgu poprzez wizję kłamstwa lub syjonistyczne media;
 15. Inne dobrze znane formy ludobójstwa rzekomo potępione przez ONZ to ludobójstwo kulturowe i ludobójstwo na tle rasowym. Londyńskie elity dopuściły się kulturowego ludobójstwa  Irlandczyków i Szkotów, uchwalając prawa, które zmusiły ich do porzucenia języka gaelickiego, od którego tak bardzo zależały ich tradycje mówione. Ludobójstwo na tle rasowym można osiągnąć dzięki polityce planowanego krzyżowania ras. Jak już wspomniano, syjonistyczna masoneria lucyferiańska przyjmuje rozkazy z własnego zwieńczenia, zwanego syjonistycznym B’nai B’rith. Kontrolowane przez syjonistów media głównego nurtu ukrywają fakt, że syjoniści od dawna deklarują, publikują, a nawet wprowadzają w życie swoje zamiary wykorzenienia białych chrześcijan zarówno w Europie, jak i w Ameryce Północnej ;
 16. W Europie Plan Kalergi jest opublikowanym syjonistycznym planem wykorzenienia białych chrześcijan w Europie zarówno przez kulturowe, jak i rasowe ludobójstwo. Plan Kalergi został opublikowany przez syjonistyczno-masońską superlożę PAN EUROPA, szczegółowo opisał go również syjonista mason Gioele Magaldi w swojej książce „Massoni” z 2014 roku. W swojej książce „Praktyczny idealizm” ludobójczy eugenik Richard von Coudenhove-Kalergi otwarcie stwierdził, że „chce całkowicie zniszczyć oblicze Europy” i że „Europejczycy mają stać się azjatycko-murzyńskimi kundlami”. W latach pięćdziesiątych ten Plan Kalergi został przyjęty jako etno-formująca polityka Nowej Radzieckiej Europy (mylnie nazywana „Unią Europejską”). Ten syjonistyczny projekt ma na celu zniszczenie etniczności Europejczyków, chociaż opinia publiczna Europy nigdy nie zgodziła się na żadną politykę krzyżowania. Wściekły syjonista Nicolas Sarkozy potwierdził to w 2009 roku, kiedy powiedział Brussels Journal: „… jeśli Francuzi nie krzyżują się z własnej woli, reżim francuski będzie musiał sięgnąć po jeszcze bardziej przymusowe środki ”. Sam Kalergi tak powiedział przyszli Europejczycy „przypominaliby starożytnych Egipcjan”, ale był bardzo przeciwny zwracaniu się do Europejczyków o zgodę na kulturowe samobójstwo, na czym właśnie polega Plan Kalergi;
 17. W USA syjoniści lucyferiańskiej masonerii wdrożyli ustawę o imigracji i narodowości z 1965 r. , która zniosła formułę pochodzenia narodowego (która bardzo ułatwiła mieszkańcom północno-zachodniej Europy, ale innym utrudniała imigrować do USA). Po tym, jak minęło, wściekły syjonista senator Jacob Javits, główna siła stojąca za tym aktem, z trudem mógł ukryć swoją radość, kiedy stwierdził: „Teraz otwórz śluzy i patrz, jak biała chrześcijańska Ameryka po prostu znika”. Słowo „dywersyfikacja” jest orwelizmem, który ma na celu wykorzenienie wszystkich białych chrześcijan w Ameryce Północnej przez kulturowe i rasowe ludobójstwo, a zwłaszcza wszelkie wpływy polityczne, o których biali mogą marzyć, że wciąż mają. Chociaż różnorodność jest jedną z największych i najbardziej oczywistych słabości Ameryki, syjonistyczna ACLU ogłosiła, że ​​jest zupełnie odwrotnie w iście orwellowskim stylu. Krótko mówiąc, program „dywersyfikacji” jest syjonistycznym odpowiednikiem Planu Kalergiego w Ameryce Północnej;
 18. Ponadto, opierając się na wszystkich opublikowanych syjonistycznych planach unicestwienia białych chrześcijan, w ciągu ostatniego stulecia syjonizm odegrał wyraźną i niewątpliwą rolę w wysiłkach zmierzających do zalegalizowania aborcji, a następnie udostępnienia jej w większości dzielnic, zwłaszcza biednych. I chociaż Holokaust aborcyjny (1 miliard dzieci i wciąż rośnie) był i nadal jest oparty na miliardach indywidualnych decyzji, ogromna jej część musi być przypisana potężnym wysiłkom zarówno syjonizmu, jak i syjonistycznej lucyferiańskiej-masonerii. Bóg powiedział, by wzrastać i rozmnażać się (co oznacza zachowanie waszych piramid populacji), ale Szatan powiedział, że zabijajcie, a w szczególności zabijajcie nienarodzone. Ojciec ludobójcy szczepień, Baal Gates, stał na czele Planned Parenthood (dawniej nazywanego American Eugenics Society) i zapewnił, że jego młyny aborcyjne były dostępne dla większości dzielnic, zwłaszcza biednych. Jego szefowie syjonistyczni „przypisywali” mu ludobójstwo 40-80 milionów nienarodzonych dzieci;
 19. Wielki żydowski antysyjonista Henry Makow mówi, że Talmud i Kabała udowadniają, że prawdziwe żydowskie przymierze nie jest z Bogiem, ale z szatanem; i nazywa judaizm kultem szatana, prostym . Dodał, że przez całą historię Żydzi zachowywali się w sposób całkowicie barbarzyński, zwłaszcza gdy mieli przewagę. Zostało to pokazane podczas Czerwonego Terroru po rewolucji bolszewicko-syjonistycznej, ukraińskiego Hołodomoru, zatuszowanego ludobójstwa dziesiątek milionów niemiecko-chrześcijańskich cywilów po drugiej wojnie światowej (po kapitulacji Niemiec w dniu VE, 8 maja 1945 r.), Palestyna i Bliski Wschód;
 20. Według ocenzurowanej przez CIA WickedPedia, prawa Noego zostały zapoczątkowane przez rabina Mojżesza Majmonidesa, który w XII wieku również wymyślił hasło „6 milionów”, przyjęte później przez syjonizm w latach osiemdziesiątych XIX wieku. Nazywa Prawa Noego „zbiorem imperatywów, które zgodnie z Talmudem zostały dane przez Boga jako wiążący zbiór praw dla „dzieci Noego ”, czyli ludzkości”. Prawa Noego mogą wyglądać łagodnie, ale są używane jako sztuczka, by podstępem podporządkować ludzkość satanistom udającym rabinów;
 21. Siedem praw Noego z Chabad Lubavitch i ogólnie judaizmu ortodoksyjnego zostało podpisanych przez wszystkich prezydentów USA od czasów masona Ronalda Reagana. Prawa Noego klasyfikują chrześcijaństwo jako bałwochwalstwo, przez co podlega karze ścięcia. Tak więc Prawa Noego są już podpisane w prawie amerykańskim, aby usprawiedliwić planowane ludobójstwo w całych Stanach Zjednoczonych. To smutne, ale prawdziwe, że najwyższa elita syjonistów na świecie planuje kolejny chrześcijański holokaust dla tych, których uważają za największą przeszkodę w zdobyciu władzy. Kabała zaleca eksterminację Gojów jako „najwyższy religijny obowiązek Żydów”. Tylko wtedy Żydzi będą mogli się rozwijać. A to wyjaśnia wiele z tego, co się dzisiaj dzieje. Plan kabalistyczny zakłada użycie narzędzi magii chaosu (oszustwa, kłamstwa, czary, czarna magia) w celu zdobycia gojowskiego świata i ustanowienia szatańskiego królestwa na Ziemi, ale przeklętego piekła dla Gojów ;
 22. Kontrolowane przez syjonistów media głównego nurtu zmieniły wielu chrześcijan, a ostatnio w szczególności wielu chrześcijan europejskich, w antyislamskich zombie, którzy narzekają przeciwko perspektywie prawa szariatu. Ale prawo szariatu jest praktycznie nieszkodliwe i blednie na znaczeniu w porównaniu z Prawami Noego i prawem talmudycznym, z których oba są już w księgach prawniczych, aby umożliwić syjonistycznym reżimom w Europie i Ameryce Północnej „legalne” ludobójstwo gojów. Chrześcijanie zgodnie z otwarcie opublikowanymi planami ludobójstwa syjonizmu. Pamiętajcie, masoni nie są chrześcijanami, a wszyscy syjonistyczni marionetycy i reżimy w Europie już całkiem otwarcie zademonstrowali swoją lojalność w 2020 roku, stukając obcasami, podnosząc prawą rękę i pozdrawiając „Heil Satan-Yahoo”.Więc nawet przez minutę nie myśl, że syjonistyczni lalkarze lub reżimy mogą kiedykolwiek kiwnąć palcem, aby pomóc tobie lub twojej rodzinie. Zapomnij o tym, ponieważ wszyscy twoi „przywódcy” są zdrajcami;
 23. Wszystko to wyjaśnia, w jaki sposób syjoniści mogą łatwo oszukać „cov-idotów”, by wpadli w oszustwo i założyli medyczny odpowiednik czapki z folii aluminiowej, tj. kagańca z maską na twarz, chociaż cała sprawa była tylko zwykłą grypą. Dziś możemy z całą pewnością potwierdzić, że syjoniści kontrolowali obie strony wszystkich głównych wojen i kryzysów przez ponad 130 lat. House of Rothschild zapoczątkował syjonizm w latach osiemdziesiątych XIX wieku, w tej samej dekadzie, w której kupił udziały kontrolne we wszystkich trzech wiodących agencjach informacyjnych europejskiej prasy głównego nurtu (Reuters, Wolff, Havas). Tak narodził się syjonizm Rothschilda, kontrolujący to, co większość ludzi otrzymywała od swoich mediów. Dziś Rotszyldowie nadal mają światowy monopol na „wiadomości” dzięki posiadaniu zarówno Reutera, jak i Associated Press. To sprawia, że ​​„łatwo-peasy-lemon-squeezy” dla nich jest decydowanie o oficjalnej narracji „prawdy” dla aktualnych, a więc przeszłych wydarzeń (i wypaczanie wszystkich książek „historycznych”). Prowadzą również światowe kanały z fałszywymi wiadomościami Faux News (Fox), SEE-and-Listen BS (CBS),Criminal Network News (CNN), American Brain Cleanser (ABC), The Beast’s Brainwashing Corporation (BBC), Crap Nothing But Crap (CNBC) itd .;
 24. ALE teraz, gdy program syjonistyczny wyraźnie ujawnił się, cały świat może również zobaczyć zdemaskowane szatańskie oblicze syjonizmu. Więc cokolwiek zrobisz, proszę, pomóż Bogu teraz lub wkrótce, i przygotuj siebie i swoją rodzinę dobrze na to, co nadchodzi. Jest wiele rzeczy, których syjoniści chcą zrobić do 2030 roku, ponieważ ich program został teraz wrzucony na najwyższy bieg.

I nigdy nie popełnij błędu, uważając syjonizm za „nieszkodliwy”. Syjonizm to biznes i gra na stałe. Od czasu powstania syjonizmu w latach osiemdziesiątych XIX wieku nikt nie może argumentować, że nie zmienił on radykalnie całego świata. Do tej pory widzieliśmy niezliczone przykłady, które dowodzą, że syjonizm to w rzeczywistości WSZYSTKO JEDNA RZECZ i tylko jedno: LUDOBÓJSTWO.

Tak więc, skoro syjoniści okłamują cię tak, jak tylko syjoniści mogą, zawsze miej na uwadze, że  przyczyną jest ludobójstwo.

DOC (6 stron): Syjonizm i inne formy satanizmu

___
https://phibetaiota.net/2020/12/mongoose-alert-reader-on-zionism-satanism-threat/

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=42031

===============

Za: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/01/straszliwe-zagrozenie-dla-usa-i-swiata-przez-syjonizm-satanizm/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on January 16, 2021 by in Elita zydowska, Faszyzm, Hucpa, Ideologia, Syjonizm, Talmud and tagged , , , .

Archives

Blog Stats

 • 1,970,255 hits
January 2021
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: