Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Potworne oszustwo polityczne – okradanie ludności!


Z cyklu : ” W-193, Listy do Wnuczka”.

Motto:
” Główną przyczyną zła jest chciwość”.

Kochany Wnuczku!

Z dnia na dzień staje się coraz bardziej oczywistym,  że niesamowity znikający ciągle wirus był potwornym oszustwem, narzuconym ludziom przez koncerny farmaceutyczne z siedzibą w City of London, oraz ich kumplom w rządach.

W rzeczywistości wirus znika tak szybko, że do dnia dzisiejszego nie zdołano go wyodrębnić od chorych i przeprowadzić postulatów Kocha. O tym dalej  będzie.

Tak zwane zagrożenie wirusem, rozpływa się na naszych oczach, pomimo wielu wysiłków rozmaitych rządów podległych pod ten jeden, Światowy.

Narracje i opowiadania usłużnych mediów głównego nurtu ogłupiania, oparte na mnóstwie fałszywych statystyk i fałszywych raportach, podszywających się pod naukę, mają tendencję do znikania, gdy tylko ta nieznośna rzecz zwana PRAWDĄ, wchodzi na scenę.

Okłamujące nas od miesięcy rządy i ponadrządowe organizacje, nie będą   w stanie się oczyścić, uwikłane w lepką sieć kłamstw, własnej produkcji. Przykładem jest p. minister Szumowski, który na początku lutego zgodnie z prawdą twierdził, że maseczki są do niczego i nikomu nieprzydatne, a po  informacji od starszych i mądrzejszych zmienił zdanie o 180 stopni. Obecnie, owi użyteczni ………:[Goldman zwany Leninem], potęgują przestępstwa i nadal działają swoimi i wadliwymi środkami, bojąc się i unikając sprawiedliwości.

Wszystkie dane światowe wskazują jednoznacznie, że kwarantanna i blokada gospodarki jest największym  przykładem rządowej nieudolności, albo celowego działania na niekorzyść społeczeństw.

Udało im się zabić więcej ludzi, aniżeli zrobił to wirus, poprzez niszczenie niezliczonej ilości firm i zakładów pracy, utrudnianie dostępu do ośrodków zdrowia, zakłócanie edukacji i dzieciństwa milionom dzieci i młodzieży, jednocześnie wzbogacanie swoich elitarnych kolesiów.

Przypomnę, tylko w miesiącu kwietniu w USA „wyprodukowano” ponad 30 milionów bezrobotnych, a 42% spośród nich, nigdy nie znajdzie pracy, z powodu zlikwidowania ich stanowisk pracy. W Polsce liczba bezrobotnych wzrosła o 1 500 000 ludzi, a to dopiero początek epidemii bezrobocia.

W tym samym okresie, 32 000 milionerów w USA wzbogaciło się o 1 600 000 dolarów.Rządy nadal kontynuują ten niecny proceder, pomimo faktu, że doświadczenia poszczególnych krajów przeczą bezsensownej faszyzacji państw.

To co obserwujemy, jest dowodem wprost działania międzynarodowego syndykatu przestępczości korporacyjnej i ich pełnomocników, w ramach poszczególnych rządów lokalnych państewek.

Typowym ogłupianiem wprowadzonym pod ustawą karną, jest wymóg zachowania odległości ponad 2 metrów jednej osoby od drugiej. Rozporządzenie to nie ma żadnych podstaw naukowych.

Przypomnę; najpierw rząd wydał rozporządzenie o konieczności siedzenia  w autobusach i tramwajach w co drugim rzędzie, ale w kościołach, większych ze 20 – 40 razy od autobusów, mogło być jednocześnie tylko 5 osób.

Przysłano mi kopię mandatu jaki wystawił sanepid m. st. Warszawy, w wysokości 10 000 złotych nałożonych na osobę, z powodu zakazu przemieszczania się w odległości nie mniejszej, aniżeli 2 metry od siebie.

Czyż można sobie wyobrazić głupszego użytecznego idiotę, podpisującego takowy mandat?

I to wszytko w czasie kiedy np. Japonia kończy sprawę koronawirusa z liczbą  850 ofiar śmiertelnych, bez kwarantanny i blokady gospodarki. Japonia jest prawie 3.5 raza liczniejszym krajem, aniżeli Polska.

Jak to się dzieje, że Japonia, najbliższy sąsiad Chin, miała tak mało zachorowań i zgonów bez całego cyrku blokad?

Dlaczego nadal obowiązuje rozporządzenie o konieczności noszenia masek twarzowych, kiery brak jakiejkolwiek pracy naukowej, potwierdzającej skuteczność i konieczność noszenia maseczek?

Nawet WHO wydało komunikat 28 maja 2020 roku, że noszenie maseczek twarzowych jest zalecane tylko ludziom pracującym z chorymi.

„Jeżeli nie masz żadnych objawów chorobowych: kaszel, katar, temperatury to nie musisz nosić  maseczki” twierdzi dr Aprol Baller specjalista ds Zdrowia Publicznego WHO.  [ nypost.com]

Te same zalecenia podaje CDC: „Maski powinny być stosowane wyłącznie przez pracowników służby zdrowia, opiekunów osób chorych”.

Na jakiej więc podstawie p. minister Szumowski nadal wymusza chodzenie w maseczkach?

Proszę zauważyć jak to sprytnie przeprowadzono. Już 2 marca wysmażono na kolanie ustawę o zawieszeniu konstytucji w przypadku epidemii, co sprowadzało się do wydawania rozporządzeń ustnych, z rygorem ich natychmiastowej wykonalności.  Zrezygnowano z konieczności przetargów na zakupy, co pozwoliło stosować stawki dowolne dla „właściwych” sprzedających np. maseczki twarzowe.

Jak każdy może sprawdzić, cena maseczki z 1.20 złotego podskoczyła do 6 złotych. Cena rękawiczek z ok. 12 złotych podskoczyła do 80 złotych. Oczywiście ci co wiedzieli, porobili odpowiednie zapasy.

I tak można by mnożyć przykład za przykładem. Respiratory, zakupywane nie wiadomo gdzie, za jaką cenę i w jakim celu, skoro już od marca wiedziano, że nie tylko nie poprawiają zdrowienia, ale wręcz mogą być przyczyną śmierci.
A p. Minister Szumowski w wywiadzie radiowym tłumaczył się,  że musieli kupować, ponieważ w tym czasie popyt był większy, aniżeli możliwości produkcyjne. Trudno o bardziej naiwne wyjaśnienia!

Jednocześnie w tym samym czasie, tj. kwietniu i maju propaganda rządu warszawskiego trąbiła o tym, jacy to jesteśmy doskonali jako państewko istniejące pozornie, jak twierdził minister Sienkiewicz.

Nie jest to nic nowego. Poniżej przytoczę fragment książki o Napoleonie III wydanej w 1892 w Petersburgu autorstwa Henryka Lisieckiego.
Cytuję , str. 9 /pisownia oryginalna/

„Codziennie z urzędu powtarzano francuzom,  że Francja jest najpierwszym i największym narodem ziemi, że ma wszystko doskonałe, najlepszą armję, niezrównane stanowisko w świecie. Pochlebiało to Francji, imponowało Europie, dopóki noga nie podwinęła się cesarzowi [wojna pruska 1870/1 – przypisem jj].
Wtedy wyszła na jaw smutna prawda, że samochwalstwo odsłaniało niedbalstwo rządzących, i w rządzonych zrodziło nadmiar pychy, zarozumiałości,  przecenianie własnych sił”.

Proszę Państwa, ależ my to znamy z dnia codziennego.
To samo przechodził Naród Polski  w latach 30 ubiegłego wieku, przed          II Wojną Światową. Te buńczuczne okrzyki, te defilady, a potem rejterada z Warszawy. Już 3 września marszałek Rydz-Śmigły, śmigał na wschód, już 7 września meldował się w Krzemieńcu. Innymi słowy, przez pierwszy tydzień wojny nie miał praktycznie łączności z żadną z armii, którymi teoretycznie dowodzi! Przecież komórek, ani internetu nie było, a machanie chorągiewkami na taką odległość jest niemożliwe.

A co mamy w dniu dzisiejszym?
Dokładnie to samo!

Jak to dobrze rząd wszystko organizuje?
Jak to dobrze stworzył tarczę ochronną?
Jak to dobrze wspiera sytuację kryzysową?

A proszę się zastanowić z jakich pieniędzy?

Przecież, jeżeli ludzie nie pracują, to nie zarabiają i nie płacą podatków. Rząd wydrukował już ponad 100 miliardów na pomoc, ale przepuszcza je przez banki komercyjne, które dodają swoją prowizję, średnio ok. 20%.
Budżet wynosi ok 420 miliardów, a tutaj dodają 100 miliardów pustego pieniądza czy raczej bonów towarowych. Czyli, od razu mamy inflację rzędu 25%.

Czyli, możesz DOBRY CZŁEKU od razu  swoje oszczędności zmniejszyć o  jedną czwartą.

I o to chodziło!

Przecież ten nowy minister z Londynu od finansów, powiedział  na samym początku, że Polacy mają 900 miliardów w przysłowiowej skarpecie i powinni nimi wspomóc w trudnej sytuacji rząd warszawski.

Nie wspomina się nawet, że ta trudna sytuacja wynikła z beznadziejnych decyzji i niekompetencji rządowych specjalistów.

Proszę zauważyć, rząd warszawski wyprodukował 2 marca dekret o zawieszeniu konstytucji, w momencie ogłoszenia epidemii. Epidemię ogłoszono od razu po uprawomocnieniu się tej ustawy.

Na czym więc polega problem?

Rząd warszawski ogłosił stan epidemii na nieistniejącą chorobę!

Do dnia dzisiejszego bowiem, nie wyizolowano owego koronawirusa od chorego. Do dnia dzisiejszego posługują się fałszywymi testami. Jak twierdzi ich twórca, nigdy nie powinny być używane do diagnozowania choroby czy też opisu sytuacji epidemiologicznej.

Rząd warszawski zmienił nawet definicje pojęć.

Dodatni test nie jest dowodem zakażenia!!!

Takiej głupoty to nawet student dobrej akademii medycznej nie mógłby wymyślić.

A rząd warszawski pod pretekstem fałszywych, błędnych testów, unieruchomił całą gospodarkę i spowodował inflację.

Dodatni test mówi tylko i wyłącznie o kontakcie osoby z wirusem, podobnie jak blizna po skaleczeniu nic nie mówi o chorobie.
Zamykanie np. kopalni z powodu dodatnich testów, jest grandą w biały dzień.

Nie jest to tylko moja opinia. W Anglii, adwokat Francis Hoara wytoczył rządowi proces,  z powodu wydawania nieprawnie aktów i ich egzekwowania.

Jak się potoczy proces trudno przewidzieć? Rząd ma potężny arsenał środków niszczenia przeciwników.Wystarczy przecież mały wypadek!

Wystarczy przypomnieć, te dwa miliardy wydane na manipulacje mass mediami, celowo wywoływany strach, graniczący z histerią, nieproporcjonalne reakcje, jako wymówki do odebrania nam praw obywatelskich, swobód obywatelskich i niszczenia naszej gospodarki.

Na czyje polecenie to się odbywało?
Kto reprezentuje ten światowy rząd?
Dlaczego Episkopat zgodził się na tak haniebne postępowanie z zamykaniem kościołów w przededniu najważniejszego święta katolickiego

Sam musisz sobie na te pytania odpowiedzieć Dobry Człeku!

„Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli”
– jj

Stąd mamy całą kohortę rzekomych ekspertów, którzy okłamywali społeczeństwo  już w 2009 roku, podczas tzw. świńskiej grypy. Ci sami ludzie robią to obecnie.

A podobno rządy się zmieniły?

Czy więc warto brać udział w tym cyrku, za nasze pieniądze nam robionym, zwanym wyborami?

Przecież obojętnie jaka partia  czy partyjka rządzi, nic się nie zmienia.

Żaden z tzw. rządów warszawskich przejmując władzę, nie dokonał bilansu otwarcia.

Czyli, to co nakradła poprzednia ekipa, przechodzi z dobrodziejstwem inwentarza na nową!

Musisz o tym pamiętać PT Szanowny Czytelniku!

dan w dniu św. Lukana tj. 20 czerwca 2020 roku.

Św Lukan żył w V wieku i był prawdopodobnie biskupem Sabiony (Saben) w Val d’Isarco. Według legendy, w czasie ciężkiego głodu pozwolił swoim wiernym spożywać nabiał w czasie Wielkiego Postu i z tego powodu został oskarżony przed papieżem. Udając się do Rzymu, aby się usprawiedliwić ze swego postępowania, dokonał takich cudów, że od razu mu wybaczono. Kiedy Lukan wrócił w góry, prowadził życie pustelnicze w Val di Fiemme, by uchronić się przed prześladowaniami, prawdopodobnie ze strony arian. Jego kult rozprzestrzeniał się szczególnie od XIII wieku. Jest przedstawiany w szatach biskupich. [za: niezbednikkatolika.pl].

Dr Jerzy Jaśkowski
Gdańsk, 19 czerwca 2020 r.
Kontakt: jerzy.jaskowski@onet.pl

Autor jest dr nauk medycznych, specjalistą II stopnia z chirurgii ogólnej oraz adiunktem z biofizyki i fizyki medycznej.

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu >    >    >  TUTAJ .

Dr Jerzy Jaśkowski na FB …

==========================

Za :   https://www.polishclub.org/2020/06/20/potworne-oszustwo-polityczne-okradanie-ludnosci/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+PolishClubOnline+%28Polish+Club+Online%29

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,993,776 hits
June 2020
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: