Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Ludobójstwo 2020.


 

GLOBALNY ZAMACH STANU

FAŁSZYWĄ PANDEMIĄ

 
 
********************

 

 

 

 

Umieszczam ten tekst na prośbę osoby, która go zamieściła w internecie.
Myślę, że czekanie działa na naszą szkodę.
 
Ludobójstwo 2020, Globalny zamach stanu poprzez
terrorystyczny reżim, poprzez fałszywą pandemie i zagrożenie do przymusowego szczepienia z totalitarno-socjalistycznym programem marksistowskim!
Ten grafik pokazuje porównanie zgonów z pozytywnym testem Covid-19 poniżej, a powyżej normalne zgony z powodu grypy w ciągu ostatnich trzech lat w Niemczech. W Polsce sytuacja związana z Covid-!9 jest jeszcze łagodniejsza. Zgony związane z Corona wirusem tylko 1% bez innych dodatkowych powikłań. To znaczy:
Fakt 1:  Do tej pory czyli 20 kwietnia 2020 nie ma pandemii i żadnej niebezpiecznej epidemii, poza kłamstwami, paniką terrorem pandemii i histerii mediów i totalitarnych polityków.
Fakt 2: Testy Sars-Cov-2 lub Covid-19 są bez znaczenia. Istnieje wiele pozytywnie fałszywych trafień i także negatywnie fałszywych i nie ma związku z całkowicie izolowanym wirusem. Wniosek: wszystkie testy Covid-19 są czystym oszustwem i nie mają nic wspólnego z czystą nauką.
Fakt 3: Nie ma żadnego naukowego dokumentu, całkowitej izolacji wirusa Sars-Cov-2, jego biochemicznej charakterystyki i dlatego nie ma udokumentowanej jego zakaźności. Twierdzić, że Sars-Cov-2 i inne “wirusy” jako niebezpiecznie zakaźne, nie jest czystą nauką empiryczną lecz hokuspokus. W żadnym wypadku nie można wykluczyć, że te sekwencje są tylko resztkami komórek w ciele, które powstają w czasie obumierania komórki, albo przydatne wirusy (małe programy), które sensownie i ”wirusowo” sprzątają. Gripy są zawsze procesem detoksykacji. Dlatego wiarygodny test, którego nie ma, mógłby co najwyżej posłużyć jako znak rozpoznawczy choroby, ale nie jako dowód przyczyny choroby. Taki wskaźnik jest nie potrzebny, ponieważ same symptomy są oczywiste i zawsze takie same od niepamiętnych czasów. Większość wirusologów jest stronnicza i oni mylą straż pożarną z podpalaczem. 
Fakt 4: WHO przez ostatnie 20 lat ogłosiła już minimum dwa razy fałszywą pandemie. Porażka świńskiej grypy, która została wyjaśniona dzięki tysiącom alternatywnych mediów i dziennikarzy, którzy odkryli oczywiste kłamstwa i oszustwa a przede wszystkim dzięki Dr. Wolfgang Wodarg, który wtedy ujawnił kryminalne przestępstwa, oszustwa i powiązania WHO. On udowodnił, że elita rządowa otrzymała inną szczepionkę z mniejszą ilością neurotoksyn niż ludność. Ta proponowana szczepionka przez kryminalne WHO i szczepionkową – mafie i polityków spowodowała wiele nieodwracalnych uszkodzeń jak np. narkolepsja.
Fakt 5: Bill Gates jest głównym prywatnym sponsorem WHO i jest powiązana z jego Bill i Melinda Gates fundacją i licznymi firmami, które opracowują szczepionki.
Oficjalnie się przyznaje, że chce zredukować światową populację i ją całą zaszczepić i zaczipować.
W Indiach jego szczepionkowa kampania Polio  doprowadziła do ponad 400.000 uszkodzeń i paraliżu dzieci. W Indiach Bill Gates i jego fundacja mają sprawę sądową.
Rodzice Billa Gates byli rasistowskimi pionierami aborcji, rodzina Gates są Eugenikami.  
Bill Gates jest sprawcą ludobójstwa (Genozid) na podstawie Artykułu II,a),b),c),d),e):
Artykuł II Konwencji definiuje ludobójstwo jako czyn „dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:
(na youtube, instagram, twitter, fb, websites)#CoronaZamachStanu#fałszywaPandemia 1 / 4
a) zabójstwo członków grupy
b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy
c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego
d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy
e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy.  
Takie zbrodnie ludobójstwa na ludzkości nigdy nie wygasają.
To, że Bill Gates jest jeszcze na wolności i wiele rządów przyjęło nawet jego program dyktatorski
prawdopodobnie ma następujące powody: Otwarcie przyznaje się do swoich morderczych planów i tym samym przechytrza sceptycyzm. Na całym świecie jest tylko kilka rządów, polityków, prokuratorów i sędziów, którzy nie są skorumpowani lecz walczą o sprawiedliwość.
Jak tylko powstanie praworządność, Bill Gates zostanie postawiony przed trybunał i razem z nim wszyscy, którzy propagują jego program szczepień, microchip, kwarantanny i podejmowania totalitarnych środków.
Fakt 6: Szczepionki zawsze zawierają wysoce niebezpieczne neurotoksyny (substancje pomocniczy, adiuwant) bez których nie byłoby mierzalnych reakcji immunologicznych, dlatego szczepionki to oszustwo i poważne uszkodzenie ciała, bez udowodnionej korzyści na podstawie naukowej. Odpowiedź immunologiczna powstająca z powodu neurotoksyn, jest oszukańczo przedstawione jako dowód skuteczności szczepień.
Teraz Bill Gates chce wprowadzić nieprzetestowane nowego rodzaju, biometryczne szczepionki RNA, przez które zatruje genetycznie całą ludzkość. Szczepienia=Zatrucie. Rządy, które nakazują obowiązkowe szczepienia, są motywowani satanistycznie, totalitarno-brutalnymi wrogami ludu.
Szczepienia=Ludobójstwo Szczepienia=Bluźnierstwo
Szczepienia przymusowe naruszają podstawowe prawa i wolność wyznania. W wierze chrześcijańskiej i innych religiach, którzy czczą Boga-Stwórcę, człowiek jest stworzony na obraz Boga. Absurd ideologii szczepienia zaczyna się od kalekiego obrazu człowieka, gdzie człowiek, tak jak Bóg go stworzył, byłby zbyt słaby, aby poradzić sobie z najbardziej elementarnymi bakteriami i wirusami i dlatego musi zostać zaszczepiony neurotoksynami. To jest obraz bestii. Ale człowiek stworzony na obraz Boga nie potrzebuje szczepionki ze skorumpowanego, chciwego przemysłu farmaceutycznego. Ciało jest świątynią Ducha Świętego, dlatego szczepienie uszkadzające ciało przez neurotoksyny i RNA jest bluźnierstwem. Istnieje szczepionka, która zawiera części nerki poronionych dzieci, to jest kanibalizm i satanistyczny rytuał.
Ideologia szczepień przeciwko rzekomej niebezpiecznej grypie albo Corona wirusa i panika z powodu testów jest również przez prawdziwych nie przekupionych naukowców, którzy wierzą w ewolucję uznana jako absurd, jak np.epidemiolog Prof. Dr. Knut Wittkowski. Jeżeli wirusy byłby naprawdę niebezpieczne ludzkość w ciągu setek tysięcy lat dawno by wymarła. Niebezpieczne są tylko neurotoksyny tych szczepionkowych terrorystów, ponieważ przez ich neurotoksyny chcą zniszczyć ugruntowany ekosystem. Teraz to nabiera sensu, że ludobójca Bill Gates chce przez szczepienia zredukować ludność, do czego się oficjalnie przyznaje.
Podsumowanie: Panika Corona, Covid-19 terror propaganda, media i większość rządów jest dla ludzkości szczęściem, by wreszcie się obudzić.
Nasze skorumpowane rządy właśnie udowodniły, że nie są w stanie rządzić lecz wręcz stanowią zagrożenie dla ludzkości i pokoju. Od początku, posługując się fałszywą pandemią realizują ich totalitarny plan na własnym ludzie przez sianie paniki przez media, psychoterror i 3 miesięczną kwarantannę. Coś takiego to terroryzm.
Wszystkie fałszywe propagandy pandemii rządów stały się przez noc totalitarną tyranią, która depcze konstytucyjne prawa, podstawowe prawa człowieka i ludzkości, bezwzględnie skorzystali z okazji wykonując totalitarny zamach z mrocznym marksistowsko-socjalistycznym programem w zespole z farnmaceutycznym (szczepionki).
Jak pokazuje list armstrongeconomics.com do  Prezydenta Trumpa, że lockdown do końca kwietnia zniszczy zachodnią gospodarkę do tego stopnia, że będzie do roku 2032 kompletnie zniszczona. Rządy, mają nas lud za głupców i że przejrzymy ich grę zła. Przy tym są kompletnymi idiotami, którzy do tej pory jeszcze nie zauważyli że przez ich lockdown zapędziły cywilizacje do średniowiecza. Nie potrafią nawet obsługiwać automatu z gumą do żucia. Czytelnik ma wybór: twój totalitarny rząd jest całkowicie niezdolny, albo całkowicie skorumpowany i zły albo jedno i drugie.
Co trzeba zrobić, żeby raz na zawsze pozbyć się tego brutalnego totalitaryzmu?
Wszystkie fałszywe rządy terroru pandemicznego powinny natychmiast zrezygnować ze sprawiania władzy i powinny być postawione przed trybunałem za zdradę stanu.
Te same rządy, sądownictwo i media chronią również globalną sieć satanistyczną, kanibalizm dzieci i okrutne tortury w celu uzyskania adrenochromu. Media uczestniczą w przestępstwie terroryzmu i podżegania, wzburzają niepotrzebną panikę i histerię, co niszczy ekonomię i spokojne życie społeczne. Powinni zbankrutować, ponieważ nikt już im nie wierzy. Przemysł szczepień i ci którzy ich propagują, powinni z powodu podżegania do ludobójstwa i ludobójstwa stanąć przed trybunałem.
 Najważniejszy punkt tego listu: Bajka o teorii infekcji musi zostać przejrzana przez masę krytyczną, ponieważ w przeciwnym razie kabała będzie próbować co kilka lat nowej fałszywej pandemii z nowym zestawem testowym bez żadnych dowodów naukowych wpędzając niepotrzebnie w panikę ludzkość, starając się realizować swój złowrogi plan całkowitej kontroli i władzy.
Terroryści szczepionek chcą nas przekonać, że każdy niezaszczepiony człowiek stanowi zagrożenie dla reszty,
szczególnie dla tych z obniżoną odpornością. Dyskryminują, kryminalizują egzystencje każdego człowieka, który ma prawo i wolność od narodzin posiadanie wszystkiego czego potrzebuje dla własnego zdrowia i ludzi z którymi żyje, bez konieczności kiedykolwiek szczepienia się trucizną. Oni chcą dyskryminować i oskarżać ludzi świadomych,  dbających o zdrowie, kochających nienaruszoną przyrodę daną im przez Boga, o stwarzanie ryzyka zarażenia innych, jeżeli się nie pozwolą zatruć szczepieniem.
Tak długo jak społeczeństwo będzie miało tak patologiczny obraz człowieka, będzie zawsze łatwą ofiarą i łatwą zdobyczą dla pełnych rządzy pieniądza, zachłannych korporacji totalitarnego reżimu. Epigenetyka pokazuje wyraźnie, że chore przekonanie tworzy destrukcyjne trucizny w ciele.
To nie zewnętrzny wirusowy program jest niebezpieczny, ale akceptowanie strachu i paniki z nim związanej. Obecna mantra siania paniki – normalność, może powrócić dopiero, wtedy gdy wszyscy zostaną zaszczepieni przeciw wirusowi Corony. Terror spowodowany przez media i polityków już doprowadził do fali zastraszonych psychicznie ludzi szukających profesjonalnej pomocy (psychiatrii,farmakologii), skutków tego i konsekwencji na razie nie można jeszcze oszacować, które już teraz doprowadziły do ruin średnich firm i przedsiębiorców.
Do dezynfekcji sprzedają zmuszają nas do używania mocno rakotwórczego alkoholu izopropylowego. Z tego powodu są na całym świecie miliony dzieci narażone na głodowanie, z powodu zamykania instytucji wydających posiłki głodującym, ograniczeń handlu i podróży, za to wszystko odpowiada terrorystyczna, fałszywa pandemia, dlatego: Jedyna różnicą od czasu nazizmu: wtedy obozy koncentracyjne, ludobójstwo i eugenik były przeprowadzane w okupowanych krajach, które nie miały nic do powiedzenia. Dziś rządy, które stały się totalitarne,niekonstytucyjnie i sprzecznie z prawem uczestniczą w ludobójstwie poprzez szczepienia i psycho-terror, niszczeniu gospodarki, z powodu podejmowania nieodpowiedzialnych środków ostrożności związanych z kwarantanną.
Nadszedł czas na masowe, ale pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie na wszystkich poziomach. Jeśli tak się nie stanie, zamach stanu za parę tygodni będzie już nieodwracalny. Raz utracona wolność zostaje utracona na zawsze.
Słowo do policji i wojska:
Musicie wybrać, chcecie służyć niekonstytucyjnym reżimom, albo waszemu ludowi, który opłaca wasze płace, was karmi i że to jest przyszłość waszych dzieci i bliskich.
Bez fałszywego testu, nie istnieje fałszywa pandemia, tylko w krajach gdzie jest przeprowadzanych dużo testów. Na całym świecie nie było prawie wcale zgonów spowodowanych wyłącznie przez pozytywnych Covid-19, które już wcześniej chorowały na inne choroby.
Dlaczego w niektórych miejscach jak np. w północnych Włoszech były przepełnione szpitale?
1) Mają znane problemy z falami grypowego zapalenia płuc.
2) W Bergamo (Centrum ostrego zapalenia płuc) zostały w styczniu 2020 r. zaszczepione 34.000 osoby. Jednym ze skutków ubocznych tego szczepienia jest duszność, problemy z oddychaniem, nie jest to zaskakujące biorąc pod uwagę neurotoksyny, które zawiera szczepionka.
3) Panika uderza w płuca. Przez wywołaną panikę, poszła masa ludzi z niewielkimi symptomami do szpitali zrobić fałszywy test.
4) Zostały zastosowane śmiertelne medyczne terapie pod wpływem strachu.
5) Północne Włochy ma duże zanieczyszczenie powietrza.
6) Północne Włochy jest polem testowym kontrowersyjnej sieci komórkowej 5G.
7) Włochy mają najstarsza populację w Europie. Ponad 80% tzw.przypadków Covid-19 były osoby po 70 roku życia.  
Drogi człowieku: W następnych wyborach głosuj tylko na takich polityków i partie, tych które w pełni popierają ten list i są zaangażowani dla nienaruszania ludzkości, solidarność dla społeczeństwa bez reżimu i terrorystycznego ich trucia przez przymusowe szczepienia. 
Proszę wydrukować i rozpowszechniać, prześlij plik PDF i na inne serwery.po niemiecku: #stoppPandemieTerroristen (na youtube, instagram, twitter, fb, websites) #CoronaZamachStanu#fałszywaPandemia 4 / 4
Cały artykuł z kolorową grafiką znajduje się pod linkiem jlocalmedia
Wybrane komentarze
@interesariusz z PL „ZOSTAŁO GŁOŚNO POWIEDZIANE… ŚWIATOWY TERRORYZM i MORDY” – Dla przypomnienia.
https://m.cda.pl/video/25978040c?fbclid=IwAR1RN5fekmsBF74v_ep0MFE_Xxz2w6qovdaFhhwvdrLBg7rsuQVIy2Q9yWg
Bogumił Boguchwał
Krystyna Trzcińska 19.05.2020 20:15:53
@interesariusz z PL 19:59:35
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/koronawirus-jest-leczony-w-ciagu-jednego-dnia-szczepienie-nie-jest-potrzebne-wideo-2020-05
Tutaj masz na wszelki wypadek sposób na wirusa. I wyrzucić tę maskę bo ci zaszkodzi
zadziwiony 19.05.2020 21:57:13
Włoska deputowana domaga się, by Gates… został postawiony przed Trybunałem Karnym za zbrodnie przeciwko ludzkości
 
„W 2018 roku przepowiedział pandemię, a następnie symulował w październiku Event 201 w porozumieniu z przyjaciółmi Davos i od dziesięcioleci opracowywał plany depopulacji i dyktatorskiej kontroli nad globalną polityką, dążąc do osiągnięcia prymatu nad rolnictwem, technologią, energią” – wyliczała na forum włoskiego parlamentu deputowana Sara Cunial podczas debaty nad rządowym dekretem ws. walki z Covid-19, przeciwko któremu głosowała. „Jeśli zrobimy dobrą robotę z nowymi szczepionkami, zdrowiem i zdrowiem reprodukcyjnym, możemy zmniejszyć światową populację o 10-15 proc.” i ” tylko jedno ludobójstwo może uratować świat” – to są jego słowa mówiła ku oburzeniu części deputowanych. Dzięki swoim szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce, spowodował epidemię polio, która sparaliżowała 500 tysięcy dzieci w Indiach, a jeszcze dziś z DTP powoduje więcej zgonów na tę samą chorobę, jak i jej sterylizatory #GMO, zaprojektowane przez #Monsanto i przekazane tak hojnie potrzebującym populacjom przypomniała. Cały czas zastanawiam się nad dystrybucją tatuażu kwantowego do szczepień i #szczepionek do MRna, jako narzędzi programowania układu odpornościowego wyznała. Prawdziwym celem jest całkowita kontrola, absolutna władza nad ludźmi zmniejszona do świnek morskich i niewolników naruszających suwerenność i wolną wolę. Przez twoje oszustwo przebrane za kompromisy polityczne oceniła. Rada dla naszego prezydenta #Conte: Następnym razem, gdy otrzymasz telefon od filantropa #Billgates, wyślij go bezpośrednio do Międzynarodowego Trybunału Karnego za zbrodnie przeciwko ludzkości do AIA. W przeciwnym razie powiedz nam, jak powinniśmy zdefiniować znajomego prawnika, który przyjmuje rozkazy od przestępcy dodała. Emergenza Covid-19, la mia dichiarazione di voto
Sara Cunial
blob:https://www.facebook.com/0cc19621-77b3-49b6-ab8a-3bd4493ff084
Ps…Ktoś wreszcie odważył się powiedzieć publicznie to, co krąży w drugim obiegu. No cóż, Gates jest najtrafniejszym przykładem, że nadmiar kasy małpie rozum odbiera. Tak, człowiek bez Boga to małpa.
Czy to jest teoria spiskowa czy nie, media mają obowiązek tym się zająć, są dowody są wypowiedzi, są działania tego Gatesa, ale on nie jest sam, za tym stoją tak zwani Czarnogłowi w tym Bilderberg. Ktoś zaplanował holocaust seniorów, ale kij ma dwa końce i matka natura wyrówna rachunki. To się obróci też przeciw dzieciom. Mordujecie seniorów, to dzieci też wam zabierze.
https://warszawskagazeta.pl/swiat/item/6894-szokujacy-material-ktory-musicie-przeczytac-tak-wyglada-holocaust-seniorow-w-unii-europejskiej#.XsQszvP96ek.twitter
Gates jest winny ludobójstwa indyjskich dzieci:
https://www.naturalnews.com/2020-04-29-bill-gates-paralyzed-children-polio-vaccines-coronavirus.html i wraz z Dr.Fauci sponsoruje „pseudolek” remdesivir
kula Lis 69 20.05.2020 13:51:35
@zadziwiony 21:57:13
Tutaj macie na wszelki wypadek sposób na wirusa. I wyrzucić tę maskę bo wam bardzo zaszkodzi. KORONAWIRUS JEST LECZONY W CIĄGU JEDNEGO DNIA … SZCZEPIENIE NIE JEST POTRZEBNE!  (WIDEO)   Film video: Leczenie koronawirusa w ciągu doby; 4:25 min.   https://youtu.be/Z9camJU5dQA ;
Treść wypowiedzi autora na filmie video: Nazywam się Aleksandr Kołosow. Dzisiaj jest 5.5.2020 roku. Chcę Państwu opowiedzieć, jak w ciągu zaledwie 1 doby wyzdrowiałem z zakażenia koronawirusem. Jestem lekarzem, od 20 lat mieszkam we Włoszech, pracuje w strukturze medycznej, której pacjentami są ludzie głównie w podeszłym wieku. Jak wiadomo takie struktury zanotowały największe straty w epidemii koronawirusa. A teraz mój przypadek, jak w ciągu 1 doby wyleczyłem się z zakażenia koronawirusem. Dostałem 6 dni urlopu. Zacząłem rozmyślać: lokalizacja koronawirusa znajduje się głównie w płucach, są tam duże zapasy lipoproteidów, otoczek (błonek) lipoproteidowych. Jak wiadomo, lipoproteidy dobrze rozpuszczają się w alkoholu o optymalnej koncentracji 40 st. A więc, aby wyeliminować wirusa, należy stworzyć dobrą koncentrację alkoholu. Sposób jest prosty, polega na tym, że wódkę nie należy pić, a wódką trzeba oddychać. Na gazę należy napryskać wódki, nałożyć tę gazę na miseczkę z tkaniny (przydadzą się te maseczki, które obecnie nosi niepotrzebnie 99% Polaków – od A.L.), a następnie na twarz, przycisnąć i oddychać przez 35 minut, a po 1-1,5 godzinie zrobić przerwę. I tak przez cały dzień. Na noc wódką obficie skrapia się poduszkę i idzie spać. Rano żadnych objawów choroby nie ma. Po 2 dniach idzie się do pracy… Wszystkim moim znajomym, którzy do mnie dzwonili, zalecałem ten sposób: efekt zawsze był ten sam – całkowite zniknięcie objawów klinicznych, w badaniach nie stwierdza się obecności wirusa. No, ale ktoś może powiedzieć, że jeżeli jest to takie proste, to dlaczego nie leczy się tak innych chorób zakaźnych. To nie jest takie proste: u grypy nie ma lipoproteidów, alkohol nie ma czego rozpuszczać. Pałeczka gruźlicy ma potężną otoczkę, na kowadle nawet jej się nie rozbije, też nie można leczyć tą metodą, ponieważ w ciągu stuleci bakterie wypracowały odporność i skuteczną ochronę przed działaniem alkoholu. A na tego wirusa i jemu podobnych ta metoda jest skuteczna jak nigdy dotąd i należy go bić tym właśnie sposobem… Sposób tani, dostępny i skuteczny. Kto obejrzał moje video ma szansę wyzdrowieć i nie zachorować. Wszystko jest genialnie proste.  Pokój Waszemu domowi. Aleksandr Kołosow.                                                                                                                               Za…https://wolna-polska.pl/wiadomosci/koronawirus-jest-leczony-w-ciagu-jednego-dnia-szczepienie-nie-jest-potrzebne-wideo-2020-05  ;
kula Lis 69 20.05.2020 14:41:41
Przerażające informacje ze Szwecji! Zamiast leczyć Covid-19, podają morfinę, która hamuje oddychanie. „To aktywna eutanazja”
https://wpolityce.pl/swiat/501068-zamiast-leczyc-covid-19-podaja-paliatywny-koktajl
Ps….Od stu lat Szwecja przoduje w niechlubnym procederze eugenicznym: sterylizacja bez wiedzy i zgody pacjenta, ukryta eutanazja… To swego rodzaju Auschwitz dla starych ludzi. Tą „metodą” poprawiają finanse państwa. Następny spodziewany krok-osiągasz wiek emerytalny i obowiązkowa eutanazja. Oto żydolewacko-ateistyczna „nowoczesność”. A przyjezdni, ciepło witani „uchodźcy” zacierają łapki bo robi się w Szwecji więcej miejsca dla nich. No to będziemy przez Bałtyk graniczyć z „demokracją” islamską. A co na to nasza wszechwiedząca „gwiazda” GRETA? Może przy okazji problem z Michnikiem się rozwiąże, który kładzie się cieniem na relacjach polsko-szwedzkich?
kula Lis 69 20.05.2020 15:32:42
Opublikowano: https://mrkrzysiek.neon24.pl/post/155408,ludobojstwo-2020-globalny-zamach-stanu-falszywa-pandemia
Od Redakcji KIP:
Uzupełniający zestaw opracowań dokumentujący związek promieniowania elektromagnetycznego, w tym 5G, Wi-Fi i 4G z koronawirusem.
Jak zwalczyć 5G, koronawirusa i rządzących kryminalistów, aby zapobiec ludobójstwu ?
Były pracownik Vodafone UJAWNIA- prawdziwe OBLICZE KORONAWIRUSA- Wezwanie POWSTAŃMY!
Czy to możliwe, że technologia 5G prowokuje rozprzestrzenianie się koronawirusa ?
Grypa, czy Choroba Radiacyjna
Zabójcze promieniowanie elektromagnetyczne
Pandemia? Albo głupota i fantazja … I co dalej? 13 kwietnia 2020 Obudź się !
NIESAMOWITY WYWIAD DAVIDA ICKE O AKTUALNEJ SYTUACJI W ŚWIECIE I PLANACH GLOBALNYCH PSYCHOPATÓW [ usuwany z youtube, vimeo i innych sieci]
Korelacja 5G z koronawirusem, a kościół katolicki i rząd
Wywiad: Perspektywa kontrwywiadu w sprawie wirusa Wuhan – syjonistyczny atak wojenny pod fałszywą flagą?
Już oficjalnie! KORONAWIRUS operacją „fałszywej flagi”! Robert D. Steele- list do Premiera!
Steele & Cassidy update, KORONAVIRUS i Memy, reset finansowy i więcej, 20 Marca 2020
Możliwe współzależności: koronawirusów, 5G, chemtrails, broni etnicznej i psychozy strachu – Ewa Pawela
Co kryje za sobą epidemia koronowirusa ?, Cz.1
Co to jest wirus? Nie to, co ci powiedziano… – Piątek, 17 kwietnia 2020 r
Nie możesz złapać wirusa, nie jest żywą częścią naszego świata – 14.04.2020.
Brak naukowego dowodu na istnienie tzw. wirusa-patogenu.
Zbrodnie ludobójstwa za pomocą szczepionek nie ulegają przedawnieniu. Demograficzna zagłada, czyli mistyfikacja H1N1
Sensacyjna wypowiedź Ambasadora USA o zdalnym zabijaniu ludzi technologią 5G
Uliczne latarnie LED wspierające sygnały 5G mają charakter ludobójczej broni
Google, Facebook, Neuralink pozwane za transfer broni technologicznej AI, współudział w ludobójstwie w Chinach i narażanie ludzkości na niewłaściwe użycie AI
==================

Za:   http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/05/ludobojstwo-2020-globalny-zamach-stanu-falszywa-pandemia/

2 comments on “Ludobójstwo 2020.

 1. Anonymous
  November 23, 2022

  huhu kompetencje

 2. Anonymous
  January 10, 2023

  To wszystko jest już mało ważne. Tylko to ma znaczenie (and nothing else matters): http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,896057

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,972,242 hits
May 2020
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: