Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Mapa Gomberga, czyli „Zarys Powojennej Mapy Nowego Świata”


===================

 

 

 

 

 

Mapa ta dokumentuje plany podziału świata przez  globalistów, w tym banksterów, którzy wywołali nie tylko I i II wojnę światową. Realizację tych planów pokrzyżowało najbardziej dwóch ludzi: Hitler, a przede wszystkim Józef Stalin. Stalin po objęciu władzy po Leninie stopniowo eliminował chazaro-żydów z wszystkich struktur władzy w Związku Radzieckim i uprzemysławiał szybko kraj, głównie w przemysł ciężki i zbrojeniowy, ponieważ spodziewał się kolejnej wojny z Niemcami, zwłaszcza po dojściu Hitlera do władzy. Po wygranej wojnie umacniał się coraz bardziej usuwając chazaro-zydów ze struktur władzy. Jednak miał ograniczony wpływ na osłabienie wszechwładnej bezpieki NKWD, złożonej w 84 % z żydów, pod przewodnictwem żyda Berii, któremu Zachód przekazał tajemnice produkcji broni jądrowej, za pomocą żydowskiego małżeństwa Rosenbergów.

Posiadanie przez NKWD broni jądrowej było „maczugą” w żydowskich rękach, którą mieli zastraszać nie tylko świat wspólnie z USA, ale także Rosjan, gdyby chcieli ich odsunąć od władzy i rozliczyć za ludobójstwo Słowian, poczynając od rewolucji żydobolszewickiej. Stąd wynikają dwa główne mocarstwa w planowanym podziale świata po wojnie w Mapie Gomberga: USA i komunistyczny ZSRR, obydwa pod kontrolą żydów.

Józef Stalin umacniając swoją władzę opartą na Rosjanach zapowiedział także wprowadzenie w strukturach  władzy państw Demokracji Ludowej, w miejsce osób pochodzenia żydowskiego  – osoby narodowości, które historycznie  zamieszkiwały w danym kraju.

To spowodowało jego zamordowanie przez żydów: Ławrentija Berię i Łazara Kaganowicza. Główną przyczyna zastrzelenia Ławrentija Berii ( gruzińskiego żyda) przez Marszałka Żukowa w 111 dniu po śmierci Stalina, przed rozpoczęciem posiedzenia Biura Politycznego, było wprowadzenie przez  Berię  uchwały o „zjednoczenia Państwa Niemieckiego” w I etapie i przywrócenia w przyszłości granicy z 1937 roku. W czasie gdy Żukow zastrzelił Berię wojsko z rozkazu marszałka wybiło „do nogi”  4 tysiące żydów w dwóch garnizonach NKWD w Moskwie, w tym m.in. na słynnej Łubiance. Opisuje to m.in. Albin Siwak w swoich książkach.

Polecamy obejrzenie poniższego materiału filmowego, który dokumentuje plany powojenne tych, co spowodowali wojnę. Istotnym uzupełnieniem filmu w zakresie ujawniania prawdy historycznej są wybrane komentarze pod filmem. W jeszcze szerszym zakresie obnaża fałszerstwa obowiązującej historii, od wojny do czasów współczesnych, dość kompleksowy tekst na naszej stronie na linku:

Kto i dlaczego spowodował II wojnę światową oraz planował podział świata na 16 państw po wojnie ?

Redakcja KIP

 

Opublikowano za: Teorie Będące Prawdą

W niniejszym filmie omawiam pokrótce tzw. Mapę Gomberga, która ukazywała, jak jej podtytuł, „Zarys Powojennej Mapy Nowego Świata”. Po przeanalizowaniu informacji, które zostały na niej naniesione, można śmiało przedstawić tezę, że teorie spiskowe odnośnie NWO (New World Order), czyli Nowego Porządku Świata, mają rację bytu. O mapie krążą różne opinie. Jedna z nich stara się ją zdyskredytować jako wymyśloną przez zwolenników teorii spiskowych. Jednakże ignorantom można zamknąć usta chociażby tym, że jej oryginał można znaleźć w zbiorach Biblioteki Kongresu, co czyni ją zdecydowanie autentyczną. Czyli stworzoną naprawdę w latach 40-tych XX wieku, a nie spreparowaną na potrzeby wymyślnych spisków w dzisiejszych czasach.

Źródła:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mapa_Go… https://pl.wikipedia.org/wiki/Bibliot… https://www.loc.gov/resource/g3200.ct… https://nnka.wordpress.com/2019/04/29… http://www.iluminaci.pl/info/mapa-gom… https://talbot-nowyekran-pl.neon24.pl… http://delfin.neon24.pl/post/128386,p… https://pl.wikipedia.org/wiki/Konfere… https://pl.wikipedia.org/wiki/Organiz… https://pl.wikipedia.org/wiki/Front_w…) https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Na… https://pl.wikipedia.org/wiki/Izrael https://wolna-polska.pl/nwo/nafta-uni… https://www.youtube.com/watch?v=YU9fo… https://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_Na… https://en.wikipedia.org/wiki/North_A… https://pl.wikipedia.org/wiki/Dekolon… https://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_Af… https://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_Eu… https://pl.wikipedia.org/wiki/Amero

Muzyka: Wayne Jones – White Hats

Wybrane komentarze

Marcin Świerczyński

Bardzo fajnie i przejrzyście zrobiłeś ten materiał Pozdrawiam Marcin Grzegorz Świerczyński

Demon Z

Trump ostatnio chciał kupić Grenlandie

Andrzej Kieronski

36 Punkt Aktualnie namiestnikiem na Polskę jest Jack Deniels !

Robert Frączak

czyli mówili o likwidacji kolonizacji, a planowali skolonizować cały świat.

Adam Roman

@P. P – czyli świetnie że wnioski wyciągasz samodzielnie. o.k chętnie podejmę temat (jak wrócę z przejażdżki – wychodzę na rower, aby złapać ostatnie promienie słońca – nie chcąc spędzić kolejnego słonecznego dnia przy kompie). Nie jestem studentem filozofii, a chłodnym racjonalistą – tyle że mam nie powszechną, inną, raczej rzetelną (niszową, ezoteryczną, czyli ukrytą) wiedzę – którą na końcu zdradzę – jako ostateczny argument. Stąd patrzę z innego punktu widzenia (ów wiedzy) i wyciągam inne (dla mnie oczywiste) wnioski. Ta wiedza to wynik mojego prywatnego śledztwa (kto szuka ten znajdzie). Jestem ciekawy – czy możliwe jest uzyskanie wspólnego stanowiska gdy się tym ostatecznie podzielę:)

Zastanawiałeś się – po co stworzono zmianę wojnę (co dzięki niej uzyskano)?

Podpowiem – po co stworzono w ogóle podział świata na państwa?

Chodzi o to, że podziały były stworzone sztucznie (wg. historii świata) i jako nie naturalne nie mają szans przetrwać, dzięki migracji, technologii i osiągnięciu (tajemniczego celu ich stworzenia – który znam, a który wynika z ww. 2 pytań). To strategia zarządzania światem na najwyższym poziomie (do którego motywów i planów dotarłem w swojej cierpliwiej przenikliwości). To będzie bardzo kontrowersyjne, ale wydarzy się bo musi wydarzyć jako ostateczny etap rozwoju obecnego systemu ekonomicznego, rozwoju przemysłu. technologii organizacji pracy, której erę zakończy ostatecznie stworzenie… (no właśnie i tu jest ta niespodzianka.. tajemniczy cel – który zmieni ludzkość nie do poznania pod każdym względem – do max pół wieku -a za 20 lat to będzie już oczywiste, bo puki co o tym się nie mówi, aby na zaskoczeniu ludzi upiec kilka pieczeni).

Andrzej Zakrzewski

W historii świata były już potęgi , w obecnej chwili są to karły i te potęgi czeka to samo !

  1. P

una unia europejska była planowana już w 20 leciu między wojennym jako między narodowa unia pan europejska

Adam Roman

@Darius – Dziękuję za tę jasną uwagę. Ale pozwól, że chcąc upewnić się, na jakiej podstawie budujesz przekonanie o słuszności? Domyślam się, że na dogmatycznym, założeniu, że jest jakaś nadrzędna wartość, której trzeba bronić (za którą ginąć – bo inni tak robili). Mam nadzieję, że nie jesteś kolejnym bezmyślnie naśladującym się idiotą (których produkuje system edukacji, będący istną tresurą na nie myślenie samodzielne, a: -wmówienie na pamięć z góry podanych prawd, jedynie słusznych odpowiedzi -po czym recytowanie ich na żądanie na nauczyciela -w stresie, przy tablicy publicznie przed klasą -oraz na czas, jak musztra w wojsku, -kiedyś dzieci klęczały na grochu za karę w kącie -oraz nauczyciele bili po rękach linijką za brak dyscypliny.

Zaczyna się niewinnie, od rysowania szlaczków w 1-szej klasie potem na polecenie nauczyciela wykonywanie masy zadań na ocenę następnie wykonywanie poleceń pracodawcy przez całe życie 8h dziennie (za jakieś ochłapy tak dobrane do kosztów utrzymania aby większość musiała pracować ciągle) w międzyczasie księdza, kościoła, który reguluje sposób myślenia mówiąc ludziom co jest dobre a co złe (a oni przyjmują to bezmyślne – bo dogmat o nieomylności papieża).

Też w szkole wdraża się w ideologie sportu, która zaszczepia prosty schemat funkcjonowania współczesnego niewolnictwa „wysiłek w zamian za nagrodę” ostatecznie, od czasu do czasu takie wytresowane ofiary manipulacji, którym odbiera się własną wartość i kieruje ją na sztuczne twory.. jest wysyłana na wojnie gdzie wykonując polecenia dowódców zabija innych i sama ginie (tak ciemnym stadem owiec zarządza się – napuszczając je na siebie na zasadzie „dziel i rządź”).

Świat został podzielony na konkurujące ze sobą i zwalczające się folwarki po to aby wymuszać efektywność, wydajność pracy na przemysł wojenny i obronę (to strategia organizacji ludzi zastosowana w starożytności – o czym mówi mit nt. wierzy Babel. Bóg zburzył wierzę i rozproszył ludzi miesząc im języki (co dzięki temu nie rozumiejąc się nie współpracowali – na czym wyszli by lepiej niż na walce – czyli ciągłym zabijaniu się – Mogli by budować dobrobyt powiększają bogactwo zamiast okradać się wzajemnie).

Obecny system edukacji, model dogmatycznego myślenia stworzył KOŚCIÓŁ (który w średniowieczu miał pełnię władzy i trząsł całym światem ingerując w każdy aspekt życia – inkwizycja to czystka, a cenzura -indeks ksiąg zakazanych też dbała o utrzymywanie ciemnego tłumu w niewoli zabobonu i tradycji, ciągłej walki o coś lub z kimś. Karmiąc ludzi od dziecka ideą walki dobra ze złem i totalnie zastraszając, aby szli na wojny wierząc, że świat jest zły, a za poświecenie, cierpienie i męczeństwo dostaną nagrodę w niebie – religia to straszliwa, ale masowa sekta totalnie ogłupiająca i rozwalająca ludzi duchowo.. ale mieliśmy nie o tym, kto stoi za kształtowaniem bezmyślności, czyli ciemnoty na której następnie żeruje -czyli o czarnej mafii).

Wiec to cała religijna ideologia stoi za wszelkim złem świata – za podziałami i uczeniem ludzi wrogości – od dziecka podaje im się takie przykłady ucząc testów typu „Kain zabił Abla”. Religia to ukryty Szamanizm, kult zła. Wilk w owczej skórze o czym świadczy jej historia i demoniczna ideologia odbierająca pokój, szczęście i radość życia, bo wtłaczająca ideę zła – sugerując jako by życie było karą za jakieś grzech, a jego przeznaczeniem cierpienie, oraz straszącą sądem, czyśćcem, demonami i piekłem. Czyli niszczące psychikę dzieciom, potem tacy ludzie szukają pocieszenia w alkoholu, wyścigu szczurów, lub walce o sztuczne wartości, które im się wskaże.

Bo zasugerowano im że są winni, grzeszni, że muszą się wyrzekać siebie, kajać, poświęcać, klękać, spowiadać i odprawiać pokutę (zrobiono z nich mentalnych niewolników gotowych cierpieć ciągle czemuś podniecając się). Zrobiono im święta i kult miejsca (czyli ziemi, pańszczyźnianego folwarku – aby poświęcali się tzw. ciężkiej pracy i płodzili kolejne pokolenia niewolników pracujących na władze, czyli dwór, czyli Państwo – Grody, dwory i księstwa się połączyły i teraz jest mega wielkie PAŃSTWO z kultem flagi i zwyczajem oddawania zań życia.

To czysta głupota sprowadzona do miana świętości! Nie potrzeba walczyć o granice, granice ograniczają – to niewola. Religia odwraca naturalny system wartości – np. każe wyrzekać się siebie i przyjemności, też potępia bogactwo jak i samodzielne myślenie (Kopernik omal nie spłoną na stosie jak wielu innych heretyków mających czelność mieć własne zdanie – zamiast bezmyślnie powielać tradycyjne, dogmatycznie myślenie) ______________________________________________

To było przedstawienie kontekstu niewolniczej, ogłupiającej, religijnej, chrześcijańskiej kultury, w jakiej przyszło nam się wychować i żyć (ja dzięki samodzielnej nauce wydobyłem się z kręgów mentalnego niewolnictwa – czyli myślenia z góry zapodanymi schematami, wartościami, prawdami. Czyli prawidłowo, prawicowo – czyli nie myślenia, a powielania tego co było kiedyś bez końca). Świat się jednak stale rozwija czyli zmienia.

Dlatego to co kiedyś było dobre dziś być nie musi. Kościół i państwa odegrały swoją ważną rolę – organizując niewolnictwo i wyciskając ludzi jak cytrynę zderzając ich ciągle w wojnach. To dzięki wojskowości powstało większość technologii – ludzie są leniwi i zachowawczy z natury, bez presji być może pracowali, by tylko na przeżycie, nie tworząc czegoś więcej. Zaś strach sprawił, że dało się wycisnąć z nich podatki na zbrojenia, czyli np. program kosmicznych wojen (po to stworzono ZSRR aby nim zastraszać świat zachodni – przecież tam nic nie było za Cara, cała technologia Stalina przybyła z chrześcijańskiego zachodu, m.in. z Ameryki, która także finansowała Hitlera, wkraczając w ostatniej chwili jako zwycięzca, by przejąć kontrolę nad Europą, która była do tej pory imperium kolonialnym.

Oczywiście nie tylko chrześcijaństwo to podziały i wojny. Ten kto zaprojektował tę religie stworzył też inne, tak aby zwalczały się wzajemnie na zasadzie tych folwarków, czyli państw. Obecnie mamy schyłek cywilizacji zachodniej, czyli Rzymskiej. Po to rozjusza się Islam, aby ruszył na świętą wojnę..

Wygląda na to, że Izrael pełni super ważną rolę destabilizatora całego regionu. Po to aby państwa arabskie zjednoczyły się przeciw niemu i stanom. To preludium III-ciej wojny. Jak znów zginie ileś dziesiąt milionów ludzi, albo tym razem miliardów (bo Chiny i Rosja włączą się, zapewne jak Indie, przeciw zachodowi do spóły z aż 50-ma krajami Arabskimi, w tym bardzo bogatymi dzięki ropom.. i tak same Chiny niedługo militarnie przegonią USA, bo mają full kasy i bardzo zaangażowali się w najnowsze technologie). Więc dzięki tym twoim „słusznym” postulatom o obronie granic na naszych oczach rozpęta się kolejne piekło wielkiej wojny, gdzie bezmyślni, podburzeni i wyprani ideologicznie ludzie będą zabijać się o flagę i nazwę. Co ciekawe ideologia sportu, kluby sportowe, mecze, igrzyska to pokojowe ćwiczenia przygotowujące nastrój, i podłoże do wojny (my kontra oni, walka, trud, wysiłek i kibicowanie kto wygra).

Poświęcać się, robiąc to co trudne.. i nie efektywne, narażając siebie i niszcząc się wzajemnie w ciągłej nieskończonej walce o granice … To jest głupota do kwadratu, którą jak religię wtłoczono w nich na siłę. Więc czy aby na pewno dla nich jest słuszne = dobre życie w ciągłej walce (ekonomicznej, ideologicznej, emigracyjnej lub militarnej). Bo do póki państwa istnieją to tak będzie (będą na setki sposobów sie niszczyć wzajemnie – np. w Polsce zniszczono przemysł, a teraz inne, ale inna strona.. (nie powiem co, bo to jest z jednej strony straszne a z drugiej dobre – bo idioci wyginą z własnej głupoty wpadając w pułapkę, dając się oszukać i napuścić – jak powstańcy tyle że, już nie na fizycznej ale duchowej wojnie).

Wiec wojna ma wiele, bardzo wiele oblicz, poziomów (a jej celem jest wzajemne osłabianie, niszczenie, ogłupianie – np. wykasowanie inteligencji i wyzysk reszty, z którą można zrobić wszystko, jak nie ma już głowy, już elity). Polska to bardzo wyniszczony kraj, który nie ma szans obronić się przed zmasowanymi atakami, które w dłuższej perspektywie zniszczą wszystkich (już sam dość ujemny przyrost demograficzny w perspektywie 2-4 pokoleń oznacza wyludnienie).

Polska nie ma szans z Imperiami typu Chiny, USA, czy zjednoczone kraje Arabskie, które mogą ogłosić świętą wojnę i za 2-4 pokolenia wygrają ją w Europie bo mnożą się szybciej. Zadasz pytanie co zrobić skoro sytuacja wygląda jak szach i mat. PODDAĆ SIĘ by w ogóle przeżyć. Na tym polega mądrość. Słuszne nie jest zabijanie się w „słusznej sprawie” (giniecie na marne to wyraz skrajnej głupoty -np. powstanie Warszawskie, to było wiadomo co będzie – Sikorski przestrzegał, mówiąc że to samobójstwo – Dziś tak eliminuje się ciemne masy. Podłuża i zderza z wiatrakiem, amatorskie lub słabe armię obłędnych rycerzy, którzy wierząc, że poświęcają się słusznej sprawie niosą śmierć i giną.

Adam Roman

@Darius – Zauważ że do puki ludzie walczą do póty będą wojny (takie lub inne – póki co już jesteś ofiarą mega niszczącej wojny duchowo ideologicznej – Obejrzyj film „Kraina Jutra” zauważając przyczynę zła, czyli i cierpienia.. (którą się aplikuje ludziom na masową skalę – na końcu będzie wniosek.. przez co..). Jesteście na przegranej pozycji pod każdym względne tylko o tym się wam nie mówi (za to wtłaczając do głowy kult bohaterów i martyrologię) licząc na to, że przystąpicie do samobójczej walki „w słusznej sprawie” czyli praktycznie rzecz biorąc skutecznie sami się likwidując -bo bez szans na wygraną (z systemem wyspecjalizowanym w zabijaniu).

Zniesienie granic i podziałów państwowych ocali świat od zła (czyli od permanentnej wojny i nienawiści, czyli szkodzenia sobie na miliony sposobów). Luzie myślą – nasi/obcy, moje-twoje. Typu złe-dobre. Słuszne-nie słuszne. Święte-podłe. Gdyby zrezygnowali ze sztucznych podziałów godząc sie na jedną wspólnotę nie zginęło by ich (nie wiem tym razem ilu, ale może pójść w miliardy – bo nowe technologie). Wiec zastanów się co jest słuszne zamiast powielać tradycyjne religijne schematy przywiązań i wzajemnej wrogości. Do póki ty tak myślisz druga strona (ileś stron) będzie chciała cię zniszczyć (co robi systematycznie od setek lat więc w końcu się uda połączyć wschód i zachód po trupie Polski – dlatego najbardziej w Europie w interesie Polaków leży zjednoczenie świata – bo jeśli zjednoczenie świata się nie dokona, to oni padną ofiarą innych większych nacjonalizmów).

Jak się poddasz będziesz żyć w dostatku i wygodzie (walka to głupota – kto mieczem wojuje od miecza ginie -lepiej być w znoju, lęku i skończyć jak trup -czy poddać się zmianom i żyć miło – to jest pytanie zasadnicze.

Kto ma siebie gdzieś bo religia i nacjonalizm wypaliły mu umysł, że jest jak ZOMBIE -to stanie do walki bo nie odnajduje w sobie wartości myśląc zaszczepionymi mu obcymi programami. Kto ma resztki świadomości, kto ceni sobie siebie, kto myśli trzeźwo, kategoriami korzyści ten oszacuje sytuacje i zrezygnuje z walki – nie idąc szeroką drogą na zatracenie jak stado owiec rzucające się z przysłowiową szabelką na czołgi -wiem że to metafora, ale czy nie tak walczyli powstańcy – zdobyczną bronią z profesjonalną mega silną armią, która na wielu frontach pokonała całą EUROPĘ).

Selekcja naturalna działa perfekcyjnie i idioci, którzy mają ideologie zamiast rozsądku, sami się zabijają, rzucając z motyką na słońce – bo powiedziano im że to słuszne, że dostaną nagrodę w niebie i pośmiertny order za poświęcenie). Teraz zadaj sobie pytanie co jest słuszne. Czy słuszne jest cierpieć i zadawać cierpnie (będąc w niewoli granic i anachronicznych kultów) czy słuszne jest być wolnym, żyć miło i szczęśliwie głosząc wyznając pokój i wolność od podziałów. Wtedy pozabijają się sami fanatycy (i bez nich świat będzie szczęśliwszy, lepszy, pozbawiony nienawiści, barier, granic i różnych ideologii które żerują na ludziach nie odnajdujących w sobie wartości -sugerując im że są potrzebni do walki z czymś i o coś).

Darius

Prostota nie snobstwo… Nie wiem po co się tu nad tym rozwodzisz mam swoje zdanie i trafną ocenę twojego postępowania. Tłumaczy się winny.

Adam Roman

@Darius – Podsumowując Twierdzisz, że wybieram to co proste, a nie słuszne (i uśmiechasz się przy tym). Czy ten uśmiech to przebłysk świadomości, refleksji (przekraczającej niewolnicze uwarunkowanie do utrudniania sobie życia wybierając to co trudne by z tego szczycić się)? Widzisz to jest tak, że niewolników uczą do wybierania tego, co nie jest proste, by ich eksploatować (im mówi się, że to co proste i wygodne jest złe i za trud ich docenia się w np. sporcie). Jeśli ktoś chce być efektywny w życiu np. w biznesie to ułatwia sobie życie, robiąc to co proste i wygodne. Czyli to co powtarzalne (np. automatyzuje produkcje) oraz to to lubi (czyli działa w dziedzinie swoich pasji). Tak rozwijają się fortuny i miły, wygodny sposób życia.

To niewolnicy (np. w trudzie w znoju, kopiąc rowy robią to co nie wygodne, ale mówią im, że potrzebne, słuszne i aby byli niewolnikami obdarza się ich kultem -np. górników). System niewolniczy jest prosty – w dzieciństwie odbiera się poczucie wartości i tworzy podciśnienie, głód dowartościowania się. Wskazując ludziom na sztuczne wartości i nagradzając ich za poświęcenie. Np. biegają w koło albo robią coś czego nie lubią dla punktów i mówi się im że są lepsi, bo wysilają się , walczą sami ze sobą (ze swoimi naturalnymi uczuciami, pragnieniem wygody, komfortu, przyjemności).

Religa odwróciła system wartości mówiąc że przyjemności są złe, a że cierpienie dobre i zbawcze. *Mądrość to wybierać to co łatwe i miłe, dbając o swoje szczęście. * Ponieważ myślenie o sobie, dążenie do szczęścia jest domyślne nie jest ono reklamowane, a reklamuje się ludziom postawy odwrotne – kult sportowców wypruwających się na oczach publiki, wojowników, bohaterów męczenników. Gdyby każdy był mądry, kochający siebie i dbający o wygodę to nie było by, ani jednej wojny, bo nikt nie chciałby siedzieć w okopach lub metalowej puszce ostrzeliwać innych i być ostrzeliwany. Zdrowy egoizm, miłość własna, prowadzi do ogólnego DOBRA. Dobrobyt, bogactwa nie trzeba sobie wydzierać, bo jest ono nieskończone i ludzkość ciągle tworzy je. Współpracując ze sobą można tworzyć więcej bogactwa (walcząc ze sobą niszczy się i zadaje sobie cierpienie). To co niżej napiszę jest BARDZO WAŻNE – to zasada wolnego rynku który tworzy ogólne dobro, dobrobyt, umożliwiając swobodny przepływ towarów, usług i idei !!!

Mądrość to zdjąć podziały, granice, zatrzeć dawne waśnie i połączyć ludzkość w jedną rodzinę (bez granic, uprzedzeń i walk) To zagwarantuje wszystkim WOLNOŚĆ, swobodę przemieszania się, szczęście i dobrobyt. Zdjęcie sztucznych granic jest jak wolny rynek, to co grosze nie będzie wybierane nie skuteczne, głupie systemy będą opuszczane na rzecz tych lepszych wtedy zamiast powielać głupotę lokalne władze będą musiały upaść albo zmienić strategię na taką, która tworzy dobrobyt, aby przyciągnąć do siebie ludzi a nie odpychać. *Czyli granice to niewola, która tworzy zło oraz BIEDĘ, uwolnienie od granic oznacza swobodę przepływu i szybki rozwój BOGACTWA*

Adam Roman

@Darius – Pozory mylą, jestem filozofem i piszę właśnie książkę na ten temat dyskutując z ludźmi w sieci (min z Tobą -nie włączając czyiś danych, a nie ma możliwości wyszukania po treści, poza tym przed wydaniem usunę komentarze, bo wszystko co gdzie sobie skrupulatnie odnotowuje w dzienniku z linkami i nawet dokładną godziną). Jeśli masz swoje zdanie to uzasadnij je proszę (tylko własne kwestie, wypowiedzi archiwizuję więc cokolwiek napiszesz to będzie nasza tajemnica i tego zaułku w sieci, gdzie prawie nikt nie zagląda -99% moich komentarzy w sieci to takie odpowiedzi do odpowiedzi, pod czyimś wątkiem ubocznym). Czyli to nie są odwiedzane tematy na tapecie.

Widzisz uczę się ludzkiego postępowania, motywów (jestem jak zwiadowca, który po inwazji religii i nacjonalizmów, bada grunt, czyli ludzie umysły – co z nich zostało – czy da się odratować, czy postawić krzyżyk). Patrz film „Dzień w Którym zatrzymała się Ziemia” (bo ja nie żartuję – naprawdę ludzkości grozi zagłada, a raczej coś jak potop.. Jeśli nie obudzi się świadomość u ludzi, to żywe trupy zostaną zlikwidowane jako nie nadające się na kulturowy materiał genetyczny dla nowych pokoleń. Przetrwają najsilniejsi by wszystko zaczęło się od nowa (nowy wspaniały świat jak raj – niczym z filmu „Dawca Pamięci” bez pamięci o minionej zbrodniczej, wypełnionej ideologiami, toksycznej historii). Więc bardzo mnie ciekawi jakie masz podstawy do twierdzenia – że twoja ocena jest trafna. a w ogóle jaka to ocena – co wg. Ciebie jest słuszne – jak wyobrażasz sobie słuszną decyzje i przyszłość ludzkości, czy tam twojego regionu – z tą „słuszną” decyzją. Nakreśl mi to proszę. Na jakiej podstawie budujesz to twierdzenie o słuszności ? Skąd ten pomysł, że akurat to jest słuszne (i co konkretnie – jakiej chcesz przyszłości – aby świat nie zmienił się, czyli państwa, podziały granice i wieczne walki między nimi?) Oraz bieda jako konsekwencja sztucznych ograniczeń przepływu

  1. P

@Adam Roman długi wywód który nic w sumie nie wnosi do tego, że idea powstania ponad narodowej uni narodów europejskich powstała wcześniej, niż się wydawało i o czym w współczesnym świecie się nie mówi na szeroką skale być morze jest luka zostawiona w edukacji polskiej żeby w przyszłości skłócić narody z którymi żyjemy w wymuszonym przez czasy narody, dużo w swoim wywodzie zwracasz uwagi na kwestie związane z przynależnością do systemu i masowej produkcji patriotów trzeba patrzeć poza schematami i czytać między wierszami, ale ostatecznie to ten system daje ci możliwość jego zniszczenia dziekańskiemu uczysz się czytać pisać zdobywasz wiedze i możesz ją wykorzystać przeciwko niemu pozostaje pytanie czy system jest dobry skoro dopuszcza możliwość jego zniszczenia i czy jaki inny był by lepszy czy świat bez mitów i wierzeń byłby wciąż naszym światem czy naród bez historii zasługuje na istnienie jeśli naród nie jest w stanie przetrwać, to czy w ogóle powinien istnieć czy powstanie w getcie miało sens, listopadowe, krakowskie, styczniowe, więźniów na Syberii, chodziło o zaspokojenie swoich potrzeb możliwość mowy nie tylko między ludzkiej, ale także między narodowej ten kto wygra ten ma władze i dlatego my nie możemy przegrać.

Adam Roman 6 dni temu

@P. P – Mój wywód nic nie wnosi „do tego, że idea powstania ponad narodowej unii narodów europejskich powstała wcześniej niż się wydawało” ?! – czybyś był ślepy (a idea niewolnictwa którą szczegółowo opisałem)? – a przyczyna podziału na narody ( bo o ile pamiętam o tym też było)? – a bezsens usiłowania walczenia ze zmianami (o tym zawsze piszę)? Poza tym nie pisze się postów bez kropki, jednym zdaniem (bo to bardzo trudno czytać)! Wiec proszę STAWIAJ KROPKI dzieląc wypowiedzi na zadania. Oraz stosuj wcięcia zużywając klawisza ENTER.

Wspomniałeś o historii – co było to było.. (nie będziemy tego roztrząsać, nie żyjąc w tamtym kontekście, chyba że to co znamy bliżej). Jednym z moich znajomych był uczestnik powstania Warszawskiego (nawet zgadał się z moją wychowawczynią w l.o. i poprowadził o tym lekcje – opowiadając jak to wyglądało od środka).

Ale do szkoły przyszedł zamiast mego rodzica żeby porozmawiać o mnie, bo miałem problemy z wagarami (chciał się za mną wstawić:) Więc ta lekcja nie była dla mnie, ja to miałem z pierwszej ręki bardziej szczegółowe opowiadania i konteksty pomniejszej walki w podziemiu (tych nielicznych ocalałych). Powiedział min, że nastroje były takie, iż powstanie wybuchło by nawet bez rozkazu. Młodzi gniewni ludzie chcieli z nienawiści, choć odgryźć się wrogowi (i poszli na rzeź) Tak wiec to była dla nich masakra (sam Sikorski ostrzegał z Londynu, mówiąc że powstanie to było by SAMOBÓJSTWO). No i stało się.. ludzie posłuchali emocji, a nie rozumu.

Kto mieczem wojuje od miecza ginie.. Czy wyobrażasz to sobie aby przekonać ich by nie walczyli, skoro prano im umysł na waleczne, bohaterskie wzorce oddawania życia za sprawę. Zrobili to czego ich nauczono – czyli z agresji i nienawiści zabili się – z własnej głupoty wpadając w zasadzkę (bo powstanie było jedną wielką pułapką). A.K. była największą armią podziemną, ale nie wolną od agentów na jej szczytach, którzy to jak Konrad Wallenrod tak pokierowali jej siłą aby się sama SKASOWAŁA !

Polacy się nie nauczyli tego z Mickiewicza ale inni tak. Bo inni myślą trzeźwo kategoriami KORZYŚCI, a nie ślepej, nie przemyślanej waleczności (Czyli próżnej ofiary swego życia). Powstanie więc było częścią większego planu i było bardzo korzystne dla jego realizacji – mając na celu podburzenie do nierównej walki i eliminację elementu nacjonalistycznego (by potem w czasach pokoju nie psuł, szyków nowej władzy, a potem jeszcze innej, która zastąpi tę jaka się zużyła i została zdemontowana).

Przyłowie „Polak mądry po szkodzie” chyba już nie obowiązuje, bo mimo że historia kołem się toczy, jakoś się tego nie zauważa – że powstanie to była super głupota! Za to odchodzi kult szaleńców, aby kształcić kolejne pokolenia męczenników rzucających się z  motyką na słońce..(czyli ginących w nierównej walce). Powstańcy jednak mieli tę wielką zasługę, że sami wyeliminowali się -bo trudno nie oddać im słuszności w tej makabrycznej głupocie (aby rzucać się na regularną znakomitą i świetnie wyposażoną armię). To była brawura i skończyła się tak jak to było do przewidzenia.

Naziści wykorzystali okazję aby zrobić kolejną czystkę! I to taką lepszą bo wyselekcjonowane wg. klucza gorliwości ofiary same zgłosiły się. (To tak jak mysz, która sama wchodzi do pułapki). Zamiast ulegać głupim, szkodliwym ślepym kultom warto myśleć.. ale kto nie myśli ten też robi przysługę dla świata.. powierzając się selekcji naturalnej, która dba o to, aby genotyp ludzkości doskonalił się, a wszystkim żyło coraz lepiej (bez szkodzących ogólnemu dobru idiotów wyznających jakieś dawne kulty np. zła, nienawiści i walki).

Bogactwo polega na wymianie, m.in., współpracy międzynarodowej w czym przekąszają dawne waśnie. Przecież państwo nie jest celem samym w sobie, a jego obrona służyła dobrobytowi, które tworzyło (jako rolniczy folwark). Czas państw dobiegł końca i świat staje się globalną wioską.. (jeszcze tylko jedna duża wojna i nie będzie żadnych granic.. bo kolejny dyktator dokończy podbój globu przy użyciu super technologii, więc będzie on ostateczny). Chyba, że ludzie dobrowolnie bez wojny, zgodzą się zrezygnować ze zbędnego już nacjonalizmu (bo to służyło generowaniu technologii – Wiele wynalazków, najlepszych technologii (w każdej dziedzinie) tworzyło się dla wojska, w celu szpiegowskim, obronnym lub ofensywnym).

Dlatego też podziały na zwalczające się, konkurujące państwa były opłacalne – bo niewolnicy którym zaszczepiono kult miejsca (flagi, godła, tradycji i języka) gotowi byli dać z siebie wiele pod wpływem zagrożenia. Zwiększając wydajność i innowacyjność produkcji oraz pozwalając obłożyć się wysokimi podatkami na potrzeby rozwoju silnej władzy, administracji, wojska i policji. (po to też tworzy się przestępczość – ten system jest opracowany w sposób P-E-R F-E-K-C-Y-N-Y – i prawdziwa władza jest ukryta i nie tykana 🙂

System przeobraża się, jak węże i jaszczurki co jakiś czas zrzuca przy ciasną skórę – wtedy zmienia religie, zmienia politykę, ale tą skórą są ortodoksyjni, nie reformowalni ludzie, którzy wyznają już zbędne dla systemu, dawne wartości. Więc się ich pozbywa organizując wojny, gdzie niszczy też przy okazji rożne inne zbędne rzeczy. Np. zagruzowano centrum Wa-wy, aby móc wybudować tam nowoczesną stolicę.

Ludziom zaś tłumaczy się ich głupim językiem irracjonalnych i zgubnych emocji (że to jakiś tam szalony Hitler zrobił ze złości. Kupują to, bo sami się złoszczą, nie zdając sobie sprawy, że wszystko to strategie – że w świecie nie ma wrogów, przyjaciół tylko są interesy, układy dla korzyści). Polacy są niedojrzali i myślą jak dzieci (wpadając w te same pułapki – liczą na sprawiedliwość, nie rozumiejąc, że to tylko taki pozór, że za wszystkim są interesy). Państwo Polskie zostało wskrzeszone ponieważ był taki interes. Ma do odegrania jeszcze jakąś rolę, po czym jak wszystkie inne zostanie zlikwidowane – bo przyszłość to wolny świat bez granic.

Adam Roman 6 dni temu

dokończenie (bez korekty -bo późno) Czy to trudno zrozumieć, że podziały to ograniczenia swobody, wolności pokoju i bogactwa. Bo podziały oznaczają waśnie, napięcia i ciągle podchody, walki i ew. wojny. Popatrz na historię świata, ile tych wojen się przetoczyło. Ile sama Polska prowadziła – dziesiątki wojen i setki, a może tysiące bitew.. (nie tylko obronnych, ale często jako najeźdźca. Ostatnio osłabła i utarło się powiedzenie, że jest taka dobra, bo nie podbija.. a ostatnio zabrała ziemię Czechosłowacji, teraz mówią, że podzieli się Ukrainą). I to jest przykład wybiórczego myślenia.

Ludzi karmi się utopijną ideologią – religia wypacza im umysły tak że tracą kontakt z rzeczywistością stąd ciągle narzekają nie rozumiejąc tego co, jak i dlaczego się dzieje. Bo żyją w utopijnym świecie wyidealizowanych oczekiwań, które nie były praktykowane nawet w historii poczynań Boga spisanej w Biblii. (Np. potop..) Podsumowując ten wątek.. System przetrwa, ale skieruje agresje tłumu na zbędną część, która go uwiera.. Więc upiecze 2 pieczenie na jednym ogniu (a raczej więcej, ale zderzając ze sobą 2 warstwy zniszczy je lub co najmniej osłabi – przerzedzając stado i uzyskując grunt dla nowych zasad organizacji, na które nie zgodzili by się wychowani do wierności tradycjom dawni ludzie.

Nie miej pretensji do systemu, który jest jak dobry ojciec – dba o swoje dziecko (czyli o ludzkość). Jest jak ogrodnik, który co pewien czas robi porządki i wyrywa chwasty (czyli zbędne rośliny, które wcześniej mogły być bardzo wartościowymi.. Ale odegrały swoją rolę i zajmują miejsce innym, lepszym, wydajniejszym. Dlatego je usuwa). Zmieni się organizacja systemu i religia (to co zbędne odpadnie, a nowe lepsze rozwinie się na jego miejsce).

Nie ilość, ale jakość liczy się.. (niewolników zastąpią roboty w dużej mierze). Dlatego możesz być pewny, że wojna nie przejdzie przez świat do puki robotyzacja nie będzie na takim poziomie by podjąć wyzwanie utrzymania i odgruzowania infrastruktury po niej. Władz nie zmienisz nigdy, bo władza jest nadana przez Boga, a bóg się nie myli i nie zmienia zdania, bo wie wszystko z góry i jak coś stworzy to takie pozostaje. Jedyne co możesz zmienić to fasadę, zewnętrzną strukturę organizacyjną (czyli urzędników i aparat wykonawczy.. i to na tyle zmienić, na ile władza zechce, bo to ona sugeruje ci jak masz myśleć dostarczając odpowiednich informacji. Bez jej wiedzy nic się nie dzieje.. wszystko jest kontrolowane i regulowane.. a teraz dzięki sieci to już zupełnie… co jeszcze wejdzie na znacznie wyższe poziomy perfekcji – Chipy będą komunikowały się dwukierunkowo z ludzkim organizmem i będzie można wiele, bardzo wiele przy ich pomocy.. Ale ludzie będą zadowoleni bo będą czuli się bezpieczni i dzięki temu nie będą musieli pamiętać o wielu rzeczach. Chodzi o to, że bunt, zamach przeciw władzy stanie się niemożliwy… Wtedy dopiero ta władza się ujawni.. bo kocha siebie oraz swoje dzieło, nie chcąc popsuć czegoś poprzez danie ludziom wolnej ręki do błędnej interpretacji rzeczywistości. W rezultacie czego jak małe dzieci są skłonne sobie same szkodzić – z czystej głupoty.. Władza jest korzystna bo dzięki niej istnieje i rozwija się cywilizacja dostarczając ogromu dobra.. kosztem wprawdzie niewolnictwa, ale właśnie ta nadchodząca przemiana systemu, to jego zniesienie (pracy, ekonomicznej niewoli, kapitalizmu – rolę pieniędzy przejmie informatyczny system kontroli obywatela /nagradzania i karania/ testowany obecnie w Chinach na milionie osób).

Zmierzamy do technologicznego raju na Ziemi, wystarczy to zaakceptować (zmiany) by żyć miło, długo i wygodnie (a nawet długo wiecznie bo dzięki technologii to znów stało się możliwe). A więc nie walcz o swoją biedną Polskę, walcz o wolność od niej, od zacofania, religijnych kultów, od ciemnoty, od tradycji poświęcania się, martyrologii, od niewolniczych kodów tej rolniczej kultury.. Otwórz się na świat.. przekrocz mentalność tego zaścianka.. Przekraczając uwarunkowania tradycyjnego systemu wartości, religii.. Albo bardziej zaangażuj się w te dawne ideologie (nacjonalizm i religie) to jak zwykle w nierównej walce o utopijne idee poprowadzą ciebie na drugi świat, dając miejsce innym. Jak to ktoś powiedział „zazdroszczę tym znajomym którzy zginęli w powstaniu, bo nie muszą patrzyć jak świat się stacza”. A to paradoks – bo wg. starszych ludzi świat się zapada, ponieważ oni mają błędny punkt odniesienia. Uznali że dobrem jest to czego ich nauczono, a nie praktyka życiowa. Świat się stale doskonali, ulepsza.. odrzucając to co stare, złe – jak nacjonalizm, religie, poświęcanie się, kult pracy.. Wspiera globalizm, bezwyznaniowość (zamiast wiary w coś, samodzielne myślenie, wiedzę, naukę) egoizm, rozwój bogactwa,, w tym różnorodność..

Jarosław Marek

Zauważcie że na mapie nie ma Antarktydy ciekawe

R2oor !

Tam zostaną zesłani Niemcy, Włosi i Japończycy oraz ukarani przez Sąd Światowy 😉

Seed of Light

Antaktyda będzie pod rządami Reptylian.

miniziulko

bo jest podpisany pakt jakiś tam który zakazuje działań militarnych na Antarktydzie Chuj wie Niemcy tak byli

tuku ertus

bo w 1941 spodziewali się – podobnie jak Hitler – że Japonia wypowie wojnę ZSRR. Jak wiemy tak się nie stało – różne są teorie dlaczego (może Stalin zadziałał, ale to raczej Amerykanie postarali się by zostać zaatakowani?) i Japonia zaatakowała USA.

Ziut Bryk

@lolololo Lolo To oczywiste że to aktor. A ta mapa…to tak na prawdę amerykańskie wczesne plany ładu powojennego.

Domatorka 53

@sssiiieeerot Polska miała z Hitlerem sojusz prędzej niż Rosja. Kiedy Niemcy zagrabiali Czechom Sudety, my w tym czasie weszliśmy do Czech i zagrabiliśmy Zaolzie. Wcale nie znasz prawdziwej historii więc się nie produkuj. Jesteś sierota prawdziwa, która nie zna lub nie chce znać prawdy. Niestety nie wszystko co robili Polacy było piękną kartą historii. Jeszcze piszesz że kraje okupowanie przez USA są bogate i wolne, nie wiem śmiać się czy płakać nad twoją głupotą. Może daj sobie spokój z komentarzami bo nic nie rozumiesz ,tylko chcesz być ważny.

Ina Lorek

@lolololo Lolo Nie mozna. Bo była zaplanowana już w 1941r.a od 1942 wywieszana oficjalnie na dworcach kolejowych w USA. Mieszkańcy mieli się z nią „oswoić” i powojenny rozkład potraktować jako coś oczywistego. Wiadomo, że aby Roosevelt to zatwierdził, musiała przedstawiać jako „mocarstwo” Amerykę. A co knuli faktyczni władcy kasy, czyli świata- no to sporo się różniło.

Ina Lorek

@sssiiieeerot Czy ty nic oprócz internetu nie czytasz? Przecież w 1941 r., Niemcy i żydzi kochali się nawzajem, Eichman patronował już planom budowy Israela w Palestynie (mapa to potwierdza, tak?_ Niemcy wypędzali Polaków z ich mieszkań i domów, żeby utworzyć w W-wie eksterytorialne getto, dla ochrony żydów przed Polakami. Mieli swoje rządy, Judenraty, pieniądze, podatki wewnętrzne, tramwaje „TYlko dla żydow”, wstęp Polakom do getta był zabroniony pod kara śmierci. Są zdjęcia, jak to ochotniczo żydzi kopia dołki pod ogrodzenie getta, z towarzystwem Niemców. Czyli- wszyscy w zgodzie, decydenci żydzi, finansujący Niemców Hitlera niskooprocentowanymi pożyczkami z banków USA. Spójrz na położenie państw Israel! A potem Niemcy stwierdzili widać, że po co mają dawać żydom cokolwiek, choć podpisali pakt o wyposażeniu Israela we wszystko, od maszyn do żywności za gotówkę, i …zabrali im wszystko bez sprzedawania czegokolwiek. Powtarza się teoria, ze idą zawsze o krok za daleko. No i cel osiągnęli właściwie- pozbyli się biednych współziomków, i jeszcze doją teraz inne kraje za swoje winy. Proste?

Ferdynand Kowalski

Jestem pod wrażeniem co Polski nie umieścili gdzieś w Azji :)))) Widać wyraźnie co absolutnie nie mieli pojęcia jak odmienna była „pokojowa doktryna” Bolszewików 😉

Nieczerwony

Mapa żyda. Tyle wystarczy wiedzieć. Przypominam że jednym z celów I i II WS było utworzenie państwa Izrael.

Wolnostojący drąg R1A1

Tak, a przed III wojną zostanie odbudowana trzecia świątynia Jerozolimska i przyjdzie antychryst a potem będzie RESET.

Kurajew

Wolnostojący drąg R1A1: to prawda, mój wujek pracuje w agencji odrodzenia wielkiego Izraela i mówi ze pierwszym krajem jaki wchłonie Izrael będzie polski stan Ameryki

Wolnostojący drąg R1A1

@Kurajew Nie uda się to wam, już rozpracowaliśmy wasze niecne zamiary zbieracie się w Berlinie i knujecie, aby rozszabrować Polskę, zrobić z nas Polin i wyrzucić Polaków patriotów z kamienic. Całe szczęście jest wielu Polaków patriotów, którzy walczą o naszą rację stanu https://www.youtube.com/watch?v=XPMNkUYM5C0 O a tutaj wasze knowania https://www.youtube.com/watch?v=sCV8Z7guWuc STOP 447

Nieczerwony

@Kurajew Agencja Odrodzenia Wielkiego Izraela? Hahaha. Dobry żart.

Dominik Coin ,

Co myślisz o analizie Winston’a Churchill’a, Hitlera, Stalina w filmiku (od 3min25s) tej Pani: https://www.youtube.com/watch?v=pXxMvEhTjLE

Arkadiusz

Świetny materiał, dziękuje za poświęcony czas i wysiłek!

Jarek Dalak

Już zasubskrybowałem. Bardzo ciekawe i w pełni autorskie. Będę , tu często zaglądał, proszę kontynuować ! Jesli chodzi zaś o ten plan, to jak to często bywa z planami….” Chłop planował, że se pierdnie, a się zes***ł !” ;-))))))

Anna Maria

A…. Kaczynski wpuścił ich do Polski… Głosujcie dalej na 🐥 a będą do was strzelać na ulicach

bogdan czapski 1 miesiąc temu

albo oni (nie martw się ci strzelać nie beda) albo kierunek syberia, ale tylko dla tych którzy przeżyją podróż w bydlęcych wagonach !!!

Wieczysław Strommann

nie przewidzieli, że Chiny staną się potęgą

Aa

@Primal Carnage poczytaj sobie o krajach BRICS wiec nie gadaj bzdur, te kraje rozliczają sie w swoich walutach

Aa

@Primal Carnage bzdury gadasz, tak naprawdę prawdziwa wartość dolara to zaledwie kilka centów, drukują pieniądze bez pokrycia. USA to najbardziej zadłużony kraj na świecie, ten kraj upada, czy Ci się to podoba czy nie… nie twierdze, że to nastąpi szybko, ale nastąpi. Rosja, Chiny, Indie i Brazylia te kraje rozwijają się bardzo szybko i staja się ogromnym zagrożeniem dla USA. USA potęgą może była w latach 50-80, tą potęgę zawdzięczali głównie też grabieży i okupacji innych krajów. Większość wojen wywoływali Amerykanie dla swoich interesów, gdzie właśnie na wojnach zarabiają krocie… Tam coraz bardziej rządzi korporacjonizm, klasę średnią się niszczy i to jest też to, co robi PIS i inni w Polsce, następne lata rządzenia PIS-u i im podobnym, to będą ustawy ułatwiające korporacjom funkcjonowanie na ich zasadach w Polsce, będą to ustawy bardzo korzystne dla nich, a niekorzystne dla zwykłych obywateli, czy przedsiębiorstw polskich z mniejszym kapitałem… czyli powoli będą doprowadzali, w sumie już doprowadzają nasz kraj do upadku, a i większość majatku narodowego wyprzedana już jest za grosze…

Aa

@Primal Carnage nie jestem chłopem, jak już coś, tak samo mogę powiedzieć o Tobie, ze gadasz rzeczy, które gdzieś tam oglądnąłeś na you tube czy przeczytałeś w necie. Podaj mi jakikolwiek inny kraj, który współcześnie żyje z grabieży, czy wojen tak jak USA. W latach 50 korporacje stanowiły mniej niż 50 procent rynku USA, gdzie teraz jest to około 80 procent. Nawet jeśli Chiny eksportują do Stanów sporo, to nie znaczy, że bez nich sobie nie poradzą. Poza tym nie ma prawdziwego wolnego rynku i dobrze wiem, kto tak naprawdę tym wszystkim steruje. Jeśli uważasz, ze korporacjonizm to cos dobrego, to aż mi Cię żal. W ten sposób się likwiduje konkurencje, czyli małe i średnie przedsiębiorstwa, a jak nie ma konkurencji, to ustalają sobie ceny, czyli jest monopolista, a monopolista to nic dobrego dla wolnego rynku, upada klasa średnia i powiększa się tylko przepaść miedzy bogatymi i biednymi, dochodzi również do cofniecia społecznego, kulturalnego itd. Dolar już jest bezwartościowym papierkiem, sztucznie podtrzymywanym. Uważam, ze Euro nigdy nie powinno wejść. Państwa powinny zachować swoją własną walutę i mam nadzieje, że nigdy nie będzie wprowadzona ta waluta w Polsce. Giełda to też jeden wielki szwindel, nic tylko spekulacje, które tak naprawdę nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistości. To, ze grasz na giełdzie to nie znaczy, ze wszystko wiesz…

Łukasz Jaroszewski

@Aa może nie najbardziej, ale są mocno zadłużone ok 22biliony dolców czyli ponad 105% PKB o ile się nie mylę 😉

Siestrzewit Pagan

Więźniowie lewej półkuli. Jednym z głównych celów „edukacji” jest uwięzienie ludzi w lewej półkuli mózgu, „sekwencyjnym procesorze”. Ten układ rzeczywistości w sekwencji z wbudowanym w nią „czasem” , kształtem i komunikacją za pomocą języka. Lewa półkula, bardziej niż cokolwiek innego , jest odpowiedzialna za tworzenie wersji rzeczywistości , którą odbieramy obecnie jako „ludzkie życie”.

Na uniwersytecie w Oxford , lub ścislej , w Oxford Union , stowarzyszeniu dyskusyjnym założonym w 1823 r. i wylęgarni wielu wiodących polityków ostatnich 185 lat. Gdy przedstawiano tam informacje o tym, jak garstka osób kieruje większością, w pogoni za globalną faszystowską dyktaturą. Zjawiło się wtedy parę otwartych osób, lecz przekonałem się po raz kolejny , jak za każdym innym razem w Oxford i Cambridge , że intelekt, pozostawiony samemu sobie, jest więzieniem dla umysłu. W systemie „edukacji” chodzi o intelekt po pierwsze, po drugie i ostatnie. Społeczeństwo jest skonstruowane tak, aby więzić świadomość-skupienie , uwagę – w sztucznym „targowisku” fałszywych rzeczywistości, które działa jak hipnotyzer wobec pięciu zmysłów oraz intelektu. Jeśli przyjrzysz się temu co nazywamy „społeczeństwem”, zauważysz , że stworzył je intelekt. Nie serce, nie świadomość – intelekt.

System edukacyjny adoruje intelekt i wyszukuje dzięki egzaminom najbystrzejsze jednostki do kierowania organizacjami rządowymi, finansowymi, biznesowymi, naukowymi, edukacyjnymi ], mediami oraz wojskiem wśród przyszłych pokoleń. Właśnie tutaj zaczyna się rola Oxfordu. Oxford i Cambridge to wiekowe uniwersytety, do których posyła się tych , którzy mają najlepsze wyniki egzaminów głównie z „najlepszych” szkół, aby byli indoktrynowani, by widzieć świat w sposób, jaki Iluminackie rodziny uznały za odpowiedni dla ich przyszłych sługusów systemu. Spotykają się oni z innymi studentami na tych „prestiżowych” uczelniach, którzy zostali przyjęci do Oxfordu i Cambridge dzięki wpływowi ich elitarnych rodzin i sieci finansowo ekskluzywnych prywatnych szkół.

Jest dokładnie tak samo w Stanach Zjednoczonych w przypadku uniwersytetów Ligi Bluszczowej takich jak Harvard i Yale, do których wstęp jest praktycznie zagwarantowany , jeśli pochodzisz z „odpowiedniej” rodziny. W tych „ośrodkach nauczania”, takich jak Yale, Oxford, Cambridge, spotykają się ci, którzy na podstawie testów uważani są za najbardziej sprawnych intelektualnie, oraz ci, którzy tam są z powodu tego, kim byli jego rodzice lub dziadkowie.

Uniwersytet w Oxfordzie to elita elity i jeden z głównych ośrodków Iluminatów dla formowania zaprogramowanych intelektów, aby służyły ich celowi globalnej kontroli. To właśnie dlatego niesławny agent Rodschildów, Cecil Rhodes, zostawił w swoim testamencie w 1902r. na sfinansowanie tzw. Stypendiów Rhodesa, które sprowadzają starannie dobranych studentów z zagranicy, aby brali udział w machinie indoktrynacji Oxfordu działającej pod hasłem Dominus Illuminatio Mea, czyli „Pan jest moim światłem”.

System „edukacji” jest celowo skonstruowany tak, aby dostarczać takich ludzi do kierowania systemem w imieniu linii krwi, podczas gdy większość z nich nie ma pojęcia, co tak naprawdę robi. Intelekt przejawia się przez lewą półkulę, połowę, która filtruje rzeczywistość w kategorii, czy mogę zobaczyć, dotknąć, posmakować, usłyszeć lub powąchać coś ?? Lewa półkula postrzega rzeczywistość przez pięć zmysłów i odbiera świat jako część niż całość. System jest skonstruowany tak, aby uwięzić nas w lewej półkuli od momentu, w którym usiądziemy w naszej pierwszej klasie, aż do opuszczenia szkoły wyższej. Prawa półkula to przeciwwaga dla intelektu – radzi sobie ze sprawami przypadkowymi , intuicyjnymi , holistycznymi i subiektywnymi. Jej perspektywa to perspektywa jedności , nieskrępowanej kreatywności i nieskończoności, a nie ograniczeń. Wyraża się najwyraźniej poprzez ludzi artystycznych i indywidualistów.

Celem iluminackiej maszynki do robienia kiełbasy zwanej „edukacją” jest aktywowanie , stymulowanie i nagradzanie lewej półkuli , przy jednoczesnym tłumieniu prawej. Jest możliwe posiadanie zaawansowanego intelektu i nie poddawanie się jego ograniczeniom, jeśli otworzysz również swój umysł na nadświadomość. Są to „pełnomózgowi” ludzie , którzy równoważą i łączą swoje postrzeganie przez obie półkule mózgu. Tacy ludzie są „gdzieś w obłokach”, będąc jednocześnie „twardo na ziemi”, i widzą wszystko z o wiele szerszej perspektywy, mogącą jednocześnie funkcjonować w rzeczywistości pięciu zmysłów i wyjaśniać ich zrozumienie tego „w obłokach” poprzez intelekt słowami, które większość osób zrozumie.

Nie wyśmiewam intelektu lewej półkuli, ponieważ bez niego nie moglibyśmy wydajnie wyrażać się za pomocą ciała-komputera. Nie ma żadnej tajemnicy w tym, dlaczego możemy mówić do „niewyedukowanej” publiki, i oni to „pojmą”, podczas gdy ludzie z tzw. śmietanki intelektualnej (zarówno dorośli , jak i „elitarni” studenci) będą patrzeć na nas z niedowierzaniem. Jest to po prostu różnica pomiędzy otwartym umysłem działającym i prześwietlającym na wielu poziomach świadomości, a zamkniętym umysłem intelektu uwięzionego w percepcji pięciu zmysłów.

Naturalne społeczeństwo stworzone przez intelekt mierzy inteligencję w kategoriach sprawności intelektualnej, lecz określenie „intelekt” i „inteligencja” nie są tym samym, przynajmniej wtedy, gdy intelekt działa osobno. System uniwersytecki, elitarny czy nie jest coraz bardziej nieistotny i w coraz większym odwrocie od nowatorstwa. Ma miejsce właśnie rewolucja percepcji i odizolowany intelekt po prostu jej nie widzi, i nie może dostrzec, jak naprawdę ignorancka jest religia intelektualizmu.

zazu102

Szkoda ze nie wstawiłeś kto to był Gomberg ? Dobry materiał, ale widać mnóstwo ludzi nie kuma tego

Marian Witek

Wysoko postawiony mason w Departamencie Obrony USA w tamtym czasie.

Ina Lorek

pochodzenia żydowskiego, szycha w USA, bliska Rooseveltowi

margareta reszke

Juz jest nowa mapa https://www.volldraht.de/index.php/politik/58-deutschland/1938-merkel-bereitet-den-shut-down-israels-vor-migrationspakt-kollarteralwerte-fuer-ein-geschaeftsmodel-2

Pitagoras Zielonooki

@sssiiieeerot Co tu czytać, mowa jest o mapie, a ty ciągle kopiesz głęboko – górnik? http://volldraht.de/images/politik/Politik_2018/New_Gaza.png Tyle po niemiecku przeczytam, co jest napisane na mapie!!!

Pitagoras Zielonooki

@sssiiieeerot Wiesz co – pamiętam ten Nick, niestety nie zapisał się dobrze w mej pamięci. Zmobilizowałeś mnie, aby przetłumaczyć ten artykuł, który przedstawia mapę. Cóż tu chwalić lub ganić, każdy ma prawo do swoich poglądów. Wielka polityka już taka jest, aby wielu błądziło, mając szczątkowy obraz sytuacji, ale w swoim mniemaniu myśli, że wie wszystko. Jest wiele analogii między tym, co dzieje się w Niemczech i Polsce. Z tą różnicą, że są dużo bardziej bogaci od Polski i Polaków, praktycznie w każdym europejskim kraju dzieje się to samo. Planiści wiedzą co robią, my niestety nie wiemy, możemy się tylko domyślać, jedno jest pewne – do niczego dobrego ta sytuacja nie prowadzi. Dalej potwierdzam, że wystarczy obejrzeć tę mapę i nie trzeba czytać całego artykułu, no może mnie się tak wydaje, ale uważam, że mam rację.

horstsobota

Były też inne koncepcje częściowo zrealizowane. Też 1941 rok. Wiki. „Manifest z Ventotene (wł. Manifesto per un’Europa libera e unita) – trzyrozdziałowy dokument, stworzony przez trzech włoskich antyfaszystowskich, socjalistycznych i komunistycznych intelektualistów: Altiera Spinellego, Ernesta Rossiego i Eugenia Colorniego. Postuluje on utworzenie unii państw europejskich, wyznaczając zasadnicze linie jej funkcjonowania. Wkrótce po II wojnie światowej stał się programem Europejskiego Ruchu Federalistycznego (Movimento Federalista Europeo).”

Urs S

Niemiecka kradzież tożsamości-https://www.youtube.com/watch?v=z9TIgTE0UoE

Krzysztof Direkt

Dziękuję. Bardzo dobrze opracowany materiał. Pozdrawiam. Leci sub i łapka

jan struzik

Czyli wszystko było zaplanowane wcześniej a konferencje w Teheranie czy Poczdamie były tylko formalnością i zwykłą inscenizacją stworzoną dla dziennikarzy.

Crescit Sub Pondere Virtus

Iluminati do spółki z paroma jeszcze rządzą tym światem, a to co się dzieje to szachownica. Wszystko już zostało dawno zaplanowane i przemyślane, jesteśmy jak w jednym wielkim show, jak w filmie Truman Show.

  1. Esclarmonde

OCZYWISCIE. Cala ta wojna była wywołana nie z powodu który jest nam podany.

Artur B

@TBR Liberator Podawany to walka z faszyzmem, a prawdziwy to trzydziestoletnia wojna USA z Wielką Brytanią o dominację nad światem.

Jan Sitkowski

@Crescit Sub Pondere Virtus Widać że dajesz się łatwo zmanipulować. Co z tego że Gomberg sobie taką mapę narysował. 1. Nie przewidział wszystkiego. 2. Nie wszystko poszło jak w planie. 3. Iluminati nie rządzi światem. 4. Był to wstępny plan który ten człowiek zaproponował. 5. Wiadome jest że Roosevelt chciał dołączyć do wojny tylko szukał pretekstu, więc nic dziwnego że miał człowieka który to planował. 6. Stalin miał dokumenty którymi szantażował Roosevelta. 7. Roosevelt to była świnia, tak ogólnie.

Jan Sitkowski

@Crescit Sub Pondere Virtus Ja powiem że do takich teorii spiskowych trzeba podchodzić z rezerwą. Oczywiście są dowody, ale to nie znaczy że ci ludzie rządzą światem, bo jakby rządzili to by już to dawno wprowadzili. Oni są dużo słabsi niż się ludziom wydaje – szczególnie dlatego że Bóg, steruje losami świata.

Crescit Sub Pondere Virtus

@Jan Sitkowski Wielu udowadnia, ze większość teorii uważanych za spiskowe okazała się prawdą. Co do grupy ludzi rządzącej światem istnieją (znów wracamy do teorii) teorie które twierdzą, że światem rzeczywiście rządzi kilka grup, masoneria, iluminati, syjoniści. Ich macki to komisja trójstronna, klub rzymski, Bilderberg itd. itp. Świat wie też już dość sporo o kilku rodach królewskich, rzekomych szczepach rodu Dawida, a także o najbardziej wpływowych „dynastiach” bankierskich świata o Rothschildach i Rockefelerach. Świat wie też już o przyczynach wojen, klęsk żywiołowych, epidemii, chorób (chemitrails, wyczyny koncernu Monsanto, choroba Morgellonow itd., itp). Ostatnie Twoje zdanie na temat Boga, który steruje losami świata jest prawdą, Biblia wyraźnie wskazuje Boga jako Stwórcę wszystkiego i cudownej istoty która nad wszystkim panuje. Jednocześnie każdy z nas (mowie o istotach ludzkich, nie hybrydach) został wyposażony przez Boga w dwie rzeczy – w sumienie i wolną wolę, które bezbłędnie powinny prowadzić człowieka przez życie ku wiecznemu zbawieniu i szczęściu. Bóg steruje losami świata jak napisałeś bo jak Stwórca panuje nad nim całkowicie, inaczej byłaby kompletna katastrofa, ale jednocześnie daje nam możliwość dokonywania wyborów, co świadczy tylko na Jego korzyść i to powinien przyjąć każdy bez względu na to czy deista, czy teista. Pozdrawiam.

Bruno Borman

Jest prosta odpowiedz, UKLAD POCZDAMSKI JEST REALIZOWANY I NIEMA JEGO PRZEDAWNIENIA NIGDY.

Dominik Coin

Co myślisz o analizie Winston’a Churchill’a, Hitlera, Stalina w filmiku (od 3min25s) tej Pani: https://www.youtube.com/watch?v=pXxMvEhTjLE

Bruno Borman

@Dominik Coin Jest to poważny i jednak bardzo prawdziwy a analiza trzech panów bardzo prawdziwa. Dodam i to prawda, biblioteka USA posiada wiele dokumentów z państw Europy zachodniej i wschodniej i nie do wszystkich jest dostęp, a mapa GOMBERGA, istota sprawy jest realizowana, oczywiście układ Poczdamski. Ogrom ludzi wypowiada się na tematy wojenne i powojenne, zaznaczam to brak naprawdę wiedzy i byle cokolwiek napisać, znaleziono takie czy inne dokumenty i cos tam, zapewniam, ze wszystko zostało zaplanowane. Male kroczki to wielki postęp. Dodam jeszcze, ze celowo pisze się książki, artykuły i wypowiedzi na forach, byle wprowadzić w błąd, minęło tyle lat po wojnie, a wiedza polskich tzw. historyków i innych ludzi wprowadza w błędny chaos. Z całym szacunkiem dla pana. Breslau D-40.

Ina Lorek

Wygląda z tego, że ca II Światowa wojna też już była wcześniej zaplanowana.

Ina Lorek

@Jan Sitkowski No cóż, warunkiem opanowania świata przez jego faktycznych władców- jest m.in. to, żeby…nikt o nich nic nie wiedział, nic nie mówił, nikt w ich istnienie nie wierzył. Dlatego otrzymałeś polecenie zaprzeczania wbrew oczywistości i celowego wyrabiaNIA LELCEWAŻENIA PRAWDY.

Ina Lorek

@Jan Sitkowski Ja się nawet już nie łudzę, ze jest inaczej. Oczywiście rządzi nami kapitał, zgrupowany w rękach nielicznych ludzi, opętanych myślą o nieśmiertelności i uważających się za „bogów”. Nudzących się tak bardzo, że już tylko zło ich może bawić i rozerwać. To akurat sobie nietrudno wyobrazić. Popatrz na słynne postacie medialne, piosenkarzy, miliarderów? Każdy dochodził do kat koszmarnej nudy, że …wielu popełniło samobójstwo, córka Onasis, Elvis, inni. No to teraz wymyślili sobie „nieśmiertelność” a w jej efekcie masowe mordy na ludziach (ładnie ukrywane pod słowem depopulacja i aborcja, in vitrio.No i skończy im sie, jak powinno. A ty tu, rozumiem, chciałbyś przekonywać „prostaczków”, że ot, powinniście sie wstydzić, trzeźwą oceną tego, co się dzieje jest niepoprawna politycznie, idźcie jak barany na rzeź i ani mruknijcie? Tylko…gdzie ty chcesz znaleźć tych prostaczków? Świat już nie taki ciemny, ludzie myślą ..i obserwują. I mają w nosku „wklepywanie” im w głowy bzdur.

ineh Bb

@Crescit Sub Pondere Virtus Służby specjalne planują na kilkadziesiąt lat do przodu. Szubrawcy tego świata pewnie na setki lat. Mam wrażenie, że za naszego życia skończy się już ten teatr… To prawda. Wszystko mieli zaplanowane już dawno, ale każde plany można pokrzyżować. Wystarczy odpowiednia ilość świadomych ludzi. Na świecie jest więcej ludzi dobrych, a dużo mniej tych szubrawców, co to kręcą tym wszystkim. Kiedyś trzeba będzie coś z tym zrobić.

Crescit Sub Pondere Virtus

@ineh Bb Rzeczywiście dobrze powiedziane, szubrawcy a ja powiem więcej zbrodniarze inspirowani samym szatanem. Plan Kalergiego trzech wojen światowych, Morgan i Rockefeler rok 1913 stworzenie systemu rezerw federalnych podwaliny pod FED, a tak naprawdę zamach na niezależność dolara. Obecnie amerykański bank rezerw federalnych USA jest w prywatnych rękach co jest kuriozum na skale światową. Trump usiłuje lub udaje ze usiłuje go „odbić” z rak właścicieli największych rodów bankierów świata, którzy tak naprawdę do spółki z kilkoma innymi „instytucjami” kreują sytuację na świecie od grubo ponad 100 lat. Dobrze powiedziałeś a raczej napisałeś – teatr, bo to jest teatr. Wszyscy na jego scenie świetnie odgrywają swoje role, politycy, naukowcy, bankierzy, przywódcy religijni, duchowni itp. Światem rządza z ukrycia prawdziwe kanalie inspirowane złymi silami, o krwiożerczych i zbrodniczych zapędach. Dlatego m in. musiał zginąć prezydent Kennedy gdy usiłował ujawnić ludzi z „cienia” i przeciwstawił się likwidacji parytetu dolara do złota, do czego w końcu doszło w 1971 roku po czym FED w rękach złoczyńców mógł i nadal może drukować i emitować te walutę w dowolnych ilościach i w ten sposób sterować światową ekonomia. Nie łudźmy się, ludzie którzy rządzą światem, to w zdecydowanej większości hybrydy, psychopaci, sataniści i okultyści. Hybryda byli także Stalin i Hitler, ten drugi był w dodatku powiązany z rodzina Rothschild, ale oni to tylko płotki i zaledwie wykonawcy swoich nędznych ról w tym teatrze. FED jest tak naprawdę bankiem na usługach Watykanu, który jest w rzeczywistości jednym z trzech ośrodków, w których w rzeczywistości rządzi się światem. Oprócz Watykanu jest jeszcze London City-miasto  w mieście, a tak naprawdę państwo w państwie i Waszyngton. W każdym z tych miast stoi starożytny symbol falliczny, obelisk w samym centrum, co jest ich cecha rozpoznawcza. Obecnie Trump odgrywa dobrego wujka, który chce rozprawić się ze wszelkim złem na ziemi i zaprowadzić porządek, odgrywa role dobrego policjanta. Światowy syjonizm wspierany przez Watykan chce doprowadzić do odbudowy trzeciej świątyni Salomona w Jerozolimie, pierwsza została zburzona w 587 r p.n.e. przez Babilończyków, druga w 70 roku n.e. przez Rzymian. To co obecnie jest uważane za fragment zburzonej świątyni tzw. ściana płaczu to w rzeczywistości fragmenty twierdzy Antonia, a nie prawdziwej świątyni. Obecnie trwają przygotowania do odbudowy trzeciej świątyni, w której zgodnie z proroctwami biblijnymi ma zasiąść książę niegodziwości, antychryst a także ma tam rezydować posag zwierzęcia, który ma za sprawa szatana ożyć. W internecie krążą materiały na których widać zaangażowanie samego Trumpa w jej odbudowę. Pierwszym poważnym krokiem jest ogłoszenie światu przez Trumpa przeniesienia stolicy Izraela z Tel-Aviwu do Jerozolimy miasta, które według światowego syjonizmu będzie wkrótce rządzić całym światem. Co do Polski bardzo niebezpieczną rzeczą jest sprowadzenie do nas loży masońskiej Bnai-Brith (zasługa Lecha Kaczyńskiego) oraz zadomowienie się sekty Chabad-Lubawicz, bardzo niebezpiecznej dla nas sekty. Tyle fakty, mimo wszystko liczę, ze Miłosierny Bóg da nam swoja ochronę, której początki praktycznie już widać. Kraje słowiańskie wraz z Polska, są najbardziej bezpiecznymi na naszym kontynencie. Póki co możemy jeszcze mówić co chcemy, bez oskarżeń o naruszanie swobód religijnych muzułmanów, a nasze kobiety na razie mogą bezpiecznie chodzić po ulicach. Problemem są jedynie Ukraińcy, których należy monitorować i obserwować. Niestety polskojęzyczny rząd Chazarów nie jest nam przyjazny i nigdy nie był. Od trzydziestu lat Polska rządzą chazarskie pomioty, które zostały zaprogramowane na zniszczenie resztek naszej kultury, tradycji, gospodarki, a nawet obyczajowości. Na szczęście dla nas Słowian narasta ogromny gniew Boży, a dzień Jego wylewu jest już bardzo bliski. Pozdrawiam serdecznie.

Max Mus

My USA…tzn?? ktoś z nazwiska?? Czy tylko hipoteza i cos zamazanego..?

Andrzej Zakrzewski

Jak widać te wszystkie założenia dały w łeb ! Najlepsze w tym wszystkim , że ci wielcy nie wie co ich czeka !

jacek wojtowicz

mają zabawę kosztem życia ludzkości, co tam milion, co tam dwa miliony dla szatanów zjednoczonych i izraela, a ze nie zawsze idzie według planu, to dla nich jest jeszcze ciekawiej

Karol Golobieski

Z tego wynika, że to nie Niemcy wojnę wywołali, lecz USA i Anglia

Rob Robski

Illuminati

Robert Skassa – Prowadzi mnie Jezus

II WW była wojną na obrzeżach imperiów, by zmieść mniejsze imperia, jak Niemców, tak jak teraz wojna w Syrii jest wojną zastępczą badającą możliwości mocarstw. Trzeba pamiętać, że ZSSR był sponsorowany przez USA w latach 30tych i szykowany jako zarządca w nowym ładzie. Niemcy mieli szansę złamać ZSRR i zostać graczem światowym. Jak wiadomo z Brytyjczykami na początku nie chcieli się bić i pozwolili im uciec na wyspę z Francji. To, że II była inspirowana przez USA jest prawie pewne, by starły się lokalne Europejskie potęgi i wykrwawiły.

Artur B

Była tylko jedna wojna światowa. Trzydziestoletnia. 1914 – 1945. Między Anglią i USA. I Wielka Brytania ją przegrała. ZSRR to masoński golem od początku i niemal w pełni kontrolowany przez Wall Street.

Dominik Coin

Co myślisz o analizie Winston’a Churchill’a, Hitlera, Stalina w filmiku (od 3min25s) tej Pani: https://www.youtube.com/watch?v=pXxMvEhTjLE

Cezary Żelazek

@Dominik Coin To co mówi ta Pani wie każdy interesujący się otaczającym nas światem. To nie tak, że oni sobie przesuwali pionki i wygrywali lub przegrywali. Ich osobowości na pewno miały wpływ na otaczających ich ludzi i ich działania. Churchill bez pleców za oceanem nie byłby taki pewny siebie. Dwie dekady wcześniej nie popisał się zbytnio.

Beatrice Bourne

To może dlatego Niemcy wprowadzili Muzułmanów do swojego kraju?

Ina Lorek

To wszystko się wiąże.

Adrian Lafus

Tam melodia jest straszna (w negatywnym tego słowa znaczeniu)

SMITERIUSZ RYCERIUSZ

Moim zdaniem to nie my mamy chemię tylko na zachodzie firmy nie muszą informować o składzie a przynajmniej mniej….

jan januszczak

Psubraty światowego z rządu przeniesionego do Columbii (stol. Washington ) przed o.k. 240 działają wg. ,,Protokołów Mędrców Syjonu” zwanego III talmudem odpowiadają za wszystkie rewolucje: francuską, rosyjską meksykańską i obie wojny światowe. Gdyby ktoś miał wątpliwości, to niech przeanalizuje historię, niech przyjrzy się kryzysom, piramidom finansowym i innym przekrętom, obowiązkowym szczepieniom itd. Niech popatrzy na Washington z góry /plan wg. masońskich koncepcji-patrz choćby: ,,Leonardo w Nowym Yorku”. Kto szczuł na Polskę przed Białym Domem podczas wizyty Sikorskiego i czy to przypadek, że dzieci tamtych szczujników od lat szczują w polskojęzycznejj gazecie niepolaków dla głuptaków. Opluwają Naród Polski, szkalują i wspierają ,,grossing’ /płatne oskarżanie Polaków za niemieckie zbrodnie zgodnie z sugestią Alfreda Benzinega?

Peter Kueter

Bardzo ciekawy materiał. Nasuwa się jeden wniosek. Byliśmy, jesteśmy i będziemy niewolnikami w ręku garstki psychopatów czarnogłowych Taka ziemska roszada

Antagoniusz

Trzeba im przeszkadzać, niech sobie nie myślą, że wszystko mogą.

Antagoniusz

@PJERÓG Oni traktują rządzenie nami, niczym prowadzenie samochodu. Tylko jak jedziesz samochodem i wpadniesz w poślizg… Historia wyraźnie pokazuje, że władza demoralizuje, a rządzący się nic nie zmienili i robią dalej te same błędy.

Regina Pogrzebska

Jeśli chodzi o międzynarodową policję, to makrela już wyszła z propozycją utworzenia policji unijnej  Kraje, które maja jeszcze jakąś tam suwerenność, się przed tym bronią, ale sprawa, jak przed chwila słyszeliśmy, została przesadzona, i od kilku dekad konsekwentnie wykonuje się plan stworzenia nowego porządku świata

Łukasz Jaroszewski

Stany niech nie będą takie pewne, bo może się wojna domowa u nich wydarzyć i dupa, a tam też coraz gorzej się dzieje

Ania Kasia

Czy nie uważacie że coś tu nie gra.? TEN DOKUMENT STWORZONY ZOSTAL PRZEZ MASONA GOOMBERGA A STWORZONY W AMERYCE KTORA OBSIEDLI PEJSACI.I JAK WIEMY ZAPLANOWALI PODBOJ SWIATA ‚Europy planując dla mieszkańców głównie Europy krwawe stulecie ..rewolucje bolszewicka i wszystkie wojny a realizując je własnym kapitałem. Słynne spotkanie na wyspie Yckell..ZAINWESTOWALI I TERAZ OCZEKUJA REZULTATOW. KLAMSTWO DOTYCZY NARRACJI W JAKIEJ SIE PROWADZI DALEJ PODBOJ SWIATA. Okrzyknięty główna ofiara wojen żyd najpierw był sprawcą i jako taki musi figurować i istnieć w świadomości całego świata. Gdyż jak Goomberg mówi w jednym z postanowień: Bandytów i sprawców nieszczęść trzeba ukarać! CZY MOZE DLATEGO DOKUMENT TEN CHOC NIBY NIE UTAJNIONY, PROPAGANDOWO NIE JEST DOPUSZCZANY DO OBIEGU.???? Ile na temat prawdziwej historii wie Trump’ i inne głowy koronowane ! ???Jeśli w Szwecji legalizuje się hucpa z przyznaniem poważnej nagrody kłamczusze historycznej balansującej na fałszywej narracji historycznej.?.?? Jak widać przebudzenie w Polsce wśród Polaków!, Czy Niemców Francuzów ostatnio Chinczyków to za mało. Obudź się Ameryko.! Całe szczęście, że afroamerykanie jednoznacznie ocenili bandytyzm żydów jako handlarzy żywym towarem! oskarżają ich o główne zniewolenie, co ustawia żydów w szeregu przestępców, deformujących porządek świata, a nie jako budowniczych twórców rzeczy dobrych pięknych i akceptowalnych przez ludzkość.

Eugeniusz Gacek – Hodowca nietoperzy pocztowych

W samo sedno. Stare numery, gudłaje żeby ukryć intrygi poświęcili swoich ziomków na ołtarzu 2 wś , osiągając wymierne korzyści , co świadomi z racji czasu widzą.

Anti Ja

no i trzeba było pozbyć się silnych przywódców (Sikorski, Giblartar) i innych niepokornych zeszmacić (PL po-wojenne elity), Menachem Schneerson o Słowianach

tuku ertus

Mapka mocno nieaktualna – przynajmniej od 1975 roku, kiedy komunistyczne Chiny wprowadziły nowy rodzaj kapitalizmu bolszewickiego i zaczęły ściągać do siebie zachodni kapitał. Oraz 1983 rok od którego rozpoczął się demontaż związku sowieckiego ostatecznie zakończony w 1990. Tego w 1941 roku trzech światowych bandytów wiedzieć nie mogło.

Ina Lorek

A uszki to umyte? Mapa opracowana, ukończona i zatwierdzona w październiku 1941r. Od 1942 rozlepiana w całych USA, żeby Amerykanów „oswoić” z sytuacja, jaka ma zaistnieć po wojnie. Plan szatański, dopracowany w szczegółach,  ale w niewielkich fragmentach nie wypalił, cóż, wszystkiego nie dało się przewidzieć. To jak może być aktualna teraz? Nie sądzisz, że są już od dawna inne plany i zatwierdzone inne mapy? Które zresztą sprowadzają się do jednego- już przed 1941 r. została zaplanowana hegemonia Stanów, Rosji, europejska globalizacja, czyli wynarodowienie. I jesteśmy świadkami realizacji „nowego porządku świata”. Aż Pan Bóg zrobi porządek i „nieśmiertelnych” wreszcie szlag trafi. Szkoda tylko, że tylu ludzi przez nich musi zginąć…

Jakub Zielinski

tylko cisza nt. faktu, że od bitwy pod Waterloo nie ma majątku brytyjskiego, a czerwony-szyld, a cała rodzinka królewska to tylko kukiełki!!

Maria Tomczyk

Idee zawarte w opisie Mapy Gomberga są cały czas realizowane. Oczywiście następują małe modyfikacje (np. Chiny, które wg. tego planu, miały być tylko dostarczycielem taniej, półniewolniczej siły roboczej w fabrykach będących własnością amerykańskich koncernów….. „wyłamały” się bezczelnie z amerykańskiego planu), ale zasadnicze idee kierujące amerykańską polityką są niezmienne. Cały świat pod kontrolą Ameryki, nawet ZSRR – bo dalsze plany wobec tego amerykańskiego „sojusznika” raczej nie były po myśli Sowietów (np. „światowy sąd” był zapowiedzią tego, że to nie koniec podporządkowywania sobie świata). Czas, żeby Polacy zrozumieli, że ciągle dla Ameryki jesteśmy „bękartem Traktatu Wersalskiego” a Słowianie nie zasługują na własne państwa. Nawet wyjście Anglii z UE może być kolejnym etapem realizacji planu z Mapy Gomberga.

Maria Tomczyk

Acha, i pamiętajmy, że już wtedy dolar- waluta amerykańska, ale też ogólnoświatowy środek płatniczy nie jest własnością narodu i państwa amerykańskiego, ale konsorcjum prywatnych banków. Tym samym i „nacjonalizacja” złóż i środków produkcji oraz „wspólna waluta” raczej staną się własnością tego samego – bliżej nie znanego- „towarzystwa wzajemnej adoracji”.

Jan Kowalski

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielkie-amerykanskie-firmy-technologiczne-wspieraja-chinskie-panstwo-policyjne-2019-12

Maria Tomczyk

Adam. Bardzo interesujące są poglądy „ojców” Ameryki : Washingtona, Jeffersona i innych na temat wchodzenia Stanów Zjednoczonych w ew. sojusze. To też warto wiedzieć – ku przestrodze naiwnym i łatwo wiernym Polakom!

maciej laskowski

Nie ma teorii spiskowych ,,teorie spiskowe to termin na ośmieszanie niewygodnych tematów i poglądów, zwróć uwagę że zrobiłeś materiał przedstawiasz swoją opinie i bronisz się że to nie jest teoria spiskowa. Po prostu rób swoje i nie podpieraj się tym terminem Pozdrawiam Łapka w górę

Ina Lorek 3 tygodnie temu

@Black Tea: A czym się twoim zdaniem różni „teoria spiskowa” od lobbingu? Tym, że tam się zmawiają, to spiskują, a przy lobbingu, jak się umawiają, to nie spiskują? Tak? Taka różnica?

Ina Lorek

Ta mapa była przecież wywieszana oficjalnie na dworach kolejowych w USA w czasie wojny.

Ina Lorek 3 tygodnie temu

” wedle dawnych znajomych czy przyjaciół p. Gomberga, był on emigrantem „gdzieś ze wschodniej Europy”. Z zawodu był zegarmistrzem. Formalnego wykształcenia nie posiadał, nie mniej jednak uważano go za wybitnie inteligentnego. Podobno nie był członkiem, a jedynie sympatykiem Komunistycznej Partii Ameryki. Natomiast nie bez pewnej dozy ironii wspominają jego dawni znajomi, że Mr. Gomberg nigdy nie wyrażał swych opinii przed przeczytaniem ostatniego numeru dziennika „Freiheit”. Dziennik ten wspomina znany pisarz amerykański Irving Howe: ‚ …komunistyczny dziennik w języku jidysz wychodzący od 1922 roku, który przez sześć czy siedem lat cieszył się udziałem literackich talentów.’  (…)  .”  (Mapa Gomberga”, o której dość obszernie pisze Aleksander Gella, w pracy zbiorowej, wydanej pod tytułem „Sprawy polskie w perspektywie światowej” (Londyn, 1985).

Ziomek z miasta

Imperium Brytyjskie obejmowało 25% światowych lądów (w tym Kanadę) więc dziwić może że na tej mapie takie małe. A w czasie drugiej wojny światowej nie było Czechosłowacji tylko Czechy w granicach Niemiec i marionetkowa Słowacja.

Wojtek Sobinski

Wszędzie dyktatorzy, ale wujaszek Joe to absolutnie nie, jakiś czerwony to zrobił, bo niestety Roosevelt miał za doradców pełno sowieckich agentów

Martin Mag

Przeczytajcie koniecznie „The Common Sense Renewed”. Książkę znaleźć można raczej tylko w języku angielskim ale napisana jest prostym językiem. To jest ważne by zrozumieć tych globalistów – skurwysynów oraz konieczność ich bezzwłocznego odstrzelenia. Pozdrawiam.

Henryy

Nie ma, ponieważ Antarktyda jest terytorium międzynarodowym i nie należy do żadnego państwa więc zaznaczanie jej na mapach politycznych nie ma najmniejszego sensu

Robert Łagowski

A Polin kiedy był jutro planowany mądrale? Swoja droga zachodnie granice Sojuza to granice Sarmatii utrzymujące się aż do chrztu polski (niestety)… Sarmatia czyli ogromne państwo . Nazywane przez takie katolickie antypolskie ku…y jak Michalkiewicz i Patlewicz. Ubeckimi żygowinami…

Pra vv nick cy

Agenda 2021 , Agenda 2030, Codex Alimentarius. Darmowy prad Tesli, Projekt Ujawnienie. Religi kiedyś nie było, była tylko wiedza. Lalak na you tube. HISTORIA Khazari. Zakazana archeologia. R1a1. Topowy Bankier Ronal Bernard UJAWNIA CZ 2 – Jak Działa Spisek Kontrolujący Świat /”Szukajmy przyjaciół obok nas, u Rosjan, Czechów, Słowaków, Węgrów, Niemców. „Potocki dobrze mowi. Project Bluebeem, QAnon, Project Sirius, Convex Earth Documentary… Lalak Skwarek- Czarnoglowi !!!, Ralph Ring, Szydlowski, Lagiewka bumper, Tesla, Lukasiewicz lamp, Witkowski engLISH, Vladimir Terziski lectures …

Wolnostojący drąg R1A1

@Filip Tama Im więcej ludzi o tym będzie mówić, tym więcej ludzi się obudzi.

Arkadiusz Nowak

wyraźnie widać, że plany na II światową zapadły w usraelu, a gitler był tylko wykonawca tego perfidnego planu

Fun music

Dzięki za świetny materiał! odn. pkt 16 taka uwaga: te zapisy powstały w 1941 roku, już wówczas twórcy mapy doszli do wniosku, że pokonanych trzeba będzie osądzić. To dało niejako podwaliny pod proces norymberski, w oparciu o Międzynarodowy Trybunał Wojskowy. Takich trybunałów było później więcej, chociażby dla zbodniarzy w byłej Jugosławii. Polecam sprawdzić na wikipedii haslo: Międzynarodowe sądy i trybunały karne Pozdrawiam

Renata Jolanta Pawlus

@Dominik Coin /Ja myślę że takich ludzi można rozpoznać i w jakimś celu są oni specjalnie wybierani na zajmowanie ważnych stanowisk po to, żeby mogły być osiągnięte konkretne cele, Hitler, dużo lat wcześniej miał problemy psychiatryczne i mimo to, lub dlatego zajął takie stanowisko jakie zajął. Tak też Trump nie wygląda na człowieka zrównoważonego, według mnie nie wyglądał na takiego, nawet zaraz po wyborach. Nie znalazł się tam przypadkiem

Stanislawa Baczynska

Nigdy nie damy się zniewolić ten rząd nami handluje dlatego ten rząd wraz z wojskami obcych krajów muszą w trybie natychmiastowym opuścić rdzenne ziemię Polskie tym samym wszystkie umowy rządowe które zostały podjęte bez wiedzy i zgody narodu Polskiego są nieważne

Gordon Bieniek

Na mapie granice Federalnej Republiki Indii praktycznie w całości pokrywają się z granicami istniejących jeszcze wtedy Indii Brytyjskich (dodatkowo wchodzi w skład Afganistan). Mówienie o sztucznym tworze jest trochę na wyrost, bo taki twór w tym czasie istniał.

SmokensVideos

Teorie będące prawdą nie są teorią. Pamiętajcie.

Jakub Nowak

Każdy historyk powie, że Niemcy nie mogły wygrać tej wojny. Ówczesne władze również to wiedziały, że przegrana/kapitulacja/przewrót w Niemczech jest tylko kwestia czasu. Potencjały ludzkie i przemysłowe USA i ZSRR przytłaczały ten niemiecki. Nawet Wielka Brytania biła na głowę Luftwaffe i Kriegsmarine, mimo że Niemcy naprawdę chcieli wygrać. To nie czasy I Światowej, gdzie państwa centralne miały szansę wygrać wojnę. Os MOŻE poradziłaby sobie z Komiternem czy Aliantami osobno, ale nie oboma naraz. Co do Państwa Żydowskiego nie jest to zaskoczenie, bo już w kongresie w Bazylei Syjoniści ogłosili że nowy Izrael musi powstać w Palestynie. Wcześniej były brane pod uwagę Krym, Khazad i ta autonomia w Rosji.

Jakub Nowak

@Polska Polska Mogli wygrać bitwę, kampanię, ale nie wojnę. Wrogowie przytłaczali ich wszystkim, populacją, zasobami, nawet technologią w niektórych polach.

Teorie Będące Prawdą

Możliwe, że chodzi o to by nachodźcy w przyszłości wywołali wojnę domową, przez co nastąpi samoeliminacja społeczeństwa, a oni będą mieli czyste rączki.

Maria Tomczyk

@Teorie Będące Prawdą jest to bardzo prawdopodobne. Za jednym zamachem załatwi się dwie sprawy: europejczycy i nachodźcy wyeliminują się sami. Drugie : ponieważ ZSRR już nie ma, a Rosja – wbrew temu co się nam wmawia – wcale nie jest tak „wyrywna” jak jej sowiecka poprzedniczka, więc „wyzwalać” Europę (raczej to co z niej zostanie) będą Amerykanie i Anglicy. A film jest bardzo dobry-dziękuję za niego. Może polski ludek zrozumie, że od wielu, wielu lat Amerykanie dążą do likwidacji Polski i innych krajów słowiańskich. No bo o tym, że dążą do podporządkowania sobie całego świata to chyba nikt nie wątpi – tylko my ciągle ufamy, że nas – Polaków- Amerykanie „uratują” . A swoją drogą ciekawe dlaczego w 1945 Stalin nie domagał się przyznanej mu samozwańczo przez Amerykę części świata z Mapy Gomberga?

R2oor !

Maria Tomczyk – Jacy Amerykanie? Amerykanie wybrali Trumpa, który nie był wtajemniczony w układy rządzące Kongresem USA, FBI, CIA czy Departamentem Sprawiedliwości i widzisz co się teraz tam dzieje. Prezydentową miała być Hilaria. To było ustawione i plan miał się realizować dalej. Łącznie z planowaną wojną z Rosją, która miała się rozegrać na naszych ziemiach, w Ukrainie oraz Białorusi. Polska znów miała szczęście, że wygrał Trump. Rosja też. Dlatego Rosja przyspieszyła od tamtego czasu rozwój broni hipersonicznej, co się zakończyło sukcesem. Jednak póki nie wyposażyła w nią jeszcze wojska to trwa pospieszna próba obalenia Trumpa na kilka miesięcy przed wyborami. Co ciekawe Republikanie sprytnie ograli Demokratów ujawniając proces impeachmentu, a Trump ujawnił treści rozmów telefonicznych z Zełeńskim. Polecam posłuchać o związkach Bidena oraz wpływów USA w Ukrainie przed ich kolorowymi rewolucjami, powiązaniu Balcerowicza, Sikorskiego oraz Kwaśniewskiego (nazwisko Kwaśniewskiego obok Huntera Biden’a zostało wymienione w trakcie impeachmentu jako człowieka powiązanego z Burismą). Impeachment został przyspieszony, gdy się okazało, że Trump wie coś na temat zaginionego serwera Hillary Clinton z 30 000 maili. Ślady prowadzą na Ukrainę i o to między innymi Trump pytał Zełenskiego. Co zatem jest w tych mailach, że dostali takiego ataku paniki? Zakładam, że znajdzie się tam także rozdział o Smoleńsku.

R2oor !

Maria Tomczyk – do Twojego. Pisałaś o „ratujących” nas Amerykanach, którym nie można ufać. Napisałem, że Amerykanie dopiero się budzą i zaczynają dostrzegać, że są sterowani przez tzw. Deep State

R2oor !

@Sera Tesan – Też się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że czarni oraz Arabowie nie stanowią zagrożenia, gdyż od lat pracowano na bronią chemiczną, która potrafi zabić tylko określoną rasę. Materiały na temat badań na tą bronią trudno znaleźć, zwłaszcza przez Google ale są w sieci. Spośród wszystkich krajów największe sukcesy na tym polu ma Izrael, który jednocześnie wykorzystuje tę wiedzę przy produkcji szczepionek. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że każdy tzw. uchodźca przed wyruszeniem w wyprawę do UE musiał być szczepiony lub wcześniej był szczepiony określoną szczepionką. Tym samym ten, który kontroluje antidotum lub tworzy selektywną odporność u człowieka i jednocześnie broń, która potrafi zabijać określaną rasę lub narody (poprzez modyfikacje składów szczepionek w różnych krajach) ma całkowitą władzę nad populacją. Wychodzi na to, że biała rasa nie jest taka prosta na tę chwilę do selektywnej eksterminacji jak czarna, ale poprzez szczepionki modyfikujące układ odpornościowy może się stać.

ada sad

@Sera Tesan brzmi jak absurd, szaleństwo natomiast cos w tym jest…w usa stoją juz gotowe ogromne bazy z krematoriami. gdzieś na yt były filmy o tym.

Marek

Zgadza się ale ta dziedzina o której mówisz to nie teorie spiskowe, tylko geopolityka. USA jako że do dwóch ostatnich wojen światowych weszło ostatnie, zyskali prymat nad światem kontrolując dodatkowo magistralę handlową świata jaką jest Pacyfik. ZSRR się rozpadło, po zimnej wojnie- USA strategicznie nas adoptowało i dołączyliśmy tym samym dostęp do świata zachodniego. Japonia i Australia partnerzy strategiczni USA. Taki był ład, ale on przechodzi do historii. Chiny podważają ład światowy-widać narazie zimną wojnę i wojnę handlową. Ciekawe czasy 🙂

Adrian Kraska

Przecież już kiedyś tak było. To żaden nwo, ale właśnie owo. Dwieście lat temu w środku mojego województwa zbiegały się granice trzech mocarstw. Niewiele się z tych postulatów sprawdziło. Afryka się podzieliła na bloki gospodarczo polityczno kulturowe, wielkie Indie się rozleciały, w Egipcie rządził sułtan podległy świeckim władzom Turcji, brytyjska wspólnota narodów już się rozpada, do ostatecznego jej upadku potrzebna jest abdykacja królowej, ndepenencja Kanady od jej zwierzchnictwa formalnego i zmiana flagi Australii. Autorzy tego podziału widocznie zapomnieli o Mongolii. Madagaskarowi bliżej jest do Chin niż do anglofonii, bo językiem urzędowym w nim był francuski nie angielski. Iran to się prędzej połączyłby z Pakistanem i z Afganistanem niż z Rosją. Europejskie mocarstwa rozpadną się na państwa kantoniczne, Irlandia się zjednoczy. Federalna Republika Grecji?? Co tam jest dzielić, skoro jest jeden język nowogrecki? Najprędzej wrócą do klasycznej greki. Na Zachodzie zmiany będą najgłębsze. Doprawdy nie rozumiem myślenia postkolonialistów: taki kawałek świata jak Europa oddawać konkurencji?? Przecież przy najbliższej okazji Sowieci wyrolowaliby Popkornów.

J CH

NATO BEDZIE PRZEJMOWAC FACEBOOK !!!-ZAMYKAJCIE KONTA FACEBOOKA NATYCHMIAST !!!!!–!- ZE SZCZYTU NATO–NATO ROZPATRUJE WROGOW NWO W WIRTUALNEJ RZCZYWISTOSCI I WITRYNACH SPOLECZNOSCIOWYCH. RELACJA Z NAT0-W JEZ ANG.-NATO SEEKING NEW WORLD ORDER ENEMIES IN VIRTUAL REALITY AND SOCIAL MEDIA-https://www.trunews.com/stream/nato-seeking-new-world-order-enemies-in-virtual-reality-and-social-media. Zuckeberg/Facebook jest wnukiem Rockefellera- zalozyciela UN I NWO.!!! Bezgotowkowe transakcje aby wszczepic wszystkim czipa- https://wolnemedia.net/chip-rfid-nadzieja-czy-droga-do-zniewolenia/ Ocalić Naród od depopulacji. Historia i stan obecny opieki medycznej”- https://www.youtube.com/watch?v=5YPSrTMNEq4Ochronic Polskosc !!!!- Bogdan Poręba- https://www.youtube.com/watch?v=u-iOWfNSJ4k

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=L3jTHS_RXR0&fbclid=IwAR3T6iphjn82rlhU790wSNBclXO9Zxiwk-lIGAX1IUbpt4_kXRWEcMOG9gg

================

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/02/mapa-gomberga-czyli-zarys-powojennej-mapy-nowego-swiata/

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on February 25, 2020 by in Uncategorized and tagged , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,993,572 hits
February 2020
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: