Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Światowy Kongres Żydów 2019 – Gala gangsterów i bilionerów


Dr.Henry Makow

=====================

Gala Światowego Kongresu Żydów (WJC) jest syjonistycznym skrzydłem Iluminatów, wśród gości zabrakło kilku wpływowych żydów m.in. Georga Sorosa, który finansuje i reprezentuje skrzydło komunistyczne. Zarówno skrzydło syjonistyczne jak i komunistyczne pracują dla Iluminatów, w uproszczeniu dla rodziny Rothschild oraz z nią spokrewnionych, od 200 lat kontrolują oni obydwa skrzydła prowadząc do globalnego monopolu władzy. Przyjrzyjmy się bliżej liście gości tegorocznej gali…  

Bilionerzy i miliarderzy, rosyjscy oligarchowie i ukraińscy ambasadorowie, międzynarodowi bankierzy i finansiści zgromadzili się podczas gali Światowego Kongresu Żydów w 2019 roku reprezentując niezrównaną potęgę i bogactwo walczące w imieniu syjonizmu Rotszyldów.

Światowy Kongres Żydów (WJC),   nazywa  siebie „organem reprezentującym ponad 100 żydowskich organizacji z całego świata”, 6 listopada 2019 roku odbyła się coroczna  gala  w hotelu Pierre w Nowym Jorku.

Doroczną nagrodę Theodora Herzla (nazwaną na cześć założyciela Izraela  ) otrzymała była ambasador USA przy ONZ Nikki Haley za jej oddanie i pracę w imieniu Izraela. Poprzednimi laureatami byli m.in. Joe Biden i Henry Kissinger.

Jednym z głównych celów WJC jest  wsparcie dla Izraela. Wśród wielu działań na rzecz syjonizmu kongres  współpracuje  ściśle z rządem Izraela, aby bronić Izrael przed krytyką za jego łamania praw  człowieka  i  systemu dyskryminacyjnego.

W rezultacie  najważniejszy cel organizacji to zwalczanie „ antysemityzmu ”, często polega to na staraniach o stłumienie informacji o ucisku Palestyńczyków przez Izrael.

Na ubiegłorocznej konferencji w celu przeciwstawienia się nowo zdefiniowanemu „antysemityzmowi” specjalny wysłannik USA Elan Carr  ogłosił,  że każdy urząd ścigania i każda prokuratura na całym świecie muszą „zmusić każdego, kto ma choćby odrobinę antysemityzmu, do poddania się programowi tolerancji .”

Najbardziej wpływowi uczestnicy gali WJC 2019: Michael Mirilashvili (3 mld USD), Moshe Kantor (4 mld USD), Henry Kissinger (180 mln USD), Ron Lauder (4 mld USD), Leonard Lauder (21 mld USD), Boris Lozhkin (500 mln USD), Baron David de Rothschild i Lord Jacob Rothschild (szacunkowe wartości netto rodziny wahają się od kilku miliardów do 700 bilionów dolarów, choć nieoficjalnie mówi się o dużo wiekszych kwotach to nikt nie jest wstanie w pełni skalkulować złożoną strukturę tego imperium). 

The Jewish Voice tak  opisał  ostatnią galę Światowego Kongresu Żydów w Nowym Jorku:

„W środę, 6 listopada w Nowym Jorku jest godzina szósta wieczorem, a Pierre gromadzą się dziesiątki tajnych służb w celu ochrony miliarderów, polityków i wpływowych osób na jednym z głównych wieczorów tego roku”.

JV  donosi, że „znakomita lista gości była nieporównywalna” i zapewnia skład reprezentujący niezwykłe bogactwo i władzę.

Baron David de Rothschild, Lord Jacob Rothschild, Ronald Lauder, Robert Kraft podczas WJC Gala 6 listopada 2019.

JV  podał nazwiska niektórych gości, do których są dodawane ich wartości netto oraz dodatkowe informacje:

OLIGARCHOWIE Z ROSJI I UKRAINY
 •  JV  donosi również, że „ międzynarodowi gracze, którzy zstąpili do holu Pierre’a” , to także liczni oligarchowie z Rosji, ambasadorowie z Ukrainy i dziesiątki inwestorów z kręgu wewnętrznego ”.Wśród oligarchów na imprezie był  kazachsko-zraelski miliarder  Alexander Mashkevitch, o  wartości netto  3,6 miliarda dolarów . Izraelska   gazeta  Ha’aretz nazywa go  „jednym z największych oligarchów, którzy wyszli z byłego Związku Radzieckiego”. (Mashkevitch ma  powiązania  z przestępczością zorganizowaną w USA i został oskarżony o  program prania pieniędzy w wysokości 55 milionów dolarów).Mashkevitch jest przewodniczącym Euroazjatyckiego  Kongresu Żydowskiego  (  regionalnego stowarzyszenia  WJC).

JV  nie wymienia innych oligarchów, którzy wzięli udział w gali, ale kilku rosyjskich i ukraińskich oligarchów związanych z WJC to:

*  Boris Lozhkin  –  wiceprezydent WJC  (wartość netto  450-500 milionów dolarów , prezydent Konfederacji Żydowskiej Ukrainy, w  zarządzie  EAJC,  Lozhkin  został oskarżony o  korupcję  na  Ukrainie,  był głównym doradcą ekonomicznym prezydenta Ukrainy, w zeszłym roku zwolniony ze stanowiska po ujawnieniu zarzutów o nieuczciwe transakcje finansowe)

*  Andrey Adamovsky  –  wiceprezydent WJC  (ukraiński biznesmen, wiceprezydent Konfederacji Żydowskiej Ukrainy, w 2015 r. Został uznany winnym oszustwa wobec   swoich byłych partnerów biznesowych w wysokości 34,7 mln USD, w  2016  r. ponownie uznano go za winnego  oszustwa )

*  Michael Mirilashvili  – w Komitecie Sterującym WJC ( Mirilashvili , wartości netto  3 mld USD , został  uwikłany  w różne zarzuty o  korupcję)

Międzynarodowi partnerzy i reprezentanci WJC:

 • Rep. Peter King  (republikański  kongresman  z Nowego Jorku, członek Komitetu Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Komitetu ds. Usług Finansowych, członek rankingu podkomitetu ds. Gotowości na wypadek sytuacji nadzwyczajnej, pełnił funkcję Przewodniczącego Komitetu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Izby w latach 2005-2006 i ponownie w 2011 r. -2012
 • Jason Greenblatt  (znany jako  projektant  planu pokojowego Trumpa dla Izraela)
 • Joel Gray  ( aktor o wartości 10 milionów dolarów netto  , laureat Teddy Kollek Award WJC, nagrody nazwanej na cześć byłego burmistrza Izraela w Jerozolimie, wywiad  tutaj , zastępca izraelskiego konsula generalnego w Nowym Jorku)
 • Israel Nitzan konsul generalny  izraelskiego konsulatu w Nowym Jorku, największa misja izraelska na świecie, koordynuje dialog międzywyznaniowy).
 • Książe Firyal  (wżeniony w jordańską rodzinę królewską , po rozwodzie był długoletnim  towarzyszem  nowojorskiego  megafunduszu Lionela Pincusa , partner  Erica Warburga  z potężnej rodziny bankowej, która rozpoczęła wspóracę z Rotszyldami kilka wieków temu)
 • Stanley Chera  (  deweloper , bliski przyjaciel Donalda Trumpa,  zebrał  dziesiątki milionów dolarów na kampanię prezydencką, zaangażowany w  wątpliwą  umowę na rynku nieruchomości)
 • Izzy Tapoohi  (prezes i dyrektor generalny  Birthright Israel  Foundation)
 • Linda Mirels  ( córka  południowoafrykańskiego biznesmena  Nathana Kirsha  jest głównym  udziałowcem  izraelskiej firmy, która dostarczyła technologię dla izraelskiej  ściany apartheidu )
 • Malcolm Hoenlein  (wiceprezes wykonawczy Konferencji Przewodniczących Głównych Amerykańskich Organizacji Żydowskich)
 • Ze’ev Rubenstein  (wiceprezes Israel Bonds, oskarżony o  udział  w sprawie o korupcję z Netanyahu)

Wieloletnim prezesem WJC jest multimiliarder Ronald Lauder, spadkobierca firmy kosmetycznej Estée Lauder. W wieku 37 lat Lauder  szukał  i  udało mu się  uzyskać stanowisko w Departamencie Obrony (zastępca asystenta sekretarza ds. Europejskich i NATO), a następnie ambasador.

Lauder rozpoczął przemówienie galowe, potępiając „wzrost antysemityzmu”, podając jako przykład ostatnie oświadczenia Berniego Sandersa, w których   określił sytuację w Gazie jako „niehumanitarną”  oświadczając, że część z 3,8 miliarda dolarów rocznej pomocy USA dla Izraela powinna dotrzeć do Gazy.

Przemówienie Sandersa było odniesieniem do faktu, że Izrael uczynił Gazę „ największym na świecie więzieniem na wolnym powietrzu ”. Norweska organizacja pozarządowa  donosi : „Ponad 50 lat okupacji i 10 lat blokady spowodowało śmierć 1,9 miliona Palestyńczyków mieszkający w Strefie Gazy. Właśnie dlatego protestują i ryzykują życiem ”.

Po potępieniu Sandersa, Lauder pochwalił laureatke tegorocznej nagrody WJC  ambasador USA przy ONZ Nikki Haley.

źródło:

https://www.henrymakow.com/2019/11/putting-a-face-on-the-illumkinati.html

Poniżej przemówienie barona Jacoba de Rothschild na gali WJC z 2018 roku:

===================

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,991,717 hits
December 2019
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: