Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Pogromy Żydów i sowiecka intryga. Czarna legenda atamana Petlury


PETLURA jest bohaterem rodzącej się ukraińskiej niepodległości, śmiertelnym wrogiem żydowskich bolszewików, sojusznikiem Piłsudskiego. Żydzi, nie tylko PETLURĘ zamordowali, ale też na długie dziesięciolecia obciążyli odpowiedzialnością za pogromy ukraińskich Żydów.

Żydzi z Piłsudskim robią zamach stanu w Polsce jednocześnie żydzi zastrzelili Petlurę 25 maja 1926 roku w Paryżu, gdzie żył na emigracji. W dziwnych okolicznościach w Paryżu 1918 roku przed przybyciem Piłsudskiego z Magdeburga do Warszawy, ginie jego brat w Sekwanie. Sprawca zabójstwa pozostał nieznany. Natomiast proces schwytanego zabójcy Petlury, żydzi zamieniają w sąd nad ofiarą.

Szolem Szwarcbard w 1926 r, kiedy to zamordował Symona Petlurę. Obok proces w Paryżu o zabójstwo Petlury. U góry przemówienie Szwarcbarda w sądzie, pod nim adwokat Henri Torrès. Fot. NAC, IKC, sygn. 1-E-4836-1/Wikimedia Commons/ autor nieznany -Krasnay Niva problem 46 listopada 13 1327. Magazyn opublikowany i zredagowany przez Anatolija Lunacharsky’ego i Jurija Steklova/autor nieznany – Projektor (Spotlight) numer 17 (87) 20 września 1926 r., Domena publiczna

Z bohatera ukraińskich walk o niepodległość robią antysemitę, odpowiedzialnego za liczne pogromy żydowskie. O czym rozpisują się wszystkie żydowskie gazety na całym świecie.

Żydzi na tym nie przestają. Dwie siostry Petlury, prawosławne mniszki, żydzi aresztują, torturują i rozstrzeliwują w 1928 roku w Połtawie.

Zbrodnią żydowskich nie było końca. Trzeba wiedzieć że Piłsudski wszedł do Kijowa nie tocząc żadnej walki. Wchodził na Ukrainę w porozumieniu z żydowską Armią Czerwoną, która jemu ustępowała pola. Natomiast Piłsudski nacierał na carską armię Kiereńskiego, która przed nim uciekała.

Osobę zamachowca bronili żydzi: Albert Einstein, Mark Chagalle, Romain Rolland, Henri Bergson, Maksim Gorki i Aleksander Kiereński, który jako oficer carski przygotował zabójstwo rodziny Cara. Stąd oskarżenia, przebieg i rozstrzygniecie sądu uniewinniające zabójcę Petlury. Należy zaznaczyć, że Petlura stał na czele rządu, który zagwarantował Żydom prawo do samodzielnego zarządzania swym narodowo-kulturowym życiem, rządu, który powołał Ministerstwo Spraw Żydowskich mające reprezentować interesy ludności wyznania mojżeszowego. Było ono ewenementem w ówczesnej Europie.

Jak stwierdził w maju 1919 roku bliski współpracownik Petlury, kijowski Żyd Arnold Margolin, ukraiński rząd dał Żydom więcej praw, niż jakiekolwiek inne europejskie państwo.

WIEMY JAK ŻYDZI ODPŁACILI.

Żydzi kolaborowali z ‘czerwonymi’. Lokalni żydowscy watażkowie, grupy bandytów bolszewickich mordowali, gwałcili i rabowali miejscową ludność.

Nie ma żadnych potwierdzonych decyzji lub wypowiedzi Petlury wskazujących na jego antysemityzm. Wiadomo za to, że gdy uczył się jeszcze w połtawskim seminarium duchownym, stawał w obronie Żydów. Potem, wydając gazetę, pisał o nich pozytywnie i publikował też teksty wielu żydowskich autorów, m.in. przyszłego ideologa syjonizmu Ze’ewa Żabotyńskiego.

To żydzi swoje potyczki nazwali pogromami żydów. Wymordowali Rosjan, Białorusinów, Litwinów, Polaków, Ukraińców i Ormian. Zmontowali żydowski ruch anarchistyczny, komunistyczny, socjalistyczny i nazistowski. Wszystkie te ruchy pochłonęły miliony ofiar.

Przed I Wojną Światową istniało Imperium Osmańskie, Imperium Rosyjskie, Imperium Austro Węgierskie, Imperium Pruskie. Anarchiści mieli zakaz wjazdu do Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz byli wydalani z Imperium Brytyjskiego.

Cały świat drżał w posadach, przed żydowską anarchią i żydowskimi anarchistami. Grupa studentów żydowskich (rewolucyjnej Francji z Paryża) w ramach anarchii, organizuje zamach w Sarajewie, co staje się przyczyną wybuchu I Wojny światowej. Likwidują Monarchie Prus, Austro Węgier i Rosji. Ta sama grupa anarchistów spotyka się w Salonikach i likwiduje Imperium Osmańskie a nowy twór nazywa nową żydowską Turcją. Tak Mongołowie nazwali stare państwo KHAZARIĘ z półwyspem krymskim.

Wszystkim przemianom towarzyszy ludobójstwo.

Na początku listopada 1918 r., w obliczu zbliżającego się zakończenia I wojny światowej i upadku Austro-Węgier, Ustrzyki Dolne zostały zajęte przez zbrojne formacje ukraińskie dowodzone przez żydów, które dotychczas walczyły w służbie austriackiej. Zaczęła się wojna polsko-żydowska na Ukrainie. Żydzi walczą z Polakami o Lwów. W 1918r. powstaje odrodzona Polska. Na szlaku ukraińskich formacji dowodzonych przez żydów odkryto doły masowej zbrodni na polskiej ludności cywilnej. Wszczęto międzynarodowe postępowanie przeciwko żydom. Żydowskie gazety na całym świecie wytoczyły fałszywe oskarżenia i zaczęły robić złą opinię o Polsce. Rewolucjonista bolszewicki Josef Fränkel tłumaczy w The Jewish State na język hebrajski i rozsyła informacje po świecie. Nie ukończył żadnych studiów na Uniwersytecie Wiedeńskim, ale był po czterech klasach szkoły podstawowej i miał zaświadczenie szkolnych studiów rewolucjonisty sowieckiego. W takim stanie dołączył do syjonistycznej frat Ivria rewizjonistycznego syjonizmu u Włodzimierza Żabotyńskiego. Pisał w języku hebrajskim jako korespondent galicyjski dla żydowskich gazet w Wiedniu. Tam opublikował rzekomą biografię o Theodorze Herzlu. Żabotyński podczas I Wojny Światowej przebywał jako dziennikarz żydowski w Turcji. Jego zadaniem była osłona dezinformacyjna o ludobójstwie na ludności Ormian. Tak zwani Młodoturcy pochodzili z żydów, którzy po ukończeniu studiów w rewolucyjnej Francji i naradzie Żydowskiej Loży Masońskiej w greckich Salonikach postanowili zlikwidować chrześcijan w Turcji, zajmując ich domy i mienie a winę zrzucić na muzułmanów. Z góry ustalono trzy osoby z muzułmanów na kozły ofiarne a po przewrocie, rządy w Turcji przejął żyd Ataturk, który nawet sprzedał kości swoich ofiar i został okrzyknięty przez Turków Ojcem Narodu.

W 1917 roku Żabotyński robi osłonę dziennikarką ludobójstwa żydów dokonanego podczas rewolucji na narodzie rosyjskim. Następnie kryje czystki etniczne w Rosji, Wschodniej Białorusi i Ukrainy z Polaków. Dalej zasłania żydowskie ludobójstwo (Wielki Głód) Ukraińców na Ukrainie Wschodniej. Josef Fränkel cały czas współpracuje z Żabotyńskim. Zostaje zwolennikiem Roberta Strickera, a wraz z nim w 1936 r. w Genewie jest założycielem World Jewish Congress (WJC).

Od 1936 r. koordynował europejskie działania założonej w amerykańskiej Wspólnej Radzie Bojkotowej na rzecz bojkotu gospodarczego narodowosocjalistycznych Niemiec. Wtedy amerykańskie banki żydowskie zmusiły nazistów do budowy obozów koncentracyjnych takich jakie zdążyli wybudować w sowieckiej Rosji. Wtedy Żabotyński kazał wszystko sprzedawać, przekazywać pieniądze jemu i jechać do Palestyny. Odwiedzał gminy żydowskie, straszył Hitlerem i kazał uciekać. Żydzi z rady bojówkowej stanowili piątą kolumnę uderzeniową Hitlera.

Josef Fränke uczestniczył i pomagał Niemieckim nazistom w aneksji Austrii. W Terazinie walczył o Niemcy Sudeckie i spowodował zajęcie Czechosłowacji. Pomógł Niemcom zorganizować w 1938 roku przerzut 17 tysięcy żydów do Zbąszynia w Polsce co potem zakończone zostało wybuchem II Wojny Światowej w 1939 roku.
W tymże roku, przy pomocy polskiej placówki dyplomatycznej w Szwajcarii wyjechał do Wielkiej Brytanii.

Frankel rzekomo stracił kilku członków rodziny podczas wojny. W Anglii w 1942 r. gdy Hitler gonił polskich żydów z getta do obozu zagłady, Fränkel ożenił się z imigrantką Dorą Rosenfeld. Jej córka Ruth Lynn Deech , urodzona w 1943 r. jest brytyjskim prawnikiem, który urzęduje w Izbie Lordów, która w bezczelny sposób zaatakowała Polske.

( https://nczas.com/2019/05/14/miedzynarodowy-skandal-bezpardonowy-atak-zydowki-w-izbie-lordow-polska-bezprawnie-zajmuje-nieruchomosci-3-milionow-zydowskich-ofiar-holokaustu/ )
World Jewish Congress (Światowy Kongres Żydów) to organizacja założona, miedzy innymi przez tatusia tej pani. Światowy Kongres Żydów, żąda zwrotu zrabowanego przez siebie mienia.

Wiecej tutaj:  https://tygodnik.tvp.pl/45610493/pogromy-zydow-i-sowiecka-intryga-czarna-legenda-atamana-petlury

==================

Zydowskie dzialania zbrojne na Ukrainie

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,993,767 hits
December 2019
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: