Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Gmina Żydowska i Kuria Warszawska Kościoła Katolickiego kneblują prawdę o: żydach, kłamstwie w Jedwabnem, przedsiębiorstwie holokaust i ustawie 447 Kongresu USA


Premierowa prezentacja książki pt. „Powrót do Jedwabnego” została zablokowana zarówno na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, jak i w Sali Amicus w Domu Pielgrzyma w Warszawie przez Gminę Żydowską i Kurie Warszawską, co prezentuje poniższe nagranie filmowe z Wojciechem Sumlińskim.

Niestety Wojciech Sumliński, podobno nawet dziennikarz śledczy, wykazuje tutaj naiwność typową dla wielu polskich katolików, ponieważ nie może się nadziwić jak to możliwe, że Gmina Żydowska mogła nakazać Kurii Warszawskiej Kościoła taką decyzję.

Sugeruje, że to jakaś osoba z Kurii więc zapewne pochodzenia żydowskiego, słucha się Gminy Żydowskiej, bo nie ma nawet odwagi pomyśleć, że w takiej strukturze hierarchicznej jest to decyzja wynikająca z głównego kierunku politycznego  tejże hierarchii Kościoła, czyli Episkopatu Polski !!!

Nie chce też zauważyć ogromnej ilości faktów, dowodzących niezbicie, że  Gminy Żydowskie w Polsce i nie tylko, wspólnie z hierarchią Kościoła Katolickiego, a więc i z większością kleru, realizują „ramie w ramię” wspólną politykę przeciw Polakom w Polsce.

Przekreslona prawda

Mało tego, nie chce zauważyć, że ta wspólna polityka Kościoła Katolickiego i żydów jest realizowana w Polsce od początku transformacji. Jest ogromna ilość faktów i dokumentów, które wprawny dziennikarz śledczy, powinien łatwo przeanalizować i wyciągnąć wnioski, a nie zamykać oczy, aby nie widzieć i zatykać uszy, aby nie słyszeć. Pan Sumliński długo upowszechniał pierdoły, że za to co się dzieje źle w Polsce winne jest WSI, FSB, Rosjanie i komuniści, nie zadając podstawowych pytań:

KTO SKORZYSTAŁ NA TRANSFORMACJI KOLONIALNEJ W POLSCE ?

JAKIE WYWIADY I ORGANIZACJE, JAWNE I TAJNE, BRAŁY W TYM PROCEDERZE UDZIAŁ ?

Czy to jest naiwność, czy antypolska działalność polityczna ks. Małkowskiego oddelegowanego przez hierarchię KK?

Jako wychowany na „martyrologii” solidarnościowo-kościelnej nie chce widzieć, że ta współpraca Kościoła z żydami przeciwko Polakom i Polsce trwa od co najmniej lat 50-tych ubiegłego wieku, jeśli nie od wojny. I na to jest także dostępna ogromna ilość faktów i dokumentów, pod warunkiem, że chce się uczciwie podejść do ich analizy.

Karol Modzelewski czołowy działacz Komitetu Obrony Robotników  ( KOR) i Solidarności, pochodzenia żydowskiego, stwierdził zgodnie z prawdą:  „(…) bez Kościoła czeka nas (czytaj: żydów) w Polsce zgroza”.

I rzecz najważniejsza, której Wojciech Sumliński nie chce przyjąć do wiadomości, że obie te religie monoteistyczne, a także islam, zostały stworzone w tym samym miejscu na Bliskim Wschodzie, przez te same  środowiska ziemskie i pozaziemskie. Mimo takich samych FUNDAMENTÓW tych trzech religii, cele, role i zadania są inne dla judaizmu, a inne dla chrześcijaństwa i islamu, co dobrze wyjaśnia samo opracowanie  i cykl ponad kilkunastu artykułów w nim zamieszczonych pt.: LICHWIARSKA ANTYCYWILIZACJA: PAN, czyli żyd i NIEWOLNIK, czyli chrześcijanin i muzułmanin !!!

Polecamy obejrzenie poniższego nagrania z Wojciechem Sumlińskim w telewizji w wRealu24. Pod wywiadem  są wybrane komentarze widzów. Natomiast na samym końcu zamieszczamy bogaty zestaw linków odnośnie  dokonań żydów wobec Polski i Polaków.

Redakcja KIP

PILNE! Sumliński i Dr Kurek znowu zablokowani ws. premiery „Powrotu do Jedwabnego”! Boją się prawdy?

Opublikowano za: wRealu24

Wybrane komentarze

Paweł Biel Maryan  Mam wielkie szacunek do Pana Sumlińskiego. Jest jednym z niewielu prawdziwych dziennikarzy, który ma odwagę mówić Prawdę i żyć według niej. Niech Pan dalej tak trzyma. Panie Redaktorze Rola robi Pan wspaniała pracę

W K

>> I dlatego nie wystarczy urodzić się człowiekiem – trzeba jeszcze być człowiekiem. Zachować godność – to być sobą w każdej sytuacji życiowej, to stać przy prawdzie, choćby miała ona nas wiele kosztować. Bo prawda w czynach, czy prawda wypowiadana w słowach, kosztuje. Tylko za plewy się nie płaci, ale za pszeniczne ziarno często trzeba zapłacić. Prawdy nigdy człowiekowi nie wolno zdradzić. Mówił już kiedyś poeta Novalis, że „człowiek opiera się na prawdzie i jeżeli zdradza prawdę, zdradza siebie. Kłamstwo poniża ludzką godność i zawsze było cechą niewolników, było cechą ludzi małych”. A Ojciec św. w lutym ubiegłego roku wołał: „Nie jesteś niewolnikiem. Nie wolno ci być niewolnikiem. Jesteś synem.” Zachować godność, to żyć w zgodzie z sumieniem. To budować i kształtować w sobie sumienie prawe. To dbać o sumienie narodowe, bo wiemy, że gdy sumienie zawodziło, dochodziło do wielkich nieszczęść w naszej historii. Jednak, gdy sumienie narodowe zaczynało się budzić, ożywiać się poczuciem odpowiedzialności za dom ojczysty, wtedy następowało odrodzenie narodów. <<

Adaria

Idealistyczne podejście, ale tak nigdy nie ma.

Mariusz Niekonieczny

Ambasada Iranu na 100% nie odmówi.

balcajt papaj

Właśnie miałem pisać, żeby zrobić spotkanie w jakiejś gminie muzułmańskiej. „Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem”.

Liliana Wojtulewicz

Ostatnia deska ratunku to Ambasada Iranu

Ana Ignatowicz

@Piotr Jaworski ostatnia deska ratunku. Iranczycy juz raz, w czasie wojny, nam pomogli.

Marek P.

@Eliz Star ambasada Palestyny

Lone Wolf  Słyszeliście kiedyś o masowych spotkaniach w ambasadach obcych państw? Wiecie co to jest zabezpieczenie kontrwywiadowcze ambasady? Samo sprawdzenie wszystkich kilkuset chętnych, wśród których na pewno byliby żydowscy prowokatorzy, zajęłoby ze trzy razy więcej czasu niż samo spotkanie. Macie dobre, polskie serca, ale proponuję kubeł zimnej wody na głowę, bo trochę jest przegrzana.

Artur Skupien

Szanowny Panie Wojciechu proszę na siebie uważać. Mam wrażenie, że oni panu i pozostałym autorom książki nie pozwolą spokojnie żyć.

Vinner 1

Wiec my im też.

Artur Jutkowiak

Czas na repolonizację kurii.

Tadeusz

gdyby było to możliwe to dawno by się odbyło

Tadeusz A

Przecież purpurowe sutanny biskupów to oznaka gotowosci na cierpienie za wiarę.

Tadeusz

@Tadeusz A ale do zniszczenia Polaków na pokolenia przez możnych tego świata z powodu bycia naiwnymi łatwymi

Lone Wolf

Nie, czas na DESEMITYZACJE polskiego kościoła.

Ela Sc

Aż trudno w to uwierzyć, że tak się zachowują księża katoliccy, co spowodowało zdradę, aż tak są skorumpowani 🤮

Grzegorz Olszewski

Trzeba by było zacząć od Watykanu.

mrfreddie04p

@Tadeusz W/g pana Tadeusza nic się nie da zrobić. A upadek naszego państwa musi nadzorować PiS.

Tadeusz

@mrfreddie04p da się i robi się bardzo wiele, wasze kłamanie, że jest tylko wszystko albo nic jest podłe, jednak nawet PiS nie jest wszechmocne (do czego się też przyczynialiście pogardą i osobną listą), i liczenie się z rzeczywistością to sprawa rozeznania a nie bycia kapryśnym dzieciakiem z chciejstwami młodzieńczymi

Marian Wikarek

Całą tą kurie na powróz i do gnoju prowadzić.

Tadeusz

@Marian Wikarek tego właśnie chce ta gmina i wy temu ulegacie jak dzieci zwiedzione, hańba takim jak wy naiwniakom dziecinnym

Marian Wikarek

@Tadeusz Gmina to se może chcieć, ale u siebie w izraelu, jeżeli kuria czy inny pies czy wydra ulegnie namową czy naciskom to na powróz i do gnoju nie ma matko zmiłuj się.

Check Mate

Panie Winnicki, z całym szacunkiem, ale czy Pan naprawdę wierzy, że to spotkanie w knesejmie w Warsz – Awiwie w centrum polin uda się zorganizować? W każdym razie trzymam kciuki.

Tadeusz A

Te obdartusy pustynne” trzęsą Polskim Kościołem

Bożena Mentel

Trzeba próbować, będą problemy, będziemy jazgotać……aż w końcu wyjdziemy na ulicę……..

Laszka

@Tadeusz A nie ma czegoś takiego jak „polski kościół” jest kościół watykański, który okupuje Polskę. Każdy urzędnik KK powinien stracić polskie obywatelstwo, bo jest zobowiązany do posłuszeństwa okupantowi Polski. Musi się mu podporządkować.

Marko Ptaszek

jony już napewno się tym zajmie odpowiednio!!!

Laszka

@3847 Polak po to, żeby się krew polała? My musimy pobić ich własną bronią. Wejść w ich struktury i dostać się do sejmu, a potem stworzyć polską partię i przejąć władzę. Dać się zabić jest łatwo, a kto będzie wtedy Polski i Polaków bronił, jak najlepsi zginą?

Ana Ignatowicz

Do spotkania w Sejmie nie dojdzie.

Regina Wieladek

@3847 Polak to lepiej, żeby nie poniosło w przyszłości. Trzeba wykorzystać ich metody i nie dać się sprowokować ani nie dać się podzielić.

GrzeLeg 1916

@Regina Wieladek Ciekawe jak to wszystko się potoczy. Mam dość tego czołgania Ojczyzny i jestem mięsem armatnim, które rzuci się pierwsze jeśli trzeba będzie, a Ci mądrzejsi i wygadani niech debatują…

mrfreddie04p

Trzeba próbować. A jak zablokują, to nagłaśniać.

Maciej Maciejowski

Premiera powinna się odbyć w Muzeum Polin w Warszawie. To Muzeum wybudowano za nasze polskie pieniądze. Jonny Daniels na pewno się zgodzi.

wungo bn

Doskonały pomysł z tym muzeum polin, Polacy wybudowali i dalej utrzymują, tam trzeba pokazać tę książkę i uświadamiać żydów. Tak panie Sumlinski tam zrobić promocję książki o Jedwabnem. Nie mogą odmówić. W razie odmowy zaprzestać panie Glinski finansować to muzeum .

Regina Wieladek

Maciej Maciejowski – dzięki! Dawno mnie nikt tak nie rozśmieszył. Ale pomysł całkiem, całkiem…

Marian Wikarek

kaczor z jego przygłupami się nie godzą.

Halina Ratajczyk

Dokładnie…Przed chwilą zamówiłam kilka…Dla przyjaciół…Dam im pod choinkę…

50marek

oni są wszędzie i w Kurii i w Watykanie

zejman02

Wnioskuję z powyższego, że gminy żydowskie zaszczepiają w Polsce antysemityzm. Żydzi w Polsce są decydentami w kwestii co nam wolno a co niewolno. Polska zaczyna być usraelem bis. 🇵🇱

Liliana Wojtulewicz

Polacy są „palestynczykami” w Polsce.

jędrek

zdelegalizować gminy i przystępujemy do odbudowy Polski.

Aleksandra Samiec

Właśnie prawdy się boją! – oni prawdy nie uznają, tylko kłamstwo.

wungo bn

Żydzi dzięki kłamstwu doją Polskę i Polaków.

K S

Żydzi. Za co perfidna nacja.

Ireneusz Grochowski

To sami księża a zwłaszcza hierarchia powodują, że ludzie odchodzą od kościoła!

Marek Kubis

Dlatego że kościół jest demoniczną strukturą, więc mądrzy inteligentni ludzie przejrzeli na oczy i wychodzą po za tą organizację. Człowiek, który jest świadomy dialogu z własną duszą i Najwyższą Inteligencją jest wolny od zakłamania i indoktrynacji przez tą fałszywą organizację.

Radek Murawski

Wierzysz w księdza czy w Boga???

Piotr G

Bóg jest wszędzie, ale w Kościele jest go chyba coraz mniej.

bak elzbieta

Mośki boją się prawdy ?????? Wtrynili się już wszędzie, a ich interesów chroni prezio.

Aleksandra Samiec

Myślę, że prezia trzymają za gardło i ma gówno do gadania

wungo bn

Prezydent też jest prożydowski i proukraiński. Też słucha Danielsa i swego teścia Kornhausnera , który nie jest przychylny Polsce.

Tadeusz A

Nie ma miejsca „żeby urodziła się prawda, brawo hierarchowie kościelni. Raczej Ajwaj

OGIEŃ 2000

Teź tak pomyślałem. Ci z Izraela 2000 lat temu blokowali prawdę, a inni się boją. Dla Jezusa Chrystusa nie było miejsca, na to się narodził i na to przyszedł na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Piłat zapytał cóż to jest prawda. W jakimś filmie widziałem scenę- kobieta podczas przesłuchania zapytana o jej wersję prawdy powiedziała, że prawda jest jedna, a jej wersje to już nieprawdy. Chrystus rzekł nie bójcie się tych co mogą ciało zabić.

Antoni Nowacki

Tadeusz A No to wierni wystawia Wam rachunek. Jesteście jak myszy gonione przez kota. Beznadzieja.

Adaria

nie ma żadnego „jezusa chytrusa” „ani żadnego podobnego

Kama5

„Mamy tysiącletnia historię” —- Tylko tysiącletnia? A co z historia przedchrześcijańską?

Stanisław STASZECKI

Właśnie 10.000LAT.

zenon bebel

Bandziory żydowskie książka będzie kupowana przez Polaków -‚Powrót do Jedwabnego.

Zofia Toczek

Nycz i wszystko jasne!!!

Eliz Star

To oczywiste…Nycz jest prowodyrem

Edmund Warzecha

.. Nycz to Stara Wiś koło Wilamowic, Bielska-Biała.. zaciągnąć „języka”..

Roman Dobosz

Przecież my żydami nie mamy żadnych interesów, dlaczego my tolerujemy to żydostwo, który pluje na Polskę, czy Polacy nie mają honoru

Eliz Star

Ale oni mają interesy u nas

jędrek

My nie mamy, ale kacza ma. Dlatego państwo polskie to taki żart i klepanie biedy dla zwykłych Polaków.

Michael BMW

Won z nimi z polski!!!!!!!

Podos X

Panie Romanie czy Polacy wiedza ile PAD razem z PIS-em wydali przez 4lata obywatelom izraelskim -Polskie Obywatelstwo. Uważam iż nieuświadomiony elektorat PIS-u nie ma zielonego pojęcia, co się dzieje?

Teresa Stoppa

Podos X A kto ma tego świadomość od kiedy ona są wydawana? Ile emerytur? Bo to się nie zaczęło od PIS.

Podos X

@Teresa Stoppa Są źródła i trzeba szperać w imieniu dobra Ojczyzny ! Skoro masz czas to wdepnij na OpcjeSpoleczna Videoblog – „Żydzi stwierdzili Polska antysemicka. Żydzi maja zakaz wjazdu do wielu i państw.”  Najwięcej PAD wydal POLSKIEGO obywatelstwa ………………….za czasów PIS!!!

Jan Podejko

Jeśli przejrzycie historię cmentarza w Legnicy to tam przeniesiono cmentarz żydowski z powodu powodzi. Kości zmarłych pływały, ale nie wolno tego zrobić w Jedwabnem? Hipokryci – nie Polacy lecz żydzi.

Mirka R

U nas rządzą wszyscy, tylko nie Polacy!!

Tyna 1 dzień temu

Horror po prostu horror wierzyć mi się nie chce że dożyłam takich czasów , Pozdrawiam Panów i życzę zwycięstwa i opieki Boga

mirkapl 1 dzień temu

Prócz tego, że zrobicie w poniedziałek spotkanie, to w sejmie też. Nie chciałabym mieć powtórki z tajnych kompletów. Życzę zawsze prawdy

Barbara Limba

Ktoś nam zabiera wolność i niezależność– przede wszystkim.

Tomasz B

to proste, kuria umoczyła dupę w jakiś przekręt, pedofilię itp., mosad o tym wie i zaszantażowali katolickich decydentów o czym zapewne później będzie książka no i będzie po świętych mężach katolickich nie mających nic wspólnego z wiarą

Regina Wieladek

Tomasz B. Zacznij od okrągłego stołu i zobacz kto się z kim układał i czyje pieniądze były w grze. Polska została sprzedana za pieniądze przeznaczone na organizację buntów społecznych, ludzie wykorzystani w przepychankach dwóch ugrupowań tej samej nacji. Ktoś ma jeszcze wątpliwości po tym co się obecnie dzieje? Opracowany scenariusz jest realizowany, a watykańscy funkcjonariusze mają w tym swój interes. Ludzie mają pracować, płacić podatki i dawać datki. Mają za to grille, mecze, sylwestra w Zakopanem, propagandę w TVP i głodowe pensje (w większości). Każdy trybik musi spełnić swoją rolę albo będzie wymieniony. Chyba że cały mechanizm się zepsuje, wtedy warto się zastanowić, jak ma działać po naprawie.

Piotr G

Toż obecna „elita” kościelna to w znakomitej większości wysłani przez UB tajniacy. Bardzo często obrzezani. To widać i słychać od lat. „Po owocach ich poznacie.” Mówił Pan. Bo co to za kardynał który zabrania odprawiania mszy, a świece hanukowe pali?

Adam niewolnik

Witam Pierwsze 1000szt rozdać w całej Polsce o jednej godz, jednego dnia Resztę zrobią sami ludzie,, zakazany owoc smakuje najlepiej,, a tak przy okazji Ci co mają powilacze drukarki do roboty komuna wróciła

Wieslawa Szkafarak

To coś gorszego od komuny

Aneta Guglas

Jak można, jak to możliwe!!!!!nasza ojczyzna, nasza historia i rządzi gmina żydowska kurią kościoła katolickiego???? Boże widzisz i nie grzmisz!!!!!!!!!!!

Mikołaj Szpakowski

Wątpię, że żydostwo na tej stronie komentarze czyta …

Piotr Kowalski

@Mikołaj Szpakowski oj czytają z uwagą

MonaLisa *

Zgadzam się w 100%!

Mariusz Zalewski

Czytają zwłaszcza tu!

Giuseppe Bevilaqua

Niech rządzą u siebie Polak jest Polakiem i Polakowi niech Święta Prawda błogosławi amen

Adam niewolnik

A tak dla jaj wystąpić do gminy i zaprosić ich na premierę

Adam niewolnik

@Aleksandra Samiec Witam opanowali nas, musimy my Polacy zmienić taktykę należy być twardym, a jednocześnie ośmieszać na każdym kroku, mówić, że są śmiesznie niepoważni i w ogóle nie mamy o czym z nimi rozmawiać, śmiać się z nich, to ich wyprowadzi z równowagi pozdrawiam

Aleksandra Samiec

@Adam niewolnik No tak -oni o antysemityzmie, a my -o antypolonizmie. Pozdrawiam

Halina Ostowicz Ostowicz

Przecież kamaryli braci Kaczyńskich, gdy kamienowała abpa Wielgusa (narodowca), chodziło o to by na stolicy biskupiej zasiadł ktoś pokroju Nycza. Nie mówcie Panowie tylko o Komorowskim. Grzech pierworodny – to ci dwaj panowie i ich dwór ( loża Kopernik?). Ci najgorliwsi zginęli 3 lata później pod Smoleńskiem…

Ignacy Sandal

Kpisz, czy o drogę pytasz? Przecież sądy i cały wymiar sprawiedliwości opanowany jest przeważnie przez potomków azjatyckiego ludu wędrownego. 😣

Marzena Prus

MYŚLĘ ŻE JEST TO „SPRAWDZAM” DLA NASZYCH NAJWAŻNIEJSZYCH POLITYKÓW …

Liliana Wojtulewicz

Jacy politycy nasi? Polsko-języczni, Dramat.

Ash Williams

w 2015 roku myśleliśmy, że wrogami Polski, prawdy i wolności są libertyni PO, gumofilce z ZSL i marksistowska szuria wszelakiej maści, że ekspozytury FSB i BND… Dzisiaj wiemy, że PiS i Gowin (podobno w Solidarnej Polsce wrze w kontekście kaczo-gowinowskiej uległości grożącej utratą władzy w razie wdrożenia JUST ACT) to drugi nóż wbity w polskie serce! Wiedziałem, ze będzie całowanie się PiSu po obrzezanych końcówkach z eskimosami, ale nie sądziłem, że przybierze to taką skalę! Oni gotowi są przehandlować Polskę, niszcząc ją de facto.

karollo1916

Żaden szok panie Marcinie, KK w Polsce to zdrajcy od wieków i nie mówię o poczciwych księżach.

Bożena Mentel

Tam pełno Żydów, celowo wprowadzonych celem rozwalenia kościoła katolickiego od środka…Życiński, Nycz, Polak i cała masa innych i to na samym szczycie hierarchii…..

Kowalski Jan  Powiedzenie: „Wasze ulice, nasze kamienice” ma taki właśnie sens.

Regina Wieladek  @Magic White parafie? A kto jest funkcjonariuszem Watykanu jak nie proboszcz? Może nie są szczęśliwi z tego powodu, ale tkwią w systemie

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=uT0XCdHuXx4&feature=emb_logo

Od redakcji KIP:

W uzupełnieniu przedstawiamy bogaty zestaw artykułów opublikowanych na naszej stronie:

0. Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był żydowskim oszustwem.

0. Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie „Holocaustu”!

0.Holokaust czy 99 procentowy mit?

0. Czy ukrywająca się diaspora żydowska w Polsce liczy 4-5 mln ?

0.UKRYTA HISTORIA NIESAMOWITEGO ZŁA CHAZARSKIEJ MAFII The Hidden History of the Incredibly Evil Khazarian Mafia

0.Rządy PiS: złote żniwa lobby żydowskiego w Polsce

0.Nadciąga inwazja

0.OD KATOLICKIEJ I SŁOWIAŃSKIEJ POLSKI PRECZ !!! TESTAMENT polskiego patrioty, Wielkiego Polaka – Albina Siwaka – wierszem pisany !

0. Sytuacja jest bardziej poważna, niż się zdaje… to dla Polaków i Polski BYĆ, albo NIE BYĆ !!!!!!

 

 1. ANTYSEMICKIE MLEKO, ŻYDZI POSZLI ZA DALEKO…
 2. Żydzi byli wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego?
 3. Dlaczego Polska padła z końcem XVIII wieku ?
 4. LICHWIARSKA ANTYCYWILIZACJA: PAN, czyli żyd i NIEWOLNIK, czyli chrześcijanin i muzułmanin !!!
 5. Żydowska okupacja – ziszczone obawy Juliana Ursyna Niemcewicza i ks. Stanisława Staszica
 6. O fałszywce tzw. „przywilejów żydowskich”
 7. Żydo-masońscy prowokatorzy Powstania Listopadowego – narodowej zbrodni w „oprawie” romantycznej i pseudopatriotycznej
 8. Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar
 9. POLSKIE MAJĄTKI trafiały w RĘCE ŻYDÓW za ZDRADĘ POLSKI ?!!!
 10. PRAWDA O WIELKIEJ ŻYDOWSKIEJ REWOLUCJI PAŹDZIERNIKOWEJ W ROSJI
 11. Aleksander Sołżenicyn: Rola Żydów w systemie sowieckim
 12. Uszkujnik. Paradoksy historii. Tajna historia Rosji, Europy i Świata http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/
 13. Media przemilczają najgorszy holokaust w dziejach ludzkości. Żydowscy mordercy zabijają 66 mln w sowieckich gułagach.
 14. Przeżyjesz SZOK: 100 lat agresji żydowskiej na Polskę
 15. Jak Żydzi zdradzali Polskę w 1920 roku ?
 16. Bitwa Warszawska bez udziału żołnierzy pochodzenia żydowskiego – zapobiegliwość gen. Sosnkowskiego ocaliła Polaków przed klęską?
 17. Judeopolonia – Paradissus Judeaorum
 18. Wstrząsające kulisy pierwszych dni wojny w Polsce. Oto co wtedy robili Żydzi.
 19. GESTAPO – NKWD Spotkanie Na Szczycie w Zakopanem
 20. Seks, korupcja i hazard: o „bohaterach” getta którzy nie uczestniczyli w powstaniu
 21. To chazarskie żydostwo mordowało Polaków w Katyniu
 22. “Po pierwsze. W Katyniu nie zginął ani jeden Żyd z polskiego wojska….”
 23. Profesor Chodakiewicz: czy w Jedwabnem w 1941 r. była stacja benzynowa?
 24. Jak żydowscy pretorianie Hitlera zainicjowali Holocaust
 25. Prof. Hirszfeld mieszkaniec Getta Warszawskiego: „ Żydzi nienawidzą Polaków, a Niemcy są ich nieodwzajemnioną miłością …. itd.”
 26. ŻYDOWSKA POLICJA W SŁUŻBIE GESTAPO
 27. Żydzi mordowali Polaków we współpracy z Niemcami
 28. Stawianie histerii holokaustu z „głowy na nogi”, czyli jak „dzielnie” żydowscy żołnierze Hitlera, walczyli ze Słowianami, w tym Polakami i swoimi współbraćmi, w interesie Niemiec !
 29. 1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach
 30. Żydowskie obozy koncentracyjne
 31. Piramida i inne wyszukane tortury Salomona Morela. Komunistyczny zbrodniarz, który nigdy nie poniósł kary za sprawą… państwa Izrael.
 32. ŻYDOWSCY KACI NKWD
 33. ZAMORDOWALI I ZWIALI DO IZRAELA oprawcy, którzy zakatowali Gen Augusta Emila Fieldorfa „Nila”
 34. Dwa „pogromy”(Kielce, Jedwabne) – jedno kłamstwo wielokrotnie powtarzane
 35. Dlaczego Syjoniści rządzą Polską!
 36. Żydokomuna w Polsce po II wojnie światowej – według Kevina MacDonalda
 37. Jak konspirowano Syjonistów ? Zmiana nazwisk.
 38. Skąd się wzięły żydowskie nazwiska?
 39. Szokująca, brutalna prawda o hucpie w marcu 1968 r. i sprawcach terroryzmu na świecie.
 40. Prof. Żaryn o stosunku Episkopatu Polski do emigracji po marcu 68 roku 20.000 Żydów z PRL – „zbrodniarzy komunistycznych z lat stalinowskich” oraz ich rodzin.
 41. Żydzi wyjeżdżali dobrowolnie ! – prawda o Marcu 68′
 42. Żydzi znów chcą kasy od Polski. Wypędzeni w 1968 r. ze stanowisk w partii, bezpiece i rządzie domagają się odszkodowania!
 43. Współodpowiedzialność Żydów za Holokaust
 44. Religia Holocaustu a „polskie obozy śmierci”
 45. Historia powstania i upadek mitu o „holokauście”.
 46. Strategia żydów wobec Polaków, jako „podziękowania” za 800 –letnią ochronę ich egzystencji i przetrwania, według dr Zbigniewa Kękusia
 47. Roszczenia żydowskie – historia, fakty, stan obecny
 48. Interpelacja posła Majki w sprawie roszczeń żydowskich i rezygnacja polskich władz z posiadanej ochrony prawnej w tym zakresie.
 49. Dość kłamstw holokaustu
 50. Dlaczego „polski” rząd boi się PRAWDY o holokauście?
 51. Dlaczego żydzi boją się PRAWDY o holokauście?
 52. ANTYSEMITYZM i Holokaust… wg Żydów „To taki trik.”
 53. ELITY III RP – RODOWÓD cz.1 – WŁADYSŁAW GAUZA [Radzę czytelnikowi to zapamiętać, czytając te dokumenty!]
 54. RODOWÓD NADZWYCZAJNEJ KASTY
 55. My weźmiemy władzę a wy Polacy pójdziecie z torbami, czyli Michnik szczery po alkoholu
 56. Czy potomkowie wdrożycieli Komunizmu Wojennego ( 1944-1956) zamierzają przywrócić terror wobec Polaków z tamtego okresu ?
 57. TAJNA POLITYKA JAKUBA BERMANA JEST WSPÓŁCZEŚNIE JAWNIE REALIZOWANA
 58. RASIZM ANTYPOLONIZMU = Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko – żydowski
 59. Przypominamy historię mienia żydowskiego w okupowanej przez Niemców Polsce
 60. WYPŁACONE PRZEZ POLSKĘ ODSZKODOWANIA ZA MIENIE POŻYDOWSKIE
 61. Żydowscy uzurpatorzy Wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem
 62. Pamiętne słowa sprzed 22 lat, które dziś brzmią proroczo…
 63. ZERO ODSZKODOWAŃ ŻYDOM ! -Oszczerczy Pozew i Wyrok Sądu USA wydany 3 marca 2006 – Dlaczego Panowie Tusk, Komorowski, Bartoszewski, Bracia Kaczyńscy i Duda ukrywali fakt istnienia takiego wyroku przed Polakami ?
 64. PODWÓJNE STANDARDY SYJONISTÓW. Jeden dla “Ludu Wybranego”, drugi dla “Pogan”
 65. Izrael żąda od Polski zmiany ustawy o restytucji mienia
 66. To nawet nie skandal, to ZDRADA! Potajemnie zmieniana jest pod dyktando Izraela ustawa reprywatyzacyjna!
 67. Jak Kaczyńscy sojusz z Izraelem budowali
 68. ŻYDZI ŻĄDAJĄ OD POLSKI ZWROTU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA WAWELU
 69. Ustawa 447 kto to robi i kto zyskuje ?
 70. Dwie zrealizowane umowy o odszkodowania za mienie bezspadkowe pomiędzy: Izraelem a RFN z 1952 r., i Izraelem a Polską z 1947 r.
 71. Czy Kaczyńscy nie wiedzieli, że Żydzi już dostali odszkodowanie za mienie bezspadkowe od Niemiec i… w ramach umów indemnizacyjnych od Polski ???????
 72. Po co Polsce Izrael ? Czy tych dwóch, którzy zamierzali ukraść Księżyc – ukradną Polskę?
 73. Czy rzetelna prawda historyczna jest antysemicka ?
 74. Judeopolonia – atak Żydów na Polskę?
 75. Żydzi i inne nacje: symbioza czy pasożytnictwo?
 76. Żydzi i Polacy – po prostu nie pasujemy do siebie
 77. Kilka faktów o naturze „naszych starszych braci w wierze”
 78. „Żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i mogą ją zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów” pod kontrolą WSI, ABW i AW
 79. ANTYPOLONIZM JAKO FORMA RASIZMU I SZOWINIZMU
 80. Dlaczego Żydzi nie walczą z antypolonizmem ? W Izraelu jest znacznie więcej antypolonizmu niż w Polsce antysemityzmu
 81. Antypolonizm i antysemityzm – wolnoć, Tomku, w swoim domku
 82. –Transformacja ustrojowa w demokrację kolonialną
 83. Czy ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?
 84. Żydowski kapitalizm niszczył II RP – dzisiaj niszczy III RP
 85. ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI MAJĄTKU NARODOWEGO
 86. Żydowskie koncerny przejmują polską wodę pitną
 87. Marek S. Program eliminacji Polaków
 88. PiS chce naprawdę oddać Polskę Żydom !
 89. Transformacja Polski w POLIN: 2 lata więzienia za krytykę żydowskich roszczeń?!
 90. Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…
 91. ODDALIŚCIE POLSKĘ ŻYDOM!
 92. Dekomunizacja czyli grabież majątku narodowego…
 93. MODUS OPERANDI, czyli jak schwytać sprawcę
 94. NIECHCIANI POLACY – przez post-solidarnościowych, syjonistycznych RASISTÓW, w elitach politycznych, intelektualnych i dyplomatycznych, u władzy kolejnych ekip III RP.
 95. I JAK TU NIE BYĆ ANTYSEMITĄ ?
 96. Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni ?
 97. Judeocentrycy i masowe zbrodnie
 98. DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ MIESZAĆ RASY (MULTIKULTURALIZM)
 99. Obiektywna analiza publicystyki politycznej Radia Maryja sprzed 5-12 lat.
 100. SATANISTYCZNY HOLOKAUST- 85% LUDNOŚCI z użyciem IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela

===================

Za:   http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/11/gmina-zydowska-i-kuria-warszawska-kosciola-katolickiego-knebluja-prawde-o-zydach-klamstwie-w-jedwabnem-przedsiebiorstwie-holokaust-i-ustawie-447-kongresu-usa/

===================

Powrot do Jedwabnego

Kuria i Gmina przeciwko „Powrotowi do Jedwabnego”

Kuria i Gmina przeciwko „Powrotowi do Jedwabnego”

=============

2 comments on “Gmina Żydowska i Kuria Warszawska Kościoła Katolickiego kneblują prawdę o: żydach, kłamstwie w Jedwabnem, przedsiębiorstwie holokaust i ustawie 447 Kongresu USA

 1. Robert Jarosz
  November 25, 2019

  Zawsze wiedziałem, że Watykan i jego filie w Polsce to największy wróg Polaków, ale mało kto w to uwierzy, bo co? Bo Polak (w sumie pół-żyd po matce) był papieżem?

 2. Robert Jarosz
  November 25, 2019

  ZDRAJCY TARGOWICCY ROZLICZENII JAK NALEŻAŁO! ZADZIWIAJĄCY SKŁAD, CO NIE? POLACY, IDŹCIE WRESZCIE PO ROZUM DO GŁOWY I WYJDŹCIE Z GRONA TEJ NIERZĄDNICY!!!

  Dla przypomnienia: Prymitywnym i Skundlonym:

  Inicjatorami i egzekutorami TARGOWICY byli:

  michał jerzy poniatowski – prymas Polski, skazany przez sąd kryminalno-wojskowy na karę śmierci za zdradę ojczyzny

  józef kossakowski – biskup inflandzki, powieszony za zdradę ojczyzny 9 maja 1794 w Warszawie

  ignacy jakub massalski – biskup wileński, powieszony za zdradę ojczyzny 28 czerwca 1794 r. w Warszawie

  wojciech skarszewski – biskup chełmski, skazany przez sąd kryminalno-wojskowy na karę śmierci za zdradę ojczyzny,

  michał roman sierakowski – biskup pomocniczy przemyski.

  adam naruszewicz – biskup łucki.

  antoni onufry okęcki – biskup poznański

  jan stefan giedroyć – biskup żmudzki

  ferdinando maria saluzzo – nuncjusz papieski.

  JUŻ TERAZ WIECIE DLACZEGO 3 ROZBIORY POLSKI NASTĄPIŁY, A W KOLEJNYM ROKU 1795 POLSKI JUŻ NIE BYŁO NA MAPACH?!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,992,231 hits
November 2019
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: