Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Kto jest właścicielem III RP?


 Odpowiedź pozornie oczywista.

Znalezione obrazy dla zapytania Kto jest właścicielem III RP?

Ale pamiętając zdanie” nie po słowach, a po czynach ich poznacie…”, można też pomyśleć, że suweren niedzielnych wyborów jest zasobem, a nie właścicielem. Niektórzy marzący o Polsce szlacheckiej, niedługo przekonają się jak żyje się nieszlachcicom.

Przykro mi potwierdzić wnioski, które można wyciągnąć z poniższego felietonu, ale nie mam wyjścia.

Rodacy nawet, gdy pomyślą, to nie chce im się wprowadzać we własne życie logicznych konsekwencji.

Zadowalają się machnięciem ręki „jakoś to będzie…” 

Fakt, ale później szukają odpowiedzialnych za to „jakoś”.

I jakże często są to jacyś „inni”.

https://justice4poland.files.wordpress.com/2019/10/f4b0b-policjan2bkajdanki2b82blatek.jpg

„Możesz robić jedynie to, o co cię poprosimy”.

Amerykański policjant zakuł 8-latka w kajdanki.

„”” Dariusz Nejman 23 godz. ·

 Na pewno pamiętacie słowa Premiera Morawieckiego, który przekonywał , że Polska do kogoś należy.

Jak mawia stare porzekadło PO CZYNACH ICH POZNACIE.

Dzięki ustawom o zmianie ustawy Kodeks drogowy i Kodeks wykroczeń dowiedzieliśmy się , że właścicielem kraju nad Wisłą są Stany Zjednoczone Ameryki.

Zapytacie w jaki sposób te zmiany prawa ujawniły właściciela Polski. 

Odpowiadam, po ŚLEPYM I BEZMYŚLNYM PRZENOSZENIU ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH obowiązujących za Oceanem. 

To oczywiste że kolonizując kolonizator będzie wdrażał taki system, taki porządek, w którym ma już doświadczenie, który zna i wie jak w nim się poruszać.

Problemem dla USA są oczywiście Polacy, ich wielowiekowe przywiązanie do wolności, do swobód, do krytyki władzy i jej poczynań.

USA chcą złamać Polakom kręgosłupy, chwycić polski naród i nim potrząsnąć. Nie budzi wątpliwości , że Stany Zjednoczone Ameryki chętniej sięgną po instrumenty z epoki stalinowskiej, z okresu junty wojska i milicji, sprawdzone mechanizmy komunistycznej bezpieki, niż z epoki „Solidarności”. Tamte brutalne metody okazały się skuteczne, więc nie ma powodu by proch wymyślać.

Napisałem na ten temat dwa posty, ale warto rzecz jeszcze pogłębić, albowiem rzadko się zdarza, by właściciel kraju popełnił tak głupi błąd. Zazwyczaj siła kolonizująca inne państwo jest głęboko ukryta, stara się wtopić w otoczenie, w kulturę, w tym kulturę prawną.

Jak już wiecie od 07.11.2019 roku wchodzą nowe przepisy o kontroli drogowej. Podczas tej kontroli będziecie musieli się mieć mocno na baczności, bo policja uzyskała prawo do surowego karania Polaków za to, że źle im patrzy z oczu, że coś się kontrolującemu nie spodoba.

Będzie mnóstwo prowokacji, przemocy i kar, na które liczy „dobra zmiana”, bo mandaty będą po 500 zł. Boję się że nie obejdzie się bez ofiar, że aby zastraszyć społeczeństwo ktoś straci życie , bo podniesie rękę lub wykona taki, a nie inny ruch ciała.

Teraz o tym dlaczego te rozwiązania są ŚLEPE I BEZMYŚLNE. Na pewno wielu z Was pamięta mnóstwo filmów z USA, gdzie podczas kontroli drogowej nie wolno się ruszać i odrywać rąk od kierownicy, gdzie trzeba zgody policjanta na każdy ruch palca i włosa.

Z jakiego powodu w USA wprowadzono takie drakońskie prawo ? Ano z tego, że tam powszechne jest prawo do broni, a co za tym idzie uzasadniona może być obawa, że ktoś zamiast po dowód rejestracyjny i prawo jazdy sięgnie po broń.

Polska to kraj totalnie zdemilitaryzowany. W USA na 100 mieszkańców przypada 101,5 sztuk broni, w Polsce mamy trzeci od końca wynik w Europie – 1,3 sztuk broni na 100 mieszkańców. Mniej ma tylko Litwa i Bułgaria ( 0,7 ).

W takiej sytuacji argumenty policji, że dokonane zmiany mają stworzyć bezpieczeństwo funkcjonariuszom podczas kontroli są cynicznym kłamstwem. Co gorsza w ten sam sposób uzasadniają te represyjne przepisy rząd i partyjniactwo z PIS.

Jeżeli ktoś szuka dowodów na to że prawym i sprawiedliwym marzy się ostra jazda z Polakami to już dowód znalazł. Mało tego macie namacalny dowód, że PIS Was bezczelnie okłamuje. To jednak nie pierwszy przypadek.

Pisałem bodaj dwa, albo trzy lata temu, na mojej osi czasu, o tym jak perfidnie oszukano Polaków. Podawałem wówczas, że to nie ustawa na druku 1066 jest zagrożeniem dla Polski , ale ustawa z 31 marca 2016 o zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium ( Dz.U. nr 738 z 31.05.2016 ) autorstwa PIS, mocą której „dobra zmiana” zezwoliła wojskom USA i Izraela na swobodne przemieszczanie się po Polsce poza obszarami poligonów i miejsc szkoleń i ćwiczeń. 

Lakonicznie brzmiący art.3A pkt 5 tej ustawy zezwolił wojskom USA i Izraela na strzelanie do Polaków, do polskich cywili !!

Zostaliście totalnie zmanipulowani przez internet i media, wciśnięto Wam ustawę 1066, tymczasem zagrożenie przemycono bokiem, po cichu, do polskiego prawa.

Kolejny dowód ? Proszę bardzo. Napisałem w internecie, na mojej osi czasu 100 postów, a może i 300, że TVN i TVN 24 to stacje amerykańskie. Niesamowite, nawet ci którzy mieszkają w USA byli tak zmanipulowani, że uwierzyli że TVN i TVN24 to stacje amerykańskie.(chyba Autor miał na myśli,że polskie-Z.J)).

Wystarczyło wejść na strony poświęcone spółkom giełdowym w USA, przy minimalnej znajomości angielskiego znaleźć informacje o tym, że Scripps Networks to korporacja amerykańska, która sprzedała Travel Channel Rosjanom, a TVN i TVN 24 innej korporacji amerykańskiej Discovery Communications, która do dziś jest właścicielem stacji.

Macie jak na dłoni, najpierw przejęcie mediów, potem władzy, następnie stopniowe przejmowanie kolejnych strategicznych struktur, wojska, służb, prokuratury, urzędów, spółek skarbu państwa, trybunałów. Trwa walka o sądy i korporacje zawodowe.

Teraz następuje etap wdrażania rozwiązań prawnych kształtujących system. Nie trzeba chyba dużej wyobraźni, by dostrzec , że za chwilę zacznie się wysysanie z Polski gigantycznych kapitałów pod pretekstem sprzedaży broni, różnych dziwnych inwestycji, jak budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego zaplanowana w szczerym polu. Do tego te 330 mld USD.

Dziwicie się ze Polskę rozebrali tyle razy ? Ostatnio zauważyłem szokująca prawdę, że Polska była mocarstwem dopóki o pozycji sile decydowała siła fizyczna.

Od momentu kiedy zachód zdobył przewagę intelektualną i od kiedy to wiedza stała się źródłem siły i pozycji nasz kraj zaczął staczać się po równi pochyłej.

To jest odwieczny problem Polaków, ignorancja wiedzy.

Po raz kolejny na naszych oczach siodłają Polskę Stany Zjednoczone Ameryki, a co robią Polacy ? Jak to co, głosują za zniewoleniem !

Nic się nie zmieniło od XVII wieku, Polska nadal głupota stoi…..”„”

Obraz może zawierać: paski

Za: https://www.facebook.com/dariusz.nejman.7/posts/3051478418259039

Opublikowano za: https://zbigniew1108.neon24.pl/post/151207,kto-jest-wlascicielem-iii-rp-odpowiedz-pozornie-oczywista

Czy nastąpi reaktywacja MINISTERSTWA BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO  z czasów ŻYDOKOMUNY pod nazwą MINISTERSTWA BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO ?

Jak podaje gazeta „Fakt” – Prawo i Sprawiedliwość rozważa utworzenie tzw. superministerstwa, które nosiłoby nazwę Ministerstwo Bezpieczeństwa Narodowego. W skład nowego resortu, na którego czele miałby stanąć Mariusz Kamiński, wchodziłyby służby specjalne oraz dotychczasowe MSWiA.

Jeśli te informacje „Faktu” by się potwierdziły, to powołanie nowego ministerstwa oznaczałoby, że Prawo i Sprawiedliwość powierzy Mariuszowi Kamińskiemu jeszcze większą władzę i znacznie szersze kompetencje.

Ta informacja zbiega się z rosnącą represyjnością prawa w Polsce o czym świadczy m.in. powyższy tekst.

Połączenie w jednym SUPERMINISTERSTWIE:  Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Centralnego Biura Antykorupcyjnego oraz  całego resortu spraw wewnętrznych, któremu podlegają między innymi policja, straż graniczna i Służba Ochrony Państwa jest w istocie rzeczy odtworzeniem niesławnego MINISTERSTWA BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO  z czasów ŻYDOKOMUNY  przez potomków tamtych funkcjonariuszy !!!!

Redakcja KIP

============

Kto jest właścicielem III RP? Odpowiedź pozornie oczywista.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on October 24, 2019 by in Uncategorized and tagged , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,949,702 hits
October 2019
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: