Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Zbigniew Stonoga odpala bombę!


„Kaczyński ukradł 500 milionów euro. W sprawę zamieszana jest rodzina Ziobry” [VIDEO]

Zbigniew Stonoga/fot. Facebook Zbigniew Stonoga , Jarosław Kaczyński. Foto: PAP
Zbigniew Stonoga/fot. Facebook Zbigniew Stonoga , Jarosław Kaczyński. Foto: PAP

To są gigantyczne pieniądze! To jest największa afera w Polsce! – mówi Zbigniew Stonoga, opisując rzekomą kradzież przez Jarosława Kaczyńskiego blisko 500 milionów euro.

Biznesmen już od kilku dni w social mediach zapowiadał uruchomienie „bomby” dotyczącej prezesa Kaczyńskiego oraz jego współpracowników z partii. Jak się okazuje, Zbigniew Stonoga twierdzi, że jest w posiadaniu dokumentów, które opisują transakcję na niebagatelną kwotę pół miliarda euro.

Osoba, która przekazała mi dokumenty, załączyła również szereg dodatkowych, które wskazują na osobisty udział w tej sprawie Jarosława Kaczyńskiego – zapowiada Stonoga.

Na filmie, który załączony jest poniżej widać skany tychże dokumentów, które mają opisywać ogromny przekręt finansowy. Padają również bardzo konkretne nazwiska osób, które miały być zaangażowane w malwersacje. Mowa jest m.in. o powiązaniach rodziny ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro.

Witold Ziobro, brat Zbigniewa Ziobro odpowiedzialny jest za wyprowadzanie pieniędzy, na różne sposoby, zbliżone do zgodnych z prawem i montowanie budżetu PiS – wskazuje Stonoga.

=================

Za:    https://nczas.com/2019/10/03/zbigniew-stonoga-odpala-bombe-kaczynski-ukradl-500-milionow-euro-w-sprawe-zamieszana-jest-rodzina-ziobry-video/

=============

I dlatego …..

Formuła gen. Kiszczaka „My nie ruszamy Waszych, Wy nie ruszacie Naszych” pasuje jak ulał !

 

Wystąpienie sejmowe posła Roberta Majki tak ocenił Bohdan Gizdoń, lider walki przeciwko oporowi rządu w walce ze smogiem i o KWK Krupinski, na swoim blogu na FB:

Niezłomny człowiek z Przemyśla. Miałem zaszczyt już kilka razy spotkać się z nowym posłem Robertem Majką. Od trzydziestu lat walczy w imieniu narodu polskiego. Teraz idziemy razem w walce o Polskę, o godne życie Polaków i sprawiedliwość, na którą czekamy już 30 lat. Nie stój z boku i nie czekaj, bo ten czas nam sprzyja w wielu aspektach, przegraliśmy bitwy, ale wojnę wygramy! Witold Gadowski kontra niemiecka tuba propagandowa Axel Springer, utworzenie komisji ds. nieuzasadnionej likwidacji kopalni Krupiński, protesty rolników, którzy mają dość niszczącej polityki kolejnych rządów, łączą się środowiska patriotyczne…

*

Sejm RP – Poseł Robert Majka, wystąpienie z dnia 22 listopada 2018 roku.

22. punkt porządku dziennego:

Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy skuteczności egzekucji świadczeń alimentacyjnych (druk nr 2987).

Poseł Robert Majka:

Panie Marszałku! Panie i Panowie Posłowie! Jeśli chodzi o projekt rozpatrywany przez Wysoką Izbę, to uważam, że jest on bardzo ważny, niemniej jednak odniosę się tutaj do poruszonych przez pana ministra ważnych kwestii dotyczących tego, że zmniejsza się w Polsce bezrobocie.

Muszę powiedzieć, że są w Polsce przykłady tego, panie ministrze, że to jest nieprawda. 2 sierpnia 2017 r. z rekomendacji głównego geologa kraju ministra Jędryska pan Ryszard Jach został zatrudniony w Instytucie Geologicznym. I proszę mieć na uwadze taki fakt, że 4 sierpnia 2017 r. w tym samym dniu otrzymał umowę o pracę i wypowiedzenie. To jest skandal dla państwa polskiego, panie ministrze. To jest dowód, jak się załatwia sprawę. Pani poseł Kwiecień z Prawa i Sprawiedliwości – to jest bardzo ważne – stwierdziła następujący fakt: żyjemy w republice bananowej. To jest bardzo ważne, panie ministrze. Dlaczego pan Ryszard Jach jest tak traktowany? Dlatego, że domaga się penalizacji, ukarania pierwszej prezes Sądu Najwyższego prof. dr hab. Małgorzaty Gersdorf.

I ostatnia kwestia. Jeśli pan minister mówi o fakcie, że jest w Polsce bardzo małe bezrobocie, to ja panu ministrowi dam przykład własnej skromnej osoby. Od 2017 r. do momentu powołania na posła Rzeczypospolitej Polskiej byłem bezrobotny. Dlaczego? Dlatego, że byłem i jestem przeciwko formule gen. Czesława Kiszczaka, czyli my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych. Dziękuję bardzo.

Za: VideoSejm.pl , 22.11.2018.

*

Poniżej wpis Roberta Majki na FB:

Dlaczego w tej sprawie … MILCZY pozostałych 459 Posłów RP, 100 Senatorów RP ? Moje wystąpienia z dnia 21 i 22.11.2018 roku w Sejmie RP.

NOWY POSEŁ! Robert Majka o głównej regule III RP:

O Formule gen. Cz. Kiszczaka „My nie ruszamy Waszych, Wy nie ruszacie Naszych” z 31.08.1988 r.

Pierwsza Konkluzja:

O tej formulę i przyczynach zakłamania i manipulacji w III RP mówię od 31.08.1988 r., teraz po 30 latach blokowania mnie w mediach powiedziałem o tym w Sejmie RP.

Druga Konkluzja:

Blokada medialna na tematy o których mówię jest nadal.
Media w III RP w ogóle o moich wystąpieniach nie wspomniały, taką mamy wolność słowa w Polsce? Czego się boją?

Powtarzam, art. 54 K-1997 oraz art. 10  – Prawo prasowe to nadal fikcja prawna.

Z poważaniem, 25 listopada 2018 r., g.07.50

Robert Majka
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

*

I jeszcze kilka słów inż. Jerzego Zięby, który zwrócił uwagę na mechanizm niszczenia ludzi za poglądy w III RP nawiązując do wcześniejszych szykan wobec wybranego na bieżącą kadencję posła Roberta Majki:

Co dalej z Prawdą, która jest ciekawa ?

 

================

Za:    https://www.polishclub.org/2018/11/25/formula-gen-kiszczaka-my-nie-ruszamy-waszych-wy-nie-ruszacie-naszych-ciagle-obowiazuje/

 

===========

Ministerstwo Skarbu Państwa przestaje istnieć

Proces likwidacji Ministerstwa Skarbu Państwa – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – kończy się 31 marca – poinformował w piątek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk. Dodał, że jeszcze przez kilka dni będzie trwało zamykanie kont, z których korzystał resort.

Czytaj dalej tutaj:

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/henryk-kowalczyk-likwidacja-msp-ministerstwo,77,0,2291533.html

==========================

Podobne:

Polscy dziennikarze odnaleźli w USA nieznane dokumenty Czesława Kiszczaka

https://www.salon24.pl/newsroom/918102,polscy-dziennikarze-odnalezli-w-usa-nieznane-dokumenty-czeslawa-kiszczaka

3 comments on “Zbigniew Stonoga odpala bombę!

 1. Mieczysław Sylwester Kazimierzak
  October 4, 2019

  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

 2. Robert Jarosz
  October 4, 2019

  Ciekawe czemu akurat teraz wypuścili Z. Stonogę z więzienia? Akurat przed wyborami. Czyżby PO-wcy? Tak, aby zdyskredytować PiS? Tak czy owak, w Polsce rządzi jeden wielki polskojęzyczny, lecz nie-polski polakożerczy nie-rząd!!!

 3. Robert Jarosz
  October 4, 2019

  W Polsce po prostu rządzi polakożerczy POPiS!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,992,846 hits
October 2019
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: