Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Francis: Właścicielem amerykańskiej duszy zawsze był Izrael


W czasach największego rozkwitu amerykańskiej gospodarki niewolniczej 78% właścicieli niewolników było żydami – pisze autor. Stany Zjednoczone doświadczają regresji do dzieciństwa, amerykańskim dzieciństwem jest czysty syjonizm.

 

Podczas gdy Izrael stacza się do rzędu najbardziej upadłych państw na świecie, Stany Zjednoczone zwyczajnie się rozpadają. Należy pamiętać że Stany Zjednoczone od swojego założenia (przez Ojców Założycieli – masonów) jako kraj nie miały własnej duszy poza Izraelem, choć musiało minąć trochę czasu, zanim dusza ta w pełni się ujawniła.

Stany Zjednoczone są jednak bytem bez własnej duszy, teraz to tylko gnijące ciało. Wbrew legendom nie było żadnego „złotego wieku Ameryki” przed nastaniem syjonistycznej kontroli. Stany Zjednoczone mogły odmówić lojalności królowi Jerzemu, ale zadeklarowały pełne posłuszeństwo (wówczas wirtualnemu) królowi Izraela. Bez takiego mistycznego podporządkowania masońscy Ojcowie Założyciele w krytycznym początkowym etapie państwowości nigdy nie otrzymaliby wsparcia od kalwinistycznej wyższej klasy średniej. Ta grupa zrezygnowałaby z podporządkowania królowi Anglii tylko dla oddania się jeszcze wyższej instancji w hierarchii władzy [przypis: zbuntowane kolonie faktycznie przyznały pełne prawa obywatelskie żydom].

Ameryka zawsze znajdowała się pod kontrolą syjonistów, nie istnieje tam żadna inna energia spajająca to społeczeństwo. Jedyna różnica sytuacji z przeszłości do czasów obecnych to fakt, że kiedyś żydowskie elity nie stanowiły absolutnej większości w hierarchii władzy oddającej się zaawansowanej magii.

Tak naprawdę około 1820 roku żydowskie lub judeofilskie (skryte za biblijną mitologią) wpływy kulturalne w Ameryce były co najmniej tak silne jak dzisiaj. Fakt ten nie jest dzisiaj szeroko znany, ponieważ wówczas większość żydów miała pochodzenie sefardyjskie, mieszkali głównie w południowych stanach, zaangażowani byli głównie w gospodarkę niewolniczą. Po przegranej dla Południa wojnie domowej poświęcili oni wiele wysiłku dla wymazania swoich wpływów z kart historii, czego skutkiem jest dominujące obecnie przekonanie, że ich liczba była zbyt mała, aby mogli sprawować jakąkolwiek kontrolę nad krajem, podczas gdy bliższe realiom jest stwierdzenie, że uważali się za zbyt wyjątkowych, aby przyjąć amerykańskie obywatelstwo tak jak zwykłe pospólstwo. W rezultacie cała żydowska narracja w Ameryce jest związana z późniejszymi aszkenazyjskimi przybyszami promującymi humanizm i postęp [?], podczas gdy osiadli sefardyjczycy należeli do najbardziej reakcyjnych, antyhumanistycznych i antyimigranckich środowisk w Ameryce.

W czasach największego rozkwitu amerykańskiej gospodarki niewolniczej:

— 78% właścicieli niewolników było żydami;

— 40% żydów było właścicielami niewolników;

— dla porównania 0,35% białych Amerykanów było właścicielami niewolników.

Sefardyjscy żydzi chcieli, aby wszystkie amerykańskie stany uznawały instytucję niewolnictwa, domagali się, aby niewolnikami byli nie tylko Czarni, ale również Irlandczycy i inni biali spoza grupy anglosaskich kalwinistów [pisze o tym Michael Hoffman w swojej książce: „They Were White and They Were Slaves”].

https://4.bp.blogspot.com/_YltUXGlif0g/S5gRK-ZancI/AAAAAAAAAgw/C8tKPa6V2R4/s1600-h/51F6DSDVXGL._SS500_.jpg

Wiele osób skarży się, że Boże Narodzenie przekształcane jest teraz przymusowo w bezpłciowe dni wolne, choinka ma być po prostu symbolem sezonu wolnego zamiast narodzenia Chrystusa. Około 1820 roku obchodzenie Bożego Narodzenia było zakazane w większości stanów jako niemoralne, pogańskie, anty-żydowskie (lub antybiblijne). Poza tym unikanie pracy przez pospólstwo w celu obchodzenie jakichkolwiek świąt stanowiło deklarację pasożytnictwa. Doktryna kalwinizmu za jedyną formę modlitwy uznawała pracę w fabryce, tylko meksykańscy podludzie mogli się oddawać tak godnym pogardy praktykom jak leniuchowanie w święta.

Dzisiaj żydowska dominacja kulturalna posługuje się językiem multikulturalizmu o wyraźnie antyeuropejskim nastawieniu. W początkach Stanów Zjednoczonych ten sam wpływ ideologiczny używał ideologii anglo-izraelizmu: 1% populacji – anglosaskie elity uznawały się za żydów według krwi lub nawet według dawniejszych związków z biblijnymi plemionami Izraela, bardziej żydowskich od samych żydów. Za religię przyjmowali oni kalwinizm, a inni biali byli dla nich „gojami”. Dla kalwinisty sukces w bezwzględnej walce o pieniądz był uznawany za najlepszy dowód potwierdzenia żydowskich korzeni.

Pierwszy rasizm w Ameryce miał pochodzenie żydowskie, antysemicki faszyzm przyszedł później z Europy. Jak wszystkie kraje w końcowej fazie dekadenckiego rozkładu, Ameryka powraca do swojego dzieciństwa, a amerykańskim dzieciństwem był czysty syjonizm. Należało oczyścić ziemię z Indian i generalnie z obiboków przywołując biblijne cytaty nawołujące żydów do eksterminacji zbędnych ludzi w celu zdobycia przestrzeni dla przemysłowych plantacji opartych na importowanej pracy niewolniczej.

Przetłumaczył: Metro

Za: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/143927,francis-wlascicielem-amerykanskiej-duszy-zawsze-byl-izrael

Data publikacji: 27.05.2018

================

Za :     https://wolna-polska.pl/wiadomosci/francis-wlascicielem-amerykanskiej-duszy-zawsze-byl-izrael-2018-05

3 comments on “Francis: Właścicielem amerykańskiej duszy zawsze był Izrael

 1. Demaskator.
  October 4, 2019

  1. “antysemicki faszyzm” – tu autor pomylił faszyzm włoski z niemieckim nazizmem. Ideologia faszyzmu nie była rasistowska, nie była nawet dyskryminacyjna.

  2. Za Waszyngtona nie było takiego pojęcia/terminu/słowa jak “syjonizm”, ale by dotrzeć z treścią do współczesnego czytelnika, można takie nadużycie zaakceptować chyba. Po prostu dawni kalwiniści, dziś presbiterianie w USA zbyt dosłownie traktują tę mitologię rzymskiego autorstwa, i zbyt gorliwie uosobiają się z lirycznymi bohaterami opowieści biblijnych starego testamentu. Choroba psychiczna, której nikt nie chce leczyć zamieniła się w subkulturę, która usprawiedliwia wszelkie łąjdactwa wszelkich chciwców.

 2. Mieczysław Sylwester Kazimierzak
  October 4, 2019

  Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.
  Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI opisuje ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ.Potwierdza się,że narzędziem jest KULT HOLOKAUSTU z nadużywaniem pojęcia ANTYSEMITYZMU,aby ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.

 3. Robert Jarosz
  October 4, 2019

  Kalwinizm nie ma nic lub niewiele wspólnego z masonerią, za to katolicyzm owszem ma wiele, zwłaszcza jezuityzm!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on October 4, 2019 by in Uncategorized and tagged , , , , .

Archives

Blog Stats

 • 1,840,991 hits
October 2019
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: