Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

PILNE – ODEZWA Krzysztofa Kornatowicza, Obrońcy Praw Człowieka, w sprawie Wyborów 2019r.!


*******

==============

ODEZWA Krzysztofa Kornatowicza, Obrońcy Praw Człowieka, w sprawie Wyborów 2019r.!

Do wszystkich organizatorów, działaczy i koordynatorów obywatelskich komitetów wyborczych, którym zablokowano bierne prawo wyborcze, oraz do wszystkich patriotów i politycznych działaczy obywatelskich

Szanowni Państwo

Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że przy obowiązującej Ordynacji Wyborczej zwykli obywatele nie mają żadnych szans nawiązania skutecznej walki wyborczej z protegowanymi wiodących partii politycznych. Żadnych! Niezrozumiałym jest, że nikt z patriotów do dzisiaj nie zareagował na zakpienie z nas przez władze wyznaczeniem nam zaledwie trzech tygodni na zebranie ponad 200 tyś. podpisów na listach poparcia kandydatów w 41 okręgach wyborczych, po minimum 5 tyś. poprawnych podpisów na okręg.

Teoretycznie Ordynacja Wyborcza dopuszcza zbieranie podpisów tylko w 21 okręgach. W praktyce jednak jest to pułapka, ponieważ nie ma żadnej pewności na ich zebranie w wybranych okręgach i w wyznaczonym terminie, co wymusza prowadzenie takiej akcji w całym kraju, aby zarejestrować listy ogólnopolskie, uprzywilejowane w wyścigu wyborczym, co jest niezbędne do osiągnięcia choćby marginalnego sukcesu wyborczego. Ponadto dla większości komitetów obywatelskich czas ten został skrócony do 2 tygodni z powodów proceduralnych w PKW (nowe druki, weekendowa przerwa 15- 18 sierpnia, w czasie której PKW nie wydawała żadnych decyzji o rejestracji)

Tegoroczny kalendarz wyborczy, choć był znany już z końcem lipca, został ogłoszony w połowie sierpnia – władze wykorzystały możliwość skrócenia do minimum czas na organizacyjne przygotowanie się wyborców, organizujących się w KWW. To musiało skończyć się klęską 80 komitetów wyborczych.

Czy wobec takich manipulacji prawem, wycinających z szans wyborczych tak dużą część aktywnego politycznie społeczeństwa pozostajemy bezradni? Otóż nie, albowiem te manipulacje są kardynalnym prawnym błędem władzy, który umiejętnie przez nas wykorzystany może doprowadzić do przerwania tej farsy wyborczej i może spowodować wyznaczenie nowego terminu wyborów z jednoczesnym wymuszeniem opracowania i wprowadzenia w życie nowej, zgodnej z Konstytucją Polski Ordynacji Wyborczej – przecież o to nam właśnie od lat chodzi!

Zwracam się do Szanownych Państwa o rozpatrzenie wspólnego zorganizowanego protestu wyborczego – to jest ten czas, lepszego nie będzie, aby wreszcie uporządkować w sposób zgodny z prawem wyłanianie przedstawicieli społeczeństwa do sterów władzy. Jeśli tego grzechu pierworodnego nie naprawimy nigdy nie doczekamy wolności naszej Ojczyzny. Od nas samych zależy, czy to zrozumiemy i szybko potrafimy się zorganizować, aby błąd władz wykorzystać, czy jak zwykle swoją biernością, lenistwem umysłowym, brakiem wyobraźni abstrakcyjnej i głupotą pozwolimy zmarnować się tej dawno oczekiwanej szansie.

Szanowni Państwo

„Polski” rząd i Państwowa Komisja Wyborcza takimi działaniami zablokowała nasze konstytucyjne prawa, czego dowodem jest wykluczenie z listy krajowej (dającej cień szans uzyskania sukcesu wyborczego) aż 84 z 89 zgłoszonych obywatelskich komitetów wyborczych, nie wspominając o biernym prawie wyborczym każdego z nas – obywateli. Lista manipulacji całym procesem wyborczym jest długa, o czym szczegółowo pisze na swym blogu Jan Sposób, główny organizator KWW (dołączam link)

1Polska: http://sposob.com.pl/2019/09/06/manipulacje-procesem-wyborczym-jak-dlugo-tych-patologii/?preview=true

Ten zamierzony błąd władz jest rażącym lekceważeniem Suwerena, obywateli i podważa zasady państwa demokratycznego, albowiem stoi w sprzeczności z Deklaracją Kopenhaską, co otwiera nam nadzwyczajną okazję do zażądania od władz respektowania naszych praw obywatelskich i zmianę niekonstytucyjnej, ale usankcjonowanej prawem Ordynacji Wyborczej, która okrada obywateli z biernego prawa wyborczego na taką, która jest zgodna z wolą obywateli zawarta w obowiązującej Konstytucji Polski.

Musimy działać błyskawicznie, wspólnie i w porozumieniu, bo taka szansa się nie powtórzy – w kolejnych latach zebranie podpisów, nawet w „normalnym” czasie będzie graniczyło z cudem – chcecie Państwo czekać ? Na co ? To jest ten czas – teraz, albo nigdy !

SYTUACJA DOJRZAŁA DO OGÓLNOKRAJOWEGO PROTESTU WYBORCZEGO I TO JEST ZADANIE NASZYCH 84 KOMITETÓW WYBORCZYCH – MILCZENIA DOŚĆ!

Aby taki protest był skuteczny należy;

Zwołać w trybie pilnym konferencję przedstawicieli wszystkich 84 „przegranych” obywatelskich komitetów wyborczych, na której po raz pierwszy w Polsce zostałoby głośno publicznie zdemaskowane całe oszustwo wyborcze zawarte w zapisie nielegalnej, ale usankcjonowanej prawem i przez to obowiązującej Ordynacji Wyborczej

Na konferencji zostałby zredagowany i podpisany przez przedstawicieli naszych komitetów wyborczych, ale i zwykłych obywateli akt oskarżenia władz, w tym Sądu Najwyższego i Państwowej Komisji Wyborczej, oraz partii politycznych i mediów publicznych za usankcjonowanie prawem, stosowanie i zamilczanie fałszu wyborczego , blokującego bierne prawa wyborcze naszego narodu.

Na konferencji należy wyartykułować konkretne polityczne żądania pod adresem władz, wezwać je do natychmiastowego przerwania toczącej się farsy wyborczej i rozpisania nowych wyborów, po wcześniejszym ustanowieniu nowej, zgodnej z Konstytucją Ordynacji Wyborczej. Przy okazji należy zdemaskować media publiczne, które biorą czynny udział w tym wyborczym oszustwie, promującym faworytów „Bandy Czworga”

Konferencja nasza powinna mieć na celu uzgodnienie stanowisk, konsolidację całego naszego środowiska narodowo-patriotycznego, oraz wytyczenie kolejnych działań i zaplanowanych akcji protestacyjnych. Przy dobrej organizacji konferencja powinna trwać nie dłużej niż 3 godziny, po których uzbrojeni we wcześniej przygotowane banery, transparenty, plakaty wyjdziemy na protest uliczny, celem zaznaczenia naszego niezadowolenia. A zatem taki protest musi być wcześniej zgłoszony do władz miasta, aby był legalny. Nasza konferencję i akt protestu powinien być nagłośniony przez wszystkie niezależne społeczne media, które kompromitują się nie nagłaśniając obecnego wyborczego fałszu. To jednak nie wszystko, a zaledwie początek naszego buntu i protestu. W kolejnych dniach podobne protesty powinny odbywać się we wszystkich większych miastach Polski – na wzór ( niech splunę z obrzydzenia) KOD-omitów, aby dać wrażenie narastającego obywatelskiego oburzenia. I to również należy na naszej konferencji szczegółowo omówić. Z uwagi na to, że działacze obywatelskich komitetów wyborczych są rozsiani po całej Polsce, nie powinniśmy mieć problemów aby to skutecznie przeprowadzić.

Powinniśmy na protestach ubierać żółte kamizelki (to również należy uzgodnić na naszej konferencji). Nadadzą one odpowiedniego wrażenia i będą sygnałem dla władzy o narastającej fali niezadowolenia i sygnałem dla świadomych obywateli do dołączenia się przeciw rabunkowi władzy parlamentarnej w Polsce, co daje szansę na dokonanie dawno oczekiwanych zmian w obszarze betonowania polskiej sceny politycznej przez tych samych szubrawców od kilkudziesięciu lat. Jak nie teraz, to nigdy! Wszystko w naszych rękach. Na hasło przewodnie naszego buntu i małej rewolucji proponuję;

WON! Władzę Oddać Narodowi ! Jeśli Wasza, Szanowni adresaci tego apelu, reakcja będzie błyskawiczna i pozytywna, natychmiast ustalimy miejsce pierwszego spotkania. Ja, dla wzmocnienia wyrazu, proponuję Gdańsk i historyczną salę BHP Stoczni Gdańskiej. To byłby wymowny akcent. Ci, którzy mają daleko do Gdańska niech wiedzą, że ci z Gdańska i okolic postarają się wyrównać to ich poświęcenie poprzez przejechanie do nich, do ich miejscowości na równoległe protesty przeciw farsie wyborczej tak, aby nikt nie czuł się pokrzywdzonym.

To, co powyżej zapisałem jest tylko wstępnym szkicem na bunt polskich żółtych kamizelek, przeciw farsie wyborczej. Szczegóły w trybie pilnym zostaną dopracowane, kiedy otrzymamy potwierdzenie udziału w takiej akcji i proteście przedstawicieli przegranych komitetów wyborczych, oraz szerokiej masy zainteresowanych udziałem w niej polskich patriotów.

Zatem proszę w miarę szybko odreagować – potwierdzić odebranie tego zaproszenia jeśli zechcecie Państwo wziąć w tym spotkaniu i proteście osobisty udział – jeśli okażemy się jak zawsze bierni, nijacy, naiwni i leniwi, jeśli zbyt mało komitetów zechce wziąć udział w tych działaniach, to znaczyć będzie, że nie dorośliśmy do polityki i szkoda zawracania przez nas głowę innym obywatelom – jesteśmy dyletantami, którzy oddadzą naszą Ojczyznę złodziejom władzy walkowerem !

Naszą – obywateli winą jest, że przez tak długi czas nie nauczyliśmy się solidarnego działania we wspólnym interesie, aby oprotestować nielegalną, ale usankcjonowaną prawem Ordynację Wyborczą, której konstrukcja nie spełnia konstytucyjnego prawa, torując drogę do sukcesu wyborczego szujom z szajek partyjnych.

Naszą – obywateli winą jest, że przystępujemy do gry wyborczej z przeciwnikiem, który jest szulerem i ma „znaczone karty” – na co my liczymy ?!

Naszą – obywateli winą jest, że uczestniczymy latami w tej farsie wyborczej, tracąc narodowy zapał, determinację, serca, pieniądze, zamiast już dawno zaatakować system przyzwalający w Polsce rabować władze zdrajcom, złodziejom, politycznym sprzedawczykom i ich protegowanym.

Od naszej inteligencji i aktywności będzie zależeć, czy jesteśmy obywatelami, czy maruderami, którym coś się wydaje – czekamy pilne na potwierdzenie chęci uczestnictwa w konferencji i proteście od wszystkich chętnych, w szczególności od reprezentantów Obywatelskich Komitetów Wyborczych

Krzysztof Kornatowicz  

Obrońca Praw Człowieka w Polsce

Koordynator KWW 1Polska – okręg 25 Kontakt do zgłoszenia uczestnictwa:  kornatk@gmail.com

 

==============

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/12/odezwa-krzysztofa-kornatowicza-obroncy-praw-czlowieka-w-sprawie-wyborow-2019r/

==================

https://akademiapolityczna.wordpress.com/info/

============

Oglądaj;    Tymczasowa Rada Stanu       KR-tv

=================

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on September 12, 2019 by in Uncategorized and tagged , , , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,928,396 hits
September 2019
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: