Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Odnośnie dzisiejszej rocznicy świętowania niepodległości żandarma z Waszyngtonu.


Znalezione w sieci

Pozwolę sobie zacytować wypowiedzi śp.Andrzeja Leppera podczas debaty parlamentarnej z 26 marca 2003 roku dotyczących akurat wtedy wysłania polskiego kontyngentu do Iraku.

” Proszę państwa, ta wojna nie jest naszą wojną. Ta wojna jest potrzebna Stanom Zjednoczonym. Stany Zjednoczone przeżywają wielki kryzys gospodarczy, kryzys związany z upadkiem przemysłu. Tak. Bezrobocie w Stanach Zjednoczonych rośnie, produkcja spada. I to jest zamach na suwerenne państwo. My nie popieramy Husajna, nie popieramy jego metod, jego metod sprawowania władzy.

“Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Niewiele było w dziejach naszego kraju chwil tak trudnych, tak smutnych, tak dramatycznych, tak ważkich, tak brzemiennych w skutki dla jego bytu i przyszłości.

Nocą 17 marca 2003 r. prezydent państwa w sposób autorytarny, bez porozumienia i konsultacji z głównymi siłami politycznymi w kraju, bez zgody Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, wbrew woli zdecydowanej większości narodu podjął haniebną w skutkach decyzję wysłania wojsk polskich w rejon Zatoki Perskiej w celu wzięcia udziału w agresywnych działaniach militarnych przeciwko Republice Iraku i narodowi irackiemu. Podjął ją, nie bacząc na fakt, iż ponad 80% Polaków pragnie żyć w pokoju i opowiada się za pokojowym, cywilizowanym, zgodnym z zasadami etyki i moralności rozwiązaniem kryzysu irackiego, stawiając się jako prezydent osobiście ponad żarliwe modły i apele Ojca Świętego o pokój, gwałcąc wszelkie normy prawa międzynarodowego, stawiając się ponad najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej – Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej.

Każda wojna jest niesprawiedliwa, nie ma wojen słusznych i niesłusznych, jest nośnikiem zniszczenia i bezmiaru nieszczęścia, pociąga za sobą niepotrzebne ludzkie ofiary. Wojna z Irakiem w szczególności jest moralnie nieusprawiedliwiona, jest stawianiem brutalnej, wulgarnej siły przed sprawiedliwością, jest niezgodna z prawem międzynarodowym.

To światowy kryzys ekonomiczny, naciski duszącego się od nadprodukcji światowego kompleksu militarno-przemysłowego, to wpływy i naciski światowego kompleksu paliwowego, to groźne dla świata zjawisko globalizmu wyprowadziły na iracką pustynię setki tysięcy żołnierzy. Jakież to ważne interesy polityczne lub gospodarcze spowodowały udział naszej armii w konflikcie irackim? Jakie to strategiczne cele ważne dla rozwoju i pomyślności naszego państwa spowodowały tak dramatyczną i niekorzystną decyzję rządu i prezydenta? Udział Polski w konflikcie irackim jest owocem bezmyślnej i nieodpowiedzialnej decyzji prezydenta i rządu.

(Oklaski)

Panie Premierze! Powołuje się pan w swoim wystąpieniu na demokrację. Mówi pan, że jesteśmy w Wysokiej Izbie z woli narodu, wybrani w wyborach wolnych i demokratycznych. Jak pan to odnosi do tego, że 80% społeczeństwa nie chce tej wojny? Ludzie w ogóle nie chcą wojny. Jak pan odnosi to do słów, na które powołują się hipokryci, którzy powołują się na wiarę chrześcijańską, katolicką, z PiS-u, którzy powołują się na Ojca Świętego? A może wam zacytować słowa Ojca Świętego: Ja należę do pokolenia, które przeżyło II wojnę światową. Obowiązkiem moim jest powiedzieć młodym: nigdy więcej wojny. (Oklaski) To są słowa Ojca Świętego. Wybiórczo słuchacie Ojca Świętego, wybieracie z kontekstu wypowiedzi Ojca Świętego zdania, które wam pasują, które wam odpowiadają, a później w pierwszych ławkach w kościele ręce składacie.

Pytam, w imię czego dwustu polskich żołnierzy?

Trzystutysięczna armia Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii – dwustu polskich żołnierzy, bo więcej nawet nie macie, bo nie stać was, żeby więcej uzbroić odpowiednio, do tego doprowadziliście polską armię.

Panowie, armię widzicie tylko wtedy, kiedy są defilady, kiedy żołnierze ubrani są ładnie, mają broń, albo na poligonach, gdzie są ćwiczenia jednostek specjalnych. Szeregowych żołnierzy zarówno służby czynnej, jak i zawodowych nie widzicie. Nie widzicie ich problemów codziennych, tylko patrzycie, bijecie brawa, kiedy oni idą i defilują. Problemy naszej armii są bardzo poważne i o tym panowie dokładnie wiecie, i nie ukrywajcie tego. Chcecie się przypodobać Stanom Zjednoczonym, chcecie się przypodobać tym, którzy podobno mają dać nam bezpieczeństwo w przyszłości.

Z jednej strony chcecie ze Stanami, z drugiej z Unią – jakie interesy? Unia w większości jest przeciwna temu, Stany Zjednoczone są za. Chcecie być tu dobrzy i tam dobrzy. Chcecie nastawiać swoje piersi, panie premierze i nieobecny panie prezydencie, zlituj się Boże (Oklaski), chcecie nastawiać swoje piersi, żeby wam ordery przypinali później.

Albo myślicie – o czym? A może już w Polsce niedługo nie będzie dla was miejsca, tu w Sejmie, w rządzie, w Pałacu Prezydenckim, to może się uda w ONZ, może w NATO – może tam nas pochwalą? Prezydent bez zgody rządu w Stanach Zjednoczonych powiedział, że Polska popiera tę wojnę.

Oświadczam stanowczo i zdecydowanie: według Samoobrony nie jest to nasza wojna, wbrew temu, co niektórzy panowie przywódcy PiS mówili tu z trybuny sejmowej, że to jest nasza wojna (Oklaski), to nie jest nasza wojna.

Jeżeli panowie, ci, którzy popieracie tę wojnę, Sojusz Lewicy, Platforma i PiS, nie znacie wydarzeń ostatnich lat po wojnie, to może trzeba wam je wkrótce przypomnieć. Czy Stany Zjednoczone w ciągu tych prawie 60 lat po wojnie miały na terytorium swoim wojnę kiedykolwiek? A czy Stany Zjednoczone przeżyły po wojnie chociaż jeden dzień bez wojny na terytorium innych suwerennych państw? Nie przeżyły, cały czas są w stanie wojny, zawsze im brakuje krwi ludzkiej – tak trzeba powiedzieć.

(Głos z sali: Propaganda.)

Dlaczego? Bo nie może się rozwijać przemysł zbrojeniowy. Nie może się rozwijać przemysł ciężki.  Posłuchajcie, wyborcy, to PiS, Prawo i Sprawiedliwość, proszę państwa.

(Głos z sali: To agresor.)

Tak jest. Panie marszałku…”

red. Michał Tuczyk, 05.07.2019 r.

==================

 

Holokaust Indian- historia USA spisana została krwią milionów rdzennych mieszkańców tamtych ziem

W amerykańskiej kulturze eksportowej Stany Zjednoczone zawsze przedstawiane są jako kraj wielkich obrońców narodów uciśnionych, ostatnich sprawiedliwych w walce z imperialistycznymi dyktatorami. Arkadyjska ziemia patriotów, którzy brzydzą się wszelkimi przejawami pogwałcenia praw człowieka i są gotowi oddać własne życie w obronie najważniejszych dla nich cnót.

Gdybyśmy nie znali historii tego mocarstwa i wiedzę czerpali jedynie z hollywoodzkich superprodukcji, to pewnie nawet nie wiedzielibyśmy z jakim zacietrzewieniem i dokładnością, włodarze tego państwa dokonały na swoich ziemiach masowej zbrodni porównywalnej z Holokaustem.

Czytaj dalej tutaj:   https://joemonster.org/art/44258

One comment on “Odnośnie dzisiejszej rocznicy świętowania niepodległości żandarma z Waszyngtonu.

  1. Robert Jarosz
    July 5, 2019

    USA to najgorszy i największy podżegacz wojenny ze wszystkich. To ich politycy, biznesmeni, farmaceuci i banksterzy potajemnie sponsorowali zarówno Hitlera jak i Stalina przeciwko Polakom. A teraz jeszcze sponsorują kolejny rozbiór Polski przez jezuicko-syjonistyczne lewactwo!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,950,304 hits
July 2019
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: