Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Żydowski Izrael planuje przejąć Polskę i zbudować imperium z Niemcami i Rosją


Wednesday, 10.04.2019

 

Istnieje kilka scenariuszy upadku USA i przejęcia globalnej władzy przez żydowski Izrael.

To przyszłość, którą opisuje coraz więcej osób, jak i Objawienie Jana.

W najgorszym scenariuszu, żydowskie państwo przejmie całkowitą kontrolę nad Polską i zbuduje mocną koalicję z : Niemcami, Francją, Rosją, Chinami i innymi państwami.

Wspólne działanie tych państw, doprowadzi do całkowitego zniszczenia największego bandyty świata, czyli żydowskiego bankiera.

Żydowskie państwo i żydowski bankier, to dwa odmienne twory.

Żydowskie państwo rozpycha się w światowej geopolityce i nabiera sił, żydowski bankier słabnie i legnie w gruzach.

Zastąpi go inny bandyta, czyli żydowskie państwo.

Poniższa analiza, ciekawie przedstawia możliwy scenariusz.

Robert Brzoza

Na grupach zajmujących się Geopolityką już jest mowa o tym, że Izrael będzie chciał uczestniczyć, jako podmiot decydujący w nowym ładzie światowym.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten “mały róg” z Objawienia Jana, będzie oznaczał własnie to państwo. Izrael zamierza przejąć Polskę i stworzyć we współpracę z Niemcami i Rosją. Zbudują nowe imperium, które będzie potężniejsze niż USA i Chiny.

Poniżej wklejam część analizy geopolitycznej, skopiowanej z jednego z forów, która mówi o tym, co w perspektywie 15-20 lat, może się stać na świecie w związku z tym państwem.

“Izrael realizuje zupełnie odmienny plan – porzuca słabnącego, nieperspektywicznego sponsora-żywiciela, na rzecz uczestnictwa w SWOIM projekcie ( i to jako rdzeń usadowiony z siłami strategicznej projekcji siły w Polsce – w KLUCZOWYM GEOSTRATEGICZNIE styku Rimlandu i Heartlandu Eurazji – po zbankrutowaniu Polski na 300 mld dolarów i po jej wrogim przejęciu) – nie jako agent interesów i strategii USA – tylko jako agent wyłącznie interesów Izraela – kosztem strategicznego interesu USA.

Czyli Izrael zajmując kluczowy ten styk i bufor przesmyku bałtycko-karpackiego – zwany obecnie Polską, który zdecyduje o ustanowieniu [lub nie – i tą kartą zamierza grać Izrael – i z Kremlem i z Berlinem] najsilniejszego globalnie, nowego supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku – Izrael doprowadzi do upadku USA i jako hegemona i jako “pierwszej” gospodarki [ze zjazdem pewnie mocno poza pierwszą piątką].

Przedtem historycznie już raz tak było – decydenci żywiołu żydowskiego, stawiali na Brytów, ale gdy UK wyczerpało swój “resurs przydatności” dla ich celów i nie chciało zrealizować “deklaracji Balfourea” z końca I w. św. – wtedy przez okres międzywojenny i II w.św. aktywa i pełen wysiłek przesunięto na USA, jako nowego hegemona i protektora sprawy żydowskiej.

To Rotschildowie i Rockefellerowie na bazie paktu wysłanego Warburga z Hitlerem, stworzyli III Rzeszę, by ta wymusiła masową emigrację Żydów do Palestyny [nawet bito medale na cześć owej owocnej współpracy] – i by ta niejako siłowo założyła bazę dla państwa Izrael.

Zbrojenia Niemiec miały zburzyć stary porządek wersalski – i zrobiły to.

Wielka Brytania straciła status hegemona na rzecz USA i na rzecz porządku Bretton Woods. (…) Rosja i Europa same oddzielnie są za słabe, ich połączeniu w supermocarstwo przeszkadzają i USA i Chiny, same USA słabną i są nieperspektywiczne długofalowo, zaś nie ma nadziei, w kołach decydentów świata żydowskiego, by usadowić się na grzbiecie Chin, jako na nowym żywicielu.

Stąd działania Izraela [elit decydentów] jest całkowicie racjonalne – sami aktywnie i świadomie wejdą w budowę nowego supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku – najsilniejszego na świecie – niejako likwidując plany obu dotychczasowych supermocarstw.

Czyli wg tych elit, decydentów świata żydowskiego, czas na nowego protektora – a najlepiej, żeby samemu być częścią takiego supermocarstwa.

Supermocarstwa docelowo globalnego – jednego totalitarnego tworu NWO.

Działanie elit żydowskich jest w pełni racjonalne, oczywiście przykryte religijną otoczką satanistycznej sekty Chabadu, która zwyciężyła wewnętrznie w świecie satanistów NWO, ponieważ jest najbardziej radykalna i agresywna – i wypracowała sobie najlepszą pozycję wpływów i w USA i w Rosji.

To nie jest jakaś “teoria spiskowa” – wręcz przeciwnie, to czysta, podręcznikowa, na zimno skalkulowana, długofalowa geostrategia NWO. Powstanie takiego supermocarstwa musi być zsynchronizowane z przerzutem aktywów żydowskich [także zwłaszcza finansowych z Wall Street] do nowego ośrodka. Co wraz z utratą statusu hegemona położy dolara – i wpędzi USA w bankructwo i ostry zjazd ich siły i ekonomii.

Plan jest prosty – w kolejnym etapie, zbankrutowane USA, jako junior-partner ma dołączyć, jako poddany nowego supermocarstwa.

Także UK nie będzie miało innego wyjścia, jak po utracie hegemonii przez USA, dołączyć do silniejszego.

Co Netanjahu obiecuje Trumpowi? – obiecuje, że to Izrael, po hucpie 447 i po wrogim przejęciu Polski, będzie zabezpieczał USA swoim potencjałem jądrowo-rakietowym przed scenariuszem powstania konkurencyjnego dla USA silniejszego supermocarstwa.

Łudzi Trumpa i ekipę Białego Domu – a tymczasem Izrael wyciągnął wnioski oceny geostrategicznej Kissingera o zniknięciu Izraela w dekadę – i znalazł wyjście – czyli wejście jako udziałowiec w to nowe supermocarstwo, jako element konieczny, wręcz rdzeniowy w kluczowym geostrategicznie miejscu z pełną projekcją siły [rakiety i głowice]- budując nowe supermocarstwo – kosztem USA.

Co trzeba robić? – zwłaszcza wobec infiltracji Waszyngtonu? [Trumpa-marionetki prowadzonego przez Jareda Kushnera z Chabadu] – ale i Kremla przez Chabad? – ano zawiadomić kręgi wojskowe np. Pentagonu. By te działały metodą faktów dokonanych w imię egoistycznej racji stanu USA – i to w strategicznym, żywotnym interesie USA. Tak samo konieczne jest powiadomienie Pekinu o planach Izraela dla zbudowania supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku. Te kroki – wielokanałowe i wielowektorowe – są konieczne dla ocalenia bytu Polski”.

 ==========================

https://robertbrzoza.pl/post/zydowski-izrael-planuje-przejac-polske-i-zbudowac-imperium-z-niemcami-i-rosja

One comment on “Żydowski Izrael planuje przejąć Polskę i zbudować imperium z Niemcami i Rosją

  1. zapiniotodement
    June 22, 2019

    Goje wszystkich krajów, łączmy się!
    Zanim nie będzie za późno…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on June 20, 2019 by in Uncategorized and tagged , , , , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,483,235 hits
June 2019
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC - ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum - p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC - ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum - p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wolna Polska – Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

<span>%d</span> bloggers like this: