Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wszystko dla żydów, ochłapy dla Polaków


Cezary Grabowski

Znalezione w sieci …

Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce…

 

2) Żydzi najpierw sprzedali za grubą kasę swoją siedzibę teatru, żeby Polacy zapłacili im za nową – 150 milionów dotacji dla Teatru Żydowskiego. To decyzja z września 2018r. żydówki prezydenta miasta Gronkiewicz-Waltz i warszawskich radnych.

W październiku 2015r. firma Ghelamco Poland zakupiła grunt od żydów czyli Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce na którym stał budynek teatru i tym samym stał się właścicielem obiektu przy pl. Grzybowskim 12/16 w Warszawie. Teraz na nowy teatr żydzi dostali pieniądze od Warszawiaków.
3) Teatr Żydowski będzie występować w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa i w Warszawskiej Operze Kameralnej, a wybrane imprezy odbywać się będą w Austriackim Forum Kultury. Po remoncie Fabryki Trzciny zespół tymczasowo przeniesie się na warszawską Pragę. Przez najbliższy rok instytucja będzie “teatrem latającym”. Stołeczny Teatr Żydowski wraca do pracy po kilku miesiącach niepewności co do przyszłości instytucji.

4) Aż 100 mln zł – tyle otrzyma niewielka prywatna fundacji, która wyremontuje cmentarz żydowski przy ulicy Okopowej w Warszawie – na miejsce gdzie leżą żydowscy zbrodniarze odpowiedzialni za ludobójstwo na Polakach.

Za to na dziedzictwo Kresów Wschodnich polskie władze przez rok przekazały 10 razy mniej.

8 grudnia 2017r. Sejm przyjął ustawę dotyczącą przekazania z budżetu państwa 100 milionów złotych dotacji na fundusz wieczysty Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, z którego finansowane będą prace konserwatorskie Cmentarza Żydowskiego w Warszawie. Za ustawą zgodnie zagłosował praktycznie cały sejm ( nie licząc 4 posłów) w tym ci z Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej, Kukiz’15, Nowoczesnej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i koła „Wolni i Solidarni”. Krystyna Pawłowicz, Marek Kuchciński, Beata Kempa, Adam Andruszkiewicz, Marek Jakubiak, Paweł Kukiz, Katarzyna Lubnauer, Joanna Scheuring-Wielgus, Stefan Niesiołowski, Grzegorz Schetyna i wielu innych – wszyscy zagłosowali tak samo.
5) Żyd Morawiecki dotuje z pieniędzy Polaków karę dla hochsztaplera bankowego JP Morgan odpowiedzialnego m.in. za wywołanie kryzysu światowego w kwocie 20,2 mln zł. Bank USA otrzyma od Polaków łapami żydów horrendalne dofinansowanie w kwocie w wysokości 20,2 mln zł. JP Morgan może zapłacić 13 mld dol. kary, aby uniknąć postępowania cywilnego w sporze z rządem USA. Chodzi o sprzedaż słynnych instrumentów finansowych, które przyczyniły się do wybuchu kryzysu. Gdyby ugoda doszła do skutku, byłaby to największa w historii kara zapłacona przez prywatną instytucję. Prawnicy banku prowadzili od dawna rozmowy w tej sprawie z przedstawicielami amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości.
6) Muzeum Historii Żydów Polskich jest pierwszą w Polsce instytucją publiczno-prywatną, stworzoną wspólnie przez rząd w ramach budżetu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, amorząd lokalny (budżet Warszawy) i organizację pozarządową (Żydowski Instytut Historyczny). Z budżetu państwa i budżetu Warszawy na inwestycję wydano w sumie 180 mln złotych. Każdy podatnik wyłożył więc ponad 7 złotych. 140 mln dołożyło stowarzyszenie ŻIH, które odpowiada za sfinansowanie i organizację wystawy głównej.
7) W 2005 roku, Lech Kaczyński pełnił obowiązki prezydenta Warszawy— Wkład finansowy Warszawy w budowę Muzeum Historii Żydów Polskich wyniósł 40.000.000 złotych w gotowce i działce o powierzchni 12 929 m2 w centrum Warszawy – według cen działek w Warszawie wartej 130.000.000 złotych.
8) PIS pierwszą ustawą zabronił kupna ziemi rolnej Polakom, w zamian każdy Rabin może kupić ile chce bez podatku. Podatków żydzi praktycznie w Polsce nie płacą bo wszystko podciągają pod działalność sakralną.
9) Stumetrowa działka w samym centrum za 1800 zł. Kupiła ją Gmina Żydowska z 99-procentową ulgą.

Radni Rady Miejskiej we Wrocławiu zgodzili się ostatnio na sprzedaż działki o powierzchni 118 mkw. Chodzi o teren przy ul. św. Antoniego, tuż obok synagogi Pod Białym Bocianem. Z 99-procentową bonifikatą kupi go Gmina Żydowska. Grunt w centrum miasta będzie kosztował 1817,71 zł.
10) Gmina Żydowska dostała za darmo w Ostrowie powiat Inowrocławski budynek Szkoły Podstawowej nr 12 (obecna siedziba WSG) –  spadkobiercy właściciela pałacu mieli zapłacić. Starosta Tadeusz Majewski tłumaczy, że żydowskie gminy wyznaniowe są inaczej traktowane przez polskie prawo niż prywatni właściciele.
11) PO wspólnie z PIS i całą resztą przegłosowało ustawę, w istocie to „emerytura dla żyda”. Mało na tym, tacy zbrodniarze jak Morel mordercy narodu polskiego z UB mieszkających w Izraelu otrzymują „emerytury” od żydowskiego zaborcy wyłonionego po 89 roku – 28 maja 2014r.

Na stronie internetowej izraelskiego dziennika „The Times of Israel”, pojawił się artykuł, którego autor, Raphael Ahren, informuje, że wkrótce 50 tysięcy Izraelczyków, którzy przeżyli wojnę, może otrzymywać wypłacane przez Polskę emerytury w wysokości 100 euro miesięcznie (ok. 400 zł). Żyd Morawicki z jego ekipą odmawia ujawnienia wysokości ogólnych kwot jakie Polacy wydają na ten cel.
12) A o ilu mniejszych dotacjach mających postać zwykłej grabieży społeczeństwo nie jest informowane ?  Np. obrady Knesetu w Krakowi,e które już przybrały formę cyklicznych spotkań. Czerwiec 2012r. Berlin – I Kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce.
W drugim dniu Kongresu omawiano sedno sprawy, czyli powrót 3,3 mln Żydów do Polski. Michał Zadara zaproponował, żeby 15% pieniędzy z budżetu państwa przeznaczyć na kulturę, ponieważ to uzdrowi nasze państwo ze wszelkich problemów.

Katarzyna Czeczot wysunęła z kolei postulat, że polski system szkolnictwa powinien zrezygnować z dotychczasowego kanonu literatury nauczanej w szkole (precz z Mickiewiczem i Sienkiewiczem!) itp, itd.

Jakub Czupryński, odważnie oznajmił, że Polska powinna przyjąć nie 3,3 mln Żydów, lecz 16 mln – ponieważ to Polacy powinni znaleźć się w mniejszości !!! Polacy jako goje mają płacić podatek na przeprowadzkę 3,3 mln. żydów do Polski!

Taki jest postulat Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce pkt. 2. Podatek „reintegracyjny” pokrywający koszty sprowadzenia 3.3 miliona Żydów do Polski. A w pkt. 3 Hebrajski jako drugi oficjalny język w Polsce.

Cezary Grabowski

on Facebook

=====================

Przedsiębiorstwo Holokaust i celowe wykańczanie polskich firm Ewa Rzeuska

===========

 

”  …   Trzeba zażądać od Izraela zwrotu odszkodowań, które Izrael wziął od Niemców za 3 mln obywateli polskich pochodzenia żydowskiego. Uzasadnienie jest oczywiste – państwa Izrael nie było w czasie wojny, prawo nie działa wstecz, natomiast chodzi przecież o Polaków, a doszukiwanie się w nich żydowskich korzeni, to już, proszę wybaczyć, rasizm! …  ”  

TOMASZ SOMMER

https://dorzeczy.pl/kraj/104650/Zazadajmy-odszkodowan-od-Izraela.html?fbclid=IwAR1CQ2B0RTD8yFBf2_uRT-o8-M-0Qd_wOE_CWmNAB5gPCubKQ1frrDr_zWM

==================

One comment on “Wszystko dla żydów, ochłapy dla Polaków

 1. zapiniotodement
  June 5, 2019

  Hazaraki bezczelnie rwą po kawałku ten postaw białoczerwonej materii – rwą, bo sami sobie stworzyli do tego warunki, zachęceni biernością społeczeństwa.
  Na jeszcze większą skalę wysysają USrael – z poparciem większości społeczeństwa, a jakże…
  Ostatnio trochę się zakrztusili w Australii: Premier hazarak “Turnbull” ni stąd ni zowąd, bo po cichutku, bez przetargu dosłownie podarował 440 milionów dolarów na “Ochronę Wielkiej Rafy Koralowej” kilkunasto osobowej firmie, która nawet NIE WYSTĘPOWAŁA OFICJALNIE o ten rządowy datek.
  Za późno zablokowano informację o tym, taki smród się rozszedł, że hazarak zrezygnował z premierostwa, następnym premierem został szabesgoj Morrison, który natychmiast ogłosił potrzebę przeniesienia australijskiej ambasady z Telawiwu do Jerozolimy…
  Musiał się z tego planu wycofać pod naciskiem okolicznych muzułmańskich rządów, które zagroziły zaniechaniem importu produktów made in Australia.

  Brawo bracia muzułmanie!
  Goje wszystkich krajów, łączmy się!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,992,361 hits
June 2019
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: