Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wynarodowienie Polski z Polaków


Znalezione w sieci

Mata Wata Hari

Wynarodowienie Polski

==============

Wynarodowienie Polski z Polaków – plan żyda Jakuba Bermana, realizowany nieprzerwanie. Tytułem wstępu do tego rozdziału posłuży nam dowód praktycznego wynarodowiania Rosji z Rosjan przez żydowskich bolszewików. Żydowski bolszewizm wiązał się nie tylko z fizycznym wyeliminowaniem rodowitej inteligencji ale też z psychopatycznym mordowaniem jej w tym także młodzieży i to w taki sposób, żeby zadać ofiarom jak największe cierpienie (por. tezy Mordu Rytualnego).

„Władimir Lenin wydał rozkaz zabicia jak największej liczby uczniów w kilku miastach. Czekiści (tajna policja) aresztowali każdą młodzież w czapce szkolnej. Uczniowie zostali wybrani i zabici przypadkowo, ponieważ Lenin uważał, że nadchodzący rosyjscy intelektualiści będą zagrożeniem dla reżimu sowieckiego. ” Vladimir Soloukhin, W świetle dnia, Moskwa 1992, s. 40.

Powstała w ten sposób próżnia w społecznościach inteligencji została następnie wypełniona przez etnicznych Żydów. Vladimir Soloukhin ujawnił, że czekiści byli szczególnie zainteresowani przystojnymi chłopcami i ładnymi dziewczynami, które jako pierwsze zostały zabite oczywiście po zadaniu im jak największego cierpieniu w wyniku tortur. Cały terror z Czeki był koordynowany przez żydowskiego funkcjonariusza Josepha Unschlichta.
Urząd Bezpieczeństwa Publicznego – UB geneza powstania tej Żydowskiej Agendy pod patronatem żyda Berii – po 1944 r. Stalin po wojnie przysłał do Polski tysiące żydowskich agentów, aby w miejsce wyniszczonych polskich elit stanowili trzon nowej „polskiej” inteligencji. Najważniejsze stanowiska rządowe objęli wywodzący się z KPP ludzie narodowości żydowskiej, ci sami, którzy 17 września 1939r. „całowali sowieckie czołgi” we Lwowie i Białymstoku.

Z sowieckiego punktu widzenia byli wprost bezcenni. Nieskażeni patriotyzmem gwarantowali brak jakichkolwiek skrupułów w sprawach narodowych. Pod tym względem Sowieci się nie zawiedli. Gorliwość kolaborantów była wielka.

Sowiecki doradca czyli nadzorca oddelegowany z Moskwy do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego pułkownik Mikołaj Steliwanowski w raporcie z 20 października 1945 do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii informował, że Żydzi w MBP w I Departamencie stanowili 27% zatrudnionych i zajmowali 100% stanowisk kierowniczych. Wg stwierdzenia prof. Paczkowskiego, prawie wszyscy Żydzi w bezpiece byli przed wojna członkami KPP, KPZU, KPZB, KZM i ich przybudówek. Stad, wg niego, wzięło się określenie „żydokomuna”. Prelegent stwierdził jednocześnie, iż są to jedyne dane liczbowe, którymi rozporządza. Zaczerpnął je głównie z poufnego, czy tez tajnego opracowania Biura „C” Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, wydanego w 1978 r., zatytułowanego: „Aparat Bezpieczeństwa w PRL w latach 1944-1976”. Zawiera ono noty biograficzne funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa, sporządzone na podstawie ich akt personalnych, w tym własnych życiorysów (…).

W 1949 roku ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew pisał że „w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami. W Departamencie Wywiadu pracują wyłącznie Żydzi”.
Formalnie od 1946 roku z bezpieką współpracowało 2500 Żydów z 200 miejscowości. Żydowskie bojówki były uzbrojone i niezależne od polskojęzycznych władz, zajmowały się sianiem terroru wśród Polaków, Dysponowały rozbudowanym wywiadem infiltrującym Polaków. Ofiarami Żydów padło tysiące Polaków. Społeczność Żydowska kolaborowała z UB, MBP, MO, ORMO. Żydzi tworzyli dla komunistycznego aparatu zbrodni siatkę agenturalną w fabrykach, bazarach, szkołach, uniwersytetach, kościołach i podziemiu antykomunistycznym. Nieumundurowane bandy Żydowskie podporządkowane NKWD mordowały i szpiegowały Polaków. „Biuletyn IPN” nr 11/58.„Żydzi i Polacy” Chodakiewicz, Fronda 2000„Po zagładzie.

Stosunki Polsko Żydowskie 1944-1947” Chodakiewicz, IPN 2008
https://lodz.ipn.gov.pl/…/20F728,Spotkanie-z-dr-hab-Krzyszt…

Kreatorem ludobójstwa Polaków oraz naszej eksterminacji przede wszystkim inteligencji i patriotów Polskich był Żyd Jakub Berman. Żyd Jakub Berman kierował ideologią partii komunistycznej oraz aparatem terroru. Był uważany za tzw. szarą eminencję. Miał kierowniczy udział w morderstwach politycznych wspólnie z ministrem bezpieczeństwa publicznego generałem dywizji Stanisławem Radkiewiczem.
Na stronie 11-tej niniejszego opracowania już się dowiedzieliśmy, że w lipcu 1971r. prasa zachodnia, szeroko rozpisywała się o wyznaniach polskiego żyda z Izraela niejakiego Abrahama Vidro. Abraham Vidro wyznał, że :

1.) Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli żydzi: Raichman, Mierkułow, Urbanowicz

2.) Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU: Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisowicz

3.) Zbrodnię wykonali: Bogdan Zaharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin, Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow, Abram Borysowicz, Lew Rybak, Chaim Finberg, major Joshua Sorokin, kapitan Aleksander Susłow, kapitan Samyun Tichonow.

Żadna z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem. Powtarzam się jednak, te fakty należy powtarzać na okrągło, tak żeby dzwoniły nam w uszach gdy tylko zasiadamy przed żydowskimi mediami – To żydzi zaczęli mordować Polaków od czasu gdy objęli rządy nad terenami Polski. Owszem z mocy Stalina dokonano masakry dwóch wielkich słowiańskich narodów Polaków i Rosjan, zrobili to ci sami mordercy z tego samego plugawego plemienia siejącego zbrodnię i grabież od tysięcy lat. Dlatego powiedzenie tej prawdy wręcz jej wykrzyczenie musi nastąpić wspólnie przez narody słowiańskie zarówno Polaków jak i Rosjan jednocześnie. Obecny konflikt pomiędzy Polską a Rosją przecież nie jest wynikiem animozji narodów Polskiego i Rosyjskiego. Dzieli nas dużo ale zdecydowanie więcej łączy. Przez 130 lat rusyfikacji Polacy nie doznali takiej eskalacji zbrodni jak z łap żydowskich bolszewików i chociażby ten fakt powinien w nas Polakach ofiarach wojen skłonić do rzeczowego myślenia. Jeszcze raz należy wykrzyczeć prawdę, to żydowscy komisarze strzelali bezbronnym polskim oficerom w tył głowy! Robili to pod osłoną Stalina ale z własnej inicjatywy już wykazywali się szczególną gorliwością wynaturzonej zbrodni, zwłaszcza jest to widoczne w zbrodniach na Polakach jakich się żydzi dopuścili i dopuszczają od początku ubiegłego wieku w istocie do dnia dzisiejszego, zmieniała się tylko skala i forma zbrodni.
Przecież Polaków mordowali nawet po zakończonej wojnie w strukturach przemocy, zbrodni i bezprawia: MBP / UB / SB / PZPR masowo prześladują, niszczą, znęcają się i mordują Polaków; patriotów polskich, katolików, polskich naukowców, polskich artystów i polskich kapłanów, polskich oficerów i polskich żołnierzy AK , WiN , ZWZ, i tak to trwa do dzisiaj ! Należy naciskać na Instytut Pamięci Narodowej aby jak najwięcej tych informacji zostało ujawnionych.

Warto również wspomnieć, że w roku 1994 lider partii „Rosyjska jedność Narodowa”. Lider partii „Rosyjska jedność Narodowa” Aleksander Barkaszow udzielił wywiadu dla „Życia Warszawy” w roku 1994 w którym mówił: „Wiem, jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.

Jak Berman konspirował Żydów w Polsce ?

Dnia 10.11.45 roku KRN wydała Dekret, który pozwalał w sposób ściśle tajny na masową skale zmieniać nazwiska.

http://wazne-sprawy.pl/jak-konspirowano-syjonistow/

 

Image may contain: 1 person, suit
Image may contain: 9 people
===============
autor: Marysia Mikulska
==================
Żydokracja – rządy terroru w celu wymordowania inteligencji narodu na którym żyd pasożytuje.
Pobieramy hit na rynku literatury, o tej książce marzyli Polacy od lat, to w niej w bardzo przejrzysty sposób podane znajdziemy odpowiedz na zasadnicze pytania dotyczące Polski oraz naszego fatalnego położenia jako Narodu Polskiego – pobierać proszę PDF z linka i koniecznie sobie drukować i korzystać ponieważ ten dokument zawiera wskazówki i treści które mogą każdemu pomóc jak się chronić i przewidywać atak naszych wrogów.
Kliknij tutaj:
https://vk.com/doc493916742_505597526?hash=c351701079c1873dd3&dl=b9209a907eccf724c0
===============
Podobne:
Paszporty gratis
=======================
” …   Antysemityzm polski nie był antysemityzmem (w pełnym tego słowa znaczeniu), a zwykłą obroną przed zalewem i wynarodowieniem.  Biada Polakowi, który zakładał sklepik na Kresach. Natychmiast gmina żydowska nakazywała współwyznawcom opuścić ceny towarów poniżej ich wartości. Straty pokrywała gmina do chwili zlikwidowania polskiego handlarza. Wówczas ceny się znacznie podnosiły i handel żydowski pokrywał straty z nadwyżką. Jedynie wędliniarze mogli egzystować, bo ubój wieprzy był żydom przez Zakon zakazany. Solidarność żydowska nie dopuszczała chrześcijan do handlu i tu można o dyskryminacji rasowej mówić..”
===============

Publiczny akt oskarżenia! cz.2/2

Wynarodowienie Polski z Polaków – plan żyda Jakuba Bermana, realizowany nieprzerwanie

https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/3021-publiczny-akt-oskarzenia-cz-2-2

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,883,976 hits
May 2019
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: