Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Skąd wzięło się 330 mld USD


Dariusz Nejman
Znalezione w sieci

 

Czy wiecie skąd wzięło się 330 mld USD ?

 

Nie wiecie ? To ja Wam napiszę !

 

Okazuje się, że wszyscy na prawo od PIS to “ruska agentura”. Sięgnijmy zatem do publikacji “ruskiego agenta” Juliana Assagne. W jednej z depesz opublikowanych przez WikiLeaks, z polskiej Ambasady USA do Departamentu Stanu, napisano, że wódz Jarosław zadeklarował gotowość wypłaty dla Holocaust Industry 20% żądnych kwot.

Wielki Strateg już zacierał rączki , już widział ten drobny, ale jakże ciężki procent od tych miliardów i kolejne interesy, które zapewnią rodzinie PIS co najmniej trzy kadencje i dostatek po kres dni. Nie dziwmy się, że z przymrużonymi oczkami i szelmowskim uśmiechem Kaczyński zapewniał polskie społeczeństwo, że nie opuści murów Sejmu przed 2027 rokiem. Był pewny swego, jak tego, że po dniu nastaje noc. Nic tak nie cementuje współpracy jak dobry , wspólny interes.

Kilka razy pisałem na tym forum o tym jak ONI skorumpowali elity Grecji i Turcji fingując wojenkę na Cyprze. Rządy Turcji i Grecji zaczęły kupować broń na kredyty jak oszalałe, mając doskonałe alibi, strasząc narody wrogiem po drugiej stronie brzegu Morza Śródziemnego. W ten sposób wyjęto z budżetów i Grecji i Turcji po 300 mld USD. Tyle tylko, że to były tamte miliardy, w dużej mierze z lat 70/80/90, a więc wtedy kiedy dolar miał jeszcze swoją wartość. Od odejścia od protokoły z Bretton Woods, w zasadzie od 1973 roku, dolar stracił do dziś jakieś 94% swojej wartości. Przypominam tamte kwoty , te tureckie i greckie, albowiem w Nowym Jorku zadłużenie obu krajów, na Wall Street liczono na kwotę łączną 660 mld USD , czyli po 330 mld USD. Co za zbieg okoliczności, no i ta liczba 66.

Napiszę tylko tyle, że ja urodziłem się 13, co w kabale jest jeszcze mocniejsza liczbą, roku pańskiego właśnie 66-tego. Moja data narodzin spędza kilu Panom sen z powiek. Gdybym Wam napisał o kilku rzeczach jakie przyszło mi przeżyć, być może kiedyś opowiem te historie, to i tak byście nie uwierzyli. W każdym razie jestem trochę inaczej podłączony do tego świata z czego korzystam, przekazując to co widzę i co dostrzegam.

Jedno jest pewne, przypadki Turcji i Grecji dowodzą, że pod przykrywką różnej maści kontraktów, w przypadku Polski, pod pozorem zakupu broni, jak w Turcji i Grecji, pod pozorem opłat “za ochronę” ( Fort Trump ) niezwyciężonej armii USA, jak w Grecji i Turcji, pod pozorem przekopu Mierzi, budowy Centralnego Portu Lotniczego, dróg i mostów, i wielu “niezbędnych” inwestycji, można wyciągnąć spokojnie 330 mld USD, tych obecnych , mocno zdewaluowanych.

Oczywiście kasa już płynie.Ta operacja, ze względu na rozmach, planowana jest na wielu poziomach. Część wyjdzie bezpośrednio z budżetu za pomocą różnych technik sporządzania dokumentów finansowych państwa, część w nieruchomościach, część w kredytach, czy pożyczkach, część pod przykrywką inwestycji i zakupów, modernizacji i renowacji. Idą już pieniądze z tytułu wyręby lasów , a co ważniejsze z polskiego totalizatora i hazardu To wszystko widział Świętej Pamięci poseł Wójcikowski. Niestety już nie żyje.

Zwracam uwagę szanowanych Państwa jak wielką rolę w operacji 330 mld USD + odegrała katastrofa smoleńska i śmierć posła Wójcikowskiego.

Jak pamiętamy, w pierwszej wersji roszczenia nowojorskiej mafii opiewały na około 66 mld USD. Celowo używam tutaj liczby 66, bo ma ona duże znaczenie w kabale. Zaraz po tym jak do Nowego Jorku dotarła notatka z Ambasady z Warszawy dokonano szybkiej korekty roszczeń i na razie podwyższono je do kwoty 330 mld. Jeżeli policzycie ile to jest 20% od 330 mld USD to wyjdzie Wam kwota właśnie 66 mld USD, czyli tyle ile było. Proste, prawda ?

Ma się rozumieć , że w łonie PIS przyjęto ze zrozumieniem, a nawet z zadowoleniem tę “drobną” korektę. Podobno Mularczykowi, Bielanowi i Brudzińskiemu zaczęły trząść się ręce, a Kuchciński już przygotował piwnicę i poddasze na palety gotówki. Załóżmy że wytargowali 5% “prowizji”. 20% od 66 mld to 13,2 mld, pięć procent prowizji przy tej kwocie to 660 mln USD. Znowu te 66. Jeżeli policzymy 5% od podwyższonej kwoty 20% od 330 mld USD to mamy już 3,3 mld USD ( 3+3 = 6 ). Ręce same składają się do oklasków.

Cała ta historia zaczyna brzydko pachnieć. Jeżeli ktoś nie rozumiał dlaczego wielu kwestionowało śmierć Lecha Kaczyńskiego zarzucając , że na Wawelu pochowano korpus dublera, to w obliczu tych kwot musi nad sprawą jeszcze raz poważnie się zastanowić. Wcale mnie nie dziwi, że Macierewicz woził polskiego naiwniak przez lata, analizując zrobione na kolanie nagrania. Ten sam Macierewicz co pociągiem pojechał do Smoleńska. Czy ktoś mógł mieć interes w tym aby dla takiej fury kasy zrobić cały ten smoleński cyrk, a potem uciszyć dociekliwego posła Wójcikowskiego ? PIS nie zrobił nic by wyjaśnić śmierć Wójcikowskiego.

Ja tam nie lubię Palikota, ale jak gwóźdź utkwiły mi w głowie jego słowa, że Lech Kaczyński ma krew na rękach. Mam taki dar, że ważne słowa jakoś nie przeciekają przez moją głowę. Numer z Adamowiczem w jakimś sensie te wątpliwości pogłębia. To była zawsze relacja uczeń i mistrz.

Wszystko układa się w logiczną całość, atak na Trybunał i Sąd Najwyższy, zaokrętowanie trójgłowego smoka : Goldman Sachs, Morgan Stanley, J.P. Morgan Chase w Warszawie, przejęcie kontroli nad wojskiem, rozbrojenie wojska, zezwolenie wojskom USA i Izraela na swobodne przemieszczanie się po terytorium RP i strzelanie do Polaków, przejęcie kontroli nad służbami i policją, rozmieszczenie 40 000 ludzi z Mossadu w Polsce, przejęcie kontroli nad komornikami, uporczywa walka o podporządkowanie sobie polskiego sądownictwa, przejęcie kontroli nad NBP i spółkami Skarbu Państwa, konsolidacja aktywów państwowych , bo przez kilka kominów będzie łatwiej niż przez powiedzmy sto. To wielka logistyczna operacja.

Warunkiem koniecznym do ostatecznego sukcesu jest utrzymanie władzy i wdrożenie w kolejnej kadencji prawa jakie umożliwi restytucję mienia bezspadkowego. Ludzie PIS idą do Europarlamentu nie tylko po to żeby podpisywać listy płac, mają tam wpływać na pracę Unii tak, aby Nowy Jork i Tel Awiw mogły wykorzystywać tę pracę do wywierania., w sprawie programu 330 mld USD+, nacisku na Niemcy, Francję, na państwa Unii.

Do tego wszystkiego trzeba dodać globalne narzędzia nacisku na Rosję i jej strukturę w Polsce ( sądownictwo, prokuratura, służby, wojsko ) i szantażowanie Niemiec roszczeniami Polski w astronomicznej kwocie 880 mld USD, by pod ich wpływem ustąpiły pola i dały w pierwszej kolejności pożywić się polską padliną firmie Holocaust Industry.

Jak sami widzicie bardzo zgrabnie poukładano te pionki i figurki na planszy. Naszym zadaniem, nas Polaków, jest teraz podrzucić tę planszę do góry.

========

Izrael, potrzebuje naszych bilionów z roszczeń, bo bez naszych bilionów będzie mniej w żydowskiej kasie !!! Ameryka pomoże wycisnąć biliony z Polaków .

Nie mogą przeżyć, ze Polacy odziedziczyli bez-spadkowe majątki, zgodnie z prawem międzynarodowym !

Info w języku angielskim prosto z Izraela:

Billions to sort out israeli economy

================

Ani jeden obywatel nie zginal podczas wojny

***********

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,928,372 hits
May 2019
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: