Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Zaproszenie do protestu …


Szanowni Państwo.

Chciałbym zaprosić Państwa na kolejny, trzeci już protest Polonii pod konsulatem Izraela w Nowym Jorku.

Wielki protest Polonii w Ameryce

Odbędzie się on w niedzielę, 26 maja o godz. 2 popołudniu, na 2 Alei miedzy 42 a 43 ulicą.

Wydarzenia ostatnich dni dobitnie wykazały, ze protesty pod konsulatem Izraela są jak najbardziej zasadne.
Po napluciu w twarz polskiemu ambasadorowi w Izraelu, po przybyciu do Polski delegacji z Izraela w celu negocjacji spłaty roszczeń żydowskich, mimo ze MSZ wydało oświadczenie o odwołaniu tej wizyty, po apelu naczelnego rabina Polski Szudricha do polskiego rządu o “zrobienie porządku” z nacjonalistami uczestniczącymi w marszu przeciwko S447, już nikt chyba nie może mieć wątpliwości, że mamy do czynienia z próbą zawładnięcia polskim państwem. Izrael idzie na wojnę z Polską, parafrazując tytuł filmu najwybitniejszego polskiego reżysera dokumentalisty “General Idzie na Wojnę”. Nie jest to wojna militarna, nie ma w niej nalotów i napalmu, nie jest to też wojna hybrydowa z zielonymi ludzikami, chociaż mamy do czynienia z incydentami opanowania polskich lotnisk przez uzbrojone formacje obcego państwa położonego w Palestynie. Jest to jednak jak najbardziej realna napaść, która dokonuje się w cieniu gabinetów, za zamkniętymi drzwiami, za zasunięta kurtyną, w tajemnicy przed Polakami. Jest to napaść na nasz majątek narodowy, na naszą ziemię i nieruchomości na niej zbudowane, odbudowane przez Polaków po wojnie, i na skarby, które się w tej ziemi kryją. Nie możemy dopuścić do tego, aby po raz kolejny nas obrabowano. To jest ostatni dzwonek. To jest wojna, sekretna, tajna ale jednak wojna wytoczona Polakom aby nas ograbić już ze wszystkiego. Pojawiają się głosy wśród Polonii, inspirowane z Polski, żeby nie protestować pod placówkami Izraela, żeby nie narażać się na zarzut antysemityzmu.

Cóż to za słaba argumentacja!
W obliczu napaści na naszą własność i próby pozbawienia nas majątku my mamy się martwic o jakąś łatkę?
Czy współcześni bojownicy o wolną Polskę, pan Grzegorz Braun, pan Robert Winnicki, pan Krzysztof Bosak, pan Bąkiewicz, pan Stanisław Michalkiewicz, pan Marcin Rola i inni bezkompromisowi i odważni ludzie byliby w stanie cokolwiek zrobić gdyby się bali o łatkę antysemity lub ruskiego agenta?

W obliczu utraty Polski, ograbienia nas już ze wszystkiego, to zbyt błahy argument. Argument zresztą zaczerpnięty z narracji systemu komunistycznego i kontynuowany przez Prawo i Sprawiedliwość.

Dlatego apeluję i wzywam, przyjdźcie na nasz protest w Nowym Jorku. Apeluje i proszę wszystkie środowiska patriotyczne na całym świecie, organizujcie protesty pod ambasadami i konsulatami Izraela w stolicach swoich państw, w Berlinie, Paryżu, Londynie, Sztokholmie, Amsterdamie, w Wilnie, Pradze i Budapeszcie i wszędzie tam, gdzie mieszkają polscy patrioci.
Tylko zjednoczona Polonia na całym świecie, Polonia United, może powstrzymać zakusy Izraela i międzynarodowych organizacji roszczeniowych na nasza wspólną, polską własność, na nasz majątek narodowy, na nasza ziemię i skarby w niej ukryte.

Zapraszam, w niedzielę, 26 maja, godzina 2 pm, w Nowym Jorku na 2 alei między 42 a 43 ulicą.

Chodźcie z nami!

Do zobaczenia.
Z Panem Bogiem,

Witek Rosowski

 

Tu rozszerzona filmowa wersja odezwy Witka Rosowskiego:

 

 

Podpisz petycje:

http://www.petition-447.com/index.php/en/petition/petition-3


NIE POZWÓLMY SIĘ OKRAŚĆ !

Jednym z najważniejszych, a kto wie czy nie najważniejszym zadaniem stojącym przed Polakami w 2019 roku jest stworzenie efektywnego i skutecznego systemu kontroli wyborów parlamentarnych na jesieni 2019 roku. Gra idzie o wielkie pieniądze, a tam gdzie gra się o wielkie pieniądze tam nie pozostawia się sprawy przypadkowi.

Tak jak zainwestowali w Guaido i oficerów wenezuelskich służb, tak jak kupili setki oficerów tureckiego wojska, służb, mamiąc ich władzą i atrakcyjnym procentem od tego co miano ukraść Wenezuelczykom i Turkom, tak za naszymi plecami prowadzone są rozmowy, proponowane procenty od tego co ma być ukradzione Polakom, oferowana jest władza i związane z nią korzyści majątkowe. To jest wojna hybrydowa. Macie tego dowód, ambasador USA nieustannie wtrąca się w polskie sprawy wewnętrzne, zewnętrzne, dyryguje rządem, polską polityką zagraniczną i gospodarczą, kontroluje polskie zamówienia publiczne. Oficerowie izraelskich służb specjalnych piszą nam ustawy i permanentnie kontrolują przestrzeń publiczną. Już dawno przekroczono granice tradycyjnej dyplomacji, traktują Polskę jak dziwkę na posyłki. Pamiętajmy, na wojnie nie ma zasad, więc my Polacy powinniśmy także o nich zapomnieć.

Musimy zrobić wszystko, by przekształcić Polskę w państwo zdolne do obrony przed agresją ze strony środowisk żydowskich. Oczywiście musimy podejmować działania międzynarodowe, prowadzić racjonalna politykę zagraniczną, historyczną, posługiwać się argumentami prawnymi. To jednak nie gwarantuje nam bezpieczeństwa. Te musimy sobie sami stworzyć, tu w Polsce, zbudować z Polaków mur którego nic i nikt nie przebije. Jeżeli chcą nas okraść to będą musieli na nas napaść, wydrzeć nam nasz majątek siłą i przemocą.

Każdy Polak musi mieć tego świadomość i każdy musi zaoferować swojemu krajowi i rodakom gotowość do walki w obronie swojego domu, swojej rodziny.

========

Szczelna blokada informacyjna na temat polskich protestów w USA

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szczelna-blokada-informacyjna-na-temat-polskich-protestow-w-usa-przeciwko-plemiennemu?fbclid=IwAR0Rejf-KV_TpvBPPP3ULSeMGBvzDADI5UHxwp2sVOmQO6yxW1nfCrCU1BM

=======================

 

Uwaga!

Zgromadzenie spontaniczne.
Pod Pałacem Prezydenckim zapraszamy na pikietę na rzecz zdymisjonowania przez Prezydenta Andrzeja Dudę Marszałka Sejmu Kuchcińskiego.
Marszałek w dniu 15 maja 2019 uniemożliwił debatę w Sejmie w sprawie Aktu 447 dotyczącego tzw. “mienia bez-spadkowego”.
Ohydne i zdradzieckie zachowanie Marszałka Kuchcińskiego wobec Posła Winnickiego wnioskującego o taką debatę to zamach na demokrację w Polsce i zamach na Polaków, zmuszanie nas do płacenia hochsztaplerom bajońskich odszkodowań za Holokaust, któremu nie jesteśmy winni.
Kuchciński powinien zostać zdymisjonowany i winno być wyjaśnione w jaki sposób jest szantażowany przez Mossad i/lub Inne Służby dysponujący kompromitującymi materiałami z agencji towarzyskich zatrudniających nieletnie Ukrainki.
Podczas pikiety będziemy zbierali podpisy pod wnioskiem do Prezydenta RP o dymisję Kuchcińskiego. /-/ Wojciech Olszański (NFP) /-/ Eugeniusz Sendecki (SN(D))
==========
 Godz. 15:00 w dniu 22 V 2019.
https://www.youtube.com/watch?v=3mVDilxM5WM
==========

300 miliardów dolarów to 267 680 km polskiej ziemi rolnej

300 miliardów dolarów to 267 680 km polskiej ziemi rolnej

==========================
Zyd-potwor

 

STOP KRWIOPIJNYM WAMPIROM I POLAKOŻERCOM !

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,883,997 hits
May 2019
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: