Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Mienie porzucone (1)


Opór Polaków wobec kolejnej próby złodziejskiej napaści środowisk żydowskich na Polskę – wywołał chwilowe powstrzymanie działań tej hołoty.

Ma to wyraz w wypowiedzi ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher, która stwierdziła że rzekomo: „jest pewne niezrozumienie dotyczące tego, czym jest ustawa 447. Chodzi w niej o sporządzenie jednorazowego raportu, nikt nie mówi nikomu co ma robić”
Nie ma żadnego nieporozumienia !
Żydowski atak na Polskę jest aż nadto wyraźny, gdy najgorsza ŻYDOHOŁOTA usiłuje z Polaków – ofiar nazizmu i JEDYNYCH NAPRAWDĘ SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA, uczynić wspólników nazistów!!!

Po styczniu 2019 roku i po haniebnych słowach polityków izraelskich tylko Rząd zdrajców będzie utrzymywał przyjacielskie stosunki z Izraelem!
I tylko zdradziecki Rząd PiS będzie twierdził, że amerykańska ustawa 447 nie ma żadnej mocy prawnej w Polsce! 

A jaką moc prawną miała deklaracja amerykańskiej żydohołoty twierdzącej, że rzekomo „Irak posiada broń masowego rażenia”?!
Jaką podstawę prawną miał ten żydowski MOTŁOCH by napadać na Państwo stojące na drodze zbrodniczej eksterminacji Narodu Palestyńskiego przez Izrael?!

Wszystko – co mówią politycy amerykańscy i ich izraelscy wspólnicy – to ordynarne KŁAMSTWA!

Ponieważ w Polsce czyni się ogromnie dużo dla ukrycia przed młodym pokoleniem prawdy historycznej, to muszę po raz kolejny przypomnieć oczywiste fakty.

Po Drugiej Wojnie Światowej zorganizowany został potajemnie masowy proceder wywiezienia Żydów do Palestyny, a później Izraela, by tą drogą stworzyć przyczółek komunistyczny na Bliskim Wschodzie.
Wystarczy sprawdzić procentową ilość Żydów opuszczających Polskę, którzy wyjechali od razu do państwa zachodniego, by dowieźć faktu celowego i zorganizowanego wywożenia Żydów do Palestyny przez ukrytych w stalinowskim aparacie władzy przedwojennych syjonistów.
Będzie to też kolejny dowód na zaplanowany przez NKWD atak na Żydów w Radomiu w 1946 roku.
(Spora część Żydów wywiezionych do Palestyny/Izraela uciekała stamtąd do Krajów zachodnich.)

Z powodu wspomnianej emigracji wiele nieruchomości żydowskich zostało porzuconych. 
Wiązało się to również z faktem, że żydowskie NKWD, a potem żydowskie UB prowadziło walkę z religią w celu stworzenia „komunistycznego człowieka”. 
O ile Kościół Katolicki podjął nierówną walkę z katami Stalina – to religijni Żydzi woleli emigrować. Mieli przecież gdzie – w przeciwieństwie do Polaków, którym przyszło żyć i odbudować zniszczony Kraj pod terrorem stalinowskiego oprawcy.

Polski nie opuszczali polonizujący się Żydzi, którzy najczęściej porzucili wiarę mojżeszową. I ich kamienice pozostały w ich posiadaniu niezmiennie – do dnia dzisiejszego.

Ostatecznie w Krakowie zostały porzucone wszystkie synagogi i domy modlitwy żydowskiej – za wyjątkiem synagogi Remuh.
W synagodze Kupa mieścił się magazyn zarządzanej przez Żydów „spółdzielni” kaletniczej.
Kiedy przechodziłem w latach sześćdziesiątych koło synagogi Wysokiej – to czułem z jej strony ogromny odór zrujnowanego i porzuconego budynku.

Chociaż po zniszczeniach wojennych tragicznie brakowało w Polsce mieszkań to Naród Polski wziął na siebie ciężar odbudowy zrujnowanych miejsc kultu żydowskiego.

Żadna z zagranicznych organizacji żydowskich nie rościła sobie praw do tych miejsc, a tym bardziej administrowania nimi – bo musieliby wydać pieniądze na ich odbudowę – co właśnie zrobili później Polacy!

Do 1964 roku odbudowano w Krakowie synagogę Starą i założono w niej Muzeum historii Żydów. W każdej chwili mogli w nim modlić się Żydzi – którzy wyrazili takie życzenie.
W 1968 roku odbudowana została synagoga Popera.
Około 1969 roku odbudowana została bożnica Wysoka.
W wyremontowanym domu modlitwy przy ulicy Meiselsa 18 utworzono salę prób dla ZPiT Krakowiacy.
W latach siedemdziesiątych odbudowano w całości zespół budowli związanych z łaźnią żydowską, a mieszczących się przy ulicy Szerokiej 6.
W latach osiemdziesiątych odbudowano kompletnie zdewastowaną Synagogę Izaaka.
Już w III RP odbudowano za polskie pieniądze dom modlitwy przy ulicy Meiselsa 17 – gdzie mieści się dziś Centrum kultury żydowskiej.
Jeszcze w tamtym tysiącleciu odbudowano synagogę Kupa.
Już w tym tysiącleciu dokonano remontu synagogi Tempel.

Remont obiektów zabytkowych jest kilkakrotnie droższy od wybudowania nowych obiektów i WSZYSTKIE wymienione remonty dokonano za pieniądze Polaków!
Można do tego dodać konserwację dwóch żydowskich cmentarzy i remont niezliczonej ilości budynków żydowskich.
Z powodu ich porzucenia administrację nad nimi i odpowiedzialność za remonty przejął specjalnie utworzony w tym celu Dzielnicowy Zarząd Budynków Mieszkalnych.
I bardzo często po dokonaniu remontu „odnajdywali się” właściciele, bądź „spadkobiercy właścicieli” tych nieruchomości.

Jeszcze w 1990 roku nie było chętnych na porzucone nieruchomości żydowskie. Dopiero wzrost gospodarczy Polski ostatnich lat spowodował, że staliśmy się obiektem chamskich ataków ze strony żydowskich złodziei!

PS
Przytoczone daty proszę przyjąć z kilkuletnią tolerancją. Po pięćdziesięciu latach nie pamiętam dokładnie – na przykład remontu synagogi Wysokiej, bo to nie była moja sprawa.
W każdym razie remontu dokonano pomiędzy 1969 a 1971 rokiem. A wszystkie daty podaję z pamięci.

Artur Łoboda

======================

Za:    http://www.polishclub.org/2019/05/01/mienie-porzucone-1/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+PolishClubOnline+%28Polish+Club+Online%29

===================

Jazda po bandzie

W obliczu niechybnej konfrontacji ze skutkami ustawy 447 celowe jest zastanowienie się nad tym kto miałby nie dopuścić do jej wdrożenia. Innymi słowy zaś, komu powierzyć rolę rajdowego kierowcy, który brawurowo pokona zakusy unicestwienia narodu i resztek samorządności blokując proceder zuchwałej grabieży mienia tworzonego z wielkim wysiłkiem i wyrzeczeniem przez pokolenia.

Nie wolno w tym przypadku dopuścić do najdrobniejszych uchybień jakie cechowały dogadywanie się swoich ze swoimi w kwestii ustawy o IPN. To było gwarancją kraksy. Jednocześnie, skoro gangsterzy robią ustawkę, zakulisowo powołują urzędników celem „monitorowania” procesu nazwanego zadośćuczynieniem, wara im od modyfikacji polskiego ustawodawstwa co sugeruje  tajna notatka MSZ.  Potrzebny jest zespół zaufania jako swoiste Pospolite Ruszenie RP. Sytuacja dojrzała do czynu, bo przegadaliśmy wiele lat, miesięcy i godzin.

Weryfikacją intencji i celów działania wszelkich organizacji mających w nazwie własnej przymiotnik „narodowy” – instytutów, czy fundacji będzie czynne poparcie dla legislacyjnej propozycji ustawy o ochronie własności Rzeczypospolitej i obywateli polskich przed grabieżą, autorstwa pana Stanisława Michalkiewicza.

11 maja zapowiedziany jako dzień demonstracji poparcia na rzecz stosownej legislacji,  stanie się pierwszym sprawdzianem naszej zbiorowej odpowiedzialności i gotowości obrony  losu własnego i państwa. Niewątpliwie,  to także egzamin dla Stowarzyszenia Marszu Niepodległości jako organizatora. To akt odwagi wobec zagrożenia totalnym zniewoleniem. Czy zmobilizujemy się do tak rejtanowskiego gestu ?

Oto brzmienie ustawy:

Art. 1. § 1. Zobowiązuje się Radę Ministrów do oświadczenia, iż Rzeczpospolita Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom strony żydowskiej odnoszącym się do tak zwanej własności bezdziedzicznej.

  • 2. Obowiązek wydania tego oświadczenia powstaje niezwłocznie po wejściu tej ustawy w życie.

Art. 2. Kto wbrew niniejszej  ustawie próbuje zadośćuczynić żydowskim roszczeniom majątkowym opisanym w Art. 1, albo próbuje obejść ten zakaz podlega  karze takiej jak za kradzież zuchwałą.

Art.. 3. Ustawa wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Ta lapidarna i fachowa propozycja przedstawiona Sejmowi  wyłoni przed wyborami niczym papierek lakmusowy na kogo będziemy stawiać krzyżyk w nadchodzących wyborach, a zatem czy przetrwamy.

Jola

================

Za:   https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jazda-po-bandzie-2019-04

===========

 

Zatrzymać Ustawę JUST S447 !!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,903,035 hits
May 2019
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: