Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Mariusz Max Kolonko o ustawie IPN


[…] Moja ocena jest taka: proszę mi wymienić jedną jakość polityczną, którą pan [panie prezesie Kaczyński] uzyskał, poddając nowelizacji ustawę o IPN (Instytut Pamięci Narodowej). Nie dwie, tylko jedną. I proszę mi nie mówić, że jest to deklaracja, którą pan podpisał, dlatego, że deklaracja ta – ja ją nazywam najbardziej haniebną, jaka została podpisana przez władze III Rzeczypospolitej – i w tej deklaracji czytamy między innymi: “Uznajemy i potępiamy każdy indywidualny przypadek okrucieństwa wobec Żydów, jakiego dopuścili się Polacy w czasie II wojny światowej”.
Panie prezesie Kaczyński, czy pan zdaje sobie sprawę, że gdyby coś takiego podpisał premier Netanjahu, tylko w odwrotną stronę: “Uznajemy i potępiamy każdy przykład okrucieństwa, jakiego dopuścili się Żydzi wobec Polaków” i zrobiłby to premier Netanjahu w Izraelu, to powiesiliby go na haku. W Knesecie. Żydzi. Za coś takiego. To, co pan zrobił jest niebywałe. Niech mi pan poda jedną rzecz, którą pan uzyskał w zamian za coś takiego. Ta deklaracja jest po prostu haniebna. I proszę mi nie mówić, że tą jakością, którą pan uzyskał jest to, co teraz media podają, że jakoby mamy szansę na to, że wojska amerykańskie będą stacjonowały w Polsce.
Ja panu wyjaśnię, dlatego, że pan może nie wie, zdradzę panu, Amerykanie są bardziej zainteresowani tym, żeby te wojska stacjonowały w Polsce, niż Polacy powinni być zainteresowani, aby te wojska amerykańskie w Polsce były. Ale pan tego nie wie, bo skąd pan ma to wiedzieć? Pan nie jest politologiem. Pan nie ma nawet politologów w Sejmie.
Kim wy jesteście? Jesteście bandą ludzi, która, jak za pierwszym razem rządziliście i istnieliście rok i 8 miesięcy, za drugim razem istniejecie dwa lata i robicie tego rodzaju rzeczy. Kim pan jest, panie Kaczyński? Co pan wyprawia? Przecież to trąci o zdradę interesu narodowego, o zdradę interesu państwa – ta deklaracja. Żydzi was na podstawie tej deklaracji zajeżdżą przez następne 10 lat. Tak długo będą jeździć po was, aż dostaną pieniądze, [będą jeździć] po polskiej historii, będą zmieniać tę historię, będą mówić, że Polacy mordowali Żydów i nie będziecie mogli nic zrobić, ponieważ podpisał pan tę deklarację, panie Kaczyński. Dokładnie tak samo Żyd Bartoszewicz w 2007 roku podpisał Deklarację Teresińską, która po jedenastu latach zaowocowała tym, że Żydzi otrzymali ustawę 447 podpisaną w Kongresie amerykańskim, tak teraz podpisał tę deklarację – nazywam ją Deklaracją Wstydu i Hańby, która za kilkanaście lat zaowocuje tym, że Żydzi dostaną pieniądze, które oni chcą od samego początku.
Więc ja już teraz proponuję panu, panie Kaczyński, ponieważ jedyne, co potraficie robić, to rozdawać publiczne pieniądze, żebyście wymyślili taki program, który się będzie się nazywał Żyd+ . Poważnie. Program Żyd+ polegać będzie na tym, że każdy Żyd, nawet ten zakamuflowany – to będą duże pieniądze, które będziecie musieli wydać – otrzyma pieniądze od was, już teraz. Po to, żeby Żydzi nie szkalowali przez następną dekadę Polaków za to, co się działo podczas II wojny światowej. Już teraz zróbcie ten program Żyd+ i rozdawajcie im pieniądze.
Unbelievable, co wy robicie. I powiem panu jeszcze jedną rzecz, o której pan nie wie, bo skąd pan ma wiedzieć? Wy jesteście socjaliści. Wy nie znacie kapitalizmu. Kto z was ma jakikolwiek business? Kto potrafi w ogóle rządzić? Wybieracie ludzi do ministerstwa tylko dlatego, że znają język angielski. A więc panu powiem: Amerykanie nigdy nie mieli problemu z tą ustawą o IPN, ale Amerykanie za każdym razem, kiedy ktoś złoży zapytanie w tej sprawie, to powie – tak jak ja mówię – jest wadliwa, ponieważ jest sprzeczna z zasadą wolności słowa. Bo Amerykanie mają zasadę wolności słowa wpisaną do konstytucji i dla nich to jest świętość. Dlatego, że Amerykanie nie mają ustaw o Holocaust denial [o negowaniu Holocaustu]. Właśnie z tego powodu. Tak, jak państwa europejskie mają i te kilkanaście państw istnieje i tak samo, jak mają Żydzi, gdzie skazują na 5 lat więzienia za to samo, co wy żeście teraz odpuścili. Pięć lat więzienia. i nikt się ich nie czepia. Dlaczego? Bo gdyby zapytać Amerykanów co sądzą o ustawie żydowskiej, powiedzieliby dokładnie to samo: ustawa jest sprzeczna z zasadą wolności słowa. Ale ich nie pyta. Ale wy pytacie, wy, co kapitał niemiecki i kapitał żydowski w Polsce, pytaliście, chodziliście do …nauer, pytaliście, co oni sądzą o tym. Nawet robiliście coś takiego i to proszę sprawdzić, jak to się stało, że kapitał niemiecki Onetu wyciągnął nawet notatkę z biurka ambasadora Wilczka (przecież to jest wasz ambasador), z której wynikać by miało, że stosunki polsko-amerykańskie zostaną zachwiane i zerwane, jeżeli ta ustawa wejdzie w życie.
Jak to się stało? Kim jest ambasador? Kim wy jesteście, panie Kaczyński? Kapitał niemiecki w Polsce to jest 70%, o czym nikt nie mówi, kapitał pro-żydowski to jest 25%, to jest razem w 95% antypolski. I reszta to jest 5% media polonijne, media polskie, w tym moja Telewizja zagraniczna MaxTV, “Mówię, jak jest”, którą usiłujecie zniszczyć i zmieść z powierzchni ziemi od samego początku jej istnienia. I to za PO robiliście i za PiS-u robicie.
My przeżyjemy was, przetrwamy was. Natomiast powiem panu tak: Kiedy pan odejdzie, PiS się rozpadnie i wtedy się będą działy rzeczy dobre i rzeczy złe. To znaczy, złe rzeczy, które się będą działy, to będą wyglądały tak, że Polską będą rządzić rozmaite formacje koalicyjne, które nie będą w stanie udźwignąć silnych rządów i Żydzi rozbiorą Polskę na czynniki pierwsze. Rzeczy dobre, które się będą działy, będą wyglądały tak, że powstanie nowa formacja o nazwie #…..

=====================

==================

Za:   http://suwerennosc.blogspot.com/2019/02/mariusz-max-kolonko-o-nowelizacji.html

One comment on “Mariusz Max Kolonko o ustawie IPN

 1. Mieczysław Sylwester Kazimierzak
  May 2, 2019

  ŻYDOWSKA MONOLATRIA to klasyka RASIZMU.
  OBRONIĆ POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,nie przez przypadek ewolucyjne osiągnięcia tej cywilizacji opisał w BIZANTYJSkIEJ,a wyeksponował ŻYDOWSKĄ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.W książce opisującej istotę podwójnej moralności zamieścił rozdział : EKONOMIA ŻYDOWSKA.
  Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI opisał ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ.Potwierdza się,że narzędziem jest KULT HOLOKAUSTU,aby ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!
  Michael E.Jones:WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,457,684 hits
May 2019
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC - ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum - p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC - ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum - p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wolna Polska – Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: