Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Syjonistyczny Atak na Polskę.


Żaden naród nie może pozwalać się obrażać kłamliwymi tekstami przez tych, którzy deklarują, że są naszymi przyjaciółmi

Naród polski działał we współpracy z reżimem nazistowskim, by zabijać Żydów podczas Holocaustu – tak według dziennika „Jerusalem Post” wypowiedział się w Warszawie, podczas szczytu poświęconego sytuacji na Bliskim Wschodzie premier Izraela Benjamin Netenjahu.

Według dziennika „Haaretz” słowa Netenjahu brzmiały inaczej: Polacy kolaborowali z nazistami. I nie znam nikogo, kto kiedykolwiek zostałby pozwany za tego typu stwierdzenie. Izraelski premier miał możliwość sprostowania słów, jeżeli doszło do przekłamania, ale tego nie zrobił, na pytania dziennikarzy odsyłał do swojego rzecznika prasowego. Dementi wystosowane przez ambasadę Izraela było wystosowane na użytek Polski i brzmiało, że izraelski premier mówił tylko, że nikt nie został pozwany do sądu za mówienie o tych Polakach, którzy kolaborowali z Niemcami, a w żadnym momencie nie wspominał o „polskim narodzie”. Gdy sytuacja zdawała się uspokoić, znieważać Polskę i Polaków zaczęli kolejni członkowie izraelskiego rządu. Świeżo mianowany minister spraw zagranicznych Israel Katz wypalił rasistowski tekst (który powtórzył w paru mediach), że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki. Polacy współdziałali z nazistami przy Holokauście – wtórował mu Naftali Bennett, lider Nowej Prawicy, minister edukacji Izraela. Na skutek tych wypowiedzi polski premier Mateusz Morawiecki odwołał zaplanowany w Izraelu szczyt państw Grupy Wyszehradzkiej (Polska, Czechy, Węgry, Słowacja). Eksperci od polityki Bliskiego Wschodu tłumaczą atak na Polskę izraelskich polityków kampanią wyborczą przed kwietniowymi wyborami do parlamentu. Wszystko to miało sprawić, że wmanewrowany w fałszywą wypowiedź, przypisującą Polsce i Polakom odpowiedzialność za niemiecką zbrodnię Holokaustu, izraelski premier nie mógł ostro jej zdementować z troski o własne sondaże. Jeżeli ta hipoteza jest prawdziwa i Polacy są „chłopcem do bicia” izraelskich polityków zabiegających o głosy, to mamy do czynienia z realnym problemem antypolonizmu wśród Żydów, tak wśród politycznej elity, jak też zwykłych ludzi. Czy możemy sobie wyobrazić sytuację, w której główni polscy politycy licytowaliby się w kampanii wyborczej, kto bardziej obrazi Izrael i Żydów? Czy izraelscy eksperci tłumaczyliby swoim obywatelom i politykom, że należy przeczekać kampanię wyborczą i Polacy zaczną zachowywać się normalnie? Żaden naród nie może pozwalać się obrażać kłamliwymi tekstami przez tych, którzy deklarują, że są naszymi przyjaciółmi i sojusznikami.

Konferencja wojenna

Polska pozwoliła się wykorzystać USA i Izraelowi do zorganizowania konferencji poświęconej sytuacji na Bliskim Wschodzie. A tak naprawdę – co znów, niedyplomatycznie, głośno powiedział premier Netanjahu dziennikarzom, do konferencji, której celem było omówienie wojny z Iranem. Izrael naciska na USA i przekonuje państwa arabskie, że Iran ze swoimi aspiracjami, aby mieć broń atomową, stanowi zagrożenie nie tylko dla Izraela, lecz także dla krajów arabskich. Trzeba pamiętać, że Irańczycy to nie Arabowie, tylko starożytny naród perski. Na dodatek wyznający szyizm, czyli odłam islamu daleko różniący się od sunnitów, którzy są większością w krajach arabskich. Netanjahu dał dowód, że nie przebiera w środkach. Podczas szczytu w Warszawie nagrał rozmowy z arabskimi przywódcami, którzy krytykowali Iran i opublikował w izraelskich mediach. W ten sposób chciał pokazać, że dokonał rzeczy uważanej za niemożliwą: przekonał do poparcia swoich wojennych planów przywódców państw arabskich.

Za zorganizowanie tej konferencji Polska zapłaciła drastycznym pogorszeniem się naszych relacji z Iranem. Wprowadzono ruch wizowy, a polskie firmy straciły warte setki milionów złotych kontrakty w Iranie.

Wobec zachowania się polityków izraelskich głośno trzeba zadać pytanie: czy popieranie Izraela przeciwko Iranowi jest w ogóle w interesie Polski? Polska ma wobec Iranu dług wdzięczności sięgający 1942 r., gdy Irańczycy przyjęli polskich uchodźców wojennych (w tym tysiące dzieci) uciekających z nieludzkiej sowieckiej ziemi. Fakt, że Izrael ma dziś kłopot z rosnąca potęgą Iranu i wolałby sprowadzić go do parteru, zanim jego siła będzie tak duża, że nie da rady, jest problemem Izraela, a nie Polski. Zarzut posiadania ambicji nuklearnych przez państwo takie jak Izrael, które nikogo nie pytało, czy może zbudować sobie arsenał nuklearny, także wydaje się chybiony.

Przedsiębiorstwo Holokaust w tle

Awantura wywołana przez skandaliczne wypowiedzi izraelskich polityków „przykryła” zupełnie niestosowną wypowiedź Mike’a Pompeo, sekretarza stanu Stanów Zjednoczonych (odpowiednik naszego ministra spraw zagranicznych), który na konferencji prasowej w Warszawie pozwolił sobie wypalić, że namawia polskich kolegów do kompleksowego rozwiązania zwrotu własności z czasów Holokaustu. Pod względem prawnym jest to nadużycie. Polska i USA już w 1960 r. podpisały porozumienie, w którym uregulowały kwestie własności pozostawionej w Polsce przez amerykańskich obywateli. USA otrzymały wówczas pieniądze i zobowiązały się do przejęcia wszystkich roszczeń swoich obywateli względem Polski. Słowa Pompeo odnoszą się zapewne do tzw. mienia bezspadkowego, czyli przejętego przez państwo polskie majątku obywateli polskich zamordowanych przez Niemców w Holokauście, którzy nie pozostawili żadnych spadkobierców. Nie wiedzieć na podstawie jakiego prawa żydowskie organizacje w USA i Izraelu (w tym czołowi politycy tego kraju) uważają, że Polska ma obowiązek wypłacić odszkodowanie za te mienie żydowskim organizacjom zajmującym się pomaganiem żyjącym ofiarą Holokaustu i edukacją o tej niemieckiej zbrodni.

Po raz pierwszy w historii dzięki tej awanturze, która wybuchła, czołowi polscy politycy, z premierem Mateuszem Morawieckim na czele, głośno powiedzieli, że oczekiwania USA czy Izraela, by Polska zadośćuczyniła za niemieckie zbrodnie, oparte są na fundamentalnym nieporozumieniu.

Ale nie była to jedna wpadka Mike’a Pompeo w Warszawie. Amerykański polityk pochwalił też stalinowskiego oprawcę i mordercę polskich patriotów Franciszka Blajchmana, jako dzielnego partyzanta. Życie Franka Blajchmana było świadectwem odporności polskiego narodu oraz świadectwem amerykańskiego ideału. Ideału, który mówi, że każdy, kto ma duże marzenia, może wznieść się na wyżyny − wypalił Pompeo. Blajchman zmarł w grudniu 2018 r. w USA w wieku 96 lat. Był m.in. kierownikiem więzień i obozów bezpieki w kieleckim, w swoich wspomnieniach bynajmniej nie wyraził cienia skruchy, ale oskarżał polskie podziemie o kolaborację z Niemcami i programowy antysemityzm. Czy Pompeo, były szef CIA, najważniejszej agencji wywiadowczej USA, na pewno się pomylił? Czy może ktoś poprosił go, aby zrobić taki „psikus” gospodarzom?

W tym samym czasie w USA dziennikarka Andrea Mitchell na antenie amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC ogłosiła, że żydowskie powstanie w getcie [warszawskim w 1943 r. – red.] było walką przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi. Czyli mamy sytuację, w której mitycznym, nie mającym narodowości „nazistom” towarzyszą Polacy. Mitchell za swoje obrzydliwe kłamstwo przeprosiła i sprostowała w… internecie. Mitchell to doświadczona (ma 72 lata) dziennikarka, pochodząca z rodziny żydowskiej, jej mężem jest nie kto inny, jak sam Alan Greenspan, wieloletni szef amerykańskiego Banku Centralnego. Czy możliwe jest mówienie, że Mitchell mogła się pomylić?

Moim zdaniem – nie. Podstawowe zajęcia z propagandy mówią, że sprostowanie kłamstwa zwiększa tylko siłę pierwotnego przekazu. Krótko mówiąc, kłamiąc o polskim nazistowskim reżimie, Mitchell celowo pomawiała Polskę.

Te ataki ewidentnie mają związek z domaganiem się od Polski odszkodowań za wspomniane bezspadkowe mienie po ofiarach Holokaustu. W całej sprawie związanej z wypowiedziami izraelskich i amerykańskich polityków są też pozytywy. Po raz pierwszy od dawna zarówno opozycja, jak i rząd w Polsce mówiły jednym głosem. Na takie zachowanie wobec Polski nie ma i nie może być zgody. „Warszawska” od wielu lat zwraca uwagę, że potrzebne nie jest pospolite ruszenie reagujące na kryzysy, ale stała praca polegająca na propagowaniu prawdy. Jest jasne, że temat roszczeń i prób wrobienia Polski i Polaków w odpowiedzialność za niemieckie zbrodnie będzie powracał.

Mówiąc językiem sportowym, musimy przejść do ofensywy i przestać tylko wybijać piłkę z własnego pola karnego. Mottem polskiej polityki historycznej mogą być słowa słynnej pisarki Hannah Arendt, niemieckiej filozof żydowskiego pochodzenia. Podczas gdy u Polaków kolaborowały głównie męty, ludzie z marginesu społecznego, wśród Żydów na współpracę poszła przede wszystkim żydowska elita – podsumowała niemiecką okupację Polski Arendt.

==================

Źródło :        https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/6318-atak-na-polske-zaden-narod-nie-moze-pozwalac-sie-obrazac-klamliwymi-tekstami-przez-tych-ktorzy-deklaruja-ze-sa-naszymi-przyjaciolmi?fbclid=IwAR2k1qKnKC7Rm1NKoE0lN4SjF7RvSKxOgeeUdb2BFSrCRBY8tzkrBSp-MuA

=============

PODOBNE: 

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zmasowany-atak-medialny-izraela-na-polske-szczyt-v4-w-jerozolimie-odwolany

PODSTĘPNY ATAK NA POLSKE TRWA OD PONAD 100 LAT !

https://www.salon24.pl/u/prognozydocenta/846440,ten-podstepny-atak-na-polske-trwa-od-ponad-100-lat

Oto jak żydowski portal kłamie

https://marucha.wordpress.com/2019/03/06/oto-jak-zydowski-portal-klamie-i-wciaga-polakow-w-hitlerowskie-mordy-oni-robia-to-calkiem-swiadomie/

3 comments on “Syjonistyczny Atak na Polskę.

 1. Mieczysław Sylwester Kazimierzak
  April 9, 2019

  ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Potwierdza się,że jej narzędziem jest KULT HOLOKAUSTU,aby ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu i promować EKONOMIĘ ŻYDOWSKĄ,którą opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

 2. PeterQuiggins
  April 10, 2019

  God help the Polish –

  https://www.jta.org/2017/12/08/news-opinion/world/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister

  An Official Polish Report on the Auschwitz ‘Gas Chambers’
  Krakow Forensic Institute Confirms Leuchter’s Findings
  http://www.ihr.org/jhr/v11/v11p207_Staff.html

  Report on Article 55a of the Act amending the Act on the Institute of National Remembrance –
  http://en.ordoiuris.pl/institute-activity/report-article-55a-act-amending-act-institute-national-remembrance

 3. Robert Jarosz
  April 12, 2019

  April 10, 2019

  Gdyby Polacy nie schronili Żydó przed pogromami i wysiedleniami z calutkiej Europy, to nie byłoby już oficjalnie na świecie żadnego nie zakamuflowanego Żyda, bo musieli

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,877,723 hits
April 2019
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: