Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Żydowska organizacja terrorystyczna w Polsce – Jewish Defence League [WIDEO]


Żydowska organizacja terrorystyczna w Polsce1

          Jewish Defence League [WIDEO]

https://ebd.cda.pl/620×395/3323308c3

 

Od kilku dni jesteśmy świadkami tragikomicznego polowania na moją skromną osobę, które prowadzi resort Brudzińskiego i robi to ramię w ramię ze zdegenerowanym lewactwem . W filmie, w którym jednoznacznie potępiłem zamach terrorystyczny, „dopatrują się” jego pochwały, policja zabezpiecza mój film, powołuje „biegłego”, kasowany jest mój kanał na YouTube, a ze mnie próbuje się uczynić terrorystę. Polskie służby stają na głowie, aby udowodnić, że jestem wielbłądem. Ale gdy realnie zagraża nam lansowana w Polsce grupa terrorystyczna, MSWiA przymyka oko i udaje, że problemu nie ma. Ba, aktywista tej organizacji jest regularnie zapraszany na salony telewizji publicznej. Mowa o założonej w Stanach Zjednoczonych żydowskiej organizacji – Jewish Defence League. To banda żydowskich morderców, przez FBI zwana także „brutalną organizacją żydowskich ekstremistów” oraz „grupą terrorystyczną”.

Jewish Defence League to żydowska organizacja założona w Stanach Zjednoczonych, która uważa się (sic!) za kontynuację ekstremistycznego ruchu syjonistycznego Betar. Pod koniec lat 60. żydowski ekstremista, rabin Meir Kahane, powołał do życia JDL. Od samego początku rozpoczęto działalność terrorystyczną. Atakowani byli głównie byli politycy oskarżani o „antysemityzm”. Wśród nich był Jesse Jackson, czarnoskóry baptysta, który określał Żydów mianem „hymie” (coś jak polskie: parch). Mordercy z JDL za cele ataków brali sobie także organizacje sprzeciwiające się ludobójstwu przeprowadzanemu przez Żydów na Palestyńczykach. W swoich działaniach byli bezwzględni. Podrzynali gardła. Torturowali.

Wysadzić meczet

W roku 2001, amerykańskie służby (FBI) potwierdziły, że JDL to organizacja terrorystyczna stawiająca sobie za cel wymordowanie „nieusłużnych” gojów. Uprzedzam – wbrew obiegowej opinii ich założenia nie uległy zmianom. 11 grudnia 2001 roku, długoletni aktywiści JDL, Irving David Rubin i Earl Leslie Krugel – jak w raporcie zaznacza FBI – zostali aresztowani w Los Angeles przez amerykańską jednostkę antyterrorystyczną (JTTF) pod zarzutem przygotowania materiałów wybuchowych, które miały posłużyć wysadzeniu w powietrzu meczetu i likwidacji lokalnej gminy muzułmańskiej w Culver City (Kalifornia). Składając zeznania, Rubin i Krugel zaznaczyli, że atak terrorystyczny, na którym być może wzorował się ateistyczny syjonista wyrosły na lewackiej glebie, Brenton Tarrant, miał być „ekspresją bojowości”, którą na co dzień upajają się aktywiści JDL.

Fragment publikacji FBI "Terrorism 2000/2001", s. 18
Fragment publikacji FBI „Terrorism 2000/2001”, s. 18

Fakty na temat JDL to nie jest wiedza tajemna. Informacje na temat bandy żydowskich morderców są powszechnie dostępne i publikowane przez amerykańskie służby. W ich przypadku nie trzeba zakrzywiać rzeczywistości, manipulować faktami czy wypowiedziami, by uczynić z nich organizację terrorystyczną, jak robi się to fałszując moje wypowiedzi potępiające nienawiść, żeby zrobić ze mnie sekundanta terroryzmu. Jewish Defence League to terrorystyczna organizacja żydowskich morderców, cechująca się wyjątkową brutalnością i nienawiścią wobec „nieusłużnych” gojów. Koniec, kropka.

Żydowska organizacja terrorystyczna w Polsce

Od 2013 roku Żydzi z JDL wystawili swoich ludzi w kilku krajach. Podobno także w Polsce. Dlaczego piszę „podobno”? Co prawda o istnieniu filii JDL piszą media głównego nurtu i Wikipedia jednak sprawa nie jest tak oczywista, jeśli przyjrzymy się niejakiemu Eli Zolkosowi, a właściwie Bartłomiejowi Żółkosiowi spod Zamościa, który w mainstreamie przedstawiany jest jako aktywista JDL. Już tłumaczę.

Żółkoś (Eli Zolkos) podaje się za asystennta Schudricha i kompromituje Magdalenę Ogórek, która publikuje ten list w sieci
Żółkoś (Eli Zolkos) podaje się za asystennta Schudricha i kompromituje Magdalenę Ogórek, która publikuje list w sieci

Według informacji, do których udało mi się dotrzeć, poza aparycją, talmudycznymi inklinacjami i chęcią przytulenia dużych pieniędzy Żółkoś nie ma nic wspólnego z żydostwem. Jednak kilka lat temu doznał „illuminacji” i rozpoczął tzw. karierę „na Żyda”. Od tego momentu zaczął podawać się za agenta Mossadu, pracownika Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego, a nawet asystenta Naczelnego Rabina w Polsce Michaela Schudricha, co zdementował sam rabin.

WESPRZYJ NAS! KUP KOSZULKĘ „TU JEST POLSKA a nie Polin” lub inną – KLIK

Bartłomiej Żółkoś wyczuł, że mając u władzy posłusznych dwużydzianów*, metoda kariery „na Żyda” to czysty zysk. W pewnym momencie Żółkoś zafascynował się osobą założyciela JDL Meira Kahana i zaczął rozgłaszać, że jest przedstawicielem JDL. Od tego momentu zaczął pojawiać się w mediach głównego nurtu jako aktywista żydowskiej organizacji terrorystycznej, zaś sama centrala JDL sprawy nie dementowała. Dlatego należy przyjąć, że Bartłomiej Żółkoś jest aktywistą żydowskiej organizacji terrorystycznej mającej na swoim koncie setki niewinnych ofiar. Cóż zatem robi w polskiej przestrzeni publicznej? Jest nietykalny?

Pospieszalski i Nykiel dziećmi syjonizmu

Żółkoś mami swoimi opowieściami „prawicowe” media. Jan Pospieszalski często zaprasza go do swojego programu, a Marzena Nykiel chętnie cytuje go na portalu wpolityce.pl, którego jest redaktorem naczelnym. Wystarczyło, że podający się za Żyda Żółkoś skrytykował antypolonizm Jana T. Grossa, Israela Katza i Georga Sorosa a „prawicowe szczekaczki” z miejsca uznały go za swojaka. Kiepska weryfikacja dziennikarska, nieprawdaż? Czy z taką samą sympatią Nykiel i Pospieszalski upajaliby się widokiem aktywisty Ku-Klux Klanu, którego ekstremizm niczym nie różni się od ekstremizmu JDL? A może obecność Żółkosia z JDL to kaprys tych samych syjonistów, którzy wprowadzali korekty do nowelizacji ustawy o IPN? Jak zrozumieć fakt, że do telewizji publicznej zapraszany jest w roli eksperta człowiek zwący się „przedstawicielem organizacji terrorystycznej”, a w tym samym czasie, Bogu ducha winnym Szturmowcom, oenerowcom, a także mnie na siłę przypisuje się „prawicowo-chrześcijański ekstremizm”? Czyż to nie jest dowód na to, że z Polski uczyniono syjonistyczną kolonię, czemu sekunduje telewizyjny prezenter Pospieszalski i ekspertka od wszystkiego Marzena Nykiel? A może ten duet to po prostu bobe ludobójczego syjonizmu?

Żydowska organizacja terrorystyczna - JDL
Żydowska organizacja terrorystyczna – JDL

Rozbroić Polaków, uzbroić Żydów

Na ulicach całej planety Żydzi są nadal ścigani i bici. Na wszystkich frontach toczy się wojna przeciwko Żydom. Wzywamy wszystkich Żydów, aby zaopatrzyli się broń palną – to fragment apelu JDL, który można przeczytać na ich stronie internetowej. Nigdzie nie spotkałem się z krytyką postulatu JDL wzywającego do uzbrajania się przez Żydów. Tymczasem, gdy Polacy wyrażają sprzeciw wobec prób rozbrojenia polskich cywilów i utrudnienia nam dostępu do broni, od razu w mediach głównego nurtu uruchamiana jest propaganda o „niebezpieczeństwie” związanym z dostępem Polaków do broni. Zastanawiające, prawda?

Syjonistyczna kolonia

Wnioski? Teraz, gdy policja opłaca z pieniędzy polskich podatników biegłego, który ma udowodnić, że jestem wielbłądem, a każdego miesiąca aresztuje się przynajmniej jednego polskiego nacjonalistę za miłość do narodu, żydowska organizacja terrorystyczna jest lansowana na salonach „Polin”.

Polskie służby udają, że problemu nie ma, gdy Bartłomiej Żółkoś (Eli Zolkos) promuje ekstremistyczne i terrorystyczne credo JDL w mediach społecznościowych oraz w mediach publicznych. On sam zaś prezentowany jest jako przyjaciel Polaków, chociaż w istocie to szafarz syjonistyczno-bolszewickiego „raju” wkupujący się tanimi frazesami w łaski otumanionej „prawicy”.

Co musi się wydarzyć, aby Polacy przejrzeli na oczy? Co musi się stać, aby w Polsce byli ścigani realni przestępcy i wrogie polskiej nacji organizacje terrorystyczne? Co musi się stać, aby polskie społeczeństwo spostrzegło, że pod przykrywką „patriotyzmu” i socjalu, na oczach polskich obywateli próbuje uczynić się syjonistyczną kolonię z Rzeczpospolitej, za którą walczyli i ginęli nasi przodkowie? Mamy czekać, aż poleje się polska krew rozlana przez żydowskich terrorystów?

*Na wzór dwusiarczanu potasu. […] Połączenie czadu psychiki żydowskiej z kruszcem duszy polskiej, zwłaszcza kruchym, sprawia, że w owym smutnym typie Polaka, Żydom oddanego – na jedną cząsteczkę polską przypadają dwie cząsteczki żydowskie. Asymilacja nie wytworzyła typu, o którym dałoby się powiedzieć, że to jest „dwupolan Żyda”, to znaczy, by w Żydzie asymilowanym dwie cząsteczki przypadały na jedną cząsteczkę żydowską. Polskość nie jest kwasem rozkładającym kruszec żydowski; natomiast takim kwasem jest żydowskość i polski kruszec rozkłada. Dlatego Żyd asymilowany będzie w ostateczności brał zawsze stronę żydostwa. I dlatego filosemita przestanie być czułym na sprawy polskie, lecz będzie zawsze nadwrażliwy na sprawy, żydowskie (Źródło: A. Niemojewski, „Dwużydzian Polaka”, cyt. za: F. Koneczny, „Cywilizacja żydowska”, Warszawa 1995, reprint 1934)

Oficjalne logo Jewish Defence League
Oficjalne logo Jewish Defence League

Wesprzyj moją działalność i działalność portalu wpłacając darowiznę (http://wprawo.pl/wsparcie) lub kupując w naszym sklepie. Szczególnie polecam koszulkę „Tu jest POLSKA a nie Polin”.

=====================

https://wprawo.pl/2019/04/01/j-miedlar-jewish-defence-league-czyli-zydo-terrorystyczna-organizacja-na-salonach-polin/

===============

https://wprawo.pl/2019/04/02/zydowska-organizacja-terrorystyczna-w-polsce-jewish-defence-league-wideo/?fbclid=IwAR0es7bjoEr7HSZc3-T1fL4XXPCI9icjuX5dyQJ9DfjdDqjXp2pX1X5JZ0E

Sklep: http://wprawo.pl
Wsparcie: http://wprawo.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
Blog: http://jacekmiedlar.pl
————

J. Międlar

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on April 5, 2019 by in Uncategorized and tagged , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,709,943 hits
April 2019
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: