Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

O religiach i wojnach – część II


Wystarczy, że jakiś żydowski przebieraniec krzyknie na ulicy ‚Allah Akbar’, z żydowskim akcentem, i pomacha czarną flagą, i WSZYSTKIE media na świecie natychmiast rozprawiają o islamskich terrorystach i islamskiej religii podboju świata.

W Afganistanie nie było komunizmu – system był mniej więcej taki jak w Polsce, ale Afganistan ma ogromnne złoża wszelakich minerałów i Amerykanie już od lat twierdzą, że się z Afganistanu nie wyniosą. Przecież teraz nie ma zupełnie żadnego militarnego powodu, by znowu podsyłać wojsko do Afganistanu.

Znalezione obrazy dla zapytania us army afghanistan

Amerykańskie wojsko w Afganistanie

Tylko ostatni słaby na umyśle może uwierzyć, że cała potęga Stanów Zjednoczonych przez kilkanascie lat nie mogła znaleźć Osama Bin Ladena, bo ten zakopał się w jaskini, w której nie było elektryczności, komputerów, radia, satelity; ale ten schorowany geniusz dowodził armią Al-Kaidy na całym świecie. A przecież były – i dalej są dostępne – wiadomości z BBC z roku 2001 i raport ze szpitala w Dubaju, że Osama zmarł w szpitalu na niewydolność nerek. A rodzina Bushów do tej pory prowadzi wspólne interesy z rodziną Osama bin Ladena. Łatwo to nawet sprawdzić na liście zarejestrowanych firm.

No więc nie kochaliśmy Osama bin Ladena, choć nie mieliśmy żadnego powodu, a ten wiernie służył Amerykanom jako symbol… religijny. W XX WIEKU… I tak się jakoś przypadkiem złożyło, że wszędzie tam, gdzie wierzą w islam, to są złoża ropy naftowej i gazu.

Głupio było z Serbami. Ale tylko na początku. Bo oto okazało się, że cały pokojowy islam jest zagrożony ze strony chrześcijańskich Serbów. I po co Serbom kopalnia diamentow? (Madeleine Albright, wyraźnie oburzona, oznajmiła w wywiadzie, że Serbom nie potrzebna jest ta największa w Europie kopalnia, bo Serbowie i tak nie mają pojęcia, co to jest diament. No i te skarby ziemi w Kosowie. I strategiczne położenie Bałkanów, które bardzo może się przydać do podboju Rosji, bo na Syberii Rosjanie mają tyle różnych skarbów, z którymi Rosjanie też nie wiedzą, co robić, a które Amerykanom przydadzą się na pewno.

Znalezione obrazy dla zapytania bombardowanie serbii - zdjęcia

1999r. – Bombardowanie Serbii przez USA i NATO

Gdy trzeba było okraść Serbów i wypędzić z Kosowa, to kochaliśmy muzułmanów. Zastanawiam się na przykład nad takim idiotycznym banałem, jakim jest oskarżanie islamu o zbrojny podbój świata. Czy my czegoś nie rozumiemy? – Kolumbia nie była nigdy muzułmańska, ale od 70 lat Amerykanie podbijają ten kraj i mordują ludność cywilną, bo im się bardzo przydają nie tylko plantacje coki, ale i najlepsze na świecie szmaragdy i srebro.

Kuba nigdy nie była muzułmańska, ani Japonia, ani Wietnam, ani Filipiny. Filipiny miały kiedys duże nasiedlenie arabskie, ale żeby podbić Filipiny, Amerykanie wojowali z Hiszpanią. No więc gdyby się tak zastanowić… Kiedy to Libia czy Irak napadły na państwo chrześcijańskie?

22 państwa europejskie napadły na Jugosławię w stanie pokoju i nie było z Jugosławią konfliktu. 22 państwa europejskie napadły na państwo europejskie w obronie… MUZUŁMANÓW!

Bombardowanie Jugosławii jest europejską zbrodnią nie do wybaczenia. Ćwierć milionów Serbów po prostu zbombardowano w Krajinie na podstawie najbardziej kretyńskich oskarżeń. Trybunaly uniewinniły Serbów, ale to już nikomu nie pomoże. Europa podpisala na siebie wyrok w Jugoslawii.

I teraz to już tylko z górki. Bo właśnie Czarnogórę wciągneli do NATO i zapowiada sie kolejna wojna na Bałkanach. Na razie senatory i kongresmeny amerykańskie kombinują narrację i jaki by tu pretekst tym razem wydumać, żeby całe Bałkany należały do senatora McCaina i Madeleine Albright..

Ostatnia wersja bałkańska jest równie kretyńska jak i pozostałe o… islamie. Dana Rohrabacher opowiada w Kongresie, że nie istnieje państwo Macedonia, dlatego należy ją przyłączyć do… muzułmańskiego Kosowa. Macedonia jest chrześcijańska i trochę starsze państwo niż USA.

Mnie jednak najbardziej przeraża fakt, że nikogo to w ogóle nie zmartwiło. Ale wystarczy, że jakiś żydowski przebieraniec krzyknie na ulicy ‚Allah Akbar’, z żydowskim akcentem, i pomacha czarną flagą, i WSZYSTKIE media na świecie natychmiast rozprawiają o islamskich terrorystach i islamskiej religii podboju świata.

Znalezione obrazy dla zapytania allah akbar

Nie spróbuję, ale doceniam bystrość autora fotki; jeszcze nie wszyscy dali się ogłupić

Doszło do tego, że NIKOMU się nie chce nawet sprawdzić, co takiego pisze w Koranie,… ale kazdy wie. Przeciętny Polak-katolik nigdy nie miał w ręce Starego Testamentu i też nie wie, co tam pisze. I nie spotkałam praktykującego katolika, który by się przejął tym, że żydzi w Jerozolimie palą Nowy Testament i rozprowadzanie Nowego Testamentu w Izraelu jest karalne.

Biblia nie jest zakazana w krajach muzułmańskich. Podejrzewam (ale nie wiem dokładnie), że może być zakazana w Arabii Saudyjskiej, ale wahabici to nie muzułmanie, tylko przebierańcy – właśnie, żeby stosować mongolski wzorzec podboju świata. Grób św. Jana Chrzciciela znajduje się w największym meczecie w Damaszku. I jest tam od wieków. I modlą się tam i muzułmanie, i chrześcijanie. Chrzescijaństwo, islam i judaizm – to są religie Wielkiej Księgi. Mamy wspólny Pięcioksiąg Mojżeszowy.

I kiedy Trump kazał zbombardować kościół w Syrii, to żaden chrześcijanin nie przejął się tym, że modlących się 40 wiernych straciło życie w czasie tego bombardowania. A gdy chodzi o masową emigrację ludnosci, to już w czasach biblijnych istniało słowo ‚exodus’.

Po wojnie przepędzano Polaków z Podola i w ogóle z Kresów precz aż za San. Niemców przepędzono do Niemiec. Mam znajomą Niemkę, którą wypędzono z Wrocławia. Ja zaś wychowałam się we Wrocławiu. Zastanawiam się czasem na tym, że być może mieszkałam w domu, z którego wywieziono moją znajomą. Rodzina mojego męża zaś nie może upominać się o dom we Lwowie, z którego Ukraińcy wygnali ich w 1944 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania jemen

Skutki saudyjskich bombardowań w Jemenie

Od pradziejów ktoś nas zawsze przepędza. Handlarze niewolnikami ładowali żywy towar na okręty i wlekli na plantacje. To nie muzułmanie przepędzaja całe wioski w Afryce, palą wsie i lasy pod… odwierty naftowe. Ci ludzi naprawdę nie mają się gdzie podziać. Wystarczy poczytać, co wyprawiał znany aktorzyna George Clooney w Sudanie. I w Czadzie. Opowiadali mi różne rzeczy Filipińczycy, którzy pracowali w Czadzie. Jeśli media o czymś nie piszą, to nie znaczy, że to ‚coś’ nie istnieje.

Gdzie się mają podziać ci biedni wieśniacy z roponośnych terenów w Afryce? – I europejska hołota naśmiewa się z nich, że języka (angielskiego) nie znają i czytać nie umieją. Cały świat milczy jak zaklęty, gdy tymczasem tysiące, tysiące dzieci w bombardowanym Jemenie umiera z głodu.

Prezydent Trump zabronił wpuszczać do USA kogokolwiek z Jemenu, bo tam sami terroryści, których Arabia Saudyjska ma wybić do nogi. Afryka spływa krwią, a my opowiadamy, jak to biała rasa zniknie. Zniknie, jak dalej będzie się tak zachowywać.

Napisała: Tiamat

7 comments on “O religiach i wojnach – część II

 1. Mieczysław Sylwester Kazimierzak
  March 19, 2019

  O ISLAMIZACJĘ czy o SEMITYZACJĘ chodzi?!LUDY SEMICKO-JĘZYCZNE i EKONOMIA ŻYDOWSKA,którą opisał polski badacz antyku Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.?!

 2. zapiniotodement
  March 19, 2019

  “Przeciętny Polak-katolik nigdy nie miał w ręce Starego Testamentu i też nie wie, co tam pisze. I nie spotkałam praktykującego katolika, który by się przejął tym, że żydzi w Jerozolimie palą Nowy Testament i rozprowadzanie Nowego Testamentu w Izraelu jest karalne.”
  Jak to górale mawiają: święta prawda… Dlatego Polak-katolik nie widzi różnicy pomiędzy Jehową, karzącym co najmniej do siódmego pokolenia, popierającym ludobójstwo (Jozue), sutenerstwo (Abraham/Sara) i złodziejstwo (Egipt), a “Panem Bogiem”, Istotą kochającą wszystkich i przebaczającą wszystkim.

  Uważam, że żydostwo wystrugało sobie z banana “Pana Boga”, bo Jezus Chrystus
  tak pasuje do Jehowy, jak pięść do nosa.
  Tą manipulacją zrobili sobie z chrześcijaństwa odskocznię do opanowania Świata ->
  kapitalizm -> komunizm -> globalizacja -> depopulacja goji…

  Bez wyruszenia w świat z lichwą w sercu, przepisem na gorzałkę w zanadrzu i Nowym Testamentem w ręce rozpłynęliby się w czasie tak, jak wiele innych plemion bliskowschodnich koziojebców.

  Mógłbym podać link do “Kajfasz nabił goji w chrześcijaństwo”, ale mi żal HKW…

  • HKW
   March 23, 2019

   Ciekawi mnie jakiego jesteś wyznania, jeśli można zapytać? Czy ateista?

   • zapiniotodement
    March 23, 2019

    Przez pierwsze 75 lat życia byłem katolikiem, początkowo praktykującym (do I-szej Komunii włącznie), później co raz mniej praktykującym.
    Ostatni raz byłem w kościele chyba w 1970, pierwszy raz się żeniąc./

    Nie jestem ateistą, uważam że Bóg – Stwórca istnieje,
    ale nie jest to ani “Jehowa”, ani “Pan Bóg”.

    Uważam, że Pan Jezus Chrystus tak pasuje do Jehowy (oficjalnie Jego ojca!), jak pasuje pięść do nosa.
    Staram się żyć według Jego wskazań – ale cały czas pamiętając o tym, że twórcami Kościoła byli Żydzi, napełnili więc go tym, co powolutku stało się zabójcze dla chrześcijan, dla przykładu: dla chrześcijanina każdy człowiek jest bliźnim, a dla żyda TYLKO INNY żyd jest bliźnim…
    Potrafisz wnuczko Halinko wytłumaczyć dlaczego nie słyszysz o tej różnicy z ambony?

    Odpowiem szczerze na każde pytanie, ale wolałbym mieć Twój wianek na sumieniu, niż Twoją duszyczkę!

    Pozdrawiam

   • HKW
    March 23, 2019

    Od dłuższego czasu nie słuchałam kazania z ambony, ale nie przeszkadza mi wiara innych polskich katolików i nie mam zamiaru odbierać im tego ani przekonywać inaczej. Wybór należy do nich samych, a tysiącletnia indoktrynacja robi swoje. Tymczasem mamy przynajmniej ten powód do dumy, ze Polska nie brała udziału w podboju i kolonizacji innych państw na przykładzie Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Francji. Katoliccy Słowianie nigdy nie odczuwali takiej potrzeby. Poza tym, panie Jacku, grozi nam coś o wiele gorszego, wiec nie zawracałabym sobie głowy podziałami religijnymi. W jedności siła.

 3. zapiniotodement
  March 24, 2019

  ” Tymczasem mamy przynajmniej ten powód do dumy, ze Polska nie brała udziału w podboju i kolonizacji innych państw na przykładzie Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Francji. Katoliccy Słowianie nigdy nie odczuwali takiej potrzeby.”
  Tak, ale już niema katolickich Słowian, niestety.
  Zostali wyparci przez katolickie sziple, aktywnie uczestniczące w podboju Afganistanu, Iraku.itd.

  Doszedłem do wniosku, że czas mi zamknąć dziób i przestać tu bruździć.
  Żegnam serdecznie!

  • HKW
   March 25, 2019

   Pana komentarze są mile widziane : )

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,992,233 hits
March 2019
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: