Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Polska jest pod żydowską okupacją.


To czego Morawiecki nie powiedział żydom i innym: Polska jest pod żydowską, rasistowską okupacją, która dopuszcza się na Polakach zbrodni ludobójstwa – ta zbrodnia w swojej drastyczności jest sprowadzona w Polsce do poziomu żydowskiego ludożerstwa na Polakach.

To w sensie nie tylko liczby aborcji szacowanych na 25 milionów nienarodzonych za czasów obowiązywania komunistycznej ustawy, ale i innych zbrodni – określenie żydów ludożercami ma charakter dosłowny i nie jest żadną przenośnią.

W myśl definicji o ludobójstwie, która definicja została przyjęta przez PRL w 1948 roku, a które to zapisy są w mocy w Polsce, mamy w Polsce do czynienia z ludobójstwem i to na znacznie niższych progach drastyczności zachowań niż nadmienione ludożerstwo.

Od lat, wielokrotnie pisaliśmy w Gazecie Warszawskiej, że Polska jest w stanie wojny z żydami.

Żydostwo toczy z nami wojnę o nasze ziemie, nasze majątki, a nawet i naszą tożsamość! Żydzi, aby łatwiej nas wyniszczać, nie tylko pozmieniali nazwiska, ale nagminnie samych siebie tytułują Polakami lub najlepiej OBYWATELAMI. A to z równoczesnym rugowaniem nas ze wszelkich pozycji społecznych i materialnych, a od momentu pontyfikatu Jana Pawła II nie ma już dla Polaków miejsca nawet w Kościele. A którzy jeszcze tam są, to chyba jedynie po to, aby byli płatnikami na tacę, która potem idzie do żydowskiego biskupa. W zamian za co niektórzy przedstawiciele  kleru opowiadają ogłupiałym wiernym brednie o żydowskim wybraństwie, religijnej wrażliwości żydowskiej i heroiczności ofiarowania naszych dzieci na ołtarzach żydowskich szatanów, podających się już bez ogródek za bogów i domagających się dla siebie samych boskiego kultu. A szczytem tego wszystkiego, najbardziej przerażającym przykładem, jest zbrodnia Ojca Ulmy na swoich małych dzieciach i ciężarnej żonie, który to Ulma jest faktycznym sprawcą tego kanibalistycznego, bo samoofiarnego mordu. W zamian za to coraz to liczniejsze wycieczki rytualnych żydów przybywających do ofiarnej świątyni w Markowej zostawiają polskim gojom „w podzięce” swoje odchody. Rytualny żyd, ze względu na niekoszerność miejsca, nie może wejść do toalety, która nie ma certyfikatu koszerności i kiedy musi dokonać wypróżnienia, to idzie na pobliskie zacisze cmentarne i tam wypróżnia się na katolickim cmentarzu. Ta sprawa faktycznie nie jest nowa, ale dość powszechnie znana i historycznie opisana, a z najazdem muzułmańskim jest to problem masowy również na zachodzie, bo np. muzułmanin w toalecie nie może odwrócić się tyłem do Mekki i w takim wypadku wypróżnia się prosto na podłogę, ale z twarzą w kierunku Mekki.

O tym dużym lub małym, poważnym czy żałosnym problemie lub zagrożeniu, milczy się coraz bardziej desperacko, bo problem nabrzmiewa w swej masowości, ale z drugiej strony, ten ogrom kłamstw, zbrodni, oszustw i pomówień zaczyna jednak pękać. Ta dawna „jakość” zgubnego przymykania oczu na zbrodnie żydowskie przestaje już funkcjonować społecznie.

Oszustwa „holokaustu”, „antysemityzmu”, Shoah” są już zbyt wyświechtane nawet dla głupców czy posoborowych duchownych, aby można było to dalej przemilczać. Zresztą, co nas obchodzi jakieś tam zabijanie żydów, czy ich masowy pomór z głodu lub niskiej higieny?

Czy jakikolwiek żyd pomógł kiedykolwiek jakiemuś Polakowi?

Nigdy!

Tak i nam nie wolno pomagać żydom, bo bez wymiany pomocy nie ma współpracy, a działając jednostronnie szkodzimy Polsce i Polakom, nie mówiąc o tym, że jako tacy jesteśmy niegodnymi podcieraczami, słusznie zbierającymi na nas żydowskie oskarżenia i plugastwa.

A dodatkowo – przede wszystkim –  występuje zasadniczy problem naszej jurysdykcji nad żydami: konieczność ich sądzenia i karania za zbrodnie.

Ben Gurion powiedział ocalałym żydom, którzy przybili do Jerozolimy po wojnie, że są najgorszymi kanaliami – skoro przeżyli. Ale w Polsce nikt już nie potrafi tego samego powiedzieć obecnym żydom. Bo skąd to bydło, fałszywie nas pomawiające, się wzięło? To są albo mordercy przybyli z Sowietów, albo uratowani przez Polaków w Polsce podczas okupacji. Ci pierwsi mają na rękach krew żołnierzy Katynia i setek tysięcy czy milionów Polaków deportowanych na sowieckie pustkowia lub niewinnych Rosjan, a ci drudzy to beneficjenci polskiej pomocy. Albo ich potomkowie wychowani w kłamstwie. A jako tacy nie mają jakichkolwiek praw do świadczenia o nas ani jednym złym słowem! I wszystko pond to jest przestępstwem przeciw Polsce.

I jeśli taki żyd cokolwiek mówi złego o Polsce, to powiniem mieć wyrwany język, a jeżeliby podniósł rękę przeciwko nam, to ręka ta ma być odrąbana!

+

Prawda zaś jest nie tylko brutalna, ale ma zupełnie inny wymiar i znajduje się nie tam, gdzie jest to nam wmawiane ciągłym praniem mózgów.

To my Polacy wyłącznie, jako ofiara docelowa, jesteśmy jedynymi ofiarami tych strasznych wielowiekowych zbrodni.

I niemal formalnie podjęta przez żydów wojna 17 września 1939 toczy się poprzez cały świat, ale głównym celem tej zbrodni jesteśmy my Polacy i nasza Ojczyzna, ich zdobycze na nas, które żydzi już dawno zaksięgowali jako należne im łupy, są dla nich główny celem. Tak głównym, że nawet żydowski atak na Kościół – poprzez Sobór Watykański II – mógł mieć jednym z motywów planowanego dalszego  osłabienia Polski, która po wojnie nie mogła się podnieść sama z siebie bez Kościoła i jego europejskich narodów. A hipoteza taka nie musi być przerysowana, jeżeli tylko pogrzebie się w starych pismach i poczyta to, co żydzi głosili o swoich planach względem Polski i Polaków już w wiekach średnich.

…………….

To czego Morawiecki nie powiedział żydom i innym: Polska jest pod żydowską, rasistowską okupacją! – Ale z naszej, polskiej strony nie ma na to przyzwolenia!

I my Polacy, Lechici musimy dać na to odpowiedź żydom, całemu żydostwu w Polsce i na świecie, i będzie to odpowiedź, bezwzględna i ostateczna!

I może Netanyahu wzywać Dudę czy Morawieckiego na rozmowę i może nawet nas dalej skrytobójczo mordować, nas prostych, bezbronnych, umęczonych żołnierzy, ale to my wygramy. I to starcie, które nadchodzi, będzie już ostateczne, zwycięskie, bo to my jesteśmy żołnierzami Chrystusa.

 

In Christo

Krzysztof Cierpisz

18-II-2018

+++

Adam Doboszyński: List do żyda

Żydzi rozpoczęli zamach na Polskę.

 

  17 września dzień nastania okupacji żydowskiej w Polsce …

17 września 1939 roku,
jest to kolejny dzień – rocznica polskiej historii – który jest używany nie tyle do upamiętniania losów Polski i Polaków, ile jest kolejną okazją do siania kłamstwa historycznego, które swymi skutkami prowadzi do dalszego ogłupiania Polaków.


Dzień 17 września 1939 jest istotnie dniem napaści sowieckiej na Polskę z jej najgorszymi dla skutkami. Ale media exponując rolę ZSRR , wyciszając rolę Niemiec, przemilczają całkowicie ludobójczą rolę żydów w bestialskich mordach hord żydowskich na polskiej bezbronnej ludności i polskich rezerwistach na Ziemiach Wschodnich. Które to akty ludobójstwa rozpoczęły się z zegarmistrzowską dokładnością, co najlepiej świadczy o tym, że to żydzi stali za Paktem Ribbentropp-Molotow, bo to oni byli do tych zbrodni natychmiast gotowi.
Całkowicie przemilcza się ten fakt, a i skutkiem tego przemilcza fakt IV rozbioru polski, który nie był aktem dwustronnym Niemiec i ZSRR, ale odbył się z inspiracji żydowskiej właśnie, i to nie tylko żydów z hitlerowskich Niemiec czy żydów z sowietów, ale żydów z kręgów anglosaskich.
17 września jest dniem otwarcia wojny żydowskiej przeciw nam Polakom.
Te akty żydowskiego ludobójstwa są całkowicie przemilczane, a NASZE milczenie – z naszej strony – jest świadectwem naszej polskiej hańby – braku u nas i rozumu, i godności.
Gazeta Warszawska potępia to milczenie zarzynanych baranów i się od niego odcina.

(-) Redakcja Gazeta Warszawska.

 

Lachy pomogą Putinowi, ale tylko w Chrystusie.

Tworzenie Judeopolonii: rola Mossad-u w NZZ Solidarność

Samogwałt PIS a ustawa o sądownictwie czyli Bolek II Duda otwiera ukraińcom żydowski majdan w Polsce

 

Ludwik Hirszfeld: Historia jednego życia – fragment

 

 

KONWENCJA W SPRAWIE ZAPOBIEGANIA I KARANIA ZBRODNI LUDOBÓJSTWA

====================

Źródło:   https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/399-czego-morawiecki-nie-powiedzial-polska-jest-pod-zydowska-okupacja?fbclid=IwAR1lv48ro0lTbj5lmpixtgRp2skaFL11Nv9f341X0r3rpgOOhaphqMROzaw

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on March 8, 2019 by in Uncategorized and tagged , , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,950,270 hits
March 2019
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: