Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Żydzi współpracowali z nazistami


Trwa taniec-łamaniec wokół wypowiedzi premiera Benjamina Netanjahu podczas wizyty w Muzeum POLIN. „Polacy współpracowali z nazistami i nie znam nikogo, kto kiedykolwiek był sądzony za takie oświadczenie” – stwierdził premier Izraela poproszony przez „Haaretz” o komentarz w sprawie możliwości wnoszenia pozwów cywilnych przeciwko osobom oskarżającym naród polski o udział w Holokauście. Po wypowiedzi Netanjahu zagotował się nawet prezydent Andrzej Duda i oświadczył, że w zaistniałej sytuacji Izrael nie jest dobrym miejscem na organizowanie szczytu Grupy Wyszehradzkiej. O rety! Netanjahu zdołał wyprowadzić z równowagi piewcę „Rzeczpospolitej Przyjaciół”. Sukces!

W ramach tego sukcesu ambasador Izraela Anna Azari została po raz pierwszy wezwana na dywanik do polskiego MSZ, co chyba jest dla niej szokiem stulecia. Okazało się, że oświadczenie Azari, w którym utrzymywała, że Netanjahu nie powiedział tego, co powiedział, jest niewystarczające. „Wyraziliśmy oczekiwanie, że strona izraelska jednoznacznie odniesie się do tego, co miał na myśli premier Netanjahu w wypowiedzi cytowanej przez izraelskie media. Dotychczasowe wyjaśnienia uznajemy za nieczytelne” – oświadczył wiceszef MSZ na konferencji prasowej.

A teraz taniec-łamaniec w wykonaniu kancelarii premiera Izraela: „Wypowiedź Benjamina Netanjahu została błędnie zrozumiana i zacytowana w prasie. Podczas rozmowy z dziennikarzami premier Netanjahu mówił o Polakach, nie polskim narodzie ani państwie”. Tak właśnie wygląda żydowska logika: stwierdzenie „Polacy współpracowali z nazistami” nie jest obraźliwe, ponieważ nie mówi o narodzie i państwie polskim. W związku z tym wszystko gra i fajnie jest. A zatem, w drodze rewanżu, pozwolę sobie stwierdzić, co następuje: Żydzi współpracowali z nazistami. I proszę mi nie mówić, że to jest określenie obraźliwe. Nie wymieniam przecież narodu, ani państwa żydowskiego. Piszę „Żydzi”, więc nikt nie powinien się obruszać. Tym bardziej, że to prawda. Żydzi współpracowali z Niemcami w sposób zinstytucjonalizowany i wykazywali się wyjątkowy okrucieństwem wobec swoich współbraci, o czym jednoznacznie świadczą żydowskie źródła z epoki. Ale gdy się Żydom o tym przypomni, to jest taki „giewałt”, że uszy puchną.

Mam takie marzenie – konferencja międzynarodowa, delegacje z całego świata, Netanjahu już kombinuje, jak obrzygać Polaków, a tu wychodzi prezydent Duda, albo premier Morawiecki i mówi: „Szanowni Państwo, aby upamiętnić ofiary Holokaustu, o których nigdy nie możemy zapomnieć, odczytam Państwu fragment opisu pozostawionego przez naocznego świadka tragedii warszawskiego getta, Bernarda Goldsteina. Oto, co pisał Żyd, który widział to wszystko na własne oczy: „Na tych samych ulicach, gdzie za dnia obserwowało się sceny horroru, wśród mrowia dzieci chorych na gruźlicę i wymierających jak muchy, wzdłuż ciał czekających na wózki zamiataczy ulic natrafiało się na sklepy pełne najwspanialszych dań, restauracje i kawiarnie, w których serwowano najkosztowniejsze dania i trunki. (….) Klientela tych lokali składała się głównie z żydowskich agentów gestapo, żydowskich oficerów policji, bogatych kupców, którzy robili interesy z Niemcami, szmuglerów, handlarzy obcą walutą i tym podobnych ludzi. Najgorszym gniazdem pijaństwa i rozpusty była Britannia. Godzina policyjna nie była przestrzegana wobec klientów tego lokalu. Oni mieli wesołe całe noce. Ucztowaniu, pijaństwu i hulankom towarzyszyły rytmy jazz-bandu. O świcie, gdy rewelersi odchodzili, ulice były już pełne nagich ciał przykrytych gazetami. Pijacy niemal nie zwracali na nie uwagi, potykając się o tego typu przeszkody na swej drodze. Wokół restauracji i kawiarni krążyły ludzkie cienie, obrzmiałe z głodu, które czołgały się za przesyconymi jadłem pijakami, żebrząc o jakiś skrawek. Tamci zwykle odsuwali je gniewnie na bok, za zakłócanie im miraży luksusu i dobrobytu”.

Myślę, że tyle by wystarczyło, aby międzynarodowe towarzystwo dostało oczu jak spodki, a Żydzi dostali szału. Ciekawe, co by zrobili z tym fantem. To dopiero byłby cyrk, gdyby zaczęli dyskredytować polskiego prezydenta lub premiera za cytowanie żydowskiego świadka Holokaustu, który bez owijania w bawełnę pisał o żydowskim gestapo oraz Żydach robiących interesy z Niemcami i balujących w knajpach, podczas gdy na ulicach umierali z głodu ich żydowscy współbracia. Tu już nawet nie trzeba dodawać, że „Żydzi współpracowali z nazistami”, ale można by zrobić takie podsumowanie dla wzmocnienia przekazu skierowanego do światowej opinii publicznej, która po wysłuchaniu relacji Goldsteina zbierałaby szczękę z podłogi. Ale żeby zrobić coś takiego, trzeba mieć cojones. I proszę nie mówić mi, że taki manewr byłby niekorzystny dla Polski. Zostaliśmy już propagandowo zaorani do takiego stopnia, że nic nam nie może zaszkodzić. Może nam tylko pomóc.

Żydzi bawią się nami, jak kot myszą. Za każdym razem, gdy myszy wydaje się, że uciekła z kocich pazurów, zostaje po raz kolejny przyduszona do ziemi, że ani pisnąć. „Uzyskaliśmy archimedesowy punkt oparcia do tego, żeby rozpocząć poważną walkę o zmianę obrazu najnowszej historii Polski” – powiedział Jarosław Kaczyński po wspólnym oświadczeniu premierów Morawieckiego i Netanjahu w lipcu 2018 roku. Nie ma co, ładny punkt oparcia, który skończył się tym, że Netanjahu wykorzystał konferencje bliskowschodnią do wygłoszenia tezy o Polakach współpracujących z nazistami. I proszę nie tłumaczyć mi, że Netanjahu miał na myśli coś innego, a jego wypowiedź została źle zrozumiana. Netanjahu zagrał w starą, wypróbowana grę: obrzygał Polaków, a teraz udaje, że nie obrzygał, więc o co ta awantura.

To, co zrobił Netanjahu, to klasyczne, propagandowe kopanie w klatę z małpami. Metoda stara jak świat. Podchodzi się do klatki, w której małpy spokojnie siedzą i czekają na banana, a następnie kopie się w pręty, co powoduje, że małpy zaczynają skakać i miotać się, a kopiący udaje Greka i dowodzi, że małpy są stuknięte, ponieważ szaleją bez powodu. Tak pogrywają z nami Żydzi, a polskie władze pozwalają im na to, ponieważ panicznie boją się odpłacić pięknym za nadobne. A trzeba się na to odważyć, bo naprawdę nie ma innego wyjścia. Tylko trzeba to zrobić mądrze, czyli kopnąć w klatę z małpami wykorzystując żydowskie świadectwa opisujące żydowskie łajdactwa i żydowską kolaborację z Niemcami. I trzeba to zrobić nie raz, albo dwa. Trzeba to robić przy każdej możliwej okazji. W obecnej sytuacji naprawdę nie ma innej metody, żeby obronić Polskę i Polaków przed żydowskim atakiem propagandowym wspieranym przez naszego amerykańskiego „sojusznika”. Albo pokażemy światu, że Żydzi współpracowali z nazistami, albo po nas. To jest propagandowa wojna na śmierć i życie. Wojna, którą obecnie przegrywamy z kretesem.

PS. Użyłam sformułowania „Żydzi współpracowali z nazistami”, a nie „z Niemcami” ponieważ: po pierwsze – parafrazuję wypowiedź Netanjahu; a po drugie – światowa opinia publiczna postrzega określenie „naziści” jako dużo gorsze niż „Niemcy”. Dlatego określenie „Żydzi współpracowali z Niemcami” nie ma takiej siły oddziaływania, jak „Żydzi współpracowali z nazistami”. Oczywiście, naszym obowiązkiem jest przypominanie światu, że tajemniczy naziści to Niemcy, ale w obecnej sytuacji musimy zagrać najlepszymi kartami. A tą kartą jest uświadomienie opinii publicznej, że Żydzi współpracowali z nazistami w dziele Zagłady zaplanowanej i przeprowadzonej przez hitlerowskie Niemcy.

https://wprawo.pl/2019/02/15/katarzyna-ts-zydzi-wspolpracowali-z-nazistami/?fbclid=IwAR1EDPychOPsgK5N246x3wE6li9DyliGTXjxQIs9L8hZzMeehAk-GTEfqUo

Katarzyna TS

=================

Walka z antysemityzmem to żydowska metoda na wyłudzenie od Polski gigantycznych pieniędzy. I nie tylko od Polski. To metoda na złupienie wszystkie państw świata poprzez nałożenie na nie haraczu w postaci rocznej opłaty w wysokości 0,02% PKB z przeznaczeniem na walkę z antysemityzmem. W przypadku Polski ten haracz to 400 milionów złotych. Ale to jeszcze nie wszystko. Żydzi żądają też, żeby „każda grupa, organizacja i instytucja przeznaczyła rocznie kwotę w wysokości 1% swojego budżetu na walkę z antysemityzmem w kontekście własnej działalności”. O tym skoku na kasę i o szokujących wytycznych do walki z antysemityzmem opowiedziałam podczas rozmowy z Marciem Rolą w telewizji wrealu24.

=====================

Żydzi żądają polskiego majątku.

Zydowski haracz na Polske

https://nczas.com/2019/02/18/pilne-zydzi-zadaja-polskiego-majatku-wplywowa-organizacja-wydala-oficjalne-oswiadczenie-neguja-zawarta-umowe-i-slowa-morawieckiego/comment-page-3/

=======================

 

======================

 

Antypolonizm-17

 

==================

 

My Narod Polski

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,265,537 hits
February 2019
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wolna Polska – Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Vanishing American II

OURSELVES AND OUR POSTERITY

%d bloggers like this: