Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Żydzi udają, że są muzułmanami lub chrześcijanami


Grudzień 8, 2014 Świat

Daniel Hopsicker’s Welcome to Terrorland:

Atta kochał wieprzowinę, kokainę i dziwki. Ukończył szkolenie pilotażu na Florydzie. Brat G W Busha, Jeb, gubernator Florydy, 12 września 2001 roku skonfiskował wszystkie dokumenty należące do szkoły pilotażu.

Mohamed Atta, jeden z porywaczy 11 IX. Dlaczego mówił po hebrajsku?

21.02.2011 roku izraelski dziennik Yediot Ahronot napisał o 10 irackich Żydach, którzy w latach 1950 zostali przeszkoleni w muzułmańskim zachowaniu. W celu lepszej przykrywki, żenili się z muzułmankami i zakładali rodziny. Nakazywano im zamieszkanie wśród izraelskich społeczności arabskich. Zadaniem tych agentów-śpiochów było szpiegowanie Arabów. [„Pani mąż-muzułmanin jest Żydem” – www.theaustralian.com.au/nocookies]

W 1964 roku ich żony [dziesięć] przywieziono do Paryża, gdzie spotkał ich oficer Mosadu, który powiedział im, że ich mężowie byli ukrytymi Żydami. Kobiety miały dokonać wyboru: zamieszkają z mężami w społeczności żydowskiej, albo zostaną przesiedlone do wybranego przez nich arabskiego kraju. Kobiety pozostały przy mężach i przeszły na judaizm. Dzieci przeżyły traumę: próbowały zapomnieć o swojej przeszłości, ale to im się nie udało”.

David Headley

„Muzułmański’ terrorysta David Headley odwiedził liczne żydowskie miejsca w Indiach. Kiedy w lipcu 2008 roku rzekomo przebywał w ośrodku Chabad w Mumbaju, twierdził, że jest Żydem. W jego torbie w Chicago, agenci FBI znaleźli książkę ‚To Pray as a Jew’ [Jak modlić się jak Żyd]. (Cached)

Ten gość z al-Kaidy jest Żydem [tutaj Website for this image]

Ten, Frank Collin Cohen, jest Żydem [tutaj Website for this image ]

Ten, Bill White, jest Żydem [tutaj Website for this image]

Jak mówi Rose Cohen z Sydney, Australia:

„Bardzo bliski przyjaciel i najwybitniejszy dziennikarz izraelski powiedział mi niedawno, że zgodnie z prawem żydowskim, bin Laden jest Żydem, gdyż jego matka jest Żydówką”.

„”Ten niewątpliwie uczciwy izraelski dziennikarz, ujawnił mi osobiście, że rodzina matki bin Ladena mieszka w Izraelu. Od dawna wiedziałem, że bin Laden był Żydem. . .”. (Bali, Australia And The Mossad)

Ataturk był Żydem?

11 IX i jego związki z Tonym Blairem. Sarah Margaret (z domu Lipsett) urodziła Hazel, matkę Tonyego Blaira. Rodzina Lipsettów pochodzi od niemieckiego żydowskiego emigranta przybyłego do Irlandii.
(Tony Blair – Wikipedia, the free encyclopedia)

Texe Marrs napisał o żydowskim pochodzeniu Hillary Clinton.[Texe Marrs]
Napisał również o żydowskim pochodzeniu Johna Kerryego, Madeleine Albright i gen. Wesleya Clarka: „Hillary, Kerry, Clark i Albright później przyznali się do posiadania żydowskich korzeni”. (New World Order/ link już nieaktywny, strona została unicestwiona/a303)

Bush

11 IX i jego związki z Arabią Saudyjską. W Arabii Saudyjskiej Żydzi mieszkali przez ponad 1.400 lat”. „Kilka arabskich / muzułmańskich agencji wywiadowczych uważa, że królewski klan Saudi to krypto-Żydzi”. (More Crypto-Jews in the Muslim world?)

„W tej publikacji Narodowego Zarządu Żydowskiej Opieki Społecznej są nazwiska George’a Busza, Louisa Busza i Solomona Busza, Żydów uczestniczących w amerykańskiej wojnie rewolucyjnej przeciwko Brytyjczykom”. (New World Order )
11 IX i jego związki z Turcją. Latem 2001 roku, 4 miesiące przed 11 IX, agenci FBI ujawnili tureckie kontakty Feitha, Wolfowitza i Perle. Ci ludzie prowadzili dyskusje z ambasadorem Turcji w Waszyngtonie. Ich tematem była umowa dot. inwazji USA na Irak. (TOP US OFFICIALS REPORTEDLY INVOLVED IN GANGSTERISM.)
Witryna churchofnobody.blogspot/ przypomniała nam o donmeh, ‚żydowskich’ Turkach.

Ormiański holokaust 

Jak mówi dr Jacob M Landau (Jewish Political Studies Review 19:1-2 (Spring 2007) ):

„Skrajni nacjonaliści oskarżyli donmeh o odegranie przywódczej roli w spisku Young Turks w Salonice (bardzo przesadzone stwierdzenie), przyczyniające się do upadku Imperium Otomańskiego i zniszczenie jego tradycji.

„Islamiści oskarżyli ich nie tylko o to, że są krypto-Żydami, a nie muzułmanami, ale również o zlikwidowanie kalifatu i spiskowanie na rzecz wprowadzenia w Turcji sekularyzmu, powodując w ten sposób upadek islamu.

„Obie grupy (jak również inne) oskarżyły donmeh o udział, czy nawet zorganizowanie światowego spisku uzachodowienia Turcji i pakt z komunistami i innymi elementami wywrotowymi, których celem było zdominowanie Turcji i świata.

„Niektóre z tych argumentów wykorzystywano również przeciwko Żydom, czyniąc ich i donmeh rzekomo winnymi tych samych nieprawości. Przykładem tego jest twierdzenie, że Żydzi i donmeh byli głównymi odpowiedzialnymi za tragedię Ormian w 1915 roku.

„Dyskusja o donmeh i ich prawdziwym charakterze rozpoczęła się w 1919 roku i trwała w republice w latach 1920, w większości tureckiej prasy i kilku broszurach. Twierdziła, że donmeh pozostali Żydami z wyglądu i cechami charakteru, z których główne to dwulicowość, próżne przesądy i nie do zaakceptowania praktyki seksualne. . .”

Twierdzono, że „wielu polityków i biznesmenów w Turcji i w innych miejscach byli faktycznie Żydami lub donmeh”. (Jewish Political Studies Review 19:1-2 (Spring 2007)

Merkel to jeszcze jeden syjonistyczny przywódca

Na witrynie 911oz – Australian 9/11 Truth Movement czytamy: „Nathanael Kapner says Jews plotted the Armenian Holocaust.” [Nathanael Kapner mówi, że Żydzi zorganizowali ormiański holokaust]:

1716 : W Salonika powstaje grupa zwana ‚Donmeh’. Byli znani jako krypto-Żydzi, gdyż pomimo, że wyglądali na muzułmanów, byli nadal Żydami.

1860 : Żydowski syjonista węgierski Arminius Vambery zostaje doradcą sułtana Abdula Mecita. . . Vambery próbuje zawrzeć pakt między syjonistycznym przywódcą Teodorem Herzlem i sułtanem Abdulem Mecitem w kwestii stworzenia Izraela, ale to się nie udaje.

1891 : Wśród członków Donmeh powstaje syjonistyczna grupa zwana Young Turks [Młodzi Turcy]. Grupie przewodzi mason i Żyd, Emmanuel Carrraso, przy pomocy Rotszyldów organizuje tajny Komitet Unii i Rozwoju w Genewie.

Młodoturcy

1895-1896 : Sefardyjscy Żydzi w Salonika razem z Turkami dokonują rzezi na ormiańskich chrześcijanach w Istambule.

1902 & 1907 : W Paryżu odbywają się dwa kongresy Młodych Turków, których celem jest zaplanowanie, przygotowanie i infiltracja armii sułtana, prowadzących do zamachu wojskowego w 1908 roku.

1908 : Bunt Młodych Turków i zmuszenie sułtana Abdula Hamida II do abdykacji.
1909 : Żydowscy Młodzi Turcy gwałcą, torturują i mordują ponad 100.000 Ormian w mieście Adana [Cilicia].

Zamach prowadzi do I wojny
światowej i utraty Palestyny przez Turcję.

1914: Żydzi z grupy Młodych Turków wywołują niepokój i zamieszki, oraz popierają płatnego serbskiego zamachowca Gavrilo Principa, co powoduje I wojnę światową.

1915 : W wyniku zorganizowanego przez przywódców żydowskich Młodych Turków ginie 1,5 mln ormiańskich chrześcijan na skutek głodu, tortur i mordów.

1918 : Żyd Mustafa Kemal ‚Attaturk’ obejmuje przywództwo.

1920 : Rosyjscy bolszewicy żydowscy dostarczają Attaturkowi 10 mln złotych rubli, 45.000 karabinów i 300 karabinów maszynowych z amunicją.

1921: Attaturk zajmuje port Batu, a rosyjscy bolszewicy żydowscy przekazują go bolszewikom 5 dni później. Rotszyldowie są zachwyceni.

1922 : Żydowscy kemaliści organizują spalenie Smyrny, co rozpoczyna ‚czystki etniczne’ na ponad 100.000 ormiańskich i greckich chrześcijanach [tortury, głód, gwałty i mordy].

Zamordowani Ormianie (vineyardsaker.blogspot.com/…/should-armenian….)

Powyższy artykuł sugeruje, że Żydami były następujące osoby:

1. Emmanuel Carraso: urzędnik B’nai B’rith pochodzenia włoskiego. Wielki mistrz Wskrzeszonej Loży Masońskiej w Salonika, ustanowił w Salonika w 1890 roku ‚tajny’ Komitet Unii i Rozwoju’ (Young Turks).

2. Talaat Pasha (1874-1921): uważany za Turka, a faktycznie „donmeh Żyd”. Minister spraw wewnętrznych Turcji podczas I wojny światowej, członek loży Carraso i wielki mistrz Szkockiego Rytu w Turcji, główny architekt ormiańskiego holokaustu i dyrektor deportacji. Napisał: „Poprzez dalszą deportację Ormian w czasie strasznej zimy zapewnimy im wieczny spoczynek”.

3. Djavid Bey: „donmeh Żyd”, minister finansów w rządzie Talaata, zorganizował od Rotszyldów fundusze na turecką rewolucję, później zamordowany przez Attaturka jako rywal.

4. Messim Russo: asystent Djavida Beya.

5. Refik Bey: lub Refik Saydam Bey, redaktor dziennika Młodych Turków ‚Revolutionary Press’, premier Turcji w 1939 roku.

6. Emanuel Qrasow: żydowski propagandysta Młodych Turków, szef delegacji informującej sułtana Abdula Hamida II, że „naród usunął pana z urzędu”.

7. Wladimir Żabotinsky: rosyjski syjonista, przybył do Turcji w 1908 roku. Wspierany przez londyńską B’nai B’rith i holenderskiego milionera syjonistycznego Jacoba Kanna, został redaktorem dziennika Młodych Turków. Później zorganizował w Izraelu terrorystyczną partię polityczną Irgun.

8. Aleksander Helphand, lub Parvus: finansista / kontakt Rotszyldów z Młodych Turków, redaktor ‚The Turkish Homeland’.

9. Mustafa Kemal ‚Attaturk’ (1881-1938): sefardyjski Żyd, uczeń żydowskiej szkoły znanej pn. Semsi Effendi School zarządzanej przez Żyda o nazwisku Simon Cwi. W roku 1933, kiedy do władzy doszedł Hitler, Attaturk przyjął do Turcji ponad 12.000 Żydów.
Mąż królowej Wiktorii, książę Albert, mógł być Żydem. Queen Victoria’s husband Prince Albert may have been Jewish. (aangirfan: British Royal Family’s Irish and Jewish Links)

JEWS PRETENDING TO BE MOSLEMS OR CHRISTIANS

Źródło: aangirfan.blogspot.com/…/jews-pretending…

Tłum. Ola Gordon

Za: wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-udaja-ze-…

=====================
https://gloria.tv/article/WqokmrNQpXVP469vzHfxp8tTn
=============
Podobne:

4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – Joe Guzik

https://gloria.tv/article/ezSZKHXrPsmT2nqjpQM66T6c6

One comment on “Żydzi udają, że są muzułmanami lub chrześcijanami

  1. ROB VEGGETT
    January 14, 2019

    Ponoć większość (jeśli nie wszyscy) obrzydliwie bogatych szejków na Bliskim Wschodzie to krypto-Żydzi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on January 14, 2019 by in Uncategorized and tagged , , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,928,399 hits
January 2019
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: