Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Jewrassic Park ( Polska wersja)


Dlaczego tak jest, że tak wielu Żydów żywi głęboko zakorzenioną  pierwotną nienawiść do etnicznych Europejczyków? Media korporacyjne regularnie przerabiają wiadomości o konieczności zwalczania „rasizmu” i „zbrodni nienawiści”. Ale media promują „suprematyzm”, „rasizm” i „zbrodnię nienawiści” tworząc krąg obronny wokół nikczemnych rasistów i celebrując suprematystów.

Wiceminister religijnych syjonista Eli Ben Dahan mówi:

„Palestyńczycy nie są istotami ludzkimi, nie zasługują by żyć i są tylko zwierzętami”.

Czy jest większy rasizm niż to?

Co ciekawe, te media fałszywie oczerniają, że nienawistnikami są wyjątkowo etniczni-Europejczycy a nigdy nie-Europejczycy ani Żydzi. Żydzi są historycznie wrogo nastawieni do Białych. Wydaje się, że przedstawiciele społeczności żydowskiej mają wyłączne prawo bycia rasistami i wyrażania wrogości wobec etnicznych Europejczyków. Szeroko pokazywane rasistowskie uwagi Żydów są uważane za ważne przez zachodnie media i zawierają takie opinie jak poniżej.

Syjonizm przekleństwem świata

„Zagrożenie palestyńskie ma atrybuty podobne do raka” – mówi izraelski minister obrony Moshe Yaalon. „Palestyńczycy powinni odejść, razem z ich domami w których wychowywali węże” – to pogląd izraelskiej minister sprawiedliwości Ayelet Shaked.

 Izraelska minister sprawiedliwości Ayalet Shaked o Palestyńczykach (2014): „Powinni odejść tak jak ich domy, w których wychowywali węże. W przeciwnym wypadku wychowa się w nich więcej małych węży”.

Dlaczego anty-Białe media ignorują wypowiedzi takie jak te Ishmaela Levittsa? „To jest w żydowskim interesie, w interesie ludzkości, żeby Biali doświadczyli ludobójstwa. Dopóki Białe dzieci nie będą palone żywcem, Białe kobiety gwałcone, okaleczane i  mordowane, i wszyscy Biali mężczyźni których nie wyrżnięto będą bezsilnie patrzeć jak terroryzuje się ich naród”.

Załóżmy przez chwilę, że jakiś narodowy socjalista stosował taką nienawiść rasową wobec Żydów, czego nigdy nie robił. Taka wypowiedź zostałaby pokazana w każdej książce o Reich. A jeszcze pisarzyny w mediach fetują Żyda który wygłosił te rasistowskie opinie.

„Europa nie nauczyła się jeszcze jak być multikulti. Ta transformacja musi nastąpić. Żydzi będą w centrum tego (transformacji mieszania ras)” – mówi anty-Biała Barbara Lerner Spectre.

„Kontrolując światowe źródła informacji, Judejczycy (Żydzi) mogą zawsze przygotować myślenie ludzi na następny krok. Największym ujawnieniem do zrobienia jest sposób jaki produkuje się wiadomości, i sposób w jaki kształtuje się celowo myślenie całych narodów. Kiedy w końcu znajdzie się potężnego Żyda i ujawni jego udział, to pojawia się gotowy krzyk o prześladowaniach, i powtarza się go w prasie światowej. Prawdziwymi przyczynami prześladowania  (którym jest opresja narodu przez praktyki finansowe Żydów) nigdy nie zdobędą rozgłosu” – Henry Ford, 1920

Michael Ben-Ari jest kolejnym nietykalnym izraelskim politykiem, który często odwiedza Zachód, i nigdy się go nie zatrzymuje i przesłuchuje. „Nie ma niewinnych w Gazie okupowana przez Izraelczyków Palestyna). „Wyrzynać ich; zabijać Gazańczyków bez litości”.

Powojenny gang terrorystyczny Irgun kierowany przez izraelskiego premiera (1977 – 1983) Menachema Begina odpowiadał za rzeź tysięcy rodowitych Palestyńczyków i dziesiątki brytyjskich żołnierzy. Ten notoryczny nienawistnik rasowy jest pupilkiem zachodnich mediów i nie owija w bawełnę.

„Nasza rasa jest rasą panów. Jesteśmy boskimi bogami na tej planecie. Różnimy się od gorszych ras, bo one pochodzą od owadów”. W innej wypowiedzi mówi: „Palestyńczycy są zwierzętami chodzącymi na dwóch nogach”.

 Izrael jakiego nie znasz

Ludobójstwo Białych jest pod wpływem rasistowskich sekcji anty-chrześcijańskiej żydowskiej diaspory.

„Imigracja to przyszłość (Europy). Zmień system szkolnictwa i inne przepisy w Europie by zalać Europę. Szwecja nie jest już tylko biała” – radośnie deklaruje żydowska rasistka Anetta Kahane.

Kolejnym oklaskiwanym nienawistnikiem rasowym i bronionym przez media korporacyjne jest żydowska działaczka Susan Sontag, która otwarcie mówi: „Biała rasa to rak historii ludzkości”.

Gdyby którąś z tych jadowitych rasistowskich uwag wypowiedział chrześcijanin i skierował do Żydów, można sobie wyobrazić rejwach mediów.

Jez Turner, brytyjski działacz polityczny, jak wielu innych brytyjskich patriotów, teraz odbywa wieloletnią karę więzienia tylko za powiedzenie, że syjoniści mają zbyt duży wpływ na sprawy brytyjskie. A jeszcze sami syjoniści przechwalają się swoimi wpływami.

„Judaizm to komunizm, internacjonalizm, powszechne braterstwo człowieka, emancypacja klasy pracującej i ludzkiego społeczeństwa. Tą bronią duchową Żydzi pokonają świat i ludzkość”. – rabin Harry Waton, 1939

Media mają tak dużo do opowiadania o „ostatecznym rozwiązaniu”. To wyrażenie powstało z przedwojennej inicjatywy syjonistów, a nie „nazistów”, żeby dać niemieckim Żydom ojczyznę w Madagaskarze, gdyby nie podobały im się Niemcy.

„Dla mnie nowe Niemcy istnieją tylko po to by zapewnić istnienie państwa Izrael i narodu żydowskiego” – Martin Schultz, SPD, polityk i przewodniczący Europejskiego Parlamentu, cyt. przez Avrahama Burga w Haaretz – 14.02.2016

Żydowskie określenie ostatecznego rozwiązania jest dużo groźniejsze: „Jest około 50 mln niemieckich mężczyzn i kobiet w wieku prokreacyjnym, i szacuje się, że 20.000 chirurgów wykonujących około 25 operacji dziennie może wysterylizować całą męską populację Niemiec w ciągu 3 miesięcy. i całej populacji kobiet w ciągu 3 lat” – mówi żydowski adwokat Louis Nizer, jak doniósł TIME Magazine, 24.03.1941.

Królowa Herod musiała powiedzieć: „Chcemy zniszczyć rodzinę. Najlepszy sposób by to zrobić to atak na najsłabszego członka, nienarodzone dziecko”. Taki jest czarujący pogląd Żydówki Simone Veil, kiedy by ła ministrem zdrowia Francuskiej Republiki.

„Zabiłem wielu Arabów w życiu i nie mam z tym żadnego problemu” – Naftali Bennett

Podobne poglądy wygłaszają Afro-Amerykanie i im podobni w Europie: „Wszyscy Biali ludzie muszą umrzeć” – mówi Oprah Winfrey, do której ślinią się media.

Nie trzeba dodawać, że media przedstawiają wyłącznie etnicznych Europejczyków jako rasistów, suprematystów i nienawidzących jedynie po to, by wyrazić swoje preferencje dla własnego gatunku, historii i kultury.

Jak to się dzieje, że te uniwersalne prawa są uważane za standard dla wszystkich krajów i narodów – z wyjątkiem Europy? Jeśli to nie rasistowski, anty-Biały rasizm, to co to jest?

To video w którym ta rasistowska działaczka żydowska wypowiedziała te uwagi pokazywano w państwowych mediach, ale żydowskiej rasistki nikt nie pytał o jej nienawiści rasowej. Gdyby któryś Europejczyk powiedział podobnie przeciwko żydowskiej grupie etnicznej, to ścigałaby go prasa i policja.

Źródło: http://beforeitsnews.com/global-unrest/2018/07/jewrassic-park-2506658.html

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

==================

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jewrassic-park-2018-12?fbclid=IwAR1rn1-IypX6gPCaXal4r4-Kh0wff5TY9BkLNCGcJD3j8j-T6NBThmGd3bs

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on December 24, 2018 by in Uncategorized and tagged , , , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,992,482 hits
December 2018
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: