Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Zbrodniczy Izrael chroni sprostytuowaną Europę


Izrael będzie kontrolować wybrzeża Europy i strzec europejskich granic przed… uchodźcami – pisze Peter Koenig.

To brzmi trochę jak głupi dowcip. A nie jest. Jeden rząd faszystowski wspomaga inny rząd faszystowski. Już kiedyś pisałem o tym, jak faszyzm atakuje zachodnie państwa, ostrzegając, że Unia Europejska  stopniowo, ale coraz szybciej, zamienia się w faszystowską dyktaturę pod płaszczykiem demokratycznej obrony “demokracji” – i to przez niewybranych demokratycznie szefów Komisji Europejskiej.

Obywatele Unii Europejskiej zostali oszukani przez neo-liberalną propagandę, która każe im wierzyć, że żyją w demokracji, i że są wolni i chronieni przez policję i wojsko. Rzeczywiście, taka ochrona jest widoczna niemal na każdym rogu ulicy w dużych miastach Francji, w kraju, który ma czelność wprowadzić permanentny stan wyjątkowy w prawo konstytucyjne. I inne państwa Europy idą śladem Macrona.

Nic dziwnego, że rządy państw członkowskich Unii powstały przy pomocy fałszywych wyborów, Cambridge Analytica i rozmaite tricki portali społecznościowych, znane już na całym świecie – no i naturalnie tysiące oficjalnych mediów MSM (mainstream media)

To byłby nieprawdopodobny zbieg okoliczności, że praktycznie wszystkie głowy państw Unii postępują zgodnie z doktryną neoliberalną lub wręcz faszystowską. I różnice między tymi państwami są minimalne.

Najbardziej oczywisty jest fakt, że neonaziści rozprawiają się z terminem populizmu, nie zważając na to, że właściwie populizm ma szerokie poparcie ludności. Czy to może populizm jest wyznacznikiem demokracji?

Premier Węgier Wiktor Urban i polski skrajnie prawicowy Andrzej Duda podpadają pod tę kategorię, i wkrótce rząd włoski, tak naprawdę prowadzony przez wicepremiera Matteo Salvini, który praktycznie rządzi we Włoszech kosztem partii wiodącej Pięć Gwiazd, też doszlusuje. Każdy, kto odmawia podporządkowania się Brukseli, jest ‘populistą’. Proste. I nie ma żadnych przypadkowych zbiegów okoliczności.

Wracając do tytułu: Izraelska, prywatna firma militarna Elbit Systems LTD wygrała dwuletni kontrakt unijny na tzw. Monitor European Shores (Ochronę Wybrzeży Europy) na 68 milionów dolarów. Kontrakt ten może być wznowiony po dwóch latach, a ma on na celu monitorowanie i kontrolę Morza Śródziemnego i wybrzeży państw europejskich. Wyniki tego szpiegowania mają być przesyłane do Brukseli i rządów państw Unii.

Całkowita inwigilacja i faszyzm są już w drodze. Z całą pewnością nie było żadnego konkurencyjnego przetargu, jeśli chodzi o kontrakt. To jedna faszystowska rączka myje drugą. Tak, to bardzo niepokojące, jak i cała sytuacja w obecnej Europie. I ludność Europy nie ma o niczym pojęcia ponieważ żyje wygodnie w przeświadczeniu, że jej wolność, prawa obywatelskie są ograniczane pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego i publicznego.

Oto co może osiągnąć kilka aktów prowokacji terrorystycznych: ludzie gwałtownie domagają się ochrony bezpieczeństwa od policji. Im więcej policji – tym lepiej. I to rządy faszystowskie najchętniej idą naprzeciw obywatelom, którzy domagają się coraz większej opieki służb bezpieczeństwa publicznego. I to rządy totalitarne są gotowe odpowiedzieć na desperackie wołania obywateli. Faszystowski rząd zawsze chętnie przejmie rolę fałszywego protektora i obrońcy. Wiadomo, że Izrael uzbroił neonazistowski rząd Ukrainy.

Celem polityki monitorowania brzegów Europy jest zapewnienie, że żaden Palestyńczyk, uwięziony w Gazie nie przedostanie się do Europy, by uniknąć okrutnego losu, jaki ich czeka w Palestynie.   Dwa miliony Palestyńczyków zostało uwięzionych i ich los został przypieczętowany: maja być zamknięci w tym otwartym obozie koncentracyjnym; mają być torturowani, zagłodzeni i w końcu wymordowani. O to chodzi syjonistom Izraela.

To nie jest antysemityzm i antysemickie stwierdzenie. Miliony Izraelitów potępiają faszystowską politykę Izraela. Ale tym się odbiera prawo głosu. Nie mają prawa protestować i na dodatek są systematycznie indoktrynowani kłamstwami, fałszywymi oskarżeniami, że Palestyńczycy stanowią zagrożenie dla istnienia Izraela.

A to w ogóle nie jest prawda. To bezczelne kłamstwo podtrzymywane przez Stany Zjednoczone, w których interesie leży permanentny konflikt na Bliskim Wschodzie, żeby kontrolować bogactwa naturalne, a Izrael jest bardzo ważnym sprzymierzeńcem, nawet więcej niż sprzymierzeńcem. Dzięki Izraelowi i AIPAC (American Israeli Public Affairs Committee – najsilniejsze lobby w Waszyngtonie) – Izrael to niekończące się źródło pieniędzy dla amerykańskich polityków – Izrael, który szczodrze płaci na kampanię wyborczą obu partiom w jednopartyjnym systemie USA, tak naprawdę rządzi na całym Bliskim Wschodzie.

Przez Izrael rozumiemy  państwo rządzone przez Syjon, nie przez mieszkańców, którym marzy się pokój i przyjazne stosunki z Palestyną. Izraelici, którzy zdają sobie sprawę, że okupują palestyńską ziemię, i którzy nie zostali oszukani przez tych, którzy już od 70 lat przekręcają historię, zmieniają podręczniki szkolne i udają, że Ziemia Święta do nich należy – ci Izraelici wierzą, że można wspólnie mieszkać na jednym terytorium i uznać równe prawa dla wszystkich mieszkańców Bliskiego Wschodu

Celem tego artykułu nie jest atakowanie spokojnych obywateli Izraela, a jest ich większość i nie należy oskarżać ich o faszyzm.   To dyktatorskie rządy Izraela, które są ściśle powiązane z neofaszystowską administracją Trumpa, i ci którzy rządzą w Waszyngtonie we wszystkich ‘think- tankach’ zagranicznej polityki USA.

Neoliberalny  i neonazistowski Izrael chce kompletnie zniszczyć Palestynę, Iran, Syrię, a są w bardzo bliskiej przyjaźni z bandycką Arabią Saudyjską, masowymi mordercami dzieci w Jemenie, saudyjskimi bandziorami, którzy niszczą dostawy wody i system kanalizacji w Jemenie, czym powodują nędzę, głód i coraz to nowe epidemie jak np. cholera.

Izraelska firma kontraktowa pochwaliła się, że wygrała przetarg na ten morderczy kontrakt szpiegowski dla Agencji Morskiego Bezpieczeństwa. Będą patrolować całe wybrzeże Europy śródziemnomorskiej. A będą to robić przy pomocy dronów, i będą informować ‘odnośne władze’ o podejrzanych łodziach pełnych uchodźców, którzy szukają ratunku w ucieczce przed rakietami, bombami i terrorem Tel Awiwu.

Ci uchodźcy uciekają przed nieprawdopodobnym terrorem stworzonym przez państwa europejskie, które stworzyły piekło na palestyńskiej ziemi. I liczba palestyńskich uchodźców rośnie, ludzie  próbują wydostać się z Gazy – obozu eksterminacji ludności palestyńskiej. Uchodźcy szukają ratunku w Europie, bo gdzie mają uciekać? Jak na ironię, ofiary terroru uciekają do swojego kata szukać schronienia. Bo też gdzie mają uciekać?

No więc te bezpilotowe izraelskie drony będą automatycznie informować izraelskie władze militarne o tym, co się dzieje na morzu i wybrzeżach Europy, a te władze natychmiast będą wyłapywać uciekających uchodźców i zmuszać ich do powrotu do Gazy – miejsca tortur i zagłady narodu palestyńskiego. A następnie złapani na morzu uciekinierzy będą surowo karani.

Warunki okrutnego terroru w Gazie stały się ‘normalnością życia’  i tak są widziane przez Europejczyków i całą zachodnią demokrację.

Europejczycy po prostu będą się przyglądać, jak kolejne tłumy palestyńskich cywilów, dorosłych i dzieci idą na rzeź, tylko dlatego, że chciały wyrwać się z piekła nazwanego Gazą.

W ostatnim tygodniu armia izraelska z inicjatywy ministra wojny Avigdora Liebermana, neonazistowskiego mordercy, napadła na Gazę w odpowiedzi na reakcje Hamasu – i zbombardowała cywilne osiedla rakietami wystrzelonymi z Ashkelonu; masowe bombardowania zniszczyły resztę Gazy. Czy wiecie, że ogromny procent palestyńskich dzieci ma amputowane ręce i nogi? Jaka przyszłość czeka te dzieci nawet wtedy, gdy nastąpi pokój? – O ile nastąpi.

I pomyśleć tylko, Netanjahu celebrował hipokryzję stulecia (1918) – zakończenie pierwszej wojny światowej razem z bandą hipokrytów takich jak on sam, z wyjątkiem Putina, którego obecności na tych fałszywych obchodach nie bardzo rozumiem. To stało się z Zachodem: Zachód kolonizował, niewolił i gwałcił Azję, Afrykę i Amerykę Łacińską. Przez co najmniej 1000 lat robił to bezkarnie. Dlaczego teraz miałby się ten Zachód zmienić?

Obecnie Zachód robi to bardziej wyszukanymi metodami: finansowym zniewoleniem. To jest bezwstydny, kryminalny neokolonializm! Ten dwu – czteroletni kontrakt izraelskiej firmy Elbit Systems Ltd to nic innego jak europejska wojna by proxy; europejski terror, bestialstwo i znieczulica.

Nie należy zapominać, że Stany Zjednoczone to dziedzictwo Europejczyków, którzy emigrowali przez Atlantyk. Firma Elbit Systems Ltd będzie zaopatrywać kraje Unii Europejskiej w serwis informacyjny przy pomocy bezpilotowych dronow patrolowych. To w teorii. W praktyce będą bezprawnie konfiskować te często niesprawne łodzie z uchodźcami, czym przyczynią się do zwiększenia wypadków śmiertelnych wśród uchodźców. We wrześniu transfer uchodźców UNHCR był najgorszy w tym roku. Ponad 1600 ofiar śmiertelnych.

“Rocket News” donosi: W październiku firmy izraelskie podpisały umowy z ONZ na dostawę wody i usług ochroniarskich dla placówek i sił ONZ w Afryce. Izrael również ‘wygrał’ kontrakt na 777 milionów dolarów na dostawę rakiet obronnych do Indii; a także okazało się, że to Izrael jest wiodącym eksporterem urządzeń szpiegowskich używanych przez rządy totalitarne i dyktatorskie przeciwko cywilom na całym świecie.

Te multimilionowe kontrakty w różnych regionach świata mają nie tylko pomóc izraelskiej ekonomii, ale mają za zadanie wzmocnić pozycję Izraela jako wiarygodnego dostawcę usług i urządzeń.

Według zachodnich mediów cokolwiek syjonistyczny Izrael – wybrany naród robi, jest bardzo przydatne Matce Ziemi. Jak długo jeszcze potrwa, zanim narody świata się obudzą i zaczną domagać się zakończenia tej farsy.

Napisał: Peter Koenig

Przetłumaczyła: Tiamat

Wersja angielska:    https://www.globalresearch.ca/israel-police-european-coastlines-protecting-continent-refugees/5659950

Autor: Peter Koenig jest ekonomistą i analitykiem geopolityki. Jest również specjalistą od zasobów wodnych i ochrony środowiska. Przez 30 lat współpracował z Bankiem Światowym i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) w dziedzinie ekologii i zasobów wodnych. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i południowej Afryce.

Pisze regularnie do Global Research, Sputnika, Press TV, Winnicy Sakera i innych portali. Jest autorem “Implozja thriller ekonomiczny o wojnie, ekologicznym niszczeniu i chciwości korporacji” – fikcji opartej na faktach – jest to owoc 30-letniej pracy w Banku Światowym. Jest także autorem “Porządek świata i rewolucja – eseje z Ruchu Oporu”.

Źródło polskie: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/146502,co-sie-dzieje-na-swiecie-22-11-2018

==================

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zbrodniczy-izrael-chroni-sprostytuowana-europe-2018-11?fbclid=IwAR1_AL1HrtI9-BREFLJxOAg2e9QLAaFD7OUKMDgPCadLsmgBGSGOyLhAOUc

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on November 25, 2018 by in Uncategorized and tagged , , , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,928,407 hits
November 2018
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: