Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wstrząsające kulisy pierwszych dni wojny w Polsce


Co wtedy robili Żydzi?

Poniższe opisy to bagatela.

Żydzi przybijali gwoździami ciesielskimi polskich bezbronnych rezerwistów do ścian i podłóg, wydłubywali im oczy i ucinali języki.Przechwalali się później tym uczynkami wobec innych żydów – bo te heroizmy bestialstwa i zezwierzęcenia  były powodem do dumy wśród żydostwa i to nie tylko tego prymitywnego, ale i wśród żydów wysoko wykształconych.Red. GW.Polacy boleśnie odgryzają się Izraelowi i środowiskom żydowskim! Właśnie ujawniono wstrząsające kulisy pierwszych dni II wojny światowej na terenie naszego kraju. Co robili wtedy „polscy” Żydzi? 

Trudno sobie wyobrazić, jak władze Izraela zniosą bolesne kontrataki Polaków.

W Tel-Awiwie są przecież przyzwyczajeni, że każdy rozmawia z nimi stroniąc od niepoprawnych politycznie zachowań. Wolą nie ryzykować oskarżeń o antysemityzm, którymi dzisiejsi Żydzi rzucają z niebywałą łatwością.

Tymczasem niepozorna Polska już napsuła im tyle krwi. A wygląda na to, że to dopiero początek! Na przypominanie o takich rzeczach, o jakich w tej chwili mówią Polacy (zarówno politycy, jak i zwykli obywatele), nie odważył się w ostatnich latach nikt.

Wpływowy Izrael nie pozwala bowiem na mówienie o grzechach żydowskich. Chętnie za to zarzuca udział w holokauście Polakom. Polakom, którzy po pierwsze uratowali najwięcej żydowskich istnień spośród wszystkich narodów, a po wtóre – ucierpieli na tej wojnie najbardziej. Polska prawica się zjednoczyła i postanowiła: załatwimy ich ich własną bronią. Wielu wreszcie zebrało się na odwagę. Naszą sieć lotem błyskawicy obiegają kolejne informacje o tajemnicach skrywanych przez kilkadziesiąt lat, tylko dlatego, że Żydzi stosowali antysemicki terror. Szczegóły poniżej.

„Stosując tą samą broń, jaką obecnie stosują syjoniści przeciwko Polsce i Polakom, zacznijmy głośno na cały świat pisać i mówić o zbrodni Milicji Żydowskiej”. Tak zaczyna swoją zdumiewającą publikację patriotyczny serwis justice4Poland (sprawiedliwość dla Polski). Dalej dowiadujemy się naprawdę szokujących rzeczy.

Pierwsze dni września 1939

Milicja Żydowska we wrześniu 1939 r. w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich na miejscu albo przekazywali NKWD. Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie: „Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami”.

Mało kto wie także, że Żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939 r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku czy Krakowie. Ten fakt zapewne dzisiejsze, wrogie Polsce środowiska żydowskie, a także rząd Izraela, chcieliby na zawsze i na wieczność zamieść pod dywan.

– W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w stroju odświętnym – mówi prof. Krzysztof Jasiewicz. Ponadto… całowali wjeżdżające do Wilna czołgi Sowieckie i wiwatując nosili trumnę z napisem „Polska we Lwowie”.

Mówmy też o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939 r. – apeluje justice4Poland. Miały one miejsce w licznych miejscowościach na wschodzie. Mówmy też o masowej kolaboracji Żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście, o czym pisali nawet żydowscy pisarze. Świadkowie tamtych dni – Emanuel Ringelblum, kapłan Chaim Aron czy nawet sam Marek Edelman, jak również tysiące polskich świadków.

I my apelujemy: mówmy o tym, czytajmy, udostępniajmy. Nie dajmy obarczyć Polski wszystkimi grzechami tego świata!

http://newsweb.pl/2018/02/20/wstrzasajace-kulisy-pierwszych-dni-wojny-polsce-oto-wtedy-robili-zydzi/

=====================

Znalezione w sieci;

Marysia Mikulska‎ 

Nienawiść w narodzie żydowskim zajmuje fundamentalną cechę w zakresie jego rozpoznawalności, ale też i narzędzia do ogłuszania instynktów samoobronnych narodów atakowanych brutalnie przez żydów, oczywiście cel od tysięcy lat pozostaje ten sam. Tym celem, a także „Bogiem” żydów jest złoto, do niego się żydzi w istocie modlą i to tylko złoto stanowi ich jedyną niemoralną podstawę i przyczynę istnienia, gdyby jej nie mieli nie mieli by po co żyć !

Żydzi wykorzystując II wojnę światową tylko dla własnych celów wypromowali nową religię „kult pokrzywdzonego Żyda” i jako jedyni uczynili z tego źródło dochodów i nieustającej grabieży „frajerów” – bo tak należy nazwać wszystkich uczestniczących w żydowskim chocholim tańcu nie-żydów – ‘płaćcie goje za winy nieswoje’.
Bardzo trafnie wypowiada się o tym procederze nie kto inny jak Żyd Profesor Norman Finkelstein : „Te biedne dzieciaki wracają do Izraela przerażone, przekonane, że wszędzie poza domem grozi im niebezpieczeństwo. I niestety, Polacy – proszę mi wybaczyć to co teraz powiem – zachowują się w sposób godny pożałowania. Nie macie na tyle pewności siebie i poczucia własnej wartości, by powiedzieć Izraelowi: Zabierajcie się z naszego kraju i wsadźcie te swoje wycieczki gdzieś. (…) „Jeśli ktoś na waszej ziemi prowadzi działalność, której celem jest wywołanie wobec was nienawiści, to nie powinniście się na to godzić” – powiedział w wywiadzie dla „Historia Do Rzeczy” Norman Finkelstein.

Skrytykował wycieczki izraelskich dzieci do Polski, lobby żydowskie czerpiące wielkie pieniądze z „przedsiębiorstwa Holocaust” oraz polską inteligencję, szkalującą własny naród.

https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/11/03/finkelstein-o-polskim-antysemityzmie-mowi-sie-dla-pieniedzy/

Bezinteresowna nienawiść do polskości. Antypolonizm żydowski przed I wojną światową.

Jak ma wyglądać Polin ? Polacy będą żyć jak psy na obrzeżach żydowskich metropolii dokładnie tak jak jest to w Palestynie !!!!
“Nieżydzi muszą być wytrzebieni, a ta resztka, która zostanie na obrzeżach żydowskich granic, będzie „żyć jak psy” – (Moshe Dajan)
Na stronach Gazety Warszawskiej opublikowaliśmy zapiski Żabotyńskiego i informacje o nim, z których wynika jasno, że – wg własnych deklaracji samego żyda Żabotyńskiego -jakakolwiek koegzystencja żydów z nieżydami na miejscu osadnictwa żydowskiego nie może mieć miejsca! Nie jest zaspokojeniem, jakichkolwiek aspiracji żydowskich nawet przywództwo polityczne żydowskie w takiej mieszanej wspólnocie, a musi to być teren czysty od nieżydów.

https://wolna-polska.pl/zydowska-nienawisc-do-polski-i-polakow

„Żydzi przyjęli zasadę, że korzystne jest wszystko, co szkodliwe dla Polski”, czyli z jaką reakcją spotkał się najazd bolszewicki. „Polska musi być państwem polsko-żydowskim” http://niezlomni.com/zydzi-przyjeli-zasade-ze-korzyst
W 1920 r.

https://www.facebook.com/groups/945292095513127/permalink/2215966908445633/

Żydowski Talmud to ideologia i zarazem doktryna militarna gdzie żyd stanowi źródło wściekłego z nienawiści agresora – Nie można mierzyć tą samą miarą chrześcijan i żydów, którzy swą kulturę oparli na dokładnie przeciwnych wartościach.

Żydzi swoje wartości opierają w skrytobójczym mordzie, korupcji i fałszu jako podstawy ich istnienia. Żyd z definicji talmudu nie może być dobry – a skoro mamy utajnione struktury żydów w ich przestępczych organizacjach oznacza to jedno, że tych obłąkanych opętanych rządzą nienawiści i grabieży niebezpiecznych wariatów należy bezwzględnie internować z koniecznością zastosowania wobec nich prawem przewidzianych środków prewencyjno policyjnych – dokładnie takich samych jak do niebezpiecznych psychopatów wymagających izolacji do końca swych dni z uwagi na niepohamowane instynkty mordercze i przestępcze.

Innej drogi po prostu nie ma ! A jak jest obecnie w Polsce ?

Opętani nienawiścią, obłąkani w swym szowinizmie i rasizmie żydzi, którzy utajnili swoje struktury i członkostwo w celu zdobycia władzy i kierowania Polakami zarządzają już całkowicie Polską.

Czy to jest zgodne z prawem ?  NIE !    Zabrania tego art. 13 Konstytucji.

Czy to jest normalne?   NIE!   Ponieważ żyd stanowi zdeklarowany wrogi element wobec Polski i narodu Polskiego.

Czy nadal na to pozwolimy ?  Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami czy chcecie żyć jak “psy” lub bydło we własnych kraju (słowo psy i bydło pochodzi wprost z Talmudu gdzie się tak nas określa) !

Żydo-bolszewizm – żydowski system zainstalowany w Rosji przez żydowskich zbrodniarzy przywiezionych z USA oraz przez miejscowy element żydowski -, wprowadzany w Polsce od 1944r. ponosi odpowiedzialność za zamordowanie ok. 2 mln Polaków w latach 1939-53 na polskich terenach zajętych przez ZSRR.

Żydo-bolszewizm, a więc Żydzi ponoszą odpowiedzialność za wymordowanie od 300 tys. do 600 tys. Polaków w latach 1944-56 na obszarze Polski.

Obóz KL Warschaw funkcjonował w centrum Warszawy do 1953r.

Kiedy wypłacą odszkodowania za zniszczenie i rozkradzenie majątku narodowego Polaków po 1990r., za zmuszenie 8 mln Polaków do zarobkowej emigracji, za doprowadzenie przez żydowskie rządy IIIRP do załamania demograficznego narodu polskiego, za 50% bezrobocie?

Kiedy Żydzi wypłacą odszkodowania za swoje zbrodnie?

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/10/czy-zydzi-wyplaca-polakom-odszkodowania-za-ludobojstwo-na-polakach/

 

Jako Katolicy, Chrześcijanie i Polacy mamy moralny obowiązek bronic  naszego kraju, naszej tożsamości, tradycji i naszej wiary bez nastawiania drugiego policzka!

==================

 

 

 

One comment on “Wstrząsające kulisy pierwszych dni wojny w Polsce

  1. magdalena lewandowska
    January 19, 2019

    Reblogged this on Site Title.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,950,295 hits
October 2018
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: