Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Tajna agencja DVD, izraelska broń atomowa i inne sekrety


Założona w Niemczech w latach 1920 tajna agencja o nazwie DVD w następstwie sojuszu zawartego między rodziną Bushów i „Projektem Hitler” związała się z kręgami pedofilów oraz uczestniczyła w finansowaniu produkcji broni jądrowej, szeroko zakrojonych grabieżach oraz licznych zamachach, takich jak ten z 11 września 2001 roku.

a

Tło

W maju 2014 roku wysoko postawiony informator związany z Departamentem Sprawiedliwości USA przyszedł do nas [Veterans Today] z taką oto historią. Powiedział, że Niemcy od kilkudziesięciu lat mają podpisany z Izraelem tajny protokół, na mocy którego finansują badania i produkcję broni dla Izraela oraz dostarczają mu łodzie podwodne, specjalnie skonfigurowane do wystrzeliwania samosterujących pocisków jądrowych dalekiego zasięgu, w zamian za co Izrael daje im broń nuklearną.

W tamtym czasie to, „dlaczego” Niemcy, mocarstwo NATO, chce broni nuklearnej, nie było jasne. Musiało w tym tkwić coś jeszcze, o wiele więcej, i tkwiło.

Tym, co zostało ujawnione, była dziwaczna opowieść o najsilniejszej „liberalnej demokracji” w Europie będącej w rzeczywistości czymś całkiem innym – narodem rządzonym przez rząd cieni zinfiltrowany przez „dinozaury” z nazistowskich Niemiec, którzy poprzysięgli obalić „skorumpowany Zachód i jego jałowe demokracje”.

Kwestie skupiające uwagę świata w tym tygodniu obejmują nie tylko porozumienie jądrowe z Iranem, ale też umowę rosyjską zapewniającą Iranowi dostęp do „zmieniającego grę” systemu obrony przeciwlotniczej S-300. Rażącą niespójnością, która została wysunięta na pierwszy plan, jest program nuklearny Izraela i to, dlaczego nie podlega on sankcjom.

A co jeśli program nuklearny Izraela nie jest w pełni jego własny? Co jeśli to ktoś inny jest za niego odpowiedzialny, poza Francuzami, którzy dostarczyli technologię – jakiś inny naród bądź bardzo niebezpieczna i nieuczciwa agencja wywiadowcza ocalała z konfliktów i machinacji lat 1930. i 1940.?

Wskutek niesamowitego zbiegu wydarzeń na światło dzienne wypłynęła historia o tajemniczej, wręcz mitycznej, organizacji DVD, jako żywo przywodząca na myśl opowieści o Jamesie Bondzie. Każdy, kto mówi o DVD, jest traktowany jak szaleniec albo kończy w więzieniu lub ginie. W rezultacie podjęliśmy próbę nakreślenia kontekstu do naszych ustaleń.
Tajemniczy artykuł

Wczoraj magazyn Veterans Today otrzymał artykuł opublikowany niedawno w Die Welt, napisany przez pułkownika Hansa Rtihle, byłego szefa Działu Planowania Niemieckiego Ministerstwa Obrony. Został on nam przekazany przez byłego badacza, fizyka jądrowego MAEA (Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej). To, co nam powiedział, było zarówno wstrząsające, jak i naszpikowane dramatycznymi konsekwencjami. Tytuł artykułu opublikowanego w języku niemieckim brzmi „Hat Deutschland Israels Atomwaffen finanziert?” („Czy Niemcy finansowały broń jądrową Izraela?”).

Tak szczegółowe i oszałamiające expose napisane przez emerytowanego niemiecko-natowskiego urzędnika wysokiego szczebla, które nie tylko dowodzi istnienia nieuchwytnego programu nuklearnego Izraela, ale przedstawia szeroki współudział niemieckiego rządu w przestępstwach, -powinno było rozbrzmieć na całym świecie. Zamiast tego zostało natychmiast zapomniane, nigdy nieprzetłumaczo-ne na język angielski i nigdy przez nikogo nie cytowane, zwłaszcza przez tych, których zadaniem jest egzekwowanie umów o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Artykuł stanowi w rzeczywistości obszerne wyznanie o współudziale niemieckiego rządu w dziwacznym i złowrogim spisku o epickich rozmiarach.

Izraelska odpowiedź

Niemal natychmiast po opublikowaniu przez nas krytycznej wersji na łamach Veterans Today izraelska gazeta Haareiz opublikowała artykuł, który uważamy za odpowiedź, próbę „odwirowania” bardzo niebezpiecznych rewelacji w temacie, który miał pozostać „niejawny”. Artykuł nosi tytuł ..Jak Izrael ukrywał przed USA swój reaktor jądrowy w Dimonie”.

Program nuklearny Izraela został całkowicie ujawniony w roku 1986 przez Mordechaja Vanunu. którego później porwano i ściągnięto do Izraela i trzymano w odosobnieniu przez 18 lat. Opublikowana w pośpiechu przez Haareiz historia była daremnym i bezsensownym wysiłkiem, ponieważ artykuł ujawniający niemiecko-izraelskie związki w zakresie

energii jądrowej pokazuje coś znacznie więcej niż tylko uwalnianie się Niemiec z poczucia „winy za wojnę” poprzez zbrojenie Izraela. Dzieje się coś bardzo paskudnego.

Deutsche Verteidigungs Dienst

Na początku tego roku na karę więzienia skazano analityka brytyjskiego wywiadu i autora Michaela Shrimptona. Skazano go za poinformowanie brytyjskiego rządu, że z Bremerhaven w Niemczech przemycono broń jądrową i umieszczono ją poza Londynem w takim miejscu, z którego zasięg jej wybuchu obejmował Stadion Olimpijski, na którym odbywały się zawody letniej olimpiady w roku 2012,

Shrimpton twierdził na rozprawie, że odpowiedzialna za to była niemiecka organizacja DVD (Deutsche Verteidigungs Dienst – Niemiecka Służba Obrony), nazistowski relikt z czasów II wojny światowej, który ma swoje oddziały na całym świecie.

Shrimpton został wysłany na badania psychiatryczne, po czym znalazł się pod pręgierzem prasy i został wtrącony do więzienia na podstawie dziwacznych zarzutów, które można określić jedynie jako „wyssane z palca”. Został skazany za to, że sam stworzył zagrożenie. W ten sposób autor Spyhuntera siedzi w więziennej celi, uciszony, bez prawa do odwiedzin, rozmów telefonicznych, korespondencji i publikacji czegokolwiek.

Shrimpton twierdzi, że został „wtrącony” z powodu ujawnienia DVD, nazistowskiej grupy terrorystycznej, która według niego rządzi Niemcami, a poprzez rodzinę Bushów także Stanami Zjednoczonymi.

Christopher Story

W roku 2010 w tajemniczych okolicznościach zmarł Christopher Story, znany wielu jako Edward Harle. Wtajemniczeni z tajnych służb uważają, że Story został zamordowany przez DVD. W Wikipedii czytamy:

Christopher Edward Harle Story, FRSA1 (1938 – 14 lipca 2010), byt brytyjskim pisarzem, wydawca i doradca rzadu, który jest chyba najbardziej znany ze współpracy z dezerterem z KGES, Anatolijem Golicynem, nad jego książką The Perestroiko Deception (Oszustwo pierestrojki) opublikowaną w roku 1995.

Christopher Story, syn pułkownika Henry’ego Harlego Story z Cameronians, kawaler M.C.3, kształcił się w Eton College i kolegium Christ Church w Oxfordzie, a następnie pracował jako pisarz przemysłowy w Kanadzie. W roku 1963 założył własną firmę wydawniczą specjalizującą się w wywiadzie i tegoż roku założył „World Reports Limited”.

Od roku 1970 Story redagował i wydawał International Currency Review, którego prenumeratorami byli Bank Światowy, Rezerwa Federalna i Bank Anglii. Story został doradcą ekonomicznym premier Margaret Thatcher, a w roku 1991, rok po jej rezygnacji, wydawał Soviet Anolyst jako wyraz swojego sceptycyzmu wobec Michaiła Gorbaczowa, pierestrojki i oficjalnej wersji wydarzeń w Związku Radzieckim. Soviet Anolyst był szanowanym czasopismem. Wśród poprzednich jego redaktorów byli Robert Conquest i Tibor Szamuely.

Christopher Story, wieloletni współpracownik mojego dobrego przyjaciela Lee Wanty, był agentem tajnych służb brytyjskich, 0   czym nie wspomina jego oficjalna biografia, ale to prawda. Story, szanowany wykładowca z zakresu globalnych kwestii walutowych i wywiadu, opowiedział o organizacji utworzonej w późnych latach 1920.

– sojuszu między rodziną Bushów w Stanach Zjednoczonych będącą wówczas częścią nowojorsko-londyńskiego kartelu bankowego Harrimana-Rothschilda a „Projektem Hitler”, bardzo trafnie opisanym przez Webstera Tarpleya [i Antona Chaitkina] w książce George Bush: The Unauthorized Biography (George Bush – nieautoryzowana biografia).

a

Według Christophera Story grupa, która kontrolowała Rezerwę Federalną w Stanach Zjednoczonych i większość banków centralnych na świecie, realizowała plan podboju świata, zarówno jawnie, jak i skrycie. Story określał Hitlera jako „marionetkę” organizacji, która później została nazwana DVD. Tajnym agentem DVD był brytyjski premier Edward Heath, podobnie jak Tony Blair i znaczna liczba wysokich rangą brytyjskich polityków.

Pedofilska sygnatura DVD

W następstwie Westminsterskiego Skandalu Pedofilskiego w Wielkiej Brytanii i pedofilskiego Skandalu Franklina w USA na światło dzienne wyciągnięte zostały pedofilskie kręgi. Oba skandale wiążą miejscowe kręgi handlu dziećmi z rodziną Bushów, dziesiątkami wysoko postawionych amerykańskich ustawodawców i szefami korporacji.

Sprawa infiltracji najwyższych szczebli rządowych, zwłaszcza państw NATO, przez duże zorganizowane kręgi pedofilskie wyszła na jaw już w latach 1980. Rodzinę Bushów i DVD zdemaskował dziennikarz z Houston, Tom Philpott. Jego dokumentalny film z roku 1981 Boys For Sale (Chłopcy na sprzedaż) (https://www.youtube.com/watch?v=XWY8T3ujxNw) odsłania regionalne kręgi wykorzystujące dzieci aż do najwyższych szczebli rządu USA i ośrodka, który inni

który jest chyba najbardziej znany ze współpracy z dezerterem z KGES, Anatolijem Golicynem, nad jego książką The Perestroiko Deception (Oszustwo pierestrojki) opublikowaną w roku 1995.

Christopher Story, syn pułkownika Henry’ego Harlego Story z Cameronians2, kawaler M.C.3, kształcił się w Eton College i kolegium Christ Church w Oxfordzie, a następnie pracował jako pisarz przemysłowy w Kanadzie. W roku 1963 założył własną firmę wydawniczą specjalizującą się w wywiadzie i tegoż roku założył „World Reports Limited”.

Od roku 1970 Story redagował i wydawał International Currency Review, którego prenumeratorami byli Bank Światowy, Rezerwa Federalna i Bank Anglii. Story został doradcą ekonomicznym premier Margaret Thatcher, a w roku 1991, rok po jej rezygnacji, wydawał Soviet Anolyst jako wyraz swojego sceptycyzmu wobec Michaiła Gorbaczowa, pierestrojki i oficjalnej wersji wydarzeń w Związku Radzieckim. Soviet Anolyst był szanowanym czasopismem. Wśród poprzednich jego redaktorów byli Robert Conquest i Tibor Szamuely.

Christopher Story, wieloletni współpracownik mojego dobrego przyjaciela Lee Wanty, był agentem tajnych służb brytyjskich, 0    czym nie wspomina jego oficjalna biografia, ale to prawda. Story, szanowany wykładowca z zakresu globalnych kwestii walutowych i wywiadu, opowiedział o organizacji utworzonej w późnych latach 1920.

a

– sojuszu między rodziną Bushów w Stanach Zjednoczonych będącą wówczas częścią nowojorsko-londyńskiego kartelu bankowego Harrimana-Rothschilda a „Projektem Hitler”, bardzo trafnie opisanym przez Webstera Tarpleya [i Antona Chaitkina] w książce George Bush: The Unauthorized Biography (George Bush – nieautoryzowana biografia).

Według Christophera Story grupa, która kontrolowała Rezerwę Federalną w Stanach Zjednoczonych i większość banków centralnych na świecie, realizowała plan podboju świata, zarówno jawnie, jak i skrycie. Story określał Hitlera jako „marionetkę” organizacji, która później została nazwana DVD. Tajnym agentem DVD był brytyjski premier Edward Heath, podobnie jak Tony Blair i znaczna liczba wysokich rangą brytyjskich polityków.

Pedofilska sygnatura DVD

W następstwie Westminsterskiego Skandalu Pedofilskiego w Wielkiej Brytanii i pedofilskiego Skandalu Frankłina w USA na światło dzienne wyciągnięte zostały pedofilskie kręgi. Oba skandale wiążą miejscowe kręgi handlu dziećmi z rodziną Bushów, dziesiątkami wysoko postawionych amerykańskich ustawodawców i szefami korporacji.

Sprawa infiltracji najwyższych szczebli rządowych, zwłaszcza państw NATO, przez duże zorganizowane kręgi pedofilskie wyszła na jaw już w latach 1980. Rodzinę Bushów i DVD zdemaskował dziennikarz z Houston, Tom Philpott. Jego dokumentalny film z roku 1981 Boys For Sale:

Chłopcy na sprzedaż

odsłania regionalne kręgi wykorzystujące dzieci aż do najwyższych szczebli rządu USA i ośrodka, który inni informatorzy przedstawiają nam jako DVD. Film Philpotta jest określany jako „Zapomniany Dokument”.

Lee Wanta

Wieloletni przyjaciel, Lee Wanta, był bliskim powiernikiem prezydenta Ronalda Reagana i służył jako Koordynator Wywiadu Białego Domu. Jego biografia zatytułowana Black Swan, White Hat (Czarny łabędź, biały kapelusz) opowiada o jego barwnej karierze w kontrwywiadzie i światowych finansach. Informuje także o prowadzonej w tym czasie w Waszyngtonie otwartej wojnie między poplecznikami prezydenta Reagana i sprzymierzeńcami europejskiej grupy, której dowództwo mieści się w Dachau położonym na północ od Monachium, czyli sprzymierzeńcami DVD. Według Wanty powstanie grupy DVD datuje się na długo przed II wojną światową. W jej działalność zaangażowana była rodzina Bushów i innych amerykańskich „konserwatystów”, którzy sprzymierzyli się z zawłaszczonym przez Rothschildów Systemem Rezerwy Federalnej.

Pracując dla Reagana, Wanta zgromadził ogromny fundusz liczący wiele bilionów dolarów przeznaczony na uwolnienie USA spod kontroli Rezerwy Federalnej, spłacenie wszystkich długów i przywrócenie amerykańskiej infrastruktury. Gdy Wanta przebywał w Szwajcarii pod dyplomatyczną przykrywką, śledząc szefa operacyjnego DVD Hansa Branda, znanego również jako „Marc Rich”, będącego wieloletnim powiernikiem Clintona, został porwany i uwięziony Później poddano go „ekstradycji” do stanu Wisconsin, gdzie został skazany na 22 lata więzienia za „uchylanie się od płacenia podatków”, który to zarzut obecnie okazuje się najprawdopodobniej fałszywy i brzmi prawie jak żart.

W czasie uwięzienia Wanty fundusze zarządzane powierniczo zgodnie z protokołami Reagana-Wanty-Mitterranda zostały splądrowane przez agentów DVD pracujących na rzecz rodziny Bushów, Choć sąd nakazał przywrócenie funduszy Wanty, kluczowe fasady DVD złożyły petycje do sądu o ustanowienie ich „kuratorami” pod pretekstem zminimalizowania wpływu na „sprawy światowe” tego ogromnego kapitału skupionego w rękach jednej osoby.

Wanta potwierdza nie tylko istnienie DVD, ale i to, że prezydent Reagan postrzegał tę organizację jako bardzo realne zagrożenie, a także twierdził, że DVD było zaangażowane w zamach na niego w roku 1981 dokonany przez Johna Hinckleya, przyjaciela rodziny Bushów4.

Nowe spojrzenie na zamachy 9/11

Według pułkownika Hansa Riihle, określanego jako prawdopodobny agent wywiadu nieznanej organizacji, Niemcy mają za sobą dekady oszustw, w czasie których finansowały to, co, jak utrzymywano, było zakładem odsalania wody, który nie leżał nawet w pobliżu zasolonych wód, i ogromny kompleks „tekstylny”, który nigdy nie wyprodukował nawet serwetki. Tym pierwszym zakładem był reaktor w Dimonie, a drugim zakład przetwarzania plutonu przeznaczonego do produkcji broni.

Według Ruhle to trwające przez kilkadziesiąt lat oszustwo, które co jakiś czas doprowadzało świat na skraj wojny,

zostało przedsięwzięte przez Niemcy z poczucia „winy za wojnę”. Tak jak fałszywej historii opublikowanej w Haaretz, która miała zdementować rewelacje Die Welt, tak i twierdzeniom o poczuciu „winy za wojnę” jako motywie, który skłonił Niemcy do budowy nielegalnego arsenału nuklearnego przy wykorzystaniu Izraela jako „słupa”, brakuje wiarygodności.

Niemcy, reprezentowane przez Prescotta Busha (brata prezydenta George’a H.W. Busha) i Spółkę, aż do roku 2003 zarządzały zakładami wzbogacania uranu do produkcji broni jądrowej w RPA i były zamieszane w sprzedaż Libii wirówek koniecznych do produkcji broni jądrowej.

Ich „agent”, Johan Meyer, tajny agent DVD, został aresztowany w Republice Południowej Afryki w roku 2004 i od tego czasu słuch o nim zaginął.

W roku 2014 ujawniono dokumenty amerykańskiego Departamentu Energii z roku 2003 dowodzące, że zamachy z 11 września 2001 roku (9/11} miały charakter jądrowy. Kolejne przecieki z akt dochodzenia prowadzonego przez grupę FBI-Able Danger wskazały nie tylko grupę izraelsko-saudyjską działającą z Fortu Lee w New Jersey jako mającą bezpośredni związek ze zniszczeniem tych trzech wież, ale też Izrael i znaczących agentów rodziny Bushów, którzy odegrali kluczową rolę w planowaniu zamachów z 9/11.

Podobnie jak w przypadku niemieckiego motywu poczucia „winy za wojnę”, ogólnie uważa się, że motywem zamachów z 9/11 jest często cytowane w Projekcie Nowego Amerykańskiego Stulecia (Project for a New American Century) wezwanie do nowego „Pearl Harbor” mającego uzasadnić przejęcie Bliskiego Wschodu przez USA.

1 również, podobnie jak w przypadku niemieckiego motywu mówiącego o poczuciu „winy za wojnę”, motyw „Pearl Harbor” jest zarówno nieistotny, jak i zbyt wygodny. Ameryka mogłaby zostać popchnięta do wojny w wyniku zamachów bombowych z wykorzystaniem samochodów lub serii zabójstw. Nie było potrzeby aranżowania w tym celu zamachów z 9/11, które były przypuszczalnie najbardziej skomplikowaną operacją wojskową w historii.

Mało kto pamięta, że przypuszczalnym powodem, który sprowokował „Osamę bin Ladena” do zaaranżowania zamachów z 9/11, było „cierpienie” -wywołane tym, że w Arabii Saudyjskiej podczas operacji Pustynna Tarcza/Burza służyły Amerykanki, których obecność naruszała rzekomo cześć świętych miejsc islamu.

Teraz możemy równie dobrze podejrzewać coś innego. Może zamachy z 9/11 były zemstą za planowe wymordowanie przez USA w ramach Planu Morgenthaua ponad miliona Niemców w latach 1945-1947? A może była to po prostu rzeź dla samej rzezi dokonana w imieniu organizacji, która pragnie chaosu i zaprzysięgła służbę złu?

Czyżby zło dla samego zła?

Benjamin Fulford i Michael Shrimpton wielokrotnie pojawiali się u mnie z dowodami istnienia tajemniczej organizacji o nazwie DVD. Obaj sprawiali niekiedy wrażenie fanatycznych w swojej zajadłości przeciwko czemuś, o czym nikt nie słyszał. Czy taka zaciekłość cechuje tylko ich, czy też stanowi naturalną reakcję na endemiczne zło?

Pobieżna analiza dostępnych informacji dotyczących DVD wskazuje na jego głębokie powiązania z Radą Stosunków Zagranicznych (Council on Foreign Relations).

Organizacje wywiadowcze od lat natykają się na tajemnicze tajne stowarzyszenia, kulty, kliki i kartele. W celu identyfikacji i uporządkowania tych struktur stworzono takie pojęcia, jak Chazarska Mafia, Grupa Bilderberg, Illuminaci, Czarna Szlachta i wiele innych, w tym SSD (Secret Shadow Government – Tajny Rząd Cieni) doktora Prestona Jamesa.

Wiadomo jednak, że to, co widzimy – ISIS (Islamie State of Iraq and al-Sham – Islamskie Państwo Iraku i Lewantu) i jego niewidzialni sojusznicy, świat fałszowanych wyborów, manipulowanych gospodarek i bezgłowych rządów – nie może istnieć bez DVD. Wiemy, że nie chodzi o pieniądze; tam nie ma już nic do kupienia.

Czy może istnieć grupa mająca na celu dominację i niszczenie? Czy sama entropia może łączyć się z jakimiś korzyściami? Zastanówmy się nad Bushem lub Blairem, albo Cheneyem lub Netanjahu.

Czy zło czynione dla samego zła rozciąga aż tak daleko?

Gordon Duff

O autorze:

Gordon Dufi jest redaktorem i prezesem Veterans Today, 3 także stałym współpracownikiem internetowego magazynu New Eastern Outlook z siedzibę w Moskwie. Jest weteranem wojny wietnamskiej, gdzie walczył w szeregach piechoty morskiej, jest inwalidę wojennym i od: dziesięcioleci pracuje na rzecz weteranów i jeńców wojennych. Jest akredytowanym dyplomatę i uchodzi za jednego z najlepszych na świecie specjalistów od wywiadu. Zarządza największą na świecie prywatną organizacją wywiadowczą i doradza rządom w sprawach dotyczących bezpieczeństwa. Jest stałym gościem programów telewizyjnych i radiowych w wielu krajach. Jest zapalonym motocyklistą i rusznikarzem specjalizującym się w broni historycznej i jej renowacji. Jego doświadczenie i zainteresowania biznesowe dotyczą energetyki i technologii obronnych. Więcej informacji na jego temat można przeczytać pod adresami http://journal-neo.org i http://www.VeteransToday.com. Prowadzi też własny kanał na YouTube pod adresem https://www.youtube. com/user/gpduf.

Przełożył Jerzy Florczykowski

Źródło: http://journal-neo.org/2015/05/03/so-much-more-than-nuclear/

Źródło polskie: Nexus nr 104

Przypisy:

1.    Skrót od Fellow of the Royal Society of Arts (Członek Królewskiego Towarzystwa Sztuk Pięknych). – Przyp. tłum.

2.    Pułk strzelców szkockich. – Przyp. tłum.

3.    Skrót od Military Cross – brytyjskie odznaczenie wojskowe.

–    Przyp. tłum.

4.    John Warnock Hinckley jr, zamachowiec, który 30 marca 1981 roku oddał 6 strzałów przed Hotelem Hilton w Waszyngtonie do ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ronalda Reagana.

–    Przyp. tłum.

==================

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajna-agencja-dvd-izraelska-bron-atomowa-i-inne-sekrety-2016-04

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,856,452 hits
August 2018
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: