Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Rząd ugiął się pod presją sił antypolskich i proponuje kolejną nowelizację ustawy o IPN


Żydowski reżim w Polsce !

Posłowie zajmą się dziś nowelizacją ustawy o IPN. Rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska potwierdziła w rozmowie z RMF FM, że premier Mateusz Morawiecki zwrócił się do marszałka Sejmu o uzupełnienie dzisiejszych obrad o ten punkt – informuje Radio RMF.

Ma to być rzekomo wynikiem analizy, iż w tej chwili nadrzędny cel, jakim jest obrona prawdy historycznej skuteczniej będzie można osiągać innymi środkami, niezrozumienia polskich intencji na świecie oraz trwającego od wielu miesięcy dialogu polsko-izraelskiego.

W ustawie mają być wprowadzone zmiany. Chodzi o zrezygnowanie z przepisów karnych, czyli artykułu 55a znowelizowanej ustawy o IPN. Przewiduje on do 3 lat więzienia za przypisywanie narodowi polskiemu zbrodni nazistowskich.

Według rzeczniczki rządu Joanny Kopcińskiej, ten przepis miał odwracać uwagę od faktycznego celu ustawy, czyli walki o prawdę historyczną. Rzeczniczka rządu dodaje jednak, że we wspomnianych przypadkach nadal będzie możliwe dochodzenie roszczeń na drodze cywilnej.

Co ciekawe, choć posłowie mają zająć się zmianą tych przepisów w ciągu kilku najbliższych godzin, nigdzie nie można znaleźć projektu nowelizacji – ani w Rządowym Centrum Legislacji ani na stronach Sejmu.

Informację tę potwierdził w radiowej Jedynce szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

– Odchodzimy od przepisów karnych, które mogą odwracać uwagę od celu tej nowelizacji — powiedział minister w „Sygnałach dnia”.

– Celem jest obrona dobrego imienia Polski. Natomiast IPN zostaje wyposażony w skuteczniejszy instrument, czyli narzędzia cywilno-prawne. (…) Praktyka pokazuje, że ta droga jest najbardziej skuteczna — ciągnął dalej.

– Dyskusja o ustawie o IPN spowodowała, że nasze argumenty są lepiej słyszalne. Głos Polski (…) jest dziś o wiele lepiej słyszalny i można lepiej docierać do opinii publicznej. Zależy nam, żeby ludzie znali prawdę. Chcemy, żeby to prawo funkcjonowało bez większych kontrowersji — powiedział Dworczyk.

https://www.magnapolonia.org/rzad-ugial-sie-pod-presja-sil-antypolskich-i-proponuje-kolejna-nowelizacje-o-ipn/

==================

Najtwardsi wyborcy masowo odwracają się od PiS-u po kapitulacji przed Żydami.

sondaż sejm PiS
Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki. / fot. PAP/Jakub Kamiński

„Katastrofa”, „Farsa”, „Zrzeczenie się suwerenności” – takie komentarze można przeczytać pod tweetem Michała Dworczyka, który ogłosił konferencję Moawieckiego i Netanjahu, którzy mają zaprezentować wspólne stanowisko, po wycofaniu się przez Polskę z nowelizacji ustawy o IPN.

Przypomnijmy, że jeszcze dziś rano Mateusz Morawiecki złożył wniosek o zmianę w ustawie o IPN i wycofanie się z przepisów karnych. Później Sejm, uniemożliwiając debatę, przeprowadził w błyskawicznym tempie trzy głosowania, a popołudniu Morawiecki tłumaczył się w Senacie.

Tu jednak też musi się uwijać, bo już o 18 ma odbyć się wspólna konferencja premierów Polski i Izraela. Tzn. Morawiecki będzie przemawiał w Warszawie, a Netanjahu w Tel-Awiwie. Premierzy mają przedstawić „wspólne stanowisko”.

Pod Tweetem Michała Dworczyka z KPRM wyborcy PiS-u, nawet Ci najtwardsi, bardzo krytycznie oceniają decyzję partii i zapowiadają, że więcej nie zagłosują na rządzące obecnie ugrupowanie.

Jeden z komentujących podkreśla, że jest to odebrane jako wywieszenie przez Polskę białej flagi:

34 KOMENTARZE

 1. to staje sie nie do zniesienia ale jednoczesnie jest nadzieja że Polacy wreszcie obudzą się. Bo jak mozna wytłumaczyc ustawe pod dyktando Żydów. Tu jest Polska anie Izrael. Mam nadzieje,ze to bedzie poczatek konca PIS

  • A co chcesz powrotu kretynie platformy niedojebów do koryta? Bo ja chce by PiS rządził i to nie jest żaden początek końca, pamiętam jak było pierdzielone już chyba z 20x takiego szajsu przez 3 lata ich rządów a jakoś utrzymują 40% ponad i to grubo ponad i dalej będą utrzymywąć deal with it, II kadencja należy do pisu a nie petów z platformy,

 2. Q URWA PIERDOLE TAKI POLSKI RZAD KTORY ULEGA ZYDOM ,, NIE ZAGLOSUJE NIGDY NA PIS .,,SPIRDALAC NA DRZEWO ..HOLOTA NIE RZAD ,DO NIEDOZOBACZENIA NA WYBORACH ,,ZACZYNAM POPIERAC KOD ,,POLAK

 3. Gołym okiem widać, że III RP to kraj oparty na antypolskim apartheidzie. W konstytucji III RP którą ludowi narzucono po Magdalence i przedstawieniu pod tytułem „Rozmowy Polaków przy okrągłym stole” jest zapis, że „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.” – nie napisano jednak o jaki naród chodzi…choć wstęp konstytucji mówi o „Narodzie Polskim” to jednocześnie miesza to pojęcie z obywatelami Polski, a wiadomo, że Polskę zamieszkują przedstawiciele wielu mniejszości w tym znanej z antypolskich skłonności żydowskiej mniejszości…

 4. Dalej głosujta na PiSdokomunę oraz ich braci i siostry z PO (ładnie dzisiaj ramię w ramię głosowali w Sejmie) bando pseudonarodowych polskojęzycznych idiotów jak słusznie podsumował was 100noga Wernyhora w swej powyborczej inwokacji i szkalujta wolnościowców od Korwina – dzisiaj obudziliście się (oraz ludzie nie chcący mieć z wami nic do czynienia) w Polin, jutro obudzicie się w chlewie obsranym gównem (patrząc co w gospodarce wyprawia Maowiecki to jutro może nadejść szybciej niż się fizjologom śniło).

  • ANONIM -RAZEM Z TOBA POKAZUJE TEMU RZADOWI SRODKOWY PALEC -WYPIERD,,LAC .TO RZAD ZYDOPISOWSKI …GOSC

 5. To powinien być koniec PiS -u .Zdrajcy i mafie jak wszyscy z okrągłego stołu.Won z naszego kraju!!

 6. PO, PSL,SLD.Nowoczesna won PiS won, wszyscy won, sami zdrajcy…… Polska od 39roku nie miała Polskiego rządu….. i chyba nigdy już mieć nie będzie, bo to kraj istniejący tylko teoretycznie

  • MARCO ,,,RACJA ROZPIERD…LIC TA BANDE NA WIEKI WIEKOA Q URWA NIE MOGE ,NIE PRZEZYJE CHYBA TEGO ….GOSC

 7. PiS to zdrajcy, skurwysyny i nieudacznicy. Zdrajcy i skurwysyny bo zdradzili i się skurwili. A nieudacznicy bo nawet nie potrafili tego ukryć (ale to akurat dobrze)

  • Ty żałosny fraglesie a gdzie siedziałeś jak PO robiło z 50x gorsze rzeczy… Idź tam eurokołchozki pajacu pajacować gdzie indziej gówniku.

   • Jesteś debilem. Gdzie napisał, że popiera PO? Ja nie popieram ani PO ani faszystowskiej UE ale PiS-u też nie bo to zdrajcy, co wlaśnie pokazali.

 8. Ja i moja rodzina nie zagłosuje na PiS,żydowska V kolumnę.Nawet za komuny żydkowie tak sie nie rządzili wPolsce choć żydokomuna rządzila ale nie taj jawnie jak teraz Kaczor z resztą żydowskich fagasów ze słynnej kolacji u Agenta Danielsa.Wstyd i Hańba!

 9. Zenujace ze chuj kogo normalnego interesujace bzdury urastaja u ludzi do rangi glosu w wyborach.
  Polityka generalnie polega na ograniczeniach i cieszyc sie jakby nie patrzec z kolejnych to trzeba byc kurwinista.
  Przeglosywac prawdy lub gowno prawdy to w ogole kabaret. Calkiem podobny jest w nacjonalistycznym Izraelu.

 10. Kaczyński to podła, fałszywa antypolska kanalia. Podpiął się po retorykę patriotyczną, ogłupił i przekupił ochłapami polskojęzyczny tłum a teraz jawnie realizuje rację stanu Izraela i interesy międzynarodowego żydostwa. Ta zdradziecka morda znajdzie się na śmietniku polskiej historii obok targowiczan.

 11. Jestem bardzo zniesmaczona, ze polski Premier, Morawiecki ulega Żydom! To b. niedobry objaw! Polska to kraj suwerenny i nie musi pytać Żydów o żadna zgodę na jakakolwiek ustawę, uchwalona w Polsce! Przecież Żydzi nie pytają Polaków o zdanie i z nim nie liczą się przy uchwalaniu zadnych ustaw w Izraelu! Katastrofa!

 12. To są zwykłe kurwy, a nie Polacy. Wczoraj szczekali jacy są dobrzy dla małych przedsiębiorców gdyż mają im obniżyć ZUS. Kwestią jest, że 300 idzie na zdrowotne, 50 na coś tam, czyli na ubezpieczenie 250. Przy średnim ZUS ie na emeryturę idzie 700, Pytanie: na co nabiera ten przyszły emeryt? I na koniec :warszawko pilnuj Pana Stanisława! Żydy będą teraz żądać dalej i kto wie że czując bezkarność nie będą wykańczać prawdziwych Polaków?

  • Już to robią… posypując „z nieba” od kilku lat chemikaliami cała Europę. Sęk w tym, że nie wiadomo co sypią/rozpylają na zachodzie (mniej agresywne i mniej szkodliwe substancje) a co sypią nad Polską. A sypią różne paskudztwa z promieniotwórczymi włącznie. Wpuszczono bezkrytycznie na nasze niebo USAirforce/NATO – zbrojne ramię agendy żydów amerykańskich więc co chcą i kiedy chcą. Żyjemy już w wielkiej komorze gazowej a lemingi przekupieni kilkoma srebrnikami organizują masowe biegi w miastach całej polski aby „posypki” skuteczniej były wchłaniane i przez coraz młodszych biegaczy. Premier „Maowiecki” wyznał w chwili szczerości w ubiegłym roku, że budżet ma się tak dobrze m.inn. dzięki temu, że w 2016r. wzrosła o 30% liczba zgonów osób starszych w stosunku do roku 2015 (powołał się przy tym na dane z GUS). Taktyka podtruwania rdzennej ludności znana i stosowana już w XVII-XIX wiekach, kiedy uczynni nasi bracia „w strasznej wierze” zatruwali uczynnie studnie swoim sąsiadom. Technika poszła naprzód więc dzisiaj robią sobie to samo na maksa tyle, że z góry. Większość motłochu nawet nie chce tego zauważać, ekscytując się narkotycznie wręcz metalicznymi obłokami na niebie, czy purpurowymi zachodami i wschodami słońca. O stacyjkach mini haarpowych w Bałdach, Borówce i w Łazach – już nie będę wspominał nawet. Szalom!

 13. jeden kaczynski upierdolił Polskę w Jedwabne z KTORYM POLSKA I POLACY NIGDY NIE MIELI NIC WSPOLNEGO bo to sprawstwo i wykonawstwo niemieckie! A teraz drugi kaczyński pierdoli, ze to dobrze,…..ze izrael pisze Polsce ustawy i nakazuje je uchwalac w tempie ekspresowym!!! bo natanjahu juz czeka zeby coś tam piepszyć bez sensu, ładu i składu mianowicie, ze Polska NIE CAŁKIEM odpowiada za ichniejszy zydowski tzw.holokaust! kurwa, NIGDY WIĘCEJ JUŻ, PRZENIGDY ZADEN POLAK NIE POWINIEN ODDAC ŻYCIA ZA ZYDA!!!! NIGDY bowiem W HISTORII ŚWIATA ZADEN ZYD NIE UDZiELIL Zadnemu Polakowi pomocy!!! wrecz przeciwnie, nawet tych Polaków, którzy ich zydów przechowywali, chroniąc ich przed niemcami, ryzykując zyciem własnych rodzin /bo niemcy za podanie chleba zydowi zabijał Polaków na miejscu i palił ich domy/ oni zydzi, kiedy tylko armia sowiecka gdzie dowództwo armii było zydowskie) weszła do Polski doniesli na ukrywających ich Polaków, ze są, ci Polacy, antykomunistami a to było rownoznaczne ze skazaniem Polaków na śmierc albo wywózkę na Sybir …równiez na śmierc! Komuniści i zbrodniarze komunistyczni to w 85% zydzi! UBcja=SBcja= zydowskie sprawstwo kierownicze i wykonawstwo zbrodni na Polakach po II wojnie przez zydowskich zbrodniarzy sądowych jak michnik, wolinska, morel, itd.itd. baumann -oficer mordujący Polaków osobiscie!!! itd.itd.itd. NIGDY NA PiS żydowskich kundli i NIGDY na POzłodziei niemieckich kundli GŁOSOWAC NIE BĘDZIEMY!!!

 14. Łątwo krytykować jak sie nie bierze bezpośrednio odpowiedzialności. Myślę ze to nie łatwa decyzja, ale taki jest układ geopolityczny że czasem trzeba sie cofnąć nie poto aby się poddać ale po to żeby wziąć rozbieg.

 15. ==================

 

Wspólna deklaracja premierów Izrael i Polski. CAŁA TREŚĆ DOKUMENTU

…..  PUNKT 6

6. Oba rządy z całą mocą potępiają wszelkie formy antysemityzmu oraz dają wyraz swemu zaangażowaniu w zwalczanie jakichkolwiek jego przejawów. Oba rządy odrzucają również antypolonizm oraz inne negatywne stereotypy narodowe. Rządy Polski i Izraela nawołują do powrotu do spokojnego dialogu opartego na wzajemnym szacunku w dyskursie publicznym.

Hmmm…. (?) Admin.

Czytaj dalej tutaj:

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/577063,wspolna-deklaracja-premierow-izrael-i-polski-cala-tresc-dokumentu.html

 

===========

 

*******

 

*********

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,950,283 hits
June 2018
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: