Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów


Od listopada ubiegłego roku z powodu wyziębienia organizmu życie straciło 65 Polaków – ta informacja pochodzi z żydowskich powszechnych mediów. A zima w tym roku jest w Polsce łagodna.

Według danych GUS z ub. roku głoduje w Polsce już ponad 900 tys. dzieci.

A ilu Polaków nie otrzyma emerytur, bo żydowskie rządy IIIŻydo-RP/Polin do 2004r. zlikwidowały ponad 10 milionów miejsc pracy? Z prawie dwu milionów gospodarstw rolnych istniejących jeszcze w końcu lat 1990., dzisiaj została zaledwie połowa! Pracujący Polacy nie posiadają oszczędności. Jednak mimo rosnącej, coraz powszechniejszej biedy 80% Polaków jest właścicielami mieszkań i domów – to spadek po „katastrofalnych rządach okresu PRL”. „Katastrofalne rządy PRL” – takiego określenia użyła znana syjonistyczna kreatura – niejaki J.Buzek, były premier, dzisiaj europoseł od kilku kadencji. Czy żydo-reżimowa władza zaproponuje emerytom, bezrobotnym, jakieś rozwiązanie w kwestii mieszkaniowej? Czy mieszkania i domy przejdą na własność żydowskich banków? A potem kupią je Żydzi, czy ich holo-mitowe organizacje, za pieniądze wyłudzone – skradzione wcześniej Polakom (?).

W latach 1980. „Solidarność” – dziecię syjonistycznej CIA -, walczyła o wszystkie soboty wolne. Dzisiaj, po „solidarnościowym” zwycięstwie nad „katastrofalnymi rządami PRL” i sukcesach żydowskiego kapitalizmu i takiejż samej demokracji IIIŻydo-RP/Polin, związkowcy, głównie pracownicy handlu, walczą o wolne niedziele. Wydaje się, że jest zwycięstwo, będą dwie wolne niedziele w miesiącu. Niewielu orientuje się, że ten sukces wynika z systematycznego spadku obrotów w handlu, czyli z powodu rosnącego ubóstwa Polaków. Choć powszechne żydowskie media i żydo-systemowi ekonomiści pieją o rosnących wskaźnikach gospodarczego wzrostu. Żydowskie korporacje wielkich sieci handlowych zgodziły się więc na dwie wolne niedziele – oto wyjaśnienie sukcesu.

Bezrobotni w IIIŻydo-RP/Polin (zjawisko nieznane w czasie „katastrofalnych rządów PRL”), żeby mieć szansę otrzymania zatrudnienia poprzez Urząd Pracy muszą w ankiecie wyrazić zgodę na najniższe wynagrodzenie. A minister w PiSowskim rządzie, J.Gowin oświadcza, że gdy był ministrem w rządzie PO nie starczało mu do pierwszego albo niejaka M.Gersdorf, prezes SN, stwierdziła, że za 10 tys. zł brutto może przeżyłaby na prowincji – ot i hucpa żydo-reżimowej hołoty.  Wedle obowiązujących w IIIŻydo-RP/Polin przepisów bezrobotni kierowani do prac publicznych przez Urząd Pracy nie mogą otrzymać prac zgodnych z kierunkiem ich wykształcenia (? – !). Żydo-reżimowa władza dobrze wszystko obmyśliła.

Zdobycze „solidarnościowego” zwycięstwa nad „katastrofalnymi rządami PRL” trzeba jednak chronić. W lutym 2014r. niejaki B.Komorowski, prezydent IIIŻydo-RP/Polin, podpisał ustawę 1066 o tzw. bratniej pomocy – na wypadek, gdyby polskie policja i wojsko odmówiły tłumienia protestów. Wtedy zagraniczne odziały policji i wojska będą miały prawo strzelać do protestujących Polaków. Syjonistyczny rząd PiS, ten dobry polski, katolicki rząd, który rozdaje po 500 zł, nie ma zamiaru likwidować tej ustawy. Sprowadził do Polski wojska z rządzonych przez Żydów USA. Główny priorytet Żydo-PiS to nie likwidacja biedy, czy nie daj boże rozwój gospodarczy kraju, to wojna z Rosją w interesie światowego syjonizmu.

Nie dziwmy się zatem, że do więzień nie trafią przestępcy, którzy po roku 1990 zniszczyli i nadal niszczą podstawy gospodarcze Polski. Miejsce w więzieniach jest dla takich jak np. Mateusz Piskorski, którzy otwarcie, negatywnie oceniają politykę żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin i próbują organizować siłę polityczną opowiadającą się za obroną interesów Polski i Polaków, a nie wrogiego Polsce, Słowianom, światowego syjonistycznego żydostwa.

 

Dariusz Kosiur

 


tekst z 2014r., który wyparował z Internetu

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów

Kilka refleksji na temat udziału w reżimowych wyborach

Ukraina, z którą mamy wspólną granicę, a więc nie daleka Syria, Irak, Libia, Egipt, Afganistan, Sudan, Wenezuela, wcześniej Jugosławia, itd., stała się kolejnym państwem, które chce zawłaszczyć i zainstalować w nim swoje władze żydowska finansowa międzynarodówka. Zbrodniarze z Wall Street i z londyńskiego City dla osiągnięcia swoich celów gotowi są skąpać Ukrainę we krwi bratobójczych walk.

Nie zamierzam kolejny raz udowadniać zbrodni syjonistycznych światowych terrorystów z USA i z UE w procesie destabilizowania i zawłaszczania Ukrainy. Na stronie WPS wykazaliśmy to ponad wszelką wątpliwość. Chcę natomiast, na przykładzie zaangażowania syjonistów rządzących i opozycyjnych w III RP w obalaniu legalnej władzy na Ukrainie, podzielić się kilkoma refleksjami na temat możliwości zmian politycznych we współczesnej Polsce, w Polsce pod rządami – o czym zapominać nie należy – syjonistycznych gangsterów.

Nie powinniśmy już mieć najmniejszych wątpliwości, że zarówno rządzący (PO), jak i opozycja (PiS) (Dzisiaj odwrotnie, ale główne polityczne cele nie uległy żadnej zmianie)  – pozostałe partie lokują się po jednej lub po drugiej stronie tego układu – stanowią jedną antypolską, antynarodową, antypaństwową syjonistyczną bandę realizującą tę samą politykę w interesie międzynarodowego żydostwa.

Wczoraj, 20.02.2014, w TVN24, Tusk cynicznie wyjawił, że min. spraw zagranicznych III RP, NRF, Francji, R.Sikorski, F. Steinmeier, L.Fabius, złożyli prezydentowi W.Janukowyczowi „propozycję nie do odrzucenia”:

jeśli zdławi żydowską rewoltę na Ukrainie, to ani on, ani nikt z jego rodziny nie może czuć się bezpieczny”.

R.Sikorski z poprzednikiem F.Steinmeiera, pederastą G.Westerwelle, podobną propozycję złożyli prezydentowi A.Łukaszence. A więc R.Sikorski, żołnierz syjonistycznej mafii ma już niejakie doświadczenie w bandyckich rozgrywkach, czyli w syjonistycznej dyplomacji.

Także wczoraj, w TVP Info, w programie J.Pospieszalskiego, niejaki W.Waszczykowski (pracował w MSZ, PiS) powiedział, że:

jeśli W.Janukowycz nie zechce oddać władzy, to może się powtórzyć wariant rumuński z 1989r.”.

Syjonistyczni bandyci żądni są krwi.

Przypomnę: Żydzi z KGB ZSRR zamordowali Nicolae Ceaușescu i jego żonę w 1989r., ponieważ Ceaușescu nie zgadzał się oddać Rumunii żydowskiej, syjonistycznej międzynarodówce. (Dwa lata później agenci rumuńscy zastrzelili w Moskwie morderców Ceaușescu. „Antysemityzm” – dr J.Ciechanowicz)

Czy na podstawie powyższych przykładów można sądzić, że na drodze parlamentarnych wyborów, na zasadach żydo-reżimu III RP, możliwe jest odzyskanie władzy przez Polaków w Polsce?

Czy udział w wyborach parlamentarnych, prezydenckich, na zasadach żydo-reżimu III RP, ma jakikolwiek sens?

Czy udział w wyborach nie będzie tylko legitymizacją żydo-reżimu III RP?

Syjoniści panicznie boją się małej frekwencji, ponieważ ich uzurpatorski reżim stanie się jawny – będzie kpiną z, głoszonej przez ich żydo-media, demokracji.

Czy syjonistyczna banda dopuści do udziału w wyborach, a więc także i na czas wyborów do ich żydo-mediów, autentycznych przedstawicieli Polaków?

Możemy być pewni, że syjonistyczni gangsterzy (rządzący i opozycja) reżimu III RP zrobią wszystko, nie wyłączając zbrodni, żeby nie dopuścić Polaków do władzy (Ustawa 1066 o „bratniej pomocy”). Zdają sobie sprawę, że utrata przez nich władzy oznacza rozliczenie ich przestępstw i nieuchronność kary za zbrodnie przeciw polskiemu narodowi i państwu.

Oczywiście żydo-reżimu III RP będzie trwał tak długo, jak długo syjonistyczne USA będą w stanie udzielać mu wsparcia. Wszystko jednak ma swój kres. Syjonistyczna hydra USA znajduje się w agonii, stąd jej wzmożona agresja.

 

Dariusz Kosiur

================

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/03/02/rzadza-nami-syjonistyczni-bandyci-bez-skrupulow/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,840,376 hits
June 2018
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: