Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Lobby żydowskie w USA atakuje nasz kraj.


Izba Reprezentantów USA przyjęła ustawę 447

Ustawa jest wymierzona w Polskę!

We wtorek podczas posiedzenia Izby Reprezentantów USA przyjęto ustawę 447, dotyczącą żydowskich roszczeń majątkowych BEZ-SPADKOWYCH. Teraz ta groźna dla Polski ustawa trafi do podpisu prezydenta Donalda Trumpa.

Przyjęcie ustawy próbowali zablokować Polacy ze Stanów Zjednoczonych, ale mimo ich inicjatywy we wtorek w głosowaniu w Izbie Reprezentantów ustawa została przyjęta. Wcześniej kongresmeni głosem wyrazili aprobatę dla zawieszenia zwyczajnej procedury  dotyczącej ustawy i postępowania w trybie przyspieszonym.

===============

W II RP ok. 10 proc wszystkich obywateli stanowili Żydzi. Chociaż wielu z nich należało do najniższych warstw społecznych, to jednak istniała także elita: prawnicy, lekarze i wielcy przedsiębiorcy. W wyniku Zagłady wiele należących do nich majątków straciło właścicieli. Nie było również żadnych spadkobierców. Warto również dodać, że mordowani w obozach byli legalnymi obywatelami II RP. Po wojnie bezpańskie mienie trafiło do państwa, co odbyło się zgodnie z prawem.

Mimo to, żydowskie organizacje w USA chcą otrzymać „swoją działkę” z przejętego po wojnie mienia. Kuriozalne wydaje się ich tłumaczenie. Skoro oni są Żydami, to należą im się odszkodowania i majątki Żydów – obywateli II RP – którzy zginęli w Holocauście.

Są to żądania zupełnie bezprawne i nieuzasadnione w świetle przyjętych zasad i prawa międzynarodowego. Nie przeszkadza to jednak amerykańskim Żydom w składaniu kolejnych roszczeń. Jakakolwiek ich krytyka wywołuje oskarżenia o antysemityzm.

Amerykańscy Żydzi zyskają teraz bardzo silne narzędzie do wymuszenia na Warszawie nowych, bezprawnych odszkodowań.

 

Tak wiec, nasi rzekomi ‘sojusznicy’ ze Stanów Zjednoczonych przegłosowali dzisiaj w nocy jawnie antypolską ustawę znaną jako druk 447 lub 1226. Kongresmeni nie mieli żadnych wątpliwości, że organizacjom żydowskim należy się bezspadkowe mienie po obywatelach polskich narodowości żydowskiej. Tym samy rząd USA został zobowiązany do wspierania trybalistycznych roszczeń, popartych tylko przynależnością rasową.

JUST ( z ang. Justice for Uncompensated Survivors Today)

Ma to być ustawa wspierająca środowiska żydowskie w zdobywaniu mienia bezspadkowego, które kiedyś należało do obywateli Rzeczpospolitej narodowości żydowskiej.

Jednogłośne przyjęcie projektu senackiego bez poprawek wskazuje jak silne lobby polityczne przygotowało to prawo. Podpis prezydenta Trumpa oficjalnie je sankcjonujący wydaje się być tylko formalnością. Wkrótce zaczną się zatem naciski na nasz kraj, aby spełniać te roszczenia, które zaznaczmy, są oparte na odrzuceniu prawa polskiego, które majątek bezpotomnych obywateli przeznacza na skarb państwa.

Przeciwko projektowi antypolskiej ustawy protestowały środowiska polonijne, ale nie wspierali tego zbyt gorliwie polskie władze, które najchętniej o tym problemie nie mówiły w ogóle, ewentualnie udawały, że tematu nie ma bagatelizując go. Brak wsparcia dla walki polonusów o interesy Polski jest bardzo zastanawiający i może świadczyć o tym, że nasi rządzący już się z tym pogodzili, że trzeba będzie oddać część naszego kraju w naturze tworząc de facto Polin.

Teraz gdy o ustawie 447 zrobiło się głośno i są o nią pytani przez dziennikarzy, głupio się uśmiechają, co można nazwać dobrą miną do złej gry i opowiadają komunały w stylu, że amerykańska ustawa nie działa w Polsce. Czyżby? A kto najpierw skonfliktował nas z wszystkimi sąsiadami, a potem zaprosił do nas amerykańskie wojska? Co to za sojusznik, który wspiera ściągnięcie z ciebie haraczu w wysokości ponad 300 miliardów dolarów?

Zagadnienie roszczeń organizacji żydowskich względem mienia Polaków narodowości żydowskiej przez lata było uważane za coś nierealistycznego i niepoważnego. Ludzi, którzy przed tym przestrzegali dyskredytowano nazywając ich antysemitami opowiadającymi niestworzone historie i wyznającymi teorie spiskowe.

I znowu kolejna teoria spiskowa okazała się prawdą. A teraz pozostaje chwycić się za portfel, bo roszczenia same się nie spłacą. Już chyba teraz każdy zrozumiał po co był potrzebny kreowany z mozołem w ostatnich latach mit Polaka faszysty gorszego od nazisty, który odpowiada za zagładę Żydów. Nadszedł czas realizacji tego wymuszenia.

=================

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/antypolska-ustawa-uchwalona-jednoglosnie-w-amerykanskim-parlamencie-bedziemy-placic-za

=======================

Niech nam nikt nie opowiada bzdur i nie zaklina rzeczywistości mówiąc, że przegłosowana właśnie przez amerykański Kongres ustawa 447 – dająca prawo Departamentowi Stanu do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holokaustu oraz wspierania ich w odzyskaniu żydowskich majątków, które nie mają spadkobierców – nie ma żadnego znaczenia, bo gdyby nie miała znaczenia, Żydzi nie parliby tak mocno do jej przegłosowania.

Niech nam nikt nie mówi więcej o przyjaźni polsko- żydowskiej czy polsko – izraelskiej, bo czegoś takiego nie ma i nigdy nie było.

Przedsiębiorstwo Holokaust na naszych oczach, przy otwartej kurtynie, otwiera właśnie nowy rozdział, który ma doprowadzić do wydarcia z Polski miliardów dolarów i do popchnięcia naszego kraju na skraj przepaści, a tymczasem polscy decydenci vide wicepremier Jarosław Gowin – „ustawa nie ma znaczenia prawnego, nie może być podstawą do roszczeń” – czy szef MSZ Jacek Czaputowicz (ten sam, który za Grossem kłamliwie obciąża Polaków o mord w Jedwabnem) – „nie przywiązywałbym do ustawy zbytniej wagi, ponieważ Polska nie jest w niej wymieniona w nazwie i w treści” – strugają durniów i mydlą nam oczy. Trzeba zdać sobie sprawę, że stajemy właśnie w obliczu bardzo poważnego zagrożenia i tylko od nas, od naszej determinacji i odwagi, zależy to, czy pozwolimy na dalsze naigrywanie się z prawdy historycznej, naszej historii i naszego prawa. Opinia publiczna, to wielka siła, dużo większa, niż wielu mogłoby się wydawać i to od niej zależy, czy pozwolimy decydentom na dalsze upokarzanie naszego kraju i płaszczenie się przed Żydami, dla których fakty historyczne i polskie prawo nie mają żadnego znaczenia. Choćby wyło piekło i szatani – w tej sprawie, bez względu na wszystko, nie wolno nam ustąpić nawet na cal, bo od tego zależy nie tyle los następnej kadencji – jak patrzą politycy – ile następnych pokoleń. NON POSSUMUS.

Wojciech Sumliński 
sumlinski.pl

Za: Facebook – Wojciech Sumliński (4-25-2018)

======================

” AKT Kongresu – PRZYJĘTY JEDNOGŁOŚNIE przez obie izby parlamentu, JEST tylko częścią i EFEKTEM szerszego problemu – FATALNEJ OPINII O POLSCE, JAKA UGRUNTOWUJE SIĘ W USA I WŚRÓD AMERYKAŃSKICH ELIT. ”

” Ale TEN AKT TO WODA NA MŁYN NAJBARDZIEJ SKRAJNYCH, często RASISTOWSKICH ŚRODOWISK ZE SKRAJNEJ PRAWICY i lewicy ”

” Byliśmy jedynym narodem, który narażał się na śmierć, broniąc swoich żydowskich przyjaciół. Chociażby dlatego ta ustawa nie powinna nas dotyczyć.  MOŻE TO OBJĄĆ AŻ 20 PROC. WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI W POLSCE. GDYBY DO TEGO DOSZŁO, BYŁABY TO KATASTROFA NARODOWA DLA NASZEGO PAŃSTWA. ”

Ta bezczelna ustawa tylko wzmocni nienawiść i antysemityzm.

Uczciwa społeczność żydowska powinna się na tym tym poważnie zastanowić i wznieść protest.

Admin note: A może nie pozostaje nic innego jak … chwycić za bron …?

kula-dla-pedofila

2 comments on “Lobby żydowskie w USA atakuje nasz kraj.

 1. Robert Jarosz
  April 26, 2018

  DLACZEGO PRAWIE NIKT O TYM NIE WSPOMINA?!
  Dlaczego nikt nie mówi wszem i wobec, że Polska już zapłaciła za wszystkie roszczenia żydowskie co do ich mienia pozostawionego po wojnie i przejętego przez PRL. Wszystko im zostało zapłacone, w sumie 40 mln dolarów spłacone na raty w latach 1960-1980. Te 65 mld dolarów to żądanie zapłaty znowu za to samo, a to nieprzypadkowa suma, gdyż jest to równowartość całorocznego budżetu Polski, co może spowodować przejęcie w naturze wszystkiego, co polskie, a takim sposobem Polacy zostaną sprowadzeni do kategorii 2 lub 3 klasy obywateli w swoim własnym kraju!!!

 2. Robert Jarosz
  April 26, 2018

  A tu jeszcze haracz urósł do wyimaginowanych 300 mld dolarów!!! Dolar już nic nie znaczy!!! To po prostu wydarcie nam naszego bogactwa jakim jest nasza ziemia należąca do nas od tysięcy lat (nie tylko 1 tysiąca, jak kłamią Żydzi i Watykan)!!! KRK dziwnie jak zwykle milczy w obliczu polskich tragedii narodowych!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,969,495 hits
April 2018
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: