Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa


Od wielu miesięcy Jonny (w zasadzie Jonathan) Daniels lansowany jest przez media głównego nurtu na pierwszego eksperta od relacji polsko-żydowskich. Aktualnie zajmuje się prowadzeniem firmy Jonny Daniels Public Relations. Krótko mówiąc, z zawodu jest specjalistą od manipulacji. Sam o sobie mówi, że „najinteligentniejszy nie jest”, ale z łatwością potrafi „upchnąć treść”. By uwiarygodnić się w społeczeństwie strzela sobie fotki z co drugą osobą publiczną. Kilka miesięcy temu nawet mnie zapraszał na kawę. Nie wziął pod uwagę faktu, że nie jestem politykiem PiS-u, SLD czy pismakiem Newsweeka i nie spotykam się z ludźmi jego pokroju. Po prostu, antypolonizm mierzi mnie, czego on nie zrozumiał i ze złości zwyzywał mnie od rasistowskich szumowin (racist scum). Nie wszyscy mają takie zasady jak ja. Po Internecie krążą zdjęcia Danielsa z Mateuszem Morawieckim, Andrzejem Dudą, o. Tadeuszem Rydzykiem czy Renatą Kim. Tylko czy ci państwo kiedykolwiek zastanowili się kim naprawdę jest człowiek, który w produkowaniu kłamstw na temat Polski ani na krok nie ustępuje Janowi T. Grossowi? Zdjęcia zostały zrobione i zostaną na zawsze. A co, jeżeli rzeczony Daniels służył w formacji, którą w dniu dzisiejszym śmiało możemy porównać do Schutzstaffel czy NKWD? Czy z funkcjonariuszem SS czy NKWD politycy PiS również występowaliby publicznie i strzelali sobie fotki?

Jonny Daniels chętnie fotografuje się z politykami każdej opcji. Tym razem strzelił sobie fotkę z Andrzejem Dudą / Fot. TVP Info
Jonny Daniels chętnie fotografuje się z politykami każdej opcji. Tym razem strzelił sobie fotkę z Andrzejem Dudą / Fot. TVP Info

Daniels, który podobno urodził się w Wielkiej Brytanii, w Polsce pojawił się już cztery lata temu. Jako założyciel Fundacji From The Depths, na co dzień zajmującej się przekupywaniem Polaków blaszkami z wygrawerowanymi podziękowaniem za uratowanie Żydów w czasach II wojny światowej, w 2014 roku zorganizował obrady Knesetu w Krakowie. W jakim celu? Czy po to, by w myśl manipulacyjnej zasady zbudować obraz dominacji państwa Izrael nad naszą ojczyzną?

Holokaustowe legendy

Od tamtego czasu Daniels miał wiele obowiązków. Zajmował się walką z „mową nienawiści”, spędzaniem wolnego czasu z Donaldem Trumpem, sprowadzaniem do Polski żydowskich polityków, poszukiwaniem macew, mataczeniem przy nowelizacji ustawy o IPN, rozdawaniem wspomnianych blaszek, podkręcaniem polakożerczych nastrojów, produkowaniem holokaustowych i jedwabieńskich bajek oraz „ocieplaniem” wizerunku „zajadłego antysemity” Jarosława Kaczyńskiego, który przecież zawsze o Żydach wypowiadał się źle. W międzyczasie Daniels opowiadał holokaustowe legendy o swojej polskiej prababci (Polacy uwielbiają takie historyjki), która „jako jedyna z rodziny przeżyła Holokaust”. Potem do grona ocalałych Daniels dorzucił jeszcze pradziadka, który „przed linczem uciekał na bosaka”.

Jonny Daniels w Dobrzyniu nad Wisłą poszukuję żydowskich nagrobków (macew). To śmieszny teatrzyk, ponieważ w tamtym miejscu żadnych macew od dawna nie ma (za: Karol Burchardt, „Pamiątki i zabytki kultury żydowskiej w Polsce”) / Fot. Marucha.wordpress.com
Jonny Daniels w Dobrzyniu nad Wisłą poszukuję żydowskich nagrobków (macew). To śmieszny teatrzyk, ponieważ w tamtym miejscu żadnych macew od dawna nie ma (za: Karol Burchardt, „Pamiątki i zabytki kultury żydowskiej w Polsce”) / Fot. Marucha.wordpress.com

Jednak wiedza na temat wpływowego Żyda praktycznie się ucina na roku 2014. Z lat wcześniejszych posiadamy tylko szczątkowe informacje. Prawdę mówiąc, większość wiadomości, które mamy na jego temat, pochodzą z opowiadań i wywiadów z nim samym, a zatem z autoprezentacji, która przecież nie jest obiektywnym źródłem.

Ocieplić wizerunek

Zanim Jonny Daniels pojawił się w kraju zwanym przez wieki Paradis Judaeorum, miał wiele interesujących zajęć. Jednym z nich był dwunastomiesięczny wolontariat w organizacji Zichron Menachem, zajmującej się pomocą dzieciom chorym na raka. Przez cały rok Jonny szkolił się w zakresie kształtowania zdolności do nawiązywania kontaktów interpersonalnych i konstruowania komunikatów empatycznych, co zdaję się być przydatne przy spełnianiu jego aktualnych zadań. Poza tym, roczny wolontariat miał na przyszłość ocieplić jego wizerunek w kontekście planowanej służby wojskowej, której zbrodnie – kierując się nazewnictwem III RP – posiadają znamiona ludobójstwa.

Ludobójstwo na Polakach

Żydowski żołnierz wykorzystuje palestyńskie dziecko jak żywą tarczę
Żydowski żołnierz wykorzystuje palestyńskie dziecko jak żywą tarczę

Służyłem trzy lata w armii Izraela – często w mediach powtarza Daniels. Tak, to prawda. Był spadochroniarzem oraz „strategicznym doradcą rzecznika żydowskiej armii”. Co to za armia? Być może wielu nie zdaje sobie sprawy z tego, co naprawdę dzieje się w okupowanej Palestynie. Informacje dobiegające do Polski z Bliskiego Wschodu są skrzętnie deformowane tak, aby wykreować w oczach opinii publicznej obraz regularnego konfliktu w Palestynie.

„Konflikt” w Palestynie to żydowski wytrych mający na celu umniejszenie odpowiedzialności za zbrodnie, jakich na Palestyńczykach dokonują Żydzi. Na taką narrację mają wpływ żydowscy „eksperci” tacy jak Anthony Reuben, którego artykuły publikowane są na łamach największych mediów na świecie takich jak BBC (http://www.bbc.com/news/world-middle-east-28688179). A jak głosi stara goebbelsowska zasada: „Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą”.

Pod tą nazwą „konflikt” w rzeczywistości kryje się „zwyczajne” ludobójstwo, które Palestyńczykom serwuje państwo i armia izraelska. Żydzi dążący do stworzenia monoetnicznego państwa na terenach okupowanej Palestyny, po prostu odtwarzają dla Palestyńczyków warunki, jakie stworzyli dla Słowian podczas przeprowadzonego przez nich ludobójstwa Ukraińców, Rosjan i Polaków w czasie Wielkiego Głodu na Ukrainie sowieckiej, Polaków w ZSRR w 1937 roku czy po 1945 zasiadając w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego (por. http://vho.org/tr/2004/3/Rudolf325-327.html, N. Iwanow – „Pierwszy Naród Ukarany” i „Zapomniane Ludobójstwo”, T. Snyder – „Skrwawione Ziemie”, raport z 1945 roku płk. Nikołaja Sieliwanowskiego do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii).

Żydowski snajper pisze na Twitterze "Zabiłem dziś 13 dzieci..."
Żydowski snajper pisze na Twitterze „Zabiłem dziś 13 dzieci…”

Ludobójstwo, którego w tamtych czasach dopuścili się Żydzi na Polakach, jest rażąco podobne do tego, którego dziś dopuszczają się wojska izraelskie na Palestyńczykach. Na marginesie należy podkreślić, że biorąc pod uwagę fakt iż w 1937 roku Żydzi stanowiąc 1% populacji Rosji, obsadzali niemal 40% stanowisk kierowniczych NKWD, co proporcjonalnie daje astronomiczny udział Żydów w ludobójstwie Polaków.

Zabawa w Hitlera

Żydowscy żołnierze postrzelili w plecy nienarodzone dziecko
Żydowscy żołnierze postrzelili w plecy nienarodzone dziecko

Wojska izraelskie od lat przeprowadzają w Palestynie coś, co śmiało można określić mianem współczesnego holokaustu. Żydzi mordują, Palestyńczyków wykorzystują jako żywe tarcze i biją ich z zimną krwią. Snajperzy strzelają cywilom w tył głowy, a żołnierze do nieprzytomności okładają staruszki pałkami. Do najstraszniejszych zbrodni zaliczyć należy morderstwa na nienarodzonych dzieciach, których również dopuszczają się izraelscy żołnierze. W 2014 żydowskie żołdaki zastrzelili ciężarną Palestynkę. Lekarze wyciągnęli z brzucha postrzelone w plecy umierające dziecko.

Na Strefę Gazy zrzucane są bomby, na których wcześniej „serdeczne życzenia” wypisują markerami izraelskie dzieci. To wszystko za namową izraelskich żołnierzy i ze świadomością, że zrzucone bomby rozerwą na strzępy ich palestyńskich rówieśników. Temu wszystkiemu z ekscytacją, uśmiechem na ustach i browarami w ręku przyglądają się żydowscy cywile, a dla ich żołnierzy to świetna zabawa, co widać na załączonych zdjęciach (publikuję te najmniej drastyczne).

Oczywiście, ktoś pomyśli, że Palestyńczycy do świętych nie należą. Jednak jak można porównywać okupujących Palestynę i walczących najnowocześniejszym arsenałem Żydów do robiących wyrzutnie petard z rur kanalizacyjnych i broniących swojej ziemi Palestyńczyków? Czy to jest ta żydowska walka z antysemityzmem, którego ofiarami – jak widać – nie są ziejący nienawiścią Żydzi, ale semici-Arabowie? Czy oswajanie dzieci z ludobójstwem Palestyńczyków to edukacja tolerancji, o którą tak często zabiega były żołnierz armii izraelskiej Jonny Daniels?

Bastion?

Nie jest prawdą, że Izrael jest dla Europy ostatnim bastionem broniącym nas przed najazdem „dzikich Arabów”. Po pierwsze, żaden cywilizowany człowiek nie może milczeć mając wiedzę o okrutnych zbrodniach, jakie dokonywane są na cywilach przez wojska izraelskie. Po drugie, Palestyńczycy mają swój kraj i jest nim okupowana przez Żydów Palestyna. A po trzecie, kto jak to, ale to właśnie Żydzi wszędzie, gdzie tylko się zadomowią (oczywiście poza terenem Izraela) tworzą swoistą V kolumnę, mającą na celu sprowadzenie do Europy obcej kultury muzułmańskiej, równocześnie zamordyzmem zaprowadzając w Palestynie monoetniczne getto. Tym chociażby zajmuje się żydowska organizacja IsraAID (http://www.israaid.co.il/projects), która perorując o „walce z mową nienawiści” rozprowadza Arabów po całym świecie, tylko nie do Izraela. (por. http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,54420,7715411,Zydzi_sa_za_zbudowaniem_meczetu_w_Warszawie.html, http://jacekmiedlar.pl/2017/02/21/dlaczego-zydom-zalezy-na-multikulturalizmie-protesty-rabinow-w-nowym-jorku/, http://jacekmiedlar.pl/2017/12/13/cytujac-talmud-robi-z-nas-oprawcow-bnai-brith-idzie-ze-mna-na-wojne-sa-jak-zorganizowana-grupa-przestepcza/).

Mowa nienawiści w Polsce czy w izraelskiej armii?

Wiemy, w jakim mundurze przez trzy lata chadzał „specjalista” od stosunków polsko-żydowskich Jonny Daniels. Wiemy, jakich zbrodni dopuszczali się i dopuszczają jego wojskowi kamraci. I w tym miejscu rodzą się następujące pytania. Czy człowiek, który należał do armii zbrodniarzy winien być zapraszany na polskie salony i winien być lansowany na orędownika walki z „mową nienawiści”? Czy w niepatologicznym kraju polskie służby nie powinny interweniować, gdy obcy żołnierz dyktuje Polakom warunki, a na demaskujących jego prawdziwe intencje wylewane są wiadra pomyj? Czy człowiek, który z założonymi rękami patrzył na ludobójstwo Palestyńczyków, winien być mediatorem na linii Polska-Izrael? Bo czymże są strzały do niewinnych palestyńskich dzieci, staruszek, cywilów jeśli nie ludobójstwem? Czym są ostrzały palestyńskich wiosek białym fosforem, który wypala ciało do kości, a który w cywilizowanych krajach uznawany jest za zakazaną broń chemiczną? Gdzie Daniels winien walczyć z „mową nienawiści”: w izraelskiej armii czy na salonach w kraju będącym „rajem dla Żydów”?

Na marginesie, zastanawiające jest także to, w jaki sposób z mityczną nienawiścią „człekokształtnych bestii”, którymi ponoć są Polacy, może walczyć żyd-myckarz, którego „święte księgi” zawierają m.in. takie oto słowa: „wszystkie dzieci gojów są zwierzętami” (Yebamoth 98a), „życie goja i jego wszelkie siły witalne należą do Żyda” (A. Rohl. Die Polem. p.20), „goje, którzy nie są naszymi wrogami, nie mogą być zabici bezpośrednio, jednakże nie można ich ratować od niebezpieczeństwa. Przykładowo, jeżeli dostrzeżecie jednego z nich wpadającego do morza – nie wyciągajcie go, chyba że obieca wam dać pieniądze” (Iore Dea 151,11) (Za: http://www.talmudunmasked.com/chapter14.htm).

Mundur

W tym miejscu rodzi się jeszcze jedno pytanie: Jak dzisiaj czuje się Jonny Daniels niosąc na swoich barkach brzemię, jakim jest trzyletnia służba w formacji, której członkowie dokonywali i nadal dokonują zbrodni ludobójstwa? Czy jest mu po ludzku wstyd? A może jego zdeformowane sumienie nie pozwala mu uznać zbrodni izraelskiej armii za coś złego? Owszem, być może sam Daniels nie strzelił do żadnej niewinnej palestyńskiej istoty. Ale czy dobrowolne (a nawet nie!) odziewanie się w mundur armii, która na oczach całego świata dokonuje zbrodni o charakterze ludobójstwa, nie czyni go zbrodniarzem? Czyż osoby dobrowolnie wstępujące w szeregi Schutzstaffel czy NKWD były zbrodniarzami czy nie?

Trędowaty

Bez względu na to kim naprawdę jest Jonny Daniels, czy rzeczywiście jest specjalistą od PR czy agentem Mossadu, co sugeruje jego „biografia”, w kontekście zbrodni izraelskiej armii jest to mało istotne. Mając na względzie powyższe fakty, za służbę w izraelskiej armii w cywilizowanym świecie Daniels winien być traktowany jak trędowaty, a nie zapraszany na rządowe salony. Winien chodzić po polskich ulicach i donośnie krzyczeć: „Nieczysty!” (por. Kpł 13,43-46).

 

Więcej ( wideo) na:

http://wprawo.pl/2018/02/23/j-miedlar-sluzby-armii-zbrodniarzy-walki-mowa-nienawisci-tajemnicza-droga-tredowatego-jonny-danielsa/

=============

==========

40.000 oficerów MOSSAD`u jest oficjalnie zatrudnionych w Polsce

Dyskusja bez poprawności politycznej na temat sytuacji na bliskim wschodzie Syria, Irak, Iran, Rosja, Arabia Saudyjska, Turcja, Izrael, USA Państwo Islamskie. Dyskusja na temat terroryzmu i emigrantów islamskich na Europę.
Z uwagi na mocny politycznie i długi materiał debata została podzielona na części. Po wysłuchaniu w całości debaty otworzą się wielu osobą oczy.

Published on 24 Mar 2016

 

Za; https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1467-40-000-oficerow-mossad-u-w-polsce

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on April 10, 2018 by in Uncategorized and tagged , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,303,878 hits
April 2018
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wolna Polska – Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: