Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Czy Żydzi wrócą do Polski?


Podziel się!
Ostatnia afera związana z ustawą o IPN, zwróciła uwagę wielu Polaków na kwestię stosunków polsko-żydowskich. Zauważona została dzięki temu sprawa żydowskich roszczeń majątkowych, bezprawnie wysuwanych względem Państwa Polskiego, wycenianych na 65 miliardów dolarów.
Od wielu lat prawicowi publicyści, poruszali tę kwestię (między innymi G. Braun i S. Michalkiewicz), jednak to co mówili traktowane było przez ogół – jeśli w ogóle do kogokolwiek docierało – jak bredzenie oszołomów. Cóż, koniec końców okazało się że mieli rację.
Poniżej chciałbym zwrócić Waszą uwagę na kilka faktów i poszlak, które nie tylko świadczą o tym że Żydzi ostrzą sobie zęby na polskie pieniądze, ale także na fakt, iż planują powrócić na terytorium Polski i Europy Środkowej, w celu przejęcia i objęcia władzy.

Co wskazuje na to że Żydzi chcieliby wrócić na tereny które opuścili w czasie i po II Wojnie?

Fakty

 • w Izraelu wydawana jest spora ilość polskich paszportów. Nie są to może liczby idące w miliony, ale zastanawia to w jaki sposób są one wydawane (żaden wniosek nie spotkał się z odmową, spora część Izraelczyków która go otrzymała, nie zna języka polskiego). Sprowadza się to do tego, że każdy Żyd który złożył wniosek paszportowy, otrzymał polski paszport.
 • wpływowy, amerykański lobbysta żydowski, Henry Kissinger stwierdził że do roku 2022 Izrael przestanie istnieć. Jest on znanym syjonistą, więc ciężko podejrzewać go o niechęć do państwowości Izraela. Pan Kissinger po prostu podzielił się informacją, sugerując tym samym dalszy rozwój wydarzeń.kissinger
 • spełnienie żydowskich roszczeń majątkowych, które wysuwają względem Państwa Polskiego, spowoduje przejście w ich ręce nieruchomości o ogromnej wartości, na terytorium całego kraju. Polski zwyczajnie nie stać na wypłacenie żądanej kwoty. Mówimy tu o ogromnej górze pieniędzy, którą Normana Finkelsteina ocenia na 65 miliardów dolarów. To ponad połowa rocznego budżetu Rzeczpospolitej. Siłą rzeczy, skoro nie dysponujemy – co oczywiste – kwotą tego rzędu, roszczenia musiałyby być zaspokojone w inny sposób, na przykład poprzez przekazanie nieruchomości: budynków, gruntów, lasów itp. Pojawia się tu także kwestia, amerykańskiej ustawy 447 / 1226, która – jeśli wejdzie w życie – zobliguje amerykańską machinę urzędniczą do wywieranie na Polskę nacisków dyplomatycznych, z sankcjami gospodarczymi włącznie, właśnie w kwestii “zwrotu” mienia żydowskiego. Tak czy siak, gdyby w ręce żydowskie wpadły nieruchomości o tej wartości, to ich właściciele staliby się automatycznie klasą rządzącą w Polsce. I o to właśnie toczy się gra, oni chcą zainstalować na terytorium Rzeczpospolitej “szlachtę jerozolimską”, główną stawką nie jest “marne” 65 miliardów dolarów. W takiej sytuacji mogliby nas “doić” w nieskończoność i te 65 miliardów okazałoby się kwotą śmiesznie małą, w porównaniu do profitów uzyskanych z owego “dojenia”.
 • w styczniu 2014 roku Kneset obradował w Krakowie. Czy ktokolwiek słyszał o podobnym precedensie gdziekolwiek indziej na świecie? Żeby parlament obcego kraju obradował na terytorium innego, niepodległego (?) państwa?
 • polski rząd dwukrotnie wysyłał swoje delegacje do Izraela. Pierwszy raz w lutym 2011 roku, w kilkudziesięcioosobowym składzie. Mainstreamowe media – tak z lewej jak i z prawej strony – zgodnie milczały na temat tak doniosłego przecież wydarzenia. Po raz drugi delegacja rządowa wybrała się do państwa położonego w Palestynie w listopadzie 2016 roku i gdyby nie kolizja kolumny samochodów rządowych, w której poszkodowana została premier Szydło, prawdopodobnie nawet byśmy się o tym spotkaniu nie dowiedzieli. W obu przypadkach nie do końca wiadomo co konkretnie ustalono podczas tych spotkań
 • wzmożony ruch lotniczy między Polską i Izraelem. Z Warszawy, Wrocławia, Lublina, Gdańska i Poznania – z tych pięciu polskich miast linie lotnicze LOT transportują pasażerów na lotnisko w Tel Awiwie. Między Polską a Izraelem wykonywanych jest w sumie 19 połączeń tygodniowo. Ponadto inny przewoźnik, irlandzki Ryanair, także uruchomił 6 dodatkowych połączeń z Tel Awiwem. Któż to tak regularnie podróżuje między Rzeczpospolitą a Izraelem, żeby zapełnić te wszystkie samoloty pasażerami?
 • państwo Izraela zwija się demograficznie. Okoliczne ludy i narody arabskie mnożą się na potęgę, podczas gdy Izrael utrzymuje mizerny przyrost naturalny na poziomie około 1%.  Według prognoz z tego obszernego artykułu: „W 2035 roku Palestyńczyków będzie przybywało około 400.000 rocznie, a Żydów około 70.000. Czyli wzrost populacji Izraela w 2035 roku to jeden Żyd na 5-6 Arabów„.

Poszlaki

 • sprowadzone stosunkowo niedawno wojska amerykańskie na terytorium Polski, nie mają żadnego znaczenia z punktu widzenia obronności naszego terytorium, jednak mają ogromne znaczenie w przypadku jakiegokolwiek kryzysu wewnętrznego. Na przykład gdyby Polacy “złapali za kije” w celu wygnania nieproszonych gości.US Army
 • wciąż obowiązuje bardzo niebezpieczna ustawa 1066, uchwalona jeszcze przez rząd Donalda Tuska, która dopuszcza możliwość prowadzenia operacji przez służby obcych państw na terenie państwa polskiego. Rząd PiSu, nie dość że jej nie zniósł, mimo złożonego projektu złożonego przez posłów Kukiz’15, to jeszcze prezydent Duda poddał ją liberalizacji, umożliwiając działania wojenne obcych służb tak w czasie wojny jak i w czasie pokoju. Ostatnia nowelizacja z lutego 2018 roku, umożliwia też zbrojenie obcych wojsk przebywających na terytorium Polski w polską broń i amunicję. Minister Obrony zobowiązany jest do zachowania tajemnicy co do rodzaju i ilości tego uzbrojenia. Czy Amerykanie stacjonujący w Rzeczpospolitej rzeczywiście potrzebują naszej broni i amunicji? Czy jest to przepis przygotowany na inna ewentualność?
 • projekt Międzymorza, czy jak kto woli Trójmorza, który wsparł prezydent Trump, odpowiada mniej więcej obszarowo i terytorialnie projektowi Judeopolonii, który to projekt powstał jeszcze przed I Wojną światową i był forsowany przez środowiska żydowskie.
 • chiński projekt nowego jedwabnego szlaku, którego jednym z najważniejszych odcinków jest właśnie terytorium Polski. Rzeczpospolita stałaby się głównym europejskim hubem przeładunkowym, dla rzeki towarów sprowadzanych z Chin. Jest to potencjalnie bardzo lukratywny interes, który ustawiłby finansowo Polaków, jak i cały nasz region na długie lata. Dla wielu żydowskich biznesmenów, jest zapewne sprawą nie do pomyślenia, aby taki biznes odbywał się bez ich udziału.Nowy Jedwabny Szlak
 • znaczny wzrost aktywności różnych środowisk żydowskich w Polsce, na przykład sławna sprawa finansowania z budżetu Rzeczpospolitej Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, ponadto minister Piotr Gliński za pomocą Twittera poinformował, że w ciągu najbliższych pięciu lat w Polsce powstaną kolejne dwa muzea żydowskie – Chasydyzmu oraz Getta Warszawskiego.

Scenariusz

Niektórym ciężko sobie wyobrazić jaki przebieg wydarzeń, mógłby doprowadzić do pojawienie się Żydów na masową skalę w Polsce. Tak samo jak trudno im było sobie wyobrazić w jaki sposób kilka milionów islamskich uchodźców mogłoby pojawić się nagle w Europie. Byli przecież tacy, którzy zapowiadali napływ islamskich uchodźców, jednak prawie nikt w to nie chciał uwierzyć i też się to nikomu w głowie nie mieściło.

Sprawa pojawienia się Żydów w Polsce nie jest jakoś szczególnie trudna do zorganizowania.

Załóżmy na chwilę że na terenie Bliskiego Wschodu, rozpoczyna się wojna, taka na 4 fajerki. Przykładowo Iran wypowiada wojnę Izraelowi (lub odwrotnie). Oba państwa dysponują prawdopodobnie bronią jądrową. Ponadto Iran posiada ogromną, nowoczesną i dobrze wyszkoloną armią, natomiast Izrael, mimo ogromnej pomocy USA, nie posiada tzw. głębi strategicznej, jest państwem o niewielkim obszarze, na dodatek zewsząd otoczonym wrogami. Dobrze rozpędzony czołg, mógłby przejechać całe terytorium tego kraju w kilka godzin.

Położenie Izraela

Izrael, nawet jeśliby wojny nie przegrał z marszu, to mógłby zechcieć ewakuować swoich obywateli, pozostawiając na terytorium kraju wyłącznie walczącą armię. Ludność cywilna zostaje wysłana czym się da do Europy, głównie na terytorium Polski i Ukrainy. Podobna operacja miała już miejsce, tylko że transport Żydów odbywał się w druga stronę, z Rosji do Izraela. Była to Operacja Most.

Do Rzeczpospolitej zawitają statki, autokary, przylecą samoloty z uchodźcami z Izraela. Warto zauważyć że o ile nie ma społecznego przyzwolenia na przyjmowanie tzw. uchodźców islamskich, o tyle dużo trudniej będzie przeciwstawić się przyjęciu kilkudziesięciu tysięcy (kilkuset tysięcy? kilku milionów?) wykształconych, bogatych i wpływowych Żydów. Szczególnie, że w takiej sytuacji byliby to rzeczywiście prawdziwi uchodźcy wojenni, całe rodziny z dziećmi i częścią dobytku. Jeśliby więc Żydom udało się wyegzekwować kwotę roszczeń w wysokości 65 miliardów dolarów (teraz pewnie już więcej, wiadomo: inflacja), to mieliby zapewnione “miękkie lądowanie”. Jeśli do tego czasu jednak okazałoby się że Polacy nic im nie wypłacili, to mogliby wywierać naciski w tej sprawie już z terytorium Polski, co wywołałoby zrozumiały opór polskich obywateli, być może połączony z masowymi protestami na ogólnokrajową skalę. Czy właśnie nie na taką ewentualność sprowadzono do Polski US Army?

Dalszy rozwój wypadków

Na obecnym etapie ewentualny powrót Żydów do Europy Środkowej blokowany jest przez Niemców, dla których taka możliwość wiązać by się musiała z oddaniem sporej części władzy jaką mają w Europie. Co Żydzi mogą zaoferować Niemcom w zamian? Mogą stosować metodę kija i marchewki. Marchewką mogłaby być na przykład zwrot Niemcom Śląska i Pomorza, Żydzi natomiast mogliby zainstalować się na południowo-wschodnim krańcu Polski, z Krakowem włącznie. Rdzenną ludność Polski stopniowo wypychano by na pozostawione nam skrawki „Krainy Nadwiślańskiej”. Aby pozbyć się „czynnika reakcyjnego”, napuści się na siebie patriotów Polskich i Ukraińskich, aby rozpętać małą, lokalną „wołynka”, jak to określa S. Michalkiewicz. Z zatroskanych rozwojem wydarzeń państw zachodnich, zostaną wysłane na nasz teren misje pokojowe, stabilizacyjne, powstaną strefy demarkacyjne itp., czyli przeprowadzona zostanie standardowa amerykańska procedura „wprowadzania demokracji”.

Czy mamy szansę?

Trzeba pamiętać o tym, że środowisko żydowskie nie jest monolitem i że są tam frakcje i stronnictwa, które często ze sobą współpracują, ale także równie często się nawzajem zwalczają. Istnieje mocne stronnictwo żydowskie, które chciałoby utrzymać państwo Izrael w niezmienionej formie, a wręcz dąży do jego rozrostu i poszerzenia terytorium oraz znaczenia międzynarodowego. Są też i tacy Żydzi, którzy uważają istnienie Izraela za rzecz szkodliwą i zbytnio „klującą w oczy” tak zwaną opinię międzynarodową, chodzi tu konkretnie o żydowski stosunek do Palestyńczyków, który bardzo źle wygląda w obiektywach kamer. Uważają oni że Żydom lepiej jest „rozpłynąć się” wśród gojów i w ten sposób sterować wydarzeniami.

Przykładem na powyższe, może być fakt zakazu wjazdu do Izraela, węgierskiego Żyda i globalisty, Georga Sorosa. Soros jest znany ze swoich poglądów w kwestii istnienia (a raczej jego braku) państwa Izrael. Jednak w państwie Izrael, zakazana jest działalność jakichkolwiek instytucji związanych bądź finansowanych przez Sorosa. Ma więc miejsce swoiste przeciąganie liny wewnątrz środowiska żydowskiego. Można by to wykorzystać, zgodnie z zasadą “dziel i rządź”.

Kolejnym problemem dla przejęcia władzy przez Żydów na terenie Międzymorza, mogłyby być Niemcy. W oczywisty sposób straciliby oni wtedy ogromną część władzy jaką posiadają w Europie. Ekonomiczny środek ciężkości Europy, przesunąłby się niebezpiecznie dla nich, w kierunku Europy Centralnej i Warszawy. Na to Niemcy na pewno nie zechcą się łatwo zgodzić i z całą pewnością – jak to Niemcy – nie poddadzą się bez walki. Ten niemiecki opór można też traktować jako swojego rodzaju targowanie się: „Co na dacie jak się zgodzimy?”

Możliwe że kryzys związany z islamskimi uchodźcami który dotyczy głównie Europy Zachodniej i Niemiec, plus afera – a właściwie coraz to nowe afery związane z fabryką Volkswagena, oraz sprawa reparacji wojennych, która to wyskoczyła ni z tego ni z owego w ostatnim czasie, może być formą nacisku zmuszającą Niemców do przyjęcia współpracy z lobby żydowskim na terenie Europy. Zastanawiający jest też brak problemów z nachodźccami na terenie niemal całego Międzymorza, czyli przyszłego państwa Polin, jak to projekt ten, tu i ówdzie jest już nazywany. Może to przypadek, a może z góry przygotowany i przewidziany plan zagospodarowania Europy. Paradoksalnie w tym przypadku interesy Niemiec i Polski są zbieżne. Może właśnie dlatego, w lutym 2018 roku, cytuję:

Szef niemieckiej dyplomacji Sigmar Gabriel zapewnił w oświadczeniu, że Polska może być pewna, iż Niemcy biorą na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust i będą potępiać takie zafałszowania historii jak sformułowanie „polskie obozy koncentracyjne”.

Jest to kompletna zmiana narracji strony niemieckiej, która do tej pory za wszelką cenę starała się zmyć z siebie – kosztem Polaków – winę za grzechy II Wojny Światowej.

Uchodźcy

Patrząc od strony czysto ludzkiej i materialnej, jeśli plan zasiedlania terytorium Polski przez żydowskich uchodźców jest w trakcie realizacji, to mamy niestety niewielkie szanse by się mu przeciwstawić. Wszystkie pionki już stoją na swoich miejscach szachownicy, od dawna przygotowywany plan znajduje się w fazie ostatecznej. Sprawą zajmowali się i zajmują pierwszorzędni fachowcy, wpływy Izraela sięgają w bardzo wiele miejsc, między innymi do USA – naszego największego i najważniejszego sojusznika, którego armię od jakiegoś czasu “gościmy”. W projekt Polin zostały też utopione spore pieniądze, a “inwestorzy” oczekują zwrotu inwestycji i to z zyskiem.

Dlatego módlmy się o pomoc z Góry, jednocześnie robiąc wszystko co w naszej mocy aby ten czarny scenariusz się nie ziścił.

Tekst umieszczony pierwotnie na stronie  MyReakcja 

=====================

http://farma-polska.pl/zydzi-wroca-polski/

 

2 comments on “Czy Żydzi wrócą do Polski?

 1. Rob Veggett
  April 3, 2018

  DLACZEGO PRAWIE NIKT O TYM NIE WSPOMINA?!
  Dlaczego nikt nie mówi wszem i wobec, że Polska już zapłaciła za wszystkie roszczenia żydowskie co do ich mienia pozostawionego po wojnie i przejętego przez PRL. Wszystko im zostało zapłacone, w sumie 40 mln dolarów spłacone na raty w latach 1960-1980. Te 65 mld dolarów to żądanie zapłaty znowu za to samo, a to nieprzypadkowa suma, gdyż jest to równowartość całorocznego budżetu Polski, co może spowodować przejęcie w naturze wszystkiego, co polskie, a takim sposobem Polacy zostaną sprowadzeni do kategorii 2 lub 3 klasy obywateli w swoim własnym kraju!!!

 2. Pingback: Żydzi już teraz przejmują Polskę. | Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on April 3, 2018 by in Uncategorized, Zydzi and tagged .

Archives

Blog Stats

 • 1,928,401 hits
April 2018
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: