Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

A może raczej Żydowskie obozy zagłady?


Wojciech Sumlinski

******

POLONOFOBIA

Izrael przyjął ustawę, która poniżyła Polskę w oczach ludzi z całego świata. Izraelski rząd właśnie oficjalnie oskarżył Polskę o negowanie Holocaustu.

Dzisiaj w The Jerusalem Post, izraelskim dzienniku wydawanym w języku angielskim, pojawił się artykuł, w którym napisano o przyjętej przez rząd ustawie, na mocy której Polska zostanie oskarżona w sprawie Holocaustu, jeśli Instytut Pamięci Narodowej przyjmie nowelizację ustawy.

Izrael przyjął ustawę oskarżającą Polskę

– „Jerusalem Post”: 61 deputowanych w 120 osobowym Knesecie popiera projekt ustawy, na mocy której Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holocaustu, jeśli przyjmie nową ustawę o IPN; projekt popierają posłowie rządzącej koalicji i część opozycji – poinformowała Polska Agencja Prasowa.

Na mocy nowej ustawy IPN wprowadzone zostaną kary, m.in. za przypisywanie Polsce odpowiedzialności za zbrodnie popełnione w okresie II Wojny Światowej. Polski Sejm przyjął tę zmianę w miniony piątek, a w już w tym tygodniu posłowie będą zajmować się nią na posiedzeniu Senatu.

Kontrowersje wokół nowelizacji ustawy IPN

Nowelizacja tej ustawy wywołała żywą dyskusję. Odniósł się do niej sam Włodzimierz Cimoszewicz. Były premier w „Faktach po Faktach” w TVN24 skomentował ten projekt i jego kontrowersyjne elementy.

– Ta ustawa, która wywołuje tyle dyskusji, nie tylko w naszym kraju, ale i poza naszym krajem, zawiera w sobie trzy kontrowersyjne elementy. Pierwszy: wprowadzenia karalności za posługiwanie się pojęciem polskich obozów koncentracyjnych, drugi: karalność za przypisywanie narodowi polskiemu lub państwu polskiemu współodpowiedzialności z czasów II wojny światowej, trzeci: wprowadzenie karalności za negowanie zbrodni nacjonalistów ukraińskich – powiedział Cimoszewicz.

Za: http://pikio.pl/izrael-przyjal-ustawe-ponizyli-polske-na-caly-swiat/

 

Izraelski antypolonizm

*****

 

 

Fałszowanie historii i próba ograbienia Polski

http://www.polishclub.org/2018/02/04/falszowanie-historii-proby-ograbienia-polski-wyplywaja-izraela-srodowisk-przestepczych-usa/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+PolishClubOnline+%28Polish+Club+Online%29

****

 

Grzegorz Braun o roszczeniach żydowskich

 

Typowy przykład charakteru plemienia żmijowego

„Muszą umrzeć, a ich domy muszą zostać zniszczone aby nigdy więcej nie rodziły terrorystów” – stwierdziła też, że „Wszyscy są naszymi wrogami, a ich krew powinna się znajdować na naszych rękach”.

Tego typu rzeczy znajdują się na jej profilu na Facebooku.

Ayelet Shaked jest posłanką z ramienia partii HaBayit HaYehudi, skrajnie prawicowej i klerykalnej partii syjonistycznej.

Czytaj dalej tutaj ( UWAGA! Drastyczne zdjęcia) – http://ruch-obywatelski.com/polityka/izraelska-poslanka-matki-wszystkich-palestynczykow-musza-zostac-zabite/

źródło: http://www.presstv.ir/detail/2014/07/16/371556/israel-must-kill-all-palestinian-mothers/

Jeśli nie postawimy stanowczego oporu to samo może wydarzyć się w Polsce…

Żmijowe plemię nie ma skrupułów!

DOŚĆ POLSKIEJ GOŚCINNOŚCI !!

WARA OD POLSKI !!

 

 

 

2 comments on “A może raczej Żydowskie obozy zagłady?

 1. Rob Veggett
  February 8, 2018

  SPRYTNY FORTEL W ANTY-POLSKIM PRAWIE O POLSKICH OBOZACH ŚMIERCI !!!
  W tym prawie o “antypolskich obozach śmierci” jest fortel. Ci oszuści chcą, aby wszyscy artyści, filmowcy, rzeźbiarze, malarze itp. uniknęli odpowiedzialności za swoje kłamliwe antypolskie artystyczne wyrażanie myśli, przedstawiając Polaków nieprzychylnie przeciwko wszelkim historycznym dowodom z całkowitą bezkarnością. Przebiegli złośliwi kłamliwi antypolscy degeneraci !!!

  ŁATWO UDOWODNIĆ ŻYDOWSKIE MATACTWA OBECNIE !!!
  O wiele łatwiej obecnie udowodnić żydowską nadreprezentację we wszystkich bolszewickich, sowieckich, lewackich czy socjalistycznych kręgach Europy niż ich rzekome semickie pochodzenie!!! A nawet o wiele łatwiej teraz udowodnić, że to Żydzi mordowali Żydów dla przemysłu Holokaustu.

  DLACZEGO PRAWIE NIKT O TYM NIE WSPOMINA ?!
  Dlaczego nikt nie mówi wszem i wobec, że Polska już zapłaciła za wszystkie roszczenia żydowskie co do ich mienia pozostawionego po wojnie i przejętego przez PRL. Wszystko im zostało zapłacone, w sumie 40 mln dolarów spłacone na raty w latach 1960-1980. Te 65 mld dolarów to żądanie zapłaty znowu za to samo, a to nieprzypadkowa suma, gdyż jest to równowartość całorocznego budżetu Polski, co może spowodować przejęcie w naturze wszystkiego, co polskie, a takim sposobem Polacy zostaną sprowadzeni do kategorii 2 lub 3 klasy obywateli w swoim własnym kraju!!!

  NIE MA ANTYSEMITYZMU W STOSUNKU DO ŻYDÓW !!!
  Nie ma Antysemityzmu w stosunku do Żydów, ponieważ oni nie są Semitami, a nawet nie wierzą w treść Biblii, w której jest wymieniona postać Shema, praojca Abrahama, a potem praojca wszystkich Semitów, ale za to bardzo chętnie i obłudnie szastają “Antysemityzmem” jako bronią przeciwko wszystkim mówiącym na ich temat prawdę!!!

  RÓŻNICA MIĘDZY POLITYKĄ HISTORYCZNĄ ŻYDÓW A POLITYKĄ HISTORYCZNĄ POLAKÓW !!!
  Różnica między polityką historyczną Żydów a polityką historyczną Polaków jest taka, że Żydzi kłamią na potęgę, a Polacy podają dokładnie weryfikowalne i niepodważalne fakty historyczne!!! Żydzi bezczelnie zmonopolizowali martyrologię II wojny światowej, totalnie lekceważąc istotny fakt, że o wiele więcej ludzi innych nacji zginęło niż Żydów!!!

  ŻYDZI ZACHOWUJĄ SIĘ JAK DZIECI W PRZEDSZKOLU !!!
  Żydzi tak przeciętnie zachowują się jak dzieci w przedszkolu, którym ograniczeni egoizmem rodzice wpoili, że są najładniejsze i najmądrzejsze. W zestawieniu z rzeczywistością okazuje się jednak, że nie są wybrańcami Boga, jak im wpajano, a ich zachowanie powszechnie nie jest akceptowane. To z kolei powoduje uzasadnioną frustrację i chęć złośliwego rewanżu. Poza tym inne dzieci w grupie w przedszkolu widzą, że ich żydowski kolega nie zrobi nic bezinteresownie, unika podziału obowiązków, wysiłek fizyczny ceduje przy każdej okazji na inne dzieci, a do tego demonstracyjnie nie asymiluje się z grupą, a co jest przecież niezbędne w grach zespołowych i kształtuje zachowania prospołeczne. A zatem przenosi się takiego dzieciaka z grupy do grupy lub zwyczajnie pozbywa z przedszkola. Efektem tego jest straszliwa trauma i poczucie krzywdy, które owocuje piętnowaniem innych dzieci i przypisywaniem im własnych win i wad. W związku z tym, że nikt ich nie lubi, postanowili zbudować własne przedszkole, wydzierając po kawałku z terytoriów innych przedszkoli. Przy tym pozostają w stanie ustawicznej wojny ze wszystkimi sąsiadami, jakich mają, siłą zmuszając ich do uległości i posłuszeństwa.

  GEOGRAFIA NIE POWINNA OKREŚLAĆ TERMINOLOGII !!!
  Nie należy tu brać pod uwagę geografii, jeśli chodzi o domniemaną dokładność złośliwej uprzedzonej terminologii stosowanej przez Żydów i ich płatnych nieżydowskich sługusów, ale statystyki należy przede wszystkim brać pod uwagę !!!

  TYLKO SKOŃCZENI DURNIE WIERZĄ W POLSKI WSPÓŁUDZIAŁ W NIEMIECKICH ZBRODNIACH NAZISTOWSKICH !!!
  Tylko wytrawni idioci na zachodzie, uczący się historii z filmów Hellytrannywood, wciąż wierzą w polskich domniemanych nazistów. Poza tym trzeba być kretynem, aby wierzyć w “polskie” obozy śmierci lub obozy koncentracyjne, ponieważ wiadomo, że niemiecki, nie polski, był używany jako oficjalny język do prowadzenia wszelkiej dokumentacji, napisów, plakatów, ogłoszeń, komunikatów, poleceń, rozkazów. itp.

 2. Rob Veggett
  February 8, 2018

  TAJNY DOKUMENT Z 1944 r TYLKO POLACY PRÓBOWALI RATOWAĆ PRABABKĘ NAJWIĘKSZEGO OSZCZERCY POLAKÓW Yaira Lapida…… DOKUMENTY.

  https://miziaforum.wordpress.com/2018/02/02/tajny-dokument-z-1944-r-tylko-polacy-probowali-ratowac-prababke-najwiekszego-oszczercy-polakow-yaira-lapida-dokumenty/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on February 7, 2018 by in Uncategorized, Zydzi i Gestapo and tagged , , , .

Archives

Blog Stats

 • 1,949,925 hits
February 2018
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: