Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Dlaczego ONI podmieniają polskie dzieci w szpitalach – Ewa Woźniak


Dziecięce porażenie mózgowe nie istnieje. Nie ma czegoś takiego. Jest to jednostka chorobowa sztucznie wymyślona dla ukrycia przestępstwa. Gdyby ludzie chociaż trochę się zastanowili: przecież dziecko w czasie porodu oddycha przez pępowinę a nie ustami więc nie może się nie dotlenić. Poza tym: dlaczego poród, który jest taki sam u wszystkich kobiet, nagle u jednej daje chore dziecko „uszkodzone przy porodzie” bo ciąża rozwijała się prawidłowo?

W 1990 r urodziłam dziecko cesarskim cięciem ale podano mi dużą dawkę narkozy i odzyskałam przytomność po dwóch, trzech dniach. Po porodzie na chwilę odzyskałam przytomność i przytuliłam do serca ślicznego chłopczyka. W ciąży USG również wykazało płeć męską. Dziecko urodziłam o czasie w 9 miesiącu. Kiedy odzyskałam przytomność uzyskałam informację, że moje dziecko ma problemy z oddychaniem i jest przewiezione do innego szpitala w innym mieście. Kiedy tam pojechałam zastałam wcześniaka sześciomiesięczną dziewczynkę. Kiedy upomniałam się o swoje dziecko najpierw wmawiano mi, że nie wiem co urodziłam, potem wmawiano mi, że nie wiem czy byłam w szóstym czy w dziewiątym miesiącu ciąży. Kiedy to wszystko już nic nie dało wydano mi akt zgonu mojego syna i poinformowano mnie, że mój mąż zajął się resztą. W USC dowiedziałam się, że mój „małżonek” zapisał na moje nazwisko córkę.

Teraz wątek nieważny ale żeby sytuacja była klarowna: dwa lata wcześniej pewna kobieta uznała, że jest do mnie podobna więc namówiła swojego męża na ślub ze mną aby w ten sposób pozyskać moją maturę, dyplom, prawo jazdy a przede wszystkim moje pieniądze. Po porodzie mój tzw. małżonek wrócił do swojej żony. Kiedy ja zaszłam w ciążę, ta kobieta też zaszła w ciążę ale trzy miesiące później. U tej kobiety w szpitalu wywołano środkami poronnymi wcześniejszy poród nie licząc się ze zdrowiem tego dziecka.

Sprawność z jaką w szpitalu zamieniono moje dziecko i jej była i jest przerażająca. Fakt, że nie zgadzała się grupa krwi była dla wszystkich tematem żadnym.

Nie pogodziłam się ze śmiercią mojego syna ale zajęłam się nie moim dzieckiem. To dziecko było i jest nadal bardzo chore: duże powikłania genetyczne, niepełnosprawność ruchowa i fizyczna. Ciężko odwrócić się od tak cierpiącego bezbronnego dziecka. Dziecku oczywiście przypisano Dziecięce Porażenie Mózgowe (DPM).

Kiedy trochę ochłonęłam, zrobiłam badania genetyczne, przede wszystkim żeby wiedzieć jak dziecko leczyć. To co wyszło było zaskakujące. Dziecko miało uszkodzony specyficzny jeden gen. Jej stan w żaden sposób nie był stanem po tzw. urazie okołoporodowym ale wynikiem wrodzonych wad genetycznych.

Funkcjonując w środowisku osób niepełnosprawnych na turnusach rehabilitacyjnych zauważyłam, że wiele dzieci z tzw. DPM w ogóle nie jest podobne do swoich rodziców, np. rodzice mieli czarne włosy a dziecko rude, kolor oczu nie zgadzał się, układ uszu, twarzy też nie.

Udało mi się z ogromnym trudem namówić sześć osób na badania genetyczne. W sześciu przypadkach zgodność DNA matki z DNA dziecka nie występowała. W czterech przypadkach nie zgadzała się grupa krwi matki i dziecka. Te dzieci nie były biologicznie spokrewnione z ludźmi, którzy uważali je za swoje dziecko.

Wykonałam również badania genetyczne takie jak u dziecka, którym się opiekuję i okazało się, że wszystkie te dzieci mają uszkodzony jeden i ten sam gen, który jest odpowiedzialny za stan zdrowia tych dzieci i nie ma to nic wspólnego z tzw. niedotlenieniem okołoporodowym.

Ponieważ badania te były bardzo kosztowne, poprosiłam jednego z moich znajomych aby pomógł sfinansować to przedsięwzięcie. Sam zainteresował się tą sprawą i przekazał środki na badania.

Ponieważ ja byłam w tym czasie z tą dziewczynką w szpitalu na kolejnej operacji, jeden z rodziców zdecydował się pojechać do ministerstwa sprawiedliwości aby całą tą sprawę zgłosić. Był to rok 1991 lub 1992 (już nie pamiętam). Kilka dni później otrzymałam wiadomość, że popełnił samobójstwo. Dokumentacja zaginęła. Rodziny była przerażone i nie wyraziły zgody na jakiekolwiek dalszy udział w tej sprawie. Mój znajomy, który miał oryginały całej dokumentacji zginął w nieznanych okolicznościach a dokumentacja zaginęła. Jego rodzina zerwała ze mną wszelkie kontakty.

Od roku 1990 żona mojego eks-męża pracowała wykorzystując moje dokumenty maturę dyplom, dowód osobisty i prawo jazdy, kradła na moje konto, zaciągała kredyty. Mam dyplom technika farmacji i ta kobieta wydając źle lekarstwa zaszkodziła pacjentom.

Nigdy w stosunku do niej prokuratura i sądy nie podjęły żadnych działań. Ta kobieta do dzisiaj funkcjonuje na moich dokumentach. To mnie prześladowały te instytucje.

Ponieważ pomimo wszystko ja chciałam nagłośnić całą sprawę, to oskarżono mnie o próbę popełnienia samobójstwa, kradzieże, w pracy i w otoczeniu rozpowiadano o mnie oszczerstwa, obcy ludzie, którzy wymyślali o mnie kłamstwa przychodzili do mojej pracy, wydzwaniali do znajomych, itd. Od roku 2002 r. na przesłuchaniach w prokuraturze byłam łącznie ponad 50 razy. W sądzie miałam więcej spraw niż włosów na głowie. Sprawy były koszmarne, wielokrotnie nakłaniano mnie abym się zabiła. Z akt sądowych usuwano dokumenty, zeznania świadków, fałszowano protokoły rozpraw, fałszowano wyroki sądowe. Wyrokami sądowymi ukradziono mi samochód, mieszkanie i firmę. Sędziowie zawsze byli wulgarni, chamscy, potwornie wrzeszczeli i kazali mi się „zamknąć” albo „zamknąć ryj”. Nakładano na mnie wyrokami ogromne kwoty do zapłaty. Nasłano na mnie niezliczone liczby komorników. Koleżankę, która zameldowała mnie u siebie zaszczuto komornikami tak, że wyjechała do innego kraju. Każda z osób, która próbuje się do mnie zbliżyć jest od razu osaczana jak najgorszy przestępca.

Nie mam badań, które zostały w 1992 r. zniszczone. Kiedy obecnie próbowałam namówić kilka osób na takie badania po kilku dniach te osoby rezygnowały i były bardzo przerażone. Dlatego wiem, że mam rację.

Ludzie którzy za tym stoją to jest bogata grupa ortodoksyjnych Żydów.

To Żydzi mają bardzo poważnie uszkodzony kod genetyczny i to oni potrzebują zdrowego materiału genetycznego. Ważne jest, żeby ludzie dowiedzieli się o takim procederze i zaczęli uważać na swoje dzieci. Nasze zdrowe polskie dzieci są wykorzystywane głównie jako materiał genetyczny. Przede wszystkim są uczone ogromnej nienawiści do nas Polaków. Człowiek, który mnie prześladuje w sądzie to jest dziecko, które kiedyś zostało tak samo zamienione w szpitalu tylko tego nie wie i nie wie, że jest Polakiem. Myśli, że jest Żydem.

Poniżej przedstawiam zestaw spraw sądowych, w których byłam w sądzie i prokuraturze. Tu niestety nie mam wszystkich sygnatur akt ponieważ często wzywano mnie telefonicznie i nie dostawałam żadnej dokumentacji, odmawiano mi również wglądu w akta spraw.

SO w Zielonej Górze i Sąd Apelacyjny w Poznaniu, ul. Trójpole 21,61-693 Poznań

sygnatura akt IC 30/13 przeciwko Bankowi o ochronę dóbr osobistych Ewa Ewart (Woźniak)

Bank przyznał się do niewywiązania się z umowy bankowej zawartej ze mną przyznał się też do zmiany umowy w trakcie jej trwania i nie poinformowania mnie o tym. Sąd ukarał mnie za to, że Bank Spółdzielczy we Wschowie okradł mnie oraz odebranie prawa do wypowiedzi, nieprotokołowanie moich wypowiedzi, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt IC 42/12, IC 130/15 – PRZECIWKO SKARBOWI PAŃSTWA

Byłam przekonana, że SSR M. Dębski został wprowadzony w błąd kłamstwami przez Beatę Bańkowską i Kazimierza Świercz. W odwecie za tą sprawę SSR M. Dębski naszczuł na mnie patrol policji, który miał mnie zastraszyć agresją, stosowaniem gróźb karalnych, itd. Ta postawa wskazuje na świadome działanie SSR M. Dębskiego. Agresja sędziego na sali sądowej trudna do opisania. Poniżanie mnie za to, że ja śmiem żądać przestrzegania moich praw, że jak ja w ogóle mam czelność żądać jakichkolwiek praw dla mnie. Naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt IC 652/12 -Urszula Świercz o ochronę dóbr osobistych bank Wschowa sędzia

Wiktor Popadiuk stwierdził, iż osoba niepełnosprawna jest upośledzona umysłowo nie wie, że ją się okrada, kopie więc można w stosunku do niej tak postępować znęcanie się nad opiekunem prawnym powódki. Odebranie prawa do wypowiedzi, nieprotokołowanie moich wypowiedzi, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt IV Ca 608/15 manipulacja dowodami złożonymi przeze mnie do akt sprawy fałszywe zarzucenie nieznajomości prawa opiekunowi prawnemu Urszuli Świercz, nieprzestrzeganie Konwencji Praw Osób Niepełnosprawnych,

sygnatura akt IC 27/13 Urszula Świercz przeciwko Kazimierzowi Świercz o ochronę dóbr osobistych
W tej sprawie naruszono wszelkie prawa osobiste Urszuli Świercz jako osoby niepełnosprawnej oraz moje jako opiekuna prawnego znęcanie się nad opiekunem prawnym powódki. Odebranie prawa do wypowiedzi, nieprotokołowanie moich wypowiedzi, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego, nieprzestrzeganie Konwencji Praw Osób Niepełnosprawnych, usuwanie dokumentacji z akt sprawy. Wyjątkowo ciekawe uzasadnienie wyroku gdzie oskarżono mnie o urodzenie chorego dziecka chociaż cały sąd wiedział, że matką biologiczną powódki jest Beata Bańkowska. Bardzo ciekawa rola Beaty Bańkowskiej w całej sprawie, zeznawała ona jako świadek ale świadkiem nie była.

Sąd Okręgowy w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy
sygnatura akt IX GC 1287/13/8

pomimo dowodów, iż Bank Spółdzielczy we Wschowie działał świadomie w złej wierze na moją rzecz, sędzia uznał, że nie może Banku ukarać za popełnione przestępstwa ale może mnie ukarać za to ze ja domagam się przestrzegania moich praw

SO Legnica sygnatura akt IC 335/14 Ewa Ewart (Woźniak)
o ochronę dóbr osobistych przeciwko Kazimierzowi Świercz
naruszenie wszelkich możliwych praw powódki, usuwanie wielokrotne z akt sprawy materiału dowodowego złożonego przez powódkę, naruszenie przepisów prawa materialnego

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze Pl. Słowiański 5, 65-069 Zielona Góra

II Wydział Karny
sygnatura akt VII Kp 108/15 dot Ds 2208/14 pomimo oczywistych dowodów, że wielokrotnie na sali sądowej złożono fałszywe zeznania w SO w Zielonej Górze sygn akt IC 27/13
uznano to za nieistniejący fakt

Sąd Rejonowy Lubin I Wydział Cywilny

sygnatura akt IC 1350/13 -pozbawienie tytułu wykonalności Bank Spółdzielczy we Wschowie Nie uznano, że z godnie z przepisami prawa komornik może zająć 25% z tytułu refundacji z apteki i uznano, że zajęcie 100% refundacji jest zgodne z prawem

sygnatura akt IC 1228/13 – Urszula Świercz reprezentowana przez BS Wschowa cofnięcie tytułu wykonawczego spod egzekucji
znęcanie się nad opiekunem prawnym powódki, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt I C 228/13 -Urszula Świercz przeciwko BS We Wschowie

Próba wyłudzenia od opiekuna prawnego oryginału zaświadczenia o opiece prawnej
Naruszenie norm przepisów prawa procesowego i materialnego, Nieprzestrzeganie Konwencji Praw Osób Niepełnosprawnych

sygnatura akt IC o 456/12
sygnatura akt Ico 1556/11
skarga na wydane wyroki niewłaściwie miejscowo z naruszeniem przepisów prawa procesowego

Sąd Rejonowy w Lubinie II Wydział Karny ul. Wrocławska 3

sygnatura akt II Kp 66/15

ujawnienie tajemnicy objętej ochroną danych osobowych przez pracowników Bank Spółdzielczy we Wschowie na rzecz Beata Bańkowska z domu Kociołek, po pierwszym mężu Świercz oraz na rzecz Kazimierza Świercz odwołanie na decyzję prokuratury nie zostało uznane za popełnienie przestępstwa.

Sąd Rejonowy w Nowej Soli I Wydział Cywilny
sygnatura akt IC 126/14

świadome przedłużanie sprawy pomimo oczywistych dowodów niezgodnego z prawem działania komorników, narażanie powódki na utratę czasu i mnożenie kosztów osoby niepełnosprawnej

Sąd Rejonowy w Głogowie

Wydział Karny
Sygnatura akt Ko 217/03

zniszczenie szeregu dowodów przez prowadzącego sprawę SSR M. Dębskiego, dokumentacja związana z aktem narodzin i zgonu mojego syna, dokumentacja potwierdzająca, że Beata Bańkowska z domu Kociołek od 1990 roku posługuje się moimi dokumentami, dokumentacja potwierdzająca kradzież dwóch samochodu, mieszkania, środków zgromadzonych na koncie, oszczerstwo wymyślone przez SSR M. Dębskiego prowadzącego sprawę, wyłudzenie ode mnie przyznania się do próby samobójczej w celu dalszego wykorzystywania tego faktu aby wymusić na mnie popełnienie samobójstwa, wsparcie przestępstw Beaty Bańkowskiej i Kazimierza Świercz min ukrycie usiłowania zabójstwa przez Beatę z domu Kociołek i Kazimierza Świercz. Beata z domu Kociołek obecnie Bańkowska podaje upatrzonym ofiarom hormony i środki psychotyczne aby wywołać u nich uzależnienie i w ten sposób nimi manipulować. Oboje przedawkowali te środki podając mi je w 2002 roku.
Odebranie prawa do obrony, przekupienie mojego adwokata, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

Wydział Rodzinny
sygnatura akt III RC 1049/03

usunięcie dokumentacji z akt sprawy potwierdzające, że Kazimierz Świercz od 1980 roku związany jest z Beatą z domu Kociołek i że para jest małżeństwem, usunięcie dokumentacji potwierdzającej, że Kazimierz Świercz nie interesował się Urszulą Świercz, nie odwiedzał jej w szpitalach, nie jeździł z nią na turnusy rehabilitacyjne, usunięcie dokumentacji, że powód ukradł osobie niepełnosprawnej samochód, nakłonienie biegłego sądowego do wydania fałszywej opinii a mianowicie oparcie się na dokumentacji należącej do tzw żony Kazimierza Świercz czyli Beaty Świercz z domu Kociołek a nie do pozwanej co miało oznaczać, że to jest podpis żony Kazimierza Świercz czyli pozwanej
Naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt IIIRC 1100/03
sygnatura akt IIIRC 250/10
sygnatura akt III RC 272/08
sygnatura akt III Rns 722/03

Wydział Cywilny
sygnatura akt Ins 1031/02

usunięcie z dokumentacji akt sprawy dowodów kradzieży samochodu przez pozwanego, usunięcie dokumentacji potwierdzającej, że majątek przeznaczony do podziału należał do powódki jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego i nie podlega podziałowi, zastraszanie powódki irracjonalnymi karami grzywny

sygnatura akt Ins 405/17
sygnatura akt Ico 1187/07
sygnatura akt Ico 2134/04

Sąd Rejonowy Ząbkowice Śląskie

sygnatura akt IIIRC 397/09
sygnatura akt III RC 250/10

Sąd Rejonowy Poznań Miasto i Wilda III Wydział Karny

sygnatura akt III W 2423/14/AK

Prokuratura Krajowa ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa

sygnatura akt PK II Ko 9000.2016
NrE 04.01.17/119

Prokuratura Okręgowa w Legnicy i prokuratura odwoławcza wyższej instancji

sygn.akt PO IV Ko 96.2017 nr E 13.02.17/53

Prokuratura Okręgowa Legnica oraz Apelacyjna Wrocław

sygnatura akt PR 3Ds 225.325.201

Prokuratura Okręgowa Zielona Góra ul. Partyzantów 42, 65-950 Zielona Góra

sygnatura akt III DSN 4/15 nr E 26.01.015/65
sygnatura akt 1 Ds /2208/14 nr E 24.1014/93

Prokuratura Rejonowa Wschowa i prokuratura odwoławcza wyższej instancji

sygnatura akt Ko 33/14 Ko 222.2016

Prokuratura Rejonowa Głogów i prokuratura odwoławcza wyższej instancji

sygnatura akt 3Ds 1501/02 akt PR Ko 18.2017 NR E13.01.17/3

Prokuratura Rejonowa w Legnicy i prokuratura odwoławcza wyższej instancji

sygnatura akt PR Ko 750.2016 Nr E 22.12 16/164

Prokuratura Rejonowa we Wrocławiu i prokuratura odwoławcza wyższej instancji
ul. Marszałka Piłsudskiego 76/78, 50-020 Wrocławska
sygnatura akt RP III Ko 169.2016 nr E 26.01.17/88

Prokuratura Rejonowa Zielona Góra

syg.akt 1 Ds 2208/14 składanie fałszywych zeznań do sprawy SO Zielona Góra IC 27/13
sygn.akt 1Ds /2260/14 nr E 15.10.14/145 -fałszywe zeznania pracowników banku

Prokuratura Rejonowa Lubin

sygn akt 2 DS/713/14
nr E 03.02.15/112
nr E 02.12.14/94

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie D-5601-110-17-BP

Rzecznik Dyscyplinarny Sędziów Sądów Powszechnych Warszawa
Nr RDSP 715-210/14

Rzecznik Dyscyplinarny dla Sądu Okręgowego w Poznaniu Al. Marcinkowskiego 32, 61-745 Poznań
Brz.1164-65/14

Rzecznik Dyscyplinarny dla Sądu Apelacyjnego w Poznaniu Trójpole 21, 61-693 Poznań
Okd 1170-77/14
Okd 1170-78/14

Sąd Rejonowy w Lubinie II Wydział Karny ul. Wrocławska 3
sygnatura akt II Kp 66/15

Rzecznik Dyscyplinarny Okręg Wrocław ul. Energetyczna 4, 53-330 Wrocławska
sygnatura 2Rd.1181/16/2015

Prezes Sądu Apelacyjnego Wrocław
sygnatura IV W.050-151/09/C
Iv W. 050-151-09-C

Prokuratura Apelacyjna Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 38-40,
sygnatura Ap Iko 720/06

Ministerstwo Sprawiedliwości Warszawa

BM III 052-2358/09/R
BM III 052-6125/2006/PR
BM III 051-1765/06/PR

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich
RPO-520899-XX-05-JS

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich
Biuro Rzecznika Praw Dziecka

ZII -45-52/06/MK

Na poniżej wymienione pisma nie doręczono mi odpowiedzi ale przyczyną tego jest stan rzeczy, iż SSR M. Dębski kontroluje moją korespondencję i przesyłki nie są mi doręczane

Sąd Okręgowy w Legnicy pismo z dnia 30 kwietnia 2014 roku
Wydział Wizytacyjny – Skarga na wydane wyroki niewłaściwie miejscowo z naruszeniem przepisów prawa procesowego
sygnatura akt IC o 456/12 Ico 1556/11

Prokurator Generalny w Warszawie pismo z dnia z dnia 23-112016 zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez biegłą Elżbietę Gajewską – Saj

Prokuratura Generalna w Warszawie pismo z dnia 13-04-2016 wniosek o uchylenie immunitetu dla SSR Marka Dębskiego

Prokuratura Generalna w Warszawie pismo z dnia 13-04-2016 zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez sędziów
SSR Lubin Agata -Kawa Jerka SSO Legnica K. Zawada, E. Piotrowska, S. Kornatowicz
SSR w Głogowie, obecnie Lubin G. Pyziński
SSO Legnica Adam Mika

Prokurator Generalny w Warszawie pismo z dnia 23-11 -2016 – wniosek o ustalenie stanu faktycznego czy to SSR Marek Dębski prześladuje mnie czy człowiek ten ma sobowtóra

SO w Legnicy Wydział Wizytacyjny pismo z dnia 26-06-2016 – skarga na SSO w Legnicy Adama Mikę

Osoby, z którymi SSR M. Dębski współpracuje aby mnie prześladować:
– Kazimierz Świercz, zamieszkały Wilków
– Beata Bańkowska z domu Kociołek, po pierwszym mężu Świercz, zam. Wilków
– Fabian Ignacy Grzyb, Bank Spółdzielczy we Wschowie
– Daniel Krupiński, Polkowice

****************************

http://porozmawiajmy.tv/dlaczego-oni-podmieniaja-polskie-dzieci-w-szpitalach-ewa-wozniak/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on January 16, 2018 by in Polska, Uncategorized and tagged , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,903,028 hits
January 2018
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: