Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Kiedy Rosja wyswobadza Syrię od ISIS, USA ratują ISIS przed Rosją, a zachodnie media wszystko to ignorują


CIA i Mossad stworzyli ISIS.

18 Twórca Wikileaks szokuje ,,CIA i Mossad stworzyli ISIS.’’


Założyciel firmy WIKILEAKS, Julian Assange, powiedział kilka dni temu, że CIA oraz Mossad są odpowiedzialne za torowanie drogi dla ISIS, swoją wypowiedz kończy krótkim lecz znamiennym sformułowaniem: ,,CIA i Mossad stworzyli ISIS.’’ W siódmą rocznicę osławionej już serii publikacji Wikileaks, wydającej pierwszą partię wrażliwych amerykańskich plików, 28 listopada 2010 roku Julian Assange rozszerza swoją Publiczną Bibliotekę Amerykańskiej Dyplomacji o kolejne szokujące informację, pośród których jest mowa między innymi o ISIS i roli, jaką ta organizacja miała spełniać.

,,Jeśli jakikolwiek rok można by nazwać rokiem zerowym naszej współczesnej ery, to będzie to z pewnością rok 1979. To wówczas w 1979 roku wydawało się, że krew nigdy nie przestanie się już rozlewać. Dziesiątki krajów widziało zamachy, przewroty, rewolty, zamachy bombowe, ataki terrorystyczne, polityczne porwania i wojny wyzwoleńcze. Rok 1979 jest rokiem, w którym zaczęto już myśleć o stworzeniu czegoś na wzór ISIS.’’

Julian Assange.

Już od wielu lat specjaliści podkreślają, że liczne źródła wskazują na ścisłe powiązanie, jakie zachodzi pomiędzy Państwem Islamskim, ale także i Al-Kaidą z Amerykańskim CIA. Liczne publikacje zagranicznych dziennikarzy śledczych wskazują na wysokie zainteresowanie CIA bliskim wschodem, co z kolei determinuje tą agencję do tworzenia sztucznych problemów tak, aby skutecznie destabilizować ten region i móc tam rozpocząć działania na zakrojoną skalę wywiadowczą.

,,Dane pokazują silną korelację, jaka zachodzi pomiędzy udziałem USA za granicą a wzrostem liczby ataków terrorystycznych na USA. Jedynym sposobem, w jaki Ameryka może wygrać wojnę z terroryzmem, jest to, aby zaprzestać dawać terrorystom motywację do działania i zasoby do przeprowadzania ataków na Amerykę. Terroryzm jest symptomem Amerykańskiego imperializmu szerzonego na Bliskim Wschodzie. Imperializm ten jest niczym rak. Krótko mówiąc, wojna z terroryzmem to terroryzm; tylko, jest on prowadzony na znacznie większą skalę przez ludzi z odrzutowcami i rakietami.

’’Fragment raportu Departamentu Obrony USA z roku 1997.

Istnieje wiele przesłanek wskazujących jednoznacznie na udział tajnych agencji rządowych USA w procederach mających tworzyć komórki terrorystyczne a w ostatecznym rozrachunku ISIS. O tym się nie mówi, jednak skąd bojownicy Państwa Islamskiego posiadają tak często zaawansowaną broń? Otóż jest to broń pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Początkowo trafiła ona do licznych grup rebeliantów w Afganistanie czy Iraku by ostatecznie wzmocnić tamtejszy terroryzm i ekstremizm.

Senator John McCain przyznaje, że USA wspierają ISIS.

http://globalne-archiwum.pl/senator-john-mccain-przyznaje-ze-usa-wspieraja-isis/embed/#?secret=X6h2zj0Xeb

Drodzy Czytelnicy tak zwana wojna z terroryzmem powinna być rozstrzygana pod kątem tego, czym jest naprawdę a jest ona bardzo często jedynie pretekstem do utrzymania niebezpiecznie dużych sił zbrojnych USA w danym regonie, jak na przykład na Bliskim Wschodzie gdzie złoża ropy to doskonały kąsek. Należy także dodatkowo pamiętać, że najsilniejszym lobby w amerykańskiej polityce zagranicznej jest Izrael, czy też bogate i bardzo wpływowe rodziny żydowskie jak Rockefeller czy Rothschild.

Owe rodziny, owe Żydowskie lobby tak kierują polityką USA na Bliskim Wschodzie oraz Kompleksem Wojskowo-Przemysłowym, by czerpać korzyści z działań prowadzonych w regionie Bliskiego Wschodu a także utrzymać istnienie państwa Izrael. George Bush ogłosił wojnę z terroryzmem w październiku 2001 roku, kosztowała ona amerykańskiego podatnika ponad siedem bilionów dolarów i tysiące zabitych synów oraz córek, ale jednocześnie wojny prowadzone czy to w Afganistanie czy Iraku pozwoliły zarobić miliardy dolarów elicie wojskowej Waszyngtonu.

,,Ameryka używa ISIS na trzy sposoby: atakować swoich wrogów na Bliskim Wschodzie, jako pretekst do amerykańskiej interwencji wojskowej za granicą, a także, aby zainicjować zagrożenie wewnętrzne, wykorzystywane do uzasadnienia bezprecedensowej ekspansji inwazyjnego nadzoru wewnętrznego. Terroryzm jest usprawiedliwieniem dla usprawiedliwienia masowej inwigilacji, w ramach przygotowań do masowego buntu.

Zasadniczo toczą się trzy wojny w Syrii. Jedna między rządem a rebeliantami, druga między Iranem a Arabią Saudyjską i trzecia między Ameryką a Rosją. Ta trzecia, neo-zimna bitwa spowodowała, że amerykańscy twórcy polityki zagranicznej zdecydowali się podjąć ryzyko uzbrojenia islamskich rebeliantów w Syrii, ponieważ prezydent Syrii, Baszar al-Assad, jest kluczowym rosyjskim sprzymierzeńcem. Co więcej, wielu z tych syryjskich rebeliantów okazało się być bandytami ISIS, którzy otwarcie wymachują amerykańskimi karabinami M16 Assault.

Polityka Bliskiego Wschodu Ameryki koncentruje się wokół ropy i Izraela. Inwazja na Irak częściowo zaspokoiła pragnienie Waszyngtonu dotyczące ropy, ale trwające ataki powietrzne w Syrii i sankcje gospodarcze wobec Iranu są ściśle powiązane z przetrwaniem państwa Izrael. Celem jest pozbycie się sąsiednich wrogów Izraela taki jak chociażby Hezbollah czy Hamas w Libanie.’’

Fragment raportu autorstwa Garikari Chengu, analityka i naukowca z Harvard University.

Informacji wiążących CIA oraz Mossad z tworzeniem i nadzorowaniem rozwoju Państwa Islamskiego było bardzo wiele. Ostatnie wypowiedzi twórcy Wikileaks Pana Juliana Assange tylko potwierdzają tego typu myślenie i na nowo inicjują ogień pytań, na które CIA czy Mossad powinny udzielić jasnej odpowiedzi. Nie można jednak nie odnieść wrażenia, że ekspansja polityki Wojennej USA jest w dużej mierze oparta o rozwój terroryzmu na świecie.

==================

http://globalne-archiwum.pl/tworca-wikileaks-szokuje-cia-i-mossad-stworzyli-isis/

PRACowniA

Joe Quinn
Sott.net
8 września 2017 23:44 UTC

We wrześniu 2015 r. ISIS panoszyło się po Syrii, od czterech lat zabijając ludność cywilną i niszcząc miasta i wsie. W owym czasie istniały uzasadnione obawy, że wkrótce Syryjska Arabska Armia zostanie pokonana przez ISIS i siły „rebelianckie”, a rząd Asada obalony. Było tak pomimo faktu, że koalicja skupiona wokół USA już od niemal roku „bombardowała ISIS”, czego dziwnym skutkiem było umacnianie się dżihadystów i powiększanie się kontrolowanych przez nich obszarów w Syrii i Iraku. Oczywiście teraz jest zupełnie jasne, że ta banda płatnych najemników, zwana ISIS, w ogóle była w stanie zagrozić Syrii wyłącznie dzięki potężnym środkom finansowym, zbrojeniu i szkoleniu dostarczanym przez USA i ich sprzymierzeńców znad Zatoki Perskiej.

Jednak od kiedy 30 września 2015 r. rozpoczęła się interwencja wojsk rosyjskich, liczebność ISIS i innych grup dżihadyjskich „rebeliantów” oraz kontrolowane przez nich terytorium zaczęły się gwałtownie kurczyć, pomimo ciągłego wsparcia…

View original post 960 more words

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on September 18, 2017 by in Uncategorized and tagged , , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,928,395 hits
September 2017
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: