Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Polacy to jeden z najbardziej mordowanych Narodów Świata !


 Znalezione na Facebooku

Polacy to jeden z najbardziej mordowanych Narodów Świata !

Mordowano nas już tak wiele razy, że gdy lichwa i rząd cieni tego nie czyni, to uważamy, że jesteśmy bezpieczni i wolni …
Już sam fakt, że wystarczy słowo “WOLNOŚĆ” a Polacy jak te matoły wierzą, że jesteśmy wolni …
Ostatnio wysłuchałem wykład dr. Jaśkowskiego i po Jego wywodzie dochodzę do wniosku, że bardziej wierzymy w słowa, niż w rzeczywistość jaka nas otacza …
Dochodzi już do takiego absurdu, że jak idioci wierzymy, gdy jeden czy drugi tuman powie, iż “mamy 28 lat wolności …”
Zadam Wam moi mili kilka pytań i nie oczekuję odpowiedzi – bo je znam !


1. Na podstawie jakiej umowy, płacimy co raz wyższe podatki?
2. Co spowodowało, że wszystkie kraje wokół Polski ( wyłączając inne w podobnej do naszej sytuacji ) mają zarobki o 1000 zł niższe niż w Czechach o 3000 zł od Niemców o 4000 zł niż w Anglii …?
3. Dlaczego wciąż brakuje rozliczenia nie tyle największych złodziei w dziejach naszej ojczyzny, ale też oprawców i morderców, którzy jeszcze nie tak dawno, pobierali sowite emerytury a którzy skazywali na śmierć Patriotów …?
4. Jak to jest, że zanim dany kandydat zostaje premierem w naszym kraju, już jest szkolony w Mossadzie w Izraelu, zanim jeszcze rozpoczną się głosowania …?
5. Dlaczego suweren, nie może porównać wyników okręgowych komisji wyborczych z tym, co podają sędziowie PKW ?
6. Dlaczego realizuje się ustawy nieważne z powodu złamania Konstytucji ?
7. Dlaczego tak bogaty w złoża kraj jakim jest Polska, nie potrafi uporać się z produkcją wysokich technologii ?
8. …
9. …
10 . ….
1000 …?


Każda wojna na Świecie, jest wszczynana z powodów finansowych i geopolitycznych …
Polaków nadal się uczy, że mniejszości narodowe w naszym kraju, powinni mieć swoich przedstawicieli w Parlamencie …


Postuluję, aby nareszcie to POLACY, mieli swój decydujący głos w SEJMIE i aby z Sejmu nie robić KNESETU !


P.S. Narracja jest taka :
Już od kilku lat, wszystkie wrogie stacje TV, wszystkie wrogie czasopisma, stosują określenie “Polskie Obozy Koncentracyjne” gdy tym czasem w Europie zachodniej gdy kogoś zapytasz “kto mordował żydów w czasie II WW?”

Odpowiedź jest jednoznaczna – “Polacy” … (?!! Admin.)

=======================

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D121438168409721%26id%3D100016306157922&width=500

 

===================

Polska miala 4 zaborcow

4 comments on “Polacy to jeden z najbardziej mordowanych Narodów Świata !

 1. Richard C.Lukas : “ZAPOMNIANY HOLOKAUST”.

 2. Robert Jarosz
  April 29, 2017

  Niestety, ale Watykan to kolejny zaborca Polski juz od w sumie trzeciego chrztu Polski w roku 966.

 3. Robert Jarosz
  April 29, 2017

  Tylko idioci jeszcze wierzą w cokolwiek, co patologicznie kłamliwi żydzi powiedzą czy napiszą nt. rzekomych polskich obozów koncentracyjnych czy rzekomej kolaboracji Polaków z Niemcami. Przecież język niemiecki nie był językiem urzędowym w Polsce, a wszelka dokumentacja, wszystkie ogłoszenia i napisy w obozach były przecież po niemiecku. Żydzi w większości przypadków w sposób wrodzony nie są zdolni mówić prawdy. Trzeba im kazać wytłumaczyć fakt skąd Polska zatem ma 1 miejsce w Yad Vashem jako Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata mimo że Polska była jedynym krajem w Europie, w którym za ratowanie choćby jednego żyda cała polska rodzina była wymordowana! Poza tym nie trzeba się bać ich chorego śmiesznego określenia “antysemia”, bo nie oni są obecnie prawdziwymi Semitami, lecz Palestyńczycy i inni Arabowie!

 4. Robert Jarosz
  April 29, 2017

  W roku 1901 na wielkim wiecu Żydów poznańskich, znany działacz polityczny Jaffe, powiedział do zebranych:
  – Zwracam uwagę na stanowisko, jakie my, Żydzi zajmujemy na pruskim wschodzie. Przed prawie 1000 lat przodkowie nasi przed grozą prześladowań przywędrowali z Zachodu do Polski. Nigdy nie wyparli się sprawy niemieckiej, po niemiecku mówili, mówili niemczyzną swej francuskiej i szwabskiej ojczyzny, kiedy ojcowie niejednego, co nas odsądza od niemczyzny, głęboko jeszcze tkwili w słowiańszczyźnie.
  A kiedy ten tu kraj przyłączono do Prus, wtedy to ojcowie nasi przejęli na swoje barki wielką część kulturalnego dzieła. Jeżeli miasta poznańskie stały się głównie warowniami niemszczyzny, to właśnie ojcowie nasi spełnili w tym kierunku dobrą, a może najlepszą część pracy. Tysiącami polonizowali się chrześcijańscy Niemcy, lecz żaden Żyd tego nie zrobił i nie zerwał związku swego z niemiecką ideą. Nie tylko więc stoimy na naszym prawie, ale stoimy też na szmacie ziemi, którą pomogliśmy zniemczyć, a na to dziś głównie kładziemy nacisk.

  Dziadek Tuska, dziadek Litwaka-żyda Sikorskiego, żyda-Litwaka Palikota, Myszkiewicza-Nussbaum-Niesiołowskiego, ojciec Wałęsy-Leiba Kohne, ojciec żyda Tadeusza Mazowieckiego ur. w Płocku-Bronisława Mazowieckiego wykładowcy szkółki rabinackiej i członka KPP i matki T.Mazowieckiego żydówki-Jadwiga Szempliński.
  Czy naszych polityków można szantażować?
  Nikt nie odpowiada za przodków! Można się jednak ich wstydzić. Wstydzić i to bardzo!
  Czy służby specjalne państw trzecich, np.Ameryka, Niemcy, Rosja, Wielka Brytania lub Izrael wykorzystują przeciw polskim politykom poniemieckie dokumenty tzw BDC (Berlin Captured Dokuments) lub bezpośrednio w zasobach CIA?

  TUSK
  Dziadek Tuska nie został siłą wcielony do Wehrmachtu. Poszedł dobrowolnie bo był podobnie jak Franciszek Dawidowski, drugi dziadek byli filcowanym Niemcami zwykłymi folksdojczami. Rdzennych Polaków, bez tzw.udziału krwi niemieckiej, nie przyjmowano na VL, co najwyżej byli kategoria Leistungs Pole i nie wcielano nigdy do wojska niemieckiego. Życiorysy przodków Tuska są o tyle przykre, że byli oni etnicznymi Żydami, zresztą drugi dziadek też był z narodu wybranego.
  Tuskowie to nie żadni Kaszubi, to ród Żydów z okolic Bełchatowa, środkowej Polski. Na przełomie XIX i XX wieku w tych okolicach żyło około 1000 osób o tym nazwisku. W getto Łódź około 50 osób narodowości żydowskiej o tym nazwisku zostało zamordowanych. Dziś wg portalu moikrewni.pl nie ma ani jednej osoby w tym regionie, zaś około 700 można wyszukać na północy Polski. W archiwum IPN znajduje się wiele akt paszportowych, które wskazują, że Tuskowie masowo wyjeżdżali z Polski na pobyt stały do Niemiec. Jechali jako folksdojcze.
  To nie są zarzuty! Może VL i Wehrmacht nie jest żadnym zarzutem, jednak otwartą kwestią pozostaje życiorys Josefa z lat 1939 1944. Był rzekomo więźniem obozu koncentracyjnego w Stutthofie, następnie w Neuengame pod Hamburgiem. Komendantem tych obozów był folksdojcz Max Pauly. Ktoś powie Niemiec! W Polsce żyje obecnie 46 osób o takim nazwisku. Bynajmniej nie na Pomorzu. W Tarnowskich Górach!. W 1942 ten Polak został przeniesiony do Hamburga. O dziwo w tym samym czasie został też przeniesiony do tego obozu dziadek Tuska.
  Jako kto? Dlaczego wypuszczono i a zarazem przyjęto do Wehrmachtu? Tu nasuwa kawał o dziadku w obozie: -Mój dziadek też był w obozie… ale na wieżyczce.
  Profesor Aleksander Lasik napisał niedawno w książce Sztafety ochronne w systemie niemieckich obozów koncentracyjnych że w załogach obozów służyło co najmniej 220 folksdojczy z Gdańska.

  Jak było z dziadkiem Tuska?
  Na prawdzie nie polega też twierdzenie, że dziadek z marszu zjawił się na progu domu. Albo kłamie premier, albo jego rodzina. Żeby moc przyjechać do Polski, trzeba było w takim przypadku złożyć deklaracje wierności bądź to w Konsulacie PRL lub jakieś Misji Wojskowej. Otwarta pozostaje kwestia powojennego życiorysu Tuska-dziadka. Jeżeli był w Wehrmachcie, to musiała zostać wdrożona jakaś procedura karna. Tego póki co nie wiemy, a Tusk-premier, z wykształcenia historyk, zamiłowany badacz historii Gdańska udaje, że nic nie wie w tym temacie. A może mu wszystko darowano, bo był Żydem?
  Nie można zapomnieć, iż przed sądami nie stanęło nigdy około 1800 osób z załogi obozów Stutthof i jego podobozów. Dlaczego? Byli zwykłymi Niemcami, czy tez zniemczonymi Żydami? Przeszłość Józefa przy poświeceniu mu odrobiny czasu wyjdzie jak szydło z worka. Myślę też, że Tuska premiera nie dotyczy syndrom Kurta Waldheima.. Jednak jak widzę, co jak platforma uchwaliła 9 marca br, ustawę o zwrocie obywatelstwa hitlerowcom, to nie byłby taki pewny.
  (Liga Świata)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on April 29, 2017 by in Polska, Polska polityka and tagged , .

Archives

Blog Stats

 • 1,284,435 hits
April 2017
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wolna Polska – Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Vanishing American II

OURSELVES AND OUR POSTERITY

%d bloggers like this: