Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wielki Izrael a exodus Syryjczyków


Syryjski autor sugeruje, że okrucieństwa ISIS mają na celu oczyszczenie terenu ze wszystkich niechcianych obywateli Syrii, sekt i społeczności, które mogą stanąć na drodze planu iluminackich Żydów dla Wielkiego Izraela.

a

Wielki Izrael

„obszar żydowskiego państwa rozciąga się od strumyka Egiptu do Eufratu”

– Theodore Herzl, ojciec założyciel syjonizmu

To dlatego ich marionetkowi politycy na zachodzie ich akceptują.

Zastanawiam się czy zobaczymy falę antysemityzmu na zachodzie, łącznie z atakami fałszywej flagi [ false flag attacks] zorganizowanymi po to by Żydzi wypełnili tę próżnię.

Syrian Free Press

(źródło: henrymakow.com)

Plan Wielkiego Izraela

Plan Wielkiego Izraela leży u podstaw triangulacji geopolitycznej [iluminackich Żydów] na Bliskim Wschodzie. Stany Zjednoczone, Brytania i nowoczesne państwo Izrael bardzo blisko współpracowały przez ponad 100 lat, by zrealizować ten finałowy etap niszczenia kilku bliskowschodnich narodów. Ponieważ ich wcześniej tajny program teraz stał się wyraźny dla wielu zainteresowanych krajów, te 3 narody stały się znane jako prawdziwa Oś Zła współczesnego świata.

a

Migranci, iluminackie armie najeźdźców NWO nie uznają granic narodowych.

Tak jak Izrael był pochodną terroryzmu, jawna kradzież palestyńskiej ziemi wydarzyła się metodą nieustannych operacji terrorystycznych fałszywej flagi. Wykorzystano te i wiele innych bardzo oszukańczych niszczących taktyk… tak jak teraz wykorzystuje się je w Syrii. Istotą ich „planu przesiedlenia” jest stosowanie każdej formy terroru. Tak jak ormiański holokaust przeprowadziła ta sama syjonistyczna kabała by odstraszyć ich od ich wspólnot, co zrobili, zorganizowano terrorystyczne grupy ISIS i al.-nusra i umożliwiono im robić to samo.

Celowe i w zwolnionym tempie ludobójstwo narodu palestyńskiego podobnie pomogło kabalistycznemu programowi Wielkiego Izraela. Systematyczne pozbywanie się rodowitych narodów na większości regionu Bliskiego Wschodu jest centralnym elementem tego programu. W tej szczególnej sytuacji globaliści chcą usunąć z ich terenów nie tylko Palestyńczyków, ale także Syryjczyków. Jesteśmy, być może, świadkami największej migracji w nowoczesnej historii narodu syryjskiego do Europy. Bez względu na to, że przodkowie Syryjczyków i Palestyńczyków tak samo mieszkali na Bliskim Wschodzie i w Izraelu przez tysiące lat, syjonistyczna kabała postanowiła ich usunąć.

To że ISIS jest finansowana, wyposażona i uzbrojona przez Amerykę, jest ogólnie akceptowanym faktem życia na Bliskim Wschodzie. Nawet prezydent Barack Obama jeszcze nie zaprzeczył tak oczywistej prawdzie.

SŁUŻBY WYWIADOWCZE PRACUJĄ DLA CENTRALNYCH BANKIERÓW

Wszystkie agencje wywiadu i tajne służby, łącznie z najważniejszym wymienionym „ogniwem CIA, MI6, DGSE i MOSAD” mają wspólny dom w Szwajcarii. Szwajcaria jest nie tylko najlepiej chronioną bankową stolicą na świecie, co pokazał jej unikalny status neutralności w czasie II wojny światowej, jak również domem dla bardzo tajnego BIS (Bank Rozliczeń Międzynarodowych), jest także prawdziwym domem siedziby CIA (tj. Firmy).

Dla każdego potrafiącego myśleć krytycznie powinno być oczywiste, że pojawienie się ISIS i al Nusra na scenie Bliskiego Wschodu – pochodzących praktycznie znikąd – mogło jedynie wydarzyć się przy ogromnym wsparciu dobrze ustanowionej sieci o wielkości Firmy. Pamiętając o tym, że CIA ma intymne związki z każdą firmą Fortuny 500, jak również z całym mnóstwem supertajnych, prywatnych korporacji na planecie.

Jest oczywiste, że gwałtowne pojawienie się ISIS i al Nusra było szeroko sponsorowane przez państwo i korporacje. Biorąc to pod uwagę, jest bardzo niewiele państw-sponsorów (dobrze powiązanych z agencjami wywiadowczymi), które kwalifikowałyby się, i dlatego, co musi również dobrze działać w zgodzie by zorganizować takie oszustwo tysiąclecia. Dlatego CIA, MI6, DGSE i MOSAD muszą koniecznie dobrze współpracować ze sobą by utrzymać Państwo Islamskie. Udowodniono, że kontrolowane przez ISIS szyby naftowe i szlaki transportowe, tak jak ich przychody z ropy, były zabezpieczone na ich supertajnych szwajcarskich kontach bankowych.

a

Ormiańskie kobiety krzyżowane w czasie ormiańskiego holokaustu

Kto mógłby zaprzeczyć skutkom jakie tak liczne bardzo rozpowszechniane ścinanie głów i ukrzyżowania miałoby na wspólnoty syryjskie na obszarze Lewiatanu? Tak jak ormiański holokaust, wiele wspólnot duchowych które występują w syryjskich wioskach słusznie oceniają zagrożenie wiązane z Fric & Frac terroryzmu – ISIS & al.-nusra. Oni widzieli to wszystko wcześniej, kiedy Ormianom, Asyryjczykom i Grekom przypadło mieszkać w złym miejscu w złym czasie, zostali unicestwieni przez Młodych Turków i ich krypto-żydowskich panów.

Jaki jest lepszy sposób dla syjonistycznej kabały oczyszczania terenów ze wszystkich niechcianych obywateli syryjskich, sekt i wspólnot, które mogą stanąć na drodze do ich planu Wielkiego Izraela?

Ich taktyka nie tylko zadziałała, jak było kiedy krzyżowali ormiańskie dziewczyny [powyżej], oni teraz przeszli przez Europę w niemającym sobie równych kryzysie uchodźców. Skoro ta sama syjonistyczna kabała skutecznie kontroluje wszystkich czołowych liderów UE, to dość łatwo było im zagwarantować politykę szeroko otwartych granic UE. Pomimo bezprecedensowej niechęci wobec trwającego eksodusu kończącego się w Niemczech i Francji, obydwoje – kanclerz Angela Merkel i prezydent François Hollande byli niezwykle posłuszni swoim panom.

Bardzo niewielu rozumie iż niekończące się przypadki ścinania głów przez ISIS i masowe rozstrzeliwania przez ISIL zorganizowano by przestraszyć każdego mieszkańca Bliskiego Wschodu. To czy te groteskowe akty przemocy rzeczywiście sfałszowano, jest w tej chwili nieważne. Wszystko co chciała kabała to tak sterroryzować masy Bliskiego Wschodu, żeby można było je zapędzić do jakiejś utworzonej przez nich zagrody. Wszczepiając w tak wielu strach bezmyślnego i barbarzyńskiego terroru, pożądana masowa migracja odbyłaby się już z własnej woli. I tak się stało… w odpowiedniej chwili – w 2015!

 

Tłumaczenie: Ola Gordon

========================

Za     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielki-izrael-a-eksodus-syryjczykow-2-2017-04

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on April 21, 2017 by in Emigranci, ISIS, Izrael, Syria, Uncategorized and tagged , , , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,043,591 hits
April 2017
M T W T F S S
« Mar   May »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Support Justice 4 Poland Here

Buy Now Button with Credit Cards

Your modest financial contribution helps this blog to exist. Thank you kindly.
=====

Wasze wsparcie umożliwia istnienie tego bloga. Jeśli identyfikujesz się z celami naszego bloga wesprzyj nas darowizną poprzez system PayPal.
Jesteśmy wdzięczni za skromne donacje.
Dziękujemy

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ......... " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY - :-) ..............................MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ......... " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY - :-) ..............................MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wolna Polska – Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Polskie prawo czy polskie prawie

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Vanishing American II

OURSELVES AND OUR POSTERITY

%d bloggers like this: