Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Piotr Rybak – w walce z żydowską dominacją


Zapadł wyrok w sprawie Piotra Rybaka, który w 2015 roku na Rynku we Wrocławiu spalił kukłę Żyda. Za ten czyn już w listopadzie zeszłego roku Piotr został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności. Ale zarówno obrona, jak i prokuratura domagali się złagodzenia kary. Ostatecznie Rybak trafi do więzienia na trzy miesiące. Wyrok jest prawomocny.

Na poprzedniej rozprawie oskarżony Piotr Rybak podkreślał, zresztą nie po raz pierwszy, że jest niewinny, że kukła, którą podpalił, symbolizowała finansistę Georga Sorosa. Jak stwierdził – nie miał na celu obrażać prawdziwych Żydów. Sąd był jednak innego zdania.

„Jesteśmy zdeterminowani, by walczyć z jakimkolwiek przejawem antysemityzmu” – mówiła niedawno PiSuarka Szydło, powtarzając liczne wypowiedzi Kaczyńskiego i Dudy. Filozofia władzy pisowskiej w tej materii jest – podobnie jak służba dla obcych przeciwko Polsce – klarowna: kto przeciwko Żydom, żydom i Izraelowi, ten musi zostać zniszczony. 13 kwietnia przekonał się o tym wrocławski aktywista NOP, Piotr Rybak, którego za spalenie kukły milionera-oszusta Sorosa sąd drugiej instancji skazał na 3 miesiące bezwzględnego więzienia. Rzecz jasna wyrok w takiej sprawie to chwalebne rany poniesione w walce, niemniej odnotujmy żydujących, szczególnie zasłużonych w nagonce na sprzeciwiających się judejskiej dominacji. Parchaty sojusz wygląda z pozoru egzotycznie, ale tylko z pozoru, odsłania bowiem pewną zbieżność celów i zadań. W jednym szeregu przeciwko Rybakowi stanęli m.in.: sędzia Robert Zdych (aj, ajwaj), prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz (znany m.in z tego, że zdefraudował milion złotych publicznych pieniędzy na walkę z NOP, wygwizdywał święto niepodległości i oddawał cześć Armii czerwonej)), „Gazeta” ściekowa, koncesjonowane grupy chodzących pod pisuarem „narodowców” (Ruch Narodowy i odpryski – „MW”, „ONR”, „Endecja” i inne, które w oświadczeniu potępiły Piotra Rybaka, a swoje imprezy publiczne odbywają pod auspicjami miłośnika mycki i menory (p)rezydenta Dudy) itd.

Proces Piotra Rybaka (tak jak wcześniej Marcina Karłowicza, skazanego na 1,3 roku więzienia z powodu zaangażowania w działalność antybrukselską i antynatowską) pokazuje, iż pisowska „dobra zmiana” jest dobra dla wszystkich, którzy Polskę widzę jako niewolnika obcych instytucji i wrogich nam nacji.

Nasze stanowisko jest jasne: Tu jest Polska, nie Bruksela – wyPiSdalać do Izraela!

Na zdjęciu: 13.04.2017. Proces Piotra Rybaka – pikieta nacjonalistów przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu

wroclaw

======================

http://www.nop.org.pl/2017/04/14/piotr-rybak-w-walce-z-zydowska-dominacja/

================

Update:

Więzienie za kukłę! Zapadł ostateczny wyrok.

3 miesiące bezwzględnego więzienia. Taką karę orzekł Sąd Okręgowy we Wrocławiu podczas rozprawy apelacyjnej Piotra Rybaka. Sędzia Robert Zdych podkreślił, że czyn oskarżonego jest wysoce naganne i pomimo przyzwolenia pewnych środowisk w Polsce, wobec takich radykalnych postaw, obecny skład sędziowski nie będzie patrzeć przez palce.

Po wysłuchaniu uzasadnienia wyroku Piotr Rybak stwierdził, że: „jeżeli takie wyroki wydaje polski sędzia, w polskim sądzie, gdzie my patrioci, narodowcy, bronimy Polski przed islamizacją (…) to jest hańba. Ten sędzia powinien jak najszybciej stracić urząd jako sędzia okręgowy”.

Przed salą rozpraw skazanego przywitała owacja tłumu patriotów. Tam Rybak był jeszcze ostrzejszy w słowach. Powiedział, że „w takiego sędziego to nie tortem, a gównem powinno się rzucić”. Dodał jednak, że spodziewał się takiego wyroku, ponieważ od 27 lat w Polsce rządzi żydokomuna.

Oburzenia wyrokiem nie krył hrabia Jan Zbigniew Potocki, który specjalnie przybył na proces. Nie wszedł jednak na salę sądową, ponieważ prezes Sądu Okręgowego we Wrocławiu nie przyznał mu przepustki. „To co zrobił pan Piotr ja popieram. Zrobił bardzo słusznie, bo dzisiaj mamy to co mamy. (…) Co miesiąc 240 mln euro Żydzi w Izraelu dostają naszych pieniędzy budżetowych. Jakim prawem? To co, my Polacy wypowiedzieliśmy II wojnę światową? Chyba nie! My jesteśmy ofiarami. Nas Polaków tępią, wyniszczają! (…) Nie dziwię się tutaj tak licznie przybyłemu społeczeństwu, że popierają Pana Piotra” – mówił na konferencji prezydent Rzeczypospolitej na uchodźstwie.

Na hipokryzję sądu zwrócił uwagę suspendowany ksiądz Jacek Międlar, który przypomniał, że nikt ze skandalistów profanujących polskie symbole narodowe i religijne nigdy nie poniósł kary. W uzasadnieniu zawsze mówiono o wolności artystycznej. Nie dotyczy ona jednak tych, którzy odważą się otrzeć o tematykę żydowską. Zdaniem Międlara spalenie kukły Żyda to niegroźna, choć bardzo obrazowa forma protestu. Radykalny wpływ na relacje polsko-żydowskie może mieć natomiast surowy wymiar kary orzeczonej w sprawie Rybaka.

Oświadczenie Piotra Rybaka

Poniżej publikujemy oświadczenie Piotra Rybaka po wyroku wydanym przez wrocławski sąd. 

Szanowni państwo, drodzy rodacy!

Dzisiejszy wyrok to przestroga dla wszystkich Polaków, aby nie zabierali głosu w sprawach drażliwych. Rząd zdaje się bronić interesów Żydów, muzułmanów, Ukraińców, w zasadzie wszystkich poza narodem, który powinien reprezentować.

W obliczu inwazji islamu na Europę postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i otwarcie zaprotestować przeciw tzw. „ubogaceniu kulturowemu”, które niesie ze sobą śmierć i zniszczenia. Ważniejsze od objawów tej ekspansji są jednak przyczyny, których źródła leżą za oceanem. Mam tu na myśli przede wszystkim Georga Sorosa, wroga naszej cywilizacji, człowieka który wypowiedział wojnę państwom narodowym. To jego macek należy w pierwszej kolejności pozbyć się z naszej ojczyzny, a wierzcie mi Państwo, że wpływy tego człowieka w Polsce są bardzo silne, począwszy od zrujnowania naszej gospodarki planem podsuniętym Balcerowiczowi, po organizacje wspierające finansowo skrajną lewicę, wywrotowców i anarchistów.

To przeciw niemu była manifestacja, w której wziąłem udział i jego kukłę podpaliłem. Nie ja ją wykonałem i nie ja odpowiadałem za to jak wygląda, lecz wielokrotnie podkreślałem, że chodzi o Sorosa. Mimo to miałem przesiedzieć niemal rok w więzieniu, bo ktoś dopatrzył się w niej stereotypowego Żyda! Pominę już fakt, że wielokrotnie zdarzało się, aby żydowski artysta bezcześcił święte dla Polaków symbole i nie ponosił konsekwencji, bo działał w granicach sztuki. Ja nie miałem prawa spalić słomianej kukły, bo dotyczyła Żyda. Bo Żydzi w Polsce to święte krowy, którym nie można nawet uwagi zwrócić, a co dopiero kukłę jakąś palić. Nawet jeśli przedstawia ona najgorszego z nich. Człowieka, który jest ścigany listami gończymi po świecie i nawet w Izraelu go nie chcą! Tego nie można powiedzieć, bo od razu człowiek zostaje oskarżony o antysemityzm. A prawda jest taka, drodzy rodacy, że Żydzi potrzebują antysemityzmu i będą go szukać na siłę i za wszelką cenę, aby zdobywać kolejne przywileje i wywierać presję na polityków. W nieskończoność stosować szantaż emocjonalny. Mimo, że Polaków z rąk nazistów, a także na Wołyniu i w sowietach mordowano setkami tysięcy tylko dlatego, że byli Polakami. Nasza śmierć się jednak nie liczy. Śmierć goja nie ma znaczenia, bo jak to powiedziała Barbara Engelking na antenie TVN śmierć Polaka to kwestia biologiczna, a dla Żyda jest metafizyką.

Tak więc drodzy rodacy, jesteśmy we własnej ojczyźnie obywatelami drugiej kategorii. Doświadczyliśmy tego podczas rozprawy apelacyjnej, kiedy sąd ostentacyjnie zamknął przed nami drzwi, a zaprosił Żydów. Ludzi, którzy za każdym razem robią wiec. Wznoszą kartki z hasłami, przynoszą kwiaty, którymi obdarowują sędziego i nie stronią od głośnych komentarzy. To nikomu nie przeszkadza. Ale Polacy z flagami mają czekać za drzwiami. Prezes tegoż sądu powiedział, że możemy sobie w telewizji śledzić proces mimo, że rozprawa jest jawna i niektórzy przejechali pół Polski by tutaj ze mną być. Czy ktoś się za nami ujął? Czy ktoś upomniał się o nasze konstytucyjne prawa? A wyobraźcie sobie Państwo odwrotną sytuację, że Żydzi zostają przegonieni z jawnej rozprawy, bo w ostatniej chwili wprowadza się jakieś przepustki. Zaraz podniosłoby się larum na pół Europy, że wracają czasy nazistowskie, że się ich segreguje, tworzy getta itd. Jednym słowem skandal. Ale z nami tak postępować najwyraźniej można. To już niemal norma.

Czemu tu się jednak dziwić, skoro nasze władze non-stop jeżdżą do Izraela po wytyczne. Non stop kłaniają się Żydom w pas. Tak proszę Państwa! Są tylko dwa kraje na świecie, gdzie na szczeblu państwowym obchodzi się święto Chanuki – w Izraelu i Polsce! Które inne państwo godzi się na obrady obcego parlamentu w swoich granicach? A u nas Knesset obradował na Wawelu. I to u nas Mossad może nosić broń, z której jak zabije Polaka, ma natychmiastową ekstradycję do Izraela.

Dochodzi już do tego, że uczciwi Żydzi mówią prawdę za nas! Eli Zolkos z Ligi Obrony Żydów apelował na antenie Telewizji Polskiej, by pogonić stąd Sorosa. Ostatnio nawet Szewach Weiss, powiedział, że nas Żydzi w staliniźmie mordowali, ale dla Polaka to tabu. Pani premier Szydło mówiła w Izraelu, że wzajemne stosunki musimy budować na prawdzie, lecz jakaż to prawda, kiedy Polakowi nie wolno się słowem odezwać. Wedle tej historii nie było żadnych Brystygierowych, Morelów, Stoltzmanów, Bermanów i innych żydowskich morderców. Jedynie bliżej nieokreśleni komuniści, których od dawna też już nie ma.

Wiem, że na przestrzeni wieków żyło wielu uczciwych Żydów, którzy gotowi byli ryzykować życie za Polskę, bo od żydowskiej krwi, ważniejsze było dla nich polskie serce. Jeśli dziś tacy jeszcze żyją, to przepraszam ich za wszelkie przykrości, których doznali z moich ust.

Oświadczam jednak, że do póki żyję, nie będę kłaniać się w pas tym Żydom, którzy przybyli tu z bolszewią i do dziś okupują mój kraj. Nie dam się zastraszyć, ani sterroryzować. Jestem u siebie, jestem w domu, w mojej kochanej ojczyźnie, a nie żadnej Judeopolonii, czy Polin. Im bardziej żydokomuna będzie nas, patriotów, naciskać i poniżać, tym większy będzie opór z naszej strony.

Dlatego apeluję do Was rodacy, aby się zjednoczyć i rozliczyć wszystkie antypolskie czyny. Do póki ludzie pokroju Sorosa będą nami pomiatać, do póty nasza ojczyzna nie będzie miała szacunku na świecie, bo szacunek buduje się na godności, a nie służalczości.

Niech żyje Polska!

Piotr Rybak

========

http://emisja.tv/programy/oswiadczenie-piotra-rybaka/

=====================

======================

Znalezione na facebooku:

‎Mirek Gozd‎ to Organizacja Wyzwolenia Polski/ Pospolite RuszenieCyt. „ SĄDOWNICTWO A TALMUD Wszyscy NIE-ŻYDZI będą mieli status prawny toshav ger ( „OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC”, nawet w ich własnej ziemi. cf. Alan Unterman, Dictionary of Jewish Lore and Legend [London: Thames and Hudson, 1991], s. 148). Potwierdzenie, na okoliczność że żydzi na terytorium POLSKI wprowadzili podstępnie, arbitralnie (bez podstawy prawnej w POLSKIM prawie) – jurysdykcję talmudyczną, oparłam na podstawie fragmentu książki Żyda Jacka Bernsteina pt: Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu. Autor książki został zamordowany przez Mosad, a wszelkie wzmianki o nim są w podejrzanych okolicznościach usuwane z internetu – m.in. z wikipedii Jack Bernstein, przekład Ola Gordon Mniejszość Żydowska w Polsce ma wszystkie prawa i przywileje – samorządy, Waady, swoje sądy żydowskie, organizacje kulturalne, swobody obywatelskie. Żydzi chcą się rządzić swoimi prawami i nie chcą ingerencji obcych w ich prawa i w ich niezależność. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że Talmud nie tylko zabrania innym ingerencji w ich żydowskie prawa i niezależność, ale wręcz odwrotnie nakazuje mniejszości żydowskiej, wyznawcą judaizmu ingerencje w prawa większości krajów zamieszkania. Mojżesz Majmonides to żydowski filozof, teolog i kodyfikator prawa żydowskiego i Talmudu. Żył na przełomie XII i XIII w. i być może jego prace ostatecznie ukształtowały żydostwo. http://trzcinska.neon24.pl/…/119951,zydzi-wprowadzili-w-pol…

=======================

================
==================
Prosze aby Polska byla Polska
+++++++++++++++++++

Żydowska sprawiedliwość

Otrodoksyjny rabin i polityk z partii Nigela Farage’a spalił Biblię na oczach całego świata! Mainstream milczy!

Gdy w listopadzie 2015 roku na wrocławski rynku spłonęła kukła żyda zawyły światowe media: na naszych oczach rodzi się faszyzm, nazizm w czystej postaci, antysemicka Polska! Minęło półtora roku. Piotr Rybak, który podpalił kukłę został skazany przez Sąd Apelacyjny na 3 miesiące pozbawienia wolności, a sprawa wciąż jest przedstawiana jako naczelny przykład antysemityzmu i ksenofobii. Tymczasem w Wielkiej Brytanii, żydowski rabin, będący jednocześnie kandydatem na burmistrza Manchesteru z ramienia partii UKIP, pali Pismo Święte i chwali się tym w Internecie. Konsekwencji brak…

Dwa tygodnie temu, w przeddzień święta Paschy, ortodoksyjny rabin Szneur Odze opublikował zdjęcie z płonącą Biblią, zawierającą Stary i Nowy Testament w języku hebrajskim i angielskim.

Rabin twierdzi, że Biblia została umieszczona w jego synagodze bez jego zgody, a ponieważ – jak powiedział Odze – „obok „świętego Starego Testamentu znajdował się tam również fałszywy Nowy Testament, nie mógł uczynić inaczej i księgę musiał spalić”.
– Biblia została wyprodukowana przez chrześcijańskich ekstremistów, którzy w przeszłości byli żydami, a teraz próbują nas nawracać, byśmy przyjęli wiarę w Chrystusa jako zapowiedzianego Mesjasza – powiedział Odze dla Britain’s Daily Mail.
Rabin uznał, że „fałszywa biblia” wydana w formie przypominającą Torę może wprowadzić innych w błąd.
Na bluźnierczy akt, będący jawną obrazą uczuć religijnych i nawoływaniem do nienawiści wobec chrześcijan, niemal nikt zareagował. Gdzie podziało się lewactwo czy ideologiczne karły z Tygodnika Powszechnego, które zdzierały gardło gdy pod wrocławskim pręgierzem spłonęła słomiana kukła! Czy na palenie Pisma Świętego wyrażają zgodę? Gdzie się podziali katocelebryci: Tomasz Terlikowski, Grzegorz Kramer SJ czy Szymon Hołownia? Odebrało im mowę? Interweniował jedynie Brytyjski dziennik Daily Mail, zaś Times of Israel brał swojego w obronę. Pod wpływem interwencji tego pierwszego, do tablicy został wywołany rzecznik prasowy partii UKIP, który usprawiedliwiał, a nawet tłumaczył nienawiść swojego kandydata na burmistrza Londynu.
– Chociaż rozumiemy ten czyn, nie zaleca się upubliczniania go w mediach społecznościowych, ponieważ akt może być źle zrozumiany – powiedział rzecznik prasowy partii, której liderem jest ubóstwiany przez wielu Nigel Farage, polityk który doprowadził do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej
Rabin nie poniósł żadnych konsekwencji w partii. Nadal jest kandydatem na burmistrza Londynu i spokojnie kroczy brytyjskimi ulicami. Nie poniósł również żadnych konsekwencji w kraju, gdzie za publiczne wyrażenie dezaprobaty wobec fundamentalizmu islamskiego czy dewiacji LGBT można trafić za kratki. Poza tym, jak ma być rozumiany akt spalenia Pisma Świętego, którego zdjęcie zostało opublikowane w serwisie społecznościowym, z którego korzysta cały świat, jak nie jako czyn nawołujący do nienawiści na tle religijnym? Jak rozumieć akt, który może doprowadzić do zaostrzenia konfliktów poprzez podburzanie żydów i nie-chrześcijan, do tego by zgładzić wyznawców Chrystusa? Jak wielka musi być hipokryzja tych, którzy sugerują, że spalenie Biblii to przejaw wolności do wyrażania swoich poglądów? Jak to jest, że spalenie dzierżącej w rękach flagę fundamentalistycznej w swym bezbożnictwie i deptaniu godności człowieka Unii Europejskiej słomianej kukły porównywane jest do nienawiści III Rzeszy, zaś spalenie świętej księgi Pisma Świętego, z którą utożsamiają się setki milionów ludzi na całym świecie zbywane jest milczeniem?
Cała sytuacja potwierdza fakt, że światowe media, w myśl żydowskiego imperializmu trzymane są w rękach talmudystów. To potwierdzenie słów Harolda W. Rosenthala, który w pamiętnym wywiadzie z 1976, za który otrzymał „walizkę pięniędzy”, ale ostatecznie przepłacił życiem, potwierdził że światowy mainstream jest kierowany przez jego pobratymców. Nawet trzeba sprawdzać, kto jest właścicielem takich wytwórni jak chociażby Warner Bros… Wystarczy przyglądnąć się niewspółmiernym Rybaka i Odze’a.
Niestety, lwia część społeczeństwa łyknęła narrację światowego mainstreamu: obraza (często po prostu powiedzenie prawdy) żydów to antysemityzm, ale obraza chrześcijan to przejaw wolności religijnej i sztuka. Antypolonizm i antychrystianizm rośnie niczym grzyby po deszczu, a światowy mainstream śmieje się nam prosto w twarz. Jak długo jeszcze?

===========================

http://jacekmiedlar.pl/2017/04/28/otrodoksyjny-rabin-i-polityk-z-partii-nigela-faragea-spalil-biblie-na-oczach-calego-swiata-mainstream-milczy/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,970,274 hits
April 2017
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: